مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری مشاوره انتخاب رشته دکتری 97

شروع مصاحبه‌های آزمون دکتری ۱۳۹۶ دانشگاه آزاد

مصاحبه‎های مقطع دکتری تخصصی سال ۱۳۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی از امروز ۱۸ تیر ماه در استان‌های تهران، البرز، قم و قزوین آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از خبرگزاری آنا، مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی پیش از این در خرداد ۹۶ با صدور اطلاعیه‌ای جزئیات انجام مصاحبه‌ دوره‌های با آزمون و بدون آزمون دکتری تخصصی سال ۹۶ این دانشگاه را اعلام کرده بود.

نتایج اولیه دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی هم اعلام شده که داوطلبان این آزمون می‌توانند به سایت مرکز سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.com مراجعه و از نتایج خود مطلع شوند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران از آغاز مصاحبه‌های دکتری دانشگاه آزاد اسلامی از روز ۱۸ تا ۲۲ تیرماه در این استان خبر داده و می گوید: «امسال برای اولین‌بار مصاحبه دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع دکتری به صورت استانی برگزار می‌شود. اولویت اول بیش از ۸۰درصد داوطلبان آزمون دکتری برای مصاحبه استان تهران است. در واقع از مجموع ۴۰هزار و ۵۰۰ داوطلب پذیرش در مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی، حدود ۳۷هزار نفر در استان تهران هم مصاحبه دارند.»

دکتر احمد شمس اظهار می‌کند: «در جلسه ستاد اجرایی مصاحبه دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران مقرر شد واحد تهران جنوب (مصاحبه رشته‌های فنی مهندسی)، واحد علوم و تحقیقات (مصاحبه رشته‌های علوم پایه، کشاورزی و محیط‌زیست)، واحد تهران مرکزی (مصاحبه رشته‌های علوم انسانی، که به دلیل کثرت متقاضیان این رشته‌ها، واحد تهران شمال نیز مشارکت می‌کند) را انجام دهند.»

به گفته شمس، چون استان تهران بیشترین جمعیت مصاحبه‌شونده را دارد، ۵ روز اول (۱۸ تا ۲۲ تیر) مصاحبه‌های دکتری استان تهران برگزار و ۲ روز بعد از آن یعنی ۲۳ و ۲۴ تیر مصاحبه با تاخیر برای داوطلبان این استان برگزار می‌شود. امسال از مجموع ۳۷ هزار نفر داوطلب مصاحبه برای پذیرش در مقطع دکتری در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، ۶ هزار داوطلب در رشته فنی مهندسی، ۷هزار نفر در رشته‌های علوم پایه، کشاورزی و زیست‌ و ۱۸هزار نفر در رشته‌های علوم انسانی و بقیه به رشته‌های هنر و زبان‌های خارجی اختصاص دارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قم هم اظهار می‌کند: «با ساماندهی تیم های مصاحبه در گروه های آموزشی شرح وظایف ابلاغ شد و بر اساس نمره کتبی داوطلبان در آزمون و نمره مصاحبه واجدان شرایط برای حضور در دانشگاه آزاد اسلامی استان قم در ۳۱ رشته مصوب برای سال تحصیلی ۹۵-۹۶ معرفی می شوند.»

دکتر محمدرضا یوسفی درباره زمان و مکان برگزاری مصاحبه داوطلبان این استان می گوید: «برنامه مصاحبه با حضور تقریبی بیش از ۵ هزار داوطلب ورود به مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی استان قم از تاریخ ۱۸ تیر به مدت پنج روز در محل مجتمع پردیسان این واحد دانشگاهی انجام می شود.»

دکتر علیرضا شقایق معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج اعلام می کند که در میان واحدهایدانشگاه آزاد اسلامی استان البرز فقط واحد کرج مجری مقطع و مصاحبه دکتری تخصصی است. این دانشگاه در ۵۱ رشته دکتری تخصصی دانشجو می پذیرد و از ۱۸ لغایت ۲۲ تیر جاری هم آزمون مصاحبه ۶۲۰۰ داوطلب تحصیل در مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز برگزار می شود.

دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین در این باره به آنا اظهار می‌کند: ۱۸ تا ۲۲ تیر بازه زمانی مصاحبه دکتری تخصصی در استان قزوین خواهد بود که با حضور ۶۶٢٠ نفر شرکت کننده برگزار می شود.

دکتر مرتضی موسی خانی می گوید: همه امکانات و تسهیلات برای این امر فراهم شده و این مصاحبه در ۴۹ رشته و در ۵ دانشکده دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین صورت خواهد گرفت.

ارزیابی اولیه داوطلبان برای بررسی احراز شرایط دعوت به مصاحبه بر اساس نمره کتبی اکتسابی در آزمون دکتری تخصصی سال ۹۶ در اولویت‎های چهل‌گانه انتخابی صورت گرفته است، در این حالت اگر هر داوطلب در هر یک از انتخاب‎های چهل گانه خود حد نصاب نمره کتبی را کسب کرده باشد برای انجام مصاحبه معرفی شده است. ملاک معرفی داوطلبان دوره بدون آزمون کسب حد نصاب امتیاز حاصل از معدل برای دعوت به مصاحبه در رشته محل‎های انتخابی است.

اگر داوطلب در یک رشته گرایش در هر یک از واحدهای دانشگاهی سطح یک استان، دعوت به مصاحبه شده باشد، باید برای مصاحبه به واحد دانشگاهی (محل مصاحبه) که در کارنامه او درج شده است مراجعه کند. مصاحبه انجام شده در یک رشته گرایش در هر استان ملاک پذیرش برای همه واحدهای دانشگاهی انتخابی فرد در استان (در صورت احراز شرایط دعوت به مصاحبه) در آن رشته گرایش است.

داوطلبانی که در چند رشته گرایش در یک استان دعوت به مصاحبه شده‌اند، باید برای هر رشته گرایش مطابق زمان‌بندی اعلام شده از سوی واحد دانشگاهی مرکز استان، برای مصاحبه مراجعه کنند. نمره مصاحبه داوطلب در یک گرایش فقط برای همان گرایش معتبر است.

