مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری کارگاه مقاله نویسی

انتشار جزئیات برگزاری مصاحبه‌های دکتری دانشگاه آزاد در سال ۹۶

داوطلبان دکتری ۱۳۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی لازم است مطابق زمان‌بندی اعلام‌شده، جهت حضور در مصاحبه به هر یک از واحدهای دانشگاهی مراکز استان‌ها مراجعه نمایند.

به گزارش پی اچ دی تست، متن اطلاعیه منتشر شده از سوی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص جزئیات برگزاری مصاحبه دکتری ۹۶ این دانشگاه به شرح ذیل است:

۱- ارزیابی اولیه داوطلبان به منظور بررسی احراز شرایط دعوت به مصاحبه براساس نمره کتبی اکتسابی در آزمون دکتری تخصصی سال ۹۶ در اولویتهای چهل گانه انتخابی صورت گرفته است. در این حالت در صورتی که هر داوطلب در هر یک از انتخاب های چهل گانه خود حدنصاب نمره کتبی را کسب نموده باشد، برای انجام مصاحبه معرفی شده است. ملاک معرفی داوطبان دوره بدون آزمون کسب حدنصاب امتیاز حاصل از معدل برای دعوت به مصاحبه در رشته/محلهای انتخابی میباشد.

۲- در صورتی که داوطلب در یک رشته/گرایش در هر یک از واحدهای دانشگاهی سطح یک استان حائز شرایط دعوت به مصاحبه شده باشد تنها لازم است برای مصاحبه به واحد دانشگاهی (محل مصاحبه) که در کارنامه وی درج شده است مراجعه نماید. بدیهی است مصاحبه انجام شده در یک رشته/گرایش در هر استان ملاک پذیرش برای کلیه واحدهای دانشگاهی انتخابی فرد در سطح استان (در صورت احراز شرایط دعوت به مصاحبه) در آن رشته/گرایش خواهد بود.

۳- داوطلبانی که در چند رشته/گرایش در یک استان دعوت به مصاحبه شده اند، لازم است برای هر رشته/گرایش مطابق زمانبندی اعلام شده از سوی واحد دانشگاهی مرکز استان برای مصاحبه مراجعه نمایند. بدیهی است نمره مصاحبه داوطلب در یک گرایش تنها برای همان گرایش معتبر می باشد.

۴- داوطلبانی که در یک یا چند کد رشته/محل در استان تهران دعوت به مصاحبه شده اند لازم است جهت انجام فرآیند مصاحبه در هر رشته/گرایش به واحد دانشگاهی اعلام شده در کارنامه نتایج اولیه مراجعه نمایند.

۵- برگزاری مصاحبه‌های دوره دکتری باآزمون و بدون آزمون سال ۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی از ۱۸ تیرماه آغاز خواهد شد و تا ۶ مردادماه ادامه خواهد داشت. لازم به ذکر است که تاریخ و زمان دقیق مراجعه هر یک از دعوت شدگان به مصاحبه از طریق وب سایت واحد دانشگاهی محل انجام فرآیند مصاحبه علمی اعلام خواهد شد.

۶- هر یک از داوطلبان دعوت شده به مصاحبه اعم از با آزمون و یا بدون آزمون لازم است در زمان مراجعه برای مصاحبه به واحد دانشگاهی فیش واریز هزینه مصاحبه به مبلغ ۷۰۰۰۰۰ ریال را به حساب سیبا شماره ۰۱۰۵۶۴۵۰۲۰۰۰۳ نزد بانک ملی شعبه دانشگاه آزاد اسلامی تهیه و قبل از حضور در جلسه مصاحبه به مسئول مربوطه تحویل نماید.

۷- عدم مراجعه فرد جهت مصاحبه در یک یا چند رشته/گرایش/استان، منجر به حذف انتخاب های متناظر در زمان گزینش علمی نهایی از فهرست انتخابهای فرد خواهد شد.

۸- داوطلبان لازم است فرم اطلاعات اولیه را از طریق وب سایت واحد دانشگاهی محل مصاحبه تهیه و با دقت کامل تکمیل و در زمان حضور در جلسه مصاحبه تحویل گروه تخصصی مصاحبه کننده نمایند. کلیه سوابق پژوهشی و آموزشی فرد که در فرم مذکور درج میشود، صرفاً با ارائه اصل مدرک معتبر توسط گروه تخصصی قابل ارزیابی میباشد. لذا به داوطلبان اکیداً توصیه می شود که کلیه مستندات مربوط به سوابق پژوهشی و آموزشی خود را در زمان مصاحبه به همراه داشته باشند.

۹- از آنجایی که معدل و نمره پایان نامه درج شده در زمان ثبت نام در دوره بدون آزمون ملاک دعوت به مصاحبه داوطلبان قرار گرفته است. لذا داوطلبان این دوره لازم است اصل، تصویر مدرک فارغ التحصیلی و ریزنمرات تأیید شده خود را در زمان مصاحبه به همراه داشته باشند. مطابق تذکر صفحه ۶ دفترچه راهنمای ثبتنام در این دوره ارائه اطلاعات نادرست توسط شخص داوطلب در زمان ثبت نام تخلف محسوب گردید و مطابق مقررات با وی برخورد خواهد شد.

