مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری مشاوره انتخاب رشته دکتری 97

تغییر زمان برگزاری آزمون اختصاصی دکتری 95 دانشگاه آزاد اسلامی

برگزاری آزمون اختصاصی دکتری تخصصی سال 1395 ویژه واحدهای بین‌الملل و برون‌مرزی دانشگاه آزاد اسلامی یک هفته به تعویق افتاد.

فرهاد حسین زاده لطفی معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره جزئیات آزمون اختصاصی دکتری واحدهای بین المللی و برون مرزی گفت: مهلت ثبت نام این آزمون ها که قرار بود تا ساعت 24 روز گذشته پایان یابد، تمدید شد.

 وی با اشاره به مهلت تمدید شده، افزود: دانشجویانی که تمایل به شرکت در رشته‌هایی مانند علوم پایه، علوم انسانی و فنی مهندسی و کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات واحد الکترونیکی دارند می‌توانند از طریق سامانه‌های مربوط تا 23 مرداد 95 نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

حسین زاده لطفی اظهار داشت: زمان برگزاری این آزمون که قرار بود در بیست و دوم همین ماه باشد با تاخیر چند روزه در 29 مردادماه انجام می شود.

 به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، معاون آموزشی دانشگاه آزاد پیش از این اعلام کرده بود، واحدهای بین‌الملل و برون مرزی که در مهر و بهمن ماه سال 94 پذیرش خود را تکمیل نکردند موظف به برگزاری آزمون اختصاصی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا هستند.

 به گفته حسین زاده لطفی دانشجویان برای دریافت کارت ورود به جلسه باید سه الی چهار روز قبل از برگزاری آزمون به سامانه www.azmoon.org مراجعه و نسبت به تهیه آن اقدام کنند همچنین اسامی تمامی پذیرفته شدگان، هفته اول مهر ماه در همین سامانه درج می‌شود.

 

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. محمد گفت:

  دوستان عزیز خبر های کذب را منتشر نکنید خواهشا

 2. نسرين گفت:

  سلامدوستان كسي فيزيولوژي ورزشي دلنشگاه الكترونيك انتخاب كرده بود عايا برا؟
  من انتخاب اولم فيزيولوژي ورزشي الكترونيك بود منتها برا مصاحبه دعوت شده بودم به تهران مركز
  چطورياس يعني؟

 3. محمد سعید گفت:

  با درود
  در امتحان برگزار شده بین الملل سطح سئوالات هوش و استعداد که اکثریت شرکت کنندگان پاسخ دادن پایین بود بنابراین درصد زبان تعیین کننده قبول شدگان خواهد بود.
  ضریب تمامی سئوالات اعم از هوش و استعداد و زبان برابر بود و پاسخ به هر دو قسمت با زمان ۹۰ دقیقه نیازمند سرعت، دقت و تسلط بر آزمون رو می طلبید.

  اکثریت دوستانی که شرکت کرده بودند اذعان می کردند که هوش و استعداد رو خوب زدن بنابراین در درصدهای هوش و استعداد بنظر میاد همه با کمی بالا و پایین در یک حد و اندازه هستند و تعداد سئوال صحیحی که در زبان جواب داده باشند فیلتر قبول شدگان از بقیه خواهد بود.
  موفق و موید باشید.

 4. Azadeh گفت:

  سلام دوستان ،خبري ازتون نيست ،امتحان رو خوب داديد؟

 5. محمد سعید گفت:

  انتشار کارت آزمون دکتری بین الملل دانشکاه آزاد از ساعت ۱۴ امروز

  آزمون اختصاصی پذیرش دکتری ۹۵ واحدهای بین الملل و برون مرزی دانشگاه آزاد روز جمعه ۲۹ مردادماه برگزار خواهد شد.
  هروز دانشیان رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد و دکتری واحدهای بین الملل و برون مرزی این دانشگاه ساعت ۹ صبح جمعه ۲۹ مردادماه برگزار می‌شود.

  وی افزود: کارت ورود به جلسه این آزمون از ساعت ۱۴ امروز (چهارشنبه ۲۷ مردادماه) بر روی سایت http://www.azmoon.org قرار می گیرد.

  به گفته وی این آزمون ماهانه، همزمان در هفت شهر تهران، تبریز، اهواز، کرمان، شیراز، اصفهان، آمل و مشهد ؛ ۲۹ مرداد برگزار می شود.

  • Azadeh گفت:

   مي بخشيد مگر به جز شهر تهران هم ازمون شهر ديگه اي هم قرار هست برگزار بشه ؟

   • Azadeh گفت:

    توي فرم ثبت نام كه فقط شهر تهران محل برگزاري ازمون بود

    • محمد سعید گفت:

     با درود
     من حدس میزنم که احتمالا با تعویق یک هفته ثبت نام و اعلام واحدهای مجازی تهران مرکزی با همکاری روسیه و ایتالیا تعداد ثبت نام کنندگان و متقاضیان واحدهای بین الممل افزایش یافته و از طرفی دانشگاه آزاد با اینکار خواسته شرایط رو برای افرادی که از شهرستانهای مختلف میان تسهیل کنه و استان نزدیکتری رو انتخاب کنند.

