مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

اعلام نتایج جدید پذیرش دکتری 95 دانشگاه تربیت مدرس

اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی مقطع دکتری تخصصی دانشگاه تربیت مدرس در سال تحصیلی 95-96 با توجه به افزایش/تکمیل ظرفیت برخی کدرشته‌ها اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی تست، در اطلاعیه این دانشگاه آمده است:

پیرو اطلاعیه مورخ 23 تیر 1395 دانشگاه در خصوص اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان مشروط با توجه به افزایش/تکمیل ظرفیت در برخی از کد رشته محل های این دانشگاه وضعیت برخی از داوطلبان در برخی از کدرشته محل ها از “عدم قبولی” به “قبول مشروط” تبدیل و در کارنامه جدید آنان در سامانه جامع آموزشی دانشگاه (گلستان) در دسترس قرار گرفته است.

لذا کلیه داوطلبان این دانشگاه می‌توانند از روز پنجشنبه 7 مرداد 1395 با استفاده از شناسه کاربری و رمز عبور خود مجددا در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) وارد شوند و از منوی آزمون > گزارش‌های آزمون > کارنامه مرحله دوم (ارزیابی تخصصی) کارنامه خود را مجدداً ملاحظه کنند.

نکات و اطلاعات مهم

 1. ضروری است داوطلبانی که نتیجه نهایی مندرج در کارنامه آن ها به “قبول مشروط” تغییر یافته و در قسمت توضیحات آن عبارت “جایگزین” یا “ذخیره” درج شده است، در صورت تمایل به پذیرش و ثبت نام در کد رشته محل اعلام شده از روز پنجشنبه مورخ 95/5/7 لغایت یکشنبه 95/5/10 فرم تعهد را که توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شده، مطالعه و با رعایت کامل مفاد آن تکمیل و از طریق دورنگار به شماره 82883025 یا 88006544 ارسال و اصل آن را نیز از طریق پست پیشتاز به نشانی دانشگاه واقع در تهران، پل نصر، دانشگاه تربیت مدرس، مدیریت همکاری های آموزشی و آزمون صندوق پستی 319-14115 ارسال نمایند و رسید آن را نزد خود نگه دارند، یا به صورت حضوری به مدیریت همکاری های آموزشی و آزمون دانشگاه مراجعه و فرم تکمیل شده مذکور را تحویل و رسید دریافت نمایند.
 2. چنانچه داوطلبی که وضعیت وی در این مرحله به “قبول مشروط” تبدیل شده است، حداکثر تا پایان روز یکشنبه 95/5/10 فرم تعهد را تکمیل و ارسال نکند به منزله انصراف وی از پذیرش و ثبت نام در این دانشگاه تلقی و نام وی از فهرست قبولی‌های علمی حذف خواهد شد.
 3. علاوه بر این داوطلبانی که قبلا به عنوان “قبول مشروط” اعلام شده بودند ولی در حداکثر مهلت مقرر اعلام شده در اطلاعیه مورخ 23 تیر 95 دانشگاه تا دوشنبه 95/5/4 فرم تعهد را تحویل نداده اند، به علت عدم تکمیل و نسپردن فرم تعهد، نتیجه نهایی کارنامه آنان به “عدم قبولی” تغییر یافته و در قسمت توضیحات آن عبارت “تعهد نداده” درج شده است. داوطلبانی نیز که قبلا به عنوان “قبول مشروط” اعلام شده بودند ولی انصراف خود را به دانشگاه اعلام کرده اند، نتیجه نهایی کارنامه آنان به “انصراف” تغییر یافته و در قسمت توضیحات آن عبارت “انصراف” درج شده است. شایان ذکر است هر دوی این گروه از داوطلبان به عنوان منصرف از پذیرش و ثبت نام در دانشگاه تلقی و اسامی آنان از فهرست قبولی های علمی در کدرشته محل مربوط حذف شده است.
 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. نیاز گفت:

  خابگاه مدرس برای دکتری ها چند نفره ست؟

 2. ذخیره گفت:

  بچه ها من یه دانشگاه دیگه تعهد دادم، حالا نتیجه تربیت مدرس برای من تبدیل شده به ذخیره. اگه برای تربیت مدرس هم تعهد بدم، مشکلی پیش نمیاد؟ خیلی استرس دارم. می ترسم سازمان سنجش کلا منو حذف کنه. کسی اطلاعاتی در این زمینه نداره؟

 3. سارا گفت:

