مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری  هم آموز

مصاحبه با رتبه برتر دکتری حقوق

آقای یوسف براری مهمان امروز پی اچ دی تست، در آزمون دکتری 92 در رشته حقوق خصوصی و در دانشگاه شهید بهشتی تهران پذیرفته شده اند. ایشان ورودی کارشناسی سال 83 دانشگاه خوارزمی تهران و کارشناسی ارشد سال 87  دانشگاه اصفهان دررشته حقوق خصوصی می باشند.

barari

پی اچ دی تست : با سلام ، آیا در آزمون دکتری سالهای پیش نیز شرکت کرده بودید؟

با سلام و وقت بخیر خدمت شما و همکاران محترمتان. بله. در آزمون های 90 و 91 نیز شرکت کردم اما نه به صورت جدی. مجاز به انتخاب رشته هم شدم اما با توجه به رتبه ام انتخاب رشته نکردم.

پی اچ دی تست : امسال چگونه درس می خواندید؟

اواخر تابستان بود که به طور جدی شروع به درس خواندن کردم و با توجه به اینکه بنده در آن زمان در حال گذران خدمت سربازی در استانی غیر از استان خود بودم، طبعا شرایط لازم برای مطالعه فراهم نبود و توانایی مطالعه گسترده را نداشتم. به همین دلیل به مطالعات اندک بسنده نمودم و نهایت تلاشم برای درس خواندن، از یک تا دو ساعت در روز فراتر نمی رفت. با احتساب اینکه به دلیل شرایط نامناسب ممکن بود حتی چند روز مطالعه ای نداشته باشم. در دو هفته آخر منتهی به آزمون این مطالعات به 11 تا 13 ساعت در روز افزایش پیدا کرد.

البته در رشته حقوق دانسته های قبلی داوطلب نقش مهمی در موفقیت او دارد. اما مرور اطلاعات گذشته نیز تاثیر زیادی دراستفاده از این دانسته ها دارد. و برای بنده با توجه به شرایط فوق، اطلاعات قبلی نقش اصلی در قبولی من ایفا نمود. این اطلاعات نه تنها در آزمون برای من مفید بود، بلکه با توجه به مصاحبه های علمی و پرسشهای تحلیلی اساتید دانشگاهها، در آنجا نیز به کار بنده آمد و توانستم در کنار سوابق پژوهشی نظر مساعد اساتید دانشگاه شهید بهشتی را جلب نموده و نمره خوبی کسب کنم.

در خصوص مطالعه منابع باید عرض کنم؛ مهمترین درس سوالات تخصصی متون فقه می باشد که نیمی از این سوالات را تشکیل می دهد و با توجه به شیوه طرح سوالات این درس که براساس عین عبارت فقهی می باشد،  بدون مطالعه جواب دادن به سوالات آن دشوار یا غیرممکن است برعکس درس حقوق مدنی و تا حدودی حقوق تجارت که می توان با استدلال و دانسته های قبلی به بسیاری سوالات آنها پاسخ داد. بنده برای درس متون فقه کتاب دو جلدی ” تحریرالروضه فی شرح لمعه ” (آقای امینی و آیتی) را مطالعه کردم که با توجه به بررسی هایم بعد از آزمون، متوجه شدم تقریبا تمام سوالات از این کتاب طراحی شده بود. برای حقوق مدنی فقط کتاب ” قانون مدنی در نظم حقوقی کنونی ” دکتر ناصر کاتوزیان را خواندم البته مطالعات سالهای قبل بنده هم در کنار مطالعه کتاب فوق به کار من آمد. برای حقوق تجارت هم تاکید اصلی من روی قانون تجارت بود البته نکات مهم کتب 5 جلدی دکتر ربیعا اسکینی را هم که در سالهای قبل یادداشت برداری کرده بودم، مطالعه کردم.

