مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

امکان ثبت درخواست غایبین مصاحبه دکتری 95 واحدهای بین‌الملل دانشگاه آزاد

متقاضیان مصاحبه با تأخیر دکتری واحدهای بین‌الملل و برون‌مرزی دانشگاه آزاد در سال 1395 تا 24 مهر ماه فرصت دارند نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، متقاضیان مصاحبه با تأخیر آزمون اختصاصی دکتری واحدهای بین المللی و برون مرزی 95 این دانشگاه، فقط تا تاریخ 24 مهر مهلت دارند با ذکر دلیل درخواست خود را ثبت نمایند.

داوطلبان مي توانند با مراجعه به سامانه مركز سنجش و پذيرش به نشاني  www.azmoon.net نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمايند. امكان ثبت درخواست با استفاده از شماره شناسنامه و  شماره داوطلبي از طريق سامانه مذكور تا ساعت 24 روز شنبه 24 مهر ماه فراهم مي باشد.

امكان بازيابي شماره داوطلبي از طريق تلفن گويا 4743 و كليد شماره 3 فراهم است.

كليه داوطلباني كه تا قبل از اين درخواست خود را مبني بر عدم حضور در جلسه مصاحبه به مركز سنجش و پذيرش ارسال نموده اند نيز، لازم است مجددا از طريق سامانه مذكور درخواست خود را ثبت نمايند.
شايان ذكر است نتايج بررسي درخواستهاي ثبت شده متعاقبا از طريق همين سامانه اعلام خواهد شد.

 

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. احسان گفت:

  باسلام کسی ازدوستان اطلاع داره غاییبن بین اللملل کی دعوت به مصاحبه میشن ودرصورت قبولی آیابرای این ترم معرفی میشن.

 2. Yasser گفت:

  در اطلاعیه ذکر شده سه شنبه بعدظهر

  • shadi گفت:

   سلام
   ببخشيد كدوم اطلاعيه؟
   سه شنبه فقط تكميل ظرفيت را گفته اسمي از بين الملل نبرده!
   ميشه اطلاعيه را بزاريد
   ممنون

  • عبدی مدیریت بازرگانی تبریز گفت:

   اگه تو انتخاب رشته در تکمیل ضرفیت دکترای امسال امکان انتخاب دانشگاه بین الملی باشه در این صورت برای ما قبول شدن کمی سخت میشه جون اکه امتیاز اونا از ما بیشتر بشه احتمال قبول شدن اونا از ما که فقط در کنکور دانشگاه بین الملی دایم بیشتر میشه

  • عبدی مدیریت بازرگانی گفت:

   اگه تو انتخاب رشته در تکمیل ضرفیت دکترای امسال امکان انتخاب دانشگاه بین الملی باشه در این صورت برای ما قبول شدن کمی سخت میشه جون اکه امتیاز اونا از ما بیشتر بشه احتمال قبول شدن اونا از ما که فقط در کنکور دانشگاه بین الملی دایم بیشتر میشه .

 3. سبا گفت:

  كسي خبري از جواب بين الملل نگرفت؟؟؟؟

 4. شیرین گفت:

  سلام بیخیال من که دیگه خسته شدم اینهمه استرس وانتظار آخرشم مردودی میزنن اصلا دیگه سایت نگاه نمیکنم

 5. پوریا گفت:

  دکتر فرهاد حسین‌زاده لطفی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی‌ارشد و دکتری تخصصی سال 95 این دانشگاه در روز سه‌شنبه 27 مهر خبر داد.

  به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا به نقل از روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، فرهاد حسین‌زاده لطفی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: «نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی‌ارشد و دکترای تخصصی سال 95 دانشگاه آزاد اسلامی ساعت 14 روز سه‌شنبه 27 مهر از طریق سایت azmoon.com اعلام می‌شود.»

  او گفت: «نتایج قبولی اعلام شده در تکمیل ظرفیت به منزله یک پذیرش جدید است و به معنای از بین رفتن قبولی قبلی نیست، بلکه داوطلب پذیرفته شده مختار است بین این پذیرش و پذیرش اصلی خود هرکدام را که ترجیح داد، انتخاب و در واحد مورد نظر خود ثبت‌نام کند.»

  حسین‌زاده لطفی درباره اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون سراسری 95 نیز گفت: «نتایج این دسته از داوطلبان تا پایان این هفته اعلام می‌شود.»

