مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری

انتشار کارت ورود به جلسه آزمون تولیمو تیر ماه ۹۶

صد و هجدهمین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته در روز پنجشنبه ۱ تیر ماه ۱۳۹۶ در شهر تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش پی اچ دی تست، سازمان سنجش آموزش کشور با انتشار اطلاعیه‌ای تاریخ و نحوه پرینت کار آزمون زبان تولیمو تیر ماه ۱۳۹۶ را به شرح زیر اعلام کرد:

صد و هجدهمین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته، صبح روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۴/۱ منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد. برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون از روز سه‌‌شنبه ۹۶/۳/۳۰ بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور  قرار می گیرد تا داوطلبان بتوانند با وارد کردن اطلاعات خود شامل: شماره پرونده، نام و نام‌ خانوادگی، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرینت آن اقدام نمایند. بدیهی است که هر داوطلب برای شرکت در جلسه آزمون باید، علاوه بر پرینت کارت شرکت در جلسه آزمون، اصل کارت ملی یا اصل گذرنامه خود را ارائه نماید.

توضیح: چنانچه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون هر گونه اشکالی در کارت ورودی خود مشاهده نمودند، می‌توانند در روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۳/۳۱ صبح از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۸:۰۰۰ با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و دو قطعه عکس به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص مراجعه نموده و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.

تذکر مهم: داوطلبانی که شماره پرونده و کدپیگیری ثبت نام خود را فراموش نموده‌اند، برای دریافت شماره پرونده با مراجعه به سایت سازمان سنجش و ورود به سیستم پاسخگویی اقدام نمایند و به هیچ وجه به باجه رفع نقص مراجعه ننمایند. 

۲- آدرس باجه‌های رفع نقص کارت:

 دانشکده زبان ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران: ‌تهران، خیابان کارگر شمالی (امیرآباد)، بعد از تقاطع جلال آل احمد، بین خیابان های ۱۵ و ۱۶

ضمناً به اطلاع می‌رساند که واحد اطلاعات و پاسخگویی به سوالات در این باره از این تاریخ لغایت ۹۶/۴/۱ همه روزه بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری آماده پاسخگویی به سوالات داوطلبان است؛ لذا داوطلبان گرامی به منظور پاسخگویی به سوالات خود می‌توانند به بخش پاسخگویی اینترنتی سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و یا با شماره تلفن ۴۲۱۶۳- ۰۲۱۱ تماس حاصل نموده و از مراجعه حضوری خودداری نمایند.

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست

5
افزودن دیدگاه جدید

avatar
mahshid
mahshid

نتایج آزمون خرداد ماه تولیمو رو سایت سازمان سنجش گذاشته شده. اما من هر کار میکنم که کارنامه رو مشاهده کنم. اطلاعات رو که وارد میکنم این بیام میاد که داوطلبی با این مشخصات یافت نشذ. کسی هست که بتونه راهنمایی کنه؟

مهسا, ژئومورفولوژی
مهسا, ژئومورفولوژی

نیم ساعت رایتینگ هستش که یکدونه سوال میدن که دربارش بنویسین. مثل انشا درست یادم نمیاد ولی فکر کنم ۹۰ دقیقه هم واسه بقیش زمان داشته باشه

دانشجوی دکتری
دانشجوی دکتری

متشکرم.

دانشجوی دکتری
دانشجوی دکتری

متاسفانه برای دیدن کارت ورود به جلسه وقتی مشخصات را وارد میکنم پیام میاد که داوطلبی با چنین مشخصات وجود ندارد. در حالی که در پروفایلم آزمون تایید شده.
آیا دوستان تجربه ای مشابه بنده دارن؟ چه باید کرد؟

دانشجوی دکتری
دانشجوی دکتری

دوستانی که قبلا در این آزمون شرکت کردین،
مدت آزمون تولیمو چند ساعته؟
و سوالات شامل چند دفترچه میشه؟