مدرسان شریف پنجمین کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی کنفرانس رویکردهای نوین در علوم انسانی چهارمین کنفرانس پژوهش های نوین در علوم انسانی کنفرانس بین المللی مدیریت و اقتصاد در قرن 21 ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت اقتصاد و حسابداری کنفرانس علوم کشاورزی و محیط زیست پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی پژوهش در هنر کنفرانس بین المللی علوم مهندسی و تکنولوژی موسسه ابن یمین کتابخانه فرهنگ

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری ۹۴ آزاد در سکوت خبری

با وجود گذشت حدود یک هفته از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری ۹۴ دانشگاه آزاد اسلامی، هنوز خبری در این خصوص منتشر نشده است.

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام مرکز آزمون دانشگاه آزاد، نتایج تکمیل ظرفیت دکتری ۹۴ در سایت www.azmoon.net درج شده است. چنان‌چه داوطلبان به نتیجه اعتراض دارند، می‌توانند درخواست اعتراض خود را با ذکر اطلاعات فردی و ادرس و تلفن و کارنامه به ادرس تهران، انتهای بزرگراه شهید ستاری، میدان دانشگاه، بلوار حصارک، سازمان مرکزی دانشگاه ازاد اسلامی، پارکینگ طبقاتی مرکز سنجش و پذیرش ارسال کنند و یا چنان‌چه ساکن تهران هستند در ساعات اداری مراجعه کنند.
گفتنی است پنجشنبه شب گذشته، لینک «نتیجه آزمون دکتری تخصصی» بر روی سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفت، اما در رابطه با این لینک، هیچ‌گونه اطلاع‌رسانی از سوی دانشگاه آزاد اسلامی صورت نگرفت. برخی داوطلبان با مراجعه به لینک مذکور، خبر از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری ۹۴ دادند.

در حالی که با طولانی شدن زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری ۹۴، بسیاری داوطلبان چشم‌انتظار نتایج بودند، با گذشت حدود یک هفته، همچنان خبری در این رابطه منتشر نشده است. اما پیگیری‌های به‌عمل آمده از مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی حاکی از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری ۱۳۹۴ است.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۶۲۴)

 1. کامران ۹۴ می‌گه:

  البته امیدوارم که این نظر من درست نباشه وانشالله اکثریت دوستان که در این مدت خیلی هم استرس کشیدند قبول بشند، ولی شواهدو قراین چیزی دیگر است.
  پاسخ دادن

 2. کامران ۹۴ می‌گه:

  البته امیدوارم که این نظر من درست نباشه وانشالله اکثریت دوستان که در این مدتخیلی هم استرس کشیدند قبول بشند، ولی شواهدو قراین چیزی دیگر است.

 3. کامران ۹۴ می‌گه:

  سلام دوستان،مسولان دانشگاه آزاد هنوز هیچ تصمیمی برای ما نگرفتند منتظر هستند در یک ناکجاباد یک بخت برگشته یا بی پول ثبت نام نکندومارا آنجاپذیرش کنند، نمی خوام ناامیدتان کنم اماشرایط از اسفند ۹۴ برای پذیرش خیلی سخت شده و قطعا ایندفعه هم مثل قبل چند نفر محدود از ما را بر میدارن که کسی اعتراض نکند و تمام.

 4. کاربر می‌گه:

  جناب مطلع لطفا پاسخ من هم بدهید.یکبارسوال کردم که من میخواستم درتکمیل ظرفیت باش داوطلبی ۹۴شرکت کنم ولی شماره داوطلبی وش شناسنامه من بایک داوطلب که رشته دیگربودمشابه وفایل اوبازمیشدوهرکاری کردم نشد باتماس گفتند سریع موضوع وکارنامه راایمل کن وپس ازان شماره ثبت داده وگفتندازمواردخاص است پس ازپیگریهای متعدد تماس وپیام درسامانه گفتند درکمسیون وکارگروه مواردخاص مطرح هست صبرکنیدحالا میخواستم ببینم ایامن هم درتکمیل شرکت میدهند بخداامکان قبولی داشتم ولی نشدکارت خریدم امیدوارم پاسخ دهید ممنون ازشما

  • مطلع می‌گه:

   دوست عزیز مگر شما زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت، پس از وارد. نمودن شماره داوطلبی ۹۴ خود، مشخصات خودتان که سیستم بطور خودکار نمایش می داد را مشاهده نکردید؟و متعاقب آن کد رهگیری و رسیدی که مشخصات فردی شما و رشته و واحد های دانشگاهی انتخابیتان را نشان می داد توسط سیستم به شما ارائه نگردید؟
   اگر پاسختان به سوالات فوق مثبت است ،جای نگرانی نیست چون سیستم شما را در زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت به عنوان داوطلب ۹۴ تشخیص داده و اطلاعات داوطلبان تکمیل ۹۴ از جمله شما به دیتابیس دیگری منتقل گردیده و انچه در زمان اعلام نتایج به شما نمایش داده شده، اطلاعات داوطلب دیگری با مشخصات شما ولی مربوط به سال ۹۵ است که اطلاعات وی بدلیل داوطلب ۹۵ بودن در سیستم موجود بوده و به شما نمایش داده شده.
   لذا به نظر نمیرسد که جای نگرانی باشد و انشاالله در زمان اعلام نتایج به شما را در لیست قبولی ها ببینیم.

