مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

امشب؛ آخرین فرصت ثبت درخواست غائبین مصاحبه دکتری 1395 آزاد

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از پایان یافتن مهلت ثبت درخواست غایبان مصاحبه دوره های دکتری تخصصی تا ساعت 24 امشب خبر داد.
بهروز دانشیان رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی درگفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: امکان ثبت درخواست غایبان مصاحبه دوره های دکتری تخصصی با آزمون، بدون آزمون و پژوهش محور سال 95 دانشگاه آزاد اسلامی که از 11 مهرماه فراهم شد، تنها تا ساعت 24 امشب مهلت دارد.
وی افزود: غایبان مصاحبه می توانند تا ساعت 24 امشب 17 مهرماه با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.net نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.
به گفته دانشیان امکان ثبت درخواست با استفاده از شماره شناسنامه و شماره داوطلبی (برای داوطلبان دوره با آزمون) و شماره پرونده (برای داوطلبان بدون آزمون و پژوهش محور) فراهم است.
رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: کلیه داوطلبانی که تا قبل از این درخواست خود را مبنی بر عدم حضور در جلسه مصاحبه به مرکز سنجش و پذیرش ارسال نموده اند نیز لازم است مجددا ازطریق سامانه مذکور درخواست خود را ثبت نمایند.
وی یادآور شد: تصمیمی برای تمدید مهلت ثبت درخواست غایبان مصاحبه دوره های دکتری تخصصی و همچنین ثبت نام انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت مقاطع کارشناسی ارشد ودکتری تخصصی 95 دانشگاه آزاد اسلامی (که تا دیشب مهلت داشت)، گرفته نشده است.
 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. hossein گفت:

  این چه وضعشه آخه؟؟؟
  چرا برای غایبین که درخواست دادن برای مصاحبه مجددهیچ خبری نیستش؟
  مثلا قرار بود تاریخ مجدد برای مصاحبه اعلام کنن
  برای من که میزنه کارنامه یافت نشد

 2. راحیل گفت:

  سلام مکانیک عزیز تکمیل 94 بودم ثبت نام کردم . ولی الان میزنه کارنامه ای موجود نیس لطفا حواب بده

 3. فرخ كوباني گفت:

  سلام. كسي نميدونه جواب درخواست مصاحبه مجدد، براي غائبين مصاحبه دكتري ٩٥ كي مياد ؟؟؟؟؟؟

 4. دکتر مدیریت گفت:

  منم مدرک قبولی ای پی تی داشتم تو مصاحبه یادم رفت بگم. الان دقیقا تا چه حد بذبخت شدم با توجه به اینکه مصاحبه 25 درصد بوذه؟

 5. مدیریت گفت:

  با سلام خدمت عزیزان
  مکانیک و مشاوران عزیز دیگر
  با نمره ۱۷٫۲۲ مدیریت خط مشی گذاری کرمان رو زدم نمره
  اخرین نفر ۲۲٫۳۰ بود و رتبه ۳۱ نفر اختلاف
  توی تکمیل طرفیت آستارا و قاِیم شهر و گرگان و الکترونیکی اضافه شده که همه رو زدم
  قبول میشم آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • مکانیک گفت:

   سلام دوست عزیز…با توجه به نمره شما امکان قبولی در گرگان و قایم شهر را خواهید داشت…با اختلاف 5 نمره نمی توانید 30 نفر را دچار ریزش کنید…البته واحد الکترونیکی فاقد مجوز وزارت علوم می باشد…موفق باشید.

  • آموزش زبان انگلیسی گفت:

   سلام جناب مکانیک عزیز قبل از همه چیز می خواستم ازتون تشکر کنم بابت راهنمایی هایی که تو این مدت پر از استرس انجام دادین و با صبوری و داشتن خبرهای خوب باعث آرامش مان شدید ،و به احتمال زیاد شما وضعیت استرس داوطلبان رو خوب درک می کنید و بابت این صبوری تان خیلی از شما متشکرم که چندین بار به سوال بنده پاسخ دادید.
   و اما آخرین سوال در این دوره پر از استرس: با نمره کل ۱۲.۰۴ و با رتبه ۲۹۷ در واحد مراغه و نمره آخرین فرد قبول شده در واحد مراغه ۱۰۰ ،آیا امیدی به قبولی در تکمیل برام در مراغه وجود دارد؟؟؟؟؟
   ممنون از پاسخ گویی تان

 6. انتظار گفت:

  خدا راشکر بلاخره نتایج مشخص شد که روز سه شنبه ساعت 2 بعد از ظهر اعلام می شود

 7. محمد مدیریت ساخت گفت:

  کتر حسین زاده لطفی، از اعلام نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی سال 1395 دانشگاه آزاد اسلامی در روز سه شنبه 27 مهر خبر داد.
  دکتر فرهاد حسین زاده لطفی، معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی به خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی سال 1395 – دانشگاه آزاد اسلامی سه شنبه از ساعت 14 در سایت azmoon.com قابل دسترسی خواهد بود.
  او در ادامه گفت: نتایج قبولی اعلام شده در تکمیل ظرفیت به منزله یک پذیرش جدید بوده و به منزله از بین رفتن قبولی قبلی نیست، بلکه داوطلب پذیرفته شده مختار است بین این پذیرش و پذیرش اصلی خود هرکدام را که ترجیح داد، انتخاب کرده و در واحد مورد نظر خود ثبت نام کند.
  حسین زاده لطفی درباره اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون سراسری 1395 (کارشناسی پیوسته و دکترای حرفه ای) بیان کرد: این نتایج نیز تا پایان هفته جاری اعلام خواهد شد.
  به گفته معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج نهایی آزمون دکترای تخصصی واحدهای بین الملل و برون مرزی دانشگاه آزاد اسلامی نیز عصر سه شنبه از طریق سامانه azmoon.net اعلام خواهد شد.
  http://phdtest.ir/1395/07/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%AA%DA%A9%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%B8%D8%B1%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-95-96-2/

 8. معماری گفت:

  دکتر فرهاد حسین زاده لطفی، معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی به خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی سال 1395 – دانشگاه آزاد اسلامی سه شنبه از ساعت 14 در سایت azmoon.com قابل دسترسی خواهد بود
  http://phdtest.ir/1395/07/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%AA%DA%A9%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%B8%D8%B1%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-95-96-2/

 9. ناصر گفت:

  سلام دوستان الان اعلام شد كه نتايج سه شنبه 27 مهر اعلام ميشه

 10. روانشناسی بالینی بیرجند گفت:

  سه شنبه ساعت 14اعلام نتایج تکمیل ظرفیت

 11. رضا گفت:

  سلام ،اعمال بومی در مقطع دکتری به جه صورت است؟

 12. علی ...اعلام نتایج گفت:

  سلام
  نتایج سه شنبه ساعت 14 اعلام میشه

 13. م.ع گفت:

  به مکانیگ عزیز. بله 94 هستم و بدلیل انتخاب رشته های بدون مجوز مردود شدم و الان همان رشته های انتخابی گویا اسنثناء امسال مجوز دارن و مجددا انتخاب کردم. با ارزوی موفقیت برای تک تک دوستان و توفیق انها در رشته های مورد دلخواه نمره 20/45 و انتخاب روانشناسی تربیتی گرمسار و شهرکرد قم و اراک…. ایا پذیرفته خواهم شد نظرتون برای من محترمه.ممنونم.

 14. باران گفت:

  سلام آقا/خانم مکانیک بزرگوار
  ممنونم ازاینکه به تمام سوالات درابن چندروز باسعه صدرپاسخ دادید.رشته من جامعه شناسی میباشدولی درتکمیل ظرفیت فقط واحدالکترونیکی بودومن مجبور به انتخاب واحد شدم درصورت قبولی آیا شانسی برای تکمیل ظرفیت بهمن دارم.

  • مکانیک* گفت:

   سلام باران خانم…بله امکان شرکت در بهمن نیز زیاد خواهد بود رشته محل هایی ارائه می شوند که تازه مجوز گرفته اند و خالی از دانشجو هستند…تشکر از لطف شما…پیروز باشید.

 15. Lale گفت:

  سلام مکانیک عزیز شما قبول شدین یا منتظر تکمیل ظرفیتین؟دغدغه هزینه یا رفت و امد ندارین؟

 16. مکانیک#به دوستان عزیزم# گفت:

  دوستان توجه داشته باشید که واحد الکترونیکی در مقطع دکتری دارای مجوز وزارت علوم نمی باشد.
  دوستان عزیز نمره و رتبه سال قبل را با ۹۵ مقایسه نکنید که کاملا متفاوت از هم می باشد.
  دوستان عزیز کلاس هایی که شروع به تدریس کرده اند تماما جبرانی نمی باشد و ۶ واحد دروس اصلی نیز در برخی گرایش ها اخذ شده است پس این تحلیل که تماما دروس جبرانی می باشد را انجام ندهید.
  دوستان توجه کنند واحد ها بنا به تبصره ای که به واحد ها داده شده است به صورت رسمی نمی باشد و جا به جایی و پذیرش زیادی انجام خواهد گرفت.

 17. حقوق خصوصی گفت:

  سلام مکانیک عزیز خسته نباشید. من با نمره کل 14.21 در واحد خرم اباد مردود شدم نمره اخرین فرد قبولی 21.46 بوده و رتبه اخرین فرد پذیرفته شده در این واحد 377 است . با توجه به اینکه سهمیه شاهد دارم و در تکمیل یاسوج و نراق رو هم زده ام ایا امکان قبولی دارم. ممنون از همکاری و وقتی که برای همگی میزارید.