     • Azadeh گفت:

      من كه دقت نكردم وهمون ثبت نام تهران رو انتخاب كردم .بليط وهتل هم گرفتم ،اگر اينجور باشه كه خيلي بد هست چون شهر ما هم ظاهرا حوزه امتحاني هست و من اينهمه راه بايد بيام تهران امتحان بدم

     • Azadeh گفت:

      البته در اطلاعيه روزهاي اوليه ثبت نام ذكر شده بود كه اين ازمون به صورت متمركز در شهر تهران برگزار خواهد شد و من فكر نمي كنم شهر هاي محل برگزاري ازمون رو اضافه كرده باشن

  • داوطلب دکتری حسابداری گفت:

   آزمون Ept در روز جمعه 29 مرداد ساعت 9 تا 11 صبح همزمان در شهرهای تهران، تبریز، اهواز، کرمان، شیراز، اصفهان، آمل و مشهد و آزمون اختصاصی کارشناسی‌ارشد و دکتری واحدهای بین‌الملل و برون‌مرزی این دانشگاه ساعت 9 صبح روز جمعه 29 مرداد به صورت متمرکز در تهران برگزار شد.

 6. محمد سعید گفت:

  بهروز دانشیان رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: بعد از تمدید مهلت ثبت نام، در نهایت آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد و دکتری واحدهای بین الملل و برون مرزی این دانشگاه ساعت ۹ صبح روز جمعه ۲۹ مردادماه برگزار می شود.

  دانشیان درباره نحوه دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون اظهار داشت: داوطلبان با مراجعه به سامانه http://www.azmoon.org در روز چهارشنبه ۲۷ مردادماه می توانند نسبت به دریافت کارت امتحانی خود اقدام کنند.
  http://phdtest.ir/1395/05/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A8%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%84%D9%84-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-95-96/

 7. محمد سعید به نیروانا گفت:

  نیروانا درود
  در خصوص سئوالی که پرسید: شما امتحانتون در چه حد دادین؟ درسته میگن داوطلب امارات کمه و احتمال قبولی بالا؟
  و اما پاسخ:
  من در امتحان دی ماه 94 که فقط امارات رو زده بودم درصدهام خوب بود که در اینجا اعلام نمی کنم چون با عنایت به اینکه سه روز تا امتحان مونده ممکنه از دوستانی که در این صفحه نظرات رو میخونن فکر کنن که باید درصدهاشون مثل سال گذشته من باشه و به همین خاطر انرژی منفی خواهد داشت.
  و من دوست دارم که تمامی عزیزان این صفحه امتحان خوبی رو بدون هیچ نگرانی داشته باشند.
  از طرفی بخاطر اینکه من فقط و فقط یک انتخاب امارات رو داشتم و همون انتخاب رو هم قبول شدم نمیشه معیار و ملاک قبولی امارات قرار داد. زمانی میشد درصد های من ملاک باشند که بعنوان مثال من واحد کیش، قشم، انزلی و … رو میزدم و در صورتیکه با درصدهای من اونها رو قبول نمیشدم در اون زمان میشد گفت که این نمره و درصد من برای واحد امارات مناسبه.
  اما در روز مصاحبه سال گذشته که من قبول شدم درصد دو سه نفر رو سئوال کردم با درصد زبان 25 و استعداد 10 هم دعوت به مصاحبه شده بودند.
  حالا برای ایندفعه تراز و نمرات چطوری خواهد بود و یا اینکه شرکت کننده کمی داره یا خیر، نمیشه جواب داد.
  امیدوارم تونسته باشم خوب توضیح بدم و براتون مفید بوده باشه.
  دوستان در این 3 روز باقیمانده فقط تست کار کنید و سعی کنید برای امتحان روز جمعه به آرامش برسید.
  موفق و موید باشید.

  • نیروانا گفت:

   ممنون از پاسختون، میشه لطف بفرمایید از کجا تست ها رو تهیه کنم در این چند روز آخر یه مروری کنم. آخه من لحظه آخر ثبت نام کردم، نمونه تست هاش ندارم

   • محمد سعید گفت:

    با درود
    کتب آموزش زبان انگلیسی عمومی دکتری مثل مدرسان شریف، نشر پردازش و هر کتابی که نمونه تست های دکتری زبان عمومی رو داشته باشه.
    برای استعداد تحصیلی هم انتشارات کتابخانه فرهنگ مجموعه سوالات آزمون ورودی دوره های دکتری رو داره بنظر میاد در این فرصت دو روزه بد نیست تهیه کنید و تعدادی از تست ها رو بزنید.
    موفق و موید باشید.

    • نیروانا گفت:

     خیلی ممنونم، سایتش رفتم همین کتاب استعداد تحصیلی که جلدش طوسی هست و مولفش مسیح خواه و وکیلی هست بگیرم؟ این برای آزمون بین الملل هم مفید هست یا فقط سراسری؟

     • لیلی گفت:

      سلام. مثلا شما این دور روزه چی می خوای بخونی. داری فقط به خودت استرس می زنی.بی خیال بزرگوار.

     • محمد سعید گفت:

      با درود
      بله همین کتاب استعداد تحصیلی آقای مسیح خواه خوبه و بنظرم همین دو روز هم میتونه اثرگذار باشه. هم برای این آزمون مفیده و هم برای سراسری. امیدوارم قدر لحظات و زمان رو بدونید. توانایی پاسخ حتی به یک تست هم میتونه تاثیرگذار باشه.
      برای شما و همه دوستان آرزوی موفقیت دارم.

     • نیروانا گفت:

      بسیار سپاسگزارم آقای محمد سعید از راهنمایی های شما، براتون دعا میکنم، ایشالا حتما قبول میشین.

 8. Azadeh گفت:

  دوستان براي همه شما وخودم ارزوي موفقيت در ازمون روز جمعه دارم و بخصوص براي اقاي محمد سعيد كه واقعا لطف كردند توي اين مدت ثبت نام راهنمايي هاي خوبي ارايه دادند و پاسخ سوالاتي كه توي اين صفحه مطرح ميشد روبا دقت تمام دادند ،اميدوارم هر چي خير و صلاح هست برامون پيش بياد و بتونيم بالاخره دانشجوي دكترا بشيم ،
  به اميد موفقيت همگي دوستان

  • محمد سعید گفت:

   با درود فراوان به خانم آزاده و تشکر از الطاف ایشان
   دوستان امیدوارم روز خوبی رو شروع کرده باشید.
   من هم برای تمامی دوستان بهترین آرزوها رو دارم و امیدوارم امتحان رو بدون هیچ نگرانی و تشویش بدین و مطمئن باشید که نتایج خوبی در انتظار تمامی شما خواهد بود.

