مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

اعلام جزئیات ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دکتری ۹۶ سراسری

پذیرفته‌شدگان آزمون دکتری ۹۶ سراسری لازم است جهت اطلاع از جزئیات ثبت‌نام به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه یا مؤسسه محل قبولی مراجعه نمایند.

به گزارش پی اچ دی تست، بنابر اعلام سازمان سنجش، کلیه‌ داوطلبانی‌ که‌ اسامی‌ آنها به‌ عنوان‌ پذیرفته‌شدگان‌ نهایی‌ هر یک‌ از کدرشته محل‌های‌ تحصیلی اعلام‌ شده‌ است‌، لازم است برای اطلاع از تاریخ و مدارک لازم برای ثبت‌نام (علاوه بر مدارک مندرج در این اطلاعیه) ابتدا به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه یا موسسه محل قبولی مراجعه نمایند. بدیهی است در صورت نبودن برنامه زمانی خاص در پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه، پذیرفته‌شدگان لازم است که در یکی از روزهای سه‌شنبه ۷/۶/۹۶ و یا چهارشنبه ۸/۶/۱۳۹۶ با توجه به شرایط و ضوابط اعلام شده در ذیل برای ثبت‌نام‌ به دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی ذیربط مراجعه نمایند.

مدارک‌ لازم‌ برای‌ ثبت‌نام‌: 

۱- اصل‌ و یک نسخه تصویر مدارک‌ کارشناسی‌ و کارشناسی‌ارشد مورد تایید وزارت‌ علوم، تحقیقات‌ و فنآوری‌ یا وزارت‌ بهداشت‌، درمان‌ و آموزش‌ پزشکی‌ و یا شورای عالی انقلاب‌ فرهنگی‌ که‌ در آن‌ معدل‌ دوره‌های‌ کارشناسی‌ و کارشناسی‌ارشد قید شده‌ باشد.

تبصره ‌۱: پذیرفته‌شدگانی‌ که‌ به‌ دلایلی‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرک‌ کارشناسی‌ارشد (فوق‌لیسانس) نمی‌باشند، لازم‌ است اصل‌ گواهی‌ تایید شده‌ توسط دانشگاه یا موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل اخذ مدرک مذکور را با محتوی فرم ذیل این اطلاعیه تکمیل و پس از تأیید موسسه محل تحصیل، در زمان ثبت‌نام به موسسه محل قبولی ارائه نمایند.

تبصره ‌۲: آن‌دسته از پذیرفته‌شدگانی‌ که‌ در زمان ثبت‌نام برای شرکت در آزمون (زمان ثبت‌نام ۱۳۹۵/۹/۱۶ لغایت ۱۳۹۵/۹/۲۲) دانشجوی سال آخر مقطع کارشناسی‌ارشد بوده‌اند و می‌بایست تا تاریخ۱۳۹۶/۶/۳۱ فارغ‌التحصیل شوند، به عبارت دیگر در زمان ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون دانشجو بوده‌اند، لازم است معدل کل واحدهای گذرانده آنان براساس ‌(‌۰) تا (۲۰) تا تاریخ ۹۵/۶/۳۱ (و یا حداکثر تا تاریخ ۹۵/۱۱/۳۰) توسط موسسه آموزش عالی محل فارغ التحصیلی دوره کارشناسی‌ارشد در فرم مخصوص (مندرج در صفحه ۴۰ دفترچه راهنمای ثبت‌نام و یا مندرج در صفحه ۹۶ دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی) درج و پس از تأیید مسئول ذیربط به هنگام ثبت‌نام ارائه گردد.

