مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم انسانی، مدیریت، اقتصاد
و حسابداری کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم، تکنولوژی و
مهندسی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات استاد پرچ کتابخانه فرهنگ

تغییر زمان برگزاری آزمون اختصاصی دکتری ۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی

برگزاری آزمون اختصاصی دکتری تخصصی سال ۱۳۹۵ ویژه واحدهای بین‌الملل و برون‌مرزی دانشگاه آزاد اسلامی یک هفته به تعویق افتاد.

فرهاد حسین زاده لطفی معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره جزئیات آزمون اختصاصی دکتری واحدهای بین المللی و برون مرزی گفت: مهلت ثبت نام این آزمون ها که قرار بود تا ساعت ۲۴ روز گذشته پایان یابد، تمدید شد.

 وی با اشاره به مهلت تمدید شده، افزود: دانشجویانی که تمایل به شرکت در رشته‌هایی مانند علوم پایه، علوم انسانی و فنی مهندسی و کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات واحد الکترونیکی دارند می‌توانند از طریق سامانه‌های مربوط تا ۲۳ مرداد ۹۵ نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

حسین زاده لطفی اظهار داشت: زمان برگزاری این آزمون که قرار بود در بیست و دوم همین ماه باشد با تاخیر چند روزه در ۲۹ مردادماه انجام می شود.

 به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، معاون آموزشی دانشگاه آزاد پیش از این اعلام کرده بود، واحدهای بین‌الملل و برون مرزی که در مهر و بهمن ماه سال ۹۴ پذیرش خود را تکمیل نکردند موظف به برگزاری آزمون اختصاصی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا هستند.

 به گفته حسین زاده لطفی دانشجویان برای دریافت کارت ورود به جلسه باید سه الی چهار روز قبل از برگزاری آزمون به سامانه www.azmoon.org مراجعه و نسبت به تهیه آن اقدام کنند همچنین اسامی تمامی پذیرفته شدگان، هفته اول مهر ماه در همین سامانه درج می‌شود.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۱۴۰)

 1. محمد می‌گه:

  دوستان عزیز خبر های کذب را منتشر نکنید خواهشا

 2. نسرین می‌گه:

  سلامدوستان کسی فیزیولوژی ورزشی دلنشگاه الکترونیک انتخاب کرده بود عایا برا؟
  من انتخاب اولم فیزیولوژی ورزشی الکترونیک بود منتها برا مصاحبه دعوت شده بودم به تهران مرکز
  چطوریاس یعنی؟

 3. محمد سعید می‌گه:

  با درود
  در امتحان برگزار شده بین الملل سطح سئوالات هوش و استعداد که اکثریت شرکت کنندگان پاسخ دادن پایین بود بنابراین درصد زبان تعیین کننده قبول شدگان خواهد بود.
  ضریب تمامی سئوالات اعم از هوش و استعداد و زبان برابر بود و پاسخ به هر دو قسمت با زمان ۹۰ دقیقه نیازمند سرعت، دقت و تسلط بر آزمون رو می طلبید.

  اکثریت دوستانی که شرکت کرده بودند اذعان می کردند که هوش و استعداد رو خوب زدن بنابراین در درصدهای هوش و استعداد بنظر میاد همه با کمی بالا و پایین در یک حد و اندازه هستند و تعداد سئوال صحیحی که در زبان جواب داده باشند فیلتر قبول شدگان از بقیه خواهد بود.
  موفق و موید باشید.

 4. Azadeh می‌گه:

  سلام دوستان ،خبری ازتون نیست ،امتحان رو خوب دادید؟

 5. محمد سعید می‌گه:

  انتشار کارت آزمون دکتری بین الملل دانشکاه آزاد از ساعت ۱۴ امروز

  آزمون اختصاصی پذیرش دکتری ۹۵ واحدهای بین الملل و برون مرزی دانشگاه آزاد روز جمعه ۲۹ مردادماه برگزار خواهد شد.
  هروز دانشیان رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد و دکتری واحدهای بین الملل و برون مرزی این دانشگاه ساعت ۹ صبح جمعه ۲۹ مردادماه برگزار می‌شود.

  وی افزود: کارت ورود به جلسه این آزمون از ساعت ۱۴ امروز (چهارشنبه ۲۷ مردادماه) بر روی سایت http://www.azmoon.org قرار می گیرد.

  به گفته وی این آزمون ماهانه، همزمان در هفت شهر تهران، تبریز، اهواز، کرمان، شیراز، اصفهان، آمل و مشهد ؛ ۲۹ مرداد برگزار می شود.

  • Azadeh می‌گه:

   می بخشید مگر به جز شهر تهران هم ازمون شهر دیگه ای هم قرار هست برگزار بشه ؟

   • Azadeh می‌گه:

    توی فرم ثبت نام که فقط شهر تهران محل برگزاری ازمون بود

    • محمد سعید می‌گه:

     با درود
     من حدس میزنم که احتمالا با تعویق یک هفته ثبت نام و اعلام واحدهای مجازی تهران مرکزی با همکاری روسیه و ایتالیا تعداد ثبت نام کنندگان و متقاضیان واحدهای بین الممل افزایش یافته و از طرفی دانشگاه آزاد با اینکار خواسته شرایط رو برای افرادی که از شهرستانهای مختلف میان تسهیل کنه و استان نزدیکتری رو انتخاب کنند.