  به گفته معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی نتایج نهایی آزمون دکترای تخصصی واحدهای بین‌الملل و برون‌مرزی دانشگاه آزاد اسلامی نیز عصر سه‌شنبه 27 مهر از طریق سامانه azmoon.net اعلام می‌شود.
  http://phdtest.ir/1395/07/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%84%D9%84-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-95-96/

 6. hamidreza گفت:

  اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی

  زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی مشخص شد
  معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از زمان اعلام نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی سال 1395 –دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

  دکتر فرهاد حسین زاده لطفی، معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی به ایسکانیوز گفت: نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی سال 1395 – دانشگاه آزاد اسلامی روز سه شنبه از ساعت 14 در سایت azmoon.com قابل دسترسی خواهد بود.
  او در ادامه گفت: نتایج قبولی اعلام شده در تکمیل ظرفیت به منزله یک پذیرش جدید است و به منزله از بین رفتن قبولی قبلی به شمار نمی رود، بلکه داوطلب پذیرفته شده مختار است بین این پذیرش و پذیرش اصلی خود هرکدام را که ترجیح داد انتخاب کرده و در واحد مورد نظر خود ثبت نام کند.
  حسین زاده لطفی درباره اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون سراسری 1395 (کارشناسی پیوسته و دکترای حرفه ای) بیان کرد: این نتایج نیز تا پایان هفته جاری اعلام خواهد شد.
  نتایج نهایی آزمون دکترای تخصصی واحدهای بین الملل و برون مرزی تا پایان هفته
  به گفته حسین زاده لطفی نتایج نهایی آزمون دکترای تخصصی واحدهای بین الملل و برون مرزی دانشگاه آزاد اسلامی نیز عصر سه شنبه از طریق سامانه azmoon.net اعلام خواهد شد.
  http://phdtest.ir/1395/07/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%AA%DA%A9%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%B8%D8%B1%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-95-96-2/

 7. محمد حقوق بین الملل گفت:

  شنبه هم اومد.خبری نشد. قرار شد سه روزه جواب بدن …

 8. مینا گفت:

  جالبه که با توجه به دفاع پایان‌نامه‌ها در اواخر شهریور، خیلیها موقع مصاحبه هنوز دفاع نکرده بودند و در نتیجه نمره این بخش رو از دست دادند. بدون نمره این شش واحد، معدلشون هم هنوز کامل نبوده.
  همچنین شخصا توی این فرصت دو ماهه اکسپت مقاله isi گرفتم.

 9. مقداد گفت:

  واقعا دیگه صبر ایوبم داشتیم تموم شد.نمی دونم چرا امسال که ما شرکت کردیم دانشگاه ازاد داره این کارا رو در میاره..خسته شدیم به خدا

 10. منبع آگاه گفت:

  نتایج این هفته اعلام می شود

  • Azadeh گفت:

   سلام ، چه روزي نتايج مياد خواهش ميكنم دقيق تر اطلاع رساني بفرماييد واينكه نتايج بين الملل مياد يا تكميل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 11. سبا گفت:

  بچه هاي تهران لطفا يك خبري بگيريد جواب بين الملل كي مياد!!!!!!
  مرديم از استرس

  • نیروانا گفت:

   تا آخر هفته که منتظر نباشین از آبان پیگیر باشین، چون خیلی همت کنن جواب تکمیل آزاد این هفته بدن، بین الملل قطعا میره برای آبان

   • از ازاده به اقاي محمدسعيد (بازرگاني ) گفت:

    اينم از شانس ما

    • Azadeh گفت:

     دوستان از فردا سعي كنيم مدام با مركز ازمون تماس بگيريم شايد بتونيم تاريخ اعلام نتايج رو متوجه بشيم

   • adriyan گفت:

    نتایج نهایی تکمیل ظرفیت مقطع دکتری تخصصی سال ۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی عصر روز سه‌شنبه ۲۷ مهر منتشر می شود.

    به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر فرهاد حسین زاده لطفی، معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون دکتری تخصصی سال ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی سه شنبه از ساعت ۱۴ در سایت azmoon.com قابل دسترسی خواهد بود.

 12. رمضان نوری گفت:

  تکمیل ظرفیت phdکی اعلام میشه

  • adriyan گفت:

   نتایج نهایی تکمیل ظرفیت مقطع دکتری تخصصی سال ۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی عصر روز سه‌شنبه ۲۷ مهر منتشر می شود.

   به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر فرهاد حسین زاده لطفی، معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون دکتری تخصصی سال ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی سه شنبه از ساعت ۱۴ در سایت azmoon.com قابل دسترسی خواهد بود.

 13. حسن گفت:

  دوست عزیز اینکه از غایبین بین الملل آزاد دعوت کردند دوباره بیایند برای ثبت نام ، خوب این امر طبیعی است ، مثل دکتری آزاد مه فرصت دادند غایبین مصاحبه ، بازم بیایند ، اینم مثل همون هستش، نتایج هم این هفته اهلام می شودو اینکه منتظر می ماند تا غایبین مصاحبه بدهند و بعد نتایج رو اعلام کنند، حرف کاملا اشتباهی است و اینکه دعوت کردند از غایبین چون که قبلی ها خوب نبوده مصاحبه شان ، اینم حرف کاملا اشتباهی است ، لطفا اطلاعات غلط ندهید.