  حضوری هم دوستان پرسیدن گفتن شنبه یکشنبه اطلاعیه میدیم…

  • نیاز گفت:

   الان از مدرس اس ام اس اومده که اطلاعیه نتایج نهایی زدن رو سایت.
   ولی خبری از اطلاعیه نبود.
   البته من قبول شده اصلی ام.
   انشالله کار شما هم درست میشه

 4. بی قرار گفت:

  زنگ می زنم به خانم پدرام یه بار برداشت گفت بعد از 13:30 تماس بگیر دیگه جواب نمی دن. فکر کنم همه دارن زنگ می زنن دیگه اعصابشون نمی کشه. هر کی تهرانه اگه تونست بره اونجا به ما هم خبر بده ثواب داره.

 5. سارا گفت:

  دوستان کسی میدونه وضعیت کسایی که بعد از 10 مرداد تو کارنامشون نوشته ذخیره چی هست؟ هر چه قدر زنگ میزنم مدام میگن امروز و فردا اطلاعیه میدیم ولی دریغ از اطلاعیه… باید چیکار کنیم؟

 6. شبانه گفت:

  دوستان من ابتدا قبولی شبانه بودم جز نفرات اصلی و به من گفتن که اگر نفرات روزانه نیان شما جایگیزین میشید و من مطمئنم که دو نفر نیومدن و من میتونم روزانه بشم ولی توی فایلم همچنان وضعیتم شبانه است کسی مشابه شرایط من رو داره؟

  • بی قرار گفت:

   فکر نکنم اینطوری بشه. شما تو کد محل انتخابیتون قبول شدید. احتمالا تو روزانه ذخیره هستید. به خاطر این وارد گردونه بی قراران شدید.شبانه هم که نباید تعهد بدید. خدا به خیر کنه.

 7. حشره شناسی گفت:

  اقای مهدی هاشمی، کجایید؟؟؟ ایا دانشگاه اردبیل تعهد دادید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 8. بهشتی 95 گفت:

  سلام. کسی از دوستان از خوابگاه دکتری دانشگاه بهشتی برای دانشجوهای آقا در دوره روزانه خبر داره؟ اینکه چند نفرست؟ داخل دانشگاه یا بیرونش؟و…
  سپاس پیشاپیش از پاسختون

 9. الهه گفت:

  دوستان من ذخیره مدرس هستم واسه استعداد درخشان مسئول پذیرش دانشجو میگه ما فعلا برنامه ای واسه دخیره ها نداریم اما دانشکده میگه ما جایگزین داریم هیچ وقت جایی را خالی نذاشتیم باید صبر کنی حتی تا شهریور اما من خیلی استرس دارم چیکار کنم چی میشه؟

 10. ذخیره بهشتی:( گفت:

  من یه درخواست به سنجش دادم که ثبت تعهد نامه رو بندازن بعد از تعهد از ذخیره ها. دوستان یه چند نفری این کارو بکنن شاید اثر بخش باشه

 11. Sina گفت:

  بچه ها این قضیه استرس دوباره چیه بااااز؟ من متوجه نمیشم! برا من دور اول عدم قبولی بود بعدش شد قبولی مشروط یکشنبه پا شدم رفتم حضوری تعهد دادم و رسید گرفتم. همونجا هم 50 بار پرسیدم و گفتن که کسایی که تو قسمت توضیحات نوشته ذخیره و نتیجه قبولیه مشروطه فرقی با کسایی که همون اول قبول بودن ندارن دیگه! گفتن که شما قبول علمی شدید و شهریور که نتیجه صلاحیت عمومی میاد کار تمومه. یا تماس میگیرن و یا اطلاعیه میزنن رو سایت برای مراحل بعدی.
  البته اونجا هیچ لیستی نبود که من اسمم رو ببینم و مطمئن تر بشم.
  آیا من الان باید بازم استرس داشته باشم با این صحبت های جدیدی که امروز میبینم؟؟؟

 12. * گفت:

  دوستان قسمت نتیجه نهایی کارنامه من از عدم قبولی به ذخیره تغییر کرده.کسی میدونه این یعنی چی?خوشحال باشم ینی????تربیت ندرس

  • ایمان گفت:

   خیر.
   منم روز دوازدهم کارنامه ام به ذخیره تغییر کرد اما امروز رفتم تربیت مدرس و ثبت نام نکردن.
   جواب هم کاملا بلاتکلیف ب.د: صبر کنید تا خودمون اعلام کنیم.
   حتی برگه تعهد رو هم ازم نگرفتن.