     • Azadeh می‌گه:

      من که دقت نکردم وهمون ثبت نام تهران رو انتخاب کردم .بلیط وهتل هم گرفتم ،اگر اینجور باشه که خیلی بد هست چون شهر ما هم ظاهرا حوزه امتحانی هست و من اینهمه راه باید بیام تهران امتحان بدم

     • Azadeh می‌گه:

      البته در اطلاعیه روزهای اولیه ثبت نام ذکر شده بود که این ازمون به صورت متمرکز در شهر تهران برگزار خواهد شد و من فکر نمی کنم شهر های محل برگزاری ازمون رو اضافه کرده باشن

  • داوطلب دکتری حسابداری می‌گه:

   آزمون Ept در روز جمعه ۲۹ مرداد ساعت ۹ تا ۱۱ صبح همزمان در شهرهای تهران، تبریز، اهواز، کرمان، شیراز، اصفهان، آمل و مشهد و آزمون اختصاصی کارشناسی‌ارشد و دکتری واحدهای بین‌الملل و برون‌مرزی این دانشگاه ساعت ۹ صبح روز جمعه ۲۹ مرداد به صورت متمرکز در تهران برگزار شد.

 6. محمد سعید می‌گه:

  بهروز دانشیان رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: بعد از تمدید مهلت ثبت نام، در نهایت آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد و دکتری واحدهای بین الملل و برون مرزی این دانشگاه ساعت ۹ صبح روز جمعه ۲۹ مردادماه برگزار می شود.

  دانشیان درباره نحوه دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون اظهار داشت: داوطلبان با مراجعه به سامانه http://www.azmoon.org در روز چهارشنبه ۲۷ مردادماه می توانند نسبت به دریافت کارت امتحانی خود اقدام کنند.
  http://phdtest.ir/1395/05/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A8%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%84%D9%84-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-95-96/

 7. محمد سعید به نیروانا می‌گه:

  نیروانا درود
  در خصوص سئوالی که پرسید: شما امتحانتون در چه حد دادین؟ درسته میگن داوطلب امارات کمه و احتمال قبولی بالا؟
  و اما پاسخ:
  من در امتحان دی ماه ۹۴ که فقط امارات رو زده بودم درصدهام خوب بود که در اینجا اعلام نمی کنم چون با عنایت به اینکه سه روز تا امتحان مونده ممکنه از دوستانی که در این صفحه نظرات رو میخونن فکر کنن که باید درصدهاشون مثل سال گذشته من باشه و به همین خاطر انرژی منفی خواهد داشت.
  و من دوست دارم که تمامی عزیزان این صفحه امتحان خوبی رو بدون هیچ نگرانی داشته باشند.
  از طرفی بخاطر اینکه من فقط و فقط یک انتخاب امارات رو داشتم و همون انتخاب رو هم قبول شدم نمیشه معیار و ملاک قبولی امارات قرار داد. زمانی میشد درصد های من ملاک باشند که بعنوان مثال من واحد کیش، قشم، انزلی و … رو میزدم و در صورتیکه با درصدهای من اونها رو قبول نمیشدم در اون زمان میشد گفت که این نمره و درصد من برای واحد امارات مناسبه.
  اما در روز مصاحبه سال گذشته که من قبول شدم درصد دو سه نفر رو سئوال کردم با درصد زبان ۲۵ و استعداد ۱۰ هم دعوت به مصاحبه شده بودند.
  حالا برای ایندفعه تراز و نمرات چطوری خواهد بود و یا اینکه شرکت کننده کمی داره یا خیر، نمیشه جواب داد.
  امیدوارم تونسته باشم خوب توضیح بدم و براتون مفید بوده باشه.
  دوستان در این ۳ روز باقیمانده فقط تست کار کنید و سعی کنید برای امتحان روز جمعه به آرامش برسید.
  موفق و موید باشید.

  • نیروانا می‌گه:

   ممنون از پاسختون، میشه لطف بفرمایید از کجا تست ها رو تهیه کنم در این چند روز آخر یه مروری کنم. آخه من لحظه آخر ثبت نام کردم، نمونه تست هاش ندارم

   • محمد سعید می‌گه:

    با درود
    کتب آموزش زبان انگلیسی عمومی دکتری مثل مدرسان شریف، نشر پردازش و هر کتابی که نمونه تست های دکتری زبان عمومی رو داشته باشه.
    برای استعداد تحصیلی هم انتشارات کتابخانه فرهنگ مجموعه سوالات آزمون ورودی دوره های دکتری رو داره بنظر میاد در این فرصت دو روزه بد نیست تهیه کنید و تعدادی از تست ها رو بزنید.
    موفق و موید باشید.

    • نیروانا می‌گه:

     خیلی ممنونم، سایتش رفتم همین کتاب استعداد تحصیلی که جلدش طوسی هست و مولفش مسیح خواه و وکیلی هست بگیرم؟ این برای آزمون بین الملل هم مفید هست یا فقط سراسری؟

     • لیلی می‌گه:

      سلام. مثلا شما این دور روزه چی می خوای بخونی. داری فقط به خودت استرس می زنی.بی خیال بزرگوار.

     • محمد سعید می‌گه:

      با درود
      بله همین کتاب استعداد تحصیلی آقای مسیح خواه خوبه و بنظرم همین دو روز هم میتونه اثرگذار باشه. هم برای این آزمون مفیده و هم برای سراسری. امیدوارم قدر لحظات و زمان رو بدونید. توانایی پاسخ حتی به یک تست هم میتونه تاثیرگذار باشه.
      برای شما و همه دوستان آرزوی موفقیت دارم.

     • نیروانا می‌گه:

      بسیار سپاسگزارم آقای محمد سعید از راهنمایی های شما، براتون دعا میکنم، ایشالا حتما قبول میشین.

 8. Azadeh می‌گه:

  دوستان برای همه شما وخودم ارزوی موفقیت در ازمون روز جمعه دارم و بخصوص برای اقای محمد سعید که واقعا لطف کردند توی این مدت ثبت نام راهنمایی های خوبی ارایه دادند و پاسخ سوالاتی که توی این صفحه مطرح میشد روبا دقت تمام دادند ،امیدوارم هر چی خیر و صلاح هست برامون پیش بیاد و بتونیم بالاخره دانشجوی دکترا بشیم ،
  به امید موفقیت همگی دوستان

  • محمد سعید می‌گه:

   با درود فراوان به خانم آزاده و تشکر از الطاف ایشان
   دوستان امیدوارم روز خوبی رو شروع کرده باشید.
   من هم برای تمامی دوستان بهترین آرزوها رو دارم و امیدوارم امتحان رو بدون هیچ نگرانی و تشویش بدین و مطمئن باشید که نتایج خوبی در انتظار تمامی شما خواهد بود.

