مدرسان شریف پنجمین کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی کنفرانس رویکردهای نوین در علوم انسانی چهارمین کنفرانس پژوهش های نوین در علوم انسانی کنفرانس بین المللی مدیریت و اقتصاد در قرن 21 ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت اقتصاد و حسابداری کنفرانس علوم کشاورزی و محیط زیست پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی پژوهش در هنر کنفرانس بین المللی علوم مهندسی و تکنولوژی موسسه ابن یمین کتابخانه فرهنگ

امروز؛ اعلام نتایج پذیرش دکتری ۹۵ دانشگاه تربیت مدرس

اسامـی پذیرفته شدگان دوره دکتـری سال تحصیلی ۹۵ – ۹۶ دانشگاه تربیت مدرس تا پایـان امروز ۲۸ تیر ماه منتشـر خواهد شد.

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام دانشگاه تربیت مدرس، نتیجه نهایی ارزیابی تخصصی آزمون ورودی دکتری سال ۱۳۹۵ این دانشگاه، بر اساس نمره کل ارزیابی تخصصی داوطلب، حدنصاب مرحله ارزیابی تخصصی مورد نظر دانشگاه، رعایت سهمیه ها (رزمنده و ایثارگر و مربی)، ظرفیت پذیرش دانشگاه و اولویت انتخابی داوطلب در بین کد رشته محل های معرفی وی به این دانشگاه می باشد.

شرکت کنندگان در آزمون مرحله دوم (ارزیابی تخصصی) این دانشگاه بایستی برای اطلاع از نتیجه نهایی و همچنین نمره آزمون کتبی اختصاصی (در رشته هایی که آزمون کتبی برگزار گردیده)، نمره آزمون شفاهی و نمره کل ارزیابی تخصصی خود از روز دوشنبه مورخ ۲۸ تیرماه ۱۳۹۵ با استفاده از شناسه کاربری و رمز عبور خود در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) به نشانی: http ://modares.golestan.ac.ir وارد شوند و مطابق تصویر زیر از منوی: “آزمون”- – < “گزارش آزمون” – - < “کارنامه مرحله دوم (ارزیابی تخصصی) “ به کارنامه خود دسترسی پیدا کنند.

نکات و اطلاعات مهم:

۱- با توجه به این که بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور پذیرش و ثبت نام قبولی علمی نهایی در دانشگاه ها مشروط به اخذ تعهد در قالب فرم اعلام شده توسط آن سازمان است و مقرر شده قبولی های مشروط در بازه زمانی ۲ تا ۱۱ مرداد نسبت به سپردن تعهد اقدام نمایند، در کارنامه مرحله دوم (ارزیابی تخصصی) آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۵ این دانشگاه قبولی های علمی تحت عنوان “قبول مشروط” اعلام شده است.

۲ – داوطلبانی که نتیجه نهایی آنان به عنوان “قبول مشروط” اعلام گردیده در صورت تمایل به پذیرش و ثبت نام در کد رشته محل اعلام شده بایستی از روز شنبه ۱۳۹۵/۵/۲ تا دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۵/۴ فرم تعهد را مطالعه و با رعایت کامل مفاد آن تکمیل و از طریق دورنگار به شماره ۸۲۸۸۳۰۲۵ یا ۸۸۰۰۶۵۴۴ ارسال و اصل آن را نیز از طریق پست پیشتاز به نشانی دانشگاه واقع در تهران، پل نصر، دانشگاه تربیت مدرس، مدیریت همکاری های آموزشی و آزمون ارسال نمایند و رسید آن را نزد خود نگهدارند، یا به صورت حضوری به مدیریت همکاری های آموزشی و آزمون دانشگاه مراجعه و فرم تکمیل شده مذکور را تحویل و رسید دریافت نمایند. چنان چه داوطلبی پس از این تاریخ فرم تعهد پیوست را ارسال نکند، به منزله انصراف وی از پذیرش و ثبت نام در این دانشگاه تلقی خواهد شد.

تذکر: داوطلبانی که قبلا به صورت داوطلبانه اقدام به سپردن تعهد به دانشگاه کرده اند نیز ملزم به ارائه فرم تعهد پیوست، که توسط سازمان سنجش اعلام شده و رعایت مندرجات آن، هستند.

۳- آن دسته از داوطلبان “قبول مشروط” که مایل به پذیرش و ثبت نام در این دانشگاه نیستند، لازم است به منظور فراهم کردن امکان پذیرش داوطلبان ذخیره انصراف مکتوب خود را تا تاریخ ۹۵/۵/۴ از طریق دور نگار به شماره ۸۲۸۸۳۰۲۵ به این دانشگاه ارسال نمایند.