  • عبدی گفت:

   با سلام
   اگه متل سالهای قبل در هر رشته 15 نفر بر دارن جون هر رشته حداقل 5و6دانشگاه بر مد دارد میشود وبا اضافه کرو ورودی بهمن ماه میشود 150تا 200نفر در هر رشته قبول میشن وحداکنر 300تا 400نفر در هر رشته دعوت به مصاحبه شده بود پس احتمال قبولی انشاالله زیاد است مگر با توجه به حساسیتهایی که امسال نسبت به دانشگاه ازاد است ضرفبت هر رشته را به 7نفر کاهش دهند

 14. مریم گفت:

  دوستان به نظر بنده حقیر از دعوت به مصاحبه جاماندگان از مصاحبه فقط و فقط یک برداشت نی تواننمود و اونم اینه که گویا عده ای از اشخاصی که از انها مصاحبه شده اند حداقل نمره قابل قبول را کسب ننموده اند یا به بیان ساده تر مصاحبه را خراب کرده اند لذا ناچارا از غایبین دعوت شده تا مگر انها ننره حداقل نصاحبه را کسب نمایند.لذا باز هم به نظر من کمترین دوستانی که به نحوی متوجه شده اند مصاحبه را خوب داده اند احتمال پذیرفته شدنشان بالاست.البته بگویم من حدس می زنم و احتمالا هم همینطور باشد.

  • شهریه گفت:

   100درصداشتباه است. لطفاًباحدس و گمانه زنی،جو درست نکنید. به اندازه کافی دلهره واظطراب داریم.

  • عبدی گفت:

   جون امسال اخر سال برگزاری امتحان ا
   توسط دانشگاه ازاد است حتما علاوه بر مهر برای بهمن ماه نیز می خوان دانشجو بپدیران پس هفته اینده حتما اسامط قبولین را اعلام می کنن انشاالله

 15. امیر؛ کامپیوتر نرم افزار گفت:

  نتایج تکمیل ظرفیت کی اعلام میشه پس؟ جمعه هفته پیش مهلت تکمیل ظرفیت تموم شده پس کی باید تکلیف خودمون رو بدونیم!؟

 16. ایلیا گفت:

  این گونه که از اخبار واطلاعیه ها پیداست فکرکنم نتایج نهایی اواخر آبانماه اعلام بشه چون تا 24 مهر غایبین درخواست مصاحبه بدن واگر تا پایان مهر محل وزمان مصاحبه غایبین مشخص بشه و حدود 10روز هم مصاحبه این بزرگواران برگزار بشه ونتایج هم دوهفته بعدش اعلام بشه در خوشبینانه ترین حالت همان پایان ابانماه خواهد بود پس بی خیال استرس شویم وبا خیال راحت بریم برای آزمون ششم اسفند 95 آماده بشیم ووقت وزمان یکماه را از دست ندیم

 17. محمد رضا گفت:

  سلام دوستان. خواهش میکنم از دوستانی که بضاعت مالی آنها مقدور نمی‌باشد (که هزینه بالای دانشگاه آزاد در دوره دکتری حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون میشود) در این کمپین نظر دهی اعلام کنند.تا با انصراف آنها حداقل کاری که میتوانند انجام دهند (در صورت قبولی) و اطلاع رسانی فرصت را به دوستان دارای شرایط مالی خوب بدهند تا مرکز آزمون بهتر تصمیم گیری کنند. با تشکر فراوان از همگی.

  • ایلیا گفت:

   پیشنهاد خیلی خوبیه ، واقعا اگر دوستان قصد ثبت نام ندارند حداقل این فرصت به سایر دوستان علاقمند بدهند .

  • دانشگاه آزاد گفت:

   بعد از اعلام نتایج چقدر فرصت برای واریز شهریه وجود دارد؟

   • حسابدار گفت:

    ٦ ماه

    • شیده گفت:

     6 ماه؟
     موقع ثبت نام باید شهریه ثابت رو واریز کنید و حداکثر تا زمان امتحانات شهریه واحدها رو، اونم با بهره.
     مگه اینکه که شش ماه بعد ثبت نام کنید که در اون صورت 1.5 برابر میشه.
     خواهش میکنم اینقدر اطلاعات اشتباه ندید.

    • کارآفرین گفت:

     خیرقربان شهریه ثابت نقدا وبخش متغیر طی یکفقره چک سررسید30آذر، تاامکان دسترسی به سایت وانتخاب رشته فراهم شود.دوستان توان مالی خود را ملاحظه کنند.لطفا”

 18. *تکمییییللللللل گفت:

  دوستان باید برند دنبال غایبین با خواهش و تمنا شاید لطف کنند ثبت نام کنند.