   شما روی هر چه متمرکز بشین بدست خواهید آورد بنابراین روی آنچه می خواهید متمرکز شوید.

  • محمد سعید به Azadeh می‌گه:

   درود بر شما
   از شما تشکر و قدردانی میکنم و امیدوارم شما و تمامی دوستان موفق و پیروز باشید.

 9. تکمیل ظرفیت 94 می‌گه:

  تکمیل ظرفیت ۹۴ چی شد جوابش

 10. لیلی می‌گه:

  جناب آقای محمد سعید .شما پارسال هم دکترای بین الملل شرکت کردید واحد قشم و کیش پذیرفته هم نشدید. دلیلش چی بود. رشته انتخابی شما مدیریت بازرگانی-بازاریابی بود فک کنم.

  • محمد سعید می‌گه:

   با درود
   سال قبل من در لحظه اخر ثبت نام کردم و فقط واحد امارات رو زده بودم برای اینکه در حال خواندن تخصصی ها برای امتحان بهمن ازاد و اسفند سراسری بودم. همون تنها انتخابم که امارات بود قبول شدم و دعوت به مصاحبه شدم که روز ٢٠ بهمن ماه در خیابان ازادی خیابان جمال زاده بود ولی بعد از قبولی ثبت نام نهایی نکردم برای اینکه میخواستم ازاد بهمن رو ببینم قبول میشم یا خیر؟ نتیجه ازاد بهمن هم ۴ نفر فاصله دارم برای ورود که در تکمیل ظرفیت شهریور شرکت میکنم و برای امتحان روز جمعه هم ۵ انتخاب کردم و اماده هستم.
   امیدوارم همه دوستان موفق و سربلند باشید.

   • نیروانا می‌گه:

    میشه بپرسم چرا فقط امارات زدین؟ دلیل خاصی بود؟

    • محمد سعید می‌گه:

     با درود
     نه همونطور که اشاره کردم من برای ازاد بهمن ٩۴ و سراسری اسفند ٩۴ ثبت نام انجام داده بودم و روی دروس تخصصی برای ازاد متمرکز بودم. وقتی بین الملل برای امتحان دی ماه اعلام شد واقعا قصد شرکت نداشتم و به همین خاطر و بخاطر کارم که به دوبی هم رفت و امد دارم واحد امارات رو زدم و همون تنها انتخاب رو هم قبول شدم و در مصاحبه هم خوب بودم ولی ثبت نام نکردم تا نتیجه بهمن ازاد رو ببینم. جواب ازاد هم که امسال اومد با ۴ نفر اختلاف برام مردودی اعلام شده که البته برای تکمیل ظرفیت شهریور به احتمال زیاد ورود خواهم کرد ولی ریسک نکردم برای تکمیل و در بین الملل ثبت نام کردم. تا الانم سعی خودم رو کردم و فکر میکنم خوب درصد رو بزنم انشالله. امیدوارم همه شما دوستان هم قبول و موفق باشید.

     • نیروانا می‌گه:

      به خاطر این میپرسم میخوام بدونم قبولی امارات چه جوریه؟ شما امتحانتون در چه حد دادین؟ درسته میگن داوطلب امارات کمه و احتمال قبولی بالا؟

 11. Azadeh می‌گه:

  زمان توزیع کارتها کی هست ؟کسی از دوستان اطلاع داره

 12. دکترا-مدیریت می‌گه:

  از دکترا مدیریت به مهران
  دوست عزیز شما اطلاع دارید اگر بر فرض قبول بشم ولی بنا به دلایلی نتونم مهر ثبت نام کنم میتونم مهر ۹۶ ثبت نام کنم . در این حالت چقدر باید هزینه پرداخت کنم براهر ترمی که ثبت نام نکردم باید هزینه جداگانه بدم یا برا دوترم یک هزینه پرداخت میشه و هزینه چقدر می باشد. با تشکر

 13. دکترا-مدیریت می‌گه:

  با سلام
  از دکترا مدیریت به مهران
  دوست عزیز شما اطلاع دارید اگر بر فرض قبول بشم ولی بنا به دلایلی نتونم مهر ثبت نام کنم یتونم مهر ۹۶ ثبت نام کنم . در این حالت چقدر باید هزینه پرداخت کنم براهر ترمی که ثبت نام نکردم باید هزینه جداگانه بدم یا برا دونفر یک هزینه پرداخت میشه و هزینه چقدر می باشد. با تشکر

 14. محمد سعید می‌گه:

  با درود
  همانطور که دیروز رشته های پرطرفدار و شلوغ رو گفتم الان هم مشخصه که رشته بازرگانی – بازاریابی طرفدارای زیادی داره. فعلا در همین صفحه عبارتند از:
  ۱- مدیریت ٩۵
  ۲-AZADEH
  3-آناهیتا

  دوستان در صورت تمایل بعد از درج نام رشته انتخابی رو درج کنید.

  انشالله همه موفق و موید باشید.

