مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم انسانی، مدیریت، اقتصاد
و حسابداری کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم، تکنولوژی و
مهندسی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات استاد پرچ کتابخانه فرهنگ

امکان ثبت درخواست غایبین مصاحبه دکتری ۹۵ واحدهای بین‌الملل دانشگاه آزاد

متقاضیان مصاحبه با تأخیر دکتری واحدهای بین‌الملل و برون‌مرزی دانشگاه آزاد در سال ۱۳۹۵ تا ۲۴ مهر ماه فرصت دارند نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، متقاضیان مصاحبه با تأخیر آزمون اختصاصی دکتری واحدهای بین المللی و برون مرزی ۹۵ این دانشگاه، فقط تا تاریخ ۲۴ مهر مهلت دارند با ذکر دلیل درخواست خود را ثبت نمایند.

داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی  www.azmoon.net نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند. امکان ثبت درخواست با استفاده از شماره شناسنامه و  شماره داوطلبی از طریق سامانه مذکور تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۴ مهر ماه فراهم می باشد.

امکان بازیابی شماره داوطلبی از طریق تلفن گویا ۴۷۴۳ و کلید شماره ۳ فراهم است.

کلیه داوطلبانی که تا قبل از این درخواست خود را مبنی بر عدم حضور در جلسه مصاحبه به مرکز سنجش و پذیرش ارسال نموده اند نیز، لازم است مجددا از طریق سامانه مذکور درخواست خود را ثبت نمایند.
شایان ذکر است نتایج بررسی درخواستهای ثبت شده متعاقبا از طریق همین سامانه اعلام خواهد شد.

 

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۱۳۳)

 1. احسان می‌گه:

  باسلام کسی ازدوستان اطلاع داره غاییبن بین اللملل کی دعوت به مصاحبه میشن ودرصورت قبولی آیابرای این ترم معرفی میشن.

 2. Yasser می‌گه:

  در اطلاعیه ذکر شده سه شنبه بعدظهر

  • shadi می‌گه:

   سلام
   ببخشید کدوم اطلاعیه؟
   سه شنبه فقط تکمیل ظرفیت را گفته اسمی از بین الملل نبرده!
   میشه اطلاعیه را بزارید
   ممنون

  • عبدی مدیریت بازرگانی تبریز می‌گه:

   اگه تو انتخاب رشته در تکمیل ضرفیت دکترای امسال امکان انتخاب دانشگاه بین الملی باشه در این صورت برای ما قبول شدن کمی سخت میشه جون اکه امتیاز اونا از ما بیشتر بشه احتمال قبول شدن اونا از ما که فقط در کنکور دانشگاه بین الملی دایم بیشتر میشه

  • عبدی مدیریت بازرگانی می‌گه:

   اگه تو انتخاب رشته در تکمیل ضرفیت دکترای امسال امکان انتخاب دانشگاه بین الملی باشه در این صورت برای ما قبول شدن کمی سخت میشه جون اکه امتیاز اونا از ما بیشتر بشه احتمال قبول شدن اونا از ما که فقط در کنکور دانشگاه بین الملی دایم بیشتر میشه .

 3. سبا می‌گه:

  کسی خبری از جواب بین الملل نگرفت؟؟؟؟

 4. شیرین می‌گه:

  سلام بیخیال من که دیگه خسته شدم اینهمه استرس وانتظار آخرشم مردودی میزنن اصلا دیگه سایت نگاه نمیکنم

 5. پوریا می‌گه:

  دکتر فرهاد حسین‌زاده لطفی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی‌ارشد و دکتری تخصصی سال ۹۵ این دانشگاه در روز سه‌شنبه ۲۷ مهر خبر داد.

  به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا به نقل از روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، فرهاد حسین‌زاده لطفی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: «نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی‌ارشد و دکترای تخصصی سال ۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی ساعت ۱۴ روز سه‌شنبه ۲۷ مهر از طریق سایت azmoon.com اعلام می‌شود.»

  او گفت: «نتایج قبولی اعلام شده در تکمیل ظرفیت به منزله یک پذیرش جدید است و به معنای از بین رفتن قبولی قبلی نیست، بلکه داوطلب پذیرفته شده مختار است بین این پذیرش و پذیرش اصلی خود هرکدام را که ترجیح داد، انتخاب و در واحد مورد نظر خود ثبت‌نام کند.»

  حسین‌زاده لطفی درباره اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون سراسری ۹۵ نیز گفت: «نتایج این دسته از داوطلبان تا پایان این هفته اعلام می‌شود.»