تبصره ۳: براساس مصوبه جلسه مورخ ۳۶۸ مورخ ۳/۱۱/۱۳۷۴ شورای عالی انقلاب فرهنگی فضلا و طلاب حوزه های علمیه قم و خراسان که دوره سطح ۳ را گذرانده‌اند و یا تا تاریخ ۳۱/۶/۱۳۹۶ دانش آموخته می‌شوند برای یکی از کدرشته‌های امتحانی مرتبط در گروه علوم انسانی مجاز به ثبت نام و شرکت در این آزمون بوده‌اند. بدیهی است این دسته از داوطلبان در صورت قبولی نیاز به گذراندن دروس پیش نیاز به تشخیص گروه آموزشی موسسه محل قبولی می باشند. ضمنا داوطلبان مربوط می‌بایست در زمان ثبت نام مدرک فراغت از تحصیل خود راکه توسط مدیریت حوزه های علمیه صادر گردیده است در اختیار داشته باشند

تبصره ۴: دارندگان مدارک تحصیلی معادل می‌بایست حائز شرایط «آیین‌نامه شرکت دارندگان مدارک معادل و غیررسمی در آزمون‌های ورودی مقاطع بالاتر» مصوبه جلسه ۸۴۵ شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که طی بخشنامه شماره ۷۷۶۳۳/۲ مورخ ۹۲/۵/۲۸ توسط معاونت آموزشی وزارت متبوع به کلیه دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی ابلاغ گردیده، باشند. بدیهی است آن عده از دارندگان مدارک معادل که قبل از تاریخ ابلاغ مصوبه جلسه شماره ۴۳۲ مورخ ۱۳۷۷/۹/۳ شورای عالی انقلاب فرهنگی (مبنی بر ممنوعیت برگزاری دوره‌های معادل) در دوره‌های معادل پذیرفته‌ شده‌اند، در شمول این مصوبه قرار می‌گیرند.

تبصره ۵: براساس مصوبه جلسه ۷۷۱ مورخ ۹۴/۸/۲۶ شورای عالی انقلاب فرهنگی، کلیه دارندگان مدرک معادل ضمن خدمت فرهنگیان که طی سال‌های ۱۳۷۷ تا ۱۳۸۱ به دوره‌های مذکور راه یافته‌اند، حسب مورد از تسهیلات مصوبه شماره ۷۷۶۳۳/۲ مورخ ۹۴/۵/۲۸  برای ادامه تحصیل در مقاطع رسمی بالاتر برخوردار می‌شوند.

۲- اصل‌ و دو سری‌ تصویر از تمام‌ صفحات‌ شناسنامه‌ و کارت ملی.

۳- شش‌ قطعه‌ عکس‌ تمام‌ رخ‌ ۴×۳ تهیه‌ شده‌ در سال‌ جاری‌.

۴- ارائه مدرکی که‌ وضعیت‌ نظام‌ وظیفه آنها‌ را با توجه‌ به‌ بند «مقررات‌ وظیفه‌ عمومی»‌ مندرج‌ در صفحه ۳ دفترچه‌ راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون ورودی‌ دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۳۹۶ مشخص‌ کند (برای‌ برادران‌).

۵- پذیرفتگانی که در مقابل سهمیه قبولی آنها عنوان “رزمنده” درج شده و ارگان آنها وزارت جهاد کشاورزی است، لازم است معرفی نامه رسمی از وزارت جهاد کشاورزی با مُهر و امضاء مدیر کل امور اداری را ارائه نمایند. معرفی‌نامه‌های مذکور لازم است حداکثر تا قبل از انتخاب واحد برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ از طریق ارگان ذیربط برای هر یک از پذیرفتگان مذکور به آن مؤسسه آموزش عالی تحویل گردد، در غیر اینصورت برای نیمسال دوم سال تحصیلی جاری از آنان ثبت‌نام به عمل نمی‌آید.

۶ – پذیرفتگانی که در مقابل سهمیه قبولی آنها عنوان “رزمنده” درج شده و ارگان آنها سازمان بسیج مستضعفین می‌باشد، ملزم هستند پس از ثبت‌نام در دانشگاه مربوط، با ‌همراه داشتن اصل گواهی حضور در جبهه صادره توسط سپاه استان به تاریخ جدید (سال جاری) و نامه تأییدیه تحصیلی معاونت آموزشی دانشگاه مربوط (با قید سال قبولی، مقطع و رشته تحصیلی) به معاونت سرمایه انسانی سازمان بسیج مستضعفین واقع در تهران، بزرگراه بسیج مستضعفین، روبروی اتوبان شهید محلاتی (آهنگ) مراجعه و فرم تأییدیه نهایی سهمیه خود را دریافت نمایند.

