مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری

تمایل دانشگاه تربیت مدرس به جذب بیشتر دانشجویان نوبت دوم

معاون آموزشی دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرد که این دانشگاه در صورت ضرورت پذیرش دانشجوی شهریه‎پرداز، تمایل به جذب دانشجویان نوبت دوم دارد.

به گزارش ایسنا، دکتر جلالی، معاون آموزشی دانشگاه تربیت مدرس در نشست این دانشگاه تصریح کرد: از سال ۹۴ در دانشگاه، پذیرش دانشجو در دوره‌های نیمه حضوری به حالت تعلیق درآمد و در حال حاضر در دوره‌های روزانه،‌ نوبت دوم،‌ آموزش الکترونیک و پردیس دانشجو می‌پذیرد. با توجه به اختلاف جزئی سطح علمی دانشجویان روزانه و نوبت دوم، ترجیح دانشگاه این است که در صورت پذیرش دانشجوی شهریه پرداز، دانشجویان نوبت دوم را پذیرش نماید تا در عین حفظ کیفیت، درآمدزایی نیز برای دانشگاه صورت گیرد.

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست

19
افزودن دیدگاه جدید

avatar
سپیده
سپیده

سلام دوستان من نوبت دوم و پردیس خودگردان دعوت شدم ترازم خوب نشده چقدر شانس قبولی دارم ؟ کسی میدونه دوستان رشتم بیوتکنولوژی کشاورزی هستش.

منیره.برنامه ریزی شهری
منیره.برنامه ریزی شهری

سلام من مرحله اول آزمون مجاز شدم براای دانشگاه شبانه و پردیس و…ولی برای مصاحبه فقط دانشگاه آزاد دعوت شدم..کسی میدونه که ایا این اطلاعیه شامل حال من هم میشه؟برای اطلاعات بیشتر باید با کجا تماس گرفت

مهسا
مهسا

سلام
این خبر به معنای جذب دانشجو در حال حاضر نیست. دانشگاه تربیت مدرس به طور کلی اعلام کرده تمایل داره دانشجوی شبانه جذب کنه نسبت به پردیس.

مریم
مریم

سلام دوستان کسی میدونه شرائط پذیرش نوبت دوم تربیت مدرس که عنوان شده چیه اصلا مربوط به امساله یا این برنامه موکول به سال آینده میشه

مهسا
مهسا

سلام
در متن خبر اشاره ای به جذب دانشجو نشده. به طور کلی این موضوع عنوان شده.

منیره
منیره

سلام من نتیجه اولیه مجاز شدم ولی خب دعوت به مصاحبه نشدم من هم میتونم شرکت کنم آیا؟ از کجا باید اطلاعات بیشتری گرفت؟

مهسا
مهسا

سلام
بالاتر پاسختون رو دادم.

کاملیا
کاملیا

سلام.. حتما باید کنکور داده باشیم تا بتونیم برای این پذیرش آخر داوطلب بشیم؟ میشه لطفا اینو برام روشن کنید؟

مهسا
مهسا

سلام
متوجه نشدم منظورتون از پذیرش آخر چی هست.

امیر
امیر

سلام دوستان این تربیت مدرس شرایط جذب دانشجوش به چه شکلی هست لطفا اگه ممکنه توضیح بدین.

مهسا
مهسا

سلام
پذیرش در این دانشگاه مانند سایر دانشگاه ها از طریق شرکت در ازمون دکتری و برگزاری مصاحبه است.

دانشجوی پردیس
دانشجوی پردیس

در باب پردیس و شبانه دو نکته رو خدمت دوستان عرض می کنم: ۱) اینکه داوطلبان به سمت دوره شبانه اشتیاق خیلی بیشتری دارند تا پردیس، یک و تنها یک دلیل کاملاً مشخص و واضح داره: مدرک دوره شبانه با روزانه یکسانه ولی تو مدرک پردیس خود کلمه پردیس قید میشه. وگرنه کلاس ها، اساتید و برنامه هم برای پردیس و برای شبانه یکسانه (حتی دانشگاه امیر کبیر از امسال کلاس ها رو هم ادغام کرده) ۲) من در این دو ترم تحصیل در دوره پردیس دانشگاه تهران متوجه یک مطلب شدم و اون اینکه به لحاظ روانی اساتید فکر… ادامه نظر»

علی به دانشجوی پردیس
علی به دانشجوی پردیس

دوست ارجمند نمی دونم کدام دانشگاه هستید ولی بعید میدانم اینطور باشه که شما می گویید چون من خودم هم دانشجو پردیس دولتی هستم همچنین خبر موثق دارم به احتمال زیاد در مدرک پردیس ها هم نامی از پردیس نخواهد بود.
و پردیس و شبانه با یک عنوان مثل روزانه شهریه پرداز خواهد شد.

علی به دانشجوی پردیس
علی به دانشجوی پردیس

به نظرم شما قبولی آزاد هستید چون این رفتار اساتید که شما گفتید ربطی به پردیسها دولتی با این ظرفیت محدود نداره.
درضمن همانطور که گفتید قبولی در پردیسها دولتی دانشگاه برتر حتی از روزانه شهرستان سختره و با این ظرفیت محدود پردیسهای دولتی شهرستان هم قبولیشان به این راحتی نیست.

قدرت 96
قدرت 96

متاسفانه باورم نمیشه فقط با زبان بیشتر زدن ۴۰ نفر اختلاف بیفته. اگه کنکور کارشناسی و یا ارشد بود ممکن بود، به علت تعداد زیاد داوطلب ها ولی توی دکتری خیلی بعید می دونم.

رسول-کامپیوتر
رسول-کامپیوتر

به طور کلی اصلا سیاست پردیس معلوم نیست چیه. زمانی که کلاس پردیس با روزانه و شبانه مشترکه، استاد مشترکه و حتی با هم سر یک ساعت در کلاس حضور دارن، چه معنی داره که هم شبانه وجود داشته باشه و هم پردیس. الان دقیقا اینجا این پردیس چی کارس؟ هر چند که هنوزم در برخی از دانشگاه ها، کلاس روزانه و شبانه از کلاس پردیس جداس. شاید بشه اینطور گفت: روزانه=تحصیل رایگان شبانه=تحصیل پولی پردیس=تحصیل خیلی پولی جالب اینجاست که در برخی از دانشگاه ها، شهریه شبانه و پردیس دقیقا یکسان اعلام شده. نتیجتا اگر کلاس و استاد یکسان… ادامه نظر»

پ
پ

شبانه حذف بشه چون مفهوم نداره یعنی چی شبانه، مگه شبها میرن کلاس؟! روزانه هم معنی نداره
فقط پولی بشه پردیس کافیه
پردیس و رایگان

علی
علی

نه اینطور نیست پردیس خیلی پولی باشه در بعضی از دانشگاه ها حتی هزینه آن از شبانه هم کمتر است
ولی اصولا دو نوع پذیرش بیشتر نیست یا رایگان یا شهریه پرداز
اصولا واژه شبانه جالب نیست همان واژه شهریه پرداز و روزانه یا ریگان و مناسب تر است.

رسول-کامپیوتر
رسول-کامپیوتر

یعنی تربیت مدرس علاقه داره شبانه رو بیشتر کنه و پردیس رو تقریبا حذف کنه.
به نظر میرسه این سیاست برعکس سیاست فعلی سایر دانشگاه ها هست. چون در یکی دو سال اخیر تعداد شبانه ها رو به کاهش و تعداد پردیس ها رو به افزایش بوده.