 5. داوود می‌گه:

  به جای اینکه مهلت ثبت نام پذیرفته شده ها رو تمدید کنن و مصاحبه برا متاخرین بزارن و انواع امتیازاتی که دارن به کسانی که پذیرفته شدن میدن ،تکلیف ما نودوچهاری ها رو مشخص کنن و جواب نتایج مارو اعلام و از این بلاتکلیفی در بیارن.

 6. ماهانا می‌گه:

  مرسی دوست مطلع خدا خیرتون بده

 7. مطلع می‌گه:

  سلام
  دوستان عزیز هیچ نتیجه ای هنوز اعلام نشده و احتمالا منظور دوست عزیزی که گفتند نتایج اعلام شده همان نتایج قبلیست.
  مشکلی که پیش آمده،تمدید مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت ۹۵ در برخی واحد های دانشگاهی تا هشتم آبان ماه است که موجب شده وضعیت مهر یا بهمن بودن داوطلبان عزیز ۹۴ به نتیجه نرسیده باشد.
  البته تلاش دوستان هنوز اعلام نتایج تا پایان پنجشنبه است لیکن از آنجاییکه امکان دارد به دلیل فوق الذکر جمع بندی موضوع تا فردا به پایان نرسد، به پاسخ دهندگان اعلام شده تا قول قطعی جهت اعلام نتایج تا فردا را ندهند.

 8. ماهانا می‌گه:

  خانوم مهراز خدا خیرت بده این چه موقع مزاح بود:-\

 9. ماهانا می‌گه:

  من دیگه از استرس دارم میمیرم
  خدایا این چه عذابیه:’(

 10. سارا* می‌گه:

  مشاهده پاسخ سوال

  سوال:  سلام ببخشید نتایج تکمیل ظرفیت دکتری ۹۴ که در تکمیل ۹۵ شرکت کرده بودند امروز میاد؟

  پاسخ:     نتایج داوطلبانی که تکمیل ظرفیت ۹۴ بودند در تکمیل ظرفیت ۹۵ شرکت کردند هفته اینده اعلام میشود یا با شما تماس میگیرند یا در سایت http://www.azmoon.net درج میشود

 11. مهدی خبر می‌گه:

  با ۴۷۴۳ همساعت ۲:۱۰ تماس گرفتم گفت هفته بعد پیگیر باشید اعلام نشده!پس مهراز چی میگه؟

 12. بهار حسابداری می‌گه:

  من الان زنگ زدم مرکز آزمون-گفت هنوز هیچ نتیجه ای اعلام نشده.اما گفت گوش بزنگ باشید.مطلع عزیز شما خواهشا یه خبری به ما بدهید

 13. ماهانا می‌گه:

  شاید از طریق پیامک اعلام کردن

 14. بهار حسابداری می‌گه:

  کسی دیگه ام نتایج را دیده؟؟؟ کجا اعلام شده؟؟؟

 15. مهدی خبر می‌گه:

  نتایجی نیست که مهراز خانم چطوری اطلاع یافتید؟

 16. ماهانا می‌گه:

  دوستان نتایج کجا اومده

 17. داوود می‌گه:

  نتایج کجا اومد خانم مهراز؟لطفا جواب بدید

 18. مسعود می‌گه:

  نتایج تکمیل ظرفیت ۹۴ که با تکمیل ظرفیت ۹۵ قرار اعلام بشه و در این هفته چه روزی اعلام می شود لطفا تاریخ دقیق بگوییدممنون وارادت
  پاسخ: نتایج داوطلبانی که تکمیل ظرفیت ۹۴ بودند در تکمیل ظرفیت ۹۵ شرکت کردند به صورت مجزا تا پایان هفته اعلام میشود با شما تماس میگیرند
  سوال: سلام امروزچهارشنبه است .لطفاتاریخ دقیق اعلام نتایج .چون گفتیدکه تااخرهفته . ممنون
  پاسخ: نتایج داوطلبانی که تکمیل ظرفیت ۹۴ بودند در تکمیل ظرفیت ۹۵ شرکت کردند هفته اینده اعلام میشود یا با شما تماس میگیرند یا در سایت http://www.azmoon.net درج میشود.

 19. مهراز می‌گه:

  نتایج اومد من قبول شدم

 20. مطلع می‌گه:

  دوستان گرامی در حال پیگیری هستم چنانچه اطلاعات موثق جدیدی کسب کنم در اسرع وقت عرض خواهم کرد.

 21. مهدی خبر می‌گه:

  سوال: سلام و خسته نباشید قرار بود نتایج تکمیل ظرفیت ۹۵ دکتری که با شماره داوطلبی ۹۴ شرکت کرده بودیم اینهفته اعلام شود. دقیقا چه زمانی؟ با تشکر از زحمات شما

  پاسخ: نتایج داوطلبانی که تکمیل ظرفیت ۹۴ بودند در تکمیل ظرفیت ۹۵ شرکت کردند هفته اینده اعلام میشود یا با شما تماس میگیرند یا در سایت http://www.azmoon.net درج میشود.

 22. yy می‌گه:

  سلام اقای مطلع کجایی?چه خبر? نیستی?از نتایج چه خبر?

درج نظر