مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم انسانی، مدیریت، اقتصاد
و حسابداری کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم، تکنولوژی و
مهندسی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات موسسه ابن یمین استاد پرچ کتابخانه فرهنگ

اعلام نتایج جدید پذیرش دکتری ۹۵ دانشگاه تربیت مدرس

اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی مقطع دکتری تخصصی دانشگاه تربیت مدرس در سال تحصیلی ۹۵-۹۶ با توجه به افزایش/تکمیل ظرفیت برخی کدرشته‌ها اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی تست، در اطلاعیه این دانشگاه آمده است:

پیرو اطلاعیه مورخ ۲۳ تیر ۱۳۹۵ دانشگاه در خصوص اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان مشروط با توجه به افزایش/تکمیل ظرفیت در برخی از کد رشته محل های این دانشگاه وضعیت برخی از داوطلبان در برخی از کدرشته محل ها از “عدم قبولی” به “قبول مشروط” تبدیل و در کارنامه جدید آنان در سامانه جامع آموزشی دانشگاه (گلستان) در دسترس قرار گرفته است.

لذا کلیه داوطلبان این دانشگاه می‌توانند از روز پنجشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵ با استفاده از شناسه کاربری و رمز عبور خود مجددا در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) وارد شوند و از منوی آزمون > گزارش‌های آزمون > کارنامه مرحله دوم (ارزیابی تخصصی) کارنامه خود را مجدداً ملاحظه کنند.

نکات و اطلاعات مهم

 1. ضروری است داوطلبانی که نتیجه نهایی مندرج در کارنامه آن ها به “قبول مشروط” تغییر یافته و در قسمت توضیحات آن عبارت “جایگزین” یا “ذخیره” درج شده است، در صورت تمایل به پذیرش و ثبت نام در کد رشته محل اعلام شده از روز پنجشنبه مورخ ۹۵/۵/۷ لغایت یکشنبه ۹۵/۵/۱۰ فرم تعهد را که توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شده، مطالعه و با رعایت کامل مفاد آن تکمیل و از طریق دورنگار به شماره ۸۲۸۸۳۰۲۵ یا ۸۸۰۰۶۵۴۴ ارسال و اصل آن را نیز از طریق پست پیشتاز به نشانی دانشگاه واقع در تهران، پل نصر، دانشگاه تربیت مدرس، مدیریت همکاری های آموزشی و آزمون صندوق پستی ۳۱۹-۱۴۱۱۵ ارسال نمایند و رسید آن را نزد خود نگه دارند، یا به صورت حضوری به مدیریت همکاری های آموزشی و آزمون دانشگاه مراجعه و فرم تکمیل شده مذکور را تحویل و رسید دریافت نمایند.
 2. چنانچه داوطلبی که وضعیت وی در این مرحله به “قبول مشروط” تبدیل شده است، حداکثر تا پایان روز یکشنبه ۹۵/۵/۱۰ فرم تعهد را تکمیل و ارسال نکند به منزله انصراف وی از پذیرش و ثبت نام در این دانشگاه تلقی و نام وی از فهرست قبولی‌های علمی حذف خواهد شد.
 3. علاوه بر این داوطلبانی که قبلا به عنوان “قبول مشروط” اعلام شده بودند ولی در حداکثر مهلت مقرر اعلام شده در اطلاعیه مورخ ۲۳ تیر ۹۵ دانشگاه تا دوشنبه ۹۵/۵/۴ فرم تعهد را تحویل نداده اند، به علت عدم تکمیل و نسپردن فرم تعهد، نتیجه نهایی کارنامه آنان به “عدم قبولی” تغییر یافته و در قسمت توضیحات آن عبارت “تعهد نداده” درج شده است. داوطلبانی نیز که قبلا به عنوان “قبول مشروط” اعلام شده بودند ولی انصراف خود را به دانشگاه اعلام کرده اند، نتیجه نهایی کارنامه آنان به “انصراف” تغییر یافته و در قسمت توضیحات آن عبارت “انصراف” درج شده است. شایان ذکر است هر دوی این گروه از داوطلبان به عنوان منصرف از پذیرش و ثبت نام در دانشگاه تلقی و اسامی آنان از فهرست قبولی های علمی در کدرشته محل مربوط حذف شده است.
عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۴۵۱)

 1. نیاز می‌گه:

  خابگاه مدرس برای دکتری ها چند نفره ست؟

 2. ذخیره می‌گه:

  بچه ها من یه دانشگاه دیگه تعهد دادم، حالا نتیجه تربیت مدرس برای من تبدیل شده به ذخیره. اگه برای تربیت مدرس هم تعهد بدم، مشکلی پیش نمیاد؟ خیلی استرس دارم. می ترسم سازمان سنجش کلا منو حذف کنه. کسی اطلاعاتی در این زمینه نداره؟

 3. سارا می‌گه:

  حضوری هم دوستان پرسیدن گفتن شنبه یکشنبه اطلاعیه میدیم…

 4. بی قرار می‌گه:

  زنگ می زنم به خانم پدرام یه بار برداشت گفت بعد از ۱۳:۳۰ تماس بگیر دیگه جواب نمی دن. فکر کنم همه دارن زنگ می زنن دیگه اعصابشون نمی کشه. هر کی تهرانه اگه تونست بره اونجا به ما هم خبر بده ثواب داره.

 5. سارا می‌گه:

  دوستان کسی میدونه وضعیت کسایی که بعد از ۱۰ مرداد تو کارنامشون نوشته ذخیره چی هست؟ هر چه قدر زنگ میزنم مدام میگن امروز و فردا اطلاعیه میدیم ولی دریغ از اطلاعیه… باید چیکار کنیم؟

 6. شبانه می‌گه:

  دوستان من ابتدا قبولی شبانه بودم جز نفرات اصلی و به من گفتن که اگر نفرات روزانه نیان شما جایگیزین میشید و من مطمئنم که دو نفر نیومدن و من میتونم روزانه بشم ولی توی فایلم همچنان وضعیتم شبانه است کسی مشابه شرایط من رو داره؟

  • بی قرار می‌گه:

   فکر نکنم اینطوری بشه. شما تو کد محل انتخابیتون قبول شدید. احتمالا تو روزانه ذخیره هستید. به خاطر این وارد گردونه بی قراران شدید.شبانه هم که نباید تعهد بدید. خدا به خیر کنه.

 7. حشره شناسی می‌گه:

  اقای مهدی هاشمی، کجایید؟؟؟ ایا دانشگاه اردبیل تعهد دادید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 8. بهشتی 95 می‌گه:

  سلام. کسی از دوستان از خوابگاه دکتری دانشگاه بهشتی برای دانشجوهای آقا در دوره روزانه خبر داره؟ اینکه چند نفرست؟ داخل دانشگاه یا بیرونش؟و…
  سپاس پیشاپیش از پاسختون

 9. الهه می‌گه:

  دوستان من ذخیره مدرس هستم واسه استعداد درخشان مسئول پذیرش دانشجو میگه ما فعلا برنامه ای واسه دخیره ها نداریم اما دانشکده میگه ما جایگزین داریم هیچ وقت جایی را خالی نذاشتیم باید صبر کنی حتی تا شهریور اما من خیلی استرس دارم چیکار کنم چی میشه؟

 10. ذخیره بهشتی:( می‌گه:

  من یه درخواست به سنجش دادم که ثبت تعهد نامه رو بندازن بعد از تعهد از ذخیره ها. دوستان یه چند نفری این کارو بکنن شاید اثر بخش باشه

 11. Sina می‌گه:

  بچه ها این قضیه استرس دوباره چیه بااااز؟ من متوجه نمیشم! برا من دور اول عدم قبولی بود بعدش شد قبولی مشروط یکشنبه پا شدم رفتم حضوری تعهد دادم و رسید گرفتم. همونجا هم ۵۰ بار پرسیدم و گفتن که کسایی که تو قسمت توضیحات نوشته ذخیره و نتیجه قبولیه مشروطه فرقی با کسایی که همون اول قبول بودن ندارن دیگه! گفتن که شما قبول علمی شدید و شهریور که نتیجه صلاحیت عمومی میاد کار تمومه. یا تماس میگیرن و یا اطلاعیه میزنن رو سایت برای مراحل بعدی.
  البته اونجا هیچ لیستی نبود که من اسمم رو ببینم و مطمئن تر بشم.
  آیا من الان باید بازم استرس داشته باشم با این صحبت های جدیدی که امروز میبینم؟؟؟

 12. * می‌گه:

  دوستان قسمت نتیجه نهایی کارنامه من از عدم قبولی به ذخیره تغییر کرده.کسی میدونه این یعنی چی?خوشحال باشم ینی????تربیت ندرس

  • ایمان می‌گه:

   خیر.
   منم روز دوازدهم کارنامه ام به ذخیره تغییر کرد اما امروز رفتم تربیت مدرس و ثبت نام نکردن.
   جواب هم کاملا بلاتکلیف ب.د: صبر کنید تا خودمون اعلام کنیم.
   حتی برگه تعهد رو هم ازم نگرفتن.