 
دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری
 1. امید گفت:

  سلام اگه بعضی استان هایی که برای مصاحبه دعوت شدم نرم. بعدا میتونم تو تکمیل ظرفیتشون شرکت کنم؟؟؟؟؟

 2. عباس گفت:

  بچه‌ها به نظرتون آزاد شهرستان مثل قم،زنجان و .. ارزش داره آدم وقت و پولشو بذاره برا دکترا؟؟؟؟
  منظورم از لحاظ علمی خوبه؟؟ میشه با مدرک این دانشگاه ها هیئت علمی شد؟؟؟؟
  ممنون اگه نظراتتون رو بگید

 3. داوطلب دکتری گفت:

  دوستان عزیزاگرروال سالهای قبل ۹۵ رودرنظربگیریم .بله احتمال اینکه تکمیل ظرفیت اعلام بشه اسامی تون وشماهم که دعوت به مصاحبه نشده بودید تشریف ببریدبه مصاحبه اون شهرورشته تون.اماروال سال قبل فرق می کردکه خودتون درجریان هستیدوفکرکنم استثنا بود…اماامسال یک نکته هستش که چون سازمان سنجش برگزارکننده هستش شایدپنجاه درصداحتمال بدیم که تکمیل ظرفیتی نباشه که بعیدمی دونم چنین کاری بشه ولی خب این پنجاه روهم درنظربگیریم.موفق باشید.موفق باشید.وتوکل تون بخدایی باشه که ناظربرتمام امورات هست…

 4. نوشین گفت:

  دوستان من توی یک رشته ۹ جا دعوت به مصاحبه شدم، کسی میدونه اگه چندتا از شهر هارو مصاحبه هش رو نروم چی میشه؟ آیا بعد از پذیرش نهایی در صورت عدم ثبت نام سال آینده محروم میشویم؟

 5. ---- گفت:

  سلام
  دوستان ٧٠تومن ب همون شماره حساب فقط باید وأریز بشه؟؟؟
  هر شعبه ای باشه مشکلی ک نداره ؟؟
  ممنونم حواب بدین

 6. HELIAA گفت:

  دوستان این سوال خیلی ها هست.
  اخلاف نمره من خیلی جزئی بود و دعوت به مصاحبه نشدم.
  ممکنه اسم جدیدی اعلام بشه
  اگه کسی می دونه پاسخ بده
  حالم خوب نیست…

 7. اتنا گفت:

  سلام.شاید جای سوال من اینجا نباشه.اما اگر کسی میدونه لطفا پاسخ بده.
  انتقالی یا مهمان برای دانشجویان دکتری وجود داره؟زمان ثبت نامش چه زمانی هست؟

  • ميثم گفت:

   خیر، فقط برای دانشجویان ایثارگر، شاهد و رزمنده شرایط انتقالی وجود داره اونم به شرط تحصیل یک ترم در دانشگاه مبدا و وجود رشته مورد نظر در دانشگاه مقصد

 8. نیما / حقوق جزا و جرم شناسی گفت:

  سلام.نمره قبولی رشته حقوق کیفری ۳۱۰۰ اعلام شد که نمره من ۲۹۹۰ بود.لذا نتونستم انتخاب رشته کنم.حالا هر کسی اطلاع دقیق داره لطفا جواب بده
  ممکنه در مرحله تکمیل ظرفیت اسامی جدید اعلام بشه؟
  تکمیل ظرفیت به چه صورته لطفا جواب بدید

  • امیر حسین گفت:

   این سوال سوال منم هست
   بچه ها اگه کسی خبر داره تو رو خدا جواب بده
   منم اختلاف نمرم کمتر از ۲۰۰ تاست
   آیا امکانش هست اسم جدید اعلام بشه؟

 9. هما گفت:

  سلام من سالهاپیش مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشدم را از تهران مرکزی گرفتم و تا امروز مراکز دانشگاه ازاد تعطیل بود و نتونستم ریز نمرات بگیرم فردا در تهران و کرج همزمان مصاحبه دترم وکسی پاسخگو نیست لطفا راهنماییم کنید

 10. نسیم گفت:

  من وسواس فکری گرفتم
  پول مصاحبه رو شهر خودتون واریز کردین یا بانک دانشگاه روز مصاحبه واریز میکنین؟؟؟؟
  خواهشا یه بزرگواری جواب بده

 11. ---- گفت:

  سلام دوستان
  اطفا جواب منو هر کسی میدونه بگه
  مقالات ای اس ای رو تَو کدوم قسمت باید بنویسیم ١.مقالات علمی پژوهشی
  ٢.علمی ترویجی٣.یا در کنفرانس ها ی داخلی یا خارجی
  لطفا بفرمایید در کدوم قسمت نوشته بشه؟
  ممنون میشم

 12. ماری گفت:

  سلام دوستان . لطفا راهنماییم کنید
  واسه روز مصاحبه پایان نامه باید گالینگور باشه یا بصورت فنر شده و عادی؟
  لطفا راهنماییم کنید

 13. اکبری گفت:

  سلام‌برای‌دکتری‌بدون‌آزمون‌مدیریت‌بازرگانی‌دراستان‌تهران‌معدل‌وپایان‌نامه‌چند‌باشه.برای‌سال‌آینده‌میخوام‌ثبت‌نام‌کنم.لطفا‌کسانی‌که‌استان‌تهران‌دعوت‌به‌مصاحبه‌شدن‌جواب‌بدین

 14. نسیم گفت:

  سلام دوستان
  فیش مصاحبه رو باید از شهر خودمون قبل از مصاحبه واریز کنیم یا باید روز مصاحبه از بانک دانشگاه پرداخت کنیم؟؟؟
  لطف میکنین زود جواب بدین

 15. فریده گفت:

  سلام دوستان من یک سوال دارم . کلی نظرات رو چک کردم چیزی نبود.
  منظور از بند ۷ دقیقا چیه؟؟
  میخوام بدونم اگر من برای چند استان دعوت به مصاحبه شدم برخی رو برای مصاحبه نرم، حق شرکت در بقیه استان ها رو هم ندارم یا صرفا قبولی در اون استان برام حذف میشه؟
  (یعنی میشه برخی از مصاحبه ها رو نرفت و بیخیال شد و شهرهایی که برام مهمه رو برم فقط؟)
  ممنون میشم پاسخ بدید.