 18. پژوهش هنر گفت:

  با سلام‌ اختلاف رتبه بنده با تهران مرکز ۶ نفره آیا امکان قبولی در تکمیل ظرفیت هست لطفا راهنمایی کنید سپاس

 19. محمد گفت:

  مکانیک عزیز سلام نمره14.20چهارده و بیست صدم در مدیریت بازاریابی به ترتیب شهرهای زیر را انتخاب نمودم:همدان-قم-الکترونیک-تهران شمال-تهران جنوب رودهن-رشت تبریز.آیا امکان قبولی هست؟؟؟؟

 20. م.ع گفت:

  دوست عزیز(مکانیک)امیدوارم حالتون خوب شده باشه. بنظر شما با نمره کتبی 20/45 بدون کارنامه روانشناسی تربیتی گرمسار قم اراک و شهرکرد قبول میشم؟ با سپاس از توضیحاتتون

 21. محمد،فقه و حقوق گفت:

  سلام اقای(مکانیک)عزیر
  ان شاالله حالتون بهتر شده باشه
  سوالی از خدمتتون داشتم،من هنوز پایان ناممو دفاع نکردم،اگر تکمیل ظرفیت قبول بشم،آیا وقت بهم داده خواهد شد که دفاع کرده و ثبت نام کنم یا باید نصف شهریه ثابت رو پرداخت کنم و بهمن ثبت نام کنم?
  سپاسگزارم

  • مکانیک گفت:

   سلام دوست عزیز…دوست خوبم با توجه به عذر آموزشی باید مبلغی را باید از شما اخذ نکنند اما ممکن است نصف شهریه ثابت را از شما بگیرند تا بهمن ماه فرصت دارید نگران نباشید دوستان زیادی وضعیت شما را دارند.

 22. مکانیک#به دوستان عزیزم# گفت:

  سلام و عصر بخیر خدمت دوستان عزیز…
  دوستان خوبم امیدوارم در این موت زیاد از دستم ناراحت نباشید…امیدوارم همه شما که لایق بهترین ها هستید در رشته محل مورد دلخواه خود قبول شوید.
  دوستان به احتمال خیلی زیاد بعد از ۲۴ یا ۷۲ ساعت اطلاعیه مبنی بر اعلام نتایج در سایت قرار خواهد گرفت که متن آن از اعلام نتایج در روز دوشنبه یا سه شنبه خبر میدهد…البته این خبر به هیچ عنوان رسمی نمی باشد.
  موفق و پیروز باشید.مکانیک

  • فلسفه ت.ت گفت:

   سپاس مکانیک خوب

  • omidvaar گفت:

   مکانیک عزیز!
   بازهم از شما ممنون هستیم. فارغ از هر نتیجه ای که عملکرد خود مابوده، همین که مسؤلانه و با علاقه پاسخگوی من و دوستانم بودید، صمیمانه قدردان شماو خدارا به واسطه نعمتی این گونه عزیز و گرانقدر، شاکریم و سپاسگزار. انشأا… تعالی موفق و سلامت و سرافراز باشید و از خدا می خواهن توفیق جبران زحمات شما را به ما عطا فرمایند.

  • کوروش گفت:

   مکانیک عزیز خسته نباشی دلمون به حرف های شما گرمه به امید موفقیت برای همه دوستان وشما

 23. معارف گفت:

  رشته من معارف اسلامی گرایش قرآن وحدیث

 24. معارف گفت:

  سلام مکانیک جان ازلطف حضرتعالی تشکر می کنم درضمن بادانشگاه زنجان 1.86نمره و16نفر فاصله دارم درتکمیل ظرفیت انتخاب اول زدم آیا امکان قبولی وجود دارد به سایتدانشگاه زنجان رفتم اول ثبت نام 19نفر باقی مانده زده بود الان 15نفر است لطفا نظر بدهید

  • مکانیک#به دوستان عزیزم# گفت:

   سلام دوست معارف عزیز…امکان قبولی خیلی زیادی دارید در این گرایش رقابت سختی وجود ندارد.موفق باشید.

  • مکانیک گفت:

   سلام دوست معارف عزیز…امکان قبولی خیلی زیادی دارید در این گرایش رقابت سختی وجود ندارد.موفق باشید.

 25. حسابداری گفت:

  سلام حسابداران عزیز. من با نمره ۱۷٫۴۵ بدلیل انتخاب رشته بالا و نمره مصاحبه کم مردود شدم . در تکمیل سنندج، مرند ، شهرکرد ، بروجرد ، قائنات ، بیرجند را این بار انتخاب کرده ام اما نمی دانم نمره آخرین فرد در گزینش اولیه این شهرها چند بوده شما اطلاع دارید؟ ممنون میشم اگر بفرستید تا ببینم چقدر شانس دارم.

 26. مهدی گفت:

  سلام
  علوم اقتصادی گرایش مالی . ارومیه کسی هست؟

  رشته و گرایش من فقط یه محل بود آن هم ارومیه . به نظر دوستان با 5 نفر اختلاف در یک رشته محل . امکان قبولی عست؟

  • مکانیک گفت:

   سلام دوست عزیز اگر در گرایش مالی برای رشته محل ارومیه 5 نفر اختلاف داشته باشید به احتمال بسیار زیاد قبولید.

 27. اتنا گفت:

  بچ ک میگن نتیجه تکمیل ظرفیت با نتیجه دعوت ب مصاحبه شدگان غایب میاد؟؟؟
  یعنی نتایج اخر ابان میاد،این درسته؟؟؟؟؟

 28. omidvaar گفت:

  از امیدوار به مکانیک
  سلام
  خواهش می کنم به سؤال من پاسخ دهید.
  درصدتأثیرنمرات مصاحبه علمی و آزمون کتبی در پذیرش94و95 و سقف نمره مصاحبه،
  موضوع حیاتی است.

