مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دکتری ۹۶ از ساعت ۲۰

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ساعت ۲۰ امشب سه‌شنبه ۱۹ دی‌ماه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می‌شود.

دکتر حسین توکلی در گفت و گو با ایسنا ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: اسامی آن دسته از داوطلبانی که در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» نیمه‌متمرکز سال ۱۳۹۶ در یک یا چند کدرشته‌محل از اولویت‌های انتخابی در ردیف معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت برای مرحله مصاحبه قرار گرفته و در مصاحبه نیز شرکت نموده‌اند، ساعت ۲۰ امشب سه‌شنبه ۱۹ دی ماه از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org اعلام می شود.

وی تصریح کرد: داوطلبانی که در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار می‌گیرند، می‌توانند با توجه به مندرجات اطلاعیه‌ای که به همراه اعلام نتیجه منتشر خواهد شد، ضمن مراجعه به وب سایت اطلاع‌رسانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی ذیربط و کسب اطلاع از برنامه زمانی ثبت نام و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام مربوط به هر کدرشته محل، در زمان مقرر برای ثبت‌نام و سایر مراحل پذیرش به نشانی مشخص شده درسایت موسسه آموزش عالی ذیربط مراجعه کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه ۱۶ هزار و ۱۴ نفر در این مرحله ثبت نام و انتخاب رشته کرده‌اند، گفت: از این تعداد ۵ هزار و ۹۱۳ نفر زن و مابقی مرد هستند و مجموعا ۱۲۳۶ نفر در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری پذیرفته می‌شوند.

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. حجی گفت:

  سلام
  سوال:
  چطور میشه متوجه شد دکترا قبول شدیم یا نه ؟؟
  چون کارنامه ای نیامده فقط میگه اطلاعات وارد شده موجود نیست کسی میدونه

  • مهسا گفت:

   سلام
   نتایج تکمیل ظرفیت روز سه شنبه در سایت سازمان سنجش اعلام شده و فردا کارنامه نهایی که حاوی وضعیت در هر رشته محل هست منتشر میشه.

 2. حجی گفت:

  سلام
  من از هر روشی سرچ کردم مینویسه
  ((اطلاعاتی با مشخصات وارده شده موجود نمیباشد))
  این یعنی مردود؟؟؟؟!!!

 3. ريلكس گفت:

  منم مردود شدم

 4. داغوووون گفت:

  دوستان اگه تو لیست دوم باشی و مطمین باشی نفر اول دانشگاه دیگه قبول شده و میره ، احتمال داره بعد از ثبت نام ب نفر دوم تماس بگیرن و قبولش کنن؟چون این دانشگاه رو حساب همون اولی کسی رو قبول نکرده اونم جای دیگه قبول شده اینجا نمیاد منم نفر دومه اینجام!!!!

  • محمد گفت:

   سلام.
   این ممنکن نیست و برای هر کس فقط یک الویت معرفی برای قبولی میشه.

   اما اگر منظورتون آزاده بازم متاسفانه خیر چون حتی در صورت خالی موندن ظرفیت هم کسی رو نمیگن بیاد

 5. همینو گفت:

  هر کی قبول شده تبریک میگم، من ک مردود شدم
  جالبه کنکور هم ثبتنام نکردم

 6. sajad گفت:

  سلام دوستان مهندسی شیمی روزانه امیرکبیر کیا قبول شدن

 7. کورش گفت:

  بازهن دومینوی مردودی تکرار شد برای من