 16. فریبا گفت:

  خوب کرمانشاه چی اسامی ان رو هم بدین دیگه.حداقل بگید کجا زدن اسامی رو دق مرگمون کردین

 17. م گفت:

  http://phdinterview1396.iauctb.ac.ir/fa
  این سایت دانشگاه مرکزی تهران است . یکم صبر کنید باز میشه . سعی کنید با کامپیوتر باز کنید سایت رو.

 18. بدون ازمون گفت:

  بچه هااا خواهشا کمک ظاهرا شیراز زمان مصاحبه رو هنوز مشخص نکرده درست میگم؟؟

 19. فریبا گفت:

  سلام دوسنان منو راهنمایی کنید ممنون من چطور میتونم اسامی دعوت شدگان کرمانشاه رشته اموزش رو ببینم

 20. زهرا گفت:

  سلام دوستان
  یه سوال داشتم
  اسامی و محل مصاحبه دانشگاه تهران مرکز اعلام شده ؟؟
  سایت دانشگاه تهران مرکز برای من باز نمیشه

 21. مدیریت آموزشی گفت:

  باسلام خدمت همه دوستان، میشه بفرمایبد تفاوت امتیاز مقاله با تالیف کتاب چقدره؟؟؟؟؟برا دانشگاه ازاد
  من فقط۱پذیرش علمی پژوهشی با ۳ کتاب دارم بقیه مقاله هام هنوز پذیرش نشدن فرصت هم نیست دیگه.

 22. علی برنامه ریزی شهری گفت:

  سلام من برای بدون ازمون هم تهران و هم رشت و هم ساری دعوت شدم جالب اینجاست که شش نفری که دعوت شدن هم در ساری وهم در رشت دعوت شدن یعنی بجز دو نفر بقیه در هر سه جا مشترکیم حالا چطور میشه لطفا دوستان نظر بدن

  • علی برنامه ریزی شهری گفت:

   جالب اینجاست مصاحبه رشت و تهران تو یک روزه یعنی اون چهار نفر مشترک هم باید در تهران باشن هم رشت

   • ميثم گفت:

    روزهای ۲۳ و ۲۴ تیر زمان تعیین شده برای مصاحبه با تاخیر واحدهای تهران هست. با گرفتن گواهی مصاحبه از واحد رشت و ارائه آن به واحد تهران، در روزهای ذکر شده میتونید به دانشگاه تهران مراجعه کنید

 23. پشت کنکوری دکتری گفت:

  علت این که در فرم هم چاپ شده داریم هم پذیرش شده به خاطر مقالات علمی پژوهشی هشت چون ممکن است مقله ای پذیرش شده باشد اما هنوز چاپ نشده باشد اما در مورد کنفرانسی ها من اونایی که ارائه شفاهی داشتم و مقاله در مجموعه مقالات چاپ شده بود را در هر دوحالت قراردادم یعنی هم پذیرش شده و هم چاپ شده و مقالاتی که ارائه شفاهی نداشتم و فقط چاپ شده بود در بخش چاپ شده گذاشتم.
  یه سوال من تهران اراک و قم می خوام برم مصاحبه باید ۳ تا ۷۰ هزار تومان به حساب بریزم؟

  • م گفت:

   سلام ممنونم از جوابتون . برای مقاله های کنفرانسی که شفاهی بود و در قسمت چاپ شده هم گذاشتید در قسمت تاریخ چاپ همون تاریخ روز برگزاری کنفرانس و در نام نشریه برای چاپ اسم چی رو گذاشتید؟ اسم کنفرانس یا نام نشریه برای چاپ؟؟؟؟

   در جواب سوالتون فکر میکنم اگر این ۳ شهر از یک استان نباشن شما باید ۳ تا ۷۰ تومن بدین .ولی اگر مربوط به ی استان و یک گرایش باشن ی ۷۰ تومن کافیست

 24. علی بهداشت مواد غذایی گفت:

  سلام دوستان مقاله های کنفرانسی رو در کدوم قسمت فرم مصاحبه بنویسم ؟ چاپ شده یا پذیرفته شده ؟ لطفا راهنماییم کنید

 25. علی بهداشت مواد غذایی گفت:

  سلام . من واحد فقط دعوت به مصاحبه شدم . احتمال قبولیم زیاده ولی نمیخوام برم . ولی میخوام در تکمیل ظرفیت شرکت کنم . ایا باید روز مصاحبه حتما حضور داشته باشم تا تکمیل ظرفیت بتوانم شرکت کنم ؟ از طرفی میگن اگر قبول شدید در مصاحبه حق شرکت در تکمیل را ندارید . در ضمن در این راستا مطلبی رو از سایت براتون میزارم ولی اعتبار ان را نمیدونم !! لطفا بعد خواندن ان نظر خودتون رو بگید

 26. مصطفی گفت:

  سلام، سوال : حتماً باید ریز نمرات را در روز مصاحبه به همراه داشته باشیم؟ ممنون

 27. لطفا جواب و نظر بدین ..... گفت:

  سلام . من واحد امارات فقط دعوت به مصاحبه شدم . احتمال قبولیم زیاده ولی نمیخوام برم . ولی میخوام در تکمیل ظرفیت شرکت کنم . ایا باید روز مصاحبه امارات حتما حضور داشته باشم تا تکمیل ظرفیت بتوانم شرکت کنم ؟ از طرفی میگن اگر قبول شدید در مصاحبه حق شرکت در تکمیل را ندارید . در ضمن در این راستا مطلبی رو از سایت براتون میزارم ولی اعتبار ان را نمیدونم !! لطفا بعد خواندن ان نظر خودتون رو بگید

  شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶

  باید اذعان بداریم نکته ای که باید در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد به شما داوطلبین محترم متذکر شویم این میباشد که تمامی افرادی که تمامی افرادی که در آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد ثبت نام و شرکت نموده اند و در شهریور ماه در یکی از رشته محل های انتخابی خودشان , چه قبول شده باشند چه نشده باشند قادر خواهند بود در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در مهر ماه و بهمن ماه ثبت نام نمایند. نکته قابل توجه در شرایط شرکت در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد این میباشد که در صورتی که شما در یک رشته محل در شهریور ماه که به آن علاقه ای ندارید قبول شده اید حتما ملزم به ثبت نام در این رشته محل باشید تا بتوانید مجوز انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶ را کسب نمایید بنا براین دوباره متذکر می شویم که تنها شرط شرکت در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶ این نمیباشد که آیا در آن رشته محل قبول شده اید یا خیر بلکه ملاک اصلی; شرکت در تکمیل ظرفیت حضور در کنکور دکتری میباشد. البته توجه به این که آیا دعوت به مصاحبه شده اید یا نه هم اهمیت ویژه ای دارد که در ادامه به تفضیل در مورد آن شرح خواهیم داد. نکته بسیار مهمی که در شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت در بهمن ماه گنجانده شده این می باشد که از ثبت نام داوطلبانی که در راستای قبولی در شهریور ماه و یا تکمیل ظرفیت مهرماه در یک دانشگاه مشخص ثبت نام کرده اند جلوگیری به عمل آید. توجه داشته باشید این که شما در یک رشته محل قبول شده باشید مانع از این نمیشود که شما نتوانید در تکمیل ظرفیت بهمن ماه شرکت کنید بلکه تنها دلیلی که حق ثبت نام در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶ از شما سلب می کند این است که; شما در مقطع دکتری دانشگاه آزاد در یکی از دانشگاه ها ثبت نام نموده باشید

  • امیرعلی گفت:

   سلام.به نظرم کاملا درست وعقلانی هس. اگه شما ثبتنام نکنی الزامی ایحادنمیشه. دوم اینکه به نظرم تکمیل مهر برای دعوت شده ها باشه چون ظرفیتش کمه. ولی تکمیل بهمن فرایندجداگانه ای هس که همه کسانیکه کنکوردکتری دادن میتونن شرکت کنن

 28. مهدی فرهنگ پور گفت:

  سلام،از مسئولان محترم دانشگاه آزاد هر استان درخواست دارم زمان دقیق مصاحبه را اعلام کنند تا بتونیم با یک برنامه ریزی دقیق آماده شویم

 29. مهسااا گفت:

  سلام دوستان
  یه سؤال مهم دارم ، ممنون میشم جواب بدهید.
  من رشته کارافرینی دعوت به مصاحبه شدم، که۶ تا گرایش داره، ولی تا به اینجا گرایش انتخاب نکریدیم , کی و کجا باید تعیین گرایش کنیم؟؟؟؟

 30. Farzad گفت:

  سلام من برای امارات دعوت به مصاحبه شدم.آیا شرط تکمیل ظرفیت انجام مصاحبه در دعوت سابق هست؟!

 31. لطفا جواب بدین گفت:

  سلام دوستان مقاله های کنفرانسی رو در کدوم قسمت فرم مصاحبه بنویسم ؟ چاپ شده یا پذیرفته شده ؟ لطفا راهنماییم کنید. منتظرم ……….

 32. م گفت:

  سلام دوستان مقاله های کنفرانسی رو در کدوم قسمت فرم مصاحبه بنویسم ؟ چاپ شده یا پذیرفته شده ؟ لطفا راهنماییم کنید

 33. *** گفت:

  سلام، من دانشنامه کارشناسی ارشد و کپی مدرک کارشناسی رو دارم، الان نمیدونم واسه گرفتن ریزنمراتم چکار کنم؟ لطفا راهنماییم کنید.