  بی عدالتی …………… چقدر ……………… ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 19. حسابدار گفت:

  سلام و وقت همگي بخير خوب هستين
  نتايج رو من از دوستم در مركز ازمون پرسيدم فرمود كه دوشنبه إعلام ميشه و دو روز وقت دارين برأي ثبت نام در واحد دانشگاهي و أين اخرين ازمون دانشگاه ازاد بود كه در سال ٩٥ گرفته شد و ديگر ازموني داده نخواهد شد
  با تشكر

  • نیروانا گفت:

   بین الملل یا تکمیل آزاد؟

  • كرد گفت:

   سلام
   دوستتون چقد مطمئن بودن دوشنبه نتايج اعلام ميشه؟
   تقريبي گفتن يا صد درصد مطمئن هستن؟

   • عبدی گفت:

    صددرصد’ دوستان به فکر تهیهپول شهریه باشند جون روز سه شنبه حداقل پول شهریه تابت را بدن وتنها نگرانی دوستان تهیه پول شهریه باشه نه جیز دیگه. وهانشاالله هقفته بعد اطن روز اکتر دوستان خسته از سر کلاس دکترا اومند به خونه ونسبت به این همه استرس خودشان میخندد

  • کارآفرین گفت:

   دوست عزیز حسابدار
   سلام انشاء الله اطلاعات شما درمورد زمان اعلام نتیجه مثل تاریخ واریز شهریه نباشد.ظاهرا”شواهد قابل اتکا نیست.

 20. hamid گفت:

  با عرض سلام خدمت دوستان
  امکانش هست بفرمایید وقتی در کارنامه ای زدن به عنوان مثال نمره کل آخرین نفر پذیرفته شده ٣۴ و رتبه کل آخرین نفر پذیرفته شده ١١٩ این چطوری هست منظور رتبه کل رو چطور محاسبه میکنند( آیا این رتبه از بین تمام شرکت کننده ها در اون رشته هست یا نه همان واحد کلا به چه صورت هست چون مثلا در این فرض که عرض کردم منطقی نیست ١١٩ نفر برای دکتری در یک واحد پذیرفته باشند) ممنون از راهنمایی شما بزرگواران

  • مریم گفت:

   وقتی عنوان میشود رتبه اخرین نفر پذیرفته شده در واحد ایکس 119 می باشد.به معنای پذیرفته شدن 119 نفر در ان واحد نیست یعنی رتبه های بین یک تا 119 با توجه به اولویت انتخابشان در شهرها و واحدهای دیگر با توجه به حداقل تراز لازم در ان واحد پذیرفته شده اند.از بین عدد یک تا 119 رتبه هایی که در دیگر اولویتشان پذیرفته میشوند را اگر کنار بگزاریم الباقی رتبه های باقی نانده بین عدد یک و 119اشخاصی هستند که در واحد مورد نظر شما پذیرفته شدهاند که منطقا تعداد انها بین عدد 7 تا عدد 12 نفر می باشند.موید باشید

  • 11 گفت:

   سلام
   يعني آخرين نفري كه اون كد رشته رو انتخاب كرده بوده و قبول شده بين تمامي افراد رتبه 119 رو داشته

 21. محمد سعيد گفت:

  با درود
  ١- تا ٢٤ مهرماه كه ميشه شنبه مهلت ثبت نام مصاحبه غائبين.
  ٢- تعيين زمان مصاحبه و اعلام به متقاضيان غايب.
  ٣- ازمون مصاحبه و مشخص شدن نمرات دوستان غايب.
  ٤- اضافه شدن به ليست نمرات دوستاني كه قبلا ازمون دادن.
  ٥- مشخص نمودن اولويتها و واحدها.
  ٦- درج و ثبت در سيستم اطلاع رساني نتايج ازمونها.
  ٧- زمانبندي ثبت نام قبول شده ها در واحدها در بازه زماني ٢ تا ٤ روزه.
  دقيقا كي اينا قراره انجام بشه؟!
  دوستان كي قراره كلاسها و دوره ها شروع بشه؟! همين ترم يا ترم بهمن؟!
  خاطرم هست كه زمان امتحان هم از ٢٢ مرداد ماه با يك هفته تعويق به ٢٩ مرداد جابجا شد.
  قبل از اين جابجايي اعلام شد كه جوابها در نيمه دوم شهريور و دعوت به مصاحبه و در نهايت در نيمه مهرماه جوابهاي نهايي اعلام مي شود!!!
  بعد از تعويق يك هفته اي اعلام شد بخاطر يك هفته تعويق جوابهاي نهايي در نيمه دوم مهرماه و تا اخر مهر ماه اعلام خواهد شد!!!
  اميدوارم جوابهاي نهايي زودتر اعلام شوند.

