مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری کارگاه مقاله نویسی

اعلام جزئیات شهریه دوره‌ شبانه دکتری ۹۶ دانشگاه شهید رجایی

شهریه پذیرفته‌شدگان رشته‌های مختلف تحصیلی دوره‌ نوبت دوم مقطع دکتری تخصصی سال ۱۳۹۶ دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی تست، میزان شهریه دوره نوبت دوم (شبانه) مقطع دکتری دانشگاه شهید رجایی در هیأت امنای دانشگاه در دست بررسی است و به احتمال زیاد برابر جدول زیر (شهریه سال تحصیلی ۹۶ -۹۵) با افزایش تا حدود ۱۵ درصد خواهد بود. این شهریه فقط بابت ارائه خدمات آموزشی است و شامل خدمات رفاهی نمی باشد. توصیه می گردد داوطلبان نوبت دوم قبل از انتخاب رشته به جدول مربوط توجه و در صورت امکان پرداخت شهریه نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون اقدام نمایند.

تبصره ۱ : مبالغ شهریه دریافتی در صورت انصراف و یا اخراج دانشجو در هر مقطع زمانی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

تبصره ۲: شهریه های فوق برای ۹ نیمسال تحصیلی می باشد و شهریه مازاد بر ۹ نیمسال به صورت نیمسال مازاد محاسبه و از دانشجویان دریافت خواهد گردید. در ضمن میزان شهریه دروس جبرانی، مردودی، حذف اضطراری و ن ایر آن براساس شهریه دروس تک درس و به صورت جداگانه محاسبه و دریافت می شود.

 
دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری
 1. V N گفت:

  دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت میگیره؟آیا مایی که قبول نشدیم امیدوارباشیم؟

 2. Nasrin گفت:

  سلام . ببخشید کسی در مورد تکمیل ظرفیت دکتری آزاد خبر داره ؟ اگر کسی دعوت نشده باشه برای مصاحبه باز هم میتواند شرکت کند ؟ لطفا اگر کسی خبری داره حتما من را راهنماییم کنه اخه خیلی نگرانم امسال قبول نشم

 3. دانشجو گفت:

  سلام
  چه رشته ای دعوت شدی؟

 4. الف پاییز گفت:

  سلام براستی ما را چه شده است که دیگر وجود شرایط مادی حرف نخست را در روند پذیرش در دانشگاه می زند. چه بسیار از استعدادها که به دلیل نداشتن قدرت مالی مناسب تنها باید بسان من افسوس بخورند.

 5. ماهان گفت:

  دانشگاه محقق اردبیلی چطوره?من شبانه دعوت به مصاحبه شدم.لطفا اگر کسی خبر داره،اطلاع رسانی کنه.با تشکر

 6. مریم گفت:

  با سلام، دانشگاه بسیار افتضاحی می باشد، برای دانشجویان شبانه وام وزارت علوم تعلق نمیگیرد،چون به گفته مسئولین دانشگاه،دانشگاه تربیت دبیر زیر مجموعه وزارت آموزش و پرورش می باشد نه وزارت علوم!!!!!از شما خواهش میکنم برای ثبت نام در دوره شبانه این دانشگاه بیشتر تحقیق کنین،،من که به شخصه خیلی ناراضی هستم…مسئولآن دانشگاه نیز روحیه وزارت علومی ندارند……تو خود حدیث مفصل بخوان ازین مجمل…

  • دانشجوی دکتری گفت:

   خواهشاً منصفانه قضاوت کنیم و به خاطر محدودیت های مالی که تمام دانشگاهها در حال حاضر با اون دست به گریبانند حیثیت علمی دانشگاه رو زیر سوال نبریم و به عقیده بنده این دانشگاه چه در رشته های علوم پایه و علوم انسانی و چه در فنی و مهندسی جزو دانشگاههای رو به رشد و با پتانسیل علمی بالایی است.

  • بدو ورود به شبانه گفت:

   سلام. من میخوام شبانه شهید رجایی را انتخاب کنم؟ به نظرت برم یا نه؟