مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

انتشار نتایج نهایی دکتری ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد

نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی ۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی  بر روی سامانه این دانشگاه قرار گرفت.

به داوطلبان عزیز شدیداً توصیه می‌کنیم برای اطلاع لحظه‌ای از آخرین اخبار اعلام نتایج کنکور دکتری ۹۶ آزاد و سراسری به عضویت کانال تخصصی درکتری دربیایند… کلیک کنید…

به گزارش پی اچ دی تست، داوطلبان آزمون دکتری ۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی می توانند با مراجعه به وب سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.com و وارد کردن اطلاعات داوطلبی و فردی خود از نتیجه آزمون مطلع گردند.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: پذیرفته شدگان می توانند با مراجعه به پورتال sanjesh.iau.ac.ir  و دریافت راهنمای ثبت نام، از زمان و مدارک لازم جهت ثبت نام اطلاع پیدا کنند.
همچنین بازیابی شماره داوطلبی و پرونده از طریق شماره تلفن گویای ۴۷۴۳ و شماره گیری کلیدشماره ۳ فراهم می باشد.
دانشیان یادآور شد: شنبه ۲۷ شهریور ماه همچنین نتایج بدون آزمون دکتری تخصصی و پژوهش محور دکتری ۹۵ دانشگاه آزاد اعلام می شود.

با آرزوی موفقیت  کاربران عزیز پی اچ دی تست

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. کیانا گفت:

  با سلام و احترام.
  اینجانب در ازمون دکتری با ازمون دانشگاه ازاد شرکت کردم و در تاریخ مقرر دردانشگاه علوم تحقیقات برای مصاحبه حضور داشتم .علی رقم امتیاز بالا هم در ازمون کتبی و هم در مصاحبه متاسفانه هیچ کارنامه از من در سایت سازمان موجود نمی باشد. طی پیگیری های مکررهنوز به هیچ نتیجه ای نرسیدم.ممنون میشم اگر شخصی راهکاری دارد بگویید.با تشکر

 2. فرهاد كوه نشين گفت:

  نتایج دکترای دانشکاه ازاد ٩۵ ٩۶

 3. معراج گفت:

  با سلام
  دوستان آیا اطلاع دارید که در تکمیل ظرفیت مرحله دوم از کسانی که به مصاحبه دعوت نشدند
  دعوت بعمل میاد یا نه؟
  اصلا امیدی داریم یا نه به دکتری سال 96 فکر کنیم؟