۴- احراز کلیه شرایط و ضوابط و توضیحات مذکور در دفترچه شماره ۱ و ۲ آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۵  سازمان سنجش از قبیل شرایط استفاده از سهمیه ها، تطابق رشته تحصیلی کارشناسی ارشد با رشته امتحانی داوطلب، حداکثر مهلت فارغ التحصیلی دانشجویان تا تاریخ ۹۵/۶/۳۱ و مندرجات اطلاعیه ثبت نامی این دانشگاه برای داوطلبان الزامی است و چنان چه داوطلبی واجد شرایط و ضوابط الزامی نباشد و یا هرگونه مغایرتی در اطلاعات و مدارک خوداظهاری و اصالت مدارک وی وجود داشته باشد (از قبیل گواهی معدل و دیپلم، کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد و محل اخذ مدارک و سهمیه ثبت نامی و . . . ) مسئول عواقب آن است و در صورت قبولی در هر مرحله ای از تحصیل باشد به تحصیل وی خاتمه داده می شود.

۵- درکارنامه داوطلبان، نمره کل آزمون کتبی اختصاصی دانشگاه، نمره کل آزمون شفاهی و نمره نهایی هر داوطلبی همگی بر مبنای ۱۰۰ درج گردیده است. در رشته هایی که داوطلب در هر دو آزمون کتبی اختصاصی و آزمون شفاهی شرکت کرده است، نمره نهایی بر مبنای ضریب وزنی ۳۰ درصد نمره آزمون کتبی اختصاصی و ۷۰ درصد نمره آزمون شفاهی محاسبه و اعلام شده؛ ولی در رشته هایی که فقط آزمون شفاهی برگزار شده است، نمره نهایی بر مبنای ضریب وزنی ۱۰۰ درصد نمره آزمون شفاهی اعلام شده است

۶- داوطلبانی که نتیجه نهایی آنان به عنوان “عدم قبولی” اعلام  گردیده است، واجد شرایط پذیرش نبوده اند. لیکن، چنان چه ظرفیت پذیرش در کد رشته محل این داوطلبان تکمیل نشود و دانشگاه مایل به پذیرش افراد جایگزین از بین افراد ذخیره باشد؛ مراتب از طریق انتشار اطلاعیه  در مورخ ۹۵/۵/۱۰ اعلام و داوطلبان واجد شرایطی که نتیجه نهایی کارنامه آنان هم اکنون در وضعیت “عدم قبولی” است به عنوان “قبولی مشروط ذخیره” اعلام و پذیرش خواهند شد.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۴۸۶)

 1. زیست فیزیولوژی گیاهی می‌گه:

  خواهش می کنم اگر کسی زیست فیزیولوژی گیاهی قبول شده( شبانه یا روزانه) نمره اش را اعلام کنه؟
  موفق باشید…………

 2. شیمی می‌گه:

  وای من یکی دیگه روانی شدم. به هیچ کسم اعتماد ندارم. اگه معرفا زیر آبمونو بزنن چی؟ یعنی این هفت خان همش نابود میشه؟

 3. ...... می‌گه:

  سلام از قبول شده های اصلاح نباتات تربیت مدرس کسی اینجا هست؟

 4. terme می‌گه:

  سلام
  کسی میدونه شماره پرونده آزمون که موقع ثبت نام در فرم صلاحیت عمومی میخاد، همون شماره پرونده ازمونه سنجشه و یا شماره پرونده در دانشگاه پذیرنده مثلا مدرس هست؟ کدومه؟

 5. خسته از انتظار می‌گه:

  دوستان اسامی قبول شدگان تربیت مدرس از کجا می تونم ببینم لطف کنید راهنمایی کنید

 6. سودی می‌گه:

  تونستید تعهدتونو بفرستید بچه عا

  • مریم علی زاده می‌گه:

   با سلام بله به شماره ۸۲۸۸۳۰۲۵ ارسال نشد ولی به شماره ۸۸۰۰۶۵۴۴ ارسال شد. دقت کنین که اولش پیش شماره تهران یعنی ۰۲۱ رو هم بزنین

 7. نیاز می‌گه:

  دوستان رسیدن فکس و پست تعهد رو باید از چه شماره ای پیگیری کرد؟

 8. سحر می‌گه:

  دوستان لطفا جواب بدین اینجا کسی هست که زیست دریای گیلان قبول شده باشه نخواد بره ممنون میشم جوابمو بدین

 9. زیست فیزیولوژی گیاهی می‌گه:

  سلام.
  کسی آخرین نمره قبولی شبانه ی فیزیولوژی گیاهی رو می داند؟
  آیا کسی هست قبول شده باشد و نخواهد برود؟
  با ۳۰ عدم قبولی زده

  • 45 می‌گه:

   منم با نمره ۴۶ قبول نشدم.البته من روزانه شرکت کردم.
   کاش یه جوری بود که میفهمیدیم اونایی که قبول شذن چه نمره هایی گرفتن و چه رزومه ای داشتن.