 29. جامعه شناسي اقتصاد و توسعه گفت:

  سلام به دوستان به خصوص مكانيك عزيزمن بانمره كل١٩/١٦الكترونيكي تهران قبول شدم براي علوم تحقيقات رتبه من ٩٠واخرين نفرنمره٣١/٥٦براي تهران شمال رتبه من ٨٩واخرين نفرنمره ٢٢/٥٦وتهران غرب رتبه من ٨٨و اخرين پذيرفته شده نمره ٢٠/٦٨داشت ايا امكان قبولي من در تكميل ظرفيت وجود دارد

  • مکانیک گفت:

   سلام دوست عزیزم…واحد الکترونیکی در تمامی رشته ها فاقد مجوز وزارت علوم می باشد…اگر همین 3واحد را در تکمیل انتخاب کرده اید متاسفانه امکان قبولی نخواهید داشت اما اگر بقیه رشته محل ها را هم انتخاب کرده اید این امکان وجود دارد.

 30. عباس گفت:

  ببخشید غلط تایپی بوده مکانیک

 31. عباس گفت:

  سلام و عرض ادب خدمت دوستان همیشه منتظر علی الخصوص میکانیک عزیز.بنده با نمره ۲۹و۱۱صدم با توجه به اینکه بجز الکترونیک و واحد امارات تمامی ۱۸ شهر دیگه رو در رشته حقوق کیفری انتخاب کردم ودر مرحله اول آخرین نمره ای که مشاهد کردم ۳۱ بوده امکان قبولی وجود داره؟.متشکرم از لطف شما

 32. فلسفه ت.ت گفت:

  سلام
  با توجه به خبر تعلیق تکمیل ظرفیت(در صورت صحت خبر) به نظر شما آیا امکان داره شروع کلاسها رو بزارند برای ترم بهمن.چرا که با این وضع شروع کلاسها از نیمه آبان میسر هست.یعنی از نیمه ترم مهر.نظرتون چی هست دوستان؟

 33. حقوق جزاوجرم شناسی به اتا گفت:

  دوست عزیز حتما اراک قبولید….اما عاجزانه خواهش میکنم اشتباه من رو تکرار نکنید وعلوم تحقیقات ثبت نام کنید…..دقیقا من همین اشتباه رو کردم که بزرگترین ضربه روخوردم.علوم تحقیقات کجا..اراک کجا!!

 34. omidvaar گفت:

  خدمت دوستان عزیز و جناب مکانیک، سلام و ادب مجدد
  خواهش دارم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید:
  1- سقف نمره مصاحبه علمی چه عددی است؟آیا سال94و95متفاوت بوده یا خیر؟
  2-درصد تأثیر نمره آزمون کتبی و مصاحبه در پذیرش هرکدام چه میزان است؟
  ممنون از پاسخ عزیزان

  • مکانیک گفت:

   سلام دوست عزیز…نمره مصاحبه در هر دو 100 می باشد…75% نمره کتبی و 25% مصاحبه در نمره کل داوطلب تاثیرگزار می باشد.

 35. ایرج(کنترل) گفت:

  سلام جناب مکانیک
  یعنی با نمره3.57
  احتمال قبولی در هیچ واحدی در مهندسی برق کنترل نمیباشد.فرقی
  نمیکند کجا باشد،تکمیل ظرفیت،14محل وجود دارد،ونرات علوم تحقیقات13بوده

  • مکانیک گفت:

   سلام دوست عزیز…زیاد روی تکمیل مهر امیدوار نباشید اما تکمیل بهمن ماه95 با این نمره امکان قبولی خواهید داشت.

 36. تکمیل گفت:

  سلام مکانیک عزیز یه سوال داشتم ببین این رشته محل های تکمیل ظرفیت ظرفیتاشون جدید هست یعنی اینکه مرحله اول مثلا ۷ نفر گرفتن و الان هم هفت نفر جدا میگیرن یا اینکه از هفت نفر اولیه دو نفر ثبت نام نکنن فقظ ۲ تا ظرفیت جای اونا میگیرن؟ واسه این میپرسم که کل ظرفیت بعضی رشته محل ها که تو تکمیل هستن ۰ شده

  • مکانیک گفت:

   سلام دوست عزیزم…میزان ظرفیت هر رشته محل کمتر از 10 نفر می باشد و ظرفیتی جدید اضافه نخواهد شد و دانشگاه ظرفیت باقی مانده خود را به سازمان اعلام می کند…

 37. به مکانیک عزیز گفت:

  سلام وقت به خیر من با نمره کل ۲۵.۷ تو انتخاب چهارمم فیزیولوژی زنجان پذیرفته شدم،انتخاب اولم علوم و تحقیقات بود که من ۴۳ شدم اخرین فرد ۱۵ ،انتخاب دوم ورامین بود حذف شده بود انتخاب سومم حذف شده بود و انتخاب چهارمم زنجان که من با رتبه ۵پذیرفته شدم،حالا سوالم اینکه ممکن تو واحد علوم و تحقیقات تو تکمیل ظرفیت بهمن قبول شم؟برای الان می دونم اختلاف زیادی زیاد،تو تکمیل ظرفیت الان انتخاب اول علوم و تحقیقات بوده دوم تهران شمال گه نازه گذاشته،ممکن تهران شمال قبول بشم الان؟

  • مکانیک گفت:

   سلام دوست عزیز روی علوم تحقیقات حساب باز نکنید…اما احتمال قبولی در تهران شمال وجود دارد البته دوستان تهران شمال نمره بسیار بالایی را اخذ کرده اند…

 38. حقوق خصوصی گفت:

  سلام مکانیک عزیز خسته نباشید.
  من حقوق خصوصی با نمره کل 14.21هستم.انتخابهایی که کردم خرم اباد،نراق، قم و یاسوج بوده بنظر شما امکان قبولیم هست؟
  ممنون از وقتی که برای پاسخگویی میزارید.

  • مکانیک گفت:

   سلام دوست عزیز در کدام رشته محل مردود شده اید؟نمره آخرین فرد قبولی در واحد مردودی را ثبت کنید.

   • ناصر به حقوق خصوصي و مكانيك عزيز گفت:

    مكانيك عزيز در رشته حقوق خصوصي ننوشته در كدام رشته محل مردود شده ايد

   • ناصر به حقوق خصوصي و مكانيك عزيز گفت:

    سلام دوست عزیز من هم با نمره کل ۱۷/۶۵ هفده ممیز شصدوپنج رشته حقوق خصوصی هستم و تمامی ۱۹ واحد دانشگاه را انتخاب کرده ام ولی امید ندارم برای قبولی مکانیک عزیز با نمره کل هفتده و شصد و هفت نیز امیدی برای قبولی هست . لطفا مکانیک جان جواب دهید و اولویت انتخاب من به ترتیب ارومیه و مراغه و تهران شمال و واحد الکترونیکی و قم و ورامین و بقیه ۱۹ واحد من ۱۹ رشته محل انتخاب کرده ام؟

  • ناصر به حقوق خصوصي و مكانيك عزيز گفت:

   سلام دوست عزيز من هم با نمره كل 17/65 هفده مميز شصدوپنج رشته حقوق خصوصي هستم و تمامي 19 واحد دانشگاه را انتخاب كرده ام ولي اميد ندارم براي قبولي مكانيك عزيز با نمره كل هفتده و شصد و هفت نيز اميدي براي قبولي هست . لطفا مكانيك جان جواب دهيد و اولويت انتخاب من به ترتيب اروميه و مراغه و تهران شمال و واحد الكترونيكي و قم و ورامين و بقيه 19 واحد من 19 رشته محل انتخاب كرده ام؟

 39. اتا گفت:

  رتبه۵ علوم احقیقات قبول شدم تو تکمیل ظرفیت اراک زدم قبول میشم?؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • دکتری فیزیولوژی گفت:

   عزیزم تو اغلب رشته ها علوم و تحقیقات بهترین،وقتی انجا قبول شدید حتما اراکم قبولید،

  • م گفت:

   شما که همه بهتون گفتند قبولین
   با رتبه 5 علوم تحقیقات 100 درصد اراک قبولید.
   فقط مطلب مهم این هست که همون علوم و تحقیقات را ثبت نام کنید و ادامه تحصیل بدید اگه برید اراک اشتباه کردید

  • مکانیک گفت:

   سلام دوست عزیز…این سوال شما بیش از ۵ بار جواب داده شده است از دوستان عزیزم تقاضا دارم به سوال های تکراری جواب ندهند.

 40. مهندسی زلزله گفت:

  با سلام و آرزوی سلامتی برای مکانیک عزیز…
  آیا احتمال رسیدگی و تجدید نظر برای اعتراض به نمره مصاحبه وجود دارد یا خیر. و در صورت قبولی در مهر و داشتن عذر آموزشی و ثبتنام در بهمن میزان شهریه پرداختی به چه صورتی خواهد بود. با تشکر…

  • م گفت:

   نصف شهریه ثابت

  • مکانیک گفت:

   سلام مهندس عزیز…امکان اعتراض به مصاحبه که وجود ندارد و در صورت اعتراض رد خواهد شد…در صورت داشتن عذر آموزشی باید شهریه پرداخت نشود اما اگر مرخصی گرفته اید باید نصف شهریه ثابت را پرداخت کنید.

 41. فرشید گفت:

  در رشته فیزیولوژی ورزشی

 42. فرشید گفت:

  سلام من با ۲/۵نمره اختلاف با آهرین نفر پذیرفته شده از کرمانشاه با۲۰نفر اخلاف احتما ل قبولی دارم؟؟
  سنندح
  علی آباد
  اسلامشهر
  کرمانشاه
  تبریز
  آیتا…آملی
  واحد کرح
  واحد تهران جنوب
  واحد دامغان
  ساری
  علوم تحقیقات
  لطفا جواب بدین ممنون

 43. مکانیک به تمام داوطلبان تکمیل ظرفیت مهر گفت:

  با سلام خدمت دوستان عزیز و بزرگوار
  دوستان عزیز با توجه به تاخیر پیش آمده در اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ۹۵،پروسه تکمیل ظرفیت از روز دوشنبه به حات تعلیق در آمده است…دوستان عزیز شنبه یا یکشنبه آگهی مبنی بر زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت مهر از سوی سازمان در سایت قرار خواهد گرفت.
  موفق و سرافراز باشید.