  • از ازاده به اقاي محمدسعيد (بازرگاني ) گفت:

   با سلام
   واقعا به نظرتون چكار كنيم ؟؟؟؟؟من واقعا ديگه موندم توي كار اين دانشگاه ازاد
   دوستان عزيز بايد يه فكري به حال خودمون كنيم واگر خودمون دنبال راه چاره نباشيم ،احتمال اينكه به دردسرهاي دوستان تكميل ظرفيت ٩٤ دچار بشيم خيلي زياد هست ، واقعا از همه عزيزان درخواست دارم اگر دوست يا اشنايي دارند در مركز ازمون دانشگاه ازاد پيگيري كنند وضعيت اعلام نتايج رو ،واقعا هيچ چيزي بدتر از اين نيست كه بدون اطلاع واگاهي به انتظارت ادامه بدي
   حداقل اگر قرار نيست نتايج اعلام بشه تا مدتي طولاني و ثبت نام ها تا بهمن به تعويق بيفته ،اينو بايد اطلاع رساني كنند ،اين واقعا از انصاف به دور هست اين مدت رو در سردگمي سپري كنيم
   اقاي محمد سعيد شما هم اگر پيشنهادي داريد مطرح بفرماييد شايد به نتيجه اي برسيم .

 22. فرخ گفت:

  س. واحد بين الملل قشم جزء همين فرآيند درخواست مصاحبه ميشه يا نه ؟؟؟ منظورم از بُعد بين المللي بودنش است!!! يا اين درخواست ها مختص واحدهاي برون مرزي است ؟ اخه چند روز پيش تو اون يكي اطلاعيه، درخواست مصاحبه مجدد دادم !!!! مرسي اگه كسي جواب بده

 23. مدیریت رفتار سازماتی گفت:

  سلام با نمره کل ۲۱/۶۷ تکمیل ظرفیت مدیریت رفتار سازمانی چالوس امکان قبولی هست؟

  • محمد سعيد به مديريت رفتار سازماني گفت:

   دكتر سلام
   با دقت متن رو بخون. اين دعوت به مصاحبه غائبين مربوط به بين الملل هاست و نمره معدل و نمره كل اعلام نشده. يعني بعد از امتحان دعوت به مصاحبه شدن و منتظر جواب هستند. شما اشتباهي صفحه رو اومدي.

 24. محسن گفت:

  بخدا خسته شدم

  خسته
  اونم خیلی

  نتایج کی میاد؟

 25. اتا گفت:

  سلام مکانیک چرا نتایج را نمیدن؟؟؟؟

 26. رضا گفت:

  سلام دوستان.
  من مصاحبه رفتم.یکی به من بگه نتایج نهایی مگه اومده جوابش که قبول شدیم یا نه؟

 27. فیریولوژی ورزش گفت:

  بعضی موقع ها انتظار تنها کاریه که میشه کرد

 28. amir گفت:

  سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان گرامي
  از دوستان استدعا دارم اگر كسي ساكن تهران و براشون مقدور باشه لطفا” حضوري از مركز سنجش و پذيرش دانشگاه زمان اعلام نتايج تكميل ظرفيت عادي دوره دكتري كه تا 16 مهر ماه بود رو پيگير بشن و من و امثال من كه ساكن تهران نيستيم رو هم مطلع بفرماين . واقعا” عدم اعلام زمان از سوي مركز سنجش موجب استرس و فشار زيادي به همه دوستان ميشه .
  موفق باشيد.
  با احترام

 29. فیریولوژی ورزش گفت:

  من فک میکنم تا سه شنبه 27 مهر نتایج و اعلام کنن .چون اگه اعلام نکنن ثبت نام میوفته واسه آبان و این اصلا منطقی نیست.

 30. سجاد گفت:

  واقعا اين چه وضعشه ما الان چيكار كنيم؟ منتظر تكميل ظرفيت باشيم يا همين واحدي كه قبول شديم بريم ثبت نام. چرا اينجوري ميكنن؟ چرا ادم و بلاتكليف ميزارن.

 31. دکتر آینده گفت:

  بچه ها با این اوضاع فکر میکنید نتایج بین الملل دکتری پس کی اعلام میشه!!!!شروع کلاسها کی هست آیاا

 32. توجه توجه....به تمامی دوستانی که واحدبین المللی زدن گفت:

  در جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی که در مورخه 12/10/94 برگزار شد، شهریه پردیس های بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تعیین گردید.

   

  در این جلسه شهریه دانشجویان پذیرفته شده در  پردیسبین الملل گلبهار در مقطع کارشناسی ارشدمعادل 1.25 برابر شهریه دانشجویان عادی دانشگاه آزاد اسلامی تعیین گردید.

  همچنین میزان شهریه برای دانشجویان مقطع دکتری  1.5 برابر  شهریه دانشجویان داخل تعیین گردید.
   در مقاطع کاردانی و کارشناسی افزایش شهریه لحاظ نمی شود و  معادل شهریه دانشجویان داخل مطابق بخشنامه‏ های سازمان مرکزی دانشگاه است.

 33. Lale گفت:

  خدایا به حق این روزهای عزیز خودت به دادمون برس با این بیعدالتیها!