داوطلبانی که در یک یا چند کد رشته محل در استان تهران دعوت به مصاحبه شده‌اند، باید برای انجام فرآیند مصاحبه در هر رشته گرایش به واحد دانشگاهی اعلام شده در کارنامه نتایج اولیه مراجعه کنند.

بر اساس اعلام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی تاریخ و زمان دقیق مراجعه هر یک از دعوت‌شدگان به مصاحبه از طریق وب‌سایت واحد دانشگاهی محل انجام فرآیند مصاحبه علمی اعلام می‌شود.

جدول زمانی مصاحبه دکتری تخصصی در شهر تهران و مراکز استان‌ها به این شرح است:

جدول زمان مصاحبه دکتری ۹۶ دانشگاه آزاد

استان تاریخ مصاحبه
البرز، تهران، قزوین و قم ۱۸ تا ۲۲ تیر
سمنان، گلستان، گیلان و مازندران ۲۱ تا ۲۴ تیر
خراسان(جنوبی، رضوی و شمالی) ۲۳ تا ۲۶ تیر
سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان و یزد ۲۵ تا ۲۸ تیر
اصفهان، چهارمحال و بختیاری، فارس و مرکزی ۲۷ تا ۳۱ تیر
ایلام، بوشهر، خوزستان و کهکیلویه و بویراحمد ۳۰ تیر تا ۲ مرداد
کردستان، کرمانشاه، لرستان و همدان یکم تا ۴ مرداد
آذربایجان(شرقی و غربی)، اردبیل و زنجان ۳ تا ۶ مرداد

 

هر یک از داوطلبان دعوت شده به مصاحبه (با آزمون یا بدون آزمون) در زمان مراجعه برای مصاحبه به واحد دانشگاهی باید فیش واریز هزینه مصاحبه به مبلغ ۷۰۰٫۰۰۰ ریال را به حساب سیبا شماره ۰۱۰۵۶۴۵۰۲۰۰۰۳ نزد بانک ملی شعبه دانشگاه آزاد اسلامی تهیه و قبل از حضور در جلسه مصاحبه به مسئول مربوطه تحویل دهد.

داوطلبانی که در بیش از یک رشته گرایش و در یک یا چند استان دعوت به مصاحبه شده‌اند، برای شرکت در جلسه مصاحبه هر رشته گرایش استان، باید مبلغ ۷۰۰٫۰۰۰ ریال را به همین شماره حساب واریز و فیش مربوطه را در زمان حضور برای فرآیند مصاحبه علمی ارائه کنند.

عدم مراجعه فرد برای مصاحبه در یک یا چند رشته‌گرایش استان، باعث حذف انتخاب‌های متناظر در زمان گزینش علمی نهایی از فهرست انتخاب‌های فرد می‌شود.

داوطلبان باید فرم اطلاعات اولیه را از طریق وب‌سایت واحد دانشگاهی محل مصاحبه تهیه و با دقت کامل تکمیل و در زمان حضور در جلسه مصاحبه تحویل گروه تخصصی مصاحبه کننده دهند. همه سوابق پژوهشی و آموزشی فرد که در این فرم درج می‎‌شود صرفا با ارائه اصل مدرک معتبر از سوی گروه تخصصی قابل ارزیابی است. بنابراین به داوطلبان توصیه می‎شود که همه مستندات مربوط به سوابق پژوهشی و آموزشی خود را در زمان مصاحبه به همراه داشته باشند.

معدل و نمره پایان‌نامه درج شده در زمان ثبت‎نام در دوره بدون آزمون ملاک دعوت به مصاحبه داوطلبان قرار گرفته است؛ بنابراین داوطلبان این دوره باید اصل، تصویر مدرک فارغ‎التحصیلی و ریزنمرات تاییده شده خود را در زمان مصاحبه به همراه داشته باشند.

نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی به صورت متمرکز تا ۱۵ مرداد به سازمان سنجش ارسال می‌شود و سازمان سنجش نیز پس از پردازش لازم، نتایج را اعلام می‌کند.

مصاحبه دانشجویان مقطع دکتری تخصصی تاکنون در تهران انجام می‌شد و از بین دانشجویان، افراد اصلح برای مقطع دکتری انتخاب می شدند. دانشگاه آزاد اسلامی با تدبیر و حسن اعتماد مجموعه مدیریتی جدید در دانشگاه، این اعتبار بزرگ را به استان‌ها داده است که باید این فرصت را مغتنم شمرده و بر اعتبار دانشگاه آزاد اسلامی استان خود بیفزایند.

 

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. باران گفت:

  آقا رسول و دوستان عزیز
  من فکر میکردم امروز بانکها بازند…فردا هم مصاحبه دارم….فیش رو پرداخت نکردم…چکار کنم؟؟ توروخدا کمک کنید همفکری کنید..

  • Archi گفت:

   سلام نگران نباشید الان تماس گرفتم با اصفهان کسانیکه فردا اصفهان مصاحبه دارن بانک شعبه دانشگاه در ساعت کاری دایر می باشد. همچنین میتوانند از خود پرداز دانشگاه پرداخت نمایند. فقط خودپرداز دانشگاه …

 2. سهیلا دکترای ژنتیک گفت:

  سلام دوستای عزیز و دکترای آینده
  منم سال گذشته این موقع همش تو این سایت بودم و هی سوال میپرسیدم و جواب میگرفتم. استرس مصاحبه و آیا اینکه قبول میشم یا نه بدجوری تمام فکر و ذهن و خواب و خوراکمو گرفته بود.اینم بگم که روز مصاحبه چشمتون روز بد نبینه ۳ تا خانوم از من مصاحبه کردن که پوستمو کندن و کم مونده بود سوالای احکام هم بپرسن. خیلی روز سختی بود به حدی که آخرش به یکی از اون خانوما گفتم اینجوری که شماها سوال میپرسین شانس آوردم اسمم یادم نرفته و خندیدم.
  اما روز اعلام نتایج اصلا اثری از استرس نبود در نهایت گفتم من تلاشمو کردم یا قبول میشم یا نه. وقتی جواب رو دیدم فقط گفتم خدایا شکرت
  هزینه ش زیاده تقریبا ترمی بین ۱۰ تا ۱۱ میلیون هزینه دانشگاه بدون هزینه ایاب و ذهابه.
  آخرش معلوم نیست بعد از خرج کردن حدود ۱۰۰ میلیون قراره وارد چه کاری بشیم اما من به شخصه توکل کردم به خدا و خودش هم بابت همه چی میدونم هوای منو امثال من رو داره.
  برای تک تک شماها از صمیم قلبم آرزو میکنم به خواسته هاتون برسین و ان شاالله بیاین همینجا بگین که قبول شدین و در شادی شماها شریک باشم. بابت هزینه هاش هم غصه نخورین خدا روزی رسونه مخصوصا برای علم
  به امید موفقیت تک تک شما دوستای عزیزم

