مدرسان شریف  دومین کنفرانس بین المللی رویکردهای پژوهشی در مدیریت،اقتصاد، حسابداری و علوم انسانی سومین کنفرانس سالانه مدیریت و اقتصاد کسب و کار کنفرانس سالانه پژوهش در علوم انسانی و مطالعات اجتماعی کنفرانس ملی دانش و فناوری نوین در علوم مهندسی در عصر تکنولوژی کارگاه استعداد تحصیلی آزمون دکتری 97 استاد وکیلی نیکفال

اعلام جزئیات تحصیل در مقطع دکتری شعبه دبی پیام نور در سال ۹۶

جزئیات نحوه تحصیل در مقطع دکتری تخصصی شعبه دبی دانشگاه پیام نور در سال تحصیلی ۹۶-۹۷ منتشر شد.

به گزارش پی اچ دی تست، نحوه تحصیل در مقطع دکتری شعبه دبی دانشگاه پیام نور سال ۱۳۹۶ به شرح ذیل است:

۱- محتوای برنامه های دروس دوره بر اساس سرفصل های مصوب وزارت علوم تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران می باشد و بر اساس آئین نامه آموزشی دوره دکتری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود.

تبصره ۱: حداقل نمرهٔ قبولی در هر درسی ۱۴ از ۲۰ و میانگین کل قابل قبول پس از گذراندن تمام واحدهای آموزشی ۱۶ از ۲۰” است۔

تبصره ۲: در صورتی که دانشجو پس از پذیرش قطعی در دوره دکتری، نمرهٔ درسی را کمتر از ۱۴ کسب نماید، باید قبل از آزمون جامع، در ادامه دوره مجاز تحصیل ( از آن درس یا درسی جایگزین به تشخیصی گروه علمی ذیربط ) نمرهٔ ۱۴ و حداقل میانگین ۱۶ را کسب نماید.

تبصره ۳: حضور دانشجو در کلاسهای درس الزامی بوده و کلاسها به صورت حضوری برگزار خواهد شد. ضمنا دانشگاه می تواند با بهره گیری از امکانات نوین مانند ویدئو کنفرانس و…… برای ارتقای سطح آموزشی دانشجویان استفاده نماید.

۲- تعداد ساعات کلاسی برای هر واحد درسی ۱۶ ساعت در هر نیمسال تحصیلی است که با توجه به ویژگی و نوع درسی (نظری یا عملی ) و نوع مواد آموزشی با نظر کمیتهٔ علمی مربوطه و شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه تعیین می شود.

۳- دانشجو پس از گذراندن واحدهای درسی، آزمون زبان ، آزمون جامع و کسب درجه «قبول، از رساله خود، به دریافت درجه دکتری نائل می شود.

۴- پس از پذیرش هیچگونه مزایا از قبیل کمک هزینه تحصیلی، بیمه، خوابگاه و…….. به دانشجویان تعلق نخواهد گرفت.

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۲)

  1. شقايق گفت:

    والا ٢ تا از دوستاى ما روانشناسى میخونن ترمی ٣٠،٣۵ میدن ، که ٢ جلسش تو دبى برگزار میشه ٢ جلسش تو تهران .

درج نظر