 44. دكتر ليلا گفت:

  سلام ، كسي ميدونه اخرين نمره قبولي تهران شمال در رشته مشاوره چنده؟

 45. توجه توجه....به تمامی دوستانی که واحدبین المللی زدن گفت:

  دوستان یعنی برای رشته من حدودا چقد هزینه میخواد؟واحدهای بین المللی امل و گلبهار؟

  • مکانیک به تمام داوطلبان تکمیل ظرفیت مهر گفت:

   سلام دوست عزیز…شهریه واحد های بین المللی تقریبا 2 برابر واحد های عادی دانشگاه آزاد می باشد.

  • مکانیک گفت:

   سلام دوست عزیز…شهریه واحد های بین المللی تقریبا ۲ برابر واحد های عادی دانشگاه آزاد می باشد…

 46. hamid گفت:

  با عرض سلام خدمت دوستان
  امکانش هست بفرمایید وقتی در کارنامه ای زدن به عنوان مثال نمره کل آخرین نفر پذیرفته شده ٣۴ و رتبه کل آخرین نفر پذیرفته شده ١١٩ این چطوری هست منظور رتبه کل رو چطور محاسبه میکنند( آیا این رتبه از بین تمام شرکت کننده ها در اون رشته هست یا نه همان واحد کلا به چه صورت هست چون مثلا در این فرض که عرض کردم منطقی نیست ١١٩ نفر برای دکتری در یک واحد پذیرفته باشند) ممنون از راهنمایی شما بزرگواران

  • مکانیک گفت:

   سلام دوست عزیز…با توجه به اینکه این بحث کمب مشکل هست اما برایتان جواب میدهم…برای مثال رتبه 49در واحدی پذیرفته شده است منظور ابن هست که ازبین افرادی که این کد رشته را در اولویت قرار دادند آخرین نمره آخرین فرد قبولی 13 بوده و رتبه 49 داشته دربین کل داوطبان که این کد را در اولویت قرار دادند ممکن هست نفر قبلی پذیرش همین کد رشته رتبه ای را که کسب کرده است 30 باشد با نمره کل 15.موفق باشید.

 47. احمد گفت:

  سلام مکانیک عزیز دوستان در خصوص مجوزهای واحدهای بین الملل دانشگاه آزاد در سال94 سوال داشتند.خواستم سوال کنم وزارت علوم در لیست واحدهای معتبر و دارایی مجوز، عبارت صرفا ورودی های سال 95 و بعد از آن را اعلام کرده است.آیا دوره های دکترا واحدهای بین الملل دانشگاه آزاد در سال 94 مجوز وزارت علوم را دارد؟ به نظر شما اگر این دوستان دکتراهای امسال ثبت نام کنند بهتر از ادامه تحصیل در دوره دکترا بین الملل دانشگاه آزاد در سال 94 نیست؟

 48. مدیریت ورزشی گفت:

  سلام مکانیک عزیز بنده فرزند شهید هستم با واحد جهرم ۱/۵ نمره و ۲۰ نفر اختلاف دارم با واحد گرگان ۲/۵ نمره و با واحد علی آباد کتول ۲/۵ نمره اآیا می تونم امیدوار به تکمیلظرفیت باشم ؟ ممنون میشم برادر عزیزم

  • مکانیک گفت:

   سلام دوست عزیز…با توجه به سهمیه شما فقط روی رشته محل جهرم حساب باز کنید در غیر این صورت مردود می شوید اما نگران نباشید برای واحد جهرم به احتمال زیاد قبولید.

 49. amir گفت:

  سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان گرامي
  از دوستان استدعا دارم اگر كسي ساكن تهران و براشون مقدور باشه لطفا” حضوري از مركز سنجش و پذيرش دانشگاه زمان اعلام نتايج تكميل ظرفيت عادي دوره دكتري كه تا 16 مهر ماه بود رو پيگير بشن و من و امثال من كه ساكن تهران نيستيم رو هم مطلع بفرماين . واقعا” عدم اعلام زمان از سوي مركز سنجش موجب استرس و فشار زيادي به همه دوستان ميشه .
  موفق باشيد.
  با احترام

 50. مهدی هوش مصنوعی گفت:

  سلام مکانیک عزیز
  رشته هوش مصنوعی با نمره 11.63 تعداد 12 انتخاب در تکمیل داشتم به ترتیب علوم تحقیقات-تهران شمال-تهران مرکز-تهران جنوب-شهر قدس-لاهیجان-کاشان-نجف آباد-سنندج-فردوس-شبستر-الکترونیکی
  در مرحله قبلی به ترتیب انتخابهای ذیل را داشتم
  ساری سفید رتبه من 76
  سمنان سفید رتبه من 68
  لاهیجان اخرین نمره 16.22 رتبه 51 رتبه من 103
  کاشان اخرین نمره 15.49 رتبه 58 رتبه من 111
  خمین سفید رتبه من 91
  بروجرد سفید رتبه من 72
  نجف آباد اخرین نمره 14.84 رتبه 63 رتبه من105
  فردوس اخرین نمره 14.05 رتبه 38 رتبه من 59
  سنندج اخرین نمره 12.98 رتبه 36 رتبه من 49
  شبستر اخرین نمره 14.68 رتبه 48 رتبه من 75
  کرمان سفید رتبه من 53
  الکترنیکی آخرین نمره 15.96 رتبه 54 رتبه من 102
  احتمال قبولی اینجانب در کجا بیشتر است
  ایا امکان دارد واحد های سفید در بهمن مجوز بگیرد و دانشجو اخذ کند ؟ اصلا امسال تکمیل بهمن داریم ؟

  • مکانیک گفت:

   سلام دوست عزیززم احتمال قبولی در سنندج به احتمال خیلی زیاد وجود دارد…نگران بهمن نباشید قبولید…بله بهمن ماه هم اعلام تکمیل خواهند کرد.

 51. فیریولوژی ورزش گفت:

  سلام مکانیک گرامی.میخواستم بدونم ما که ثبت نام کردیم در صورت قبولی در تکمیل ظرفیت باید چیکار کنیم؟ مراحله انصراف دانشگاه قبلی و ثبت نام دانشگاه جدید چیه؟ ممنون

  • مکانیک گفت:

   سلام دوست عزیز…هیچ مشکلی وجود ندارد البته کمی دوندگی دارد تمام شهریه و مدارک شما به رشته محل جدید انتقال می یابد.

 52. تکمیل گفت:

  سلام مکانیک عزیز یه سوال داشتم ببین این رشته محل های تکمیل ظرفیت ظرفیتاشون جدید هست یعنی اینکه مرحله اول مثلا ۷ نفر گرفتن و الان هم هفت نفر جدا میگیرن یا اینکه از هفت نفر اولیه دو نفر ثبت نام نکنن فقظ 2 تا ظرفیت جای اونا میگیرن؟ واسه این میپرسم که کل ظرفیت بعضی رشته محل ها که تو تکمیل هستن 0 شده

 53. مديريت دولتى - تصميم گيرى و خط مشى گذارى گفت:

  سلام
  آقاى مكانيك عزيز
  من نمره كل ١٧/٢١ و شهرهاى كرمان و قائم شهر و آستارا و گرگان و الكترونيك رو زدم نمره آخرين نفر كرمان ٢٢/٣٠ بوده و رتبه من ٥٦ و رتبه نفر آخر ٢٥ و بقيه جاها رو تازه زدم
  امكان قبولى هست؟

 54. علوم سیاسی گفت:

  سلام مجدد…خدمت مکانیک محترم…ببخشید علوم سیاسی هستم، مسایل ایران

 55. حقوق جزاوجرم شناسی به مکانیک عزیز گفت:

  هزینه دانشگاه بین المللی ایت الله املی وگلبهار چقدر است؟واینکه مدرکشون مجوزداره؟واینکه اعتبار دارن واقعا؟من اونا رو زدم خیلی پشیمونم میگن هزینه ش 14تومن ترمی………..

  • مکانیک گفت:

   سلام دوست عزیز…حقوق عزیز تمامی واحد های بین المللی داری مجوز وزارت علوم می باشند…هزینه هر ترم در حدود 15 میلیون و برای رشته های فنی 17 ملیون تومان می باشد.

   • جامعه گفت:

    با سلام وآرزوی سلامتی برای مکانیک بزرگوار لطفا درصورت امکان به سوال من پاسخ دهید رشته امتحانی جامعه شناسی اقتصادی و توسعه تنها شهر انتخابی آشتیان نمره آخرین فردقبول 15/34 نمره من 11/99 فاصله باآخرین فردقبول 25 نفر واحدهای انتخابی درمرحله تکمیل ظرفیت به ترتیب عبارتنداز علوم تحقیقات_ تهران شمال_ تهران غرب_ خلخال_قم_ اراک_ آشتیان_ بابل_ آزادشهر _ گرمسار _ قوچان باتوجه به اینکه قم در مرحله تکمیل ظرفیت به سایرواحدها اضافه شده است لطفا بگویید احتمال قبولی درکدام واحدوجوددارد؟ باتشکر

   • سیما گفت:

    ممنون جواب همه رو دادی جز من هه

 56. سیما گفت:

  سلام با نمره بیست و یک به نظرتون احتمال قبولی هست ؟ اگه هست کجاها ؟ 🙁 رشته ی نرم افزار

 57. مدیریت آموزشی گفت:

  آیا درسته که میگن کارمندهای مرکز آزمون گفتن آخر هفته بعد جواب میاد /؟؟؟ بخدا این ظلم درست نیست چرا طبق گفته وحرفهاتون عمل ندارید حالا قرار بود شنبه جواب بیاد الان پنج شنبه خبری نیست باز تا هفته بعد آخه یعنی چیی ؟

  • مکانیک گفت:

   دوست عزیزم امکان اعلام 3یا4 شنبه وجود دارد که تا زمانی که رسمی اعلام نشود نمیتوان از روز دقیق آن چیزی گفت.

