مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

بررسی اعتراض متقاضیان دکتری ۹۶ دانشگاه خوارزمی در معاونت آموزشی

معاون آموزشی دانشگاه خوارزمی گفت: در صورتی که متقاضیان دوره دکتری این دانشگاه درخصوص نحوه پذیرش و مصاحبه اعتراض داشته باشند، می‌توانند به معاونت آموزشی مراجعه کنند.

جعفر کیوانی در گفتگو با خبرگزاری مهر در پاسخ به سئوالی مبنی بر اعتراض برخی از متقاضیان دوره دکتری رشته حکمت متعالیه که در این دانشگاه به مصاحبه دعوت شده بودند، گفت: تاکنون گزارشی درخصوص وجود مشکل در نحوه برگزاری و پذیرش دوره دکتری این دانشگاه به معاونت آموزشی این دانشگاه اعلام نشده است.

وی افزود: متقاضیان درصورتی که به روند مصاحبه دوره دکتری اعتراض داشته باشند می توانند به معاونت آموزشی دانشگاه بخش تحصیلات تکمیلی مراجعه کرده و به اعتراض آنها رسیدگی می شود.

معاونت آموزشی دانشگاه خوارزمی خاطرنشان کرد: پذیرش در آزمون دکتری برعهده سنجش است و ما تنها امتیازات مصاحبه های علمی را در سایت این سازمان بارگذاری کردیم و از طریق سنجش نتایج نهایی اعلام شد.

کیوانی در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر اینکه در جلسه مصاحبه متقاضیان دوره دکتری افراد به صورت گروه های ۴ یا ۵ نفره به اتاق مصاحبه دعوت شدند، گفت: این مسائل مربوط به تشخیص هیات مصاحبه کننده است چراکه ممکن است در رشته ای نیاز باشد سئوالات به صورت گروهی پرسیده شود و بر این اساس امتیاز داده شود.

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. محمد گفت:

  سلام.چرا هزینه شهریه پردیس و شبانه دکتری خوارزمی از بقیه دانشگاهها مثل علامه بیشتر است در حالی که سطح علمی کمتری نسبت به علامه هم دارد.
  اگر مسئولین دانشگاه میخونند لطفاً تجدید نظر کنند.

 2. محمد گفت:

  ای کاش که کلا مصاحبه رو بر میداشتن و صد درصد آزمون رو تاثیر میدادن این طوری دیگه حق هیچ کسی ضایع نمیشد.با وجود این که تمام دوستان و فامیل بهم گفتن برای دکتری نخون، الان ۵۰۰۰۰ هزار بیکار با مدرک دکتری داریم اما بازم قبول نکردم و یک سال کامل از بهترین روزای عمرمو پای این آزمون گذاشتم وبا رتبه ۲۱، آخرش توی مصاحبه… اما خوشحالم چون قبولم میشدم آخرش باز هیچ اتفاق خاصی توی زندگیم نمی افتاد و فقط یه مدرک به مدارک دیگه زندگیم اضافه میشد.

 3. رتبه1 گفت:

  سلام.
  من رتبه ۱ دکتری بودم سال گذشته،واقعا یکی از ضعیفترین دانشگاههای ایران،این دانشگاست چرا که هیچ نهاد پاسخگویی در این دانشگاه وجود نداره. با نهایت بی احترامی با دانشجو برخورد میشه و همه چی هم به مناسبات بین اساتید بستگی داره. هیچ نظارتی هم بر این دانشگاه نیست.

 4. امید به نومید گفت:

  رتبه شما آرزوی همه است از حق تون دفاع کنید پس ۵۰ درصد آزمون چی میشه. نفر است با رتبه ۶۹۶ دانشگاه روزانه قبول شده یعنی رتبه ازمونش خیلی پایین بوده اگه شده حضوری به سنجش برید و از حق تون دفاع کنید

 5. افسون گفت:

  منم با رتبه ۵فیزیولوژی قبول نشدم

 6. نومید گفت:

  بله
  بنده در کنکور فوتونیک رتبه سه رو اوردم و توی گرایش پلاسما اول بودم.
  درصدام ۲۵ اختصاصی و ۴۵ زبان بود یه مقاله و یه مدرک زبانم داشتم

