مدرسان شریف دومین کنفرانس بین المللی رویکردهای پژوهشی در مدیریت،اقتصاد، حسابداری و علوم انسانی سومین کنفرانس سالانه مدیریت و اقتصاد کسب و کار کنفرانس سالانه پژوهش در علوم انسانی و مطالعات اجتماعی کنفرانس ملی دانش و فناوری نوین در علوم مهندسی در عصر تکنولوژی کارگاه دکتری خارج از کشور کارگاه پروپوزال‌ نویسی و پایان‌ نامه‌ نویسی دکتری روانشناسی ابن یمین

تمدید مهلت ارسال مدارک مصاحبه دکتری ۹۶ دانشگاه هرمزگان

مهلت ارسال مدارک جهت شرکت در مصاحبه آزمون دکتری ۹۶ دانشگاه هرمزگان تا چهارشنبه ۷ تیرماه جاری تمدید شد.

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام دانشگاه هرمزگان، با توجه به درخواست های مکرر داوطلبان متقاضی شرکت در مصاحبه آزمون دکتری ۹۶، چنانچه مدارک متقاضیان شرکت در مصاحبه حداکثر تا روز چهارشنبه مورخ ۷ تیرماه ۹۶ توسط دانشگاه هرمزگان دریافت گردد، در فرایند بررسی و ارزیابی علمی قرار خواهد گرفت. لازم بذکر است تاریخ فوق تاریخ دریافت مدارک توسط دانشگاه است نه تاریخ تحویل آنها به پست.

داوطلبان لازم است ضمن مطالعه دقیق مفاد متن اطلاعیه در موعد مقرر مطابق با جدول (۱) جهت شرکت در ارزیابی تخصصی به دانشگاه هرمزگان مراجعه نمایند.

مشاهده متن کامل اطلاعیه مرحله دوم آزمون دکتری سال ۱۳۹۶ دانشگاه هرمزگان

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۲)

 1. نجمه گفت:

  سلام روز به خیر برای مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد شیراز و بیرجند پذیرفته شده ام. باید مدارک رو قبل از تاریخ مصاحبه به آن دانشگاه ارسال کنیم یا همزمان با تاریخ مصاحبه با خود به همراه داشته باشیم؟؟؟

  خواهش می کنم من را در این رابطه راهنمایی بفرمایید. چون خیلی استرس دارم و سر در گمم.

  • ali گفت:

   استرس براچی ؟
   فکر کنم خبر مربوط به دانشگاههای دولتی ست.
   شما که ازاد قبول شدید باید روز مصاحبه مدارک تون همراهتون باشه.
   موفق باشید.

درج نظر