  به گفته معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی نتایج نهایی آزمون دکترای تخصصی واحدهای بین‌الملل و برون‌مرزی دانشگاه آزاد اسلامی نیز عصر سه‌شنبه ۲۷ مهر از طریق سامانه azmoon.net اعلام می‌شود.
  http://phdtest.ir/1395/07/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%84%D9%84-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-95-96/

 6. hamidreza می‌گه:

  اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی

  زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی مشخص شد
  معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از زمان اعلام نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی سال ۱۳۹۵ –دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

  دکتر فرهاد حسین زاده لطفی، معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی به ایسکانیوز گفت: نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی سال ۱۳۹۵ – دانشگاه آزاد اسلامی روز سه شنبه از ساعت ۱۴ در سایت azmoon.com قابل دسترسی خواهد بود.
  او در ادامه گفت: نتایج قبولی اعلام شده در تکمیل ظرفیت به منزله یک پذیرش جدید است و به منزله از بین رفتن قبولی قبلی به شمار نمی رود، بلکه داوطلب پذیرفته شده مختار است بین این پذیرش و پذیرش اصلی خود هرکدام را که ترجیح داد انتخاب کرده و در واحد مورد نظر خود ثبت نام کند.
  حسین زاده لطفی درباره اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون سراسری ۱۳۹۵ (کارشناسی پیوسته و دکترای حرفه ای) بیان کرد: این نتایج نیز تا پایان هفته جاری اعلام خواهد شد.
  نتایج نهایی آزمون دکترای تخصصی واحدهای بین الملل و برون مرزی تا پایان هفته
  به گفته حسین زاده لطفی نتایج نهایی آزمون دکترای تخصصی واحدهای بین الملل و برون مرزی دانشگاه آزاد اسلامی نیز عصر سه شنبه از طریق سامانه azmoon.net اعلام خواهد شد.
  http://phdtest.ir/1395/07/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%AA%DA%A9%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%B8%D8%B1%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-95-96-2/

 7. محمد حقوق بین الملل می‌گه:

  شنبه هم اومد.خبری نشد. قرار شد سه روزه جواب بدن …

 8. مینا می‌گه:

  جالبه که با توجه به دفاع پایان‌نامه‌ها در اواخر شهریور، خیلیها موقع مصاحبه هنوز دفاع نکرده بودند و در نتیجه نمره این بخش رو از دست دادند. بدون نمره این شش واحد، معدلشون هم هنوز کامل نبوده.
  همچنین شخصا توی این فرصت دو ماهه اکسپت مقاله isi گرفتم.

 9. مقداد می‌گه:

  واقعا دیگه صبر ایوبم داشتیم تموم شد.نمی دونم چرا امسال که ما شرکت کردیم دانشگاه ازاد داره این کارا رو در میاره..خسته شدیم به خدا

 10. منبع آگاه می‌گه:

  نتایج این هفته اعلام می شود

 11. سبا می‌گه:

  بچه های تهران لطفا یک خبری بگیرید جواب بین الملل کی میاد!!!!!!
  مردیم از استرس

  • نیروانا می‌گه:

   تا آخر هفته که منتظر نباشین از آبان پیگیر باشین، چون خیلی همت کنن جواب تکمیل آزاد این هفته بدن، بین الملل قطعا میره برای آبان

   • از ازاده به اقای محمدسعید (بازرگانی ) می‌گه:

    اینم از شانس ما

   • adriyan می‌گه:

    نتایج نهایی تکمیل ظرفیت مقطع دکتری تخصصی سال ۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی عصر روز سه‌شنبه ۲۷ مهر منتشر می شود.

    به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر فرهاد حسین زاده لطفی، معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون دکتری تخصصی سال ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی سه شنبه از ساعت ۱۴ در سایت azmoon.com قابل دسترسی خواهد بود.

 12. رمضان نوری می‌گه:

  تکمیل ظرفیت phdکی اعلام میشه

  • adriyan می‌گه:

   نتایج نهایی تکمیل ظرفیت مقطع دکتری تخصصی سال ۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی عصر روز سه‌شنبه ۲۷ مهر منتشر می شود.

   به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر فرهاد حسین زاده لطفی، معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون دکتری تخصصی سال ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی سه شنبه از ساعت ۱۴ در سایت azmoon.com قابل دسترسی خواهد بود.