برای استعداد تحصیلی مطالعه ای نداشتم. در خصوص زبان انگلیسی نیز مطالعاتم محدود به همان دانسته ها و مطالعات سالهای قبل بود البته در کنار همه این کتب از کتابهای تست انتشارات کمالان نیز کمابیش استفاده نمودم که به جز موضوع استعداد تحصیلی، در سایر زمینه ها صاحب کتابهای تست مفیدی است.

پی اچ دی تست : با منابع چگونه آشنا شدید ؟

با توجه به اینکه قبلا در انواع آزمون های حقوقی از جمله وکالت و قضاوت هم شرکت کرده بودم، و اینکه برخی دروس هم با آزمون کارشناسی ارشد مشترک هستند و همچنین سالهای قبل هم به صورت آزمایشی در آزمون دکتری شرکت کرده بودم، همه اینها دست به دست هم داد تا مشکلی در زمینه شناخت منابع نداشته باشم.

پی اچ دی تست : کارنامه پژوهشی تان چگونه است ؟

این را اول بگویم که رشته حقوق از این لحاظ رشته تقریبا خاصی است. اصولا در رشته حقوق ارائه مقاله کار ساده ای نیست و هر مقاله خود ارزش زیادی دارد. و تعداد دانشجویانی که صاحب مقاله خوبی باشند، محدود است. من یک مقاله علمی پژوهشی و یک مقاله علمی ترویجی داشتم. دو مقاله همایش هم ارائه کرده بود و چند تا از مقاله هایم هم در مجلات بدون رتبه علمی چاپ شده بود.

پی اچ دی تست : از مصاحبه هایتان برایمان بگویید.

 مصاحبه ها بیشتر حول سوالات درسی بود که جنبه تحلیلی و استدلالی داشت و تقریبا از تمام دروس رشته حقوق خصوصی و همچنین از سوابق پژوهشی و اولویتهای انتخابی و محل تحصیل مقاطع قبلی پرسش می شد.

من به ترتیب انتخاب هایم به پنج دانشگاه تهران ، شهید بهشتی ، تربیت مدرس ، اصفهان و خوارزمی دعوت شدم. فرآیند مصاحبه دانشگاه تهران خیلی طولانی و خسته کننده بود و از هشت صبح تا پنج بعدازظهر معطل بودیم. البته از بچه های خود دانشگاه سوال زیادی پرسیده نمی شد.

مصاحبه دانشگاه های شهید بهشتی و تهران به این صورت بود که اساتید هر درس در اتاق جداگانه ای نشسته بودند و در خصوص درس مربوط به خود سوال می پرسیدند و می بایست در تک تک اتاق ها حاضر می شدیم.

در دانشگاه شهید بهشتی در هر اتاق یک استاد بود اما در دانشگاه تهران در برخی اتاق ها دو یا سه استاد بودند و در خصوص درس مربوط به آن اتاق سوال می کردند.

در دانشگاه تربیت مدرس هم تقریبا هر استاد به طور جداگانه سوال می پرسید اما در اتاق های جداگانه نبودند بلکه صندلی آنها از یکدیگر فاصله داشت.

دانشگاه های خوارزمی و اصفهان هم که اساتید به طور گروهی و درکنار یکدیگر سوال می پرسیدند. ناگفته نماند که از بین این 5 مصاحبه، دانشگاه اصفهان از همه منظم تر و با برنامه تر بود.

برای دانشجویان و دوستان عزیز در آزمون امسال آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم با سعی و تلاش به هدف خود برسند.

منابع مورد مطالعه: قانون مدنی در نظم حقوقی کنونی (دکتر ناصر کاتوزیان)، کتاب متون فقه دو جلدی ” تحریرالروضه فی شرح لمعه “(آقایان امینی و آیتی)، کتب 5 جلدی حقوق تجارت(دکتر ربیعا اسکینی)، کتاب استعداد تحصیلی کتابخانه فرهنگ، کتب زبان، کتابهای تست انتشارات کمالان

موفق و موید باشید

darsad-barari

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
رضا
رضا

سلام آقای براری
آیا سابقه تدریس در قبولی دکتری موثره؟بدون اینکه کار پزوهشی انجام داده باشیم.باتشکر

