مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری مشاوره انتخاب رشته دکتری 97

تمدید مهلت ثبت‌ نام وام ویژه دکتری تا اردیبهشت 97

معاون آموزشی وزیر علوم از تمدید مهلت ثبت‌ نام برای دریافت وام ویژه دکتری تا 15 اردیبهشت ماه 97 خبر داد.

دکتر مجتبی شریعتی در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: فراخوان ثبت‌نام برای دریافت وام دانشجویان دکتری از مدتی قبل اعلام شده بود و بیش از  85 میلیارد تومان وام به متقاضیان تخصیص داده شد.

وی در ادامه تصریح کرد: با توجه به اینکه پیش‌بینی کرده بودیم حدود 110 میلیارد تومان وام به دانشجویان دکتری پراخت شود و هنوز 25 میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت وام وجود دارد، بنابراین مدت ثبت نام در این فراخوان تا 15 اردیبهشت سال 97 تمدید شد و دانشجویانی که تا کنون درخواست نکرده‌اند، می‌توانند مجددا برای دریافت این وام اقدام کنند.

معاون آموزشی وزیر علوم خاطرنشان کرد: با توجه به محدودیت زمانی ثبت نام که صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم برای دریافت وام ویژه دکتری تعیین کرده بود و زمان اولیه آن به اتمام رسیده بود، این مهلت مجدد تمدید شد تا متقاضیان بیشتری از این وام استفاده کنند.

دکتر شریعتی در پایان تاکید کرد: در حال حاضر دانشجویان دوره دکتری می‌توانند ماهیانه تا 700 هزار تومان وام به عنوان وام ویژه دکتری استفاده کنند.

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. محمدی گفت:

  این وام مربوط به زمستان است؟
  تا الان وام های زمستان ۹۶ به کسی داده شده؟

 2. رضا گفت:

  سلام.
  دوستان عزیز، مدرک آزمون eptرو باید قبل از آزمون جامع بگیریم یا بعد ازاون؟
  خیلی مهمه خواهش میکنم یکی جوابم بده.

  • مهسا گفت:

   سلام
   باید قبل از ازمون جامع بگیرید. اگه نتونید نمره لازم رو کسب کنید، اما بتونید نمره مشروط رو بگیرید، میتونید امتحان جامع بدید، اما تا قبل دفاع باید مدرک قابل قبول رو ارائه بدید.

 3. ورودی 96 گفت:

  این وام از طریق صندوق رفاه داده میشه یا بانک توسعه تعاون؟ اگر از طرف صندوق رفاه هستش ورودی های ۹۶ که هنوز وامی نگرفتند هم میتونند درخوااست بدند؟

 4. دكتري ش.ف گفت:

  منظور از وام ویژه چیه؟ ماهی ٧٠٠ تومنه یا اینکه ٣٠ تومن یکجا داده میشه؟

 5. محسن دانشجوی دکترای برنامه درسی گفت:

  بله دانشجویان دکترای دانشگاه آزاد هم می توانند از این وام استفاده کنند ولی این وام به آنها شخصا داده نمیشود وله جای شهریه آنها به دانشگاه آزاد پرداخت می‌شود دوستان من که دانشجوی دکترای آزاد هستند از این وام استفاده کرده اند البته این وام ویژه دکترای روزانه دانشجو یان دانشگاههای دولتی هست. به دانشجویان دکترای آزاد صندوق رفاه هم همین وام را تحت عنوان وام شهریه دانشجویان دکترای آزاد میدهد. با مراجعه بع سایت صندوق رفاه که اسامی کلی وام ها را نوشته آن را در آنجا میتوان یافت…. البته از طریق دانشگاه آزادی هم که دکترا میخوانی میتوانی پیگیری کنید. دوستان من گفتند که وام بایت شهریه به حساب دانشگاه واریز میشه

  • دکتری سازه گفت:

   به خدا من علوم تحقیقاتم .ترم اول یعنی مهر ۹۶ رفتم گفتن ماله شما نیست و ترم بعد بیایین. بعدشم اینقدر وام گرفتن ازشون دردسر داره که نمیارزه.
   میگن اصلا به دانشگاه ازادیا وام نمیدیم. خوب ما بدبختا که بیشتر هزینه میکنیم برا تحصیل

   • مهسا گفت:

    سلام
    بنده پایین تر عرض کردم که این وام ویژه مختص دانشجویان روزانه است و دانشجویان دانشگاه ازاد باید وام شهریه بگیرن که متفاوت از اینه.
    درمورد شرایط هم، وام ویژه هم شرایط سختی داره متأسفانه.

 6. فرزاد گفت:

  سلام.کسی میدونه شامل انشجویان دانشگاه آزاد میشه یا نه؟؟

  • مهسا گفت:

   سلام
   دانشجویان دانشگاه ازاد میتونن وام شهریه بگیرند که متفاوت از وام ویژه دکتری است.
   وام ویژه دکتری مختص دانشجویان دوره روزانه دانشگاه های دولتی است.