  • ساحل گفت:

   امروز مدرس پورتال سنجش اسامی رو وارد کرده.بقیه ذخیره ها فک کنم دیگه فرصت ثبت نام ندارن.باشماره۸۲۸۸۳۰۶۲ خانم یلدا پدرام تماس بگیرید برا اطمینان تا بهتون بگن اسمتون پورتال ثبت شده یا نه.دوستم ذخیره بود و همون سروقت تعهد داد و امروز اسمش در پورتال ثبت شد تا ساعت سه هستن هرکسی که تردید داره به قبولیش زنگ بزنه به این شماره و اطمینان حاصل کنه اسمش پورتال ثبت شده یا خیر.امیدوارم همتون همیشه خوشحال باشید.

   • مدرس گفت:

    ولی من خودم امروز اونجا بودم گفتن شنبه یکشنبه قطعی میشه. شما مطمئنید اسم اونایی که تعهد دادن رو وارد پورتال سنجش کردن؟

    • بی قرار گفت:

     تو رو خدا یجوری بگین ما هم بفهمیم. هر کی یه جور بهش جواب می دن. فردا پنجشنبه دانشگاه تعطیل دوستان؟

     • مدرس گفت:

      بله تعطیله. من امروز دانشگاه بودم. اصلا تکلیف رو مشخص نمیکنند.به من گفتن که هنوز ذخیره ها رو وارد نکردیم.ولی اونجور که معلومه شنبه یا یکشنبه نتایج قطعی رو رو سایت دانشگاه میذارن.

    • شیمیست گفت:

     کاش اسامی رو عین همه دانشگاه ها اعلام کنن…این بهترین راهه

    • ساحل گفت:

     بله من برا دوستم خودم زنگ زدم.

     • اشتباه گفت:

      قضیه اینه که پست تعهد بعضی افراد به دلیل تعداذ بالای پست ها گم شده بود بعد نفرات اصلی رو زدند عدم تعهد و ذخیره ها رو جایگزین کردند.نفرات اصلی هم رسید پست و فکس رو که بردند نتیجه شان درست شد و ذخیره های طفلک بلاتکلیف ماندند.لطفا سریعتر پیگیری کنید که از دانشگاه های دیگر جا نمانید.

     • ساحل گفت:

      من نمیفهمم منظورتون چیه؟من از مسولش پرسیدم برا دوستم گفت وارد کردن.اینجور که نمیشه

 13. لیلا / دانشگاه بهشتی گفت:

  قبولی اصلی
  سلام دوستان . میخاستم بگم نگران نباشید برا من از دانشگاه ایمیل اومد که فرم تعهدتون دریافت شده. موفق باشید

 14. ...... گفت:

  سلام یه سوال من به مدرس تعهد دادم دانشگاه های دیگه باید انصراف کتبی بدم یا همینکه تعهد ندم انصراف تلقی میشه چون خودشون نوشتن عدم ارائه تعهد به منزله انصراف،منم دیگه انصراف کتبی نفرستادم، الان میترسم یه موقع دو دانشگاه اسم نفرستن حدف شم.

 15. مهری - معماری گفت:

  بچه ها کسی اسم قبولی های معماری تربیت مدرس رو میدونه؟ ذخیره ها رو چی؟ خواهشا جواب بدید. انتظار خیلی سخته.

  • بی قرار گفت:

   برای شما قبولی مشروط ذخیره اومده! یا طوری دیگه است که در انتظارید. چون نتایج رو زدن دیگه. انتظاری در کار نیست. الیته شاید دوباره افزایش ظرفیت و خود ذخیره هم بگیره!

   • مهری- معماری گفت:

    نه من ذخیره مدرس نیستم. میخوام بدونم اشتراک هست بین دانشگاهایی که من ذخیرشونم با مدرس یا نه. شما مدرس قبول شدین؟

    • بی قرار گفت:

     بنده قبولی معماری مدرس هستم. اما فقط از رجایی قبول اصلی بودم که انصراف دادم.تهران قبول نشدم. شهید بهشتی هم نرفتم. جای دیگه هم نرفتم. انشاءالله قبول بشید. قبولی ما هم که فقط به لطف خدا بسته است. به امید حق. دوستم هم قبولی مدرس معماری هستن و از هیچ دانشگاهی قبول نشدن متاسفانه.احتمالا قبولی تهران و شهید بهشتی کلا انصراف ندن.