   شما روی هر چه متمرکز بشین بدست خواهید آورد بنابراین روی آنچه می خواهید متمرکز شوید.

  • محمد سعید به Azadeh گفت:

   درود بر شما
   از شما تشکر و قدردانی میکنم و امیدوارم شما و تمامی دوستان موفق و پیروز باشید.

 9. تکمیل ظرفیت 94 گفت:

  تکمیل ظرفیت 94 چی شد جوابش

 10. لیلی گفت:

  جناب آقای محمد سعید .شما پارسال هم دکترای بین الملل شرکت کردید واحد قشم و کیش پذیرفته هم نشدید. دلیلش چی بود. رشته انتخابی شما مدیریت بازرگانی-بازاریابی بود فک کنم.

  • محمد سعيد گفت:

   با درود
   سال قبل من در لحظه اخر ثبت نام كردم و فقط واحد امارات رو زده بودم براي اينكه در حال خواندن تخصصي ها براي امتحان بهمن ازاد و اسفند سراسري بودم. همون تنها انتخابم كه امارات بود قبول شدم و دعوت به مصاحبه شدم كه روز ٢٠ بهمن ماه در خيابان ازادي خيابان جمال زاده بود ولي بعد از قبولي ثبت نام نهايي نكردم براي اينكه ميخواستم ازاد بهمن رو ببينم قبول ميشم يا خير؟ نتيجه ازاد بهمن هم ٤ نفر فاصله دارم براي ورود كه در تكميل ظرفيت شهريور شركت ميكنم و براي امتحان روز جمعه هم 5 انتخاب كردم و اماده هستم.
   اميدوارم همه دوستان موفق و سربلند باشيد.

   • نیروانا گفت:

    میشه بپرسم چرا فقط امارات زدین؟ دلیل خاصی بود؟

    • محمد سعيد گفت:

     با درود
     نه همونطور كه اشاره كردم من براي ازاد بهمن ٩٤ و سراسري اسفند ٩٤ ثبت نام انجام داده بودم و روي دروس تخصصي براي ازاد متمركز بودم. وقتي بين الملل براي امتحان دي ماه اعلام شد واقعا قصد شركت نداشتم و به همين خاطر و بخاطر كارم كه به دوبي هم رفت و امد دارم واحد امارات رو زدم و همون تنها انتخاب رو هم قبول شدم و در مصاحبه هم خوب بودم ولي ثبت نام نكردم تا نتيجه بهمن ازاد رو ببينم. جواب ازاد هم كه امسال اومد با ٤ نفر اختلاف برام مردودي اعلام شده كه البته براي تكميل ظرفيت شهريور به احتمال زياد ورود خواهم كرد ولي ريسك نكردم براي تكميل و در بين الملل ثبت نام كردم. تا الانم سعي خودم رو كردم و فكر ميكنم خوب درصد رو بزنم انشالله. اميدوارم همه شما دوستان هم قبول و موفق باشيد.

     • نیروانا گفت:

      به خاطر این میپرسم میخوام بدونم قبولی امارات چه جوریه؟ شما امتحانتون در چه حد دادین؟ درسته میگن داوطلب امارات کمه و احتمال قبولی بالا؟

 11. Azadeh گفت:

  زمان توزيع كارتها كي هست ؟كسي از دوستان اطلاع داره

 12. دکترا-مدیریت گفت:

  از دکترا مدیریت به مهران
  دوست عزیز شما اطلاع دارید اگر بر فرض قبول بشم ولی بنا به دلایلی نتونم مهر ثبت نام کنم میتونم مهر ۹۶ ثبت نام کنم . در این حالت چقدر باید هزینه پرداخت کنم براهر ترمی که ثبت نام نکردم باید هزینه جداگانه بدم یا برا دوترم یک هزینه پرداخت میشه و هزینه چقدر می باشد. با تشکر

 13. دکترا-مدیریت گفت:

  با سلام
  از دکترا مدیریت به مهران
  دوست عزیز شما اطلاع دارید اگر بر فرض قبول بشم ولی بنا به دلایلی نتونم مهر ثبت نام کنم یتونم مهر 96 ثبت نام کنم . در این حالت چقدر باید هزینه پرداخت کنم براهر ترمی که ثبت نام نکردم باید هزینه جداگانه بدم یا برا دونفر یک هزینه پرداخت میشه و هزینه چقدر می باشد. با تشکر

 14. محمد سعید گفت:

  با درود
  همانطور که دیروز رشته های پرطرفدار و شلوغ رو گفتم الان هم مشخصه که رشته بازرگانی – بازاریابی طرفدارای زیادی داره. فعلا در همین صفحه عبارتند از:
  1- مدیریت ٩۵
  2-AZADEH
  3-آناهیتا

  دوستان در صورت تمایل بعد از درج نام رشته انتخابی رو درج کنید.

  انشالله همه موفق و موید باشید.

