مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم انسانی، مدیریت، اقتصاد
و حسابداری کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم، تکنولوژی و
مهندسی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات موسسه ابن یمین استاد پرچ کتابخانه فرهنگ

انتشار نتایج پذیرش دکتری بدون آزمون دانشگاه تربیت مدرس در سال ۹۵

اسامی پذیرفته شدگان دکتری بدون آزمون با استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان دانشگاه تربیت مدرس در سال ۱۳۹۵ را اعلام کرد.

به گزارش پی اچ دی تست، اطلاعیه اعلام نتایج نهایی پذیرش دانشجو از طریق آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان (برگزیدگان علمی) در دوره های دکتری تخصصی سال ۱۳۹۵ دانشگاه تربیت مدرس به شرح ذیل می باشد:

با آرزوی موفقیت به اطلاع قبول شدگان علمی در دوره های دکتری تخصصی سال ۱۳۹۵ این دانشگاه، از طریق “آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی دکتری مصوب جلسه مورخ ۹۳/۳/۲۷ شورای هدایت استعدادهای درخشان (آیین شماره ۶۷۲۷۲ /۲۱ مورخ ۹۳/۴/۱۸ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) اصلاحیه آن به شماره ۲۳۷۲۰۰ /۲۱ مورخ ۹۳/۱۲/۱۶ و شیوه نامه مصوب شورای دانشگاه که هفت رقم سمت راست شماره ملی آنان در “جدول مشخصات قبولی های علمی دوره های دکتری تخصصی سال ۱۳۹۵ دانشگاه تربیت مدرس از طریق آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان (برگزیدگان علمی)” مشخص شده است می رساند پذیرش قطعی منوط به تایید صلاحیت عمومی آنان توسط مراجع ذی صلاح مربوط ، تایید نهایی سازمان سنجش آموزش کشور و ارائه اصل مدرک زبان انگلیسی معتبر مطابق با “جدول مدارک زبان انگلیسی معتبر و حداقل نمره قابل قبول” حداکثر تا پایان نیمسال اول سال تحصیلی -۹۶ ۱۳۹۵ به مدیریت همکاری های آموزشی و آزمون دانشگاه تربیت مدرس می باشد و در صورتی که داوطلبی موفق به احراز حد نصاب مدرک زبان انگلیسی معتبر در مهلت مقرر نشود، ثبت نام مشروط وی لغو و اخراج می گردد.

zaban-modares

قبول شدگانی که در زمان ثبت نام و شرکت در جلسه آزمون شفاهی نامه پذیرش چاپ قطعی مقاله یا مقالات علمی پژوهشی مستخرج یا مرتبط با پایان نامه دوره کارشناسی ارشد خود را ارائه کرده اند که فاقد نسخه نهایی قبل از چاپ (پروف) مقاله بوده است و در “جدول مشخصات قبولی های علمی دوره های دکتری تخصصی سال ۱۳۹۵ دانشگاه تربیت مدرس از طریق آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان (برگزیدگان علمی)” با علامت * مشخص شده اند ملزم هستند حداکثر تا ۱۵ شهریورماه ۱۳۹۵ نسبت به تحویل نسخه چاپ شده و یا نسخه نهایی قبل از چاپ (پروف) مقاله یا مقالات مربوط به مدیریت همکاری های آموزشی و آزمون دانشگاه اقدام نمایند در غیر این صورت از فهرست قبولی های علمی مشروط دانشگاه حذف خواهند شد ومجاز به ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره نخواهند بود. این گروه از داوطلبان ملزم به به تکمیل فرم تعهد مربوط که در ذیل این اطلاعیه قراردارد می باشند.

result- modares

result- modares2

نکات مهم:

۱-  ضروری است قبول شدگان محترم در فاصله زمانی ا الی ۱۵ شهریوماه ۱۳۹۵ اصل فرم شماره ۱ (گواهی تایید معدل، نمره پایان نامه و…) خود را که در زمان ثبت نام تصویر آن را در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) بارگذاری کرده اند و اصل مدرک زبان انگلیسی معتبر مطابق با “جدول مدارک زبان انگلیسی معتبر و حداقل نمره قابل قبول” را (در صورتی که در زمان ثبت نام در سامانه جامع دانشگاهی (گستان)  بارگذاری کرده باشند) را با پست پیشتاز به نشانی تهران، تقاطع بزرگراه جلال آل احمد و شهید دکتر چمران، دانشگاه تربیت مدرس، مدیریت همکاری های آموزشی و آزمون ، صندوق پستی ۳۱۹-۱۴۱۱۵ ارسال (بر روی پاک درج شود مربوط به پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان دوره های دکتری تخصصی سال ۱۳۹۵)  یا  به صورت حضوری به مدیریت همکاری های آموزشی و آزمون دانشگاه (ساختمان آموزش کل – طبقه اول – اتاق ۲۰۷) تحویل و رسید آن را دریافت نمایند.

