مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری

اعلام نحوه رفع نقص كارت شركت در آزمون دکتری ۹۶

اصلاح برخی نقص‌های احتمالی موجود در کارت شرکت در آزمون دکتری ۹۶ از طریق سایت سازمان سنجش و ویرایش برخی ایرادات با مراجعه حضوری به باجه‌های رفع نقص صورت می‌گیرد.

به گزارش پی اچ دی تست، آدرس و محل تشكيل باجه رفع نقص كارت شركت در ‌آزمون كليه داوطلبان بر مبناي شهرستان محل آزمون آنان به شرح جدول ذیل مي‌باشد:

بسمه‌ تعالي

داوطلبان درصورت وجود نقص احتمالي در كارت شركت در آزمون بايستي براساس توضيحات زیر اقدام و در صورت نياز صبح از ساعت 8:30 الي 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 الي 17:00 در يكي از روزهاي چهارشنبه مورخ 95/12/4 و يا پنج‌شنبه مورخ 95/12/5 به حوزه‌هاي‌ رفع نقص كارت مراجعه نمايند.

1- با توجه به اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در بندهاي 1، 2، 4، 5، 6، 9، 10، 11، 14، 15، 16، 17 و 18 (شامل نام خانوادگي و نام، سال تولد، شماره شناسنامه، كدملي، معدل مقطع كارشناسي، تاريخ فارغ التحصيلي مقطع كارشناسي، موسسه فارغ التحصيلي مقطع كارشناسي، معدل مقطع كارشناسي ارشد، تاريخ فارغ‌التحصيلي كارشناسي‌ارشد، مؤسسه فارغ‌التحصيلي كارشناسي‌ارشد، هيأت علمي (مربي آموزشي رسمي)، دانشگاه محل خدمت (مربيان آموزشي رسمي) كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است براي اصلاح مورد يا موارد مذكور از طريق لينك مربوط حداكثر تا تاريخ 95/12/6 منحصراً به پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه و با ورود به قسمت ويرايش اطلاعات، نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند و داوطلبان در صورتي كه نسبت به بندهاي 3، 7 و 13 (جنس، معلوليت و زبان خارجي) كارت شركت در آزمون مغايرتي مشاهده نمودند، لازم است در يكي از روزهاي چهارشنبه مورخ 95/12/4 و يا پنج‌شنبه مورخ 95/12/5 به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط مراجعه نمايند و موضوع را پيگيري نموده تا مشكل برطرف گردد. ضمناً درخصوص بندهاي 12 و 21 (نام رشته امتحاني و محل برگزاري آزمون) هيچگونه تقاضايي پذيرفته نخواهد شد.

تبصره: آن دسته از دانشجويان سال آخر كه حداكثر تا تاريخ 95/11/30 در مقاطع كارشناسي ارشد و يا دكتري حرفه‌اي فارغ‌التحصيل شده و يا تا تاريخ 96/6/31 در مقاطع مذكور فارغ‌التحصيل مي‌شوند، در اين مرحله مي‌بايست نسبت به ويرايش و يا درج معدل فارغ‌التحصيلي (براي فارغ‌التحصيلان 95/11/30) و يا ميانگين نمرات واحدهاي درسي گذرانده شده (براي فارغ‌التحصيلان تا تاريخ 96/6/31) خود تا تاريخ 95/11/30 اقدام نمايند. اين داوطلبان مي بايست اصل گواهي تكميل و تاييد شده توسط دانشگاه محل تحصيل، مربوط به معدل واحدهاي گذرانده تا تاريخ 30/11/95 را در زمان مصاحبه همراه داشته و ارائه نمايند.

2- چنانچه مغايرتي در اطلاعات مندرج در بند 8 (سهميه ثبت نامي) كارت شركت در آزمون شما وجود دارد، براي داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه رزمندگان (سپاه پاسداران و وزارت جهاد كشاورزي) لازم است براي روشن شدن وضعيت سهميه خود تا تاريخ 95/12/7 به ارگان مربوطه مراجعه نماييد، داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه ايثارگران (بنياد شهيد و امور ايثارگران) و سهميه رزمندگان (واحدهاي تابعه ستاد كل نيروهاي مسلح) لازم است حداكثر تا تاريخ 95/12/6 به قسمت ويرايش كارت آزمون ورودي دوره دكتري «Ph.D» (نيمه‌متمركز) سال 1396 در پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان وارد شده و سهميه مذكور را اصلاح نمايند تا در صورت تأييد نهايي توسط ارگان ذيربط، سهميه براي آنها اعمال گردد، در غير اين صورت با سهميه آزاد گزينش خواهند شد و هيچ گونه اعتراضي قابل قبول نمي باشد.

