مدرسان شریف دومین کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت در قرن 21 سومین کنفرانس بین المللی علوم مهندسی و تکنولوژی کنفرانس بین المللی چالش ها و راهکارهای مدیریت و توسعه اقتصادی سامانه ثبت نام در کنفرانس، همایش و کنگره های بین المللی کنفرانس چالش های آموزشی دکتری روانشناسی ابن یمین

امروز؛ آخرین مهلت تغییر اولویت انتخاب رشته دکتری ۹۶

آخرین مهلت جهت تغییر اولویت کدرشته‌محل‌های انتخابی معرفی‌شدگان به مصاحبه دکتری ۱۳۹۶، هجدهم تیر ماه جاری خواهد بود.

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام سازمان سنجش، داوطلبان می توانند درخواست خود را با درج مشخصات کامل، پرینت انتخاب رشته و مشخص نمودن اولویت‌هایی که می خواهند جابجا نمایند و کپی کارت ملی یا شناسنامه حداکثر تا تاریخ ۱۸ تیرماه به شماره ۰۲۶۳۶۱۸۲۳۶۱ و یا ۰۲۱۸۹۷۸۲۳۶۰ فکس نمایند.

گفتنی است تغییرات انجام‌شده برای داوطلبان قابل رؤیت و پرینت نیست و داوطلبان می‌توانند جهت پیگیری و اطمینان از رسیدن و انجام درخواست خود، از تاریخ ۲۰ تیر ماه با شماره ۰۲۶۳۶۱۸۲۳۷۳ تماس بگیرند.

از جمله مزایای فراهم شدن امکان تغییر اولویت، عدم طرح سؤال اولویت‌بندی انتخاب رشته داوطلبان در مصاحبه دکتری از سوی اساتید خواهد بود، چرا که دیگر اولویت‌بندی امری ثابت نیست. همچنین داوطلبان پس از حضور در جلسه مصاحبه و کسب شناخت از اساتید و دانشگاه مقصد، می‌توانند آگاهانه‌تر و دقیق‌تر انتخاب کنند.

امید است روند تغییر اولویت انتخاب رشته ازمون دکتری در سال‌های آتی به طور رسمی و با سیستم الکترونیکی صورت گیرد.

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۲۳۲)

 1. نسترن گفت:

  سلام،بچه ها کسی موفق شد تماس بگیره برای نتایج تغییر اولویت؟

 2. لاله گفت:

  امروز از دانشگاه چمران زنگ زدن گفتند که یک نامه با اثر نگشت و امضا به شماره ای که دتد فکس کنم مبنی بر اینکه توی فلان گرایش در مصاحبه شرکت نکردم کسی میدونه این یعنی چی

 3. زهرا گفت:

  سلام دوستان
  من نامه انصراف از جابجایی اولویتهامو فکس کردم، اما هر چی زنگ میزنم برای اینکه مطمئن بشم نامم رسیده کسی جواب نمیده- دوستان آیا کسی موفق شده تماس بگیره؟

 4. شمیم گفت:

  از دوستان سالهای قبل کسی هست تغییر اولویت انجام داده باشه ?
  لطفا دوستانی که قبلا انجام دادن بگن واسشون لحاظ شده تغییر اولویت? ممنون

 5. امجدیان گفت:

  سلام دوستان من مدارکمو برا تغییر اولویت به شماره ۰۲۱۸۹۷۸۲۳۶۰ فکس کردم، اما میگن بایستی به شماره ۰۲۶۳۶۱۸۲۳۶۱ فکس می شده، آیا نیازی هست دوباره فکس کنم یا نه؟
  تورا خدا هرکسی اطلاعی داره جواب بده

  • شمیم گفت:

   خودشون گفتن به این شماره یا اون شماره فکس کنید پس هیچ فرقی نمیکنه دوست عزیز نگران نباش، وگرنه سنجش دوتا شماره رو نمیذاشت.
   بعد ظاهرا امروزم وقت داری دوباره فکس کنی، میتونی به اون شماره هم فکس کنی خسالت راحت شه. منم به دوتاش فکس کردم

درج نظر