 7. نومید گفت:

  سلام منم با رتبه سه در بین ۲۰۷ نفر شرکت کننده رشته فوتونیک قبول نشدم و در جلسه مصاحبه کلی به استهزا گرفته شدم
  چی کار می شه کرد کسی به فکر ما هس؟ ایا

 8. من گفت:

  سلام
  تا حالا کسی بین ما بوده که اعتراض به سنجش فرستاده باشه و جوابشو داده باشن? می خواستم ببینم چقد طول می کشه تا سنجش جواب بده

 9. لیلا گفت:

  سلام دوستان.اگه براتون غیبت رد کردن حتما برگه ای ک تو دانشگاه میدن واسه تعهد رو امضا نکردین.من تو ی دانشگاه واسه ۲تا گرایش رفته بودم ازم پرسیدن ب کدومش بیشتر علاقه داری گفتم.گفتن پس فقط همونو بنویس و امضا کن.منم اینکارو کردم برای اون یکی گرایش برام غیبت رد کردن.

 10. ملينا گفت:

  من با رتبه ۵٠ رشته ادبیات فارسی و مقاله و مدرک زبان و…
  هیچ دانشگاهی قبول نشدم!!!!!!!
  حتی دانشگاه الزهرا هم رفتم با اینکه تمام کسانی که اومده بودن رتبه های بالای ١٠٠ داشتن
  بعدا یکی از اساتید گفته بوده اگه انتخاب اولتون این دانشگاه نباشه شما رو انتخاب نمیکنیم!!! من باور نکردم اما با دیدن نتایج مطمئن شدم روش انتخاب این بوده
  حتی پژوهشگاه علوم انسانی هم رفتم و بین کسانی که امتحان کتبی مصاحبه داده بودن جزو سه نفری بودم که نمره بالای ده گرفتن! تقریبا بالاترین نمره
  و واقعیتش مصاحبه هام واقعا خوب بودن
  هنوز از نتایج تو شوکم!
  نمیدونم چطور میشه اعتراض کرد
  یک سال عمر و انرژیمون به باد رفت!

 11. احتشامی .ن گفت:

  کاش سازمان سنجش یه فکری به حال مصاحبه ها میکرد. کاقعا پارتی بازیه. منم با رتبه ی ۵۶ حتی دانشگاه آزاد هم قبول نشدم. ۳ مقاله و آیلتس و یک کتاب داشتم.

 12. دکترای آموزش زبان دانشگاه خوارزمی غیبت علیرغم حضور گفت:

  بااینکه میدونم پیگیری هیچ تاثیری در نتیجه نخواهد داشت.اما اینکه غیبت رد شده واقعا دیگه خیلی بی انصافیه. خانوادم همسرم شوکه شدند.۴ خانواده من رو ساپورت کردند تا سر جلسه حاضر بشم وگرنه چطور ثابت میکردم‌ والا بخدا می گفتن نرفته امتحان رفته ولگردی. …
  به سنجش هم‌اعتراض کردم ولی جوابی نگرفتم.

 13. دکترای آموزش زبان دانشگاه خوارزمی غیبت علیرغم حضور گفت:

  دوستان من هم متاسفانه علیرغم حضور برداشتن بچه شیرخواره فقط دومیلیون هزینه کردیم بااین بلیط های گران هولپیما و…خانوادم اومدن جنوب و خودم برای مصاحبه دانشگاه خوارزمی حی و حاضر این هزینه به کنار و همه‌چی به‌کنار غیبت رد کردند درحالیکه با هزاران و آرزو حاضر شدم.باداشتن ۲ کتاب ۶ مقاله سوابق تدریس در دانشگاه و از ۵ سوال تقریبا ۲سوال پاسخ درست و یک سوال نصفه پاسخ دادم.
  پیگیری کردم ریاست معاونت مدیرگروه … ۵روزه قراربود تماس بگیرن نتیجه روبگن متاسفانه ترتیب اثرندادن و کارشناس گروه که کلا می گفتن حتما حدنصاب دانشگاه رونیاوردین میگم شما غیبت رد گردیم با حدنصاب فرق میکنه. میگن اون‌که بله بله………

 14. افشار صید مرادی گفت:

  سلام:متاسفانه اینجانب با رزومه قوی و ۷ مقاله در مصاحبه دانشگاه خوارزمی رشته سازه شرکت نمودم اما در کمال تعجب رد شدم،معلوم نیست بر چه اساسی آنالیز و جذب کردن…

 15. زهرا گفت:

  سلام دوستان
  من با رتبه بیست در رشته شیمی که ۱۲۵۴ نفر مجاز به انتخاب رشته بودند توی هیچ دانشگاهی پذیرفته نشدم. کجا باید اعتراض کنم؟ یکسال تمام زحمت کشیدم برای این رتبه. از همه چیم زدم. لطفا راهنماییم کنید دوستان.

  • متاسف گفت:

   عزیزم از طریق سازمان سنجش پیگیری کن. زیاد به دانشگاهها اعتماد نکن….

  • امیدوار گفت:

   دانشگاهها صرف نظر از رتبه به هرکسی که خواستن حدنصاب دادن بقیه رو کمتر از حدنصاب دادن و از رقابت حذفشون کردن. درواقع رتبه خوب یه عده با اینکار نابود شد. سازمان سنجش میتونه بررسی کنه که ایا دانشگاه نمرات مصاحبه رو منطقی داده یا سلیقه ای. شما از اون طریق میتونین متوجه بشین ایا نمره مقاله یا هررزومه ای که داشتین گرفتین یا نه

  • ندا گفت:

   اشتباه نکنم شیمی تجزیه بودید
   میشه بگید کدوم دانشگاه ها مصاحبه رفتید؟

  • تجزیه گفت:

   عزیزم منم ۲۹ بودم ولی انتخاب اخرم دانشگاه خودم زنجان قبول شدم تجزیه بودم شما هم؟ کجاها رفتید مصاحبه؟

  • تجزیه گفت:

   سال چندمتون بود دکتری شرکت میکردید؟ ارشد کدوم دانشگاه بودین؟

  • مجید گفت:

   سلام دوست عزبر حتما همه رو دانشگا های تهران زدید
   شهرستان ها هم دفتید مثل شیرلز و فردوسی و…؟

 16. علم و صنعت گفت:

  سلام
  برای دانشگاههای دیگه کجا میشه اعتراض کرد؟ من دو تا مقالهisi دو تا کتاب و شش تا مقاله کنفرانسی داشتم و سه سال سابقه تدریس و ۱۵ سال کار تخصصی شبکه، نمره مصاحبه من ۴ رد شده، کجا باید اعتراض کنم؟

 17. طلا گفت:

  من برای رشته ی پلاسمای پزشکی دانشگاه خوارزمی شرکت کردم و رفتم مصاحبه. حالا که کارنامم اومده برام غیبت رد کردن. یعنی چی؟ تخلف تو روز روشن. اگه رتبه ۷-۸ میزدن میگفتم نمره لازم رو نیاوردم ولی غیبت با وجود حضور من تو مصاحبه معنیش چیه؟

 18. الینا گفت:

  با سلام
  من در رشته مدیریت دولتی برا مصاحبه رفتم دانشگاه خوارزمی.
  بشدت بد برخورد کردن. سوالات غیر مرتبط میپرسیدن، بمن گفتن انرژیت بالاست اما مغزت خالیه. و با داشتن تنها ۲۸سال سن گفتن برا ادامه تحصیل سنت بالاست.
  حالا فرض رو بر این میزاریم همه اینایی ک راجب من گفتن درسته. ولی همینکه در گروه مصاحبه شوندگان در این دانشگاه در فضای مجازی عضو شدم فهمیدم فقط من نبودم ک اینقدر غیر حرفه ای باهام برخورد کردن.
  تک تک متقاضیان رشته مدیریت دولتی از حرف ها و رفتارات اساتید این دانشگاه ضربه دیدن

 19. بهاره گفت:

  سلام دوستان

  دانشگاه فردوسی کسی تونست ثبت نام کنه؟؟؟؟

  هیشکی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 20. kharazmi گفت:

  سلام،خبری نشد از دانشگاه،ما که هنوز هم موفق به ثبت نام غیرحضوری نشدیم.