 10. نازنین می‌گه:

  سلام دوستان.من شبانه مدرس قبول شدم اما دو دلم برم یا نه.اخه به شبانه ها خوابگاه نمیده.ایا شبانه ارزش خوندن داره؟ ایا در مدرک عبارت شبانه قید میشه؟ ایا برای جذب استعلام میکنن که شبانه بودیم یا نه؟ لطفا منو راهنمایی کنید.ممنون

 11. سحر می‌گه:

  دوستان اینجا کسی هست که زیست دریای مدرس و هم گیلان قبول شده باشه نخواد بره گیلان

 12. سمانه می‌گه:

  سلام بچه ها ، کد شماره فاکس ۰۲۱ هستش؟

 13. م.ی می‌گه:

  سلام

  خؤاهر من قصد تغییر رشته نداشت ورشتتشو دوست داشت

  در اماربیمه تا مقطع ارشد ایران دارد و دکترای این رشته ایران ندارد

  اگر تغییر رشته شدنی نبود چرا از اول گفتن میشود و این همه پول گرفتن

  و وقت مردم رو تلف میکنن!!!!!

 14. خواهش میکنم جواب بدید ممنون می‌گه:

  دوستان آیا باید این فرم تعهد و محضری کنیم یا اینکه فقط امضا واثرانگشتمون کافیه؟با توجه به اینکه قبلا یه باربراشون فرم تعهد ومحضری شده فرستادیم

 15. کرمانشاه می‌گه:

  سلام دوستان میشه منو راهنمایی کنین از چهارتا شهری که رفتم همه قبول شدم بیوتکنولوژی روزانه شیراز و همدان اصلاح نباتات مدرس و اصلاح نباتات رازی کرمانشاه بنظر شما کدوم بهتره خودم بین شیراز و مدرس دو دل هستم لطفا نظراتتون بگین ممنونم

 16. ۹۵ می‌گه:

  سلام، من ذخیره فیزیک حالت جامد مدرس هستم
  کسی اطلاع داره نفرات اصلی جای بهتری بخوان برن و ظرفیت خالی شه یا نه؟
  ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه

 17. م.ی می‌گه:

  سلام

  ناراحتم خواهر ارشداماربیمه داره .کرایش خودش دکتری نداره

  باید خارج میرفت

  اما نرفت
  مدیریت شرکت کرد
  رتبه عالی.در رشتة دیکر.اما امروز کریه میکرد کفت حتی شبانه و بیام نورم به خاطر غیر مرتبط بودن برش نداشتن.

  جرا اول کفتن میتونید شرکت کنید

  کسی میاد دررشته دیکر ٧٠درصد تخصصی میزند نابعس.

  برای خواهرم ناراحتم .امسال دکترا عدالتی نبود.در رشته خودم زنجان

  سیصد و برداشته

  صد رو نه و…..

  اه

 18. ن می‌گه:

  سلام بچه ها. یعنی تربیت مدرس کسانی که قبول شدند باید از شنبه تا دوشنبه هم تعهد رو براشون فکس کنیم و هم تو همین فرصت سه روزه ای که از شنبه تا دوشنبه دادن اصل تعهد رو هم پست کنیم. یا اینکه نه اصل تعهد رو میشه بعد از اون تاریخ هم پست کرد؟

 19. سعید می‌گه:

  من با نمره ۲۵ تو سایت دیدم زده عدم قبولی در رشته مهندسی پلیمر نوبت شبانه
  می خواستم نمره قبوی برای دوره شبانه در پلیمر چند قبول شدن؟

 20. zzz می‌گه:

  سلام دوستان میشه بفرمایید نمرات آزمون رو چحوری بدست آوردید؟ در ضمن مالک اشتر نتایج رو اعلام کرده؟

 21. نیاز می‌گه:

  دوستان مشکل عدم قبولی من حل شد.اشتباه سیستمی بود.
  لطفا اگه تعهد داده بودین قبلا و شرایط مشابه دارین با ۸۲۸۸۴۱۵۲ تماس بگیرید.

 22. معاد می‌گه:

  من جز قبولیای مدرس بودم، تعهد هم دادم
  الان زده عدم قبولی با نمره ۹۲

  • 95 می‌گه:

   سریع تماس بگیرید و اطلاع بدید
   اشتباه شده حتما

  • مریم می‌گه:

   حتماً اشتباه شده و تصحیح می شه. دوستانی که علی رغم دادن تعهد براشون نتیجه ی «عدم قبولی» اومده با دفتر دکترای دانشگاه تماس بگیرن:
   ۸۲۸۸۴۱۵۲

  • پیروز می‌گه:

   برای من هم همینگونه شده بود تعهد داده بودم بقیه مصاحبه ها را نرفته بود ، عدم قبولی هم خورده بود یعنی داشتم سکته میزدم با پیگیری که با دفتر دکتری داشتم تصحیح شد
   تلفن دفتر دکتری : ۸۲۸۸۴۱۵۲

 23. farhad می‌گه:

  یه سوال دوستان مگه تو آزمون دکتری امسال تکمیل ظرفیت داریم؟ من از یکی از اساتید پرسیدم گفت شهریور تکمیل ظرفیته…..

 24. ... می‌گه:

  من با رتبه یک تو گرایش خودم و نمره ۴۴جایی قبول نشدم این انصاف نبود

 25. F می‌گه:

  با ۷۴ مصاحبه و نهایی ۶۶ قبول نشدم.