  • ساحل می‌گه:

   امروز مدرس پورتال سنجش اسامی رو وارد کرده.بقیه ذخیره ها فک کنم دیگه فرصت ثبت نام ندارن.باشماره۸۲۸۸۳۰۶۲ خانم یلدا پدرام تماس بگیرید برا اطمینان تا بهتون بگن اسمتون پورتال ثبت شده یا نه.دوستم ذخیره بود و همون سروقت تعهد داد و امروز اسمش در پورتال ثبت شد تا ساعت سه هستن هرکسی که تردید داره به قبولیش زنگ بزنه به این شماره و اطمینان حاصل کنه اسمش پورتال ثبت شده یا خیر.امیدوارم همتون همیشه خوشحال باشید.

   • مدرس می‌گه:

    ولی من خودم امروز اونجا بودم گفتن شنبه یکشنبه قطعی میشه. شما مطمئنید اسم اونایی که تعهد دادن رو وارد پورتال سنجش کردن؟

    • بی قرار می‌گه:

     تو رو خدا یجوری بگین ما هم بفهمیم. هر کی یه جور بهش جواب می دن. فردا پنجشنبه دانشگاه تعطیل دوستان؟

     • مدرس می‌گه:

      بله تعطیله. من امروز دانشگاه بودم. اصلا تکلیف رو مشخص نمیکنند.به من گفتن که هنوز ذخیره ها رو وارد نکردیم.ولی اونجور که معلومه شنبه یا یکشنبه نتایج قطعی رو رو سایت دانشگاه میذارن.

    • شیمیست می‌گه:

     کاش اسامی رو عین همه دانشگاه ها اعلام کنن…این بهترین راهه

    • ساحل می‌گه:

     بله من برا دوستم خودم زنگ زدم.

     • اشتباه می‌گه:

      قضیه اینه که پست تعهد بعضی افراد به دلیل تعداذ بالای پست ها گم شده بود بعد نفرات اصلی رو زدند عدم تعهد و ذخیره ها رو جایگزین کردند.نفرات اصلی هم رسید پست و فکس رو که بردند نتیجه شان درست شد و ذخیره های طفلک بلاتکلیف ماندند.لطفا سریعتر پیگیری کنید که از دانشگاه های دیگر جا نمانید.

     • ساحل می‌گه:

      من نمیفهمم منظورتون چیه؟من از مسولش پرسیدم برا دوستم گفت وارد کردن.اینجور که نمیشه

 13. لیلا / دانشگاه بهشتی می‌گه:

  قبولی اصلی
  سلام دوستان . میخاستم بگم نگران نباشید برا من از دانشگاه ایمیل اومد که فرم تعهدتون دریافت شده. موفق باشید

 14. ...... می‌گه:

  سلام یه سوال من به مدرس تعهد دادم دانشگاه های دیگه باید انصراف کتبی بدم یا همینکه تعهد ندم انصراف تلقی میشه چون خودشون نوشتن عدم ارائه تعهد به منزله انصراف،منم دیگه انصراف کتبی نفرستادم، الان میترسم یه موقع دو دانشگاه اسم نفرستن حدف شم.

 15. مهری - معماری می‌گه:

  بچه ها کسی اسم قبولی های معماری تربیت مدرس رو میدونه؟ ذخیره ها رو چی؟ خواهشا جواب بدید. انتظار خیلی سخته.

  • بی قرار می‌گه:

   برای شما قبولی مشروط ذخیره اومده! یا طوری دیگه است که در انتظارید. چون نتایج رو زدن دیگه. انتظاری در کار نیست. الیته شاید دوباره افزایش ظرفیت و خود ذخیره هم بگیره!

   • مهری- معماری می‌گه:

    نه من ذخیره مدرس نیستم. میخوام بدونم اشتراک هست بین دانشگاهایی که من ذخیرشونم با مدرس یا نه. شما مدرس قبول شدین؟

    • بی قرار می‌گه:

     بنده قبولی معماری مدرس هستم. اما فقط از رجایی قبول اصلی بودم که انصراف دادم.تهران قبول نشدم. شهید بهشتی هم نرفتم. جای دیگه هم نرفتم. انشاءالله قبول بشید. قبولی ما هم که فقط به لطف خدا بسته است. به امید حق. دوستم هم قبولی مدرس معماری هستن و از هیچ دانشگاهی قبول نشدن متاسفانه.احتمالا قبولی تهران و شهید بهشتی کلا انصراف ندن.

