مدرسان شریف دومین کنفرانس بین المللی رویکردهای پژوهشی در مدیریت،اقتصاد، حسابداری و علوم انسانی سومین کنفرانس سالانه مدیریت و اقتصاد کسب و کار کنفرانس سالانه پژوهش در علوم انسانی و مطالعات اجتماعی کنفرانس ملی دانش و فناوری نوین در علوم مهندسی در عصر تکنولوژی کارگاه استعداد تحصیلی آزمون دکتری 97 استاد وکیلی نیکفال

اعلام نتایج اولیه دکتری بدون آزمون ۹۶ دانشگاه تربیت مدرس

نتایج دعوت به مصاحبه داوطلبان دکتری بدون آزمون ۱۳۹۶ دانشگاه تربیت مدرس منتشر شد.

به گزارش پی اچ دی تست، متن اطلاعیه منتشر شده از سوی دانشگاه تربیت مدرس به شرح ذیل می باشد:

بدین وسیله به اطلاع می رساند کلیه داوطلبانی که وفق اطلاعیه اول فراخوان پذیرش دانشجو از طریق آیین نامه پنیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان (برگزیدگان علمی) متقاضی پنیرش در دوره های دکتری تخصصی سال ۱۳۹۶ این دانشگاه شده اند، ضروری است برای آگاهی از وضعیت بررسی پرونده الکترونیکی اولیه خود با استفاده از شناسه کاربری و رمز عبوری که هنگام ثبت نام در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) دریافت کرده اند وارد سامانه مذکور شده و از منوی ثبت نام به دانشگاه تربیت مدرس به پذیرش برگزیدگان علمی دوره های دکتری تخصصی دانشگاه تربیت مدرس، لینک آخرین وضعیت داوطلب را انتخاب نمایند و از وضعیت بررسی نسخه الکترونیکی مدارک ارسالی خود به شرح زیر مطلع شوند:

* داوطلبانی که وضعیت بررسی نسخه الکترونیکی مدارک آنها در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) “تایید” اعلام شده است مجاز به شرکت در جلسه آزمون شفاهی (بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی و مصاحبه علمی ) هستند و ضروری است نسبت به تکمیل فرایند بررسی پذیرش و انتخاب زمینه تحقیقاتی مورد علاقه خود در سامانه مذکور اقدام و گواهی مربوط به ثبت نام را دریافت نمایند.

ارائه گواهی ثبت نام، اصل کارت ملی و کلیه مدارکی که داوطلبان در هنگام ثبت نام در سامانه مذکور بارگذاری کرده اند در روز برگزاری جلسه آزمون شفاهی ضروری است. داوطلبانی که نسبت به تکمیل قرایند بررسی پذیرش و انتخاب زمینه تحقیقاتی مورد علاقه خود در سامانه مذکور اقدام نکرده و گواهی ثبت نام الکترونیکی را دریافت نکرده باشند مجاز به شرکت در جلسه آزمون شفاهی نخواهند بود.

مراحل انتخاب زمینه های تحقیقاتی مورد علاقه:

 • ابتدا برروی لینک ایجاد زمینه تحقیقاتی کلیک کنید.
 • در صفحه باز شده مجددا بر روی لینک انتخاب زمینه تحقیقاتی کلیک کنید.
 • در صفحه بازشده، زمینه تحقیقاتی مورد نظر را (با کلیک بر روی سطر مربوط) انتخاب نمایید.
 • بر روی دکمه ایجاد کلیک کنید.

برای هر رشته / گرایش انتخابی، باید حداقل سه زمینه تحقیقاتی را (در صورت وجود در سیستم) انتخاب نمایید. ترتیب انتخاب زمینه های تحقیقاتی، نشان دهنده اولویت انتخابی داوطلب می باشد. لیکن، در هر حال زمینه تحقیقاتی (موضوع رساله دکتری) پذیرفته شدگان با توافق استاد راهنما، گروه آموزشی و دانشگاه پس از پذیرش و ثبت نام آنان تعیین خواهد شد و انتخاب زمینه تحقیقاتی توسط داوطلبان حقی برای آنان ایجاد نمی گند.