 26. هستی می‌گه:

  دوستانی که امتحان کتبی دادید نمیدونید نمره کل چه جوری محاسبه شده من کتبی ۳۵ و مصاحبه هم همین حدودا شدم بعد نمره کل شده ۳۵

 27. امید می‌گه:

  سلام
  تبریک به دوستانی که قبول شده اند لطفا از فیزیکی ها که قبول شده اند گرایش اتمی و مولکولی چه نمره ای حداقل قبولی بوده و دیگر اینکه آیا تربیت مدرس ذخیره ها را هم اعلام کرده است ؟ ممنون اگری کسی جواب بدهد.

  • مریم می‌گه:

   سلام من اتمی بودم با امتیاز ۷۴ ولی نفر چهارم شدم و عدم قبول
   هنوز ذخیره اعلام نکردن و تا چند وقت پیش که پرسیدم هر ۳ نفر تعهد دادن ،مگر اینکه انصراف بدن اونا که بعید بدونم

   • فیزیک اتمی می‌گه:

    اگر منظورتون فیزیک اتمی هست من میدونم یکی از نفرات اصلی فوتونیک بهشتی قبول شده حدس میزنم بره اونجا.

    • مریم می‌گه:

     منظورم فیزیک اتمی
     یعنی تعهد داده و بعدش بهشتی قبول شده؟
     اخه من مجبورم ۳ مرداد برم تعهد بدم کاش زودتر مشخص می شد

     • مریم می‌گه:

      اگه میشناسینشون ممنون میشم بهشون اطلاع بدین زودتر تصمیم بگیرن و در صورتیکه مدرس نمیان انصرافشون رو اعلام کنن

     • فیزیک اتمی می‌گه:

      به نظرم با آقای دکتر باکویی مدیر گروه اتمی و مولکولی مشکل را مطرح کنید. شاید ایشان شماره قبولی ها رو ها داشته باشند.

 28. اسماعیل پور می‌گه:

  همین الان با کارشناس دفتر دکتری صحبت کردم. گفت حتماً اشتباه شده و تصحیح می شه. دوستانی که علی رغم دادن تعهد براشون نتیجه ی «عدم قبولی» اومده با دفتر دکترای دانشگاه تماس بگیرن:
  ۸۲۸۸۴۱۵۲

  http://194.225.166.13/edu/managements/azmon/4-6/4-6-5

 29. f.a می‌گه:

  به اقای محمد تبریک میگم.
  شما که راه و ترابری قبول شدید میشه بگید نمره اتون چند بوده و دوره روزانه بودین یا شبانه ؟

 30. Mohammad می‌گه:

  با سلام و آرزوی موفقیت برای همه دوستان چه. امسال که سال بعد، امیدوارم با این موضوع کنار بیایم که کنکور همه زندگی نیست، منم. پارسال با تلاش بسیار نتونستم قبول شم اما امسال خوا رو شکر تونستم، دوستان راه و ترابری که تو دانشگاه قزوین و مازندران ذخیره هستن امیدشون با خدا باشه، من مدرس تعهد دادم و ظرفیت برا دوستان دوتا باز میشه، امیدوارم باهاتون تماس بگیرن.

 31. نیاز می‌گه:

  دوستانی که تعهد دادن ولی عدم قبولی زده واسشون تو گلستان لطفا فردا بعد تماس با دانشگاه اینجا اعلام کنید که بهتون چه پاسخی دادن.چون احتمالا تلفنها شدیدا اشغاله شاید ما نتونیم تماس بگیریم

 32. هنر می‌گه:

  من قبول نشدم ولی کلن نمیدونم واقعا روی چه حسابی انتخاب میکنند چه طرز گزینش دکتری است

 33. کاوه می‌گه:

  سلام دوستان
  نمره من ۳۴٫۲۷ شده. من کشته ۰٫۲۷ هستم با رتبه تک رقمی و مقاله ای اس ای و کنفرانس خارجی و مدرک زبان و گواهی تدریس و نهایتا عدم قبولی. اخه یکی نیست بگه چه جوری حساب کردن که تا ۰٫۲۷ اعشار هم پیش رفتن. واقعا عجب دقتی!!!!!!!!!!!!!!!

 34. رز می‌گه:

  سلام ، کسی از شیمی فیزیک خواجه نصیر اطلاعی داره؟ چرا خواجه نصیر نمیزنه تو سایت؟

 35. مسعود می‌گه:

  سلام.
  من اول از طریق موزیلا میرم و بعد آدرس رو توی اکسپلورر کپی میکنم ولی پیغام زیر رو میزنه. یعنی چی؟!!!

  کد۹ : شما غیر فعال شده اید و مجاز به ورود به سیستم نیستید.