 3. اردشیر گفت:

  با سلام خدمت همه عزیزان. اول امیدوارم هرکی دلش هرچی می خواد همون بشه و همه موفق باشیم امید بر خدا.
  من رشته مهندسی عمران گرایش مدیریت منابع آب هستم و رتبم ۱۸۶ و ترازم ۱۳۲۷ شده بود.فقط سه جا زدم که تهران بودن همه(علوم تحقیقات،تهران مرکز و تهران جنوب).خب رفتم نوبت عصر بودم چهارشنبه در تهران حنوب.هم رشته ایم تا اون ساعت فقط ۳ نفر بودن.رفتم توی اتاق و ۴ نفر استاد بودن که تا جایی ک فهمیدم در گرایش تخصصی خودم و از علوم تحقیقات بودن و رییس گروه داوری دکتر شرافتی بودن که ارشد از شریف و دکتری از علم و صنعت داشتن.اول موارد پژوهشی رو ک داشتم مدارکشو خواستن:مثل مدرک MSRT مقاله.بعدش پایان نامم رو دیدن و همش از اون سوال پرسیدن و سعی میکردن کاری کنند که دست و پامو گم کنم و اعتماد بنفسمو از دست بدم .بعدش خواستن انگلیسی پایان نامرو توضیح بدم و یک سوال تخصصی هم پرسیدن و آخرم من توصیه نامه داشتم از سه استاد دوران ارشدم بهشون دادم و پرسیدن کار میکنم یا خیر و میتونم شهریه را بدم یا خیر.به نظرم ظاهر و نحوه برخورد هم براشون مهم بود.موفق باشید

 4. زهرا. موضوع خوابگاه گفت:

  سلام
  دوستان کسی اطلاع داره علوم تحقیقات تهران برای دکتری خوابگاه دارن یا نه؟

 5. فرزاد گفت:

  مصاحبه با ازمون و بدون ازمون یکی هست یا فرق میکنه برای هر رشته

 6. راحيل- مديريت فناوري اطلاعات گفت:

  در جواب خانوم یا اقایی که پرسیدن ریز نمراتم مهر و امضا نداره اگه امکان رفتن به دانشگاهتون و امضا گرفتن ندارید زیاد نگران نباشید چون شاید اصلا متوجه نشوند .

 7. بی نام گفت:

  سلام.لطفا اگه کسی لطلاع داره جواب بده آیا هزینه تحصیل بدونه آزمون از با آزمون بیشتره یا نه؟اگه هست به چه میزان.
  وسوال دوم ریز نمرات رو از دانشگاه گرفتم ولی پاینشو انضا تزدن آیا گیر میدن یانه؟البته گواهی فارغ التحصیلی رو گرفتم.
  لطفت راهنمایی کنید

  • رسول گفت:

   هزینه بدون آزمون و با آزمون برابره. اگر متقاضی بدون آزمون هستید، حتما مهر و امضا بگیرید برای ریز نمرات ارشد. چون یکی از موارد تاثیر گذار هست برای بدون آزمون. از لحاظ معدل دقیق، نمره پایان نامه و تعداد ترم های تحصیلی. شاید مهر و امضا خیلی مهم نباشه برای با آزمون ولی برای بدون آزمون خیلی خیلی مهمه.

 8. نرم افزار گفت:

  سلام. امروز در واحد رشت مصاحبه داشتم. رشته نرم افزار. تعداد نفراتی که برای رشته ما اومده بودن بنظرم زیاد نبودن. البته شاید من زود رفته بودم و برا همین کارم زود انجام شد. به هرحال بعد از کمی انتظار و انجام تشریفات به اتاق مصاحبه هدایت شدم. سه نفر از اساتید نشسته بودن که دو نفرشون رو میشناختم (دکتر اکباتانی فرد و دکتر بیات) اول پرسیدن مقاله و اینا چی داری. کل مدارک و پایان نامه رو بهشون دادم و نگاه کردن. بعد گفتن درباره پایان نامت بطور خلاصه توضیح بده. بعد از توضیحاتم یکی از اساتید چند سوال درباره پایان نامه و روش کارم پرسید و سعی کرد من رو به چالش بکشونه. بعضی جاها رو جواب دادم و بعضی قسمتها بهم ایراد گرفت و منم پذیرفتم. دوباره یکی از اساتید پرسید درکل هدفت از این پایان نامه چی بود و به چه نتیجه ای میخواستی برسی که پاسخ دادم. بعد از مدرک زبان پرسیدن که من EPT با نمره ۶۷ داشتم نشونشون دادم و همگی نگاه کردن. بعد گفتن خودت رو به انگلیسی معرفی کن و چکیده پایان نامت رو هم به انگلیسی بگو. خیلی مسلط انگلیسی صحبت کردم و تایید کردن. بعدش گفتن توی دوره دکتری روی چه زمینه ای دوس داری کار کنی که گفتم. پرسیدن استاد راهنمای ارشد و لیسانست کی بود. فرم شماره ۳ و هیچ چیز دیگه ازم نگرفتن و بعد از نگاه کردن بهم پس دادن. آخر سر هم گفتن شاغلی? که گفتم آره و پرسیدن کجا کار میکنم. و پرسیدن اگه قبول بشم میتونم مخارجش رو تامین کنم که بهشون پاسخ مثبت دارم. گفتن از رشت میای? و پرسیدن در صورت قبول شدن میتونی هر زمان لازم بود در خدمت دانشگاه باشی? و بعدش دیگه خداحافظی کردیم. در کل جوش راحت بود و مشکل خاصی وجود نداشت

 9. بارانم گفت:

  سلام دوستان فرم اطلاعات رو باید تایپ شده تحویل بدیم؟؟

 10. راحيل- مديريت فناوري اطلاعات گفت:

  من دیروز واسه مصاحبه واحد امارات رفتم پایان نامه و دیدن و ریز نمرات ارشدم و چند تا سوال تخصصی پرسیدن بعد من گفتم امادگی زبان پرسیدن دارم ولی گفتن احتیاجی نیست در نهایت از شرایط مالی ام پرسیدن که ایا استقلال مالی دارم و می تونم شهریه سنگین امارات و بدم یا نه؟

 11. راحيل- مديريت فناوري اطلاعات گفت:

  البته پایان نامه ارشد مهمه فکر نکنم پایان نامه کارشناسی و بخوان ازتون

 12. راحيل- مديريت فناوري اطلاعات گفت:

  سلام در جواب اون دوستی که پایان نامه نداشت بگم که اگه می تونی از کتاب خونه دانشگاه محل تحصیلت نسخه بایگانی پایان نامتو بگیر و با خودت ببر چون من که رفتم اول از همه پایان ناممو خواستن .

 13. میکروبیولوژی گفت:

  دوستان کسی از اساتید هیت علمی دانشگاه شهرکرد اطلاعی داره رشته میکروبیولوژی؟؟؟ایمکه سخت گیرن یا هرچیزی؟؟

  • 20 گفت:

   سلام ، همه دانشگاههای پردیس دولتی و نوبت دوم شهریه هایشان را برای سال تحصیلی جدید اعلام کردند چرا دانشگاه آزاد اطلاعرسانی نمیکنه؟کسی میدونه شهریه رشته های علوم انسانی دانشگاه آزاد چقدر خواهد بود؟؟؟

 14. علی برنامه ریزی شهری گفت:

  جواب بدین تو رو خدا
  من تو بدون ازمون چهار شهر شرکت کردم که سه تاشون با هم تداخل دارن که معلوم هم نیست روز جایگزینش؟ واینکه تو این چار شهر شرکت کنندگان همشون همون نفرات هستند چیکار کنم

 15. جزا و جرم شناسی گفت:

  سلام
  من مصاحبه جزا کرج رفتم. سوالات جزا سخت بود و سعی میکردن تا گیج کنن ولی درسهای دیگه خیلی اسون بود و جو هم عالی بود.

 16. اکبری گفت:

  سلام‌دکتری‌بدون‌آزمون‌مدیریت‌بازرگانی‌برای‌دعوت‌به‌مصاحبه‌استان‌تهران‌معدل‌وپایان‌نامه‌چندبایدباشه‌لطفاجواب‌بدین.

 17. دکتر گفت:

  سلام بچه ها. من پایان نامه کارشناسیمو ندارم و موضوعشم دقیقا یادم نیس چون خیلی وقت پیش کارشناسی گرفتم خواستم ببینم بچه هایی که رفتن مصاحبه ایا پایان نامه کارشناسی رو گیر میدن بهش یا خیلی مهم نیس درضمن تو فرم جاشو چی بنویسم؟؟ ممنونم اگه جواب بدید

 18. ملودي گفت:

  بچه ها دانشگاه ازاد شیراز و اصفهان ایا باید فرم صلاحیت رو توسایت پرکنیم
  یا پرینت کنیم و پرشده ش رو ببریم روز مصاحبه؟؟

 19. بدون نام گفت:

  سلام دوستان.
  من بدونه آزمون شرکت کردم الانم شماره داوطلبی تو برگه نتایج نیست فقط شماره پرونده ذکر شده. آیا بدون آزمون شماره ی داوطلبی داره یا خیر؟
  اگه هست چجوری پیدا کنم؟
  لطفا راهنمایی کنید

 20. بهار گفت:

  سلام دوستان لطفا در مورد روزومه هم صحبت کنید

 21. مریم@ گفت:

  سلام بچه هاکسی برایمصاحبه رفتین چند نفر شرکت کردین

 22. شیدا گفت:

  دوستان من هردو مصاحبه ای که رفتم سوالات خیلی علمی و دقیق مربوط به پایان نامم پرسیدن مثلا اینکه چرا نتایجت این بدست اومد که جواب مربوط میشد به دروس تخصصی رشتم و اینکه خیلی سوال پیچ در پیچ و پشت سرهم از روش کارم میپرسیدن فکر کنم میخواستن بدونن آزمایشاتشو خودم انجام دادم یانه.بعد گفتن مدرک زبان داری منم نداشتم بعدش سوال انگلیسی پرسیدن یه جا گفتن در حدی که میتونی تو چند جمله پایان نامتو لاتین بگو و دانشگاه دیگه یه کتاب انگلیسی تخصصی رشتم باز کرد گفتن بخون و ترجمه کن.درمورد انگیزه از دکتری خوندن و متاهل بودن و بچه دار بودنم پرسیدن.امیدوادم موفق باشید

 23. omrran ab گفت:

  آیا پارسال کسی با رتبه خوب ولی مصاحبه خراب قبول شده؟سهم مصاحبه و آزمون کتبی چطور محاسبه میشه؟

 24. omrran ab گفت:

  رتبه چقدر مهمه؟من که به همه واحدهای دانشگاه تهران دعوت به مصاحبه شدم ولی مقاله نداشتم و مصاحبمو هم خراب کردم چقدر شانس قبولی دارم؟رتبمم مجاز در روزانه و شبانه بود

 25. ابراهیم گفت:

  دوستان من ۲۲ مصاحبه دارم تهران جنوب که نمیتونم برم

  میشه ۲۳ و ۲۴ برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

 26. دانشگاه ازاد شیراز مصاحبه گفت:

  ابن چه وضعیه میگن دعوت به مصاحبه های شهرستان به واحد مراجعه کنند از یه طرف مثلا همین شیراز اصلا تو سایتش هنوز چیزی نزده از طرف دیگه تعطیلات دانشگاه هست زنگ هم میزنیم کسی برنمیداره این چه اوضاعیه برای بچه ها امسال درست کردند از دوستان کسی از شیراز خبر داره؟؟ باید چکار کنیم کجا برم بفهمم مصاحبه امدقیقا چه ساعتو و کجا و چه روزیه؟ سایت ازاد شیراز نزده.