 34. سمیرا -جزا گفت:

  سلام در تکمیل فرم ۳ در قسمت مقالات چاپ شده اگر چنانچه بایستی عنوان نوشته شود جا بسیار کمه وآیا فقط تعداد را باید قید کنیم؟لطفا راهنمایی بفرماییددر قسمت مقالات چاپ شده همایش ها

 35. م گفت:

  سلام دوستان مقاله های کنفرانسی رو در کدوم قسمت فرم مصاحبه بنویسم ؟ چاپ شده یا پذیرفته شده ؟ لطفا راهنماییم کنید…

 36. fariba گفت:

  با سلام خدمت همه داطلبان دکتری

  بچه میخواستم بدونم اگه تو مصاحبه دانشگاه آزاد قبول شدیم و دانشگاه ثبت نام کردیم میتونیم همزمان تو کنکور دکتری سراسری سال بعد شرکت کنیم؟؟
  کسی اطلاع داره؟؟
  تشکر

 37. ك م گفت:

  به خانم سمیرا
  من هم اراک اولویت دومم هست فعلا تاریخ و روز مصاحبه مشخص نیست

 38. مهدی گفت:

  فرم مربوط به دانشگاه آزاد باید تایپ کنیم یا با خودکار پر کنیم با خودمون ببریم لطفا راهنمایی کنید متشکرم

 39. مهدی گفت:

  سلام من در یک کنگره بین المللی پوستر دادم کدام قسمت فرم باید پر کنم لطفا جواب بدهید

 40. سهند گفت:

  سلا. ایا مصاحبه بدون ازمون و با ازمون یکی است؟

 41. م گفت:

  مثلا مقاله کنفرانسی که از روز برگزاریش گذشته و گفته شده در چند ماه دیگه چاپ میشه رو کجای فرم بنویسم ؟ پذیرفته شده ؟؟

 42. م گفت:

  سلام دوستان مقاله های کنفرانسی رو در کدوم قسمت فرم مصاحبه بنویسم ؟ چاپ شده یا پذیرفته شده ؟ لطفا کمکم کنید…

 43. mohsen گفت:

  تعیین رشته رو با دانشگاه های بالا انجام دادم و دعوت به مصاحبه نشدم و اگه دست پایین تر میگرفتم حتما دعوت به مصاحبه میشدم الان واسه تکمیل ظرفیت تکلیف ما چیه میتونیم تکمیل ظرفیت کنیم یا نه.

 44. mohsen گفت:

  دعوت به مصاحبه نشدن تکلیفش واسه تکمیل ظرفیت چی هست

 45. سمیرا گفت:

  دوستان کسی از برنامه دانشگاه ازاد زنجان و اراک خبر داره؟من هر چی میرم تو سایتشون هیچی در رابطه با زمان مصاحبه نگفتن

 46. مدیریت آموزشی گفت:

  سلام
  دوست عزیز
  سوال من پیش بینی قبولیم بودباتوجه به رتبه و….
  خوب هر کی تا این مرحله آزاد میاد لابد تصمیمشو برا ادامه کار گرفته دیگه.

 47. حقوق بین الملل عمومی گفت:

  سلام دوستان عزیز و گرامی:
  این سوالاتم را برای بار چندم میپرسم لطفا و خواهشا جواب بدین:
  ۱ من حقوق بین الملل آزاد پردیس کیش و قسم دعوت به مصاحبه شدم برای اطلاع از روز و ساعت و شهر مصاحبه ام به کدام سایت و آدرس مراجعه کنم؟
  ۲ اگر مصاحبه نرم و منتظر تکمیل ظرفیت باشم برای واحدهای داخل ( غیر پردیس ها) به نظرتان مصاحبه کیش و قسم را بزم یا منتظر باشم مصاحبه برای تکمیل ظرفیت؟
  ممنون میشم سریع جواب بدین.

 48. parya گفت:

  دوستان خواهشا اگه میدونید جواب منو بدید؟
  خیلی ممنون

 49. مدیریت آموزشی گفت:

  ۲۵ شهر دعوت به مصاحبه شدم ولی فقط واحد شهرخودم که ارشدم اونجا بودم میخوام مصاحبشو برم.
  راستش نگرانم میگن۳تا۵نفرمیخوان.حدود ۲۰۰ نفر هم دعوت کردن بینم چندنفر بیان

 50. مدیریت آموزشی گفت:

  باسلام
  به نظرتون من با معدل ارشد۱۷:۶۳ وپایان نامه۱۹:۳۰ مصاحبه دانشگاه ازاد خرم اباد نمره میارم.دوتا کتاب و یه مقاله پژوهشی دارم.
  رتبم ۶۳۷ نمره کلم ۲۰۸۰ تراز دانشگاه تا ۱۴۰۰ اعلام کرده.

 51. مديريت دولتي گفت:

  سلام دوستان لطفا رشته مدیریت دولتی واحد امارات نمره اخرین فرد دعوت به مصاحبه را اعلام کنند با تشکر

 52. parya گفت:

  سلام دوستان
  اگه تو مصاحبه قبول بشیم ولی تو هیچ واحد دانشگاهی ثبت نام نکنیم سال بعد از کنکور دکتری محروم میشیم یا نه ؟
  لطفا اگه کسی میدونه جواب بده؟
  ممنون

 53. رسول گفت:

  شما اگر در مصاحبه واحد امارات شرکت کنید، چون این مصاحبه در تهران برگزار میشه، نمره این مصاحبه صرفا برای واحدهای دانشگاهی مستقر در تهران موثر هست. حالا اگر فرضا شما در تکمیل ظرفیت، بخواید برای واحد مثلا ساری شرکت کنید، نمره مصاحبه شما در تهران، به درد واحد ساری نمیخوره. پس در مصاحبه امارات شرکت کردن دردی رو از شما دوا نمیکنه. به احتمال زیاد برای تکمیل ظرفیت بهمن، واحدهایی که ظرفیت خالی دارن، دوباره مصاحبه میگیرن. مشابه تکمیل ظرفیت دانشگاه های دولتی.