3- به داوطلبان توصيه مي‏شود كه مندرجات برگ راهنماي شركت در آزمون را كه همراه با كارت شركت در جلسه آزمون بر روي سايت سازمان قرار گرفته است و قابل پرينت مي‌باشد دقيقاً مطالعه نمايند و با توجه به شماره داوطلبي مندرج در كارت ورودي و بر اساس آدرس حوزه‏هاي امتحاني كه بر روي كارت شركت در آزمون درج گرديده است حوزة امتحاني خود را شناسائي نمايند.

4-چنانچه كارت شركت در آزمون داوطلب فاقد عكس مي‌باشد يا عكس روي كارت داراي اشكالاتي از جمله فاقد مُهر بودن عكس، واضح نبودن عكس و … مي‌باشد ضروري است در ساعات مشخص شده شخصاً ضمن همراه داشتن دو قطعه عكس 4 در 3 (كه در سال جاري تهيه شده باشد) و كارت شناسايي ملي يا شناسنامه عكسدار به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (براساس جدول شماره2‌) مراجعه نمايند و موضوع را پيگيري نموده تا مشكل برطرف گردد.

5- داوطلبان براي حضور در جلسه آزمون بايد علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا شناسنامه عكسدار و چند مداد سياه نرم پر رنگ، مداد پاكن، مدادتراش و سنجاق به همراه داشته باشند. از ورود داوطلباني كه كارت شركت در آزمون و كارت شناسايي (كارت ملي يا شناسنامه) به همراه نداشته باشند به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.

6- از آوردن وسائل اضافي به جلسه آزمون (بجز مدارك مندرج در بند 5 فوق) و هرگونه وسيله ارتباطي، الكترونيكي، و محاسباتي (از قبيل تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، پيجر و ماشين حساب)، كيف دستي، ساك دستي،كتاب، جزوه، هرگونه نُت و يادداشت و نظاير آن اكيداً خودداري نمايند. بديهي است كه به همراه داشتن هركدام از وسايل مندرج دراين بند به عنوان تقلب و تخلف تلقي و با داوطلبان ذيربط برابر آيين نامه تقلب و تخلف رفتار خواهد شد.

7- با توجه به اينكه سازمان سنجش آموزش كشور در جهت بهبود و ارتقاء كيفي حوزه هاي برگزاري آزمون، نياز به نظرات شما به عنوان معتبرترين منبع اخذ داده و اطلاعات براي ارزيابي حوزه ها دارد، خواهشمند است نسبت به تكميل نمودن پرسشنامه ارزيابي حوزه امتحاني خود و نحوه برگزاري آزمون ورودي دوره دكتري «Ph.D» (نيمه متمركز) سال 1396 از تاريخ 95/12/6 لغايت 95/12/13 بصورت اينترنتي از طريق پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان اقدام نمائيد.

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست

7
افزودن دیدگاه جدید

avatar
دکتری
دکتری

سلام دوستان
من تاریخ اخذ مدرک ارشدمو اشتباه زدم .94/10 بوده ولی من 95/3 زدم .بنظرتون ایرادی نداره؟؟؟

نازنين زهرا
نازنين زهرا

نمونه سوالات دكتري سال ٩١و ٩٢خيلي سخت هستن

باران
باران

سلام دوستان من مدرسان 50درصد ی تخصصی میزنم ولی نمونه سوالات دکتری که میخونم سوالات تخصصی ترند به نظرتون میتونم تو کنکور حداقل 30بزنم ؟رشته ام شیمیه

ادبيات فارسي
ادبيات فارسي

سلام دوستان ارجمند اميدوارم كه همچنان كوشا باشيد…..
منظور از سهميه ارگان شامل سهميه بسيج هم مي شه ؟يعني كد رهگيري رو بايد وارد كنيم ؟

دکترا
دکترا

ممنون ازراهنماییتون تخصصی هام 30متاسفانه

دکترا
دکترا

سلام دوستان میشه راهنمایی کنین واسه ی رشته ی ادبیات فارسی درصدابایدچطورباشه

مهران
مهران

سلام دوست خوب!
اگر میانگین تخصصی شما ۵۰ باشه،
زبان و استعداد میانگین ۲۰ بزنید، رتبه ای زیر ۱۵۰ خواهید داشت