 15. محمد سعید به آناهیتا می‌گه:

  با درود
  با اتمام ثبت نام ویرایش هم امکانپذیر نیست اما نسبت به انتخابت مردد نباش و فقط برای امتحان آماده شو. انتخاب واحد تهران مرکزی با همکاری روسیه انتخاب خوبیه و مطمئنا در انتخابت قبول میشی.در مورد تکمیل ظرفیت در صورتیکه اعلام تکمیل ظرفیت شد حتما شرکت کن ولی فکر کنم شرایط امتحان واحدهای بین الملل بهتر باشه. چرا؟؟؟
  برای اینکه جواب بین الملل و مصاحبه و ثبت نام نهایتا تا ۱۰ مهرماه خواهد بود و قبول شدگان ترم اول رو شروع می کنند ولی در تکمیل ظرفیت زیاد مشخص و واضح نیست که برای ترم پاییز ثبت نام بشن یا بهمن.
  امیدوارم بزودی خبر قبولی شما رو بشنوم.

 16. ترانه می‌گه:

  دوستان اگه کسی میدونه راهنمایی کنه امتحان اختصاصی واحد بین الملل که جمعه این هفته برگزار میشه چیه؟ ممنونم

  • محمد سعید می‌گه:

   خانم ترانه درود
   بله امتحان اختصاصی واحد بین الملل زبان عمومی و استعداد تحصیلی هستش.
   بعد از اعلام نتایج، قبول شده ها به مصاحبه دعوت خواهند شد و نهایتا تا ۱۰ مهرماه نتایج نهایی و ثبت نام و بالطبع شروع کلاسها البته برای حضوریها (نه مجازی های روسیه و ایتالیا) آغاز میشه.
   امیدوارم موفق و موید باشید.

  • محمد سعید می‌گه:

   با درود
   امتحان از زبان عمومی و استعداد تحصیلی هست.
   دو هفته بعد اسامی قبول شدگان اعلام و به مصاحبه دعوت میشن. و تا ۱۰ مهر نتایج نهایی و ثبت نام از قبول شدگان و شروع کلاسها خواهد بود.
   امیدوارم موفق و موید باشید.

 17. محمد سعید می‌گه:

  مهلت ثبت نام آزمون اختصاصی دکتری تخصصی ویژه واحدها و مراکز بین المللی به پایان رسیده است.

 18. میترا می‌گه:

  سلام به همگی.به نظر شما حدودن چند نفر بین الملل و چند نفر مجازی شرکت کردن جناب اقای محمد سعید

  • محمد سعید می‌گه:

   درود بر شما و عرض تبریک ولادت امام هشتم به تمامی دوستان ارجمند
   این سئوال رو نمیشه جواب داد. ولی بنظرم تا اونجائیکه از دوستان مختلف ثبت نامها رو میشنوم فکر میکنم همونطوری که در پست قبلی قرار دادم در بعضی از رشته ها متقاضی زیاد و رقابت فشرده تره و در بعضی از اونها به مراتب کمتر و دلیلش هزینه ای هستش که باید دوستان انجام بدن.
   افرادی رو میشناسم که در رشته مالی بین الملل ثبت نام کردن و در این رشته فقط دو انتخاب وجود داره یا مجازی با روسیه و یا امارات و اونها اذعان می کردند که هر کدوم رو قبول بشن خوشحال خواهند شد.
   بنظر میاد دوره مجازی روسیهو ایتالیا از بخت و اقبال ثبت نامی خوبی برخوردار باشند برای اینکه هم از طریق واحد تهران مرکز هستش و هم اکثر دوستان شاغل بوده و اینجوری تو کارشون هم مشکلی پیش نمیاد.
   یه مطلبی رو اعتقاد دارم و اون این هستش که مطمئنا دوره بعدی امتحان واحدهای بین الملل که احتمالا در دی ماه سال جاری برگزار میشه به مراتب ثبت نام کنندگانی بیشتر از این دوره خواهد داشت. در عین حال افراد زیادی رو هم میشناسم که دوره های حضوری رو به دلایل خاص خودشون دوست دارند و اولویتشون حضوریها بوده. واحد امارات با هزینه دوبرابری و هزینه های رفت و آمد و غیره هم طرفدارها و ثبت نام کننده های خودش رو داره و تا همین جا حداقل در دو رشته حسابداری، مالی بین الملل و مدیریت بازرگانی من خودم بیش از ۵۰ نفر ثبت نام کننده رو می شناسم. لذا در خصوص تعداد زیاد نمیشه اظهار نظر کرد. امیدوارم که تو این ۴ روز باقی مانده تا امتحان روی تست ها و جمع بندی متمرکز بشین.
   همگی موفق و موید باشید.

   • آناهیتا می‌گه:

    ضمن تشکر از شما. خوشبختانه یا متاسفانه من هم مدیریت بازرگانی شرکت کردم.امیدوارم همه دوستان به تمام آرزوهاشون برسن.اما ای کاش زودتر ساعت امتحان رو مشخص کنن. تا دوستانیکه از راه دور قراره بیان بتونن برنامه ریزی کنن.

    • محمد سعید می‌گه:

     با درود به خانم آناهیتا
     دی ماه سال گذشته امتحان ساعت ۸ صبح بود. انتخاب اول شما حضوریست یا مجازی؟

     • آناهیتا می‌گه:

      سلام آقای محمد سعید با تشکر از توجه شما. انتخاب اول من مجازیه.از طرفی در آزمون عادی دانشگاه آزاد رتبم ۵۱۲ در بازرگانی شد و مردود زده. آخرین نفر دعوت به مصاحبه هم چهارصد و خورده ای بود. البته اگه تکمیل ظرفیت بزارن. احتمال دارهدعوت بشم. از طرفی به نظرتون اشتباه نکردم مجازی رو اول زدم. الان دیگه نمیشه ویرایش کرد.

    • Azadeh می‌گه:

     چرا امسال مجازی اینهمه طرفدار پیدا کرده ؟

    • Azadeh می‌گه:

     منم مثل شما بازرگانی شرکت کردم و فکر کنم شلوغ ترین گروه همین بازرگانی (بازاریابی) باشه

 19. محمد سعید می‌گه:

  دوستان درود
  برای کنکور دکتری واحدهای بین الملل که این جمعه برگزار خواهد شد باید بهترین و بیشترین تلاشتون رو انجام بدید تا نتیجه خوبی بگیرید مخصوصا رشته هایی که بعنوان پرتقاضاترین رشته ها اعلام شده و مطمئنا رقابت فشرده و تنگاتنگی در اونها وجود داره.

  رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی پرتقاضاترین رشته‌های این دانشگاه را در مقطع دکتری اعلام کرد.

  بهروز دانشیان رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره پرطرفدارترین رشته‌های تحصیلی واحدهای مختلف این دانشگاه گفت: در مقطع دکتری رشته‌های

  مدیریت دولتی
  مدیریت بازرگانی با گرایش بازاریابی
  حقوق خصوصی و کیفری
  حسابداری
  روانشناسی
  و
  معماری به ترتیب جزو پرطرفدارترین رشته‌های انتخابی از سوی دانشجویان است.

  موفق و موید باشید.

 20. حقوق فقه اسلامی به محمد سعید می‌گه:

  سلام ، تعداد پذیرش بین الملل در هر شهر چندنفره؟؟ رشته ی من فقط ١ شهر داره ! برای مصاحبه ، چندبرابر ظرفیت اسامی اعلام می کنند؟؟ تشکر

  • محمد سعید می‌گه:

   با درود
   در موضوع سئوال شما اطلاعات مناسب و درستی موجود نیست.

  • داوطلب دکتری حسابداری می‌گه:

   سلام
   در آزمون دوره قبل واحدهای بین المللی و برون مرزی که در دی ماه سال گذشته انجام شد تا سقف ۱۲ نفر به ازای هر رشته شهر پذیرش نهایی صورت گرفت. ولی از طرفیت آزمون پیش رو اطلاع دقیقی ندارم.

 21. Azadeh می‌گه:

  دوستان به نظرتون راهی هست که قبولی های واحد امارات واکسفورد یا واحدهای بین الملل مجازی بتوانند مهمانی یا انتقالی بگیرند برای واحدهای بین الملل داخلی

  • محمد سعید می‌گه:

   با درود
   چند سال پیش بعنوان مهمان یک ترم اتفاق افتاده ولی الان حدودا سه سالی هستش که مهمان یا انتقالی نمیدن و در شرایط ثبت نامی هم به وضوح اعلام کرده که:

   پذیرفته‌شدگان این آزمون ملزم به تحصیل در محل پذیرش بوده و هرگونه انتقال و میهمانی از واحدها، پردیس‌ها و مراکز بین‌المللی و برون مرزی به واحدهای داخلی ممنوع می‌باشد و پذیرفته شدگان پس از ثبت‌نام و اخذ واحد درسی چنانچه به هر دلیلی تقاضای انصراف از تحصیل داشته باشند مطابق ضوابط و مقررات دانشگاه مشمول پرداخت هزینه انصراف می‌شوند.

   مجازی هم فقط برای رشته هایی که با همکاری روسیه و ایتالیا باشه وجود داره نه برای بقیه واحدها.

   موفق و موید باشید.

 22. محمد سعید می‌گه:

  درود بر همه دوستانی که برای کنکور ۲۹ مرداد ۹۵ واحدهای بین الملل آماده میشن.
  یک نمونه سئوال از استعداد تحصیلی:
  سئوال کشاورزی، دامپزشکی ۹۱

  به ما هشدار داده شده است که اگر آبیاری چمن هایمان را قطع کنیم، نه فقط چمن هایمان خشک و برگ درخت هایمان زرد می شود، بلکه گوفرها زمین خشک و سفت را محل مناسبی برای از بین بردن هر گیاهی که ممکن است جان سالم به در برده باشد، بیابند. بنابراین، تصمیم گرفته ایم که به آبیاری باغچه مان ادامه دهیم.

  همه موارد زیر را می توان منطقا به عنوان هدف نویسنده برداشت کرد، بجز:
  ۱- خشک نشدن چمن ها
  ۲- خک نشدن درختان
  ۳- حفظ آب
  ۴- ازبین نرفتن گیاهان توسط گوفرها

 23. عباس می‌گه:

  سلام خدمت دوستان
  هزینه یک ترم دکتری مجازی دانشگاه آزاد معماری حدودا چقدر میشود؟

  • آناهیتا می‌گه:

   سلام چون مشترک با کشور خارجی است. حدودن ۱٫۵ تا ۲ برابر شهریه عادی آزاد است. و چون معماری بیشتر عملی است آنهم هزینه دارد. آخرش هم صرفا یک برگ مدرک است. چون مدارک واحدهای عادی دانشگاه آزاد درسته یه روز تایید میشه ولی بسیار زمانبر است. و فعلن در وزارت علوم حرفی از دکترای مجازی نیست… به نظر من که اینهمه هزینه کردن برتی مجازی با عدم تایید اصلن به صرفه نیست…

  • محمد سعید می‌گه:

   درود بر عباس عزیز
   هزینه واحدهای بین الملل داخلی ۱٫۵ برابر و هزینه واحدهای بین الملل خارجی ۲ برابر می باشد و در مورد مدرک دکتری مجازی آزاد کاملا معتبر بوده و مجوز آن اخذ شده لذا در صورت تمایل تا فردا جمعه نسبت به ثبت نام اقدام کنید.
   همه موفق و موید باشید.

   • آناهیتا می‌گه:

    آقای محمد سعید. مگر شما کارمند وزارت علوم هستید که با این اطمینان می گویید مجازی کاملا اعتبار دارد. ببینید بین اخذ مجوز و تایید نهایی تفاوت است. مگر رشته های عادی دانشگاه ازاد مجوز نداشت؟ مجوز دارد ولی دانشگاه ازاد به دلیل عدم رعایت نکات مورد قبول وزارت علوم در واحدهایی زیر مجموعه مدارک نیابتی صادره اش زیر سوال رفته و تا حالا نزدیک یک سال و نیم جهت تایید نهایی در حال بررسی هستند.آنها واحدهای عادی هستند نه واحدهای مجازی آنهم در مقطع دکترا….لطفا آیین نامه تایید مدارک وزارت علوم را مطالعه بفرمایید.