 13. حسن می‌گه:

  دوست عزیز اینکه از غایبین بین الملل آزاد دعوت کردند دوباره بیایند برای ثبت نام ، خوب این امر طبیعی است ، مثل دکتری آزاد مه فرصت دادند غایبین مصاحبه ، بازم بیایند ، اینم مثل همون هستش، نتایج هم این هفته اهلام می شودو اینکه منتظر می ماند تا غایبین مصاحبه بدهند و بعد نتایج رو اعلام کنند، حرف کاملا اشتباهی است و اینکه دعوت کردند از غایبین چون که قبلی ها خوب نبوده مصاحبه شان ، اینم حرف کاملا اشتباهی است ، لطفا اطلاعات غلط ندهید.

  • عبدی می‌گه:

   با سلام
   اگه متل سالهای قبل در هر رشته ۱۵ نفر بر دارن جون هر رشته حداقل ۵و۶دانشگاه بر مد دارد میشود وبا اضافه کرو ورودی بهمن ماه میشود ۱۵۰تا ۲۰۰نفر در هر رشته قبول میشن وحداکنر ۳۰۰تا ۴۰۰نفر در هر رشته دعوت به مصاحبه شده بود پس احتمال قبولی انشاالله زیاد است مگر با توجه به حساسیتهایی که امسال نسبت به دانشگاه ازاد است ضرفبت هر رشته را به ۷نفر کاهش دهند

 14. مریم می‌گه:

  دوستان به نظر بنده حقیر از دعوت به مصاحبه جاماندگان از مصاحبه فقط و فقط یک برداشت نی تواننمود و اونم اینه که گویا عده ای از اشخاصی که از انها مصاحبه شده اند حداقل نمره قابل قبول را کسب ننموده اند یا به بیان ساده تر مصاحبه را خراب کرده اند لذا ناچارا از غایبین دعوت شده تا مگر انها ننره حداقل نصاحبه را کسب نمایند.لذا باز هم به نظر من کمترین دوستانی که به نحوی متوجه شده اند مصاحبه را خوب داده اند احتمال پذیرفته شدنشان بالاست.البته بگویم من حدس می زنم و احتمالا هم همینطور باشد.

 15. امیر؛ کامپیوتر نرم افزار می‌گه:

  نتایج تکمیل ظرفیت کی اعلام میشه پس؟ جمعه هفته پیش مهلت تکمیل ظرفیت تموم شده پس کی باید تکلیف خودمون رو بدونیم!؟

 16. ایلیا می‌گه:

  این گونه که از اخبار واطلاعیه ها پیداست فکرکنم نتایج نهایی اواخر آبانماه اعلام بشه چون تا ۲۴ مهر غایبین درخواست مصاحبه بدن واگر تا پایان مهر محل وزمان مصاحبه غایبین مشخص بشه و حدود ۱۰روز هم مصاحبه این بزرگواران برگزار بشه ونتایج هم دوهفته بعدش اعلام بشه در خوشبینانه ترین حالت همان پایان ابانماه خواهد بود پس بی خیال استرس شویم وبا خیال راحت بریم برای آزمون ششم اسفند ۹۵ آماده بشیم ووقت وزمان یکماه را از دست ندیم

 17. محمد رضا می‌گه:

  سلام دوستان. خواهش میکنم از دوستانی که بضاعت مالی آنها مقدور نمی‌باشد (که هزینه بالای دانشگاه آزاد در دوره دکتری حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون میشود) در این کمپین نظر دهی اعلام کنند.تا با انصراف آنها حداقل کاری که میتوانند انجام دهند (در صورت قبولی) و اطلاع رسانی فرصت را به دوستان دارای شرایط مالی خوب بدهند تا مرکز آزمون بهتر تصمیم گیری کنند. با تشکر فراوان از همگی.

 18. *تکمییییللللللل می‌گه:

  دوستان باید برند دنبال غایبین با خواهش و تمنا شاید لطف کنند ثبت نام کنند.

  بی عدالتی …………… چقدر ……………… ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 19. حسابدار می‌گه:

  سلام و وقت همگی بخیر خوب هستین
  نتایج رو من از دوستم در مرکز ازمون پرسیدم فرمود که دوشنبه إعلام میشه و دو روز وقت دارین برأی ثبت نام در واحد دانشگاهی و أین اخرین ازمون دانشگاه ازاد بود که در سال ٩۵ گرفته شد و دیگر ازمونی داده نخواهد شد
  با تشکر

 20. hamid می‌گه:

  با عرض سلام خدمت دوستان
  امکانش هست بفرمایید وقتی در کارنامه ای زدن به عنوان مثال نمره کل آخرین نفر پذیرفته شده ٣۴ و رتبه کل آخرین نفر پذیرفته شده ١١٩ این چطوری هست منظور رتبه کل رو چطور محاسبه میکنند( آیا این رتبه از بین تمام شرکت کننده ها در اون رشته هست یا نه همان واحد کلا به چه صورت هست چون مثلا در این فرض که عرض کردم منطقی نیست ١١٩ نفر برای دکتری در یک واحد پذیرفته باشند) ممنون از راهنمایی شما بزرگواران