 27. منصوره گفت:

  سلام سوالات تخصصی که میپرسن از درس هایی هس که برا کنکور خوندیم یا از سایر دروس که تو فوق لیسانس خوندیم هم میپرسن؟ من سال دیگه میخام رشته مهندسی مالی شرکت کنم.

  • فرشته گفت:

   سلام تو مهندسی مالی از بیشتر از دروس مالی و سرمایه گذاری و ابزارهای مشتقه میپرسن. بعضی از اساتید از سنجی هم پرسیدن.

 28. مانی گفت:

  کسایی که رفتن مصاحبه راهنمایی کنن چه چیزایی پرسیده میشه؟

 29. فرشته گفت:

  سلام دوستان، من مصاحبه کرجم ۱۸ ام بوده که به خاطر تداخل با تهران مرکز نشد برم. حالا باید چی کار کنم؟ کی میتونم برم؟ لطفا راهنمایی کنید. ممنون

 30. شیدا گفت:

  دوستان دیروز مصاحبه تهران جنوب رفتم فرم شماره ۳رو نگه نداشتن وبهم پس دادن ولی امروز دانشگاه کرج فرمو نگهداشتن کسی میدونه جریان چیه؟؟

 31. مرضیه گفت:

  من امروز مصاحبه ها تموم شد تو ه رشته محل پذیرفته شدم که ۴ رو رفتم .اولین بار بود که شرکت کرده بود اما یه چیز رو خیلی خوب متوجه شدم که مصاحبه ها کاملا سلیقه ای هست .تو یه مصاحبه مقالاتم رو نگاه کردن و دوتا علمی ترویجی از قبول گردن و دوتا رو کنفرانسی تو مصاحبه بعدی گفتن فقط ترویجی هات قبول و امتیاز داره و جالب که سومین محل فقط امتیاز کنفرانسی رو برام در نظر گرفت .و همین جور در مورد کتابم یکی گفت حجمش کم امتیاز نداره و یکی اصلا قبولش نکرد و تو یه مصاحبه نصف امتیاز تعلق میگره و این تنها یه گوشه از برخوردهای سلیقه ای اساتید محترم اون هم تو زمینه ای که چارت داشت بود چه برسه به قسمت علمی مصاحبه .بهر حال امیدوارم که همه دوستان موفق باشند.

 32. مهسا گفت:

  دوستان بردن اصل مدارک مث کارشناسی و ابنا الزامیه یا کپی کافیه

 33. میکروبیولوژی گفت:

  دئستان کسی درباره فرم مشخصات برای دانشگاه شهرکرد اطلاع دار؟اینکه چه مدارکی میخاد و به چه صورت باشه ؟؟(فرمتش …فیش بانکی یا پرینت اینترنتی و ……)

 34. دكتري گفت:

  بچه ها کسی ازمصاحبه های دانشگاه ازادشیراز اطلاع داره؟؟

 35. زهرا. تجربه مصاحبه گفت:

  دوستان راجبع به این دو روز بگید. مصاحبه چطور بود. چی پرسیدن.
  کسی اینجا فیزیولوژی گیاهی هست؟

 36. دكتري گفت:

  سلام دوستان خواهش میکنم منو راهنمایی کنید خواهش : اگر سه استان در مصاحبه دانشگاه ازاد شرکت کنم و در ٢ شهر پذیرفته بشم قبولی هر دو شهر در کارنامه من ذکرخواهد شد و حق انتخاب دارم یااینکه باتوجه به اولویتم همان شهری که اول انتخاب کردم باید برم اقا رسول خواهشااا راهنمایی کنید بچه ها هرکسی اصلاع داره توضیح بده لطفا

 37. معمار شهرساز گفت:

  از اصفهان پرسیدم گفتند تا بعدالظهر اسامی تکمیل میشه دوستان

  • smiei گفت:

   خواهشا یک نفر جواب بده
   اسم من در علوم تحقیقاته برای مصاحبه.محل مصاحبه کجاست؟تهران جنوب اسم من نیست
   رشتم معماری هست
   خواهشا بگین از کجا بفهمیم

 38. معمار شهرساز گفت:

  لینک اصفهان برای من هم کار نکرد

 39. دانشگاه ازاد چه وضعی راه انداخته!!!! گفت:

  ابن چه وضعیه میگن دعوت به مصاحبه های شهرستان به واحد مراجعه کنند از یه طرف مثلا همین شیراز اصلا تو سایتش هنوز چیزی نزده از طرف دیگه تعطیلات دانشگاه هست زنگ هم میزنیم کسی برنمیداره این چه اوضاعیه برای بچه ها امسال درست کردند از دوستان کسی از شیراز خبر داره؟؟ باید چکار کنیم کجا برم بفهمم مصاحبه امدقیقا چه ساعتو و کجا و چه روزیه؟ سایت ازاد شیراز نزده

 40. معمار شهرساز گفت:

  دوست عزیز دانشگاه اصفهان فقط دو تا اطلاعیه کلی داده هنوز لینک جستجوی روز مصاحبه رو نگذاشته

 41. هما گفت:

  سلام زمان مصاحبه متاخرین کی و چجوری اعلام میشه من مصاحبه ام در تهران وکرج تداخل داشت

 42. مریم@ گفت:

  برای مصاحبه رفتنی چند نفر برای مصاحبه اومدن

 43. Archi گفت:

  سلام دوستان دانشگاه اصفهان یک لینک جهت سرچ اطلاعات مصاحبه شدگان قرار داده ولی برای من کار نکرد. کسی اطلاع داره از برنامه دقیق دانشگاه خوراسگان ؟

 44. مریم@ گفت:

  سلام من رشته مدیریت دولتی ولی دعوت مصاحبه نشدم میشه هرکسی به مصاحبه رفت چی میپرسن

  • 12 گفت:

   امروز مدیریت دولتی مصاحبه دادم ۳ تا گرایش در یک استان
   سوالات تحصصی پرسیدن. زبان به صورت معرفی خود و ترجمه متن.
   بررسی مقالات و کنفرانس ها.
   پایان نامه رو فقط نگاه کردند.
   جو صمیمی و خوب.
   سوالات معقول و استاندارد بود.
   به امید مصاحبه خوب در روز ۵ شنبه و جمعه در استان دیگر.
   به امید موفقیت

   • مریم@ گفت:

    چند نفر بودین..کدوم شهر؟
    ممنونم جوابم دادین
    انشالله موفق باشید

    • 12 گفت:

     تعداد دعوت شدگان در سه گرایش حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ بود. با توجه به آماری که مسئول اونجا گفت. ولی حالا چند نفر بیان معلوم نیست.چرا که مصاحبه قرار بود متمرکز باشه که استانی شد و اینجوری خیلیا نمیرسن همش رو برن

 45. صولت گفت:

  سلام
  ایا تکمیل فرم اطلاعات اولیه حتما در word تایپ شود یا به صورت دستی هم اشکال ندارد.
  هرچه سایت دانشگاه های دیگر را نیز چک کردم همه به صورت pdf بودند.

