مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری مشاوره انتخاب رشته دکتری 97

آغاز ثبت نام مجدد آزمون دکتری 97 علوم پزشکی آزاد

فرصت مجدد ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در سال 97 آغاز شد.

به گزارش مهر، آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی سال ۹۷ گروه پزشکی برای پذیرش در ۶۱ رشته امتحانی گروه علوم پایه پزشکی، ۱۲ رشته امتحانی دکتری تخصصی داروسازی و ۲ رشته دکتری تخصصی دندانپزشکی برگزار می شود.

پیش از این تعداد ۸ هزار و ۶۰۰ نفر تا روز چهارم اسفندماه در آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی سال ۹۷ گروه پزشکی ثبت نام کرده بودند.

با توجه به درخواست متقاضیانی که تاکنون نتوانسته اند در آزمون ثبت نام کنند، فرصت مجددی برای ثبت نام در نظر گرفته شده است که داوطلبان می توانند از امروز شنبه ۲۶ اسفند تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۷ اسفندماه ۹۶ با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در این آزمون ثبت نام کنند.

آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی سال ۹۷ گروه پزشکی در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه سال ۹۷ برگزار می شود.

با توجه به برگزاری آزمون در دو روز شرایطی فراهم شد تا داوطلبان بتوانند (با توجه به مدرک تحصیلی مقطع قبل) حداکثر در دو مجموعه رشته که در دو روز متفاوت برگزار می شود ثبت نام کنند.

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. علی گفت:

  با سلام متاسفانه اطلاعیه ثبت نام قبلا تا ساعت ۲۴ روز ۲۷ اسفند اعلام شده بود که حتب همین زمان کم برای ویرایش با توجه به روزهای پایانی سال باز هم بدون هماهنگی کمتر شده و برای راحتی تیم اجرایی به وقت اداری همان روز کاهش یافته و همه کسانی که عصر می خواستند ثبت نام کنن جا موندند–حتما باید مجددا سنجش وزارت بهداشت مهلت تمدید مجدد در فروردین ماه اعلام کند جون بی عدالتی کرده است.

 2. زهرا گفت:

  سلام
  وقت بخیر خدمت ادمین محترم در سایت ساعت اداری و هم تا ساعت ۲۴ خبری از ثبت نام مجدد و ویرایش نبود ؟ لطفا راهنمایی یا پیگیری کنید چیکار کنیم

 3. هستی گفت:

  سلام. چرا مهلت ویرایش ثبت نام دکترای وزارت بهداشت بسیار محدود و کم بود و سایت هم غیرفعال بود ؟؟ واقعا چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا در اطلاعیه نوشته بود پایان وقت اداری و اونم غیرفعال بود ؟!؟؟؟؟
  آیا این مهلت تمدید نمیشه ؟؟؟؟

 4. آرین گفت:

  مهلت ثبت نام مجدد و ویرایش دکترای رشته های علوم پزشکی تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۷ اسفند میباشد یا تا پایان وقت اداری یکشنبه بوده ؟ چون سایت ثبت نام و ویرایش غیرفعال میباشد چرا !!! آیا آزمون های وزارت بهداشت با دانشگاه آزاد ادغام شده؟؟!

 5. مینو گفت:

  سلام دوستان امشب آخرین مهلت هست هرکاری میکنم ثبت نام نمیشم درازمون دکترای

 6. سروش گفت:

  آیا درسال ۹۷از رشته های علوم پایه پزشکی به دانشگاه آزاد واگذار شده واینکه رشته های آزاد علوم پایه پزشکی ازاد به تفکیک در جایی ثبت و مکتوب هست

 7. نگار گفت:

  سوال منم هست ؟؟؟؟بدون مدرک زبان میشه شرکت کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا اگر میدونید راهنمایی کنید

 8. میترا گفت:

  سلام . من میخوام آزمون دکتری رشته های پزشکی شرکت کنم ولی هیچ مدرک زبان ندارم . آیا نمیشه شرکت کنم ؟