 36. دوست می‌گه:

  دوستان من تعهد دادم. قضیه این فرم پیوست سنجش که باید پر کنیم برا ما که فرم تعهد فرستادیم چیه؟

 37. خدایا شکرت می‌گه:

  بهتر که تربیت مدرس قبول نشدم. میرم اصفهان نصف جهان

 38. m می‌گه:

  دوستان کسی از استعداد درخشان هست که نتایجش اعلام شده باشه؟
  چون شماره داوطلبی نداشتیم و با نام کاربری هم غیر فعال اعلام میکنه

 39. ساحل می‌گه:

  سلام.
  من نمرم ۴۴ شده رشته طراحی کاربردی مکانیک کسی حاضر هست که نره مدرس؟من قبول نشدم.خواستم بدونم اون کسایی که قبول شدن میرن؟لطفا بگید چون گفتن ماذخیره هستیم.لطفا هرکی نمیره بیاد بگه ممنون.

 40. چشم انتظار.. می‌گه:

  سلام دوستان میشه لطفا منو راهنمایی کنید چرا نمیتونم حتی با اینترنت اکپلو…وارد گلستان بشم…مدام مینویسه لطفا صبر کنید..

  • پیروز می‌گه:

   از ابتدا با اکسپلورر نروید ابتدا با فایرفاکس وارد گلستان بشوید بر روی ورود که کلیک کردید سپس آدرس صفحه باز شده را در اکسپلورر کپی کنید

 41. دوبرره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! می‌گه:

  با ۶۴ قبول نشدم
  کلی آی اس آی منتج از پایانامه
  ولی غمی نیست قزوین رو قبلا آورده بودم.

 42. سارا می‌گه:

  برای من هنوز سایت گلستان باز نمیشه!!!مگه با اینترنت اکسپلورر نباید واررد سایت شد؟

 43. اسماعیل پور می‌گه:

  سلام. من قبولی نفر اول تربیت مدرس بودم. این عین جمله ی کارشناس بود. صبح روز بعد رفتم و تعهد رو دستی تقدیم خانم اسماعیل پور کردم. رسیدش رو هم دارم. رتبه ی آزمونم ۴ و نمره ی مصاحبه م ۹۳ بوده.

  حالا برام «عدم قبولی» اومده!

  واژه ای ندارم که احساسم رو به خوبی بیان کنه.

  • م می‌گه:

   حتما اشتباهی شده پی گیری کنید. اگه رسید رو محضری کردید با رسید محضر. خیلی مسخره اس نمره ی ۹۳ رو رد کردن

  • احسان می‌گه:

   خیلی خیلی متاسفم
   واقعاً درد آوره
   خود من هم شرایطی تقریباً مشابه با یه یکی از دانشگاه های تهران داشتم
   که خود استاد تماس گرفت و تبریک قبولی رو گفت اما در آخر نتیجه یه
   چیز دیگه اعلام شد!

  • ahmad می‌گه:

   احتمالا این فهرست اولیه است که بعدا تغییر کرده چون عده ای اعلام انصراف کرده اند. شاید شما پس از انصراف کسی دیگر جایگزین شده اید که هنوز اعمال نشده است

 44. sara می‌گه:

  من با نمره ۶۵ سازه عمران قبول نشدم…

 45. شیمی می‌گه:

  من با ۷۶٫۵ قبول شدم

 46. حمید کامپیوتر می‌گه:

  تربیت مدرس برای من زدن ۳۵ با ۳تا isi و ۱ علمی پژوهشی داخلی و ۶ علمی پژوهشی خارجی و ۱۰ علمی ترویجی و ۱۰ کنفرانس ملی ۲ ارایه انگلیسی در خارج کشور ۳ مقام پژوهشکر برتر دانشگاه و عضو هیات علمی و ۴ طرح تحقیقاتی خاتمه یافته و یک پذیرش دکتری از امریکا و نمره عالی تافل و جی آر ای …
  سازمان سنجش بیاد شفاف سازی کنه به چه علت از من ۶۵ امتیاز کم شده ؟؟؟ و اون کسی ک بجای من پذیرفته شده رزومش چیه ؟؟؟

  • ذخیره می‌گه:

   یا خدا!!!
   علتش اینه که شما پذیرش خارج از کشور رو براشون رو کردید. زیاد با این چیزا حال نمی کنن.

  • صبا می‌گه:

   پذیرش از آمریکا برای رشته کامپیوتر؛ چرا نمیری؟

  • 000 می‌گه:

   واقعا با همچین رزومه ایی میخواید برید مدرس؟ این دانشگاه از نظر من که رشته فیزیکه باید درجه ۳ محسوب بشه من پیشنهاد میکنم بخونید دانشگاه تهران قبول شید مطمئن باشید با این رزومه صددرصد تو مصاحبه قبول میشید

  • سعید تورانی می‌گه:

   نامه پذیرش خارج نشانگر احتمال رها شدن تحضیل است

  • حمید کامپیوتر می‌گه:

   دانشگاه استیونس از ایالت نیوجرسی برای سال اول ۴۷۰۰۰ دلار پول میخاد و سه سال بعدی بورسیه … از کجا بیارم بدم؟؟؟ مدرس. تهران و علم صنعت مصاحبه دادم هیچجا قبول نشدم. آخه این چه انصافیه ک در هیچ مصاحبه ای هیچ سوال تخصصی و پژوهشی از من نشد و فقط میگفتن شما ک متاهلی بچه شهرستانی هستی بمون همونجا ور دل خانوادت!!! مقالات من اشپرینگر و تایلر فرنسیس هستند میگه پول دادی؟؟؟ فرق بین ناشر معتبر و غیر معتبر رو نمیدونه و ۲کلمه انگلیسی صحیح بلد نیستن حرف بزنن آخرشم این بلا رو سر من آوردن … فقط موندم های های به حال خودم گریه کنم.

