مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری مشاوره انتخاب رشته دکتری 97

امکان اخذ تعهد از پذیرفته‌شدگان ذخیره دکتری 95 دانشگاه منابع طبیعی گرگان

پذیرفته‌شدگان ذخیره دکتری 95 دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان می توانند در صورت وجود ظرفیت در رشته، نسبت به تکمیل فرم تعهدنامه اقدام نمایند.

به گزارش پی اچ دی تست، آخرین فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان اصلی و ذخیره مقطع دکتری تخصصی و ظرفیت بوجود آمده برای افراد ذخیره دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان در سال 1395 به شرح  زیر است:

دریافت فایل اسامی پذیرفته شدگان اصلی و ذخیره دکتری ۹۵ دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

بنا بر اعلام این دانشگاه، پیرو اعلام اسامی پذیرفته شدگان اصلی و ذخیره داوطلبان ورود به دوره دکتری دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان و پایان یافتن مهلت قانونی تحویل فرم تعهد نامه برای افراد اصلی به اطلاع می رساند داوطلبان ذخیره اعلام شده، در صورت وجود ظرفیت از تاریخ 95/05/12  لغایت 95/05/20 می توانند فرم تعهدنامه خود را با مراجعه به آدرس گرگان – خیابان شهید بهشتی – دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان- ساختمان شماره 4- خانم خسروی نیا تحویل دهند.

داوطلبان محترم به نکات زیر توجه نمایند:

 • اسامی داوطلبان اصلی که فرم تعهد تحویل داده اند از تاریخ 12 مرداد 95 وارد پرتال سازمان سنجش خواهد گردید و به عنوان پذیرفته شده نهایی از طرف دانشگاه محسوب می گردند. بدیهی است نهایی شدن پذیرش آنها منوط به مراجعه به سایت سازمان سنجش و تکمیل فرم صلاحیت عمومی و تایید نهایی آن است.
 • در فایل ظرفیت پذیرش، اسامی افراد اصلی (از جمله داوطلبانی که  فرم تعهد نامه را تا کنون ارائه نداده اند)، اسامی افراد ذخیره و ظرفیت باقی مانده برای افراد ذخیره آمده است.
 • داوطلبان ذخیره می توانند با توجه به ظرفیت های تکمیل نشده  فرم های تعهد نامه خود را تحویل نمایند. بدیهی است این دسته از داوطلبان چنانچه قبلا این فرمها را تحویل نموده اند نیازی به مراجعه و تحویل مجدد آن ندارند.
 • برای افراد اصلی که بنا به دلایل کاملا موجه نتوانسته اند در فرصت مقرر فرم تعهدنامه را تحویل نمایند کماکان فرصت تحویل فرم وجود دارد.
 • برای اطلاع از این که ظرفیت باقی مانده توسط افراد ذخیره با رتبه بهتر تکمیل شده است یا خیر لازم است داوطلبان مرتبا فهرست اسامی را چک نمایند.
 • عدد صفر در ستون آخر نشان دهنده آن است که ظرفیت توسط افراد اصلی تکمیل شده است.
 • جهت سهولت برنامه ریزی وتصمیم گیری داوطلبان، در صورت تکمیل شدن رشته یا گرایش و یا  بسته به نیاز، جدول اسامی و ظرفیت ها در فواصل زمانی مناسب بروزرسانی می شود.

در موارد کاملا ضروری داوطلبان می توانند در ساعات اداری با کارشناس دانشجویان دکتری این دانشگاه سرکار خانم خسروی نیا از طریق شماره های 4-32251701-017  داخلی 295 و یا ایمیل m.ghorbani@gau.ac.ir تماس بگیرند.