یوسف براری
یوسف براری

سلام
نه خیلی تاثیر زیادی نداره حتی اکثر جاها از شما نمیبرسن
موفق باشید

دکتری حقوق
دکتری حقوق

سلام اقای براری چنانچه شخصی در مصاحبه پردیس دانشگاه تهران جزو 5 نفر باشد ولیکن پردیس را الویت پنجم زده باشد و بقیه مصاحبه ها را شرکت نکند ایا کسی که مثلارتبه 8 مصاحبه شده باشد والویت اولش پردیس باشد سازمان سنجش وی را جز قبولی قطعی اعلام می کند وان شخص با رتبه 5 شانس قبولی ندارد؟ایا این موضوع صحت دارد پس 70 درصد مصاحبه تاثیری ندارد ؟ با تشکر فراوان

یوسف براری
یوسف براری

سلام
متوجه سوالتون نشدم
لطفا واضحتر ببرسید
موفق باشید

رضا
رضا

سلام. اقای براری بنده روزانه حقوق خصوصی تربیت مدرس خوندم. به نظر حضرت عالی دکتری کجا روزانه تو تهران می تونم با رتبه زیر 10 در ازمون کتبی وبدون کار پژوهشی قبول شوم؟با تشکر

یوسف براری
یوسف براری

با سلام و وقت بخیر
بستگی به مصاحبتون داره اگه خیلی خوب باشین و نمره خوبی بگیرید حتی میتونید همه جا قبول شید
موفق باشید

Nima
Nima

سلام آقای براری
واقعا ممنون از راهنمایی هایتان
بنده هم مثل جنابعالی دانشگاه تهران را قبل از بهشتی زده ام اما رتبه ام از شما پایین تر است، حال اگر در جلسه مصاحبه بهشتی پرسیدند چرا ما را اول نزدید چه جواب بدهم؟ دانشگاه بهشتی این مورد را می پرسد.
جسارتا خواهشمندم در نزدیک ترین زمانی که برایتان ممکن است جواب بنده را بدهید چرا که مصاحبه ام نزدیک است. ممنون

یوسف براری
یوسف براری

با سلام و وقت بخیر
خیر از شما نمیبرسن اگر هم برسیدن واقعیت را بگید این چیزا اهمیتی نداره
موفق باشید

Nima
Nima

خیلی ممنون

دكتري حقوق
دكتري حقوق

سلام اقاي براري اكر جزء ٥ نفر قبولي در مصاحبه باشيم ايا سازمان سنجش ميتواند در اسامي دخل و تصر ف نمايد . رتبه من ٢٦٠ بوده و مصاحبه برديس دانشكاه تهران انجام شد. نحوه بذيرش نهايي رابفرماييد.ايا دانشكاه عدالت بهتر است يا برديس تهران.

یوسف براری
یوسف براری

سلام
نه نمیتونه دخل و تصرف داشته باشه مگر اینکه مشکل خاصی داشته باشید
بنظر من بردیس قطعا بهتره
موفق باشید

حسین/حقوق خصوصی
حسین/حقوق خصوصی

سلام اقای براری با تشکر از شما بابت راهنمایی . فرمودید حقوق خصوصی نزدیک ترین گرایش به حقوق اقتصادی است .من نگرانه ایا با حقوق اقتصادی در مصاحبه دکتری خصوصی یا نفت وگاز قبول می شوم ؟لطفا راهنمایی بفرمایید

یوسف براری
یوسف براری

با سلام
بله چرا قبول نشید درسته که ممکنه کمی تاثیر منفی داشته باشه نه تو این حد که قبول نشید
نگران نباشید انشاله قبول میشید
موفق باشید

شهاب
شهاب

سلام اقای براری . با ارشد حقوق اقتصادی وکسب رتبه زیر 10 تو شهر تهران دکتری حقوق خصوصی کجا می شه قبول شد؟بنده ارشد حقوق اقتصادی علامه دوره روزانه خوندم.متشکر

