مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی رویکردهای پژوهشی در مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری و علوم انسانی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

اعلام نتایج پذیرش دکتری ۹۵ دانشگاه آیت‌الله حائری میبد

دانشگاه آیت‌الله حائری میبد فهرست اسامی پذیرفته شدگان آزمون دکتری سال تحصیلی ۹۵-۹۶ این دانشگاه را اعلام کرد.

به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه آیت الله حائری میبد فهرست اسامی پذیرفته شدگان مقطع دکتری رشته های فقه و حقوق جزا، فقه و حقوق خصوصی، علوم قرآن و حدیث و علوم و معارف نهج البلاغه را برای سال تحصیلی ۹۵-۹۶ را به شرح ذیل اعلام کرد:

دکتری رشته فقه و حقوق جزا:

 1.  نرگس رائیجی
 2. مرتضی مطهری
 3. الناز بیرجندیان
 4. ربابه زارع ده آبادی
 5. سحر کامکار

دکتری رشته فقه و حقوق خصوصی:

 1. محمد علی فلاح علی آباد
 2. محمود رایگان
 3. سمیه آهنگران
 4. ایرج همتی

دکتری رشته علوم قرآن و حدیث:

 1. سوده اسعدی
 2. رضا مرادی سحر
 3. محمد مهدی خیبر
 4. محمد رضا محمدی وشنوه
 5. محسن کارگر

دکتری رشته علوم و معارف نهج البلاغه:

 1. امین ا… جعفری
 2. فاطمه اثنی عشری
 3. مریم سلیمانی
 4. مریم عمویی
 5. عبدالحمید جعفری

 بنا بر اعلام این دانشگاه، داوطلبان پذیرفته شده برای ادامه تحصیل در دوره دکتری دانشگاه آیت الله حائری میبد لازم است موارد زیر را مدنظر داشته باشند:

 1. بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، پذیرش نهایی داوطلبان براساس نمره مرحله ارزیابی تخصصی و نتیجه بررسی صلاحیت های عمومی صورت خواهد گرفت. لذا به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که پس از مرحله ارزیابی تخصصی به عنوان افراد قبول شده فرم تعهد ثبت نام و تحصیل در دوره دکتری دانشگاه را تکمیل نموده اند می رساند که قبولی آنها به عنوان قبولی مشروط تلقی می شود. لذا لازم است تمام داوطلبانی که فرم تعهد را تکمیل و به تحصیلات تکمیلی دانشگاه آیت ا… حائری تحویل داده اند، از تاریخ ۱۲ مردادماه لغایت ۲۸ مردادماه برای انجام بررسی صلاحیت های عمومی، نسبت به واریز مبلغ ۲۹۰/۰۰۰ ریال از طریق پرداخت الکترونیکی در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور عمل نموده و سپس نسبت به تکمیل فرم مشخصات بررسی صلاحیت های عمومی مندرج در آن پایگاه اقدام و آن را از طریق سیستم اینترنتی به سازمان ارسال و کد پیگیری مربوط را دریافت نمایند. بدیهی است داوطلبانی که در این خصوص اقدام نکنند، از مراحل گزینش نهایی حذف خواهند شد.
 2. شروع کلاس ها ۲۷ شهریور ماه می باشد. زمان ثبت نام و ارائه مدارک لازم جهت تشکیل پرونده در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.
عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۳)

 1. زهرا می‌گه:

  دوستان چگونه بفهمم نفر اصلی خواجه نصیر ثبت نام کرده یا نه. من ذخیره رشته مواد خواجه نصیر
  شماره تلفنی از خواجه نصیر که بتونم بفهمم کسی داره؟

 2. محمد می‌گه:

  دوستان عزیز
  من دانشگاه شهرستان نفر اصلی بودم و گفتند تا ۵ مرداد وقت داری تعهد بدی.
  من هم به اجبار تعهد دادم و ریسک نکردم
  در حالی که من ذخیره دانشگاهی در تهران هستم. و میدونم نفر اصلی اونجا شریف قبول شده و من میتونم اونجا تعهد بدم. ولی مطمئن نیستم. نه دانشگاه جواب میده که نفر اول اومده تعهد بده و نه تونستم خودشو پیدا کنم که ازش بپرسم
  به هر حال من دانشگاه شهرستان را تعهد دادم و کار از کار گذشته
  حالا اگه به من زنگ بزنند من باید چه کار کنم. آیا اگه اسم من برای پورتال سنجش رد شده باشه چی؟
  دوستان عزیز راهنمایی کنید

 3. سحر می‌گه:

  سلام ذخیره های دانشگاه بیرجند اعلام شدن.

درج نظر