مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری مشاوره انتخاب رشته دکتری 97

اعلام نتایج پذیرش دکتری 95 دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر

با توجه به پیگیری داوطلبان متقاضی تحصیل در دوره دکتری دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر، نتایج پذیرش این دانشگاه تغییر کرد.

به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر پیش از این اعلام کرده بود که با توجه به عدم کسب حدنصاب امتیازات، هیچ یک از متقاضیان دکتری ۹۵ این دانشگاه به علت عدم کسب حد نصاب لازم پذیرفته نشده اند.

اما در پی اعتراضات داوطلبان در ابتدا اطلاعیه از وب سایت این دانشگاه حذف گردید و در حال حاضر نیز اسامی پذیرفته شدگان دکتری 95 رشته های زیست شناسی دریا-جانوران دریا، شیلات-تکثیر و پرورش آبزیان، شیلات-بوم شناسی آبزیان به شرح زیر بر روی وب سایت دانشگاه قرار دارد:

khoramshahr

به گزارش ایسنا، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر، دکتر اسحاق زمانی با اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری دانشگاه خرمشهر اظهارکرد: امسال دو دانشجو در رشته زیست‌شناسی دریا گرایش جانوران دریا، 6 دانشجو در رشته تکثیر و پرورش آبزیان و دو دانشجو در رشته بوم‌شناسی آبزیان پذیرفته شده‌اند که نتایج روی پرتال دانشگاه قابل مشاهده است.

وی  افزود: امسال برای دو رشته زیست‌شناسی دریا گرایش بوم‌شناسی و رشته فیزیک دریا به دلیل حد نصاب نامطلوب شرکت‌کنندگان پذیرش انجام نشد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر تصریح کرد: پذیرفته‌شدگان تا 11 مردادماه مهلت دارند با مراجعه به دانشگاه ثبت‌نام اولیه را انجام دهند و نتایج نهایی پس از تأیید توسط سازمان سنجش در شهریورماه اعلام خواهد شد.

زمانی گفت: داوطلبان معترض با مراجعه به دانشگاه با ارائه مستندات و معیارهای امتیازبندی سازمان سنجش توجیه خواهند شد و داوطلبان تا شروع کلاس‌ها برای اعتراض مهلت دارند.

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. نتیجه اعتراض گفت:

  من نامه ی اعتراض خودمو مکتوب فکس کردم، دوبار هم پیگیر شدم گفتن که از طریق دبیرخونه باید پیگیر باشم که دبیرخونه هم گفت چند روز دیگه تماس بگیرم
  دوستان نتیجه یاعتراض شماها چی شد؟

 2. ده نفر گفت:

  دانشگاه علوم و فنون خرمشهر بین تمام دانشگاه بدترین نمره رو در برخورد با دانشجو و نحوه پذیرش دکترا گرفت!

 3. تربیت مدرس گفت:

  بهتره دانشگاه خرمشهر یاد بگیره که تربیت مدرس بعضی ها رو از عدم قبولی به قبولی مشروط تغییر داد و در مقایسه دانشگاه علوم و فنون خرمشهر نه تنها این کار رو انجام نداد که از ۱۰ نفر ظرفیت پذیرش فقط دو نفر رو قبول کرد و همه رو خط زد !!

 4. زهرا گفت:

  دوستان چگونه بفهمم نفر اصلی خواجه نصیر ثبت نام کرده یا نه. من ذخیره رشته مواد خواجه نصیر
  شماره تلفنی از خواجه نصیر که بتونم بفهمم کسی داره؟

 5. زیست دریا خرمشهر گفت:

  دوستان زیست دریایی دل شکسته کجایید ؟ 🙂 جواب اعتراضات چی شد ؟ زیست دریا با یک نفر کلاس تشکیل میدن ؟ 🙂

  • آندرومدا گفت:

   با یک نفر کلاس تشکیل بشه اشکال نداره حداقل بچه ها قوی بیان بالا قبولی فقط نیست باید یه چیز هم بلد باشنن بیان بالا

 6. معترض گفت:

  دوستان شیلاتی و زیست دریایی نتایج اعتراضات چی شد؟ به جایی رسید ؟ واقعا دانشگاه خرمشهر میخواد با دو نفر در رشته زیست دریا کلاس تشکیل بده؟! اون دو نفر اصلا تعهد دادن؟ به نظر شما امیدی هست؟

 7. صنعتی اصفهان گفت:

  دانشگاه صنعتی اصفهان رسما اعلام نکرده
  فقط زنگ زدن و بعدش تعهد گرفتن

 8. پژمان گفت:

  با سلام دانشگاه صنعتی اصفهان خیلی وقته به افرادی که قبول شدن زنگ زده….

 9. محمد گفت:

  دوستان کمک
  خواهش میکنم هر که میتونه کمک کنه
  من دانشگاه یزد مهندسی مواد قبول شدم و از طرفی دانشگاه خواجه نصیر ذخیره هستم. حالا نفر اول خواجه نصیر، شریف قبول شده.
  به نظر شما من کدوم دانشگاه را تعهد بدم خواجه نصیر یا یزد؟
  شرایط من: مجرد. ساکن یزد. ۳۰ ساله. دانشگاه کارشناسی و ارشد یزد بودم.
  آیا خواجه نصیر ارزش دارد با این شرایط. آیا میتوانم در کنار درس در خواجه نصیر کار هم بکنم.
  آیا بعد از چهار سال فرق زیادی بین مدرک خواجه نصیر و دانشگاه یزد هست؟
  همه دوستان کمک کنید تا به یه جمع بندی برسم.
  با تشکر

  • پذیرفته گفت:

   سلام.تبریک به شما
   دانشگاه خواجه نصیر دانشگاه خوبیه و یه جورایی دهن پر کن تر هست.به عنوان مثال اگر بعدا برای هیات علمی درخواست بدید میگن از دانشگاههای تهران بودید و خودش یه امتیازه! و اینکه در تهران هست یک مزیته که شما میتونید در کنار تحصیل کار مناسب هم پیدا کنید که شاید در یزد کمتر شرایط کار باشه! اما دوست عزیز به هدفتون برای 4 سال بعد هم نگاه کنید ببینید بعد از دکترا ترجیح میدید تو شهر خودتون یزد زندگی کنید یا براتون فرق نداره کجا باشید. مطمئنا هر کس اینجا نظر بذاره رو تصمیم شما تاثیر داره پس بهتره با توجه به شرایط خودتون و هدفهایی که دارید انتخاب کنید، موفق باشید 🙂

 10. معترض گفت:

  دانشگاه خرمشهر خسته نباشه! از 10 نفر ظرفیت پذیرش زیست دریا فقط دو نفر رو قبول کرده! اگه ما میدونستیم نمیخواد طبق پذیرش دانشجو بگیره هیچ وقت انتخاب اول نمیزدیم!

 11. المیرا گفت:

  سلام کسی نمیدونه صنعتی اصفهان نتایجش رو کی رسمی اعلام میکنه
  با تشکر