   • شبنم می‌گه:

    با سلام

    آقای محمد سعید ایا کلاسهای بین الملل داخلی به صورت مجازی برگزار می شود یا اینکه باید هر هفته بریم کلاس. باتشکر

    • محمد سعید می‌گه:

     درود بر شبنم عزیز
     پذیرفته‌شدگان واحدهای بین الملل ملزم به تحصیل در محل پذیرش بوده و هرگونه انتقال و میهمانی از واحدها، پردیس‌ها و مراکز بین‌المللی و برون مرزی به واحدهای داخلی ممنوع می‌باشد و پذیرفته شدگان پس از ثبت‌نام و اخذ واحد درسی چنانچه به هر دلیلی تقاضای انصراف از تحصیل داشته باشند مطابق ضوابط و مقررات دانشگاه مشمول پرداخت هزینه انصراف می‌شوند.
     و اما در مورد مجازی: فقط رشته هایی که واحد تهران مرکزی هستند و دقیقا ذکر شده با همکاری روسیه یا ایتالیا بصورت مجازی هستند بعنوان مثال رشته مالی بین المللی.
     تمامی موارد دیگر حضوری هستند. به این نکته اشاره کنم که واحدهای بین الملل معمولا هر دو هفته یکبار تشکیل کلاس میدن و واحد امارات هر ماه یکبار.
     توضیح بیشتر در مورد امارات اینکه تا حدود دو سال گذشته دانشجوها میتونستند ویزای ۳ ماهه و در بعضی موارد بیشتر هم بگیرند ولی در حال حاضر امارات همکاری نمیکنه و دوستانی که انشالله قبول شدن باید برای هر حضور که ذکر کردم یکبار در ماه هستش از طریق آژانس های مسافرتی ویزا بگیرند. مدت آموزش هم برای واحد امارات(دوبی) حداقل ۲ روز و حداکثر ۴ روز هستش.

     برای امتحان پیش رو که دقیقا هفته آینده همین زمان خواهد بود تلاش کنید. انشالله بعد از امتحان در مورد سطح و آمادگی مصاحبه صحبت خواهیم کرد.

     برای همه دوستان آرزوی موفقیت در امتحان هفته آینده رو دارم.

 24. ترانه می‌گه:

  دوستان این آزمون مصاحبه هم داره؟

  • هانیه می‌گه:

   کدوم آزمون؟!؟

  • محمد سعید می‌گه:

   درود بر ترانه
   بعد از اعلام نتایج در هفته از نیمه شهریور به بعد، قبول شدگان برای مصاحبه تخصصی رشته قبول شده مراجعه کرده و طبق تاریخ هفته اول مهرماه نتایج نهایی، ثبت نام و شروع کلاسها خواهد بود. در ضمن زمان ثبت نام رو به پایان است.
   همه موفق و موید باشید.

 25. سمیه می‌گه:

  هانیه جون شما که کنکور٩۵قبول شدین عزیزم نگران نباشین تکمیل ظرفیت نشد کنکور امسال حتما قبولین من که کنکور٩۵رو هم از دست دادم اگه تکمیل ظرفیت قبول نشم بیچاره میشم اخه چرا انقد مارو بیخودی امیدوار کردن:-(

  • hanieh.بیخیالش شدم می‌گه:

   نه اصلا من فقط امیدم به تکمیل ظرفیت بود ،چون حداقل شهری که زدم معلوم بود،رتبه معلوم بود ،ماشالا امسال نه رتبه معلوم بود نه شهر خدا عالمه دیگه.
   تازه تهران کلی هم پارتی بازی بود واسه بعضی ها ،از بعضی ها ی سوال پرسیدن بعضی هارو سوال پیچ کردند.

   • شادی می‌گه:

    دقیقا. من از شمال رفتم مصاحبه یکی دو تا از کرمان و سیستان بلوچستان. اول اونهایی که بچه تهران بودن رو برای مصاحبه صدا کردن و از اکثریت فقط ۲ تا سوال در مورد موضوع و آمار پایان نامه پرسیدن ولی از ما هر کدوم ۸-۱۰ تا سوال پرسیدن. من که تصمیم گرفتم اگه قبول نشدم دیگه واسه کنکور دکترا شرکت نکنم. چون کلی زحمت میکشی بعد میری با این صحنه ها مواجه میشی که تموم سعی مصاحبه کننده ها چرسیدن سوالیه که نتونی جواب بدی

   • فلسفه هنر می‌گه:

    هانیه جان واقعا دوست دارم شما هر کجا دوست دارین قبول بشین از پارسال دیدم شما چطوری توی این سایت فقط حرص خوردین. انشالله شهریور پایان استرس هاتون باشه .

    • hanieh.بیخیالش شدم می‌گه:

     مرسی عزیزم از قلب مهربونت،شما هم همین طور ،ولی توجه داری که هر روز دارند ی چیزی میگن ی سری میگن جواب مهر میاد اصلا معلوم نیست چه خبره.

 26. hanieh.بیخیالش شدم می‌گه:

  تمام این موضوعات به کنار جواب ملت رو اگه مردود بشم چی بدم تمام درو همسایه هی میگم دکتر نیستم باز صدام میکنن دکتر یعنی واقعا آبرو ریزیه

 27. الهیات فقه می‌گه:

  کسی اطلاع داره واحد بین الملل چندنفر می گیره،؟؟؟ ظرفیت ش چند نفره؟؟ رشته ی من فقط١ شهر داره ، این که قبولی اش خیلی خیلی سخت است؟؟؟؟

 28. خانلر می‌گه:

  سلام دوستان
  شهریه دانشگاه ازاد بیشتر از دانشگاه پردیس است؟رشته فیزیک دکترا

  • خسروی می‌گه:

   سلام پردیس ۱میلیون بیشتره البته بستگی داره کدوم دانشگاه باشی و کل هزینه هارو بسنجی ببینی کدوم با صرفه تره! کلا دکتری پولی راه دور اصلا نرید اما در مقام مقایسه بهرحال پردیس دانشگاه دولتی حساب میشه!