     • مهری - معماری گفت:

      خیلی ممنون که جواب دادی بی قرار جان. یعنی فقط دو نفر مدرس معماری قبولی داشته؟ گرایش دیگری نداره؟

   • در انتظار گفت:

    خواهشا اگه کسی شهید بهشتی معماری قبول شده ولی نمیره هم بگه.

  • منتظر معماری گفت:

   اگه کسی تربیت مدرس معماری قبول شده یا ذخیره بوده قبول شده بیاد بگه اسمشو. اگرم اسم کسی رو میدونین خب بگین. خدا خیرتون بده. خدا خیرتون بده.

 16. دکترای 95 گفت:

  ببخشید من نمیتونم وترد سایت گلستان دانشگاه تربیت مدرس بشوم. میزنه نام کاربری اشتباه است. کسی میدونه نام کاربری و گذر واژه چی هستن؟

  • پیروز گفت:

   نام كاربري:شماره داوطلبي+ 53 (اگر شماره داوطلبي فردي 123456‏ باشد شناسه كاربري او 53123456 خواهد بود.)

   گذرواژه:كد ملي

   بعد از ورود باید کاربری و رمز را عوض کنید.

 17. **** گفت:

  من فرم تعهد رو به دانشگاه تربیت مدرس فرستادم حضوری هم اصلش رو تحویل دادم حالا تو پورتالم زده عدم مراجعه و تعهد نداده!

 18. فارابی گفت:

  سلام.امروز از پردیس فارابی دانشگاه تهران زنگ زدن گفتن قبول شدم. کسی شناختی از این دانشگاه داره؟لطفا کمک کنید

  • محمد گفت:

   مبارک باشه. چه گرایشی؟ روزانه یا شبانه؟ بنده هم قبول شدم. دانشگاه خوبیه. اساتیدش عمدتاً از تربیت مدرس و خود دانشگاه تهرانه. بستگی به رشته و گرایش شما داره. اگر صنعتی باشی، کلاً دکتر عادل آذر اونجاست. دکتر الوانی هم نسبت به دانشگاه های دیگه در این دانشگاه تدریس دارند.

   • فارابی گفت:

    مدیریت دولتی.به من گفتن تو مدرک اسم پردیس قید میشه درسته؟

    • محمد گفت:

     نام پردیس قید می شه. دانشگاه فارابی الان بین خیلی از دانشگاه به اسم پردیس جا افتاده. روی مدرک پردیس فارابی دانشگاه تهران قید می شه. مهم اینه که هزینه نمی کنید. در ادامه سعی کنید رزومه خودتون رو تقویت کنید تا با رزومه خودتون رو به جامعه علمی معرفی کنید نه با مدرک. الان دکتر قنبری که استاد فلسفه دانشگاه تهرانه نزدیک به 15 سال هیئت علمی دانشگاه ایلام بوده. ایشون به قدری خوب کار کرد که هیئت علمی دانشگاه تهران شد. دکتر افسر هم هیئت علمی مدیریت دانشگاه قم بود الان هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس شده.

 19. ؟؟؟؟ گفت:

  به نظرتون از این بدتر میشد کنکور دکتری برگزار کرد؟ همه تو بهت و استرس و هیجان و بی اطلاعی و بلاتکلیفی.

 20. بی قرار گفت:

  دوستان لطفا کمک کنید.
  بنده از روزانه اصلی یک دانشگاه انصراف دادم چون در کارنامه تربیت مدرس نوشته قبول مشروط ذخیره. از طرفی هم هیچ مطلبی در مورد رتبه و ترتیب ذخیره در کارنامه قید نشده. بعضی از دوستان می فرمایند که باید کلمه جایگزین قید بشه. این چی معنی می ده. یعنی ما قبول شدیم بعدا این تغییرات لحاظ می شه یا نه من کلا اشتباه کردم.

  • بی قرار گفت:

   این هم متن اطلاعیه است. یعنی کسایی که نوع پذیرش شون تغییر کرده پذیرش و ثبت نام در این دانشگاه تلقی می شه.

   چنانچه داوطلبی که وضعیت وی در این مرحله به “قبول مشروط” تبدیل شده است حداکثر31 فرم تعهد پیوست را تکمیل و ارسال نکند به منزله ی /61/ تا پایان روز یک شنبه 56 انصراف وی از پذیرش و ثبت نام در این دانشگاه تلقی و نام وی از فهرست قبولی های علمی
   حذف خواهد شد.