 15. محمد سعید به آناهیتا گفت:

  با درود
  با اتمام ثبت نام ویرایش هم امکانپذیر نیست اما نسبت به انتخابت مردد نباش و فقط برای امتحان آماده شو. انتخاب واحد تهران مرکزی با همکاری روسیه انتخاب خوبیه و مطمئنا در انتخابت قبول میشی.در مورد تکمیل ظرفیت در صورتیکه اعلام تکمیل ظرفیت شد حتما شرکت کن ولی فکر کنم شرایط امتحان واحدهای بین الملل بهتر باشه. چرا؟؟؟
  برای اینکه جواب بین الملل و مصاحبه و ثبت نام نهایتا تا 10 مهرماه خواهد بود و قبول شدگان ترم اول رو شروع می کنند ولی در تکمیل ظرفیت زیاد مشخص و واضح نیست که برای ترم پاییز ثبت نام بشن یا بهمن.
  امیدوارم بزودی خبر قبولی شما رو بشنوم.

 16. ترانه گفت:

  دوستان اگه کسی میدونه راهنمایی کنه امتحان اختصاصی واحد بین الملل که جمعه این هفته برگزار میشه چیه؟ ممنونم

  • محمد سعید گفت:

   خانم ترانه درود
   بله امتحان اختصاصی واحد بین الملل زبان عمومی و استعداد تحصیلی هستش.
   بعد از اعلام نتایج، قبول شده ها به مصاحبه دعوت خواهند شد و نهایتا تا ۱۰ مهرماه نتایج نهایی و ثبت نام و بالطبع شروع کلاسها البته برای حضوریها (نه مجازی های روسیه و ایتالیا) آغاز میشه.
   امیدوارم موفق و موید باشید.

  • محمد سعید گفت:

   با درود
   امتحان از زبان عمومی و استعداد تحصیلی هست.
   دو هفته بعد اسامی قبول شدگان اعلام و به مصاحبه دعوت میشن. و تا 10 مهر نتایج نهایی و ثبت نام از قبول شدگان و شروع کلاسها خواهد بود.
   امیدوارم موفق و موید باشید.

 17. محمد سعید گفت:

  مهلت ثبت نام آزمون اختصاصی دکتری تخصصی ویژه واحدها و مراکز بین المللی به پایان رسیده است.

 18. میترا گفت:

  سلام به همگی.به نظر شما حدودن چند نفر بین الملل و چند نفر مجازی شرکت کردن جناب اقای محمد سعید

  • محمد سعید گفت:

   درود بر شما و عرض تبریک ولادت امام هشتم به تمامی دوستان ارجمند
   این سئوال رو نمیشه جواب داد. ولی بنظرم تا اونجائیکه از دوستان مختلف ثبت نامها رو میشنوم فکر میکنم همونطوری که در پست قبلی قرار دادم در بعضی از رشته ها متقاضی زیاد و رقابت فشرده تره و در بعضی از اونها به مراتب کمتر و دلیلش هزینه ای هستش که باید دوستان انجام بدن.
   افرادی رو میشناسم که در رشته مالی بین الملل ثبت نام کردن و در این رشته فقط دو انتخاب وجود داره یا مجازی با روسیه و یا امارات و اونها اذعان می کردند که هر کدوم رو قبول بشن خوشحال خواهند شد.
   بنظر میاد دوره مجازی روسیهو ایتالیا از بخت و اقبال ثبت نامی خوبی برخوردار باشند برای اینکه هم از طریق واحد تهران مرکز هستش و هم اکثر دوستان شاغل بوده و اینجوری تو کارشون هم مشکلی پیش نمیاد.
   یه مطلبی رو اعتقاد دارم و اون این هستش که مطمئنا دوره بعدی امتحان واحدهای بین الملل که احتمالا در دی ماه سال جاری برگزار میشه به مراتب ثبت نام کنندگانی بیشتر از این دوره خواهد داشت. در عین حال افراد زیادی رو هم میشناسم که دوره های حضوری رو به دلایل خاص خودشون دوست دارند و اولویتشون حضوریها بوده. واحد امارات با هزینه دوبرابری و هزینه های رفت و آمد و غیره هم طرفدارها و ثبت نام کننده های خودش رو داره و تا همین جا حداقل در دو رشته حسابداری، مالی بین الملل و مدیریت بازرگانی من خودم بیش از 50 نفر ثبت نام کننده رو می شناسم. لذا در خصوص تعداد زیاد نمیشه اظهار نظر کرد. امیدوارم که تو این 4 روز باقی مانده تا امتحان روی تست ها و جمع بندی متمرکز بشین.
   همگی موفق و موید باشید.

   • آناهیتا گفت:

    ضمن تشکر از شما. خوشبختانه یا متاسفانه من هم مدیریت بازرگانی شرکت کردم.امیدوارم همه دوستان به تمام آرزوهاشون برسن.اما ای کاش زودتر ساعت امتحان رو مشخص کنن. تا دوستانیکه از راه دور قراره بیان بتونن برنامه ریزی کنن.

    • محمد سعید گفت:

     با درود به خانم آناهیتا
     دی ماه سال گذشته امتحان ساعت 8 صبح بود. انتخاب اول شما حضوریست یا مجازی؟

     • آناهیتا گفت:

      سلام آقای محمد سعید با تشکر از توجه شما. انتخاب اول من مجازیه.از طرفی در آزمون عادی دانشگاه آزاد رتبم 512 در بازرگانی شد و مردود زده. آخرین نفر دعوت به مصاحبه هم چهارصد و خورده ای بود. البته اگه تکمیل ظرفیت بزارن. احتمال دارهدعوت بشم. از طرفی به نظرتون اشتباه نکردم مجازی رو اول زدم. الان دیگه نمیشه ویرایش کرد.

    • Azadeh گفت:

     چرا امسال مجازي اينهمه طرفدار پيدا كرده ؟

    • Azadeh گفت:

     منم مثل شما بازرگاني شركت كردم و فكر كنم شلوغ ترين گروه همين بازرگاني (بازاريابي) باشه

 19. محمد سعید گفت:

  دوستان درود
  برای کنکور دکتری واحدهای بین الملل که این جمعه برگزار خواهد شد باید بهترین و بیشترین تلاشتون رو انجام بدید تا نتیجه خوبی بگیرید مخصوصا رشته هایی که بعنوان پرتقاضاترین رشته ها اعلام شده و مطمئنا رقابت فشرده و تنگاتنگی در اونها وجود داره.

  رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی پرتقاضاترین رشته‌های این دانشگاه را در مقطع دکتری اعلام کرد.

  بهروز دانشیان رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره پرطرفدارترین رشته‌های تحصیلی واحدهای مختلف این دانشگاه گفت: در مقطع دکتری رشته‌های

  مدیریت دولتی
  مدیریت بازرگانی با گرایش بازاریابی
  حقوق خصوصی و کیفری
  حسابداری
  روانشناسی
  و
  معماری به ترتیب جزو پرطرفدارترین رشته‌های انتخابی از سوی دانشجویان است.

  موفق و موید باشید.

 20. حقوق فقه اسلامي به محمد سعيد گفت:

  سلام ، تعداد پذيرش بين الملل در هر شهر چندنفره؟؟ رشته ي من فقط ١ شهر داره ! براي مصاحبه ، چندبرابر ظرفيت اسامي اعلام مي كنند؟؟ تشكر

  • محمد سعید گفت:

   با درود
   در موضوع سئوال شما اطلاعات مناسب و درستی موجود نیست.

  • داوطلب دکتری حسابداری گفت:

   سلام
   در آزمون دوره قبل واحدهای بین المللی و برون مرزی که در دی ماه سال گذشته انجام شد تا سقف 12 نفر به ازای هر رشته شهر پذیرش نهایی صورت گرفت. ولی از طرفیت آزمون پیش رو اطلاع دقیقی ندارم.

 21. Azadeh گفت:

  دوستان به نظرتون راهي هست كه قبولي هاي واحد امارات واكسفورد يا واحدهاي بين الملل مجازي بتوانند مهماني يا انتقالي بگيرند براي واحدهاي بين الملل داخلي

  • محمد سعید گفت:

   با درود
   چند سال پیش بعنوان مهمان یک ترم اتفاق افتاده ولی الان حدودا سه سالی هستش که مهمان یا انتقالی نمیدن و در شرایط ثبت نامی هم به وضوح اعلام کرده که:

   پذیرفته‌شدگان این آزمون ملزم به تحصیل در محل پذیرش بوده و هرگونه انتقال و میهمانی از واحدها، پردیس‌ها و مراکز بین‌المللی و برون مرزی به واحدهای داخلی ممنوع می‌باشد و پذیرفته شدگان پس از ثبت‌نام و اخذ واحد درسی چنانچه به هر دلیلی تقاضای انصراف از تحصیل داشته باشند مطابق ضوابط و مقررات دانشگاه مشمول پرداخت هزینه انصراف می‌شوند.

   مجازی هم فقط برای رشته هایی که با همکاری روسیه و ایتالیا باشه وجود داره نه برای بقیه واحدها.

   موفق و موید باشید.

 22. محمد سعید گفت:

  درود بر همه دوستانی که برای کنکور 29 مرداد 95 واحدهای بین الملل آماده میشن.
  یک نمونه سئوال از استعداد تحصیلی:
  سئوال کشاورزی، دامپزشکی 91

  به ما هشدار داده شده است که اگر آبیاری چمن هایمان را قطع کنیم، نه فقط چمن هایمان خشک و برگ درخت هایمان زرد می شود، بلکه گوفرها زمین خشک و سفت را محل مناسبی برای از بین بردن هر گیاهی که ممکن است جان سالم به در برده باشد، بیابند. بنابراین، تصمیم گرفته ایم که به آبیاری باغچه مان ادامه دهیم.

  همه موارد زیر را می توان منطقا به عنوان هدف نویسنده برداشت کرد، بجز:
  1- خشک نشدن چمن ها
  2- خک نشدن درختان
  3- حفظ آب
  4- ازبین نرفتن گیاهان توسط گوفرها

 23. عباس گفت:

  سلام خدمت دوستان
  هزینه یک ترم دکتری مجازی دانشگاه آزاد معماری حدودا چقدر میشود؟

  • آناهیتا گفت:

   سلام چون مشترک با کشور خارجی است. حدودن 1.5 تا 2 برابر شهریه عادی آزاد است. و چون معماری بیشتر عملی است آنهم هزینه دارد. آخرش هم صرفا یک برگ مدرک است. چون مدارک واحدهای عادی دانشگاه آزاد درسته یه روز تایید میشه ولی بسیار زمانبر است. و فعلن در وزارت علوم حرفی از دکترای مجازی نیست… به نظر من که اینهمه هزینه کردن برتی مجازی با عدم تایید اصلن به صرفه نیست…

  • محمد سعید گفت:

   درود بر عباس عزیز
   هزینه واحدهای بین الملل داخلی 1.5 برابر و هزینه واحدهای بین الملل خارجی 2 برابر می باشد و در مورد مدرک دکتری مجازی آزاد کاملا معتبر بوده و مجوز آن اخذ شده لذا در صورت تمایل تا فردا جمعه نسبت به ثبت نام اقدام کنید.
   همه موفق و موید باشید.

   • آناهیتا گفت:

    آقای محمد سعید. مگر شما کارمند وزارت علوم هستید که با این اطمینان می گویید مجازی کاملا اعتبار دارد. ببینید بین اخذ مجوز و تایید نهایی تفاوت است. مگر رشته های عادی دانشگاه ازاد مجوز نداشت؟ مجوز دارد ولی دانشگاه ازاد به دلیل عدم رعایت نکات مورد قبول وزارت علوم در واحدهایی زیر مجموعه مدارک نیابتی صادره اش زیر سوال رفته و تا حالا نزدیک یک سال و نیم جهت تایید نهایی در حال بررسی هستند.آنها واحدهای عادی هستند نه واحدهای مجازی آنهم در مقطع دکترا….لطفا آیین نامه تایید مدارک وزارت علوم را مطالعه بفرمایید.