  • مریم می‌گه:

   وقتی عنوان میشود رتبه اخرین نفر پذیرفته شده در واحد ایکس ۱۱۹ می باشد.به معنای پذیرفته شدن ۱۱۹ نفر در ان واحد نیست یعنی رتبه های بین یک تا ۱۱۹ با توجه به اولویت انتخابشان در شهرها و واحدهای دیگر با توجه به حداقل تراز لازم در ان واحد پذیرفته شده اند.از بین عدد یک تا ۱۱۹ رتبه هایی که در دیگر اولویتشان پذیرفته میشوند را اگر کنار بگزاریم الباقی رتبه های باقی نانده بین عدد یک و ۱۱۹اشخاصی هستند که در واحد مورد نظر شما پذیرفته شدهاند که منطقا تعداد انها بین عدد ۷ تا عدد ۱۲ نفر می باشند.موید باشید

  • 11 می‌گه:

   سلام
   یعنی آخرین نفری که اون کد رشته رو انتخاب کرده بوده و قبول شده بین تمامی افراد رتبه ۱۱۹ رو داشته

 21. محمد سعید می‌گه:

  با درود
  ١- تا ٢۴ مهرماه که میشه شنبه مهلت ثبت نام مصاحبه غائبین.
  ٢- تعیین زمان مصاحبه و اعلام به متقاضیان غایب.
  ٣- ازمون مصاحبه و مشخص شدن نمرات دوستان غایب.
  ۴- اضافه شدن به لیست نمرات دوستانی که قبلا ازمون دادن.
  ۵- مشخص نمودن اولویتها و واحدها.
  ۶- درج و ثبت در سیستم اطلاع رسانی نتایج ازمونها.
  ٧- زمانبندی ثبت نام قبول شده ها در واحدها در بازه زمانی ٢ تا ۴ روزه.
  دقیقا کی اینا قراره انجام بشه؟!
  دوستان کی قراره کلاسها و دوره ها شروع بشه؟! همین ترم یا ترم بهمن؟!
  خاطرم هست که زمان امتحان هم از ٢٢ مرداد ماه با یک هفته تعویق به ٢٩ مرداد جابجا شد.
  قبل از این جابجایی اعلام شد که جوابها در نیمه دوم شهریور و دعوت به مصاحبه و در نهایت در نیمه مهرماه جوابهای نهایی اعلام می شود!!!
  بعد از تعویق یک هفته ای اعلام شد بخاطر یک هفته تعویق جوابهای نهایی در نیمه دوم مهرماه و تا اخر مهر ماه اعلام خواهد شد!!!
  امیدوارم جوابهای نهایی زودتر اعلام شوند.

  • از ازاده به اقای محمدسعید (بازرگانی ) می‌گه:

   با سلام
   واقعا به نظرتون چکار کنیم ؟؟؟؟؟من واقعا دیگه موندم توی کار این دانشگاه ازاد
   دوستان عزیز باید یه فکری به حال خودمون کنیم واگر خودمون دنبال راه چاره نباشیم ،احتمال اینکه به دردسرهای دوستان تکمیل ظرفیت ٩۴ دچار بشیم خیلی زیاد هست ، واقعا از همه عزیزان درخواست دارم اگر دوست یا اشنایی دارند در مرکز ازمون دانشگاه ازاد پیگیری کنند وضعیت اعلام نتایج رو ،واقعا هیچ چیزی بدتر از این نیست که بدون اطلاع واگاهی به انتظارت ادامه بدی
   حداقل اگر قرار نیست نتایج اعلام بشه تا مدتی طولانی و ثبت نام ها تا بهمن به تعویق بیفته ،اینو باید اطلاع رسانی کنند ،این واقعا از انصاف به دور هست این مدت رو در سردگمی سپری کنیم
   اقای محمد سعید شما هم اگر پیشنهادی دارید مطرح بفرمایید شاید به نتیجه ای برسیم .

 22. فرخ می‌گه:

  س. واحد بین الملل قشم جزء همین فرآیند درخواست مصاحبه میشه یا نه ؟؟؟ منظورم از بُعد بین المللی بودنش است!!! یا این درخواست ها مختص واحدهای برون مرزی است ؟ اخه چند روز پیش تو اون یکی اطلاعیه، درخواست مصاحبه مجدد دادم !!!! مرسی اگه کسی جواب بده

 23. مدیریت رفتار سازماتی می‌گه:

  سلام با نمره کل ۲۱/۶۷ تکمیل ظرفیت مدیریت رفتار سازمانی چالوس امکان قبولی هست؟

  • محمد سعید به مدیریت رفتار سازمانی می‌گه:

   دکتر سلام
   با دقت متن رو بخون. این دعوت به مصاحبه غائبین مربوط به بین الملل هاست و نمره معدل و نمره کل اعلام نشده. یعنی بعد از امتحان دعوت به مصاحبه شدن و منتظر جواب هستند. شما اشتباهی صفحه رو اومدی.