  • گنجعلی... گفت:

   وضعیت خود را از 82883062 یا 82884152 بپرسید.

  • مدرس گفت:

   فکر میکنم برای همه ذخیره درج شده باشه. اگه برای کسی نوشته جایگزین لطفا بگه.

 21. بهشتی گفت:

  بچه ها بهشتی اطلاعیه زده رو سایتش
  همه کسایی که ذخیرن باید فرم تعد رو بفرستن. به ترتیب الویت جایگزین و نتایج نهایی ۲۳ام اعلام میشه

  • ذخیره بهشتی 95 گفت:

   خدارو شکر. یکم از استرسمون کم شد

   • عسل گفت:

    سلام، وافعا استرستون کم شد؟ به نظر من که الان بدتره!! 23 اعلام کنن الان من و امثال من چندجا دانشگاه پایین تر قبول شدیم و مجبور شدیم تعهد دادیم با این کار بهشتی عملا بهشتی را از دست میدیم و بهشتی هم ما را!!! مگر اینکه امکان لغو تعهد وجود داشته باشه!! دوستان اطلاعی دارین در این مورد که آیا امکان لغو تعهد وجود دارد؟ حتی اگر وارد سایت سنجش شده باشه؟

    • هانی گفت:

     من دو جا رو ک قبولی اصلیم بود با تمام پر رویی تعهد ندادم
     و منتظر ذخیرع بودنم تو بهشتی موندم
     واقعن سخت بود دیوونه شدم
     ولی میدونستم ک ذخیره اولم و علاوه بر اون دو نفر از اصلی ها رفتن جای دیگه
     واقعن سخته
     خدا عاقبت هممون رو بخیر کنه
     چیزی که میتونست راحت و بی استزس حل شه امسال شد معظل

    • ذخیره بهشتی 95 گفت:

     منم مثل خیلیای دیگه دانشگاه درجه دو رو بخاطر ذخیره بهشتی بودن رد کردم. الهی همه موقع اعلام نتایج بخاطر ریسکی که کردیم خوشحال باشیم از ته دل

     • بهشتی گفت:

      من علوم پایه ام،ذخیره اولم و میدونم یکنفر تعهد نداده بهشتی ولی باز کمی استرس دارم

     • آنا گفت:

      من کم استرس ندارم خیلی دارم…این تعهد دیگه چی بود… ادم استرس میگیره…معلوم نیس میلمونو بخونن… به دستشون برسه…من اکسن رو که به پی دی اف تغییر دادم اسمش عوض شد… شد DOC حالا میترسم… نکنه باید اسمش میشد فرم تعهد…..

     • بهشتی گفت:

      آنا جان دقیقا این دغدغه همه هست منم نگران اینم که میل بهشون نرسه 🙁

 22. دکتری95 گفت:

  ذخیره های تهراننننننن چی شدن زنگ زدن؟؟؟؟

 23. ؟ گفت:

  رمز ورود چی بود؟

 24. # گفت:

  دوستان تروخدا کمک.
  من هفتم خیلی به گلستان تربیت مدرس سر زدم ولی عدم قبولی بودم.حالا همینجوری رفتم سر بزنم یهو دیدم نوشته ذخیره ۱٫ینی تو قسمت نتیجه نهایی نوشته ذخیره.پایینشم نوشته اطلاعات داوطلب قبول مشروط.این یعنی چی؟خیلی دیر شده دیگه. کساییکه ذخیره بودن قبول شدن مدرس.براشون چجور نوشته؟؟؟

  • وحید گفت:

   قبول شدی دیگه. سریع باید بری تعهد بدی

   • * گفت:

    اخه ننوشته قبول مشروط.تو نتیجه نهایی نوشته ذخیره.دوستانی که پنج شنبه متوجه شدن لطف میکنید بگین چی براتون نوشته بودن?اخه دانشگاه هم زنگ میزنم جواب نمیدن.خواااااهش میکنم کمک کنید

  • بی قرار گفت:

   بنده هم قبولی مشروط زده و پایین ذخیره نوشته. تو اعلامیه هم نوشته تا پایان 11 ام مرداد باید تعهد بدید. اما امروز 13 ام مرداد sms اومده که برید نتایج تکمیل ظرفیت اومده. کلا همه چی درهم بر همه. من که الان رفتم تعهد دادم و تموم شد. حالا نمی دونم چی به چیه.

