مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری

انتشار کارت ورود به جلسه صد و پانزدهمین دوره آزمون زبان انگلیسی تولیمو

صد و پانزدهمین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته در روز پنجشنبه ۲۱ بهمن ماه ۱۳۹۵ در شهر تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش پی اچ دی تست، سازمان سنجش آموزش کشور با انتشار اطلاعیه‌ای تاریخ و نحوه پرینت کار آزمون زبان تولیمو بهمن ماه 1395 را به شرح زیر اعلام کرد:

معرفی آزمون زبان تولیمو

1– صد و پانزدهمين دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته، صبح روز پنجشنبه مورخ 95/11/21 منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد. برگ راهنما و كارت شرکت در آزمون از روز سه‌‌شنبه مورخ 95/11/19 بر روي پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس: www.sanjesh.org قرار مي گيرد تا داوطلبان بتوانند با وارد كردن اطلاعات خود شامل: شماره پرونده، نام و نام‌خانوادگي، سال تولد و شماره ملی نسبت به پرينت آن اقدام نمایند. بديهي است كه هر داوطلب براي شرکت در جلسه آزمون باید، علاوه بر پرينت کارت شرکت در جلسه آزمون، اصل کارت ملی، اصل شناسنامه يا اصل گذرنامه خود را ارائه نماید.

توضیح: چنانچه داوطلبان متقاضی شرکت درآزمون هرگونه اشکالی در کارت ورودی خود مشاهده نمودند، مي‌توانند در روز چهارشنبه مورخ 95/11/20 صبح از ساعت 8:00 تا 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 تا 17:00 با در دست داشتن کارت شناسايي معتبر و دو قطعه عکس به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص مراجعه نموده و نسبت به اصلاح و رفع اشكال احتمالي کارت خود اقدام نمایند.
2- آدرس باجه رفع نقص كارت: 
دانشکده زبان ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران: ‌تهران، خیابان کارگر شمالی (اميرآباد)، بعد از تقاطع جلال آل احمد، بين خيابان هاي 15 و 16.
تذكر مهم:
داوطلبان لازم است لوازم مورد نياز از قبيل مداد سياه نرم پررنگ، مداد پاكن، مداد تراش و سنجاق را بهمراه داشته باشند و از آوردن‌ وسايل‌ اضافي‌ مانند ساك‌ دستي‌، كيف‌ دستي‌، پيجر، تلفن‌ همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند و يا هرگونه وسايل ارتباطي الكترونيكي،‌ جزوه،‌ كتاب، ماشين حساب و نظاير آن و هم‌چنين وسايل‌ شخصي‌ به‌ جلسه‌ آزمون‌ اكيداً خودداري‌ نمايند. بديهي‌ است‌ كه‌ به‌ همراه داشتن‌ هر کدام‌ از وسايل‌ مندرج‌ در اين‌ بند به‌ عنوان‌ تقلب‌ و تخلف‌ تلقي‌ و با داوطلبان‌ ذيربط برابر آيين‌ نامه‌ تقلب‌ و تخلف‌ رفتار خواهد شد.
ضمناً به اطلاع مي‌رساند كه واحد اطلاعات و پاسخگويي به سئوالات در این باره از این تاریخ لغایت 95/11/20 همه روزه بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری آماده پاسخگويي به سوالات داوطلبان است؛ لذا داوطلبان گرامی به منظور پاسخگويي به سوالات خود مي‌توانند به بخش پاسخگويي اینترنتی سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org مراجعه و يا با شماره تلفن 42163-021 تماس حاصل نموده و از مراجعه حضوری خودداري نمايند.
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست

5
افزودن دیدگاه جدید

avatar
مدیریت اموزشی شمال
مدیریت اموزشی شمال

سلام
منابع ازمون msrt ونوع برگزاری ان را بیان می کنید
لطفا راهنمایی کنید

مهسا
مهسا

سلام
اطلاعات کامل این آزمون در صفحه زیر در خصوص نوع برگزاری، نحوه ثبت نام، منابع سوالات هستش:
http://phdtest.ir/1395/03/%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C-msrt-mche-%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85/

حمید
حمید

سلام آیا این آزمون هم متل msrt پر میشود؟
من میخوام تو آزمون 19 اسفند ثبت نام کنم و این آزمون تا 3 اسفند مهلت ثبت نام داره و در آزمون 29 بهمن msrt شرکت کردم میخوام بعد از اون ثبت نام کنم
ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

مهسا
مهسا

سلام
خیر. با توجه به ظرفیت بالای این آزمون، معمولا مشکلی برای ثبت نام نیستش و میتونید تا پایان مهلت ثبت نام، نسبت به شرکت در ازمون اقدام کنید.

حمید
حمید

بسیار ممنون