مدرسان شریف کنفرانس علمی بین المللی چالش های علوم اجتماعی و تجارت کتاب مصاحبه دکتری کارگاه استعداد تحصیلی دکتری 97 وکیلی نیکفال

انتشار کارنامه تکمیل ظرفیت دکتری ۹۶ سراسری در هفته آینده

کارنامه داوطلبان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۶ سراسری در روز یکشنبه ۲۴ دی ماه منتشر خواهد شد.

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام سازمان سنجش، گزینش نهایی هریک از رشته‌محل‌ها، با توجه به قانون ۲۵ درصد ظرفیت پذیرش هر کدرشته محل به رزمندگان و ایثارگران به شرط کسب حدنصاب علمی (درسهمیه رزمندگان حداقل ۸۰ درصد و درسهمیه ایثارگران حداقل۷۰ درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده درسهمیه آزاد) اختصاص داده شده و۱۰ درصد اضافه بر ظرفیت با رعایت مصوبات مربوط به مربیان آموزشی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری اختصاص داده شده و گزینش براساس آن انجام گرفته است.

با توجه به ضوابط آزمون، پذیرش نهایی داوطلبان مطابق با قانون سنجش و پذیرش در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور و مطابق ضوابط مندرج در دفترچه‌های آزمون فوق‌الذکر صورت پذیرفته است.

برای داوطلبان واجد شرایط گزینش، کارنامه‌ای حاوی اطلاعات لازم، نمره آزمون، نمره مصاحبه، حدنصاب نمره اعلام شده از طرف موسسه رتبه داوطلب و آخرین رتبه پذیرفته شده در هریک از کدرشته‌ محل‌های معرفی شده برای مصاحبه در سهمیه مربوط تنظیم و از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان در تاریخ ۹۶/۱۰/۲۴ قابل دسترسی خواهد بود.

از آنجا که تغییر گرایش و انتقال پذیرفته‌شدگان دوره‌های دکتری «Ph.D» امکان‌پذیر نمی‌باشد، و اصولاً بررسی این امور نیز به عهده این سازمان نمی‌باشد، لذا درخواست‌های داوطلبان در این خصوص قابل بررسی نخواهد بود.

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۱۵)

 1. ا.س گفت:

  در ادامه پاسخ به زهرا و مکانیک.خیلی با قاطعیت و مصرانه مقاومت کرده و گفتم باید نمره مرا به سنجش اعلام کنید . کارنامه سنجش برای اینه که من رتبه ونمره ام رو بدونم .
  حتی اگر مردود شدم من توی کارنامه نمره می خواهم.

 2. حامد گفت:

  سلام.
  من امسال (آزمون دکتری ۹۶) قبول شدم بعد از چندین بار امتحان کنکور در سالهای گذشته و مجاز نشدن برای مصاحبه حضوری و بعدا مجاز شدن و عدم قبولی در مصاحبه ها دو مرتبه سال گذشته و دو مرتبه در امسال و حالا …
  پس اگر قصد ادامه تحصیل دارید در مقطع دکتری با علاقه شروع کنید به خواندن مجدد و البته به مراتب بهتر نسبت به دفعات قلی خود تا شما نیز قبول شوید. موفق باشید.

 3. Mahsa گفت:

  سلام دوستان من اطلاعات رو وارد مکنم می گه خطا در ثبت اطلاعات می شه راهنمایی کنید با کجا تماس بگیرم

 4. ا.س گفت:

  دوستان سلام.من مصاحبه رفتم وبهم هم گفتند که موفق شدیواسمتو می فرستیم سنجش. الان توی کارنامه نمره موسسه رو برام غایب زدن. بنظرشما اول باید با دانشگاه صحبتکنم یا اینکه الکترونیکی اعتراض به سنجش بدم؟ممنونم از راهنمایی تون

 5. کورش گفت:

  من همینحا که قبول نشدم تو مرحله اول نمره‌ام ۲۵بود ولی اینبار بخاطر ایتکه حد نصاب رو نیارم و کلا قابل رقابت با کسی نباشه ۱۳.۵ دادن تا به حدنصاب دانشگاه نرسه.
  خداوکیل این ظلمه هیچ اسم دیگه‌ای نمیشه روش گذاشت.

  • محمد حسین گفت:

   به من هم حد نصاب نمره رو ندادن یک کسایی رو گرفتن که حتی از عهده زدن ۴ تا تست بر نمیان اشکال نداره با همینا برن مقاله کپی پیست کنن

 6. کورش گفت:

  والله من هرجا برم می‌گم دوره‌ی دکتری هم ی حلقه از یادگیریه، اگه همه رو بلد بودیم چه نیازی ب دکتری؟ چیزایی هم که بلد بودم منتج به این رتبه و دعوت به مصاحبه شده حالا هی باور نکنن باز من همین و میگم تا بالاخره یکیمون باید قبول کنیم، یا اونا ما رو بردارن یا ما بیخیال یادگرفتن تو دوره‌ی دکتری بشیم

 7. مریم گفت:

  شما هم مقصر اساتید راهنماتون بوده است؟

  • حسین گفت:

   من که آموزش محور بودم با ۲۰ مقاله و دو کتاب و سه سال تدریس و یک ثبت اختراع و …. چون کار هم میکردم ردم میکنن
   باید دروغ بگی که بیکاری
   باید دروغ بگی که الافی
   جامعه ریا کار میخواد
   ما که علاقه به ادامه داریم جایی تو مملکت نداریم

 8. حسین گفت:

  هههه منم همینجور

 9. مریم گفت:

  خدا رو شکر که من فقط یک بار در مصاحبه ها مردود شدم اما ۵ بار کنکور دادم فقط به دلیل بینظم بودن سازمان و سنجش ودیگر هم امتحان نخواهم داد .

 10. کورش گفت:

  منتشر بشه ببینیم چه گلی به سر خودمون زدیم
  بعد از پنج سال مصاحبه‌ی مستمر و مردوی مستمر

درج نظر