مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری

پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه محقق اردبیلی مشترک با فرانسه

رئیس گروه همکاری های علمی و بین‎المللی دانشگاه محقق اردبیلی از اخذ مجوز پذیرش دانشجوی دکتری مشترک با دانشگاه استراسبورگ فرانسه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه محقق اردبیلی، محمدتقی آل ابراهیم با بیان اینکه دانشگاه استراسبورگ فرانسه جزو ۱۰۰ دانشگاه برتر اروپایی است، گفت: پس از رایزنی های گسترده با دانشگاه استراسبورگ فرانسه، مجوز پذیرش اولین دانشجوی دکتری مشترک دریافت شد.

وی افزود: در این روش دانشجوی دکتری پس از طی دوره آموزشی در دانشگاه محقق اردبیلی و بررسی رزومه علمی در اداره دکتری دانشگاه استراسبورگ فرانسه، برای انجام رساله خود عازم دانشگاه استراسبورگ فرانسه می شود.

رئیس گروه همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه محقق اردبیلی خاطرنشان کرد: این دانشجو دارای یک استاد راهنما از دانشگاه محقق اردبیلی و یک استاد راهنما از دانشگاه استراسبورگ فرانسه خواهد بود و از هر دو دانشگاه مدرک رسمی دریافت خواهد کرد.

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست

8
افزودن دیدگاه جدید

avatar
عدل
عدل

نحوه ثبت نام در این دانشگاه به چه صورت است ؟ چه رشته هایی دارد ؟ چه مدت طول میکشد ؟ کلاس ها در کجا تشکیل میشود ؟ نیازی به دانستن زبان فرانسه هست یا خیر ؟
لطفا اطلاعات را کامل کنید

داود فرجي
داود فرجي

سلام، ایاازمون دارد؟ چه طور ثبت نام کنیم؟

عیدی ....
عیدی ....

سلام.طرح بسیارخوبی ست.ولی امیدوارم همه درشرایط مساوی بتوانیم استفاده کنیم

نصرالله
نصرالله

سلام کسی میدونه روش پذیرش به چه صورته؟وآزمون باید بدیم یا اینکه فقط ثبت نام بکنیم

Atefe
Atefe

تمامی رشته ها رو داره یا یک سری رشته ها رو داره؟

Atefe
Atefe

سلام چطور باید اقدام کرد؟ باید برای ورودی به این دانشگاه امتحان داد یا فقط ثبت نام میکنیم و دوره دانشگاه رو میگذرونیم؟ این دوره چقدر طول میکشه؟

عیدی ....
عیدی ....

سلام.طرح خوبی ست.خداقوت.ولی ای کارش ورودش هم راحت باشه

کامپیوتر
کامپیوتر

پطوری میشه براش اقدام کرد؟