مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی رویکردهای پژوهشی در مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری و علوم انسانی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص مراکز مجاز برگزاری آزمون TOEFL و GRE

تأیید مدارک آزمون‌های TOEFL و GRE توسط سازمان سنجش منوط به برگزاری آزمون در مراکز دارای مجوز از سوی این سازمان است.

به گزارش پی اچ دی تست، متن اطلاعیه منتشرشده از سوی سازمان سنجش در خصوص مراکز مجاز برگزاری آزمون TOEFL و GRE به شرح ذیل است:

به اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون‌های TOEFL و GRE می‌رساند که تنها مدارکی از سوی این سازمان مورد تأیید و گواهی قرار می‌گیرد که مرکز برگزاری آزمون، مجوز لازم را از این سازمان دریافت نموده و تحت نظارت این سازمان قرار داشته باشد.

اخیراً اطلاع حاصل شده است که در شهر اصفهان مؤسسه‌ای به نام مرکز تافل سپاهان، بدون دریافت مجوزهای لازم از سوی این سازمان، اقدام به برگزاری آزمون‌های TOEFL و GRE می‌نماید؛ لذا یادآوری می‌گردد که مدارک داوطلبانی که در مرکز یاد شده در آزمون شرکت نمایند از نظر این سازمان دارای اعتبار نیست و برای ارسال به مراکز آموزشی، مورد تأیید قرار نخواهد گرفت.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۵)

 1. تافل می‌گه:

  سلام
  ممنون میشم پاسخ بدید
  سوالی که برای من پیش اومده اینه که چرا این موسسه ” مرکز تافل سپاهان” را میشه در سایت ای تی اس دید!!! در حالی که سازمان سنجش این مموسسه را فاقد اعتبار میداند.

 2. افسانه می‌گه:

  سلام
  ممکنه لیست موسسات دارای مجوز را ذکر کنید.

 3. ولدان زوج می‌گه:

  یعنی الان تولیمو اعتبار نداره؟ ای بابا.

 4. الهام می‌گه:

  بله موافقم کار درستی کردن

 5. کنکور می‌گه:

  چقدر خوب که اسم مکان رو نوشتند تا تکلیف همه مشخص بشه. مبهم صحبت کردن و نام نبردن مشکلی رو حل نمی کنه حتی آدم را نسبت به همه چیز دچار شک و ابهام می کنه.

درج نظر