 34. * * گفت:

  غاییبین چه شانسی دارن
  پس کان لم یکن چی بود ,عدم حضور به منزله انصراف چی بود
  این همه ادم مسول لیاقت نداشتن بیان دانشگاه

  • اندیشه گفت:

   همین رو بگو،ما که رفتیم مردود اعلام کردن،حالا التماس میکنن غاییبین بیایید مصاحبه،من در بی اعتدالتی مردود شدم

   • لیدا گفت:

    منم بانظرشماموافقم.واقعاداره بی عدالتی مبشه من بارزومه عالی داشتن کنفرانس و 5 تامقاله بین المللی و مدرک زبان معتبرومعدل خوب نمره مصاحبه 12 شدم و مردود.بعد ب غایبین التماس میکنن

    • حسابداری گفت:

     حتما جزو غایبین کسانی هستند که حضورشان خیلی ضروری هست والا چند برابر ظرفیت دعوت کردن برای مصاحبه، غایبین هم نخواستند بیان دیگه چه اصراری هست؟ من با دست بسته فقط چند روز بعد از عمل جراحی اومدم مصاحبه با اثرات شدید داروی بیهوشی. والا غیبت میکردم خیلی بهتر بود.

 35. حقوق جزاوجرم شناسی گفت:

  دوستان من واحد اول ودومم را پردیس بین المللی آمل وگلبهار زدم….توروووخدا یعنی هزینه اونامم اینقد زیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟بنظرتون چند است؟

  • نیروانا گفت:

   ترمی 13 تا 14 میلیون بین الملل ها هست، دوست عزیز اول تحقیق می کردید بعد میزدید اینجوری قبول میشین نمیرین جای یه بنده خدا که می تونست بره رو میگیرین،، من خودم چندین بار در این سایت هزینه بین الملل ها رو نوشتم و تاکید کردم نمیرید نزنید ولی بازم….

  • رضا گفت:

   باسلام من بین الملل امارات قبول شدم ترمی 18 تومن بدون ایاب و ذهاب و کتاب و هرچی دلت بخاد هر ماه یه بار هم باید بری امارات .انصراف دادم .داخل ایران امل و گلبهار مشهد حقوق جزا و کیفری ترمی 13 تومن بدون خرجهایی که گفتم

  • حقوق گفت:

   یک و نیم برابر سایر واحد ها
   یعنی واحدای دیگه ده تومن
   اونجا 15 تومن

 36. مديريت ساخت گفت:

  بجاي اين حرفا ي تاريخ براي اعلام نتايج تكميل ظرفيت اعلام كنيد

 37. حميد گفت:

  با عرض سلام خدمت دوستان
  امكانش هست بفرماييد وقتي در كارنامه اي زدن به عنوان مثال نمره كل آخرين نفر پذيرفته شده ٣٤ و رتبه كل آخرين نفر پذيرفته شده ١١٩ اين چطوري هست منظور رتبه كل رو چطور محاسبه ميكنند( آيا اين رتبه از بين تمام شركت كننده ها در اون رشته هست يا نه همان واحد كلا به چه صورت هست چون مثلا در اين فرض كه عرض كردم منطقي نيست ١١٩ نفر براي دكتري در يك واحد پذيرفته باشند) ممنون از راهنمايي شما بزرگواران

 38. saiid گفت:

  واقعا حق خوری آشکار در حق ما که رفتیم مصاحبه داره میشه…دوستان اگه برید و صفحه ای رو که اعلام زمان و تاریخ مصاحبه خودتون رو در سایت azmoon.net نگاه کنید دقیقا توی توضیحاتش نوشته که عدم حضور در جلسه مصاحبه به منزله انصراف میباشد.حالا چطور شده دوباره به غائبین فرصت دادن؟آیا این خلاف حرف خودشون و خلاف قانون نیست؟من به کسانی که غائب مصاحبه بودن حسادت نمیکنم ولی این ظلم در حقه دوستانی هست که با هزار بدبختی رفتن مصاحبه دادن.اینجوری فقط استرس طولانی شدن اعلام نتیجه واسه ما زیاد میشه.هرچند که بنظرم این ثبت درخواست غائبین مصاحبه واسه این دوره نیست دقیقا مثل تکمیل ظرفیت با آزمون 95 که تازه بعد از انتخاب رشته تکمیل ظرفیتشون اعلام کردن واسه ثبت درخواست غائبین مصاحبه با آزمون 95 دانشگاه آزاد

 39. نگران گفت:

  دکترا امارات 200 میلیون دکترای بین المل ایران 150 میلیون

 40. غايب گفت:

  سلام غيبت داشتم تو مصاحبه دكتري حسابداري، كسي اطلاع داره كي دعوت به مصاحبه ميشم ، درخواست ثبت كردم

  • حسابداری گفت:

   سلام برای کنکور سراسری آزاد هم همین کار رو کردند درخواست میدید بعد از بررسی حدود یکماه در سایت طول میکشه تاریخ مصاحبه رو اعلام می کنند بعد از مصاحبه که تا اوایل آذر هم طول میکشه اسامی نهایی میاد و انشا… برای بهمن ثبت نام میشوید

 41. بی نام گفت:

  واقعا ظلمه من واسه رفتن تو مصاحبه صبح دچار حادثه شدم حالم خوب نبود ولی تو مصاحبه شرکت کردم ولی طرف میره تفریح میکنه اون وقت براش مصاحبه مجدد میزارن واقعا نباید فرق گذاشت؟ واقعا ظلمه!