   • شبنم گفت:

    با سلام

    آقای محمد سعید ایا کلاسهای بین الملل داخلی به صورت مجازی برگزار می شود یا اینکه باید هر هفته بریم کلاس. باتشکر

    • محمد سعید گفت:

     درود بر شبنم عزیز
     پذیرفته‌شدگان واحدهای بین الملل ملزم به تحصیل در محل پذیرش بوده و هرگونه انتقال و میهمانی از واحدها، پردیس‌ها و مراکز بین‌المللی و برون مرزی به واحدهای داخلی ممنوع می‌باشد و پذیرفته شدگان پس از ثبت‌نام و اخذ واحد درسی چنانچه به هر دلیلی تقاضای انصراف از تحصیل داشته باشند مطابق ضوابط و مقررات دانشگاه مشمول پرداخت هزینه انصراف می‌شوند.
     و اما در مورد مجازی: فقط رشته هایی که واحد تهران مرکزی هستند و دقیقا ذکر شده با همکاری روسیه یا ایتالیا بصورت مجازی هستند بعنوان مثال رشته مالی بین المللی.
     تمامی موارد دیگر حضوری هستند. به این نکته اشاره کنم که واحدهای بین الملل معمولا هر دو هفته یکبار تشکیل کلاس میدن و واحد امارات هر ماه یکبار.
     توضیح بیشتر در مورد امارات اینکه تا حدود دو سال گذشته دانشجوها میتونستند ویزای 3 ماهه و در بعضی موارد بیشتر هم بگیرند ولی در حال حاضر امارات همکاری نمیکنه و دوستانی که انشالله قبول شدن باید برای هر حضور که ذکر کردم یکبار در ماه هستش از طریق آژانس های مسافرتی ویزا بگیرند. مدت آموزش هم برای واحد امارات(دوبی) حداقل 2 روز و حداکثر 4 روز هستش.

     برای امتحان پیش رو که دقیقا هفته آینده همین زمان خواهد بود تلاش کنید. انشالله بعد از امتحان در مورد سطح و آمادگی مصاحبه صحبت خواهیم کرد.

     برای همه دوستان آرزوی موفقیت در امتحان هفته آینده رو دارم.

 24. ترانه گفت:

  دوستان این آزمون مصاحبه هم داره؟

  • هانيه گفت:

   کدوم آزمون؟!؟

  • محمد سعید گفت:

   درود بر ترانه
   بعد از اعلام نتایج در هفته از نیمه شهریور به بعد، قبول شدگان برای مصاحبه تخصصی رشته قبول شده مراجعه کرده و طبق تاریخ هفته اول مهرماه نتایج نهایی، ثبت نام و شروع کلاسها خواهد بود. در ضمن زمان ثبت نام رو به پایان است.
   همه موفق و موید باشید.

 25. سميه گفت:

  هانيه جون شما كه كنكور٩٥قبول شدين عزيزم نگران نباشين تكميل ظرفيت نشد كنكور امسال حتما قبولين من كه كنكور٩٥رو هم از دست دادم اگه تكميل ظرفيت قبول نشم بيچاره ميشم اخه چرا انقد مارو بيخودي اميدوار كردن:-(

  • hanieh.بیخیالش شدم گفت:

   نه اصلا من فقط امیدم به تکمیل ظرفیت بود ،چون حداقل شهری که زدم معلوم بود،رتبه معلوم بود ،ماشالا امسال نه رتبه معلوم بود نه شهر خدا عالمه دیگه.
   تازه تهران کلی هم پارتی بازی بود واسه بعضی ها ،از بعضی ها ی سوال پرسیدن بعضی هارو سوال پیچ کردند.

   • شادی گفت:

    دقیقا. من از شمال رفتم مصاحبه یکی دو تا از کرمان و سیستان بلوچستان. اول اونهایی که بچه تهران بودن رو برای مصاحبه صدا کردن و از اکثریت فقط 2 تا سوال در مورد موضوع و آمار پایان نامه پرسیدن ولی از ما هر کدوم 8-10 تا سوال پرسیدن. من که تصمیم گرفتم اگه قبول نشدم دیگه واسه کنکور دکترا شرکت نکنم. چون کلی زحمت میکشی بعد میری با این صحنه ها مواجه میشی که تموم سعی مصاحبه کننده ها چرسیدن سوالیه که نتونی جواب بدی

   • فلسفه هنر گفت:

    هانیه جان واقعا دوست دارم شما هر کجا دوست دارین قبول بشین از پارسال دیدم شما چطوری توی این سایت فقط حرص خوردین. انشالله شهریور پایان استرس هاتون باشه .

    • hanieh.بیخیالش شدم گفت:

     مرسی عزیزم از قلب مهربونت،شما هم همین طور ،ولی توجه داری که هر روز دارند ی چیزی میگن ی سری میگن جواب مهر میاد اصلا معلوم نیست چه خبره.

