مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

جزئیات پذیرش دانشجو در واحد آکسفورد دانشگاه آزاد

مدیرکل بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی جزئیات پذیرش دانشجو در واحد آکسفورد دانشگاه آزاد اسلامی را تشریح کرد.

حسین ابراهیمی، مدیر کل بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی، در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در گفتگو با مهر گفت: واحد آکسفورد دانشگاه آزاد یک دوره‌ای فعال بود و سپس در یک دوره ۲ ساله مجوزهای ما از طرف دولت انگلستان باطل شد. اما در حال حاضر نزدیک به یک سال و نیم است که فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی افزود: خوشبختانه مجوزهای پذیرش دانشجو را از موسسه آموزش عالی انگلستان اخذ کرده ایم و از شروع سال تحصیلی مهر ماه ۹۵ امکان تحصیل برای حضور داوطلبان و دانشجویان فراهم شده است.

ابراهیمی خاطر نشان کرد: دانشجویان غیر ایرانی در لندن و انگلستان هم می توانند در این دانشگاه تحصیل کنند.

مدیرکل بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: برای صرفه جویی در هزینه ها و کاهش خروج ارز از کشور قراردادی بین واحد آکسفورد و  یکی از واحد های جامع کشور منعقد کرده ایم تا دانشجویان بتوانند بخشی از دوره خود را در داخل و بخشی از آن را در واحد اکسفورد بگذرانند.

وی عنوان کرد: سیاستگذاری اصلی ما این است که دانشجویان ایرانی را در آکسفورد جذب کنیم و امیدواریم که از بهمن ماه تعداد این دانشجویان به حد نصاب قابل قبولی برسد.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۶۰)

 1. باران می‌گه:

  سلام دوستان آیا کسی میتونه من رو راهنمایی کنه که دکتری بازاریابی آکسفورد با تهران مرکزی کلاسهاش کجا برگزار میشه؟ چه روزهایی هست؟ آیا میشه مجازی شرکت کرد؟و از دوستانی که شرکت کردند شهریه چقدر پرداخت کردند؟ اگر جواب بدهید ممنون میشوم.

 2. زبان انگلیسی می‌گه:

  سلام تاریخ کلاسها مشخص شده کسی اطلاع داره؟

 3. تادی می‌گه:

  دوستان نگران نباشید اگر دوره ای برای خارج از کشور تعریف شود مجازی برگزار میشود و فقط ۶ واخد است، ضمناَ فعلا هم موافقت نشده و دوره عادی است، جای نگرانی نیست

 4. مریم می‌گه:

  سلام دوستان کسی میدونه واحدآکسفوردکلاساش کی شروع میشه آذرشدچطوردی میخایم امتحان بدیم؟

 5. سیما می‌گه:

  سلام، ارشد روانشناسی هستم، ایا پذیرش بدون کنکور یعنی پولی هست، واسه دکترا،، که بقیه اش هم در اکسفورد باشه،، یا فقط از طریق امتحان هست

 6. گلاویژ می‌گه:

  در مورد رشته های دکتری اکسفورد از کجا میشه اطلاعات گرفت؟

 7. عبددی می‌گه:

  تا اونجایی که بنده خبر دارم این دوره شانس اوردن جون تنها واحدی از بین المللی است که شهریه اش مانند داتشگاه ازاد است یعنی شهریه هر ترمش مانند ازاد ۸ میلیون است نه متل بین المللی که شهریه اش ۱۲ میلیون میشه

  • sevin می‌گه:

   خیلی ممنون بابت اطلاعاتی که دادین سپاسگذارم ، دوست عزیز شما از کجا اطلاع دارین و شرایط کلاس هاش چطور هست؟ کلاً از هر چیزش اطلاع داشتین به ما هم بگین ممنونم

   • منا،حقوق جزا می‌گه:

    دوست عزیز من واحد اکسفورد هستم ثبت نام هم کردم ولى کلاسها هنوز زمانش اعلام نشده،و هیچ قطعیتى در مورد شهریه وجود ندارد،هنوز دقیق نگفتن مبلغ رو،فقط یه پنج میلیونى فیش واریزى داشتیم

  • پی اچ دی می‌گه:

   تمام دوره های برگزار شده در تهران اینچنین هستند، واحد آکسفورد، آلمان و روسیه هم شهریه شان ۸ تومن است

 8. Rahmani می‌گه:

  دکترای گرافیک هم داره

 9. اصغر رحمانی می‌گه:

  واحد اکسفورد دکترای گرافیک هم داره

 10. وکیل می‌گه:

  توی لیست رشته های مجوز دار وزارت علوم هیچ اسمی از واحد های بین الملل مانند اکسفورد نیست.چطور میشه فهمید مجوز دارت یا نه؟

  • کوروش می‌گه:

   اصولاً مدارک واحدهاى برون مرزى همچون آکسفورد ( که خصوصاً عنوانش دوره مشترک با تهران مرکرى است) را واحدهاى مادرِ تعیین شده همچون تهران مرکزى صادر مى کنند و هیچ مدرکى تحت عنوان آکسفورد صادر نخواهد شد. بنابراین نگران نباشید، اصل، واحدى است که مدرک را صادر مى نماید و آنهم تهران مرکزى است که داراى مجوز است.

 11. فرح نار می‌گه:

  با سلام شهریه واحد آکسفورد چقدره وچه رشته هایی پذیرش داره الان واحد امارات ۲۱ میلیون شهریه میگیره

 12. زبان انگلیسی می‌گه:

  باید اعتراض کنیم چون اول بما گفتن تمامی کلاسها در تهران وخارج نمیشه نرفت ولی لالن میگن نصف ایجا نصف اونجا! همه میخواییم تمام دوره در تهران باشه.

 13. فلسه هنر می‌گه:

  رفقا خواهش میکنم امروز شنبه اس مرتب از شهرتان ا زتهران تا میتونین با ۴۷۴۳ تماس بگیرین. تا میتونین توی این لینک برید و بگید تکمیل ظرفیت بهمن رو زودتر اعلام کنن. خودمون باید فشار بیاریم. بخدا چند دقیقه بیشتر وقتتون رو نمیگیره. همه متحد بشید و با هم تماس بگیرید.

  http://faq.azmoon.org/NewQuestion.aspx?pid=885486238

 14. hiva می‌گه:

  باید همه بریم اعتراض

 15. سوسن می‌گه:

  سلام وقت بخیر من ارشد بین الملل وابستە به اکسفورد قبول شدم خودم شهرستانم برای دورەای که ایران هست باید بیام تهران؟؟؟

 16. متحیر می‌گه:

  نوشته:امکان تحصیل برای حضور داوطلبان و دانشجویان فراهم شده است.
  همچنین:قراردادی بین واحد آکسفورد و یکی از واحد های جامع کشور منعقد کرده ایم تا دانشجویان بتوانند بخشی از دوره خود را در داخل و بخشی از آن را در واحد اکسفورد بگذرانند.
  حضور و یکی از واحدهای جامع؟؟
  تا جاییکه یادمه قرار بود کل دوره ی تحصیل در واحد الکترونیک به صورت مجازی باشه!!!!

 17. ali می‌گه:

  عزیزانی که اصلاعاتی درباره دکتری این واحد اکسفورد دارن منو راهنمایی کنن
  هزینه شهریه ترم ها
  نحوه تشکیل کلاس ها
  اگه لندن باشه اقامت میدن یا نه؟
  زبان تدریس فارسی است یا انگلیسی
  و و و ….

 18. امیر می‌گه:

  سلام این غیر قبول هست ما در داخل ایران میخواهیم ادامه بدیم نه در خارج

 19. مینو نادری می‌گه:

  هر دم از این باغ بری می رسد

 20. PED می‌گه:

  موقع ثبت نام زده بودن در تهران هست موقع ثبت نام حضوری هم همین بحث بود و ما ثبت نام کردیم ، حالا چطور میگن باید یک دوره بریم اونجا؟ مگه ما میتونیم؟ مگه آدم سیاریم؟ بچه ها بیایید همه بریم برای اعتراض! این دوره قرار بود در تهران باشه همین.

 21. phd1 می‌گه:

  خب این یعنی دور زدن قانون در پذیرش فقط! دانشجو اینجا باشه به اسم سهمیه اونجا و بدون امکانات خاص کلی هم پول بده!!!!

درج نظر