  • بين الملل گفت:

   دوست عزيز واقعا ناراحت شدم بابت مشكلي كه روز مصاحبه براتون پيش امد ه و واقعا دعوت به مصاحبه غايبين وتاخير در نتايج فقط نشان دهنده ي درك نكردن شرايط روحي واجتماعي داوطلبين هست ضمن اينكه تاخير در شروع ثبت نامها واعلام نتايج كه خود تاثيرات منفي بر روند تشكيل كلاسها دارد و تقريبا ترم به نيمه خواهد رسيد و همچنان بايد منتظر نتايج غايبين باشيم ،اگر اينهمه به فكر غايبين هستند ميتوانستند در تكميل ظرفيت از اين عزيزان دعوت به مصاحبه كنند ،نه اينكه جمعيتي با اين همه نگراني را منتظر مشخص شدن وضعيت تعداد اندكي از افراد غايب كنند ،

 42. غایب گفت:

  سلام دوستان من غایب بودم موجه است
  30 شهریور نتونستم بیام مصاحبه الان دوباره درخواست دادم و منتظر روز مصاحبه هستیم و جواب غایب و شما باهم اعلام می شود برای ورودی نیمه اول
  خودتان جای ما باشید اگه در روز مصاحبه یکی از بستگان نزدیکتان فوت کند یا عمل جراحی شوید یا تصادم نمایید یا و یا و یا
  بلا بدور ، آیا از ته دل از خدا نمی خواید فرصت مصاحبه به شما داده شود
  بنده از مسوولین کمال تشکر و سپاسگزاری را دارم
  ببخشید اگه غلط املایی داشتم بعضی کلمات کیبوردم کار نمی کرد

  همچنین پرسیدم گفتند شهریه ثابت واحد امارات 13000 درهم و شهریه متغیرش 14000 درهم است یعنی 27000 درهم
  لطفا شهریه سایر واحدها مانند بین الملل مازندران و آکسفورد لندن و کیش و قشم را مستند و دقیق بگویید
  نه این که بگند بین الملل داخلی دو براربر و برون مرزی 3 برابر است ، دقیق هر دانشگاه چند است ؟؟؟؟؟؟؟
  در ضمن گفته اند چواب ها تا قبل از 10 آبان می آید چون میگن کلاسها از 10 آبان شروع می شوند

 43. بين الملل گفت:

  واقعا نبايد تفاوت بين افرادي كه به موقع سر مصاحبه حاضر شدند و وقت كمي براي امادگي و حضور در جلسه مصاحبه رو داشتند با افرادي كه غايب بودند باشد ،فقط تعداد كمي از غايبين عذر موجه دارند و مطمين باشيد خيلي هاشون يا تصميم قطعي داشتند براي شركت نكردن در مصاحبه و يا اينكه اصلا براشون مهم نبوده

 44. محسن گفت:

  اعلام کنید دیگه
  خیلی بده این همه انتظار

  همه رو قبول کنین ثواب داره

  • بين الملل گفت:

   جالب هست تعداد بسيار زيادي رو دعوت به مصاحبه كردند و حالا هم كه فرصت به غايبين دادند و چند روز ديگه هم احتمالا فرصت به مردودين مي دهند ،البته اگر مردودي هم داشته باشيم كه با توجه جمعيت مشاهده شده در روزهاي مصاحبه ميشه گفت همه دعوت شدند ، بعدش هم انتظار واسترس فقط وفقط براي داوطلبين ،در نهايت هم اعلام نتايج با تاخير فراوان و عدم قبولي اكثريت و باز هم كنكور سال بعد و انتظار و استرس

   • محسن گفت:

    خدا نکنه که قبول نشیم
    به امید خدا همه قبول بشن

    دیگه تحمل این همه استرس و فشار برای سال بعد ندارم

    • نیروانا گفت:

     خودتون برای همه چی آماده کنید، با این میزان بسیار بالای دعوت مگه چند تا دانشگاه بین الملل داریم و مگه هر کدوم چقدر گنجایش دارن، یکم منطقی فکر کنید، از صمیم قلب امیدوارم همگی قبول شیم، ولی برای نشدن هم آمادگی داشته باشید که شوکه نشید.