 26. hanieh.بیخیالش شدم گفت:

  تمام این موضوعات به کنار جواب ملت رو اگه مردود بشم چی بدم تمام درو همسایه هی میگم دکتر نیستم باز صدام میکنن دکتر یعنی واقعا آبرو ریزیه

 27. الهيات فقه گفت:

  كسي اطلاع داره واحد بين الملل چندنفر مي گيره،؟؟؟ ظرفيت ش چند نفره؟؟ رشته ي من فقط١ شهر داره ، اين كه قبولي اش خيلي خيلي سخت است؟؟؟؟

 28. خانلر گفت:

  سلام دوستان
  شهریه دانشگاه ازاد بیشتر از دانشگاه پردیس است؟رشته فیزیک دکترا

  • خسروی گفت:

   سلام پردیس 1میلیون بیشتره البته بستگی داره کدوم دانشگاه باشی و کل هزینه هارو بسنجی ببینی کدوم با صرفه تره! کلا دکتری پولی راه دور اصلا نرید اما در مقام مقایسه بهرحال پردیس دانشگاه دولتی حساب میشه!

   • خانلر گفت:

    ممنونم از پاسخی که دادین.من فوق لیسانسم مشهد بودم و متولد تهران
    منتظر اینم که یا ازاد تهران یا مشهد قبول شم به هر حال تهران که زادگاهمه و مشهد 4سال زندگی کردم و شراط شغلی مناسبی داشتم.با توجه به این شرایط پردیس دانشگاه رشت و بابلسر رو رد کردم.

 29. hanieh.بیخیالش شدم گفت:

  اون آقایی که گفتند سی ام میاد و پرسیدن از کجا پرسیدن اسمشونو فراموش کردم

 30. مريم گفت:

  كارآفريني ها امروز چه كرديد؟

 31. فلسفه هنر گفت:

  ظرفیت نهایی پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه اصفهان ۳۶۰ نفر اعلام شده بود که در مجموع ۳۱۰ نفر به دانشگاه مراجعه و ثبت نام خود را کامل کردند.

  رئیس دانشگاه اصفهان در گفتگو با خبرگزاری مهر گفت: در بازه زمانی تعیین شده برای ثبت نام و تکمیل فرم تعهد تعداد ۳۱۰ نفراز ظرفیت ۳۶۰ نفری به این دانشگاه مراجعه و اقدام به تکمیل فرم تعهد کردند.

  ببینید حتی دانشگاه دولتی و دانشگاهی مثل دانشگاه اصفهان هم در مقطع دکتری ریزش دانشجو داره. اونوقت چطور میگین اگر 7 نفر بگیره همه میان ثبت نام میکنن.! به احتمال زیاد دانشگاه ازاد اگر در هر رشته محل پذیرشش 7 نفر باشه با یه حجم صندلی خالیه خیلی خیلی زیاد مواجه خواهیم شد.

 32. سميه گفت:

  مرسي احمد اقا كه انقد انرژي مثبت ميدين ولي حداقل يه اطلاعيه بدن يه چيزي كه ما مطمئن بشيم تو چه تاريخي نتايج وميزنن الان كه امتحان دكتري بين الملل هم شده٢٩مرداد تا٢٣هم ثبت نامشونه احتمالا از همون٢٣به بعد بايد منتظر باشيم ايشالله

 33. فلسفه هنر گفت:

  امروز ۱۸ مرداد … همش ۳ روز مونده تا پایان زمان مصاحبه ها… از این به بعد انتظارش شروع میشه.
  به امید موفقیت همگی

 34. حسابداری ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی گفت:

  بچه ها هزینه این واحدهای خارجی چقدر در میادددددددددددددد از معمولی بیشتره آیا

 35. سميه گفت:

  يعني چي؟يعني كلا تكميل ظرفيت كنسل شد؟مگه ميشه؟پس چرا مصاحبه انجام دادن؟حالا ما چيكار كنيم كه كنكور٩٥رو هم از دست داديم:-(

 36. محمد حقوق خصوصی گفت:

  سلام به همگی بخصوص منتظران نتایج التکمیل الظرفیت.بنظرم هممون باید ذهنو روانمونو از تکمیل ظرفیت پاک پاک کنیم و کسایی که برای سال 95 رفتن مصاحبه منتظر نتایج اون باشن و بقیه شروع کنن تا بهمن که آزمون 96 رو خوب بدن.

 37. فلسفه هنر گفت:

  امروز 18 مرداد … همش 3 روز مونده تا پایان زمان مصاحبه ها… از این به بعد انتظارش شروع میشه

 38. منتظر گفت:

  خیلی فریایشی شد این نتیجه تکمیل ظرفیت به خدا انرژیمون داره تحلیل میره الکی
  خدا به فریادمون برسه….

 39. سميه گفت:

  واقعا يكم واسه وقت بچه ها ارزش قائل نميشن اين همه مدت مجوز وهزار تا مسئله ديگه يادشون نبود نوبت به ما كه رسيد تازه يادشون افتاد اين كاره اينا باعث شد من حتي كنكور٩٥رو هم از دست بدم واقعا که 🙁

  • احمد. گفت:

   سلام دوستان چرا خودتان را ادیت میکنید من دو هفته پیش خدمتتان گفتم نتایج بعد از مصاحبه اعلام میشه یعنی ۲۱ برج که تمام شد جمعه هم آزمون بین اللملل. پس از شنبه ۲۳ تا ۳۰ نتیجه میاد.