 46. زبان انگلیسی گفت:

  لطفا در مورد مصاحبه با تاخیر داوطلبان استان تهران اطلاع رسانی کنید
  خیلی ممنون

 47. y گفت:

  سلام

  لطفا پیگیری میکنید چرا علوم و تحقیقات تهران اسامی دعوت شدگان به مصاحبه رشته آموزش زبان انگلیسی را در لیست دعوت شدگان اعلام نکرده؟
  تشکر فراوان

 48. nazi گفت:

  سلام. من ۸ تا گرایش دعوت به مصاحبه شدم. دوتاش ۲۱ بقیش ۲۲٫ میخواستم ببینم باید ۸ تا ۷۰ تومن بریزم؟؟ و اینکه اون ۶ تا گرایش ۵شنبه عصر رو همه رو میتونن مصاحبه بگیرن یا نه اخه فقط منم مگه که ۶ تا گرایش رو از ۱۳ تا عصری بخوام مصاحبه بشم

 49. باران گفت:

  دوستان عزیز
  آقا رسول
  من ۲۰ ام دانشگاه تهران مرکزی مصاحبه دارم.می تونم فیش ۷۰ هزار تومنی رو اهواز پرداخت کنم یا حتما باید تهران پرداخت کنم؟هر شعبه ای؟

 50. مانی گفت:

  چون مدرک موقتم هنوز آماده نیست

 51. داوطلب دکتری گفت:

  سلام آقا رسول, ممنون از راهنماییتون.پس منظور از این بند که گفته عدم مراجعه فرد برای مصاحبه در یک یا چند رشته گرایش استان, باعث حذف انتخاب های متناظر در زمان گزینش نهایی از فهرست انتخاب های فرد میشود, چیست? واینکه آیا دکترای بدون آزمون دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت دارد یا نه?

 52. مانی گفت:

  سلام،کسایی که رفتن مصاحبه اگه مدرک موقت ارشد نداشته باشیم فقط گواهی از دانشگاه داشته باشیم کافیه؟یا حتما باید اصل مدرک و یا مدرک موقت باشه؟

 53. دکتری بدون آزمون گفت:

  سلام آقا رسول, ممنون از راهنماییتون.پس منظور از این بند که گفته عدم مراجعه فرد برای مصاحبه در یک یا چند رشته گرایش استان, باعث حذف انتخاب های متناظر در زمان گزینش نهایی از فهرست انتخاب های فرد میشود, چیست? واینکه آیا دکترای بدون آزمون دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت دارد یا نه?

  • رسول گفت:

   سال های پیش که بدون آزمون تکمیل ظرفیت نداشت. امسالم فکر نمیکنم داشته باشه چون هر واحد کلا ۲ نفر میخواد و قطعا پر میشه. چون برای هر واحدی حداقل ۲۰ نفر دعوت کردن برای همین ۲ تا ظرفیت.

 54. پردیس گفت:

  سلام.دوستان من آزمون تولیمو دادم، نمره ام ۴۶۸ شده با Writing 3.5 بنظرتون ببرم سره مصاحبه؟؟؟ چون نیم نمره امتیاز داره..
  یا با توجه به اینکه نمرش پایینه نبرم؟

 55. ابراهیم گفت:

  دوستان من ۲۲ مصاحبه دارم تهران جنوب که نمیتونم برم

  میشه ۲۳ و ۲۴ برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

 56. گیسو گفت:

  دوستان اگه کسی رشته اش زبان باشه کلا باید انگلیسی جواب بده یا فارسی هم میپرسن ؟

 57. داوطلب دوره دکتری گفت:

  سلام دوستان
  رشته من که فقط علوم تحقیقات هستش (فنی مهندسی) و اولویت اولم علوم تحقیقات تهرانه، برای مصاحبه باید برم تهران جنوب؟

 58. علی گفت:

  دوستان بیزحمت ممنون میشم تجربیاتتون رو از مصاحبه سازه هیدرولیکی گروه عمران درواحد تهران جنوب رو هم بفرمایید.من بیستم مصاحبه دارم.ممنون میشم

 59. زهرا. سوال علوم تحقیقات تهران گفت:

  دوستان من ریز نمرات ارشدمو ندارم. دانشگاه هم تعطیلات تابستانه هست.
  چکار کنم حالا؟

 60. الهه گفت:

  سلام دوستان من واحد تهران مرکزی روز ٢٠ مصاحبه دارم ولی خیلی استرس دارم از درسای خونده شده سوال میاد ؟ من کارشناسیم غیر مرتبط بوده و متفاوت با ارشد … اگه از درسای ارشدم تخصصی بپرسن چیزی یادم نیست … زبانمم خیلی خوب نیست مخصوصا زبان تخصصی … کسانی که رفتن لطفا تجربشون رو به اشتراک بذارن

  • omran ab گفت:

   من امروز مصاحبه بودم تو رشته عمران مدیریت منابع آب با رتبه١٢٠ ،همش تخصصی پرسیدن منم رشته لیسانسم عمران عمران بود و ارشدم کاملا فرق داشت چون آب بود،بستنم به سوالای تخصصی آب ،خودم به اصرار خودم پایان ناممو توضیح دادم اصلا پایان نامه واسشون مهم نبود،زبانم گفتن ازت بپرسم من گفتم نه

 61. زهرا. سوال علوم تحقیقات تهران گفت:

  سلام
  دوستان از امروز و نوع مصاحبه ها بگید.
  استرس نابودمون کرد.