یوسف براری
یوسف براری

با سلام و وقت بخیر
بنظرم یکی از دانشگاههای تهران و بهشتی یا مدرس قبول میشید مگر اینکه مصاحبتون خیلی بد بشه یا دیگران خیلی خوب باشن
موفق و موید باشید

majid
majid

با سلام خدمت دوستان حقوق خصوصی
اگر امکان دارد پاسخنامه دروس عمومی (زبان ،استعداد) شما در صورتی که F می باشد برای بنده ارسال فرمایید
(اعتراض زدم سنجش که پاسخنامه با کد اشتباهی تصحیح شده حالا جواب دادن که درست تصحیح شده)
با تشکر

حسین
حسین

سلام. اقای براری با ارشد حقوق اقتصادی علامه یا بهشتی (روزانه)، روزانه دکتری چه گرایشی می شه شرکت کرد وکجا می شه قبول شد تو تهران؟با تشکر

یوسف براری
یوسف براری

با سلام
خب طبعا همه گرایشات میتونید شرکت کنید ولی نزدیکترین گرایش به رشته شما خصوصیه
کجا قبولشدن خب بستگی به رتبتون داره الان نمیشه گفت
موفق باشید

س
س

سلام
خواستم به دوستانی که دانشگاه تهران دعوت شدن بگم فقط خوب بخونن و با اعتماد به نفس کامل برن مصاحبه چون تهران سواد و نحوه ارایه اطلاعات براش خیلی مهمه اتفاقا نسبت به بهشتی خیلی کمتر دو دانشجوهاش حساسه. همین پارسال که مصاحبه 50 درصد نقش داشت من دوستم بیست و خورده ای بود(درست یادم نیست) ولی خیلی مسلط بود دانشجوی تهرانم نبود اما پذیرفتنش. اما یکی از بچه های دیگه 3بود هم ارشد و هم کارشناسی تهران بود اما ردش کردن
پس اصلا به این چیزا فک نکنید و فقط بخونید که مسلط باشید
موفق باشید

شهاب
شهاب

با سلام وتشکر. اقای شهابی من رتبه 48 سهمیه و49 غیر سهمیه را در ارشد اوردم و با توجه به این که در حال تحصیل در دوره ارشد علوم تحقیقات تهران در گرایش خصوصی هستم وتا پایان بهمن 93 از پایان نامه خودم دفاع می کنم(یعنی ترم 5).در تردیدم که ارشد علامه یا بهشتی و.. دوباره حقوق خصوصی بخونم یا حقوق اقتصادی یا مالکیت فکری . هدفم قبولی در دکتری حقوق خصوصی است ودوست هم ندارم ارشد علامه یا بهشتی و.. را از دست دهم .از طرف دیگر قصد خوندن تکراری حقوق خصوصی را ندارم. به نظر شما بین حقوق… ادامه نظر»

حقوق
حقوق

آقای براری عزیز
با سلام
رشته من حقوق است اما نه گرایش حقوق خصوصی.
سوال من رو دوستان دیگر البته به شیوه های دیگر پرسیده اند و حضرتعالی پاسخ داده اید، من این سوال را به گونه دیگری می پرسیم.
چقدر محتمل است کسی که رتبه3آورده است پذیرش نشود؟ البته نباید فراموش کرد که امسال مصاحبه 70 درصد نقش دارد. البته این را هم عرض کنم که در رشته ما در دوره روزانه فقط سه دانشگاه تهران، بهشتی و علامه پذیرش دارند و من هم فقط دوره روزانه را انتخاب کرده ام اما مدرک ارشد من از هیچ کدام از این سه دانشگاه نیست.

یوسف براری
یوسف براری

سلام
ایکاش واضحتر میپرسیدید
رشتتون چیه؟ چقدر ظرفیت داره؟ و …..