۷- داوطلبانی که با استفاده از سهمیه ایثارگران (بنیاد شهید و امور ایثارگران) پذیرفته‌ شده‌اند، در زمان ثبت‌نام، ملزم به ارائه تأییدیه سهمیه قبولی نمی‌باشند و ملاک عمل برای ثبت‌نام، همان عنوان درج شده در لیست‌های ارسالی به موسسات می‌باشد.

۸- ارائه معرفی‌نامه رسمی مبنی بر واجد شرایط بودن برای استفاده از امتیاز ویژه مربیان “رسمی- قطعی” و یا “رسمی- آزمایشی” وزارت علوم، تحقیقات و فناوری. این سهمیه شامل مربیان رسمی قطعی و رسمی آزمایشی دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که پذیرش دانشجوی آنها از طریق آزمون سازمان سنجش آموزش کشور صورت می‌پذیرد، می‌باشد.

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. بردیا گفت:

  دوستان من دانشگاه مازندران ثبت نام اینترنیتی کردم، مشخصات شخصی رو وارد کردم بهم شماره دانشجویی داد و مدارکی برای اپلود نخواست. الان مشکلی پیش میاد؟؟ چرا ارور نداد؟؟؟ چرا مدارک نخواست؟؟ الان کسی میدونه باید چکار کنم؟

 2. بیوتکنولوژی۹۶ گفت:

  سلام دوستان کسی حضورا یا تماسی از دانشگاه فردوسی در مورد زمان ثبت نام سوال نکرده؟

 3. ساحل گفت:

  سلام بچها خبر ندارین کی بدون آزمون اعلام میشه اگه میدونبن خدایی جواب بدین

 4. مهدی گفت:

  سلام دوستان، دانشگاه فردوسی هنوز برای تاریخ ثبت نام اطلاعیه نزده، تکلیفمون چی هست؟

 5. دکترا رشت گفت:

  سلام
  بچه ها از ثبت نام دانشگاه رشت مطلع هستین؟

 6. آموزش زبان گفت:

  سلام
  دوستان من این ترم قرار بود دفاع کنم ولی به دلیل مشغله ای که دارم گویا نمیشه. دکتری اموزش زبان در شهرستان هم قبول شدم. کسی اطلاع داره من میتونم دکتری ثبت نام کنم یا نه؟ چطوری؟

 7. سونیا لطفا کمک کنید گفت:

  سلام تبریک به همه ی قبولی ها…یه سوال داشتم بچه کسی از تاریخ تکمیل ظرفیت خبر داره من رتبم خیلی خوب بود رزومه خیلی خوبی داشتم ..ولی مردود زده برام میشه کمک کنید و تاریخ تکمیل ظرفیتو بهم بگید

 8. علی گفت:

  سلام، یه مشکل بزرگ برای من پیش اومده. دانشگاه باهنر کرمان میگه باید اصل مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد را به من تحویل بدید و تا زمان فارغ التحصیلی این مدرک پیش من بمونه. آیا این کارش قانونی هست؟ اصلا میتونه گروکشی کنه که مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد را پیش خودش تا زمان فارغ التحصیلی از دکترا نگه داره؟؟ تو رو خدا کمک کنید. من شاید اصلا انصراف بدم به خاطر این قضیه.

  • TnA گفت:

   اصولا در هر مقطع مدرک رو میگیرن.زمان ارشد هم مدرک لیسانس تا اتمام تحصیل دستشون بود

   • علی گفت:

    خب این غیرقانونی هست! نیست؟! من دوستام دانشگاه های تهران، امیرکبیر، علم و صنعت و … ازشون اصل مدارک رو میگیرن. اگر سربازی داشته باشن یه بحثی. ولی وقتی نه سربازی دارن نه موضوع دیگری هست برای چی باید مدارک را گرو بگیرن.

    • علی گفت:

     ببخشید منظورم این بود دانشگاه های تهران، امیرکبیر و علم و صنعت اصل مدارک را “نمی گیرند” اصلا حق چنین کاری ندارند.