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. ماهک گفت:

  دوستان کسی خبر داره که دانشگاه ارومیه به چه شکل پذیرفته شدگان ذخیره رو اعلام میکنه؟ آیا تماس گرفته میشه؟ یا تا حالا تماس گرفتن؟ من بلاتکلیفم

 2. میترا گفت:

  چرا لیست اولیه و این لیست جدید تفاوت!!!!!!! تو رشته خاکشناسی و در ذخیره ها یه اسم جدید شده ذخیره اول و یک نفرم از لیست حذف شده!!!!o_O

 3. مهسا گفت:

  سلام
  كسي ميدونه داوطلبايي كه تو دو تا دانشگاه جز ذخيره ها شدن و امكان قبولي شون تو هر دوتا تقريبا مساويه ايا ميتونن به هر دوتا دانشگاه تعهد بدن؟

 4. باغبانی گفت:

  دوستان به لیست فعلی و قدیم ذخیره های گرگان در رشته گیاهان دارویی توجه کنید قبلا 12 تا اعلام کرده بود که 9 تاذخیره بودند
  الان شده 13 تا که 10 تا ذخیره اند. یعنی عملا یک نفر را از خارج از لیست به لیست ذخیره ها اضافه کرده اند . خیلی عجیبه یعنی در این حد امسال دانشگاه ها ازاد اند و مجازند هر کاری بکنند . هر دو لیست در همین سایت مجود است

  • منصور گفت:

   بالاتر هم گفتم، توی سایت زده علتش در نظر گرفتن سهمیه ایثارگران بوده. البته من هم اعتراض کردم و هم برای سنجش سوال مطرح کردم که با گذشت بیش از ده روز هیچ پاسخی ارسال نشده.

  • زهرا کیانی باغبانی گفت:

   سلام منم موافقم تابلو بود خواستن قبولش کنن وگرنه اسمشو ذخیره دوم نمیزدن

 5. میر گفت:

  ای کاش دانشگاه گلستان (گرگان) هم از منابع طبیعی گرگان یاد می گرفت و دو کلمه می نوشت که اعلام نتایج کرده یعنی به قبولی ه‍ا زنگ زده یا نه!! تا از بلاتکلیفی در می اومدیم. ای کاش این همه استرس وارد نمیكردند!!!!!

 6. راهنمایی فرمایید گفت:

  دوستان کسی اطلاع داره ایا دانشجویان دکتری دانشکاه ازاد میتونند در امتحان دولتی سراسری شرکت کنند و اگر قبول شدند میتونند ادامه بدند یا خیر لطفا منا راهنمایی فرمایید منع قانونی نداره؟؟ مدرک کارشناسی ارشد پیش خودمه

 7. نظر گفت:

  من گرگان نرفتم.اما اون چیزی که دیدم حداقل نشان از نظم در اطلاع رسانی داره.دانشگاههای با اسامی دهن پرکن مثل صنعتی اصفهان حتی زحمت درج یک خبر چند کلمه ای را هم به خودشون ندادند که بنویسند الکی منتظر نتایج نباشید.ما خیلی وقت پیش به قبولیها خبر دادیم تلفنی.

 8. امیر گفت:

  سلام رشته و تخصص من این رشته ها نیست ولی شیوه و روش طراحی شده اطلاع رسانی از به اصطلاح معتبر ترین دانشگاههای کشور نیز بهتر بود به مسئولین دانشگاه و دانشجویان منتخب تبریک میگم

  • امیدوار گفت:

   منم بر همین نظرم. دانشگاه از نظر امکانات فوق العاده است. اساتید بسیار محترمانه برخورد کردند.من از بین المللی قزوین و گرگان قبول شده بودم. ترجیح دادم گرگان بروم.

  • منصور گفت:

   اینکه لیست زده اند خوب است اما بهتر بود وضعیت ذخیره ها را با تلفن مشخص می کردند. الان ذخیره دوم از کجا باید بداند ذخیره اول قصد تعهد دادن دارد یا خیر؟ تا کی باید منتظر بماند؟

 9. ایشالا سال بعد گفت:

  با این که قبول نشدم ولی بین دانشگاه هایی که رفتم دانشگاهش خیلی خوب بود هم از نظر امکانات و هم اساتید واقعا برای دانشجو احترام قائل بودن . به قبولی ها هم تبریک میگم ایشالا همیشه موفق باشن سال بعد صد در صد این دانشگاه جزو اولویت های اصلی من خواهد بود

 10. ساجده گفت:

  چه رشته ای؟

 11. star girl گفت:

  وااااااای خدا یعنی میشه من گرگان قبول بشم