مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام داوطلبان تکمیل ظرفیت دکتری ۹۵ آزاد

داوطلبان دکتری ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی تا پایان امروز مهلت دارند نسبت به انتخاب رشته تکمیل ظرفیت اقدام نمایند.

به گزارش پی اچ دی تست، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، معاون آموزش دانشگاه آزاد اسلامی در این زمینه گفت: کلیه داوطلبان آزمون دکتری تخصصی سال 1395 دانشگاه آزاد اسلامی که مصاحبه شده اند می‌توانند تا ساعت 24 روز جمعه مورخ 16 مهر با مراجعه به سایت azmoon.org نسبت به انتخاب رشته برای تکمیل ظرفیت اقدام کنند.
دکتر فرهاد حسین زاده لطفی با بیان این که قبولی‌های این تکمیل ظرفیت در نیم سال اول 95-96 ثبت نام می‌شوند از اضافه شدن رشته محل‌های جدید خبر داد و گفت: این رشته محل‌های جدید دو دسته هستند:
گروه اول، رشته هایی هستند که ظرفیت آنها تکمیل نشده و به مرور به سامانه افزوده شدند و گروه دوم رشته هایی هستند که به تازگی مجوزهای قانونی پذیرش دانشجو در آنها اخذ شده است.
وی اضافه کرد: به همین جهت کلیه کسانی که در مرحله اعلام نتایج قبول شده‌اند و نیز کسانی که در چند روز گذشته برای تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کرده‌اند می‌توانند با مراجعه به azmoon.org نسبت به انتخاب رشته تکمیل ظرفیت و یا ویرایش انتخاب رشته تکمیل ظرفیت خود اقدام نمایند.

با توجه به تمدید این مهلت زمان دقیق اعلام نتایج متعاقبا اعلام خواهد شد.

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. میثم گفت:

  سلام تبریک میگم به دوستانی که قبول شدند و آرزوی. پیروزی در مراحل بعد برای دوستانی که قبول نشدند دوستانی که مهر باید کلاس بروند چندم باید ثبت نام کنند وچه مدارکی مورد نیاز

 2. نیوشا گفت:

  سلام به دوستان بالینی
  اونطور که من متوجه شدم گرایش ما فقط دو نفر داشته برای تکمیل هر شهر ، نمیدونم شما تو گروه تلگرامی بالینی هستین یا نه ، اونطور که اونجا گفتن واسه بیرجند یکیشون دانشجوی شیراز بوده اومده بیرجند ، یکی آخرین نفری بوده که قبول نشده ، شیراز هم دو نفر آخریکه دفعه ی اول قبول نشدن ، الآن قبول شدن .
  من قبول نشدم
  امیدوارم دوستانی که قبول شدن موفق باشن .

 3. جناب مکانیک…کجایید…به دادمون برسید…جواب تکمیل ظرفیت چی شد؟ لطفا یه خبری به ما بدید.

 4. مهراز گفت:

  بخشید چرا نتایج تکمیل ظرفیت نمیاد دیگه مگه قرار نبود ساعت 2 ظهر امروز بیاد

 5. پونه گفت:

  ساعت 14 نتایج میاد خدایا خودت کمک کن

 6. نیوشا گفت:

  سلام به همه دوستان
  فردا نتایج میاد ، برای همه آرزوی موفقیت میکنم .
  از طرف همه از آقای مکانیک هم که با همه همراهی کردن تشکر میکنم .

 7. لالو گفت:

  سلام مکانیک عزیز آیا با نمره کل ۱۸ برای منابع انسانی سنندج امیدوار نباشم ؟ فقط سنندجو زدم چون امکان رفتن به بقیه جاها را نداشتم.ممنون اگه جواب بدید.

 8. محیط زیست به مکانیک گفت:

  سلام لطفا جواب سوال من هم بدید!!!!!
  من رشته محیط زیست گرایش آلودگی در واحد دماوند قبول شدم و در تکمیل ظرفیت تهران شمال و غرب دوباره انتخاب کردم،نمره ام هم 25.89 آیا شانس قبولی در تهران شمال را دارم!؟؟ نمی دونم آخرین فرد قبولی با چه نمره ای بوده!

 9. حسابدار به مکانیک و سایر حسابداران عزیز گفت:

  سلام با نمره 15.90 چای قبول می شم؟

 10. مدیریت دولتی .داود به پارامیس گفت:

  با سلام.واحد الکترونیکی واحد خوبی می باشد