مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

اعلام نتایج آزمون EPT مهر ماه ۹۶ دانشگاه آزاد

نتایج آزمون‌ زبان انگلیسی EPT مهر ماه ۱۳۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی تست، به نقل از روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، کلیه داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی English.iau.ac.ir از نتیجه این آزمون آگاهی یابند.
امکان بازیابی شماره پرونده داوطلبان از طریق شماره تماس۴۷۴۳ و انتخاب کلید شماره ۳، فراهم می باشد.

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. وحید گفت:

  من یه روز وقت گذاشتم، خدا رو شکر ۶۲۰ شدم.

 2. رضا گفت:

  من دکتری ورودی ۹۶ هستم. قبلا سال ۹۳ در ازمون ept شرکت کردم و قبول شدم باید دوباره شرکت کنم یا همون قبولی سال ۹۳ رو بدم کافیه؟

 3. سهراب حقوق كيفري گفت:

  سلام
  مگه مدرک میدن؟؟؟
  من ک پرسیدم بهم گفتن خود دانشگاه موقعی ک دانشجو امتحان جامع رو انتخاب میکنه استعلام میگیرن
  گواهی یا مدرکی دست خود دانشجو نمیدن!!
  اشتباه گفتن؟؟؟!!

 4. سجاد گفت:

  سلام. آره واقعا وحشتناک بود اما خیلی از سوالات کتاب های فست بود. یکی از ریدینگ ها توی کتاب فست ریدیدنگ بود. سوالات گرامر هم چند تاش مال ریدینگ های ازمون شهریور پارسال بود که تو کتاب فست بانک هست.

 5. امید تجدیدی گفت:

  دوستان سلام
  می بخشید، من یک توصیه دوستانه داشتم برای همگی. با توجه به این که مدرک زبان قبل از آزمون جامع الزامی است، از همون روزی که قبول می شید در دکترا اقدام کنید برای گرفتنش. اعتبار مدرک ای پی تی هم اصلا به ۲ سال ربطی نداره، وقتی دانشجوی دکترا این مدرک رو داشته باشه، ۳ سال دیگه هم امتحان بده بهش کاری ندارن، مهم اینه که دانشجو مدرک زبان رو تحویل بده به آموزش. به خاطر این که کارتون عقب نیفته مخصوصا آزمون جامع، این رو عرض کردم. چون متاسفانه خیلی از دانشجوها زبانشون ضعیفه و توی مدت کم نمی تونن این ضعف رو اصلاح کنند. می بخشید اگر جسارتی شد، موفق و پیروز باشید.

  • دکترا گفت:

   حرف توصیه و پندآموز جسارت که نیست بلکه محبت هست .خیلی دوستان که الان قبول شدند خیلی ها اصلا در فکر آزمون زبان نیستند تا به ترم ۴ میپرسند آن موقع متوجه میشوند که خیلی راحت نیست گذر از این زبان مگر چیزی در چنته داشته باشی و اگر نباشه میشی مثل همکار بنده که این ماغ ۱۹ دهمین آزمون را داد و ۳۸ شد یعنی هنوز قصه ادامه دارد و شاید مثل سریال های ترکی به ۱۰۰ قسمت برسد بنده خدا ۲ ساله پشت آزمون جامع مانده در حالی که همدوره هایش از پایان نامه دفاع کردند. دوستان آزمون را از همین حالا جدی بگیرید سوالش برای که سطح زبانش خوب نیست واقعا سخته من خودم رشته زبان خوانده ام واقعا نباید این سطح زبان که کل دانشجویان را در بر میگیرد تا این حد سخت باشه.‌ تنها آزمونی هست که ۲۵ لغت دارد آنهم لعلت مشکل در حالی که در تافل ام اس آرتی و تولیموکل سوال ات از لغات ۵ تا سوال هم نمیشه که آن هم فقط در متن عا و در ک مطلب سوال از لغات هست در حالی که در این آزمون ۲۵ سوال اول از لغات هست.

 6. علیرضا گفت:

  برای آزمون باید ۹۰۰ کیلومتر راه رو بریم.لااقل امتحان رو توی مراکز تمام استانها بگیرید.ازمون مهرماه بسیار سخت بود.بخاطر زبان چند ترمه از جامع عقب افتادیم.دیگه داریم مشکل عصبی پیدا میکنیم