 47. علی می‌گه:

  بچه ها خاهشن
  هر کس ک مث من این مشکل روداره
  در یک دانشگاه درجه بهتر ذخیره و در دانشگاه درجه پایین تر قبول شده اصلی هست پیام و درخواست بده سنجش
  برامون راه حل بذاره
  از حقتون دفاع کنید
  اگه مث روال قبل بود سنجش اعلام میکرد الان این مشکل نبود
  حالا حق ما ضایع میشه
  دکترا ۴ساله و مهمه و آخرین تیر
  و مهمه کجا بخونیمش

  • ahmad می‌گه:

   این ایراد و ایرادات متعدد دیگر به روش امسال آزمون از قبل مشخص بود و خیلی ها تذکر داده بودند. افسوس که ذره ای درایت نبود!

   • صبا می‌گه:

    تنها راهش تماس دائم با دانشگاهی که ذخیره هستید هست؛ و مجبور کردن اون ها برای اطمینان حاصل کردن از اینکه نفر اصلی میاد یا نمیاد؛ یه راه دیگه هم برای دانشگاه هایی که لیست زدن پیدا کردن شماره تلفن قبولی های اصلی و تماس با اون ها و با خبر شدن از تصمیمشون هست. رشته ما کم جمعیته؛ بچه ها از این طریق دارن پیش میرن؛ حتی شماره یکی از قبولی ها رو از استاد راهنماش گرفتن!

 48. سمیه می‌گه:

  رشته علوم طیور نمرات قبول شده ها چنده؟

 49. motaleb می‌گه:

  سلام.من با نمره ۴۵ سازه شبانه قبول نشدم.دوستان با چه نمره ای قبول شدن؟؟؟/

 50. سارا می‌گه:

  با امتیاز ۸۵.۷۵ قبول شدم ،خدایاشکرت

 51. جامعه شناسی می‌گه:

  بچه های جامعه شناسی چه کار کردن؟
  با نمره ۲۰/۳۳ زده عدم قبولی
  کسی قبول شده نمرش رو بگه

 52. مخابرات می‌گه:

  سلام دوستان
  قبولی های مخابرات- سیستم تربیت مدرس میشه لطفا بگید نمره هاتون چند بوده؟ممنون

 53. Amir می‌گه:

  چهارده و نیم
  من کشته مرده اینم بدونم اون نیم نمره را چه جوری بم دادند ؟؟
  سه تا ای اس ای
  یه ای اس سی
  یه علمی پژوهشی
  پنج تا کنفرانس
  مقاله برتر کنفرانس ملی برق

  فقط یکی به من بگه اون نیم نمره را چه جوری حساب کردند

  • 95 می‌گه:

   چه رشته ای؟

  • برق کنترل می‌گه:

   مطمینید مدارک مرتبط با اینها رو موقع ثبتنام اینترنتی آپلود کردید؟ آخه مدیر گروه بر اساس همون مدارک ارسالی امتیاز داده بودن

   • Amir می‌گه:

    بله
    همه را آپلود کردم
    تو دانشگاه تهران رد شدنم را میپذیرم چون رقیبان خیلی از من قوی تر بودند و مصاحبه عادلانه بود
    ولی تربیت مدرس و نمره چهارده و نیم را نمیدونم کجای دلم بزارم ؟؟؟!!!

  • بی عدالتی می‌گه:

   امیر جون من دانشگاه آزاد بودم و فقط ۳ تا کنفرانس داشتم. زره ای امید به قبولی نداشتم و الانم با نمره ۲۸٫۵ رد شدم. من که پایینتر از شمام نمره بالاتری زده. مطمئنا کسایی هستند که نسبت به بقیه رزومه پایینتری دارند ولی قبول شدند.
   واقعا متاسفم برا سازمان سنجش که وضعیت را بدتر کرده.