 25. کامبیز / کمک از دوستان گفت:

  در کارنامه من وضعیتم تبدیل شده به (ذخیره/ قبولی در دوره روزانه/ توضیح: ذخيره2)

  این به چه معنیه؟
  الان باید تعهد بدهم یا در صورت تبدیل به قبولی اصلی؟

  • گنجعلی... گفت:

   وضعیت من هم مانند شما بود. امروز حضوری رفتم. گفتند که شما ذخیرع هستید. باید صبر کنید. با 82883062 یا 82884152 تماس بگیرید.
   در صورت برگزیده شدن برای تعهد در قسمت توضیحات می نویسند :«جایگزین»

   • بی قرار گفت:

    یعنی چی. من از اصلی ها انصراف دادم رفتم مدرس ثبت نام کردم. حالا شما می گید جایگزین. اگه نزنه چی. یعنی من نابود شدم.

    • گنجعلی... گفت:

     اگر از شما تعهد گرفته باشند که قبول هستید

     • # گفت:

      هر کسی میتونه تعهد بده.خب الان منم تعهد دادم.برام نوشته ذخیره.حتی قبولی مشروط هم ننوشته.خداااایا

     • بی قرار گفت:

      از من تعهد گرفتن. چون تو سایت زده کسایی که ذخیره یا جایگزین نوشته تعهد بگیرید. به شما فکر کنم جواب سر بالا دادن تا جا برای کسای دیگه باز بشه. کاش شما هم تهعد رو می دادید. در ضمن هم جایگزین و هم ذخیره به این معنی است که هم کسی نرفته از اصلی ها و یا هم افزایش ظرفیت وجود داره.

  • A گفت:

   منم دقیقا همین مشکلو دارم. هر چی تماس میگیرم جواب نمیدن. نمیدونم دقیقا معنیش چیه. اگر به شما جواب دادن لطفا نتیجه رو به ما هم خبر بدید.

 26. کمکککککککککک
  از بهشتی چ خبر؟؟؟؟
  من آشوبم

 27. محمد گفت:

  دانشگاه تهران از امروز بعد از ظهر اقدام به تماس با ذخیره ها کرده. از فارابی هم با من تماس گرفتند. خوشحالم خوارزمی تعهد ندادم. فضای خوارزمی زیاد جالب نبود.

  • احمد گفت:

   تبریک میگم بهتون
   ساعت چند تماس گرفتند؟
   چه رشته ای هستید؟
   من منتظر ذخیره مدیریت تکنولوژی و مدیریت سیستم هستم

   • محمد گفت:

    ساعت 17:30 تماس گرفتند. بنده سیستم ها هم شرکت کرده بودم. گفت دو نفر اصلی سیستم ها اومدند و نفر اول ذخیره هم اعلام آمادگی کرده. اگر تا الان با شما تماس نگرفتند دیگه بدونید قبول نشدید. چون فارابی با تمام ذخیره های مدیریت تماس گرفته.

 28. سارا گفت:

  سلام دوستان
  کسی اطلاعی داره که اگه تکمیل ظرفیت باشه دوباره فراخوان میدن یا از همون ذخیره ها برمیدارن؟؟

 29. مدرس گفت:

  سلام دوستان. یعنی دانشگاه تربیت مدرس اسامی دانشجویانی را که ازشون تعهد گرفته, چه اصلی چه ذخیره, فردا که دوازدهمه میفرسته واسه سنجش؟ یا اینکه اصلیا رو الان میفرسته ذخیره ها رو بعدا؟ اطلاعی دارید؟

  • به مدرس گفت:

   مهم نیست فرد اصلی بوده یا جایگزینه فقط اسامی کسایی رو که ازشون تعهد گرفتند و هنوز کد رشته مربوطه ظرفیت داره وارد پرتال سنجش می کنند تا ظرفیت های خالی مشخصی بشه و از بیست و سوم هم بقیه برای تعهد برن

 30. خ گفت:

  من نفر دوم ذخیره زراعت تربیت مدرس هستم آیا شانس قبولی دارم؟.لطفا جواب بدید

 31. خسته از انتظار گفت:

  من ذخیره اول هستم تو گیلان ولی دیگه بیخیال همه چیز شدم بنا به تعهد دادن اصلی ها گذاشتم دوستان چونکه از استرس و چشم انتظاری خسته شدم موفق باشید.

