مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری مشاوره انتخاب رشته دکتری 97

تمدید مهلت ثبت‌نام وام ویژه دکتری تا ۲۵ تیر ماه

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از تمدید مهلت ثبت‌نام وام ویژه دکتری تا ۲۵ تیر ۹۶ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری آنا از روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، ذوالفقار یزدان‌مهر گفت: با توجه به استقبال گسترده دانشجویان دکتری و برای پوشش حداکثری متقاضیان مهلت ثبت‌نام وام مذکور تا ۲۵ تیر تمدید شده است.

او به استقبال دانشجویان از این وام اشاره کرد و افزود: تا امروز حدود ۱۵ هزار نفر از دانشجویان دکتری برای دریافت این وام ثبت‌نام کردند و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این وام به تمام دانشجویان متقاضی پرداخت خواهد شد.

یزدان‌مهر به روند پرداخت این وام نیز اشاره کرد و افزود: همانطور که قبلا اعلام کردیم به محض تایید و ارسال لیست متقاضیان از سوی دانشگاه مربوطه، مراحل پرداخت در صندوق آغاز و حداکثر در ۱۵ روز وام پرداخت می‌شود، تعدادی لیست نیز مربوط به وام تحصیلی دکتری به صندوق ارسال شده است که تا پایان همین هفته به حساب دانشجویان واریز می‌شود.

او ادامه داد: میزان وام ویژه دکتری از سه میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان سال ۹۳ به ۱۱۰ میلیارد تومان در سال جاری افزایش پیدا کرده است.

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. توحید گفت:

  ایا این وام به دانشجویان شبانه دوره دکترا هم تعلق میگیره سخنگویی که اوردن دائم مقطع روزانه دانشگاه دولتی میگفت دوره دکترا مقطع روزانه که هزینه ای نداره لطفا راهنمایی کنید

 2. ناشناس گفت:

  گفتن شرایط پرداخت و ضامن رو آسون کردیم،اما بانک هم تعهد نامه رو گرفت و هم سفته رو،در حالی که قرار نبود سفته رو بگیرند ب گفته مسؤلین صندوق،
  رسیدگی کنید لطفا
  موفق باشید

 3. سارا اسماعیلی گفت:

  با سلام
  نهایت این وام چقدر است

 4. محسن صنايع گفت:

  آیا این وام به دانشجویان مقطع دکتری پرداخت می شود ؟
  آیا این وام به شاغلین نیز پرداخت می شود؟

 5. علی گفت:

  ادرس سایت برای درخواست وام دکتری چیه؟ و برای ثبت نام مشخصات ضامن هم لازمه؟

 6. مینو گفت:

  به شاغلین هم تعلق میگیره؟

 7. وام گفت:

  همانطور که قبلا اعلام کردیم به محض تایید و ارسال لیست متقاضیان از سوی دانشگاه مربوطه، مراحل پرداخت در صندوق آغاز و حداکثر در ۱۵ روز وام پرداخت می‌شود،
  بچه ها منظورش وام ویزه دکتری ۱ هست که از طریق بانک بوده یا وام ویژه دکتری ۲ که از طرف صندوق رفاه هست؟؟؟ممنون میشم جواب بدید

  • سعید گفت:

   ۱۵ روز برای وام صندوق رفاه است …. امروز که رفتم توسعه تعاون فرم پرکنم گفتن هنوز معلوم نیست مبلغ کی واریز بشه

 8. مهندس مکانیک گفت:

  استقبال گسترده؟؟؟؟!!!!!!!
  خیر بلکه با توجه به رایزنی های دانشجویان دکتری بوده که شدیدا به وام ونحوه ارائه اون اعتراض داشتیم و اصلا برای این وام ثبت نام نکردیم تا اینکه شرایط را جور کردند.
  برای حقوق ماهانه هم در حال حرکت گسترده ای هستیم.
  موفق باشیم

  • مهندس مکانیک گفت:

   دوستان عزیز خیلی از دوستان شهرستانی در این صفحات میگویند که ما در شهرستان هستیم و کاش در پایتخت بودیم و کمک میکردیم؛ دوستان من هم در شهرستان هستم؛ و جالبه بدونید بیشتر دوستانی که در کمپین مطالبات دکتری هستند و هدایت کار را برعهده دارند شهرستانی هستن؛ کمپین را پیدا کنید و به آن بپیوندید. تا مطالبات را قانونی و کاملا دوستانه از مسئولین بخواهیم.
   موفق باشیم

 9. دانشجوی آزاد گفت:

  آیا این وام به دانشجویان دانشگاه آزاد هم تعلق می گیره و چه قدر هست؟