 54. متقاضی دکتری گفت:

  سلام ببخشید دوستان افرادی مثل من که هنوز معافیت تحصیلی سربازی دارند و دانشگاه بهشون ریز نمرات و اصل مدرک کارشناسی و ارشد رو نمیده با چه مدرکی باید برای مصاحبه بریم؟ تشکر

 55. مریم گفت:

  سایت دانشگاه آزاد اهواز باز نمیشه . از جای دیگه میشه تاریخ مصاحبه رو دید ؟

 56. داوطلب دکتری...به جزا گفت:

  یه برگه ازاولین مرکزی که تشریف بردیدمصاحبه خواهیدگرفت برای شرکت درمرکزدوم که مصاحبه دارید.تاغیبت تون موجه باشه.

  • دکتری بدون آزمون گفت:

   ببخشید اون وقت چه روزی باید بریم مصاحبه شهری که غیبت داشتیم ؟ چطور اطلاع میدن. ؟

  • دکتری بدون آزمون گفت:

   با سلام میشه راهنمایی کنید. بعد ازگرفتن برگه چه روزی باید مراجعه کنیم ؟ تیم مصاحبه کننده هر روز که نیستن.اگه کسب اطلاعی داره راهنمایی کنه لطفا
   با تشکر

 57. داوطلب دکتری...به مرمر گفت:

  ضمن عرض سلام واحترام خدمت شما: سوال بنده درمورداین است که درصورت عدم شرکت درمصاحبه دکتری واحدامارات (دبی)ایامی تونم درشهریورماه یادوره های بعدی منتظرتکمیل ظرفیت شهرهای دیگرباشم یانه؟ بی نهایت ممنون خواهم بودپاسخ اینجانب روسریعتربفرمایید.

  به شرح زیر می باشد: شرایط و ضوابط تکمیل ظرفیت اواخر شهریور بعد از اعلام نتایج نهایی بررسی و اطلاع رسانی میشود
  با تشکر
  واحد پاسخگویی به سوالات

  جواب سوال بنده که دیروزپرسیده بودم الان ایمیلیم اومد.پس نتیجه می گیریم چون همه چیزسربسته وبلاتکلیف هستش عقل حکم میکنه که مصاحبه حتمابریم تانمره مصاحبه دستمون باشه تابتونیم توتکمیل ظرفیت درصورت اعلام ماهم شرکت کنیم.موفق باشید.

  • مرمر به داوطلب دکتری گفت:

   سلام . خیلی ممنونم از شما . پس من هم در مصاحبه امارات مثل شما شرکت میکنم به امید شرکت در تکمیل ظرفیت . تشکر . موفق باشین ….

 58. جزا گفت:

  تو یه روز هم تهران هم کرج هم قم ۱۸/۴/ و ۲۱ هم ساری هم گرگان تداخل دارم باید چکار کنم

 59. حقوق بین الملل عمومی گفت:

  سلام و احترام
  سروران عزیز لطفا اگه اطلاع دارید بفرمایید
  برای آگاهی از تاریخ مصاحبه ام که پردیس و کیش می باشد و مصاحبه در بندر عباس هست به کدام آدرس سیا سایت مربوطه مراجعه کنم؟
  ممنونم میشوم جواب بدید

 60. nim aaaaaa گفت:

  سلام
  دوستان گسی از ظرفیت پذیرش دوره های بدون آزمون اطلاعی داره؟
  چند نفر می گیرن؟

 61. داوطلب دکتری...به Maryam گفت:

  http://phdinterview1396.iauctb.ac.ir/fa
  این هم آدرس تهران مرکزی برادوستی که آدرس خواسته بودند.قسمت بالاسه تاخط هست اونحاکلیلک کنیدوازطرق نوشتن مشخصات خودتون یافقط رشته تحصیلی خودتون هرکدوم که دوست داشتیداسم خودتون روپیداکنید.

 62. داوطلب دکتری...به مرمر گفت:

  سلام خدمت شماباتوجه به تحقیقاتی که کردم وپارسال هم تومصاحبه آزادشرکت داشتم…ومقایسه باتجربیات پارسال وسالهای قبل به این نتیجه رسیدم که فرق امسال باسالهای ۹۴ وقبل اون دراین بودکه مصاحبه ها پارسال همه ابتداانجام شدوبرای تکمیل ظرفیت دیگه ازبین قبول نشده هامثل روال سال ۹۳ و۹۴ که پذیرش می شدنکردند.امسال هم روال سال قبل خواهدبودیعنی همین ابتدابایدازیک شهری یاانتخابی نمره مصاحبه داشته باشیم تابتونیم اگرهم تحصیل نکنیم تواون شهر،براتکمیل ظرفیت اگربودماهم شرکت کنیم.البته شب گذشته برامرکزآزمون هم سوالم رو نوشته ام که درصورت پاسخگویی تا۴۸ به شماهم نتیجه نهایی روعرض میکنم.موفق باشیدوحتماشرکت کنید.

  • مرمر به داوطلب دکتری گفت:

   سلام خدمت شما . چشم . بسیار ممنونم از پیگیریتون . خیلی لطف میکنید نتیجه نهایی رو اعلام کنید . موفق باشید …..