   • خانلر می‌گه:

    ممنونم از پاسخی که دادین.من فوق لیسانسم مشهد بودم و متولد تهران
    منتظر اینم که یا ازاد تهران یا مشهد قبول شم به هر حال تهران که زادگاهمه و مشهد ۴سال زندگی کردم و شراط شغلی مناسبی داشتم.با توجه به این شرایط پردیس دانشگاه رشت و بابلسر رو رد کردم.

 29. hanieh.بیخیالش شدم می‌گه:

  اون آقایی که گفتند سی ام میاد و پرسیدن از کجا پرسیدن اسمشونو فراموش کردم

 30. مریم می‌گه:

  کارآفرینی ها امروز چه کردید؟

 31. فلسفه هنر می‌گه:

  ظرفیت نهایی پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه اصفهان ۳۶۰ نفر اعلام شده بود که در مجموع ۳۱۰ نفر به دانشگاه مراجعه و ثبت نام خود را کامل کردند.

  رئیس دانشگاه اصفهان در گفتگو با خبرگزاری مهر گفت: در بازه زمانی تعیین شده برای ثبت نام و تکمیل فرم تعهد تعداد ۳۱۰ نفراز ظرفیت ۳۶۰ نفری به این دانشگاه مراجعه و اقدام به تکمیل فرم تعهد کردند.

  ببینید حتی دانشگاه دولتی و دانشگاهی مثل دانشگاه اصفهان هم در مقطع دکتری ریزش دانشجو داره. اونوقت چطور میگین اگر ۷ نفر بگیره همه میان ثبت نام میکنن.! به احتمال زیاد دانشگاه ازاد اگر در هر رشته محل پذیرشش ۷ نفر باشه با یه حجم صندلی خالیه خیلی خیلی زیاد مواجه خواهیم شد.

 32. سمیه می‌گه:

  مرسی احمد اقا که انقد انرژی مثبت میدین ولی حداقل یه اطلاعیه بدن یه چیزی که ما مطمئن بشیم تو چه تاریخی نتایج ومیزنن الان که امتحان دکتری بین الملل هم شده٢٩مرداد تا٢٣هم ثبت نامشونه احتمالا از همون٢٣به بعد باید منتظر باشیم ایشالله

 33. فلسفه هنر می‌گه:

  امروز ۱۸ مرداد … همش ۳ روز مونده تا پایان زمان مصاحبه ها… از این به بعد انتظارش شروع میشه.
  به امید موفقیت همگی

 34. حسابداری ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی می‌گه:

  بچه ها هزینه این واحدهای خارجی چقدر در میادددددددددددددد از معمولی بیشتره آیا

 35. سمیه می‌گه:

  یعنی چی؟یعنی کلا تکمیل ظرفیت کنسل شد؟مگه میشه؟پس چرا مصاحبه انجام دادن؟حالا ما چیکار کنیم که کنکور٩۵رو هم از دست دادیم:-(

 36. محمد حقوق خصوصی می‌گه:

  سلام به همگی بخصوص منتظران نتایج التکمیل الظرفیت.بنظرم هممون باید ذهنو روانمونو از تکمیل ظرفیت پاک پاک کنیم و کسایی که برای سال ۹۵ رفتن مصاحبه منتظر نتایج اون باشن و بقیه شروع کنن تا بهمن که آزمون ۹۶ رو خوب بدن.

 37. فلسفه هنر می‌گه:

  امروز ۱۸ مرداد … همش ۳ روز مونده تا پایان زمان مصاحبه ها… از این به بعد انتظارش شروع میشه

 38. منتظر می‌گه:

  خیلی فریایشی شد این نتیجه تکمیل ظرفیت به خدا انرژیمون داره تحلیل میره الکی
  خدا به فریادمون برسه….

 39. سمیه می‌گه:

  واقعا یکم واسه وقت بچه ها ارزش قائل نمیشن این همه مدت مجوز وهزار تا مسئله دیگه یادشون نبود نوبت به ما که رسید تازه یادشون افتاد این کاره اینا باعث شد من حتی کنکور٩۵رو هم از دست بدم واقعا که :-(

  • احمد. می‌گه:

   سلام دوستان چرا خودتان را ادیت میکنید من دو هفته پیش خدمتتان گفتم نتایج بعد از مصاحبه اعلام میشه یعنی ۲۱ برج که تمام شد جمعه هم آزمون بین اللملل. پس از شنبه ۲۳ تا ۳۰ نتیجه میاد.