   • Amir می‌گه:

    اینا دیگه عادی شده برام
    پارسال هم همین وضع بود
    ولی نمره زیر سی نداشتم پارسال با اینکه فقط یه ای اس ای داشتم ولی این چهارده و نیم شاه کاره

    • کنترل می‌گه:

     من یکی از دانشجوهای خودشونو میشناسم که نمرش ۶۲ بود ولی قبول نشد. حتی تو ذخیره های اولم نیس. این نمره اصلا مهم نیس. مهم اینه که موضوع کار دانشجو استادی رو جذب کنه یا نه. قبول دارم که ناراحتید که نمرتونو کم دادن نسبت به رزومتون. اما بدتر این بود که بالاترین نمره بشید اما قبول نشید اونموقع فکر میکردید پارتی بازی در کار بوده و حقتون خورده شده. بنظر من اینجوری آدم بیشتر اذیت میشه

  • صبا می‌گه:

   به هر کدوم از کنفرانس هات یک دهم نمره دادن خخخخخ

 54. هوافضا می‌گه:

  من با امتیاز ۵۰ زده عدم قبولی

 55. م می‌گه:

  نمره ی منم ۵۰/۶۵ بوده. عدم قبولی برام زده نمی دونم چقدر بد بوده؟ آخه این چه اعلام نتیجه ای هست. خب رتبه رو هم می زدید!!!!

 56. نیاز می‌گه:

  خدایا چرا اینجوری شد پس.
  چرا گفتن قبولی تعهد بفرست حالا زده عدم قبولی

 57. ثمین می‌گه:

  سلام دوستان
  نمرات نهایی قبولی اقتصاد تربیت مدرس رو میشه اعلام کنید؟
  با نمره ۴۵ احتمال ذخیره قبول شدن هست؟
  کسی از قبولی های مشترک مدرس اطلاعی داره؟؟

 58. چشم انتظار.. می‌گه:

  سلام دوستان هنوز من نتونستم وارد سامانه گلستان بشم ایا شما هم مشکل دارید؟

 59. مهدی می‌گه:

  سایت مدرس باز شد
  هورا قبول شدم

 60. میلاد می‌گه:

  دوستان ،مهندسی شیمی نمره نفراتی ک قبول شدن چنده??من۵۱/۶۱ شدم..

 61. تربیت مدرس می‌گه:

  آخیشششش… حالا از اونجایی که مدرک زبان رو تا آخر آذر می خواد تربیت مدرس …دور بعدی شروع شد برای زبان

  • نگین می‌گه:

   اوه اره, نمره زبان ۶۰ هس درسته؟

   • تربیت مدرس می‌گه:

    آره اگه msrt بدین ۶۰…منم زبانم خوب نیست برنامه ریزی کردم آزمون آذر رو بدم…واقعا زبانم تو تو لیسنیگ و گرامر ضعیفه. خدا کمک کنه بتونیم بگیریم همه. شنیدم تربیت مدرس هم شوخی نداره سر تاریخ مدرک. یعنی حداکثر انتهای نمیسال اول. کاش مثه باقی دانشگاه ها تا قبل از امتحان جامع که میشه یک سال مهلت میدادند.

  • شاهین رشیدیان می‌گه:

   درود..
   شما رشتتون چیه؟

  • وحید می‌گه:

   فکر کنم زیاد جدی نباشه و تا قبل از امتحان جامع هم ببریم قبول میکنند. اخه من خودم از دانشگاه پرسیدم

   • شاهین می‌گه:

    آقای وحید مطمئنین شما؟

    • وحید می‌گه:

     من قبل از اینکه برم مصاحبه از دانشگاه پرسیده بودم. ولی نمیدونم چقدر جدی گفتن. اخه اگه این شکلی باشه که اکثرا نمره نمیارن. چون مدرس نمره زبان رو از طرفی بالاتر از همه دانشگاهها میخواد و از طرفی گفته تا اخر ترم اول در حالی که همه دانشگاهها تا قبل از امتحان جامع و حتی بعضی تا قبل از دفاع وقت داره

     • تربیت مدرس می‌گه:

      خدا کنه همینطور باشه. ولی بعیده.

      از سایت phd درخواست می کنم یک موضوع رو باز کنه تحت عنوان تحربیات آزمون های زبان برای دکترا…ممنون میشم
      ———–
      می توانید از صفحه زبان عمومی در منوی بالای سایت استفاده نمایید.
      موفق باشید

   • تربیت مدرس می‌گه:

    آقای وحید دقیقا از کی پرسیدید ؟؟؟

    من از دانشجوهاشون پرسیدم گفتن سر تاریخ ها خیلی سخت گیرن…

    ممنون میشم اطلاع بدین

   • تربیت مدرس می‌گه:

    کجا رفتین پس ؟؟؟ جواب مارو بدید …حرف شما ما رو به تکاپو انداخت

  • صبا می‌گه:

   جدا عجیبه واسم؛ قبولی تربیت مدرس تازه میخواد بره دنبال مدرک زبان؟

   • تربیت مدرس می‌گه:

    چی عجیبه چرا زیر سوال می بری دوست عزیز. اولا مدرک زبان لازم نبود برای مصاحبه.در ضمن من تو گزینه های دیگه امتیاز بالا گرفتم. دانشگاه شریف بودم. معدل کارشناسی ۱۷ معدل ارشد هم ۱۸٫۵ دو تا ISI و بسیاری کنفرانسی…رتبه کنکور هم که زیر ده…اینا یعنی امتیازم به حدی بوده که توی رشته هوافضا که یه قبولی می خواسته همونم بنده شدم. عجیب نباشه واستون. اگه تا الان مدرک زبان نگرفتم به دلیل فشار درس و پژوهش بود و اوقات فراغتم کم بوده. در ضمن برای اخذ مدرک لزوما داشتن زبان مناسب کافی نیست. باید مهارت ها رو کسب کرد به شیوه تستی…همین…عجیب نباشه

 62. ن می‌گه:

  سایت برای من باز شد. قبول شدم

 63. مصاحبه می‌گه:

  کاش میگفتن نفر چندم شدیم

 64. مدیریت سیستم های اطلاعاتی می‌گه:

  دوستان کیا مدرس آی تی قبول شدن شبانه ولی نمیخان برن؟؟؟؟

 65. پیروز می‌گه:

  یعنی چی به من زنگ زدن رفتم تعهد دادم بقیه مصاحبه ها را نرفتم حالا زده عدم قبولی
  دقیقا یعنی چی
  من الان باید چیکار کنم
  یعنی به همین راحتی مورد تمسخر واقع شدم

  • مصاحبه می‌گه:

   وای، شاید اشتباه شده

  • نگین می‌گه:

   وا مگه میشه؟!!!!!!!!

  • تربیت مدرس می‌گه:

   نه بابا مگه الکیه…تماس بگیر پیگیری کن…قطعا اشتباه شده

  • مدیریت سیستم های اطلاعاتی می‌گه:

   باید رسید تعهدد رو ببرید بگید حق این کار رو ندارین

  • ** می‌گه:

   پیگیری کنید
   و حتی تهدیدشون کنید به شکایت

  • نیاز می‌گه:

   دقیقا مال منم این اتفاق افتاده.
   دارم دیوانه میشم . من که تعهدم داده بودم.چرا آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   • برق کنترل می‌گه:

    دوستای خوبم استرس نداشته باشید. ببینید من فک میکنم شما تو ذخیره ها بودید و چون با اصلیا تماس گرفته شده و حاضر نشدن بیان تعهد بدن بعد با شماها تماس گرفتن. اما الان بخاطر تذکر سنجش فقط اصلیارو قبولی مشروط زدن. در نتیجه ذخیره ها همه عدم قبولی زده شده براشون. اما این اصلا جای نگرانی نیس چون اگر اصلیای قبل از شما میخواستن بیان تعهد بدن همون قبول میدادن. نگران نباشید مطمعنم قبولید درنهایت

    • نیاز می‌گه:

     اینا هیچ کاریشون معلوم نیست…خوب الان با اینهمه استرس دادن به چه نتیجه ای میخوان برسن؟ اگه قراره با همین روند پیش برن ممکنه موقع وارد کردن اسمها داخل سنجش هم یا اشتباه کنن یا هر اتفاقی بیفته و بعد پورتال سنجش بسته بشه…بعد ما چجوری باز باید پیگیری کنیم….امشبو به صبح برسونم شانس آوردم.

     • تربیت مدرس می‌گه:

      یقین داشته باش فردا تماس بگیری بهتون می گن مشکلی نیست…مطمعن باشید

     • سلما می‌گه:

      دوست عزیز نگران نباشید من هم دانشگاهی که زنگ زدن بهشون گفتم جای دیگه تعهد دادن و اونجا نمیام.ولی وقتی اسامی رو روی سایت گذاشتن با اینکه گفته بودم نمیام اسم من تو لیست هست.به خاطر تذکر سنجش این کار رو کردن

     • نیاز می‌گه:

      ممنونم از روحیه ای که همه دوستان دادن.انشالله همتون موفق باشید و به خواسته تون برسید

    • پیروز می‌گه:

     از کجا معلوم آن اصلیها که آن موقع حاضر نبودند تعهد بدهند حالا به خاطر قبول نشدن در جای بهتری خود خواهان ثبت نام نباشند

     • ساناز می‌گه:

      تو پرونده تون نبوده که تو صلاحیت عمومی ردتون کنن؟
      چون گویا بعضی دانشگاه پیش دستی کردن از مراجع ذی ربط استعلام کردن که بعدا براشون داستان نشه

 66. هنر می‌گه:

  سایت هنوز خطا میده بازنمیشه پس کی میزارن نمیدونم به قبولیا ز زدن یانزدن به ما که زنزدن تکلیف چیه

 67. بهار- اقتصاد می‌گه:

  چرا پس رتبه نداره؟

 68. تکتونیک می‌گه:

  بچه ها سایت تربیت مدرس خطا میده، همش میگه کد۱۱ : شناسه کاربری (بر اساس تاریخ) غیرفعال شده است. الان من نمیدونم هنوز نتیچه ها رو زدن یا نزدن؟؟؟؟ یا اینکه تماس گرفتن با بعضی ها تا به الان یا اینکه من جزء قبول نشده ها هستم که تماس نگرفتن با من…. تو رو خدا یکی جواب بده

درج نظر