۲-  ثبت نام مشروط قبول شدگان علمی (در صورت پذیرش دانشجو در رشته های مربوط از طریق آزمون نیمه متمرکز سال ۱۳۹۵ و تشکیل دوره) وفق اطلاعیه بعدی دانشگاه درخصوص نحوه ثبت نام که در شهریور ماه سال جاری در وبگاه دانشگاه به نشانی  www.modares.ac.ir، بخش آموزش قرار خواهد گرفت انجام خواهد شد و قبول شدگان ملزم هستند اخبار مربوط به ثبت نام را از طریق وبگاه فوق پیگیری و در موعد مقرر ثبت نام نمایند و دانشگاه مسئولیتی برای اطلاع رسانی به آنان از طرق دیگر ندارد. عدم ثبت نام قبولی های علمی در موعد مقرر به هر علتی به منزله انصراف از تحصیل آنان تلقی خواهد شد.

۳- در سایر رشته ها هیچ یک از داوطلبان حد نصاب علمی لازم برای پذیرش را وفق ضوابط و مقررات وزارت متبوع و دانشگاه کسب نکرده اند.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۷۳)

 1. بببببببببببب می‌گه:

  بچه ها کسی از موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی خبری داره؟

 2. !!!! می‌گه:

  سلام دوستان کسی اطلاع داره با ذخیره های امیرکبیر تماس گرفتن یا نه؟
  لطفا اگر میدونید بگید.

 3. شیمیست می‌گه:

  دوستان نتایج ذخیره همه رشته ها اعلام شده؟؟؟
  یعنی دیگه منتظر نباشیم؟

 4. احمد می‌گه:

  قربون دستتون
  تهران از ذخیره ها خبر ندارید؟

 5. آزاده می‌گه:

  دوستان تربیت مدرس امروز چهارشنبه نتایج رزروها را اعلام میکنه

  • دکتری می‌گه:

   از کجا میدونی امروز اعلام میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • منتظظظر می‌گه:

   کجا اعلام میکنه؟؟

   • برق می‌گه:

    ی برق قدرتی پایین گفته بهش زنگ زدن که
    تو رو خدا جواب بدیییییییییییییییییییییید

    • ؟ می‌گه:

     دوست عزیز تا اونجایی که من اطلاع دارم برق قدرت تربیت مدرس ۸ نفر ظرفیت در دفترچه اعلام کرده بود و پس از مصاحبه اسم ۸ نفر اصلی و ۸ نفر ذخیره از طرف گروه قدرت به آموزش دانشگاه اعلام شد. علاوه بر اینها گروه قدرت و آموزش دانشگاه مکاتبات لازم را با سازمان سنجش و وزارت علوم مبنی بر افزایش ظرفیت از ۸ نفر به ۱۱ نفر انجام دادند که چندی پیش از طریق ابلاغیه ای به دانشگاه با این درخواست موافقت شد و دانشگاه به سه نفر ذخیره (نفرات ۹ تا ۱۱ از بین ۱۶ اسم برگزیده اصلی و ذخیره) اعلام کرد که شما در این دانشگاه پذیرفته شده اید. فقط خواستم بگم که اون اعلام قبلی از سوی دانشگاه به این خاطر بوده و ارتباطی به انصراف نفرات اصلی نداشته
     موفق باشی

 6. خسته از انتظار می‌گه:

  دوستان عزیز کسی اینجا از اسامی قبول شدگان زیست دریا مدرس خبر داره اگه می دونید اسامی رو اینجا بزارید لطفا من نمی تونم وارد سیستم بشم این لطف رو در حقم بکنید تا حداقل از استرس دربیام ممنون

 7. صلاحیت عمومی استعدادی ها می‌گه:

  امروز زنگ زدم از مدرس پرسیدم گف اونایی ک بدون آزمونن فرم صلاحیت عمومی رو شهریور موقع ثبت نام پر میکنن
  کسی اطلاع دیگه ای داره؟؟؟

 8. شیمیست می‌گه:

  کسی میدونه تربیت مدرس کِی به ذخیره هاش اطلاع میده؟
  تا الان تو رشته ای به ذخیره اطلاع دادن برا تعهد بیاد؟
  با توجه به اینکه دیروز آخرین روز برا تعهد دوستان اصلی بوده و الان مشخص شده کدوم رشته گرایش ها خالی مونده ظرفیتش…
  من دیگه وقت ندارم..امروز روز آخره :-(

 9. مدرس می‌گه:

  از دوستان ستاره دار کی هست جوا بده لطفا
  دوستان مدرس الزام کرده که باید یا چاپ مقالات یا پروف فایل تایید شده با زمان چاپ احتمالی را برای ما تا قبل از ۱۵ شهریور ارسال کنید. اما مجلات میگن ما فقط نامه پذیرش رو بهتون مبدبم. باید چکار کرد؟
  نگران هستیم بنظرتون اگه چاپ نشن تا ۱۵ شهریور مشکلی برامون ایجاد مکنه که مدرس قبول نکنه؟
  ممنونم جواب بدبد

 10. م می‌گه:

  سلام
  دانشگاه تربیت مدرس فرم صلاحیت نمیخواد یا باید از طریق سایت سازمان سنجش پر کرد؟

 11. حامد می‌گه:

  از ۳ نفر اصلی ذخیره اول چند درصد شانس داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 12. حامد می‌گه:

  آقا این اسمامی پذیرفته شدگان ذخیره دقیقا یعنی چی؟ یکی راهنمایی کنه لطفا

 13. فاطمه می‌گه:

  اتفاقا دانشگاه تربیت مدرس تنها دانشگاهی بود که امتیاز همو رو اعلام کرد حتی اونایی که قبول نشدن.،فقط باید جز کساییی باشی که مصاحبه ثبت نام کرده، بعدش از گلستان با توجه به پسوردی که بهت دادن امتیازتو میتونی ببینی.

  • خسته از انتظار می‌گه:

   فاطمه خانم جور دیگه نمیشه دید مثل دانشگاههای دیگه که میزارن میشه دانلود کرد واسه تربیت نمیسه دانلود کرد از جایی اسامی قبولیشو

 14. K.e می‌گه:

  در سایت سازمان سنجش اطلاعیه زده برای فرم صلاحیت عمومی ولی من هرچی اطلاعات وارد میکنم میزنه خطایی رخ داده، از دوستان کسی هست که مشکل من رو داشته باشه؟

 15. خسته از انتظار می‌گه:

  دوستان مدرسی یه سوال اسامی قبول شدگان تربیت مدرس رو نمیشه دید؟اخه من مدرس مصاحبه نیومدم فقط میخوام ببینم تو رشته زیست دریا کیا قبول شدن من ذخیره یه دانشگاه دیگه هستم می خوام مطئن شم بلاخره قبول میشم یا نه اگه راهنمایی بکنید بینهایت ممنون میشم واقعا از انتظار خشته شدم ممنون

 16. گنجعلی... نتایج علم و صنعت می‌گه:

  لطفا با تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و صنعت تماس بگیرید و بگویید زودتر نتایج را اعلام کنند.
  ۷۷۲۴۰۴۳۹

  گفته اند چهار شنبه شاید اعلام بشه!!
  اون که اخرین مهلت است…
  چرا مردم را در ابهام می گذارید؟

  • سیما می‌گه:

   تماس گرفتم و با برخورد بدی گفتن آخر هفته!!!
   فکر کنم نتایجشون از قبل مشخص شده و اگر تعهد ادید شما نگران نباشید.نگرانی برای امثالِ بنده ست که اصلا تماسی نداشتیم…

 17. مدرس می‌گه:

  دوستان فرم صلاحیت عمومی نوشته نامه دانشگاه، حالا این نامه رو از کجا بیاریم?

 18. داوطلب می‌گه:

  سلام دوستان ببخشید بالای فرم تعهد نام دانشگاه را باید نام دانشگاه رو بنویسیم و رشته هم گرایشی که در آن دانشگاه قبول شدیم. درسته؟

 19. منتظر می‌گه:

  سلام ب همه دوستان
  نفر ذخیره دوم با سه نفر ظرفیت چند درصد میتونه امیدوار ب قبولی باشه؟؟؟؟؟
  لطفا هرکس میدونه بهم بگه

  • آواتار برق قدرت می‌گه:

   صفر

  • ... می‌گه:

   بستگی به دانشگاهتون داره، اگر دانشگاه تراز اول باشه احتمالش بسیار ضعیفه اما اگر دانشگاه تراز دوم باشه ۵۰ درصد احتمالش هست. من رشته هایی رو میشناسم که ۳ نفر انصراف دادن. البته دانشگاه تراز اول هم بود، اما چون چند گرایش داشت هرکدود به گرایش دیگه ای در همون دانشگاه رفتن.