 62. مریم@ گفت:

  سلام اقای رسول من دعوت به مصاحبه قبول نشدم سیصد تا کم اوردم ایا تکمیل ظرفیت از بین افتاده هست یا اونهای که دعوت شدن .بلاتکلیفم میشه راهنمایم کنید .ممنونم

 63. ---- گفت:

  اقا رسول بزا بیرجند مشخصات ک وارد میکنم میزنه ٢٣ام بعد تَو اطلاعیه زده حسابدازی ٢۴و٢۵ام
  یعنی باید تغییر بدم روز مصاحبرو؟؟؟
  پاسخ دادن

 64. Zz گفت:

  سلام،
  بچه های زبان لطف کنن بیان راجع به مصاحبه بنویسن. من دارم از استرس میمیرم

 65. سينا گفت:

  سلام دوستان من هزینه های مصاحبه رو اینترنتی پرداخت کردم و رسید معتبر از سامانه بانک ملی گرفتم،چه مشکلی باید پیش بیاد آخه؟!

  • رسول گفت:

   من چنتا دانشگاه رو که چک کردم، در مورد اینکه حتما باید از طریق بانک واریز بشه تاکید داشتن.

   • سينا گفت:

    یه عمر شهریه دانشگاه ازاد رو اینترنتی پرداخت کردیم این هم همینطور،مشکلی پیش نمیاد،واحد علوم تحقیقات و کرج هم نکته ای راجع به مراجعه به بانک نگفته،تفاوتی نداره،رسید معتبر هست.

 66. مهرداد نیازی گفت:

  رتبه توی مصاحبه تاثیر دارع؟

 67. دکتری بدون آزمون گفت:

  سلام.به آقا رسول.لطفا جواب بده.بنده ۴ استان دعوت به مصاحبه شدم.ولی فقط میتونم استان فارس که به شهرمون نزدیک رو برم.آیا در گزینش نهایی مشکلی برام پیش نمیاد?لطفا هر کسی میدونه جواب بده.

  • رسول گفت:

   چه مشکلی پیش بیاد؟
   شما اگر صرفا مصاحبه استان فارس رو شرکت کنید، فقط برای همین استان سنجیده میشین. اگر نمرتون در حد قبولی باشه، شهریور جزء قبولی ها اعلام میشید.

 68. عمران سازه گفت:

  سلام. امروز صبح اولین سری مصاحبه گروه فنی و مهندسی در واحد ترهان جنوب انجام شد
  ۱- تعداد اساتید ۳ نفر
  ۲- خواستند پایان نامه توضیح داده شود
  ۳- خواستند مقاله توضیح داده شود
  ۴- ریز نمرات و توصیه نامه ها را مطالعه کردند
  ۵- از پایان نامه و مقاله سوال پرسیدند
  ۶- از درس های کارشناسی ارشد سوال پرسیدند
  ۷- خواستند چکیده مقاله را به انگلیسی بیان نمایم
  ۸- پرسیدند الان مشغول چه کاری هستم
  ۹ – جو جلسه و رفتار مناسب بود
  ۱۰- تمامی مدارک را با خودتان ببرید و در یک کلاسور دسته بندی کنید و وروی میز اساتید قرار دهید
  ۱۱- متن کامل مقاله ها را به همراه داشته باشید ورق می زنند

  موفق باشید

 69. V.N گفت:

  من امروز رفتم مصاحبه ازاد (یکی از گرایش های مدیریت): چهار سوال تخصصی پرسیدند، شغلم را پرسیدند‌، کجا مصاحبه رفته اید؟ الویت های انتخاب رشته شما در ازاد چه بوده است؟
  از یکی از دوستان هم سوال به انگلیسی پرسیده بودند، از یکی دیگر از دوستان هم بیشتر سوالات از پایان نامه شون،
  فضا بسیار خوب، به دور از استرس و بدون اتلاف وقت و رفتار اساتید بسیار محترمانه، موفق باشید.

  • رسول گفت:

   دوست عزیز شما موفق شدید که فرم ارزشیابی مصاحبه رو ببینید؟ اینکه مقاله چند امتیاز داره و باقی بخش ها

  • دکتری بدون آزمون گفت:

   موفق باشید از مقاله چیزی نپرسیدن ؟

  • V.N گفت:

   به نظرم برای هر نوع سوالی اماده باشید، به مقاله و پایان نامه که باید مسلط باشید، ممکنه بپرسند، سوالات متنوع هست،
   به رسول: نه، استادی که نمره میداندند از من دور بودند اما مطمین باشید یکی یکی امتیازتون رو با دقت میدن، حتی من مدرک زبان داشتم با دقت نگاه کردند ببینن نمره زبان چه امتیازی تعلق میگیرد.

   • رسول گفت:

    ممنون. در مورد کلیات اغلب دوستان اطلاع دارن. یکسری فرعیات هم هست که امتیاز داشتن یا نداشتن اونها در هاله ای از ابهام قرار گرفته. چون من دو سری فرم ارزشیابی رو گیر آوردم مربوط به سال های پیش، توی اون فرم ها یکسری موارد فرعی هم بود. از جمله امتیازی که دانشگاه آزاد به عضویت در باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان میداد. در مورد این موارد فرعی سوالی نپرسیدن؟

    • V.N گفت:

     در این مورد اطلاع ندارم، باشگاه پژوهشگران چی و کجاست؟ فقط پرسیدن کجا خوندی و معدلت چطوریه کجا رفتی مصاحبه؟

  • الهه گفت:

   من اولویت اولم علوم تحقیقاته ولی توی تهران مرکز مصاحبه دارم ممکنه در مورد اولویتا که سوال میکنن این موضوع ناراحتشون کنه ؟ مسلما اساتید تهران مرکز ازم مصاحبه میگیرن

 70. سمیعی گفت:

  مصاحبه من در تهران زده علوم تحقیقات در سایتش ولی در بالا رشته معماری که جزو هنر ،در دسته بندی بالا نیست.
  کسی میدونی معماری محل مصاحبه تهران کجاست؟

 71. سمیعی گفت:

  رشته معماری محل مصاحبه تهران میدونلن کجاست؟؟؟علوم تحقیفات یا تهران جنوب؟

 72. حسینasd گفت:

  سلام دوستان
  قسمت امتیاز مربوط به پایان نامه ارشد و کارشناسی رو خودمون باید با توجه به نمره تیک بزنیم یا اساتید اینکارو میکنن؟

