مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری کارگاه مقاله نویسی

پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه محقق اردبیلی مشترک با فرانسه

رئیس گروه همکاری های علمی و بین‎المللی دانشگاه محقق اردبیلی از اخذ مجوز پذیرش دانشجوی دکتری مشترک با دانشگاه استراسبورگ فرانسه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه محقق اردبیلی، محمدتقی آل ابراهیم با بیان اینکه دانشگاه استراسبورگ فرانسه جزو ۱۰۰ دانشگاه برتر اروپایی است، گفت: پس از رایزنی های گسترده با دانشگاه استراسبورگ فرانسه، مجوز پذیرش اولین دانشجوی دکتری مشترک دریافت شد.

وی افزود: در این روش دانشجوی دکتری پس از طی دوره آموزشی در دانشگاه محقق اردبیلی و بررسی رزومه علمی در اداره دکتری دانشگاه استراسبورگ فرانسه، برای انجام رساله خود عازم دانشگاه استراسبورگ فرانسه می شود.

رئیس گروه همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه محقق اردبیلی خاطرنشان کرد: این دانشجو دارای یک استاد راهنما از دانشگاه محقق اردبیلی و یک استاد راهنما از دانشگاه استراسبورگ فرانسه خواهد بود و از هر دو دانشگاه مدرک رسمی دریافت خواهد کرد.

 
دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری
 1. عدل گفت:

  نحوه ثبت نام در این دانشگاه به چه صورت است ؟ چه رشته هایی دارد ؟ چه مدت طول میکشد ؟ کلاس ها در کجا تشکیل میشود ؟ نیازی به دانستن زبان فرانسه هست یا خیر ؟
  لطفا اطلاعات را کامل کنید

 2. عیدی .... گفت:

  سلام.طرح بسیارخوبی ست.ولی امیدوارم همه درشرایط مساوی بتوانیم استفاده کنیم

 3. نصرالله گفت:

  سلام کسی میدونه روش پذیرش به چه صورته؟وآزمون باید بدیم یا اینکه فقط ثبت نام بکنیم

 4. Atefe گفت:

  تمامی رشته ها رو داره یا یک سری رشته ها رو داره؟

 5. Atefe گفت:

  سلام چطور باید اقدام کرد؟ باید برای ورودی به این دانشگاه امتحان داد یا فقط ثبت نام میکنیم و دوره دانشگاه رو میگذرونیم؟ این دوره چقدر طول میکشه؟

 6. عیدی .... گفت:

  سلام.طرح خوبی ست.خداقوت.ولی ای کارش ورودش هم راحت باشه

 7. کامپیوتر گفت:

  پطوری میشه براش اقدام کرد؟