   • نسیم گفت:

    منم شرایطم مثل شماست.نمیخوام امارات برم منتظر تکمیل ظرفیتم.پس چرا میگن مصاحبه نرفتیم هم مهم نیست!!!چرا هر کی یه نظر میده!!!
    بابد مصاحبه بدیم یا نه؟؟؟

  • رویا گفت:

   سلام به داوطلب دکترا
   من بدون آزمون ثبتنام کردم و سوالم اینه که بالاترین نمره و تراز برای دانشجوهای بدون آزمون چند است؟۶۰۰۰؟
   و اینکه در روز مصاحبه چه سوالاتی مطرح میشود؟
   ممنون میشم اگه اطلاع دارید بهم پاسخ بدین

  • امیرعلی گفت:

   باسلام
   امسال نمره وامتیاز مصاحبه هرواحدی مال همون واحد وبرای همون استان قابل ارزش هس ونمیشه نمره شو برای استان دیگری گذلشت… اصلا شبیه پارسال نیس. امسال کاملا شبیه سراسری هس. برای سراسری هم درتکمیل همه مجازین میتونن شرکت کنن البته تکمیل بهمن فقط. بعدترازها چهارصدتا پایین می اومد… همه مجازین میش

 63. محمد گفت:

  با سلام اگر مدرک زبان IELTS بیشتر از دو سال گذشته باشه قبول می کنن؟

 64. محمد گفت:

  با سلام
  آیا ظرفیت بدون آزمونها با کسایی که آزمون دادند یکی هست؟یا ظرفیت جداگانه دارند؟
  ممنون می شوم اگر کسی اطلاع دارد پاسخ دهد

 65. Maryam گفت:

  سلام دوستان
  من برای واحد امارات باید برای مصاحبه به دانشگاه ازاد تهران مرکز مراجعه کنم ، ولی نمیدونم کدوم قسمتش باید برم که اسمم رو پیدا کنم و زمان مصاحبه رو ببینم
  لطفا راهنمایی کنید
  ممنونم

 66. مرمر به داوطلب دکتری گفت:

  شرایط من مثل شماست . تصمیم گرفتین برای شرکت در مصاحبه ؟؟

 67. مرمر گفت:

  خانم یا اقای داوطلب دکتری منم مثل شمام . تصمیم گرفتین شرکت کنین یا نه؟ هر کی ی چیز میگه … خیلی سر درگمم

 68. داوطلب دکتری...به Archi گفت:

  بسیارممنونم ازپاسخگویی تان آرزوی موفقیت دارم براتون.

 69. الهام گفت:

  سلام دوستان خسته نباشید کسی از تاریخ مصاحبه دانشگاه ازاد شیراز خبر داره؟ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید منو هم در جریان بگذارید،و اینکه مقالات کنفرانسی و سیویلیکا جز کدام دسته از مقالات میشه باید در فرم چی بنویسیم؟علمی پژوهشی هستن ایا؟ممنون میشم اگر جوابمو بدین

  • دکتری بدون آزمون گفت:

   سلام نوع مقاله شما چیه ؟ آموزشی یا علمی پژوهشی؟
   منم همین مشکل رو دارم. مقاله مت علمی پژوهشی هست ولی سیویلیکا نمایه شده اینجا جزو کنفرانس حساب میشه.
   نمیدونم کجا بنویسم.

   • به امید قبولی گفت:

    سلام دوست عزیز
    سیویلیکا یک وبسایت خصوصی است که نمایه کننده مقالات کنفرانسی هست و ارتباطی با مجلات علمی و پژوهشی نداره. شما در قسمت چاپ مقاله در مجلات علمی و پژوهشی رو باید خالی بگذاری و فقط در قسمت مقالات همایشی مقالات خودت رو وارد کنی.

 70. داوطلب دکتری... گفت:

  سلام خدمت همه دوستان:
  سوال بنده درمورداین هستش که بنده که فقط ازواحدامارات تورشته خودم قبول شده ام وخیلی کم مونده بودکه ازچندتاشهرداخل باترازپایین قبول بشم …اگرمصاحبه نرم می تونم براتکمیل طرفیت داخل کشورتوشهریورماه شرکت کنم یابالاجباربایدبرم مصاحبه امارات؟
  سپاسگزارم ازدوستان عزیز.

 71. حقوق بین الملل عمومی گفت:

  با سلام مجدد
  در چند پیام قبل این سوال را مطرح کردم که بنده در واحد پردیس قشم و کیش دعوت به مصاحبه شدم که یکی از دوستان لطف کردن که گفتن هزینش ۱/۵ برابر سایر واحد هاست، اما به نظر دوستان مصاحبه برم یا بزارم برای تکمیل ظرفیت مصاحبه بزم که به نظر شما عزیزان احتمالش هست مصاحبه اون زمان برگذار بشه و در واحد معمولی داخل قبول شوم؟ سپاسگذارم از پاسخ تان
  اگرم دقیق اطلاع ندارید لطفا راهنمایی کنید به کدام قسمت از سازمان مرکزی دانشگاه مراجعه کنم، در هر صورت لطفا آدرسش برام بنویسید.

  • امیر رضا گفت:

   سلام
   فعلا چیزی مشخص نیست. یعنی بهتره بگم چیزی اعلام نکردند. اما بر اساس تجربه سنوات گذشته تکمیل طرفیت از بین داوطلبانی است که قبلا مصاحبه رفته باشند.

 72. Shaparak گفت:

  سلام، دکترای آینده، فرما که مث دانشکاه سراسری نیس، توی مرکز ازمونم چیزی نزدن ، اصن هیچ دانشگاهی فرمی نخواستن که براشون بفرسیم، باید چیکار کرد؟؟ اگر در مورد بند هفتمم اطلاعی دارین بگین

 73. رویا گفت:

  سلام به دوستان
  من بدون آزمون ثبتنام کردم و سوالم اینه که بالاترین نمره و تراز برای دانشجوهای بدون آزمون چند است؟۶۰۰۰؟
  و اینکه در روز مصاحبه چه سوالاتی مطرح میشود؟
  ممنون میشم اگه اطلاع دارید بهم پاسخ بدین

 74. فروغ گفت:

  سلام دوستان برای واریز پول برای مصاحبه و تکمیل فرم اطلاعات تا چه تاریخی فزصت داریم برای دانشگاه علوم تحقیقات ؟ زمان مصاخبه من ۱۸ نیر ساعت ۱۴ نوشته .