 24. محسن می‌گه:

  بخدا خسته شدم

  خسته
  اونم خیلی

  نتایج کی میاد؟

 25. اتا می‌گه:

  سلام مکانیک چرا نتایج را نمیدن؟؟؟؟

 26. رضا می‌گه:

  سلام دوستان.
  من مصاحبه رفتم.یکی به من بگه نتایج نهایی مگه اومده جوابش که قبول شدیم یا نه؟

 27. فیریولوژی ورزش می‌گه:

  بعضی موقع ها انتظار تنها کاریه که میشه کرد

 28. amir می‌گه:

  سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان گرامی
  از دوستان استدعا دارم اگر کسی ساکن تهران و براشون مقدور باشه لطفا” حضوری از مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت عادی دوره دکتری که تا ۱۶ مهر ماه بود رو پیگیر بشن و من و امثال من که ساکن تهران نیستیم رو هم مطلع بفرماین . واقعا” عدم اعلام زمان از سوی مرکز سنجش موجب استرس و فشار زیادی به همه دوستان میشه .
  موفق باشید.
  با احترام

 29. فیریولوژی ورزش می‌گه:

  من فک میکنم تا سه شنبه ۲۷ مهر نتایج و اعلام کنن .چون اگه اعلام نکنن ثبت نام میوفته واسه آبان و این اصلا منطقی نیست.

 30. سجاد می‌گه:

  واقعا این چه وضعشه ما الان چیکار کنیم؟ منتظر تکمیل ظرفیت باشیم یا همین واحدی که قبول شدیم بریم ثبت نام. چرا اینجوری میکنن؟ چرا ادم و بلاتکلیف میزارن.

 31. دکتر آینده می‌گه:

  بچه ها با این اوضاع فکر میکنید نتایج بین الملل دکتری پس کی اعلام میشه!!!!شروع کلاسها کی هست آیاا

 32. توجه توجه....به تمامی دوستانی که واحدبین المللی زدن می‌گه:

  در جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی که در مورخه ۱۲/۱۰/۹۴ برگزار شد، شهریه پردیس های بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تعیین گردید.

   

  در این جلسه شهریه دانشجویان پذیرفته شده در  پردیسبین الملل گلبهار در مقطع کارشناسی ارشدمعادل ۱٫۲۵ برابر شهریه دانشجویان عادی دانشگاه آزاد اسلامی تعیین گردید.

  همچنین میزان شهریه برای دانشجویان مقطع دکتری  ۱٫۵ برابر  شهریه دانشجویان داخل تعیین گردید.
   در مقاطع کاردانی و کارشناسی افزایش شهریه لحاظ نمی شود و  معادل شهریه دانشجویان داخل مطابق بخشنامه‏ های سازمان مرکزی دانشگاه است.

 33. Lale می‌گه:

  خدایا به حق این روزهای عزیز خودت به دادمون برس با این بیعدالتیها!

 34. * * می‌گه:

  غاییبین چه شانسی دارن
  پس کان لم یکن چی بود ,عدم حضور به منزله انصراف چی بود
  این همه ادم مسول لیاقت نداشتن بیان دانشگاه

  • اندیشه می‌گه:

   همین رو بگو،ما که رفتیم مردود اعلام کردن،حالا التماس میکنن غاییبین بیایید مصاحبه،من در بی اعتدالتی مردود شدم

   • لیدا می‌گه:

    منم بانظرشماموافقم.واقعاداره بی عدالتی مبشه من بارزومه عالی داشتن کنفرانس و ۵ تامقاله بین المللی و مدرک زبان معتبرومعدل خوب نمره مصاحبه ۱۲ شدم و مردود.بعد ب غایبین التماس میکنن

    • حسابداری می‌گه:

     حتما جزو غایبین کسانی هستند که حضورشان خیلی ضروری هست والا چند برابر ظرفیت دعوت کردن برای مصاحبه، غایبین هم نخواستند بیان دیگه چه اصراری هست؟ من با دست بسته فقط چند روز بعد از عمل جراحی اومدم مصاحبه با اثرات شدید داروی بیهوشی. والا غیبت میکردم خیلی بهتر بود.