 9. مديريت آموزشي گفت:

  با عرض تبریک به دوستانی که قبول شدن و ارزوی قبولی برای سایرین در کنکور ٩٧
  من ازاد قبول شدم و میدونم هزینش زیاده البته میتونم پرداخت کنما فقط از ایندش میترسم نمیدونم استخدام میکنن یا نه چون رشتمم جوریه کن بازارکار نداره خودم یه کسب و کاری ازش راه بندازم.
  میشه لطفا اونایی که تجربه دارن یا اشنایی دارن با رشتم، منو راهنمایی کنن.
  متشکرم

 10. غایب گفت:

  من مصاحبه ای که رفتم برام زدن غایب ، حتما حقمو دادن به کسی که غایب زدین این نتیجه رو قبول ندارم ، مصاحبه ای که رفتم غایب زده باشند کجای عدالته ، همش آشنا بازی در دانشگاهها ، فردا دلیل میارن که رد شدی من قبولش ندارم اگه قراره دو روز از کارنامه نهایی بگذره و جوابی برای اعتراضم نداشته باشند جای شک و شبهه هست من قبول ندارم

 11. دانشجو گفت:

  سلام تبریک به همه بچه هایی که قبول شدن… کسی از فودوسی مشهد خبری داره؟؟؟

 12. ردشدم گفت:

  سلام بچه ها تبریک می گم‌میشه برای من هم دعا کنید یکسال زحمت کشیدم کلاس رفتم رد شدم خدایاااااااااا

  • سیدعلی گفت:

   سلام امیدوارم همیشه سالم و سرحال باشید من شش ساله که دارم امتحان می دم و رد میشم باید ساخت و دوباره زحمت کشید و رزومه تون رو قوی کنید که رتبه سازمان سنجش اصلا ملاک نیست

 13. مینا گفت:

  سلام
  دانشگاه تربیت مدرس اطلاعیه ثبت نامش رو در قسمت معاونت آموزشی منتشر کرده.ثبت نام غیر حضوری دوشنبه،سه شنبه و چهار شنبه هفته آینده هستش.

 14. زهرا گفت:

  سلام
  کسی خبر داره ثبت نام دانشگاه سمنان چه روزیه؟
  هیچ اطلاعیه ای نزدن
  تلفن هم جواب نمیدن
  خیلی دوره سخته برام هشتم تا اونجا برم ولی ثبت نام نباشه

 15. یکم بدشانسی گفت:

  سلام دوستان .من تو روزانه یکی از دانشگاهها قبول شدم ولی از شهر و مسافتش خوشحال نیستم . فکر می کنید بشه تو تکمیل ظرفیت دوباره مصاحبه داد یا اینکه احمقانست …

 16. سمیه گفت:

  سلام دوستان، تو کارنامه من غیبت زدن ونتیجه مردود، درحالیکه من مصاحبه شرکت کردم. اونم دانشگاه خوارزمی

 17. سمیه گفت:

  سلام دوستان، نتوانستم کارنامه من غیبت زدن ونتیجه مردود، درحالیکه من مصاحبه شرکت کردم. اونم دانشگاه خوارزمی

 18. سمیه گفت:

  سلام. دوستان برای من تو کارنامه غیبت زدن ونتیجه مردود،،درحالیکه من مصاحبه شرکت کردم. این یعنی چه؟؟؟؟؟؟؟؟

 19. ج گفت:

  دوستان لطفا جواب بدید این پیام که در سنجش درج شده:
  *****
  ز کلیه‌ داوطلبانی‌ که‌ اسامی‌ آنها به‌ عنوان‌ پذیرفته‌شدگان‌ نهایی‌ هر یک‌ از کدرشته محل‌های‌ تحصیلی اعلام‌ شده‌ است‌، دعوت‌ می‌نماید برای اطلاع از تاریخ و مدارک لازم برای ثبت‌نام (علاوه بر مدارک مندرج در این اطلاعیه) ابتدا به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه یا موسسه محل قبولی مراجعه نمایند. بدیهی است در صورت نبودن برنامه زمانی خاص در پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه، پذیرفته‌شدگان لازم است که در یکی از روزهای سه‌شنبه ۷/۶/۹۶ و یا چهارشنبه ۸/۶/۱۳۹۶ با توجه به شرایط و ضوابط اعلام شده در ذیل برای ثبت‌نام‌ به دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی ذیربط مراجعه نمایند.
  *****
  من متوجه نشدم دقیقا ، سازمان سنجش گفته تو این دو روز باید مراجعه کنید برای ثبت نام اما دانشگاه شیراز گفته از ۱۵ تا ۱۹ شهریور ثبت نام اینترنتی، میشه توضیح بدید؟ ممنون