     • مهری - معماری می‌گه:

      خیلی ممنون که جواب دادی بی قرار جان. یعنی فقط دو نفر مدرس معماری قبولی داشته؟ گرایش دیگری نداره؟

   • در انتظار می‌گه:

    خواهشا اگه کسی شهید بهشتی معماری قبول شده ولی نمیره هم بگه.

  • منتظر معماری می‌گه:

   اگه کسی تربیت مدرس معماری قبول شده یا ذخیره بوده قبول شده بیاد بگه اسمشو. اگرم اسم کسی رو میدونین خب بگین. خدا خیرتون بده. خدا خیرتون بده.

 16. دکترای 95 می‌گه:

  ببخشید من نمیتونم وترد سایت گلستان دانشگاه تربیت مدرس بشوم. میزنه نام کاربری اشتباه است. کسی میدونه نام کاربری و گذر واژه چی هستن؟

  • پیروز می‌گه:

   نام کاربری:شماره داوطلبی+ ۵۳ (اگر شماره داوطلبی فردی ۱۲۳۴۵۶‏ باشد شناسه کاربری او ۵۳۱۲۳۴۵۶ خواهد بود.)

   گذرواژه:کد ملی

   بعد از ورود باید کاربری و رمز را عوض کنید.

 17. **** می‌گه:

  من فرم تعهد رو به دانشگاه تربیت مدرس فرستادم حضوری هم اصلش رو تحویل دادم حالا تو پورتالم زده عدم مراجعه و تعهد نداده!

 18. فارابی می‌گه:

  سلام.امروز از پردیس فارابی دانشگاه تهران زنگ زدن گفتن قبول شدم. کسی شناختی از این دانشگاه داره؟لطفا کمک کنید

  • محمد می‌گه:

   مبارک باشه. چه گرایشی؟ روزانه یا شبانه؟ بنده هم قبول شدم. دانشگاه خوبیه. اساتیدش عمدتاً از تربیت مدرس و خود دانشگاه تهرانه. بستگی به رشته و گرایش شما داره. اگر صنعتی باشی، کلاً دکتر عادل آذر اونجاست. دکتر الوانی هم نسبت به دانشگاه های دیگه در این دانشگاه تدریس دارند.

   • فارابی می‌گه:

    مدیریت دولتی.به من گفتن تو مدرک اسم پردیس قید میشه درسته؟

    • محمد می‌گه:

     نام پردیس قید می شه. دانشگاه فارابی الان بین خیلی از دانشگاه به اسم پردیس جا افتاده. روی مدرک پردیس فارابی دانشگاه تهران قید می شه. مهم اینه که هزینه نمی کنید. در ادامه سعی کنید رزومه خودتون رو تقویت کنید تا با رزومه خودتون رو به جامعه علمی معرفی کنید نه با مدرک. الان دکتر قنبری که استاد فلسفه دانشگاه تهرانه نزدیک به ۱۵ سال هیئت علمی دانشگاه ایلام بوده. ایشون به قدری خوب کار کرد که هیئت علمی دانشگاه تهران شد. دکتر افسر هم هیئت علمی مدیریت دانشگاه قم بود الان هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس شده.

 19. ؟؟؟؟ می‌گه:

  به نظرتون از این بدتر میشد کنکور دکتری برگزار کرد؟ همه تو بهت و استرس و هیجان و بی اطلاعی و بلاتکلیفی.

 20. بی قرار می‌گه:

  دوستان لطفا کمک کنید.
  بنده از روزانه اصلی یک دانشگاه انصراف دادم چون در کارنامه تربیت مدرس نوشته قبول مشروط ذخیره. از طرفی هم هیچ مطلبی در مورد رتبه و ترتیب ذخیره در کارنامه قید نشده. بعضی از دوستان می فرمایند که باید کلمه جایگزین قید بشه. این چی معنی می ده. یعنی ما قبول شدیم بعدا این تغییرات لحاظ می شه یا نه من کلا اشتباه کردم.

  • بی قرار می‌گه:

   این هم متن اطلاعیه است. یعنی کسایی که نوع پذیرش شون تغییر کرده پذیرش و ثبت نام در این دانشگاه تلقی می شه.