 75. ارکان گفت:

  سلام
  من یک سوال داشتم
  من توی کارنامه انتخاب رشتم دانشگاه علوم تحقیقات تهران رده ۵ هستش
  همشون هم یک مصاحبه دارم تهران
  اگر قبول بشم همون اولی برم میدارن یا میتونم از بین مرکز و شمال و جنوب و تحقیقات به میل خودم انتخاب کنم

 76. حقوق بین الملل عمومی گفت:

  سلام و احترام خدمت همه دوستان گرامی با آرزوی موفقیت برای همه،چند سوال داشتم لطف کنید بهم جواب بدید ممنون میشم:
  ۱ من پردیس کیش و قشم در رشته حقوق بین الملل مصاحبه دعوت شدم که محل مصاحبه بندر عباس هست،
  از لحاظ شهریه پردیس ها یا سایر واحد های دانشگاه آزاد بیمه یا تفاوت داره؟ مدرکش از لحاظ اعتبار چی؟
  ۲ اگه تکمیل ظرفیت باشه برای رشته من احتمالش هست به جای پردیس در واحد های دیگه که پردیس نیست قبول بشم؟
  ۳ مصاحبه رو حتما برم یا بذارم تکمیل ظرفیت ؟چون بندرعباس از محب زندگیم دوره…
  واقعا لطف کنید جواب بدید

  • امیر رضا گفت:

   سلام
   ۱- شهریه یک و نیم برابر واحدهای معمول است. هزینه بالای رفت و آمد هم بهش اضافه کن.در مورد سوال دوم و سوم با توجه به تغییرات بوجود آمده سال جاری و عدم اطلاع رسانی مسولین فعلا چیزی مشخص نیست.

  • دکتری بدون آزمون گفت:

   واحد بین الملل پارسال تکمیل ظرفیت نداشت

 77. اموزش زبان انگلیسی گفت:

  سلام .دوستانی که در مورد مصاحبه دانشگاه ازاد سوال کرده بودند خواهشابهتر خودتون شخصا از طریق اخبار سایت ازمون دکتری و همچنین http://www.azmoon.org پیگیری کنید تا خدایی نکرده بعدا مشکلی پیش نیاد.به طور کلی خدمت دوستانی که بدلایلی وقت نمی کنند شخصا اخبار رو پیگیری کنند عرض میکنم که فرم اطلاعات اولیه را از سایت دانشگاه مورد نظرتان دانلود کرده و تکمیل نمایید.هزینه مصاحبه ۷۰ هزار تومان هست .قبل رفتن به مصاحبه فیش بانکی که به شکل حضوری پرداخت کرده اید رو اماده کرده و در روز مصاحبه همراه خود می برید(توجه داشته باشید این بخش دارای جزییات است که باید خودتان پیگیری کنید مثلا برای مصاحبه در هر مرکز استان باید فیش جداگانه داشته باشیدورشته و گرایهشای متفاوت رو خودتون پیگیری کنید. ولی باز هم از دوستان خواهش میکنم خودشون اخبارهای مهم رو پیگیری کنند چون اطلاعاتی که من و دیگر دوستان در اختیار شما قرار میدیم ممکنه کاملا دققیق نباشه بعدش هم اخبار رو بعضا عوض میکنند .موفق باشید.

 78. 123 گفت:

  سلام
  من رشته ام مدیریت است و در آزمون ept پارسال نمره ۴۰۰ آوردم و اولین باری هم بود که شرکت کردم. بعدش موفق نشدم در آزمون های بعدی اون شرکت کنم به خاطر بیماری و جراحی که داشتم. حالا سوالم اینه که می تونم در قسمت نمره آزمون زبان در فرم دعوت به مصاحبه بنویسم یا نه؟ اصلا تاثیری داره؟ اصلا ببرم کارنامه زبان یا نه مورد قبول واقع نیست؟
  کسی از دوستان هست که بتونه من درست راهنمایی کنه؟

 79. مرضیه صادقی گفت:

  سلام.ما برای دانشگاه دولتی ک دعوت ب مصاحبه شدیم برای مصاحبه توی سایت دانشگاه ثبت نام کردیم . برای دانشگاه آزاد چیزی در مورد ثبت نام برای مصاحبه پیدا نکردم . باید چیکلر کنیم . لطفا راهنمایی کنید از سردرگمی در بیاییم

 80. نجمه گفت:

  سلام عیدتونومبارک. آیا باید مدارک رو از فبل بفرستیم تو سایت دانشگاه یا فقط بر اساس فرمها آماده کنیم و در روز مصاحبه به همراه داشته باشیم؟؟
  آیا از قبل نباید ثبت نامی صورت بگیره؟؟؟

 81. سمیرا گفت:

  سلام.کسی میدونه بالاترین امتیاز تو یه رشته در دکتری بدون ازمون رو چطور میشه پیدا کرد؟هر دانشگاهی امتیاز حد نصاب رو داده.حالا میخوام بدونم تو رشته من بالاترین امتیاز چند بوده.چی کار باید بکنم؟