     • محسن گفت:

      من که قبول نشم شوکه میشم

      چون هم کتبی خوب بود هم مصاحبه
      همه چیز خوب بود

      خدا کنه همه قبول بشن

   • نسترن گفت:

    موافقم

 45. بهاره گفت:

  واقعااا از استرس مرديممم پس كي جواب مياد؟
  الان كه داره سراسري و آزاد سال ديگه ادغام ميشه آيا آزمون بين الممل هم ادغام ميشه يا جدا؟؟

 46. نگران گفت:

  سلام دوستان ممتون میشم جواب این دوتا سوال رو بدید
  1.آیا دکترای بین اللمل ترم اول و ترم دوم جداگاته دانشجو پذیرش می کنه
  2.دکترای بین اللمل هم تکمیل ظرفیت داره

  ممنون میشم دوستان جواب بدند.

  • حسابداری گفت:

   سلام با اینکه جوابهایی که اپراتورهای 4743 دفتر آزمون میدن همیشه درست نیست. اما من قبلا پرسیدم گفتند گویا امسال قرار نیست بهمن مجدد آزمون بگیرند و این بار آخرین آزمون اختصاصی بوده پس اگر این صحبت تغییر نکنه اینبار تعدادی را برای ترم اول و تعدادی را برای بهمن ثبت نام می کنند.

 47. منصوری گفت:

  نتیجه بین الملل چی شده و قبولیش چطوریه درمرحله نهایی

 48. دانشگاه آزاد گفت:

  هزینه بین الملل تقریبا دوبرابر است متقاضی هم خیلی کم

 49. مهرداد گفت:

  بابک کاملا نظرش درسته
  چون مهلت انتخاب رشته تموم شده و غایبن تازه مهلت ثبت درخواستشون تموم شد و هنوز باید درخواستشون بررسی و بعد برن مصاحبه ……..

 50. مهرداد گفت:

  منظورم از ترم قبل ؛ سال قبل بود

  پارسال جواب تکمیل ظرفیت 21 مهر اومد
  و تکمیل ظرفیت بهمن ثبت نامش از آبان شروع شد و جوابش دی اومد
  چون سال قبل شرکت کرده بودم دارم این اطلاعات رو بهتون میدم

  • Azadeh گفت:

   منظورتون از سال قبل همون دي ماه هست كه اولين دوره ازمون بين الملل ازاد بود و براي ترم بهمن پذيرش داشت ؟

   • Azadeh گفت:

    ما منتظر نتايج بين الملل وبرون مرزي دانشگاه ازاد هستيم و ثبت درخواست غايبين مربوط به ازمون بين الملل هست و وقتي اين ازمون نتايجش هنوز اعلام نشده ميان براي تكميل ظرفيتش مهلت مصاحبه غايبين ميدن ؟؟؟؟؟؟

    • دانشگاه آزاد گفت:

     آخه بعضی کد رشته ها علی الخصوص در واحدهای کوچک حتی یک نفر هم مصاحبه نیومده ،به علت هزینه کمرشکن ، شهریه منطقی نیست هزینه رفت و آمد هم حساب کنید بالای100 میلیون تومن در میاد

  • مديريت صنعتي گرايش مالي گفت:

   شهريه چقدره

 51. مهرداد گفت:

  سلام
  این بررسی و ثبت درخواست غایبن برای این دوره تکمیل ظرفیت نیست و مربوط میشه به تکمیل ظرفیت بهمن ماه .
  چون فرآیندش طولانیه و این تکمیل ظرفیت باید برای ترم 1 برن کلاس .
  در ترم قبل هم اینگونه بوده .

 52. babak گفت:

  سلام دوستان،من فکر میکنم این ثبت درخواست غائبین مصاحبه اصلا برای اعلام نتایج این دوره نباشه.دقیقا مثل اعلام غائبین مصاحبه با آزمون آزاد 95 که هفته پیش اعلام شد و حتی نتونستن انتخاب رشته تکمیل ظرفیتش رو انجام بدن.واسه اونا تا 16 مهر مهلت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت بود و تازه تا 17 مهر فرصت گذاشته بودن که غائبین مصاحبه تازه ثبت درخواست کنن.پس امیدوار باشیم که آخر هفته یا اوایل هفته آینده نتایج اعلام میشه.

  • Azadeh گفت:

   براي همين دوره هست ،نتيجه ها هم ديرتر از انچه كه در تصور ما باشد اعلام ميشود ،در ازمون بين الملل دوره قبل كه دي ماه سال گذشته بود هم مصاحبه غايبين اعلام شد وقبل از اعلام نتايج مصاحبشون انجام شد

 53. سونیتا گفت:

  چه عجب ی خبری از دانشگاه آزاد شد

 54. حسابداری گفت:

  نتایج بین الملل کی میاد آخه!!!!!

 55. مهرداد گفت:

  خب خداروشکر