 35. حقوق جزاوجرم شناسی می‌گه:

  دوستان من واحد اول ودومم را پردیس بین المللی آمل وگلبهار زدم….توروووخدا یعنی هزینه اونامم اینقد زیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟بنظرتون چند است؟

  • نیروانا می‌گه:

   ترمی ۱۳ تا ۱۴ میلیون بین الملل ها هست، دوست عزیز اول تحقیق می کردید بعد میزدید اینجوری قبول میشین نمیرین جای یه بنده خدا که می تونست بره رو میگیرین،، من خودم چندین بار در این سایت هزینه بین الملل ها رو نوشتم و تاکید کردم نمیرید نزنید ولی بازم….

  • رضا می‌گه:

   باسلام من بین الملل امارات قبول شدم ترمی ۱۸ تومن بدون ایاب و ذهاب و کتاب و هرچی دلت بخاد هر ماه یه بار هم باید بری امارات .انصراف دادم .داخل ایران امل و گلبهار مشهد حقوق جزا و کیفری ترمی ۱۳ تومن بدون خرجهایی که گفتم

  • حقوق می‌گه:

   یک و نیم برابر سایر واحد ها
   یعنی واحدای دیگه ده تومن
   اونجا ۱۵ تومن

 36. مدیریت ساخت می‌گه:

  بجای این حرفا ی تاریخ برای اعلام نتایج تکمیل ظرفیت اعلام کنید

 37. حمید می‌گه:

  با عرض سلام خدمت دوستان
  امکانش هست بفرمایید وقتی در کارنامه ای زدن به عنوان مثال نمره کل آخرین نفر پذیرفته شده ٣۴ و رتبه کل آخرین نفر پذیرفته شده ١١٩ این چطوری هست منظور رتبه کل رو چطور محاسبه میکنند( آیا این رتبه از بین تمام شرکت کننده ها در اون رشته هست یا نه همان واحد کلا به چه صورت هست چون مثلا در این فرض که عرض کردم منطقی نیست ١١٩ نفر برای دکتری در یک واحد پذیرفته باشند) ممنون از راهنمایی شما بزرگواران

 38. saiid می‌گه:

  واقعا حق خوری آشکار در حق ما که رفتیم مصاحبه داره میشه…دوستان اگه برید و صفحه ای رو که اعلام زمان و تاریخ مصاحبه خودتون رو در سایت azmoon.net نگاه کنید دقیقا توی توضیحاتش نوشته که عدم حضور در جلسه مصاحبه به منزله انصراف میباشد.حالا چطور شده دوباره به غائبین فرصت دادن؟آیا این خلاف حرف خودشون و خلاف قانون نیست؟من به کسانی که غائب مصاحبه بودن حسادت نمیکنم ولی این ظلم در حقه دوستانی هست که با هزار بدبختی رفتن مصاحبه دادن.اینجوری فقط استرس طولانی شدن اعلام نتیجه واسه ما زیاد میشه.هرچند که بنظرم این ثبت درخواست غائبین مصاحبه واسه این دوره نیست دقیقا مثل تکمیل ظرفیت با آزمون ۹۵ که تازه بعد از انتخاب رشته تکمیل ظرفیتشون اعلام کردن واسه ثبت درخواست غائبین مصاحبه با آزمون ۹۵ دانشگاه آزاد

 39. نگران می‌گه:

  دکترا امارات ۲۰۰ میلیون دکترای بین المل ایران ۱۵۰ میلیون

 40. غایب می‌گه:

  سلام غیبت داشتم تو مصاحبه دکتری حسابداری، کسی اطلاع داره کی دعوت به مصاحبه میشم ، درخواست ثبت کردم

  • حسابداری می‌گه:

   سلام برای کنکور سراسری آزاد هم همین کار رو کردند درخواست میدید بعد از بررسی حدود یکماه در سایت طول میکشه تاریخ مصاحبه رو اعلام می کنند بعد از مصاحبه که تا اوایل آذر هم طول میکشه اسامی نهایی میاد و انشا… برای بهمن ثبت نام میشوید

 41. بی نام می‌گه:

  واقعا ظلمه من واسه رفتن تو مصاحبه صبح دچار حادثه شدم حالم خوب نبود ولی تو مصاحبه شرکت کردم ولی طرف میره تفریح میکنه اون وقت براش مصاحبه مجدد میزارن واقعا نباید فرق گذاشت؟ واقعا ظلمه!