 32. !!! گفت:

  سلام دوستان. کسی میدونه که سنجش بعد از تکمیل فرم صلاحیت اسامی قبولهای نهایی رو اعلام میکنه؟ منظورم اینه که ما بازم باید منتظر یک لیست نهایی از طرف سنجش و دانشگاها باشیم یا نه؟

 33. ذخیره بهشتی :( گفت:

  سلام دوستان.منم چندوقت پیش رفتم سرزدم خیلی بد برخورد کردن و درواقع بیرونم کردن:(
  و گفتن این ایرادیه که به ما وارد نیست بلکه به سنجش وارده.و ما فقط حرف سنجش رو پیش میبریم.
  منم به دانشگاه دیکه تعهد دادم با ناامیدی.
  بنظرتون میشه که اگه قبول اعلام شدیم تعهد رو پس بگیریم؟
  باید به سنجش اعتراض کرد.

  • بهشتییییی ذخیره گفت:

   دوستان به سنجش اعتراض کنیم حداقل اونا تاریخ فرم صلاحیت رو بذارن همون 28ام .خدایا واقعا این کنکوریه 🙁

   • ذخیره بهشتی:( گفت:

    کاملا موافقم. من یه درخواست به سنجش دادم که ثبت تعهد نامه رو بندازن بعد از تعهد از ذخیره ها. دوستان ن یه چند نفری این کارو بکنن شاید اثر بخش باشه

 34. ذخیره بهشتی 95 گفت:

  بچه ها کسی شماره ای از سنجش نداره؟ نه اون شماره روابط عمومیش که پیر میکنه آدمو آخرشم هیچکس جواب نمیده. شماره یک مسؤول مستقیم نه تلفنچی سنجش!تورو خدا زنگ بزنید پیگیری کنید. کسایی که تهران هستن حضوری برن.مسؤولان که بفکر منو شما نیستند! اگر همگی به این وضعیت اعتراض نکنیم ممکنه مسیر زندگیمون عوض بشه. بخدا مردیم از نگرانی

 35. بهشتییییی ذخیره گفت:

  دوستانی که ذخیره بهشتی هستید و تهرانید تورو خدا برید بهشون بگید که تا 25ام فقط فرصت هست برای فرم صلاحیت عمومی.این حقمون نیست بخدا چقدر استرس دیگه تحمل ندارم من

 36. در جواب به sina - سینا گفت:

  واقعا عالی بود و حقتون بود واقعا، تبریک میگم.

  تمام مقالات مستخرج از پایان نامه بودند؟
  و شرمنده بین فارغ التحصیلی و کنکورتون فاصله بود؟

  دانشگاه محل تحصیل ارشد و لیسانس تان هم تهران بود؟
  و در نهایت برای دانشگاه امیر کبیر و دانشگاه علم و صنعت هم رفتید مصاحبه؟؟

  متاسفانه مدرک زبان داشتم هم تولیمو و هم MSRT
  و هر دو نیز با نمره عالی

  احتمالا باید روی قسمت مقالات بیشتر سرمایه گذاری کنم.

  بازم ممنون که جواب دادید و مجددا تبریک میگم.

  • Sina گفت:

   خیلی ممنون. نه همون سال که فارغ التحصیل شدم کنکور دادم. فقط 1 کنفرانس مستخرج از پایانامه نبود. فقط همین دوجا رو رفتم مصاحبه. دانشگاه هر دو مقطع شهرستان

 37. بهشتی گفت:

  دوستانی که ذخیره بهشتی هستید یعنی واقعا دانشگاه میخواد اسامی ذخیره های جایگزین رو 23-28تازه توی سایت دانشگاه اعلام کنه؟با توجه به اینکه برای فرم صلاحیت عمومی تا25ام فرصت هست کی دیگه دانشگاه بهشتی تعهد میگیره کی وارد سایت سنجش میکنه کی ما فرم صلاحیت رو پر میکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟ای خدا کاش همون قبولی اصلیمون رفته بودیم 🙁

 38. ذخیره بهشتی گفت:

  آموزش دانشگاه بهشتی هستن، اما رفتن فایده ای ندارد، هیچ کس پاسخگو نیست

 39. ذخیره بهشتی گفت:

  سلام، من رفتم امروز بهشتی، هیچ جوابی ندادن، و بسیار بد برخورد کردن، و گفتن از 12 به بعد اسامی قبول شده ها که تعهد دادن توی پرتال اعلام میکنن، از 23 تا 28 تازه اسامی ذخیره ها رو، و با کسی هم اصلا تماس نمیگیرن، و ادعا داشتن که فقط اونها طبق سازمان سنجش و قانون عمل کردن، متاسفم واقعا