   چنانچه داوطلبی که وضعیت وی در این مرحله به “قبول مشروط” تبدیل شده است حداکثر۳۱ فرم تعهد پیوست را تکمیل و ارسال نکند به منزله ی /۶۱/ تا پایان روز یک شنبه ۵۶ انصراف وی از پذیرش و ثبت نام در این دانشگاه تلقی و نام وی از فهرست قبولی های علمی
   حذف خواهد شد.

  • گنجعلی... می‌گه:

   وضعیت خود را از ۸۲۸۸۳۰۶۲ یا ۸۲۸۸۴۱۵۲ بپرسید.

  • مدرس می‌گه:

   فکر میکنم برای همه ذخیره درج شده باشه. اگه برای کسی نوشته جایگزین لطفا بگه.

 21. بهشتی می‌گه:

  بچه ها بهشتی اطلاعیه زده رو سایتش
  همه کسایی که ذخیرن باید فرم تعد رو بفرستن. به ترتیب الویت جایگزین و نتایج نهایی ۲۳ام اعلام میشه

  • ذخیره بهشتی 95 می‌گه:

   خدارو شکر. یکم از استرسمون کم شد

   • عسل می‌گه:

    سلام، وافعا استرستون کم شد؟ به نظر من که الان بدتره!! ۲۳ اعلام کنن الان من و امثال من چندجا دانشگاه پایین تر قبول شدیم و مجبور شدیم تعهد دادیم با این کار بهشتی عملا بهشتی را از دست میدیم و بهشتی هم ما را!!! مگر اینکه امکان لغو تعهد وجود داشته باشه!! دوستان اطلاعی دارین در این مورد که آیا امکان لغو تعهد وجود دارد؟ حتی اگر وارد سایت سنجش شده باشه؟

    • هانی می‌گه:

     من دو جا رو ک قبولی اصلیم بود با تمام پر رویی تعهد ندادم
     و منتظر ذخیرع بودنم تو بهشتی موندم
     واقعن سخت بود دیوونه شدم
     ولی میدونستم ک ذخیره اولم و علاوه بر اون دو نفر از اصلی ها رفتن جای دیگه
     واقعن سخته
     خدا عاقبت هممون رو بخیر کنه
     چیزی که میتونست راحت و بی استزس حل شه امسال شد معظل

    • ذخیره بهشتی 95 می‌گه:

     منم مثل خیلیای دیگه دانشگاه درجه دو رو بخاطر ذخیره بهشتی بودن رد کردم. الهی همه موقع اعلام نتایج بخاطر ریسکی که کردیم خوشحال باشیم از ته دل

     • بهشتی می‌گه:

      من علوم پایه ام،ذخیره اولم و میدونم یکنفر تعهد نداده بهشتی ولی باز کمی استرس دارم

     • آنا می‌گه:

      من کم استرس ندارم خیلی دارم…این تعهد دیگه چی بود… ادم استرس میگیره…معلوم نیس میلمونو بخونن… به دستشون برسه…من اکسن رو که به پی دی اف تغییر دادم اسمش عوض شد… شد DOC حالا میترسم… نکنه باید اسمش میشد فرم تعهد…..

     • بهشتی می‌گه:

      آنا جان دقیقا این دغدغه همه هست منم نگران اینم که میل بهشون نرسه :(

 22. دکتری95 می‌گه:

  ذخیره های تهراننننننن چی شدن زنگ زدن؟؟؟؟

 23. ؟ می‌گه:

  رمز ورود چی بود؟

 24. # می‌گه:

  دوستان تروخدا کمک.
  من هفتم خیلی به گلستان تربیت مدرس سر زدم ولی عدم قبولی بودم.حالا همینجوری رفتم سر بزنم یهو دیدم نوشته ذخیره ۱٫ینی تو قسمت نتیجه نهایی نوشته ذخیره.پایینشم نوشته اطلاعات داوطلب قبول مشروط.این یعنی چی؟خیلی دیر شده دیگه. کساییکه ذخیره بودن قبول شدن مدرس.براشون چجور نوشته؟؟؟

  • وحید می‌گه:

   قبول شدی دیگه. سریع باید بری تعهد بدی

  • بی قرار می‌گه:

   بنده هم قبولی مشروط زده و پایین ذخیره نوشته. تو اعلامیه هم نوشته تا پایان ۱۱ ام مرداد باید تعهد بدید. اما امروز ۱۳ ام مرداد sms اومده که برید نتایج تکمیل ظرفیت اومده. کلا همه چی درهم بر همه. من که الان رفتم تعهد دادم و تموم شد. حالا نمی دونم چی به چیه.

