مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

انتشار نتایج تکمیل ظرفیت دکتری ۹۶ آزاد

نتایج انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۱۳۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

به داوطلبان عزیز شدیدا توصیه میکنیم جهت اطلاع لحظه ای از آخرین اخبار اعلام نتایج دکتری به عضویت در کانال تخصصی دکتری درآیند… کلیک کنید…

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی ۱۳۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی ساعت ۱۸:۳۰ امروز یکشنبه ۱۶مهر اعلام شد.
داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.net از نتایج انتخاب رشته خود اطلاع یابند.
پذیرفته شدگان می توانند با مراجعه به پورتال این مرکز به نشانی sanjesh.iau.ac.ir در قسمت راهنمای ثبت نام از مدارک لازم جهت ثبت نام آگاهی یابند.
داوطلبان می توانند از روز سه شنبه ۱۸ مهر با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.com کارنامه خود را دریافت کنند.

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. شکیبا گفت:

  دانشگاه آزاد برای ترم بهمنم تکمیل ظرفیت دکتری دارد؟؟

  • مهسا گفت:

   سلام
   فعلا خبرها مبنی بر یک بار تکمیل ظرفیت دکتری ازاد هست، یعنی برای ترم بهمن ماه تکمیل ظرفیت نخواهد بود. با این حال پیگیر اخبار سایت و کانال باشید، در صورت انتشار اخبار اطلاع رسانی میشه.

 2. سید محمود گفت:

  سلام/لطفا زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکترای تخصصی ۹۶/۹۷ را مشخص کنید. ضمنا آیا قبول شدگان به مصاحبه دعوت خواهند شد؟ وکی شروع به تحصیل مکنند.

  • مهسا گفت:

   سلام
   نتایج اعلام شده. لازمه داوطلبان جهت مصاحبه به دانشگاه ها مراجعه کنند. عموما شروع به تحصیل از ترم بهمن ماه صورت میگیره.

 3. مهلقا گفت:

  زمان تشکیل کلاس های تکمیل ظرفیت مهر کی هست و ایا با قبول شدگان اصلی کلاسشان مشترک با توجه به این که چند هفته ای گذشته از کلاسها یا کلاس جداگانه ای برایشان تشکیل می شود

  • مهسا گفت:

   سلام
   برای دانشگاه ازاد به نظر میرسه همون ترم مهر هست. اما برای دانشگاه سراسری ترم بهمن هست، چون باید در مصاحبه حضور پیدا کنند داوطلبان که فرایندی زمان بر هست.

 4. ص گفت:

  سلام ببخشید من ثبت نام اینترنتی کردم و مدارکم اینترنتی فرستادم ولی شهریه ام را پرداخت نکردم و مدارکم را دانشگاه نبردم و حالا بنابه دلایلی و مشکلی که برام پیش اومد نمیتونم برم دانشگاه ایا با توجه به این که نه شهریه دادم و نه مدارک دانشگاه به صورت فیزیکی بردم و فقط تو سایت ثبت نام کردمباید به دانشگاه مراجعه کنم و انصراف بدم یا خیر؟

 5. محدثه گفت:

  سلام من علوم و تحقیقات تکمیل ظرفیت قبول شدم دیروز بنابه دلایلی نتونستم ثبت نام کنم زنگ زدم دانشگاه گفتم امرزو نمی تونم ثبت نام کنم گفتن اشکال نداره وفردا هم وقت داری ولی امروز که وارد سایت شدم نوشته طبق زمانبندی باید مراجعه شود چی کار باید بکنم خود دانشگاه بهم گفت فردا هم مهلت داری