  • بهشتی گفت:

   اخه اینا خبر دارن که تا 25 مرداد فقط فرصت هست که فرم صلاحیت عمومی سنجش رو پر کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چه وضعشه 🙁 🙁

  • خوب می‌گفتین صلاحیت عمومی تا 25ام وقت داره
   من ک دارم سکته میکنم
   سنجش ب دادمون برس

  • ذخیره بهشتی گفت:

   کاریه که سنجش باهامون کرده. اگه طبق روال هر سال بود الان وضعیت ما بصورت قبولی قطعی بهشتی معلوم شده بود نه ذخیره ای که اصلا مشخص نیست کجای کاریم! منم تعهد تو دانشگاه درجه دو رو بخاطر ذخیره بهشتی از دست دادم و دارم از استرس میمیرم… کاش یکی بود بدادمون برسه

  • بهشتی گفت:

   چقدر بد
   واقعا متاسفم. دانشگاه درجه ۲ هم از دست دادم‌رشته من فقط یه نفر اصلی رفته و بقیه و حتی ذخیره اول جاهای دیگه قبول شدن.یعنی اعلام اسامی باز یعنی دوباره کاری و انتظار دوباره . دوستان تحت این شرایط که بهشتی گفته تماس نمی گیره تکلیف چیه به نظرتون؟ چیکار میشه کرد؟
   خسته شدم از انتظار 🙁

   • داوطلب 95 گفت:

    بچه های بهشتی نگران نباشند. این دانشگاه کاملا قانونمند عمل میکنه. مسلما یه فکری هم برای مهلت صلاحیت عمومی میکنه. اصلا نگران نباشید. تنها دانشگاه منظم و طبق برنامه ی سنجش بهشتی بوده تا الان

 40. زهرا گفت:

  خیلی ناراحتم و حس میکنم تمام زحماتم برای کنکور از دست رفته
  بعد از اینکه به دانشگاه درجه2 تعهد دادم نتیجه مدرس اومد که قبول شدم.ولی چون مسئولین دانشگاهها توی این دوران پر از استرس رفتن تعطیلات تابستانه نتونستم تعهدم رو پس بگیرم.و فرصتی رو از دست دادم که قطعا همیشه حسرتش رو خواهم خورد.
  علاوه بر دانشگاهها توی این اوضاع مسئولین محترم سازمان سنجش هم توی این چند روز به جای اینکه انلاین به سوالات داوطلبین پاسخ میدادن به تعطیلات رفتن و بعد از چهار روز که من سوال پرسیدم برای این مشکل هنوز جوابی به من ندادن.
  واقعا متاسفم برای خودم که امسال کنکور دادم.
  امیدوارم هیچکدومتون همچین شرایط پر استرسی که تو این چند روز داشتم رو تجربه نکنین.
  موفق باشین

  • دکتری95 گفت:

   شما مدرس رو تعهد بدید حالا

   • زهرا گفت:

    دیگه وقتش تموم شده
    بعد اگه هر دو دانشگاه اسمم رو بفرستن سنجش برام مشکل درست میشه

    • دکتری95 گفت:

     اونا که تعطیلن فعلا فردا مدرس و برید عد حضوری اونجا به همه بگید این پورتال سنجش اکر شبیه استعداد باشه می شه اسم و برداشت و گذاشت الان استعداد ها می گن بردارید اسممون و بذارید بابا کوتاه نیاین به این راحتی

     • زهرا گفت:

      من امروز به دانشگاه مدرس زنگ زدم کلی اصرار کردم تا فردا ظهر بهم وقت بدین یا اینکه من تعهد میدم نهایتش مشکل پیش اومد حضوری میام پس میگیرم ولی شرایط ما اصلا براشون مهم نیست.گفتن موافقت نمیشه.

  • دقیقن
   سنجش بمن از یه هفته پیش جوابی نداده
   شاید جوابی نداره
   منم شرایط شمارو داشتم
   ولی تعهد ندادم دانشگاه درجه دو
   و الان خیلی استرس دارم
   این ایده سنجش سرنوشت خیلی هارو عوض کرد

 41. ذخیره بهشتی گفت:

  سلام دوستان. چند نفری گفته بودن که امروز میخوان برن بهشتی. کسی رفت؟ خبر جدیدی نشد؟ تو روخدا اگه خبری دارید بگید. ما شهرستانیم و گوش و چشممون به شماست…