 25. کامبیز / کمک از دوستان می‌گه:

  در کارنامه من وضعیتم تبدیل شده به (ذخیره/ قبولی در دوره روزانه/ توضیح: ذخیره۲)

  این به چه معنیه؟
  الان باید تعهد بدهم یا در صورت تبدیل به قبولی اصلی؟

  • گنجعلی... می‌گه:

   وضعیت من هم مانند شما بود. امروز حضوری رفتم. گفتند که شما ذخیرع هستید. باید صبر کنید. با ۸۲۸۸۳۰۶۲ یا ۸۲۸۸۴۱۵۲ تماس بگیرید.
   در صورت برگزیده شدن برای تعهد در قسمت توضیحات می نویسند :«جایگزین»

   • بی قرار می‌گه:

    یعنی چی. من از اصلی ها انصراف دادم رفتم مدرس ثبت نام کردم. حالا شما می گید جایگزین. اگه نزنه چی. یعنی من نابود شدم.

    • گنجعلی... می‌گه:

     اگر از شما تعهد گرفته باشند که قبول هستید

     • # می‌گه:

      هر کسی میتونه تعهد بده.خب الان منم تعهد دادم.برام نوشته ذخیره.حتی قبولی مشروط هم ننوشته.خداااایا

     • بی قرار می‌گه:

      از من تعهد گرفتن. چون تو سایت زده کسایی که ذخیره یا جایگزین نوشته تعهد بگیرید. به شما فکر کنم جواب سر بالا دادن تا جا برای کسای دیگه باز بشه. کاش شما هم تهعد رو می دادید. در ضمن هم جایگزین و هم ذخیره به این معنی است که هم کسی نرفته از اصلی ها و یا هم افزایش ظرفیت وجود داره.

  • A می‌گه:

   منم دقیقا همین مشکلو دارم. هر چی تماس میگیرم جواب نمیدن. نمیدونم دقیقا معنیش چیه. اگر به شما جواب دادن لطفا نتیجه رو به ما هم خبر بدید.

 26. کمکککککککککک
  از بهشتی چ خبر؟؟؟؟
  من آشوبم

 27. محمد می‌گه:

  دانشگاه تهران از امروز بعد از ظهر اقدام به تماس با ذخیره ها کرده. از فارابی هم با من تماس گرفتند. خوشحالم خوارزمی تعهد ندادم. فضای خوارزمی زیاد جالب نبود.

 28. سارا می‌گه:

  سلام دوستان
  کسی اطلاعی داره که اگه تکمیل ظرفیت باشه دوباره فراخوان میدن یا از همون ذخیره ها برمیدارن؟؟

 29. مدرس می‌گه:

  سلام دوستان. یعنی دانشگاه تربیت مدرس اسامی دانشجویانی را که ازشون تعهد گرفته, چه اصلی چه ذخیره, فردا که دوازدهمه میفرسته واسه سنجش؟ یا اینکه اصلیا رو الان میفرسته ذخیره ها رو بعدا؟ اطلاعی دارید؟

  • به مدرس می‌گه:

   مهم نیست فرد اصلی بوده یا جایگزینه فقط اسامی کسایی رو که ازشون تعهد گرفتند و هنوز کد رشته مربوطه ظرفیت داره وارد پرتال سنجش می کنند تا ظرفیت های خالی مشخصی بشه و از بیست و سوم هم بقیه برای تعهد برن

 30. خ می‌گه:

  من نفر دوم ذخیره زراعت تربیت مدرس هستم آیا شانس قبولی دارم؟.لطفا جواب بدید

 31. خسته از انتظار می‌گه:

  من ذخیره اول هستم تو گیلان ولی دیگه بیخیال همه چیز شدم بنا به تعهد دادن اصلی ها گذاشتم دوستان چونکه از استرس و چشم انتظاری خسته شدم موفق باشید.