 40. کاش زودتر نتایج میومد…سرنوشتم فعلا به این نتیجه گره خورده

 41. سنجش ازدور گفت:

  آقا رامین چون اولین سالیه که این رشته درمقطع دکترا آزاددانشجو می گیره

 42. بهنام گفت:

  به خاطر این بی احترامی باید به سازمان بازرسی کل کشور و یا بازرسی وزارت علوم اعتراض کنیم چون اولا بازرسی خود دانشگاه در کمال تعجب میگه شکایت شما در حیطه وظایف ما نیست که بخایم بررسی کنیم ( دقیقا این جوابی بود که به من دادند ) و دوما اینکه دلیلی نداره نتایجی رو که میشه یه هفته ای داد اینقدر طولش بدن و بدتر از اون اینکه اصلا هیچ اطلاع رسانی ای در مورد اون نمیکنن در صورتیکه در موارد بسیار سطحی تر کلی اطلاعیه و مصاحبه و سخنرانی برپا می کنن. راحت میتونن بگن که اصلا تکمیل ظرفیتی که برگزار کردن کنسل شده اما اینکار رو نمیکنن. من به تمام دوستانی که اینجا هستن قول میدم هیچکدوم از ما قبول نمیشیم . حالا بازم یه سری از دوستان میآن میگن میخان مجوز بگیرن یا آزمون بین الملل برگزار کنن و … ولی همه اینها دلایل خیلی غیرمنطقی است که نمیدونم چرا بعضی از دوستان اصرار دارن هی تکرار کنن درصورتیکه کاملا مشخصه داره یه اتفاقهایی میفته که به نفع مایی که اینقدر بیخود چشم انتظار موندیم نیست.

  • hanieh.بیخیالش شدم گفت:

   منم موافقم چون جوابو نهایت تا خرداد باید میدادند،وقتی خبری نمیدند مشکوکه ولی من سه هفته پیش که زنگ زدم گفتند هفته بعد میاد اون حرف رو چرا زدند؟؟؟؟

   • بهنام گفت:

    مطمئنا نتایج دیر یا زود اعلام میشه ولی هیچکسی از ما قبول نمیشه فقط کسایی قبول میشن که شاید اصلا شرکت هم نکرده باشن توی آزمون!!!!
    کلا این تکمیل ظرفیت آزاد خیلی خیلی بوداره و مشخصه که یه کاسه خیلی بزرگ زیر نیم کاسه تکمیل ظرفیت 94 است.

    • hanieh.بیخیالش شدم گفت:

     وای اگه همه مارو مردود کنند من دق میکنم از غصه و ناراحتی ،ولی هروز که میگذره ناامیدتر و ناراحت ازینکه چرا با ما این کارو کردند چراا

  • امین گفت:

   کاملا موافقم اگرم اعلام بشه هیچ کسیو قبول نمیکنن مگر توی بعضی رشته ها که مجوز داره یا کلا همه رو مردود میزنن هیچ کسی هم نیست متوجه بشه حالا ببینید همین کارو میکنن

 43. رامین گفت:

  سلام چرا برای رشته سنجش ازدور فقط واحدتهران درنظرگرفته شده یعنی فقط یک کلاس نمیشه شهرها وواحدهای دیگه ای هم این رشته رو ارائه بدن @ممنون

 44. رامین گفت:

  سلام برای آزمون سال 95 تکمیل ظرفیت درنظر گرفته میشود؟

 45. سميه گفت:

  ÓæÇá: با سلام ایا نتایج تکمیل ظرفیت دکتری ٩٤اعلام خواهد شد یا خیر؟؟؟؟ایا اصلا نتایجی در کار هست یا خیر؟

  ÇÓÎ: اعلام نتایج تکمیل ظرفیت : داوطلب گرامی با تشکر از صبر و شکیبایی شما و با عرض پوزش از تاخیر در اعلام نتایج. لطفا از نیمه دوم مرداد تا پایان مرداد ماه پیگیراخبار پورتال مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه ازاد اسلامی ( sanjesh.iau.ac.ir)باشید، اطلاع رسانی میشود . موفق باشید. /

 46. امین گفت:

  اول خدمت دوستان بگم که زحمت بکشید همتون زنگ بزنید و پیگیر اعلام نتایج تکمیل ظرفیت باشید دوم من کم کم دارم به این فکر میکنم شاید حتی اعلام نتایج بره شهریور سوم چرا هیچ کسی حاضر نیست حرفی در مورد تکمیل ظرفیت بزنه چرا هیچ مسول دانشکاه آزاد حرفی نمیزنه خدایا خودت کمکمون کن شایدم آخر کار نتایجو بزنن خیلی جاها همه رو مردود بزنن هیچ کسی هم متوجه نمیشه چون من احساس میکنم موندن توی تکمیل ظرفیت94 واقعا معلوم موندن چیکار کنن

 47. پیام گفت:

  سلام دکترای مجازی با همکاری روسیه و ایتالیا برای هیت علمی اعتبار دارد

  • علی گفت:

   خیر. دوستم مصاحبه واحد الکترونیک که رفته بود دکترا گفتن کلن مجازی و الکترونیک واسه هیت علمی اعتباری نداره. ینی امکان نداره هیئت علمی بشید.

 48. مصطفی گفت:

  کجایی تکمیل ظرفیت دقیقا کجایی

 49. مصطفی گفت:

  شاید تا اخر شهریور اعلام کنند.شاید؛شاید!!!!!!!!!!!!!؟؟؟!!؟!!؟؟؟

 50. مصطفی گفت:

  تکمیل ظرفیت در کار نیس

 51. mahan گفت:

  ببینین دوستای خوبم یکی از دوستام ک آقای دکتر دانشیان قبلا استادشون بودن جلو خودم با دکتر تماس کرفت و دقیقا ایشون فرمودن ک 30 مرداد نتیجه اعلام میشه تا اخبار بعد بدرود…

 52. دکی گفت:

  بابا جان هرکی دوست دارید نتایج تکمیل ظرفیت 2 سال پیش رو بدید ما تکلیفمون روشن بشه!

 53. Momo گفت:

  اي بابا نيمه مرداد ماه هم كه گذشت و نتيجه تكميل ظرفيت رو اعلام نكردن
  از دوستان كسي با ٤٧٤٣ تماس نگرفته ؟؟؟

 54. محمد گفت:

  نمی خوان نتایج تکمیل رو اعلام کنند

 55. hanieh.بیخیالش شدم گفت:

  جواب تکمیل چیشد