مدرسان شریف دومین کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت در قرن 21 سومین کنفرانس بین المللی علوم مهندسی و تکنولوژی کنفرانس بین المللی چالش ها و راهکارهای مدیریت و توسعه اقتصادی سومین کنفرانس بین المللی ایده های نوین در مدیریت، اقتصاد و
حسابداری‎- آلمان دکتری روانشناسی ابن یمین

اعلام شهریه دکتری ۹۶ دانشگاه پیام نور

شهریه تحصیل در مقطع دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور برای پذیرفته‌شدگان سال تحصیلی ۹۶-۹۷ اعلام شد.

به گزارش مهر، شهریه متغیر هر واحد رساله در صورتی که نیاز به تحقیق میدانی ، عملیاتی و آزمایشگاهی داشته باشد تا ۲ برابر قابل افزایش است.

شهریه دانشگاه پیام نور در مقطع دکتری برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ (مبالغ به ریال است)

دانشگاه گروه آموزشی شهریه ثابت هر نیمسال تحصیلی شهریه متغیر برای هر واحد درسی جبرانی شهریه دروس متغیر به ازای یک واحد درسی شهریه هر واحد رساله
عمومی پایه (نظری) اصلی و تخصصی (نظری)
پیام نور علوم انسانی ۲۲.۵۷۸.۱۲۴ ۱,۴۹۲,۰۰۰ ۱,۴۹۲,۰۰۰ ۱,۴۹۲,۰۰۰ ۵,۷۳۳,۰۰۰ ۵,۷۳۳,۰۰۰
علوم پایه و مهندسی صنایع ۲۲.۵۷۸.۱۲۴ ۱,۴۹۲,۰۰۰ ۱,۴۹۲,۰۰۰ ۱,۴۹۲,۰۰۰ ۷/۶۱۰/۰۰۰ ۵,۷۳۳,۰۰۰

براساس این گزارش، شهریه متغیر هر واحد رساله در صورتیکه نیاز به تحقیق میدانی، عملیاتی و آزمایشگاهی داشته باشد با تشخیص کمیته علمی رشته مربوطه تا میزان ۲ برابر قابل افزایش است.

شهریه ثابت و متغیر دانشجویان دانشگاه پیام نور مطابق مصوبات دانشگاه سالانه افزایش می یابد. افزایش شهریه مذکور مشمول ورودی های ترم های قبل نیز است. چنانچه هرگونه افزایش یا کاهشی طبق مصوبات جدید دانشگاه اعمال شود، از ابتدای سال تحصیلی قابل اجرا است.

داوطلبان لازم است به منظور اطلاع از آخرین اخبار، اطلاعیه های مندرج در پرتال اصل دانشگاه را به نشانی،  www.pnu.ac.ir مطالعه کنند.

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۱۲)

 1. شهلا گفت:

  سلام. دانشگاه پیام نور برای دوره دکتری امسال تا قبل از بهمن یا اسفند ۹۶ـــــ یعنی همزمان با آزمون ورودی روزانه و .. ـــــ هیچ آزمونی برگزار نمی کنه؟

 2. حمید گفت:

  سلام در صورتی که فرم صلاحیت عمومی دکتری به موقع تکمیل نشه. امکان حضور در مصاحبه هست یا نه؟؟؟؟؟؟

 3. محسن گفت:

  سلام من دانشگاه روزانه کاشان مجاز شدم.و الان فرم ارزیابی تخصصی یادم رفته ثبت نام کنم.میتونم الان در مصاحبه شرکت کنم یا ن

 4. سارا گفت:

  سلام دوستان گویا پیام نور پیش قبت نام نداره درسته ؟؟؟؟؟؟؟لطفا اگر کسی اطلاع داره پاسخ بده ممنون

 5. دانشجوى آزاد گفت:

  ظاهراً دانشگاه پیام نور در اواخر عمرش هست
  هیچ متقاضى ندارد

  • علی گفت:

   دوست عزیز لطفا در این روزها که مصاحبه در دانشگاه پیام نور برگزار می شود تشریف ببرید و ببینید که رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور چگونه بر سر تصاحب یک کرسی در پیام نور با هم رقابت تنکاتنگ می کنند.

  • تیریون گفت:

   امسال برای مدیریت بازرگانی مرکز تحصیلات تکمیلی تهران با ظرفیت ۱۵ نفر در سه گرایش تا ساعت ۹:۴۵ دقیقه صبح بیش از ۱۱۰ نفر در محل حاظر شده بودند. وقت مصاحبه هر نفر تقریبا ۱۰ دقیقه بود و داوطلبان واقعا قوی اومده بودند

 6. راضیه گفت:

  سلام خدمت دوستان
  بااین حساب فرق چندانی بین شهریه پیام نور و شبانه نیست.کسی اطلاع نداره شهریه آزاد چقدر با اینها فرق میکنه؟

 7. داوطلب گفت:

  سلام. چرا دانشگاه پیام نور هیچ رشته هنری نداره؟!

 8. کاظم محسنی گفت:

  باسمه تعالی
  با سلام و احترام ،
  لطفا بفرمائید نتیجه نهائی دکتر دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۹۶ که به صورت متمرکز از طریق سازمان سنجش کشور برگزار شد، چه زمانی اعلام می شود ؟

  با تشکر فراوان

  • سعيده گفت:

   با سلام
   من داخل سایت رسمی دانشگاه آزاد این پرسش رو مطرح کردم و بعد ۴٨ ساعت جواب دادند که نیمه دوم خرداد به بعد نتایج اعلام میشه.

درج نظر