 32. !!! می‌گه:

  سلام دوستان. کسی میدونه که سنجش بعد از تکمیل فرم صلاحیت اسامی قبولهای نهایی رو اعلام میکنه؟ منظورم اینه که ما بازم باید منتظر یک لیست نهایی از طرف سنجش و دانشگاها باشیم یا نه؟

 33. ذخیره بهشتی :( می‌گه:

  سلام دوستان.منم چندوقت پیش رفتم سرزدم خیلی بد برخورد کردن و درواقع بیرونم کردن:(
  و گفتن این ایرادیه که به ما وارد نیست بلکه به سنجش وارده.و ما فقط حرف سنجش رو پیش میبریم.
  منم به دانشگاه دیکه تعهد دادم با ناامیدی.
  بنظرتون میشه که اگه قبول اعلام شدیم تعهد رو پس بگیریم؟
  باید به سنجش اعتراض کرد.

  • بهشتییییی ذخیره می‌گه:

   دوستان به سنجش اعتراض کنیم حداقل اونا تاریخ فرم صلاحیت رو بذارن همون ۲۸ام .خدایا واقعا این کنکوریه :(

   • ذخیره بهشتی:( می‌گه:

    کاملا موافقم. من یه درخواست به سنجش دادم که ثبت تعهد نامه رو بندازن بعد از تعهد از ذخیره ها. دوستان ن یه چند نفری این کارو بکنن شاید اثر بخش باشه

 34. ذخیره بهشتی 95 می‌گه:

  بچه ها کسی شماره ای از سنجش نداره؟ نه اون شماره روابط عمومیش که پیر میکنه آدمو آخرشم هیچکس جواب نمیده. شماره یک مسؤول مستقیم نه تلفنچی سنجش!تورو خدا زنگ بزنید پیگیری کنید. کسایی که تهران هستن حضوری برن.مسؤولان که بفکر منو شما نیستند! اگر همگی به این وضعیت اعتراض نکنیم ممکنه مسیر زندگیمون عوض بشه. بخدا مردیم از نگرانی

 35. بهشتییییی ذخیره می‌گه:

  دوستانی که ذخیره بهشتی هستید و تهرانید تورو خدا برید بهشون بگید که تا ۲۵ام فقط فرصت هست برای فرم صلاحیت عمومی.این حقمون نیست بخدا چقدر استرس دیگه تحمل ندارم من

 36. در جواب به sina - سینا می‌گه:

  واقعا عالی بود و حقتون بود واقعا، تبریک میگم.

  تمام مقالات مستخرج از پایان نامه بودند؟
  و شرمنده بین فارغ التحصیلی و کنکورتون فاصله بود؟

  دانشگاه محل تحصیل ارشد و لیسانس تان هم تهران بود؟
  و در نهایت برای دانشگاه امیر کبیر و دانشگاه علم و صنعت هم رفتید مصاحبه؟؟

  متاسفانه مدرک زبان داشتم هم تولیمو و هم MSRT
  و هر دو نیز با نمره عالی

  احتمالا باید روی قسمت مقالات بیشتر سرمایه گذاری کنم.

  بازم ممنون که جواب دادید و مجددا تبریک میگم.

  • Sina می‌گه:

   خیلی ممنون. نه همون سال که فارغ التحصیل شدم کنکور دادم. فقط ۱ کنفرانس مستخرج از پایانامه نبود. فقط همین دوجا رو رفتم مصاحبه. دانشگاه هر دو مقطع شهرستان

 37. بهشتی می‌گه:

  دوستانی که ذخیره بهشتی هستید یعنی واقعا دانشگاه میخواد اسامی ذخیره های جایگزین رو ۲۳-۲۸تازه توی سایت دانشگاه اعلام کنه؟با توجه به اینکه برای فرم صلاحیت عمومی تا۲۵ام فرصت هست کی دیگه دانشگاه بهشتی تعهد میگیره کی وارد سایت سنجش میکنه کی ما فرم صلاحیت رو پر میکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟ای خدا کاش همون قبولی اصلیمون رفته بودیم :(

 38. ذخیره بهشتی می‌گه:

  آموزش دانشگاه بهشتی هستن، اما رفتن فایده ای ندارد، هیچ کس پاسخگو نیست

 39. ذخیره بهشتی می‌گه:

  سلام، من رفتم امروز بهشتی، هیچ جوابی ندادن، و بسیار بد برخورد کردن، و گفتن از ۱۲ به بعد اسامی قبول شده ها که تعهد دادن توی پرتال اعلام میکنن، از ۲۳ تا ۲۸ تازه اسامی ذخیره ها رو، و با کسی هم اصلا تماس نمیگیرن، و ادعا داشتن که فقط اونها طبق سازمان سنجش و قانون عمل کردن، متاسفم واقعا