  • موفقیت گفت:

   سنجش گفته کسانی که پذیرش شدن اول باید به سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه کنند که اگه اون دانشگاه برای ثبت نام اینترنتی و حضوری اطلاعیه زده باشه طبق اطلاعیه دانشگاه اقدام کنن اگه اطلاعیه نزده بود تو یکی از روزهای۷و۸ برای ثبت نام و تشکیل پرونده به دانشگاه مربوطه مراجعه کنن

  • دكترا ٩٦ - هوش مصنوعي گفت:

   گفته اگه دانشگاهتون زمان ثبت نام و خودش اعلام نکرد ٧،٨ شهریور برین دانشگاه. گویا دانشگاه شما اعلام کرده که ١۵ و ١۶ شهریور برید. پس نیازی نیست ٧،٨ شهریور به دانشگاه مراجعه داشته باشین.

 20. موفقیت گفت:

  وقتی کارنامه نهایی دیدم متوجه یک چیز شدم یعنی رتبه تک رقمی و رزومه و نمره سنجش تا زمانی که اساتید نمره مصاحبه ندن یعنی هیچ من رتبم تک رقمی بود حد نصاب تهران۲۵% بود اساتید به من دادن ۹۰/۲۴ یعنی بی انصافی تا این فقط هدفشون رد کردن من بوده اما خدا رو شکر تو یه دانشگاه خوب دیگه قبول شدم

 21. sahar گفت:

  با سلام و تبریک خدمت دوستان که قبول شدن
  ولی من قبول نشدم خیلی ناراحتم
  حدنصاب نمره رو کسب نکردم میتونم اگه تکمیل ظرفیت زد شرکت کنم؟ولی اخرین رتبه قبولی رو هم ننوشتن و چند نفر هم برداشتن اونم مشخص نشده چیکار کنم؟؟

 22. زیست شناسی گفت:

  سلام بچه ها کسی از وام دکتری آزاد اطلاع داره؟؟؟؟؟

 23. رضا (ادبیات عربی) گفت:

  با سلام
  از دوستان کسی هست که ادبیات عرب دانشگاه بین الملل قزوینو قبول شده باشه؟

 24. رویا گفت:

  سلام دوستان
  تبریک میگم بهتون، ان شاءالله موفق باشید
  کسی نمیدونه برای ثبت نام خوابگاه دانشگاه زنجان چه باید کرد؟
  دانشگاه پاسخگو نیست

 25. کشاورزی گفت:

  سلام بچه ها
  تبریک میگم به همه دوستانی که دکتری قبول شدند. خواستم درددل کنم. خودمو با دوستم مقایسه می کنم. ایشون رتبه اش ۵تا از من کمتر بود. هنوز هم دفاع نکرده. امتیاز پژوهشی من هم ازش بالاتر بود. بی انصافیه به خدا

 26. داوطلب گفت:

  سلام دوستان کسی از زمان ثبت نام دانشگاه شهید رجایی خبر نداره؟؟ و اینکه حضوری هس یا غیر حضوری؟ تو سایتشون اعلام نکردن؟تلفن هم یا جواب نمیدن یا مشغوله!! تو رو خدا اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه

 27. مهدی گفت:

  سلام دوستان شهریه دانشگاه آزاد تهران مرکز هر ترمی چقدر میفته ؟ شهریه ثابت و متغیر ممنون

  • تهران مرکز گفت:

   بستگی به رشته وواحد ها داره،اما رو یه چیزی حدود ترمی ۷ تومن حساب کنید
   شما از زمان ثبتناام اینترنتی تهران مرکز اطلاعی دارین؟

 28. محمد گفت:

  سلام
  دوستان من روزانه قبول شدم، اگر ثبت نام نکنم از امتحان سال بعد محروم میشم یا نه؟

 29. محمد گفت:

  سلام
  من روزانه قبول شدم، اگر ثبت نام نکنم از امتحان سال بعد محروم میشم یا نه؟

 30. وی گفت:

  سلام، کسی از زمان ثبت نام دانشگاه الزهرا خبر داره؟
  لطفا جواب بدید.
  نگرانم!