* داوطلبانی که وضعیت بررسی نسخه الکترونیکی مدارک آنها در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) “مشروط” اعلام شده است مجاز به شرکت در جلسه آزمون شفاهی نمی باشند لیکن به منظور مساعدت با داوطلبان، صرفا در صورت رفع نقص مدارک ارسالی در سامانه مذکور حداکثر تا پایان روز شنبه ۶ خرداد ماه ۱۳۹۶ و تغییر وضعیت آنها از “مشروط” به “تایید” امکان انتخاب زمینه تحقیقاتی و دریافت گواهی ثبت نام برای این دسته از داوطلبان فراهم خواهد شد. در غیر این صورت نام آنان از فهرست داوطلبان واجد شرایط اولیه پذیرش حذف خواهد شد. یادآور می شود پس از تاریخ فوق رسیدگی به درخواست داوطلبان ذی ربط مقدور نیست.

توجه: داوطلبانی که وضعیت بررسی نسخه الکترونیکی مدارک آنها به دلیل “عدم بارگذای تصویر کامل نسخه نهایی قبل از چاپ اپروف) مقاله علمی پژوهشی دارای نامه پذیرش چاپ قطعی (تاریخ نامه پذیرش چاپ قطعی، در بازه زمانی ثبت نام)” مشروط اعلام شده است و دریافت نسخه مذکور از دفتر مجله برای آنان مقدور نیست بایستی تصویر کامل نسخه نهایی قبل از چاپ (پروف) مقاله مربوط را که خود در اختیار دارند به همراه متن تعهد به شرح زیر حداکثر تا پایان مهلت مقرر رفع نقص در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) در قسمت مربوط به تصویر مقاله بارگذاری نمایند تا امکان بررسی درخواست آنان به صورت مشروط فراهم شود. در غیر این صورت نام آنان از فهرست داوطلبان مشروط حذف خواهد شد و وضعیت آنها به “عدم تایید ” تغییر می یابد و امکان برسی درخواست آنان وجود نخواهد داشت.

*داوطلبانی که وضعیت بررسی نسخه الکترونیکی مدارک آنها در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) “عدم تایید” اعلام شده است وفق ضوابط و مقررات حائز شرایط اولیه پذیرش نبوده اند و یا اینکه در مهلت مقرر نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام و بارگذاری مدارک الزامی بررسی پذیرش اقدام نکرده اند؛ لذا از فهرست داوطلبان واجد شرایط پذیرش حذف شده اند.

برنامه زمانبندی جلسه آزمون شفاهی:

 1. جلسه آزمون شفاهی کلیه رشته گرایش های این دانشگاه در روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ خرداد ماه ۱۳۹۶ برگزار می شود.
 2. برنامه دقیق زمانبندی و راهنمای آزمون شفاهی (مصاحبه) هر رشته / گرایشی، متعاقبا در اطلاعیه های بعدی منتشر خواهد شد.
 3. اولویت برگزاری جلسه آزمون شفاهی در وهله اول با داوطلبان شهرستانی و سپس براساس حروف الفبای نام خانوادگی خواهد بود.

توجه: داوطلبان بایستی صرفا از طریق اطلاعیه هایی که از طریق وبگاه دانشگاه منتشر خواهد شد تاریخ و ساعت برگزاری جلسه آزمون شفاهی خود را مشاهده و مراجعه نمایند و دانشگاه مسئولیتی برای اطلاع رسانی از طرق دیگر ندارد و عدم مراجعه داوطلب در روز برگزاری جلسه آزمون شفاهی به منزله انصراف وی از درخواست پذیرش خواهد بود و امکان برگزاری مجدد جلسه مقدور نخواهد بود.

نتیجه نهایی بررسی پذیرش و آزمون شفاهی نیز حداکثر تا پایان شهریوماه سال ۱۳۹۶ اعلام خواهد شد. لذا از داوطلبان درخواست می شود اکیدا از مراجعه حضوری یا تماس تلفنی در این خصوص خودداری نمایند.