  • بین الملل می‌گه:

   دوست عزیز واقعا ناراحت شدم بابت مشکلی که روز مصاحبه براتون پیش امد ه و واقعا دعوت به مصاحبه غایبین وتاخیر در نتایج فقط نشان دهنده ی درک نکردن شرایط روحی واجتماعی داوطلبین هست ضمن اینکه تاخیر در شروع ثبت نامها واعلام نتایج که خود تاثیرات منفی بر روند تشکیل کلاسها دارد و تقریبا ترم به نیمه خواهد رسید و همچنان باید منتظر نتایج غایبین باشیم ،اگر اینهمه به فکر غایبین هستند میتوانستند در تکمیل ظرفیت از این عزیزان دعوت به مصاحبه کنند ،نه اینکه جمعیتی با این همه نگرانی را منتظر مشخص شدن وضعیت تعداد اندکی از افراد غایب کنند ،

 42. غایب می‌گه:

  سلام دوستان من غایب بودم موجه است
  ۳۰ شهریور نتونستم بیام مصاحبه الان دوباره درخواست دادم و منتظر روز مصاحبه هستیم و جواب غایب و شما باهم اعلام می شود برای ورودی نیمه اول
  خودتان جای ما باشید اگه در روز مصاحبه یکی از بستگان نزدیکتان فوت کند یا عمل جراحی شوید یا تصادم نمایید یا و یا و یا
  بلا بدور ، آیا از ته دل از خدا نمی خواید فرصت مصاحبه به شما داده شود
  بنده از مسوولین کمال تشکر و سپاسگزاری را دارم
  ببخشید اگه غلط املایی داشتم بعضی کلمات کیبوردم کار نمی کرد

  همچنین پرسیدم گفتند شهریه ثابت واحد امارات ۱۳۰۰۰ درهم و شهریه متغیرش ۱۴۰۰۰ درهم است یعنی ۲۷۰۰۰ درهم
  لطفا شهریه سایر واحدها مانند بین الملل مازندران و آکسفورد لندن و کیش و قشم را مستند و دقیق بگویید
  نه این که بگند بین الملل داخلی دو براربر و برون مرزی ۳ برابر است ، دقیق هر دانشگاه چند است ؟؟؟؟؟؟؟
  در ضمن گفته اند چواب ها تا قبل از ۱۰ آبان می آید چون میگن کلاسها از ۱۰ آبان شروع می شوند

 43. بین الملل می‌گه:

  واقعا نباید تفاوت بین افرادی که به موقع سر مصاحبه حاضر شدند و وقت کمی برای امادگی و حضور در جلسه مصاحبه رو داشتند با افرادی که غایب بودند باشد ،فقط تعداد کمی از غایبین عذر موجه دارند و مطمین باشید خیلی هاشون یا تصمیم قطعی داشتند برای شرکت نکردن در مصاحبه و یا اینکه اصلا براشون مهم نبوده

 44. محسن می‌گه:

  اعلام کنید دیگه
  خیلی بده این همه انتظار

  همه رو قبول کنین ثواب داره

  • بین الملل می‌گه:

   جالب هست تعداد بسیار زیادی رو دعوت به مصاحبه کردند و حالا هم که فرصت به غایبین دادند و چند روز دیگه هم احتمالا فرصت به مردودین می دهند ،البته اگر مردودی هم داشته باشیم که با توجه جمعیت مشاهده شده در روزهای مصاحبه میشه گفت همه دعوت شدند ، بعدش هم انتظار واسترس فقط وفقط برای داوطلبین ،در نهایت هم اعلام نتایج با تاخیر فراوان و عدم قبولی اکثریت و باز هم کنکور سال بعد و انتظار و استرس

   • محسن می‌گه:

    خدا نکنه که قبول نشیم
    به امید خدا همه قبول بشن

    دیگه تحمل این همه استرس و فشار برای سال بعد ندارم

    • نیروانا می‌گه:

     خودتون برای همه چی آماده کنید، با این میزان بسیار بالای دعوت مگه چند تا دانشگاه بین الملل داریم و مگه هر کدوم چقدر گنجایش دارن، یکم منطقی فکر کنید، از صمیم قلب امیدوارم همگی قبول شیم، ولی برای نشدن هم آمادگی داشته باشید که شوکه نشید.

     • محسن می‌گه:

      من که قبول نشم شوکه میشم

      چون هم کتبی خوب بود هم مصاحبه
      همه چیز خوب بود

      خدا کنه همه قبول بشن

   • نسترن می‌گه:

    موافقم

 45. بهاره می‌گه:

  واقعااا از استرس مردیممم پس کی جواب میاد؟
  الان که داره سراسری و آزاد سال دیگه ادغام میشه آیا آزمون بین الممل هم ادغام میشه یا جدا؟؟

 46. نگران می‌گه:

  سلام دوستان ممتون میشم جواب این دوتا سوال رو بدید
  ۱٫آیا دکترای بین اللمل ترم اول و ترم دوم جداگاته دانشجو پذیرش می کنه
  ۲٫دکترای بین اللمل هم تکمیل ظرفیت داره

  ممنون میشم دوستان جواب بدند.

