مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری

تعیین تکلیف رشته روانشناسی بالینی در آینده

وزیرعلوم گفت: مقرر شده است با همکاری دو وزارتخانه تکلیف رشته روانشناسی بالینی و دیگر رشته‌هایی که مشتمل بر آموزش بالینی هستند، روشن شود که هنوز تصمیم گیری نشده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شورای عالی انقلاب فرهنگی، جلسه ۳۰۳ شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، به  ریاست دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.

محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ضمن اشاره به برخی مباحث در مورد رشته روانشناسی بالینی افزود: در جلسه مشترک اینجانب با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مقرر شد تا با همکاری دو وزارتخانه تکلیف این رشته و برخی دیگر از رشته‌های مشابه که مشتمل بر آموزش بالینی هستند، روشن شود و هنوز در این زمینه تصمیم گیری نهایی نشده است.

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست

3
افزودن دیدگاه جدید

avatar
هادی
هادی

دکتر هم که بری 20 تا تابلو پزشکی میبینی ارتباطی به اشباع شدن نداره …. الان همه گرایشها پا تو کفش ما بالینی ها میکنن ….تقصیر گردن دانشگاه ازاد نندازیم خیلی هم لطف کردن از انحصار وزارت بهداشت در اوردن بالینی رو

محمدجواد
محمدجواد

اگر روانشناسی بالینی به وزارت بهداشت منتقل شود به نفع این رشته است ..خوشبختانه رشته پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی به مدد وزارت بهداشت از پذیرشهای نجومی دانشگاه آزاد در امان مانده و روانشناسی نیز اگر مورد حمایت وزارت بهداشت قرار گیرد روند پذیرش دانشجو در آن منطقی خواهد بود در غیر این صورت دانشگاه آزاد این رشته را همانند رشته هایی چون معماری عمران برق مکانیک حقوق حسابداری مدیریت بیش از حد اشباع میکند .

هادی
هادی

اصلا اینطور نیس دانشگاه ازاد کسی پول نداره برا ثبت نام 3 دانشگاه گرفتن فقط هر ورودی مهر و بهمن 6 نفر رفتن …………. اما سراسری فقط با ازمون 35 نفر گرفتن 15 نفر روزانه بقیه هم پولی