 31. زیست شناسی گفت:

  بچه ها زمان ثبت نام دانشگاه آزاد همون ۱۱ و ۱۲مه؟؟؟؟ پس چرا دانشگاهه اعلام نمیکنن

 32. میثم گفت:

  سلام. دانشگاه آزاد همدان قبول شدم برم یا نرم ؟؟ دانشگاهش چطوره؟

 33. Nazanin گفت:

  ببخشید کسی زمان ثبت نام تربیت مدرس و میدونه؟

 34. شیمی فیزیک گفت:

  سلام
  بچه ها من دانشگاه همدان قبول شدم بعدش فردوسی مشهد
  میتونم فردوسی رو برم یعنی جابجا کنم ؟

 35. صبا گفت:

  لطفا دوستان اگه کسی در مورد نحوه گزینش رشته های بورسیه و زمان اعلام نتایج اطلاعاتی داره در اختیارم بذاره. ایا فقط نمره مصاحبه منظور میشه؟یعنی اگه نمره از حد نصاب دانشگاه پایین تر باشه ولی تراز بالا باشه (نزدیک ۶۰۰۰ )معرفی نمیکنن؟؟

  • نرمین گفت:

   عزیزم منم دقیقا مشکل تو رو دارم، کسی نیست جوابمو بده؟کی نتایج بورسیه رو میدن، تو خبر داری؟

   • صبا گفت:

    نه من برای سنجش هم که فرستادم نیگه متعاقبا اعلام میشه
    شما حد نصاب دانشگاه رو اوردین؟توی کارنامه جی زده واستون؟
    برای من توی نتیحه نهایی زده مردود ولی جلو خود رشته محل زده ۱۶ که یعنی بعدا اعلام میشه

 36. zahra گفت:

  سلام ، دوستانی که تربیت مدرس قبول شدین به سایت دانشگاه قسمت اموزش برید و روش کلیک کنیداونجا گفته زمان ثبت نام اینترنی ورودی دکتری از ۱۳ شهریور شروع میشه و زمان ثبت نام حضوری هم متعاقبااعلام میشه

 37. جوابگو گفت:

  سلام کسی از تکمیل ظرفیت اطلاع داره به چه صورتیه؟

 38. simin گفت:

  سلام دوستان
  کسی از زمان ثبت نام دانشگاه تبریز اطلاعی داره؟

 39. فاطمه گفت:

  تکمیل ظرفیت دکتری ازاد خبری هست اطلاع رسانی کنید

 40. فاطمه گفت:

  خواهشا اگه خبری درموردتکمیل ظرفیت خیری دارین بگین که زمانش کی هست

 41. انسیه گفت:

  سلام دوستان
  تو رو خدا یکی بگه اگه قبول شده باشی ولی فرم صلاحیت پر نکرده باشی چی میشه
  سنجش زده قبول ولی مشخص نکرده کجا
  من خیلی استرس دارم
  یکی کمک کنه

 42. م.م گفت:

  سلام از ثبت نام شهید رجایی کسی خبر داره؟ تو سایتش که چیزی ننوشته. ممنون میشم اگه پاسخ بدید

 43. غزاله گفت:

  دوستان از دانشگاه تربیت مدرس کسی اطلاعی نداره؟
  تو سایتش که چیزی نیست.
  از طرف دیگه این تاریخهای سنجش خیلیییی زوده سه شنبه و چهار شنبه است!!
  ما شهرستانی هستیم خیلی زوده سخته واسمون…

 44. بهروز گفت:

  سلام دوستان
  کسی از تاریخ ثبت نام دکتری دانشگاه سمنان اطلاع داره

 45. بهنوش گفت:

  سلام از دوستان کسی از زمان ثبت نام دانشگاه شیراز اطلاع داره؟

 46. منابع آب گفت:

  بچه ها، اینجا کسی عمران منابع آب صنعتی اصفهان قبول شده؟؟

 47. سلام گفت:

  برای اطلاع از زمان ثبت نام هر دانشگاه باید توی سایت همون دانشگاه برید اگر چیزی نبود تماس بگیرید با آموزش اون دانشگاه و اگر با هم چیزی دستگیرتون نشد که امکان نداره نشه از همین صفحه اون بالا سازمان توضیح داده چه روزی با چه مدارکی تشریف ببرید ثبت نام:)

 48. دكتري حقوق گفت:

  کسی از دوستان از تاریخ ثبت نام دانشگاه شهید بهشتی اطلاعی نداره؟

 49. سحرالف گفت:

  من کاشان قبول شدم،کسی درباره زمان ثبت نامش چیزی،میدونه؟

 50. ناشناس گفت:

  نتایج دکترا بدون آزمون ایا از طریق سازمان سنجش اعلام می شود

 51. دکتری گفت:

  سلام دوستان کسی از زمان ثبت نام دانشگاه تربیت مدرس اطلاعی داره؟

 52. زهرا گفت:

  سلام دوستان کسی اطلاعی از زمان ثبت نام دانشگاه زنجان داره؟

 53. نسیم گفت:

  زمان ثبت نام رشته های مهندسی دانشگاه فردوسی کی هست؟

 54. لیا گفت:

  سلام کسی در مورد زمان ثبت نام دانشگاه تهران اطلاعی داره؟

 55. دکتر گفت:

  در مورد دانشگاه ازاد واحد امارات هزینه چطوریه و کلاس هاش کجا تشکیل میشه ؟

 56. روانشناس گفت:

  با سلام. از دوستان کسی میدونه اگه هم با ازمون پذیرفته شده باشی هم استعداد درخشان، دست خودمونه که کدوم رو انتخاب کنیم؟

  • سعید گفت:

   بله به انتخاب شماست

   • روانشناس گفت:

    سپاس. لازم نیست به سازمان سنجش اطلاع بدم؟ من همون دانشگاهی ک استعداد پدیرفته شدم ثبت نام کنم و دیگه احتیاجی نیست کاری انجام بدم؟ بعضیا میگن اگه با کنکور اسمت رو سازمان سنجش اعلام کنه دیگه بدون کنکور رو نمیتونی بری. من واقعا دچار ابهام شدم. سازمان سنجش هم ک پاسخگو نیست!!

 57. نگین گفت:

  دوستان چرا همش دلهره دارین اخه؟؟؟؟؟برا ازاد فرم صلاحیت پر نکردیم خود دانشگاه این کارو پیگیری میکنه تو دفترچه هم نوشته بود….بجای داشتن دلهره و استرس دفترچه هارو به دقت مطالعه کنین
  موفق باشین

 58. آنا گفت:

  تو رو خدا راهنماییم کنید
  من علوم تحقیقات قبول شدم. مگه برای آزاد هم باید فرم صلاحیت عمومی رو پر کرد؟

  • erfun گفت:

   بله باید پر کنی

  • رسول-کامپیوتر گفت:

   نیازی نیست. عرفان، فرم صلاحیت عمومی فقط مال دانشگاه های دولتی هست. دیگران رو به اشتباه ننداز.

   • آنا گفت:

    بسیار ممنونم آقا رسول.
    فقط ممنون میشم بگید منظورشون پس، از اهراز صلاحیت که برای دکتری آزاد گفتند چیه آقا رسول
    ممنون که سوالات دوستان رو پاسخگو هستید . ایشالا که خبر قبولیتون رو هرچه زودتر بشنویم

   • نسیم گفت:

    سلام آقا رسول
    وقتتون بخیر
    من کارافرینی امارات قبول شدم
    اخرین تراز تهران مرکز ۲۲۱۸ بود تراز من ۲۱۱۰
    دعوت نشده بودم مصاحبه تهران مرکز و علوم تحقیقات
    دبی هم نمیخوام برم
    امکانش هست برای تکمیل ظرفیت تهران مرکز یا تحقیقات نن و بردارن؟؟
    مصاحبم خوب بود اساتید راضی بودن

 59. کلامی گفت:

  سلام
  کسی از زمان و مکان ثبت نام دانشگاه خوارزمی کرج اطلاع نداره؟