 40. نیما خسروی می‌گه:

  کاش زودتر نتایج میومد…سرنوشتم فعلا به این نتیجه گره خورده

 41. سنجش ازدور می‌گه:

  آقا رامین چون اولین سالیه که این رشته درمقطع دکترا آزاددانشجو می گیره

 42. بهنام می‌گه:

  به خاطر این بی احترامی باید به سازمان بازرسی کل کشور و یا بازرسی وزارت علوم اعتراض کنیم چون اولا بازرسی خود دانشگاه در کمال تعجب میگه شکایت شما در حیطه وظایف ما نیست که بخایم بررسی کنیم ( دقیقا این جوابی بود که به من دادند ) و دوما اینکه دلیلی نداره نتایجی رو که میشه یه هفته ای داد اینقدر طولش بدن و بدتر از اون اینکه اصلا هیچ اطلاع رسانی ای در مورد اون نمیکنن در صورتیکه در موارد بسیار سطحی تر کلی اطلاعیه و مصاحبه و سخنرانی برپا می کنن. راحت میتونن بگن که اصلا تکمیل ظرفیتی که برگزار کردن کنسل شده اما اینکار رو نمیکنن. من به تمام دوستانی که اینجا هستن قول میدم هیچکدوم از ما قبول نمیشیم . حالا بازم یه سری از دوستان میآن میگن میخان مجوز بگیرن یا آزمون بین الملل برگزار کنن و … ولی همه اینها دلایل خیلی غیرمنطقی است که نمیدونم چرا بعضی از دوستان اصرار دارن هی تکرار کنن درصورتیکه کاملا مشخصه داره یه اتفاقهایی میفته که به نفع مایی که اینقدر بیخود چشم انتظار موندیم نیست.

  • hanieh.بیخیالش شدم می‌گه:

   منم موافقم چون جوابو نهایت تا خرداد باید میدادند،وقتی خبری نمیدند مشکوکه ولی من سه هفته پیش که زنگ زدم گفتند هفته بعد میاد اون حرف رو چرا زدند؟؟؟؟

   • بهنام می‌گه:

    مطمئنا نتایج دیر یا زود اعلام میشه ولی هیچکسی از ما قبول نمیشه فقط کسایی قبول میشن که شاید اصلا شرکت هم نکرده باشن توی آزمون!!!!
    کلا این تکمیل ظرفیت آزاد خیلی خیلی بوداره و مشخصه که یه کاسه خیلی بزرگ زیر نیم کاسه تکمیل ظرفیت ۹۴ است.

    • hanieh.بیخیالش شدم می‌گه:

     وای اگه همه مارو مردود کنند من دق میکنم از غصه و ناراحتی ،ولی هروز که میگذره ناامیدتر و ناراحت ازینکه چرا با ما این کارو کردند چراا

  • امین می‌گه:

   کاملا موافقم اگرم اعلام بشه هیچ کسیو قبول نمیکنن مگر توی بعضی رشته ها که مجوز داره یا کلا همه رو مردود میزنن هیچ کسی هم نیست متوجه بشه حالا ببینید همین کارو میکنن

 43. رامین می‌گه:

  سلام چرا برای رشته سنجش ازدور فقط واحدتهران درنظرگرفته شده یعنی فقط یک کلاس نمیشه شهرها وواحدهای دیگه ای هم این رشته رو ارائه بدن @ممنون

 44. رامین می‌گه:

  سلام برای آزمون سال ۹۵ تکمیل ظرفیت درنظر گرفته میشود؟

 45. سمیه می‌گه:

  ÓæÇá: با سلام ایا نتایج تکمیل ظرفیت دکتری ٩۴اعلام خواهد شد یا خیر؟؟؟؟ایا اصلا نتایجی در کار هست یا خیر؟

  ÇÓÎ: اعلام نتایج تکمیل ظرفیت : داوطلب گرامی با تشکر از صبر و شکیبایی شما و با عرض پوزش از تاخیر در اعلام نتایج. لطفا از نیمه دوم مرداد تا پایان مرداد ماه پیگیراخبار پورتال مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه ازاد اسلامی ( sanjesh.iau.ac.ir)باشید، اطلاع رسانی میشود . موفق باشید. /

 46. امین می‌گه:

  اول خدمت دوستان بگم که زحمت بکشید همتون زنگ بزنید و پیگیر اعلام نتایج تکمیل ظرفیت باشید دوم من کم کم دارم به این فکر میکنم شاید حتی اعلام نتایج بره شهریور سوم چرا هیچ کسی حاضر نیست حرفی در مورد تکمیل ظرفیت بزنه چرا هیچ مسول دانشکاه آزاد حرفی نمیزنه خدایا خودت کمکمون کن شایدم آخر کار نتایجو بزنن خیلی جاها همه رو مردود بزنن هیچ کسی هم متوجه نمیشه چون من احساس میکنم موندن توی تکمیل ظرفیت۹۴ واقعا معلوم موندن چیکار کنن

 47. پیام می‌گه:

  سلام دکترای مجازی با همکاری روسیه و ایتالیا برای هیت علمی اعتبار دارد

  • علی می‌گه:

   خیر. دوستم مصاحبه واحد الکترونیک که رفته بود دکترا گفتن کلن مجازی و الکترونیک واسه هیت علمی اعتباری نداره. ینی امکان نداره هیئت علمی بشید.

 48. مصطفی می‌گه:

  کجایی تکمیل ظرفیت دقیقا کجایی

 49. مصطفی می‌گه:

  شاید تا اخر شهریور اعلام کنند.شاید؛شاید!!!!!!!!!!!!!؟؟؟!!؟!!؟؟؟

 50. مصطفی می‌گه:

  تکمیل ظرفیت در کار نیس

 51. mahan می‌گه:

  ببینین دوستای خوبم یکی از دوستام ک آقای دکتر دانشیان قبلا استادشون بودن جلو خودم با دکتر تماس کرفت و دقیقا ایشون فرمودن ک ۳۰ مرداد نتیجه اعلام میشه تا اخبار بعد بدرود…

 52. دکی می‌گه:

  بابا جان هرکی دوست دارید نتایج تکمیل ظرفیت ۲ سال پیش رو بدید ما تکلیفمون روشن بشه!

 53. Momo می‌گه:

  ای بابا نیمه مرداد ماه هم که گذشت و نتیجه تکمیل ظرفیت رو اعلام نکردن
  از دوستان کسی با ۴٧۴٣ تماس نگرفته ؟؟؟

 54. محمد می‌گه:

  نمی خوان نتایج تکمیل رو اعلام کنند

 55. hanieh.بیخیالش شدم می‌گه:

  جواب تکمیل چیشد

درج نظر