مدرسان شریف دومین کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم انسانی،مدیریت،اقتصاد و حسابداری چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت در قرن 21 سومین کنفرانس بین المللی علوم مهندسی و تکنولوژی کنفرانس بین المللی چالش ها و راهکارهای مدیریت و توسعه اقتصادی سامانه ثبت نام در کنفرانس، همایش و کنگره های بین المللی دکتری روانشناسی ابن یمین کتابخانه فرهنگ

اعلام شهریه دوره‌های غیرروزانه دکتری ۱۳۹۶ دانشگاه سمنان

جزئیات شهریه تحصیل در دوره‌های شبانه و پردیس مقطع دکتری تخصصی سال تحصیلی ۹۶-۹۷ دانشگاه سمنان منتشر شد.

به گزارش پی اچ دی تست، بنابر اعلام دانشگاه سمنان، با عنایت به مصوبه هیأت امنای دانشگاه های منطقه البرز جنوبی مورخ ۹۴/۱۲/۱۱ درخصوص شهریه سال تحصیلی ۹۷-۹۶ و تصویب هیأت رئیسه دانشگاه به تاریخ ۹۶/۰۱/۲۷، میزان شهریه تحصیلی مقطع دکتری دوره های نوبت دوم (شبانه) و پردیس دانشگاهی برای دانشجویان ورودی ۹۶-۹۷ به شرح ذیل می­ باشد:

جدول شهریه دانشجویان مقطع دکتری نوبت دوم و پردیس دانشگاهی سال تحصیلی ۹۷-۹۶

تذکر:

۱- با توجه به اینکه شهریه کل، برای یک دوره ۴ ساله (۸ نیمسال) درنظر گرفته شده است لذا در هر نیمسال دانشجو (شبانه و پردیس) ملزم به پرداخت حداقل ۱/۸ شهریه کل می باشد.

 ۲-تعداد نیمسال های تحصیل رایگان برای دانشجویان روزانه ۹ نیمسال می باشد و لذا اینگونه دانشجویان برای تحصیل از نیمسال دهم و به بعد (در صورت افزایش سنوات) ملزم به پرداخت شهریه طبق تعرفه شهریه دانشجویان شبانه(نوبت دوم)هم ورودی خود می باشند.

 ۳-دانشجویان دوره شبانه (نوبت دوم) از نیمسال دهم و به بعد (در صورت افزایش سنوات) ملزم به پرداخت شهریه به میزان ۱/۵ (یک و نیم) برابر تعرفه شهریه خود می باشند.

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۸)

 1. داوطلب... گفت:

  سلام
  بنظر شما پردیس بهتره یا دانشگاه آزاد؟

 2. عرفان گفت:

  انصاف دانشگاه ازاد تو شهریه گرفتن خیلی بیشتر از دانشگاه های دولتیه واقعا راه میان با دانشجو

 3. سعید گفت:

  در مورد شهریه حق با دوستانه و نباید زیاد باشه. اما در مورد تراز اصلا. من یادمه پارسال هم شاهرود تراز بالاتر از خواجه نصیر گذاشته بود. این واسه اینه که دنبال دانشجوهای رتبه بالا هستن. وگرنه تراز پایین بدن، خودشون رو میارن در سطح دانشگاه آزاد. اتفاقا من موافق این کار هستم. همه دانشگاه ها باید برن به سمت تراز بالا، ظرفیتها هم کمتر بشه. قبولی من و شما مهم نیست، ظرفیت جامعه و نیاز مهمه.

  • Ph.D گفت:

   به سعید

   عزیزم تراز ربطی به ظرفیت نداره این ظرفیت است که نیاز جامعه را برآورده میکنه و گرنه تراز ربطی به نیاز نداره چون هر چند که تراز هم پایین باشه مثلا تو رشته ای که قراره ۳ نفر پذیرش کنه تو تراز پایین هم همین ۳ نفر رو پذیرش میکنه.مهم اینه که یک آزمون کتبی نباید ملاک دعوت به مصاحبه باشه.
   چون افراد خیلی زیادی هستن که بر حسب تصادف یا مشکلی که داشتن نتونستن تراز بالا بیارن ولی رزومه ی خیلی خیلی خوبی دارن.و این برابر با کسی نیست که رتبه خوبی آورده که هیچ رزومه ای نداره.

 4. محمد٩٦ گفت:

  حساب کردم برا یه که ٨واحد نظری فقط بگیریم نه پایان نامه میشه ده میلیون و هشتصد هزارتومن!!!!!!چه خبرههههههه

 5. زهرا گفت:

  نمیدونم یه دانشگاه درجه ۴ مثل سمنان چرا باید اولا ترازهاش اینقدر بالا باشه ثانیا دوره شبانه اش از امیر کبیر هم بالاتر!!!!!!!!!!!!۱

  چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 6. اقتصاد گفت:

  چه خبرهههه

درج نظر