 73. مالي گفت:

  بچه های مالی کسی هست که امروز رفته باشه مصاحبه؟؟

 74. میر به رسول گفت:

  سپاس دوست گرامی

 75. میر گفت:

  سلام
  برای واریز مبلغ حتما باید به بانک مراجعه کرد؟

 76. هدی گفت:

  دوستان اگه مصاحبه رو تو اون زمان مشخص نتونیم بریم ممکن هست مجددا وقت مصاحبه بدن؟
  من تو تاریخی که مصاحبه دارم ایران نیستم تا ۶ روز بعدش، نمیدونم باید چکار کنم؟

 77. میکروبیولوژی گفت:

  سلام….دوستان من هنوز مدرکم اماده نشده..حتی مدرک موقت ..و تایبدیه مقالم هم هنوز نیامده ..به نظرتون چکار کنم ؟؟؟

  • رسول گفت:

   گواهی فارغ التحصیلی و ریز نمرات بگیر. برای مقاله هم اگر همایشیه باید گواهیش دستت باشه. برای مجله هم ایمیل اکسپت کفایت میکنه.

 78. صولت گفت:

  سلام
  فرم اطلاعات اولیه که به صورت pdf است بایستی با خودکار تکمیل کنیم یا نیاز است که تبدیل به word کنیم و تایپ شده اماده نماییم.

 79. میر.. گفت:

  باسلام و آرزوی موفقیت برای همه دوستان گرامی.به نظر باتجربه شما من با رتبه ۲۰۸۰ ومعدل ۱۷:۳۰ پایان نامه ۱۹:۳۰ وبا داشتن ۳ کتاب و۱ پذیرش مقاله علمی پژوهشی برا مدیریت اموزشی خرم اباد پذیرش میشم؟؟؟
  ظرفیت ها که حداکثر۷ نفره
  تراز دانشگاه هم تا ۱۴۷۰ دعوت کرده؟

 80. حسابداری گفت:

  سلام
  بچه هایی که رفتن مصاحبه تجربیاتشون رو به اشتراک بذارن لطفا…….

 81. باران گفت:

  دوستان مصاحبه امروزتون چطور بود؟

 82. سقطی گفت:

  لطفا راهنمایی کنید که فرم رو پرینت گرفته و دستی پر میکنیم یا در وورد؟

  • رسول گفت:

   من در ورد انجام دادم. چون مقالاتم زیاد بود، جا نمیشد. توی ورد چنتا ردیف اضافه کردم که همه مقالاتم جا بشه.

 83. رسول گفت:

  بعضی دانشگاه ها خیلی جالب کار کردن. مثلا دانشگاه آزاد واحد بیرجند، روز مصاحبه رو گذاشته به اختیار داوطلب. در بازه ۲۳ تا ۲۶ تیر. نوشته اگر امکانات رفاهی هم میخواید گزینه مورد نظرتون رو تیک بزنید. شامل نهار، شام و خوابگاه.

  • فا فا گفت:

   سلام ببخشید شما میدانید اگر برای مصاحبه در واحدی شرکت نکنیم برای تکمیل ظر فیت هم از ان واحد حذف میشویم یا نه

  • ---- گفت:

   اقا رسول بزا بیرجند مشخصات ک وارد میکنم میزنه ٢٣ام بعد تَو اطلاعیه زده حسابدازی ٢۴و٢۵ام
   یعنی باید تغییر بدم روز مصاحبرو؟؟؟

 84. دانشجووو گفت:

  دوستان من تو ١۴ واخد استان تهران در ۴ گرایش قبول شدم الان باید ۴ تا ٧٠ تومان بریم یا براى هر واحد ٧٠ تومان بریزم یعنى ١۴ تا ٧٠ تومان

 85. اکبری گفت:

  سلام‌دوستان‌برای‌دکتری‌بدون‌آزمون‌مدیریت‌بازرگانی‌بازاریابی‌معدل‌ونمره‌‌پایان‌نامه‌ دراستان‌تهران‌چندباشه‌لطفاکسایی‌که‌استان‌تهران‌دعوت‌شدن‌جواب‌بدن

 86. گیسو گفت:

  دوستان هر کسی رفته مصاحبه و امده لطفا اینجا اعلام کنین از استرس مردیم ممنون

 87. حقوق بین الملل عمومی گفت:

  داوطلب محترم رشته دکترا
  نظر به پذیرفته شدن شما در آزمون دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان، خواهشمند است جهت اطلاع از زمان بندی مصاحبه به سایت واحد بندرعباس به آدرس:www.iaub.ac.ir مراجعه فرمایید.
  روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان

  • رسول گفت:

   متاسفانه آدرس سایت رو اشتباه نوشتن. برای منم همین پیامک اومد. آدرس iaub میشه دانشگاه آزاد واحد بروجرد. آدرس iauba میشه دانشگاه آزاد واحد بندرعباس. شما باید وارد آدرس iauba بشی. یک دکمه زرد رنگ گذاشتن، نوشته مصاحبه دکتری.

  • طیبه گفت:

   مشکل از سایته که بالا نمیاد. کمی صبور باشید تا مشکل سایتشون رو برطرف کنن.

  • ریحانه گفت:

   سلام
   یک احتمال دیگه هم میتونه وجود داشته باشه ممکنه نرم افزار جستحوگر شما مناسب نباشه من هم همین مشکل رو داشتم البته با موبایل ولی وقتی با لب تاپ وارد سایت شدم مشکل برطرف شد
   موفق باشید

 88. حقوق بین الملل عمومی گفت:

  سلام و احترام
  دوستان من رشته حقوق بین الملل هستم امروز این پیام برآم اومد وارد سایت مورد نظر میشم برای اطلاع از بنان دقیق روز و ساعت مصاحبه ام چیزی نشون نمیده، لطفا یکی اطلاع بده چکار کنم، یا اگه آگاهی داره از زمان مصاحبه این رشته؟ ممنونم

 89. تکتم گفت:

  سلام دوستان. لطفا اگه این روزا مصاحبه میرید تجربیاتتونو اینجا بگید. همگی موفق باشید.

 90. حقوق گفت:

  این چه تدبیری امسال درست کردند چند جا دعوت شدم زمانش مصاحبش با هم تداخل داره