 58. مدیریت آموزشی گفت:

  سلام مکانیک عزیز وقت بخیر وعزاداری هاتن قبول درگاه حق ، باعرض پوزش ،سوالی داشتم گفتید رشته های محلی همان شهرهایی که بومی هست مثلا من بابل وگرگان وتنکابن انتخاب کردم ولی بعد نتایج مصاحبه توکارنامه ام اثری ازاین شهرها نبود حتی نمره ای ، ولی الان درتکمیل مجددا اومده آیا امکانش هست الانم مورد تایید نباشن آخه پارسال بعد تکمیل هم اسمی نبود ازشون ،بنده نمره مصاحبه ام ۳۵ ونمره کل من ۱۲ هست والانم بیست تا شهر انتخاب کردم

  • مکانیک گفت:

   سلام دوست عزیز…بله این رشته محل ها در مرحله اول داوطلبی را مورد پذیرش قرار نداده اند…اما دوست عزیز توجه داشته باشید متاسفانه بومی گزینی اصلا صورت نمیگیرد…موفق باشید.

 59. علوم سیاسی گفت:

  سلام جناب مکانیک محترم…وقتتون بخیر،من با سهمیه فرزند جانباز و نمره 16/07 و نمره آخرین نفر قم 21/01و فاصله 134نفر*مشهد نمره 22/01 و فاصله73 نفر*واحد الکترونیکی نمره 21/33 و فاصله 89 نفر مردود شدم. و آیا الآن با انتخابهای زاهدان، بافت، مشهد، قم، نیشابور، زنجان، اهواز تهران مرکزی، تهران جنوب، کرمانشاه، شهرضا…در تکمیل ظرفیت شانسی میتونم داشته باشم؟؟؟ با تشکر

 60. اتا گفت:

  ننایج تکمیل ظرفیت کی مباد؟؟؟

 61. شکست گفت:

  سلام خدمت مکانیک
  به نظرتون رشته برنامه ریزی درسی با نمره 17/67 احتمال قبولی در تکمیل ظرفیت هست .ممنون میشم پاسخ دهید؟؟

  • مکانیک گفت:

   سلام دوست عزیز…چه رشته محل هایی را انتخاب کرده اید؟نمره آخرین فرد قبولی در واحد مردودی را مشخص کنید.

 62. معماری گفت:

  سلام و عرص ادب.
  مکانیک عزیز به نظر شما بزرگوار من با نمره کل ۲۵/۸۲ معماری کرمان قبول میشم یا خیر؟

  • مکانیک گفت:

   سلام دوست عزیز…در همین واحد مردود شده اید؟نمره آخرین نفر در واحد کرمان را ثبت کنید.

   • معماری گفت:

    با سلام مجدد،بله بزرگوار در همین واحد مردودو شدم.نمره آخرین فرد قبول 29/63 بوده و من ۲۵/۸۲ شدم.

    • مکانیک گفت:

     سلام دوست عزیز…با اختلاف 2 نمره ای که دارید احتمال قبولی وجود دارد…البته ریسک بالایی دارید با این نمره…اگر در این واحد رد شدید در یکی از این رشته محل ها قبول خواهید بود.

 63. معماری گفت:

  سلام مکانیک عزیز ، من با نمره کل ۲۵٫۹۵ و نمره آخرین فرد قبولی ۲۶٫۴۸ زاهدان گرایش معماری معماری و ۶ نفر اختلاف ، چند درصد احتمال قبولی دارم ؟ با تشکر از لطف شما

 64. مهدی گفت:

  با سلام حضور جنابعالی که زحمت مشورت با همه دوستان را به دوش میکشید.
  من در رشته مهندسی زلزله با نمره 5.6 در سهمیه جانبازان با ۳۰ نفر اختلاف با نفر آخر که نمره اش 7.6است در واد تهران جنوب قبول نشده ام .فکر میکنید در تکمیل ظرفیت امیدی هست؟

  • مکانیک گفت:

   سلام مهدی عزیز…با این نمره قید تهران جنوب را بزتید اما در بقیه واحد ها امکان قبولی وجود دارد…موفق باشید.

 65. از روشا به مکانیک گفت:

  روانشناسی تربيتي واحد شهرکرد و بیرجند

 66. معماری گفت:

  سلام مکانیک عزیز ، من با نمره کل ۲۵٫۹۵ و نمره آخرین فرد قبولی ۲۶٫۴۸ و ۶ نفر اختلاف ، چند درصد احتمال قبولی دارم معماری معماری زاهدان ؟ با تشکر از لطف شما

  • مکانیک گفت:

   سلام دوست عزیزم…ببخشید کمی دیر شد…بله دوست عزیز با نمره 26 زاهدان قبول هستید…موفق و پیروز باشید.

 67. معماری گفت:

  سلام مکانیک عزیز در گرایش معماری معماری زاهدان…