مدرسان شریف کنفرانس بین المللی نوآوری در مدیریت، اقتصاد و کارآفرینی کنفرانس بین المللی تازه های مدیریت شهری، عمران و فناوری در معماری مدرن دومین کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم، تکنولوژی و مهندسی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کنفرانس بین المللی چالش ها و راهکارهای مدیریت و توسعه اقتصادی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و حسابداری دکتری روانشناسی ابن یمین کتابخانه فرهنگ

تداوم پذیرش کلیه گرایش های دکتری مهندسی هسته ای

وزارت علوم در اطلاعیه ای اعلام کرد گرایش های رشته دکتری مهندسی هسته ای حذف نشده و این گرایش ها دایر است.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از وزارت علوم، در پی انتشار خبری در برخی از رسانه ها مبنی بر حذف گرایش های رشته دکترای مهندسی هسته ای که انتشار و بازنشر آن بدون اطلاع از صحت و سقم موضوع صورت گرفته است، روابط عمومی وزارت علوم اطلاعیه ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: تمامی گرایش های دکتری مهندسی هسته ای همانند سال های گذشته در اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در سال ۹۶ درج شده و برنامه آموزشی این رشته ها زیر نظر دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه شهید بهشتی در حال اجرا است و هیچ گرایشی حذف نشده است.

داوطلبان می توانند برای اطلاع از جزئیات به سایت سازمان سنجش آموزش کشورمراجعه کنند.

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۴)

 1. مصطفی گفت:

  سلام. من رشته ام در کارشناسی ارشد مهندسی هسته ای بود. ولی الان برای ثبت نام دکتری کد رشته مقطع کارشناسی ارشد رو که می خوام در ردیف 27 وارد کنم، چنین رشته ای رو ثبت نکرده. چی باید بزنم؟

 2. مریم گفت:

  کسی هست واحد الکترونیکی پرتو قبول شده باشه؟

 3. fatemeh گفت:

  من از کجا باید بدونم با آخرین نفر قبولی رشته محل ها واسه تکمیل ظذفیت چقد فاصله دارم؟
  آخه من قبول شدم ولی شهر مورد علاقم نبوده و حالا میخوام تکمیل ظرفیت شرکت کنم

 4. فرزاد گفت:

  دانشگاه ازاد امسال برای بوشهر مهندسی هسته ای رایش پرتو پزشکی گذاشته بود که ما با صرف کلی هزینه برای مصاحبه رفتیم ولی در نهایت پذیرشی صورت نگرفت .حتی در مرحله اول نتایج فقط رتبه ها رو زدند .

درج نظر