  • بهشتی می‌گه:

   اخه اینا خبر دارن که تا ۲۵ مرداد فقط فرصت هست که فرم صلاحیت عمومی سنجش رو پر کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چه وضعشه :( :(

  • خوب می‌گفتین صلاحیت عمومی تا ۲۵ام وقت داره
   من ک دارم سکته میکنم
   سنجش ب دادمون برس

  • ذخیره بهشتی می‌گه:

   کاریه که سنجش باهامون کرده. اگه طبق روال هر سال بود الان وضعیت ما بصورت قبولی قطعی بهشتی معلوم شده بود نه ذخیره ای که اصلا مشخص نیست کجای کاریم! منم تعهد تو دانشگاه درجه دو رو بخاطر ذخیره بهشتی از دست دادم و دارم از استرس میمیرم… کاش یکی بود بدادمون برسه

  • بهشتی می‌گه:

   چقدر بد
   واقعا متاسفم. دانشگاه درجه ۲ هم از دست دادم‌رشته من فقط یه نفر اصلی رفته و بقیه و حتی ذخیره اول جاهای دیگه قبول شدن.یعنی اعلام اسامی باز یعنی دوباره کاری و انتظار دوباره . دوستان تحت این شرایط که بهشتی گفته تماس نمی گیره تکلیف چیه به نظرتون؟ چیکار میشه کرد؟
   خسته شدم از انتظار :(

   • داوطلب 95 می‌گه:

    بچه های بهشتی نگران نباشند. این دانشگاه کاملا قانونمند عمل میکنه. مسلما یه فکری هم برای مهلت صلاحیت عمومی میکنه. اصلا نگران نباشید. تنها دانشگاه منظم و طبق برنامه ی سنجش بهشتی بوده تا الان

 40. زهرا می‌گه:

  خیلی ناراحتم و حس میکنم تمام زحماتم برای کنکور از دست رفته
  بعد از اینکه به دانشگاه درجه۲ تعهد دادم نتیجه مدرس اومد که قبول شدم.ولی چون مسئولین دانشگاهها توی این دوران پر از استرس رفتن تعطیلات تابستانه نتونستم تعهدم رو پس بگیرم.و فرصتی رو از دست دادم که قطعا همیشه حسرتش رو خواهم خورد.
  علاوه بر دانشگاهها توی این اوضاع مسئولین محترم سازمان سنجش هم توی این چند روز به جای اینکه انلاین به سوالات داوطلبین پاسخ میدادن به تعطیلات رفتن و بعد از چهار روز که من سوال پرسیدم برای این مشکل هنوز جوابی به من ندادن.
  واقعا متاسفم برای خودم که امسال کنکور دادم.
  امیدوارم هیچکدومتون همچین شرایط پر استرسی که تو این چند روز داشتم رو تجربه نکنین.
  موفق باشین

  • دکتری95 می‌گه:

   شما مدرس رو تعهد بدید حالا

   • زهرا می‌گه:

    دیگه وقتش تموم شده
    بعد اگه هر دو دانشگاه اسمم رو بفرستن سنجش برام مشکل درست میشه

    • دکتری95 می‌گه:

     اونا که تعطیلن فعلا فردا مدرس و برید عد حضوری اونجا به همه بگید این پورتال سنجش اکر شبیه استعداد باشه می شه اسم و برداشت و گذاشت الان استعداد ها می گن بردارید اسممون و بذارید بابا کوتاه نیاین به این راحتی

     • زهرا می‌گه:

      من امروز به دانشگاه مدرس زنگ زدم کلی اصرار کردم تا فردا ظهر بهم وقت بدین یا اینکه من تعهد میدم نهایتش مشکل پیش اومد حضوری میام پس میگیرم ولی شرایط ما اصلا براشون مهم نیست.گفتن موافقت نمیشه.

  • دقیقن
   سنجش بمن از یه هفته پیش جوابی نداده
   شاید جوابی نداره
   منم شرایط شمارو داشتم
   ولی تعهد ندادم دانشگاه درجه دو
   و الان خیلی استرس دارم
   این ایده سنجش سرنوشت خیلی هارو عوض کرد

 41. ذخیره بهشتی می‌گه:

  سلام دوستان. چند نفری گفته بودن که امروز میخوان برن بهشتی. کسی رفت؟ خبر جدیدی نشد؟ تو روخدا اگه خبری دارید بگید. ما شهرستانیم و گوش و چشممون به شماست…

درج نظر