  • م گفت:

   من امروز با دانشگاه تماس گرفتم گفتم نمیشه ثبت نام نهایی رو انجام بدیم و پرینت رو بگیریم گفتن که قبل از شما هم چند نفر زنگ زدن و مشکل از سایته روزی که برای ثبت نام حضوری میاید کلیه مدارک رو هم همراهتون بیارید اونجا انجام میدن واستون

 21. دانشگاه خوارزمی گفت:

  سلام من هم نتونستم ثبت نام کنم لطفا اگر کسی تونسته ثبت نامشو بصورت کامل انجام بده توضیح بده چکار کرده.
  تا امروز فقط وقت داریم

 22. خوارزمی گفت:

  سلام دوستان
  کسی تونست کامل ثبت نام کنه در سیستم؟؟؟؟؟؟؟؟
  برای منم همش error میده!!!!!!!!!!!!!

  • م گفت:

   والا منکه نتونستم ثبت نام کنم برای منم همه اش ارور میده

  • علی گفت:

   بله همش ارور میده مشکل طبق اخبار رسیده از اونجایی ناشی شده که چند تا از فرمهای مربوط به تعهد حضوری تمام وقت و … در قسمت ارسال مدارک بوده که بنا به دلایلی نامشخص پریده و اینه که هر چقدر تلاش می کنیم به نتیجه نمیرسیمو مینویسه مدرک ارسال نشده شماره ارور ۱۳-۸۸۱۳ مربوط به فرمی که قبلاً بوده ولی الان نیست تا ما تکمیل و ارسالش کنیم.

 23. خوارزمی گفت:

  من هم دقبقا این مشکل رو دارم،یعنی همه این مشکل رو دارند،فردا میرم میپرسم و همه چی به امید خدا مشخص میشه، نگران نباشید.

 24. :((((((((((( گفت:

  من همه فیلد هایی رو که لازم برای ثبت نام اینترنتی خوارزمی پر بشه پر کردم ولی جلو دوتاش کلمه تایید رو نمیاره که من تایید رو بزنم چکار کنم
  آیا کسی تونسته ثبت نام غیر حضوریش رو کامل کنه؟تو رو خدا کمک کنید

 25. محسن گفت:

  کد ۸۸۱۳-۱۳ : لازم است مدارک موردنیاز بطور کامل ارسال شود

  این پیام را می دهد. صد بار هم هر بخش را چک کردم.

 26. اعتراض گفت:

  سلام
  اعتراض نتیجه ای داره؟
  به سنجش شما اعتراض گذاشتین

 27. خوارزمی گفت:

  سلام
  ثبت نام اینترنتی من در این دانشگاه دچار مشکل شده و کامل نمیشه

 28. داوطلب۹۷ گفت:

  سلام. عدم حد نصاب نمره به تمام داوطلبان دکترای علم اطلاعات و دانش شناسی توسط دانشگاه خوارزمی واقعا در جای خود قابل تامل و تاسف است. امید است مسوولین مربوطه پیگیری کنند چرا که حق بسیاری از داوطلبان با رتبه ها و رزومه خوب ضایع شده است.
  تشکر

 29. دکترای آموزش زبان دانشگاه خوارزمی گفت:

  با سلام احترام بنده یکی از مصاحبه شوندگان و جز جاماندگان بودم‌که متاسفانه نمره موسسه برای سنجش غیبت اعلام‌گردیده و مراتب بصورت تلفنی اعلام‌گردیده و تاکنون هیچ تماسی از دانشگاه خوارزمی دراین خصوص صورت نپذیرفته البته کارکنان‌محترم قول مساعدجهت پیگیری داده اند با ارزونه در کتاب تکلیفی و شش مقاله چاپ شده و سوابق کاری و تدریس در دانشگاه ها و.. وهزارامیدوآرزو حاضر شدیم آنهم از سیستان و بلوچستان امیدوارم به موارد این‌چنینی هرچه سریعتر رسیدگی گردد.باتشکر فراوان از دست اندرکاران سایت پی اچ دی

 30. فرشته نجات / استحاله به فرشته خشم گفت:

  کاش همه دانشگاه ها این فرصت را به دانشجویان بدهند، متاسفانه دیرکرد در اعلام نتایج باعث شد هیچ فرصتی برای حتی پیشنهاد تجدید نظر وجود نداشته باشد.