 20. آواتار برق قدرت می‌گه:

  خدا رو شکر قبول شدم

  • ؟ می‌گه:

   ببخشید شما برق قدرت تربیت مدرس بدون آزمون قبول شدید؟

  • simsim می‌گه:

   معلومه خیلی قوی بودید چون برق قدرت تربیت مدرس خیلی قویه. واقعا قوی ترین گروه در ایرانه. تبریک میگم واقعا.

   • simsim می‌گه:

    ضمنا آزمون جامعی دارن که …. کلا به هر کسی مدرک نمیدن

   • آواتار برق قدرت می‌گه:

    ممنون نظر لطفتونه انشاالله شما هم موفق باشید، شما چه رشته ای و کدوم دانشگاه؟

    • ؟ می‌گه:

     جالبه!!! اگه شما برق قدرت تربیت مدرس بدون آزمون قبول شدی پس مشخصات من در لیست بالا به عنوان پذیرفته شده بدون آزمون چیکار میکنه؟؟!!!
     نمیدونم چی بگم فقط براتون آرزوی موفقیت میکنم

     • آواتار برق قدرت می‌گه:

      من مگه گفتم بدون آزمون قبول شدم؟ راستش من ذخیره بودم امروز زنگ زدن که قبولی بیا تعهد بده. برای شما هم آرزوی موفقیت دارم

     • ؟ می‌گه:

      جناب “آواتار برق قدرت” من هم به نوبه خودم قبولیتونو تبریک میگم. چیزی که باعث شد بنده دچار ابهام بشم این بود که اولا شما در صفحه بدون آزمونی ها خبر قبولیتونو اعلام کردید و ثانیا شما به سوال بنده که پرسیدم آیا شما “بدون آزمون” قبول شدی پاسخ ندادید اما به تبریک دوست دیگری جواب دادید!
      موفق باشی

     • برق می‌گه:

      یعنی کسایی که بهشون امروز زنگ نزدن توذخیره ها نبودن؟

 21. سیما می‌گه:

  ای کاش نتایج ذخیره هارو هم زودتر مشخص میکردن…دهم خیلییی دیره

 22. مصطفی می‌گه:

  داش محمد تبریک میگم، ایشالا همیشهوتوی زندگیت نمره قبولی بگیری

 23. ssssd می‌گه:

  دانشگاه تربیت مدرس باز هم مثل همیشه پوشیده و پر رمز و راز اسامی را اعلام کرد!

 24. م.فردوسی می‌گه:

  علم و صنعت چی شد؟

 25. رضا می‌گه:

  چرادانشگاه قم نتایج رو اعلام نکرد؟

 26. ملیکا می‌گه:

  با سلام و تبریک به همه قبول شدگان
  امیدوارم بهترین تلاش هارو در این مرحله‌ از زندگی انجام بدید.
  همچنین برای همه قبول نشده هایی که این همه مدت منتظر نتیجه قبولی بودند، آرزوی بهترین موفقیت ها رو دارم.
  “موفقیت یعنی توفیق بندگی خدا در هرحال وشرایطی”.

  • احمد می‌گه:

   تعریف قشنگ و عجیبی از موفقیت داری
   با تعریف شما از موفقیت
   قبولی موفقیت به حساب نمیاد؟!

   • ملیکا می‌گه:

    آن قبولی که در راه بندگی خدا و اطاعت او، با صداقت و عدم تقلب، برای کمک به خلق و اهداف عالی انسانی باشد، بزرگترین موفقیت‌ها است. زیرا هم آخرت است و هم دنیا.
    و آن قبول نشدنی هم که با انجام تلاش صادقانه و هدفمند در جهت کسب رضایت الهی باشد موفقیتی است که ما فقط داریم رویه دنیایی آن را می بینیم….
    هرچند که این حرفا شاید قبول کردنش عجیب شده باشد….

 27. نتایج می‌گه:

  نمره ۷۰ خیلی بالاس

 28. نتایج می‌گه:

  کسی میدونه جریان ۲۹ تومن صلاحیت عمومی رو باید چه جوری واریز کنیم
  با توجه به این که توی اطلاعیه هم ازش حرفی نزدن

درج نظر