• مشاوره و اخبار آزمون دکتری 98 - 99 و دکتری بدون کنکور استعداد درخشان

 •   مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری

  برگزاری دوره های مشترک دکتری میان دانشگاه آزاد و تربیت مدرس

  دانشگاههای آزاد و تربیت مدرس با امضای تفاهم‌نامه‌ همکاری علمی و آموزشی دوره‌های مشترک را در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری برای دانشجویان 2 دانشگاه برگزار می کنند.

  به گزارش خبرنگار مهر،  این تفاهم نامه با هدف ایجاد زمینه‌های لازم برای افزایش انگیزه در انجام تحقیقات کاربردی و تسهیل در جذب درآمدهای حاصل از تحقیقات از سوی دانشگاه‌ها برای رفع مشکلات و معضلات کشور بین دانشگاه تربیت مدرس و دانشگاه آزاد اسلامی جهت اجرای طرح‌های تحقیقات و مطالعاتی همچنین ارتقا سطح آموزش و پژوهش منعقد شده است.

   

   

  همکاری در زمینه کارهای تحقیقاتی و مشاوره‌ای، امکان استفاده پژوهشگران طرفین از امکانات آموزشی و تحقیقاتی طبق آیین نامه‌ها و مقررات جاری دانشگاه‌ها، همکاری لازم در اجرای پروژه‌های تحقیقاتی کلان و جزئی دارای اولویت و اهمیت ملی در قالب طرح‌های مشترک، مشارکت اعضای هیات علمی طرفین در انجام پایان‌نامه به عنوان استاد راهنما و مشاور در چارچوب ضوابط و مقررات آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، استفاده از امکانات تحقیقاتی، فضای آموزشی و فرهنگی طرفین در انجام پایان‌نامه و رساله‌های دانشجویان همچنین طرح‌های مستقل تحقیقاتی اعضای هیات علمی مطابق قوانین و مقررات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بخشی از موارد همکاری این تفاهم نامه به شمار می آید.

  همکاری در اجرای دوره‌های آموزشی مجازی با استفاده از امکانات طرفین، مطابق قوانین و مقررات آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، برگزاری دوره‌های مشترک در مقطع کارشناسی ارشد، دکتری در چارچوب ضوابط و مقررات آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، ایجاد امکان استفاده متقابل دانشجویان و اعضای هیات علمی طرفین از امکانات کتابخانه‌ای و آزمایشگاهی و اجرای دوره‌های کوتاه مدت تخصصی با کمک اساتید داخلی و خارجی با بکارگیری امکانات طرفین نیز جزء مفاد همکاری این دانشگاهها است.

  به منظور اجرای این تفاهم‌نامه، کمیته‌ای متشکل از دو نفر از نمایندگان تام‌الاختیار دانشگاه تربیت مدرس و دو نفر از نمایندگان تام‌الاختیار دانشگاه آزاد اسلامی تشکیل می‌شود.

  همچنین، مصوبات کمیته پس از تایید روسای دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه تربیت مدرس، برای طرفین در چارچوب تفاهم‌نامه لازم الاجرا است.

  برای هر اقدام اجرایی یک توافق‌نامه و یا قرارداد تهیه و بر اساس آن اقدام خواهد شد.

  این تفاهم‌نامه میان بیژن رنجبر – رئیس دانشگاه تربیت مدرس و فرهاد دانشجو – رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تنظیم شد.

  کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
  avatar