مدرسان شریف دومین کنفرانس بین المللی رویکردهای پژوهشی در مدیریت،اقتصاد، حسابداری و علوم انسانی سومین کنفرانس سالانه مدیریت و اقتصاد کسب و کار کنفرانس سالانه پژوهش در علوم انسانی و مطالعات اجتماعی کنفرانس ملی دانش و فناوری نوین در علوم مهندسی در عصر تکنولوژی کارگاه استعداد تحصیلی آزمون دکتری 97 استاد وکیلی نیکفال

تمدید مهلت ارسال مدارک مصاحبه دکتری ۹۶ دانشگاه الزهرا

مهلت ارسال مدارک و ایجاد پرونده الکترونیکی جهت شرکت در مصاحبه آزمون دکتری ۹۶ دانشگاه الزهرا تا پایان هفته جاری تمدید شد.

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام دانشگاه الزهرا، مهلت ارسال مدارک و ایجاد پرونده در سامانه گلستان تا ساعت ۲۴ روز ۲۵ خرداد ماه تمدید شده است.

از آنجایی که دریافت و صدور گواهی ثبت نام منوط به بررسی مدارک ارسالی و تایید مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه می باشد، لذا کلیه معرفی شدگان می توانند تا تاریخ ۱۳۹۶/۳/۳۱ جهت دریافت گواهی خود از طریق سامانه گلستان اقدام نمایند.

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۶)

 1. رضا گفت:

  آیا کسی که در سهمیه ایثارگران رتبه ٢٠ داشته باشد و معدل کلش هم ١٩ باشد و پایان نامه را هم با نمره ١٨ ارائه داده باشد و مقاله اش هم در مجله علمی چاپ شده باشد می تواند امیدوار به قبولی باشد؟

 2. رضا گفت:

  نتیجه آزمون دکترای دانشگاه آزاد تا چه تاریخی اعلام می شود. ممنون می شوم از دوستانی که اطلاع دارند خبر رسانی کنند

 3. النا گفت:

  سلام کسی میدونه که ما که رشتمون معماری هست ایا امتحان اسکیسم ازمون میگیرن؟ اگه کسی میدونه یه راهنمایی بکنه مرسی

 4. النا گفت:

  سلام خسته نباشید منظور از استانی شدن مصاحبه چیه؟ کسی چیزی میدونه یعنی همون دانشگاهایی که تو انتخاب شهر انتخاب کردیم میریم واسه مصاحبه؟؟؟

 5. ساناز گفت:

  سلام خدا به شما خیر دهد.مصاحبه ها استانی شد

درج نظر