  • حسابداری می‌گه:

   سلام با اینکه جوابهایی که اپراتورهای ۴۷۴۳ دفتر آزمون میدن همیشه درست نیست. اما من قبلا پرسیدم گفتند گویا امسال قرار نیست بهمن مجدد آزمون بگیرند و این بار آخرین آزمون اختصاصی بوده پس اگر این صحبت تغییر نکنه اینبار تعدادی را برای ترم اول و تعدادی را برای بهمن ثبت نام می کنند.

 47. منصوری می‌گه:

  نتیجه بین الملل چی شده و قبولیش چطوریه درمرحله نهایی

 48. دانشگاه آزاد می‌گه:

  هزینه بین الملل تقریبا دوبرابر است متقاضی هم خیلی کم

 49. مهرداد می‌گه:

  بابک کاملا نظرش درسته
  چون مهلت انتخاب رشته تموم شده و غایبن تازه مهلت ثبت درخواستشون تموم شد و هنوز باید درخواستشون بررسی و بعد برن مصاحبه ……..

 50. مهرداد می‌گه:

  منظورم از ترم قبل ؛ سال قبل بود

  پارسال جواب تکمیل ظرفیت ۲۱ مهر اومد
  و تکمیل ظرفیت بهمن ثبت نامش از آبان شروع شد و جوابش دی اومد
  چون سال قبل شرکت کرده بودم دارم این اطلاعات رو بهتون میدم

  • Azadeh می‌گه:

   منظورتون از سال قبل همون دی ماه هست که اولین دوره ازمون بین الملل ازاد بود و برای ترم بهمن پذیرش داشت ؟

   • Azadeh می‌گه:

    ما منتظر نتایج بین الملل وبرون مرزی دانشگاه ازاد هستیم و ثبت درخواست غایبین مربوط به ازمون بین الملل هست و وقتی این ازمون نتایجش هنوز اعلام نشده میان برای تکمیل ظرفیتش مهلت مصاحبه غایبین میدن ؟؟؟؟؟؟

    • دانشگاه آزاد می‌گه:

     آخه بعضی کد رشته ها علی الخصوص در واحدهای کوچک حتی یک نفر هم مصاحبه نیومده ،به علت هزینه کمرشکن ، شهریه منطقی نیست هزینه رفت و آمد هم حساب کنید بالای۱۰۰ میلیون تومن در میاد

  • مدیریت صنعتی گرایش مالی می‌گه:

   شهریه چقدره

 51. مهرداد می‌گه:

  سلام
  این بررسی و ثبت درخواست غایبن برای این دوره تکمیل ظرفیت نیست و مربوط میشه به تکمیل ظرفیت بهمن ماه .
  چون فرآیندش طولانیه و این تکمیل ظرفیت باید برای ترم ۱ برن کلاس .
  در ترم قبل هم اینگونه بوده .

 52. babak می‌گه:

  سلام دوستان،من فکر میکنم این ثبت درخواست غائبین مصاحبه اصلا برای اعلام نتایج این دوره نباشه.دقیقا مثل اعلام غائبین مصاحبه با آزمون آزاد ۹۵ که هفته پیش اعلام شد و حتی نتونستن انتخاب رشته تکمیل ظرفیتش رو انجام بدن.واسه اونا تا ۱۶ مهر مهلت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت بود و تازه تا ۱۷ مهر فرصت گذاشته بودن که غائبین مصاحبه تازه ثبت درخواست کنن.پس امیدوار باشیم که آخر هفته یا اوایل هفته آینده نتایج اعلام میشه.

  • Azadeh می‌گه:

   برای همین دوره هست ،نتیجه ها هم دیرتر از انچه که در تصور ما باشد اعلام میشود ،در ازمون بین الملل دوره قبل که دی ماه سال گذشته بود هم مصاحبه غایبین اعلام شد وقبل از اعلام نتایج مصاحبشون انجام شد

 53. سونیتا می‌گه:

  چه عجب ی خبری از دانشگاه آزاد شد

 54. حسابداری می‌گه:

  نتایج بین الملل کی میاد آخه!!!!!

 55. مهرداد می‌گه:

  خب خداروشکر

 56. حسابداری می‌گه:

  فعلا که در آزمون دکتری کلی مردودی اعلام کرد دانشگاه آزاد

درج نظر