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۲۴)

 1. مهندسی شیمی دکتری گفت:

  پول رو واریز کردم ولی اجازه آپلود فایل ها رو نمیده !!!! باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. kay1 گفت:

  زمینه تحقیقاتی برای من باز نمیکنه دوستان لطفا راهنمایی کنند . کسی این مشکلو داشته؟

 3. ساناز گفت:

  سلام کسی هست دانشگاه تربیت مدرس برای رشته صنایع غذایی ثبت نام کرده باشه؟
  برای من گرایش را دوباره زده زیست فناوری کس دیگه ای هم این مشکل را داره؟ چکار کردید؟

 4. داوطلب گفت:

  سلام دوستان
  تصویر صفحه عنوان پایان نامه وچکیده اش چطوری jpg میشه عنوان وچکیده ام تو صفحات جداهستن۰

  • باران گفت:

   سلام میتوتید از عنوان و چکیده عکس بگیرید بعد تو محیط فتوشاپ یا پینت کنارهم قرارشون بدید و در آخر به صورت فایل jpg ذخیرش کنید

 5. محمد گفت:

  سلام
  دوستان مقاله من چاپ شده ، بازهم باید فرم تایید استاد راهنمابرای مقاله رو ارسال کنم؟
  خواهشا جواب بدید

 6. اعظم گفت:

  ممنون دوست عزیز که راهنمایی کردید. یه سوال دیگه اینکه چطور صفحه اول پایان نامه و صفحه چکیده رو تبدیل کنم به یک فایل jpg

 7. ساناز گفت:

  سلام
  میشه بگید شما به چه صورتی فرم مشخصات داوطلب را برای تربیت مدرس آپلود کردید؟ اگه عکس گرفتید با توجه به محدود حجم چ کار کردید. ممنون میشم اگه کمکم کنید

 8. اعظم گفت:

  من نمیتونم وارد گلستان بشم، نوشته شناسه غیر فعاله، لطفا بگید شماها چطور وارد شدید؟ممنون

 9. علامه گفت:

  دوستان عزیز.
  من ۴تا مقاله. همایش خارجی دارم.
  فرستادم واسشون ولی زده عدم بررسی حالا باید چیکار کنم ؟
  اصل مقالات رو بفرستم یا صفحه اول و گواهی ارائه مقاله هارو ؟؟
  ممنون میشم جواب بدین.
  ی چیزی دیگه اون فرم تعهد مقاله فقط برا علمی پژوهشیه؟؟؟
  اصلا از کجا دنلود کنیم و کجا بارگذاری کنیم.

  مرسی ممنون

  • م گفت:

   فکر کنم شرایطی که ملزم کردن رو بررسی کردند من تایید شدم ولی نصف بیشتر مدارکم عدم بررسی خورده فقط مدارک مربوط به معدل و ۲ تا مقاله علمی پژوهشی بررسی و تایید خورده

  • نگار گفت:

   سلام
   برید داخل سایت دانشگاه از قسمت آموزش
   http://modares.ac.ir/index.jsp?fkeyid=&siteid=17&pageid=6045&newsview=4424 این لینک رو یزنید یا اطلاعیه بررسی پرونده بدون آزمون رو ببینید
   داخل اطلاعیه متن تعهد هست
   تایپش کنید پرینت بگیرید بعد از تکمیل و امضا کردن ازش عکس بگیرید و در فایل ورد کامل مقاله قرار بدید
   بعد تبدیلش کنید به پی دی اف و در قسمت مربوط به تصویر مقاله بارگذاری کنید

 10. نگار گفت:

  از بین دوستان کسی هست که وضعیتش تایید شده باشه؟ لطفا بیاین راهنمایی کنید که ماهم بتونیم نقص پرونده مونو رفع کنیم
  ممنون

  • باران گفت:

   سلام دوست عزیز هرجارو که زده عدم تایید باید اصلاح کنی اون قسمتایو که زده عدم بررسی دست نخورده بذار بمونه

   • نگار گفت:

    ممنونم
    برای من فقط یکجا عدم تایید زده
    بارگذاری تصویر صفحه ی اول و خلاصه کامل منظورشون چیه؟
    من متوجه نشدم
    در این قسمت پی دی اف
    اسامی نویسندگان و چکیده مقاله رو فرستادید شما؟
    اینم بگم مقاله من پذیرش داره هنوز چاپ نشده
    ممنون میشم راهنمایی کنید

    • باران گفت:

     اگه مقالتون هنوز چاپ نشده باید کل مقاله که واسه مجله فرستادیو به همراه تعهد نامه ای که تو سایت آموزش تربیت مدرس گذاشته شده رو به صورت ی فایل پی دی اف ذخیره کنی و تو سایت بارگذاری کنی

درج نظر