حقوق
حقوق

رشته حقوق بین الملل
دانشگاه تهران 4 نفر
دانشگاه بهشتی 8 نفر
دانشگاه علامه 5 نفر

سوالم این بود که چه قدر احتمال دارد بنده با رتبه 3 پذیرفته نشوم؟ من مقاله ندارم و دانشگاه ارشدم هم هیچ کدام از سه دانشگاه بالا نیست. ضمن این که نباید فراموش کرد که امسال 70 درصد مصاحبه تاثیر دارد.

یوسف براری
یوسف براری

سلام
بنظرم احتمال قبولیتون در یکی از سه دانشگاه بالا 70 درصده ولی اگه جای دیگه هم زده باشید بنظرم قطعا قبولید
موفق باشید

حقوق
حقوق

ممنون از پاسخ گویی شما آقای براری عزیز
فقط یک توضیح این که رشته ما همین سه دانشگاه را دارد و البته شبانه و پردیس دانشگاه تهران که البته من هیچ کدام را انتخاب نکردم.

رضا
رضا

سلام . در ارشد سال 93 (امسال ) رتبم تو گرایش خصوصی و8 و13 شده در سهمیه 48 وبدون سهمیه 49. به نظر شما کدام دانشگاه ها در تهران روزانه قبولم؟ممنون از راهنمایی شما.

یوسف براری
یوسف براری

سلام
متوجه منظورتون نشدم لطفا واضحتر حرف بزنید رتبتون چنده و ارشد کجا قبول میشید یا دکترا؟

رضا
رضا

سلام. ارشد حقوق خصوصی یا حقوق اقتصادی منظورمه ؟با تشکر فقط روزانه تو تهران ؟

رضا
رضا

اقای براری در گرایش 1و8 یعنی حقوق خصوصی وحقوق اقتصادی در سهمیه 48 و بدون سهمیه 49 شدم. در دوره ارشد روزانه تهران کجا قبول می شم؟.؟دوره کارشناسی ارشد مدنظرمه.با تشکر

یوسف براری
یوسف براری

با سلام
بنده اطلاعی از ظرفیتهای ارشد ندارم
عذرخواهی میکنم
موفق و موید باشید

صادق
صادق

سلام. اقای براری . یکی از دوستان پرسیده بود اگر کسی رتبش زیر 10 بشه مثلا 1 تا5 در ازمون کتبی ،از دانشگاه ازاد باشه .سوابق پژوهشی نداشته باشه سراسری روزانه تو تهران دانشگاه خوب سراسری مثل بهشتی یا علامه و… قبوله یا نه؟شما فرموده بودید قطعا قبولید. اما متاسفانه خیلی دوستان در همین سایت ادمو ناامید می کنن می گن دانشگاه ازاد باشی شانسی نداری. حالا من موندم کی راست می گه؟رشتمم حقوق خصوصی . لطفا کمک کنید. با تشکر

یوسف براری
یوسف براری

با سلام
الان هم بنده معتقدم این شخص با شرایطی که فرمودید قطعا قبوله تجربه دارم و میدونم اینجوره حالا نه الزاما تهران و بهشتی و علامه ولی قطعا یه دانشگاه دیگه از تهران قبولید این نظر بندست و با دلیل و منطق هم میگم
موفق باشید

صادق
صادق

اقای برابری با سلام وتشکر ازشما. غیر سه دانشگاه که فرمودید کجا منظور شماست؟لطفا بفرمایید .رتبه 1 ازمون کتبی را با شرایط بیان شده کجا قبول می دانید . رتبه 2 تا 5 را کجا؟لطفا بفرمایید.ممنون

یوسف براری
یوسف براری

با سلام
منظورم مثلا خوارزمی علوم قضایی و….
نمیشه گفت رتبه 1 یا 5 کجا قبوله ولی قطعا بدونید قبول میشه
موفق باشید

اسدی
اسدی

سلام
من رتبه53 شدم وروزانه شیراز، اصفهان، مازندران قم، موسسه آموزش عالی تهرن دعوت به مصاحبه شدم معدل کارشناسی18.61وارشد17.89امانه زبان کار کردم ونه مقاله ای دارم.سال92رتبه 1کانون وکلا شدم.احتمال قبولیم تومصاحبه کدوم دانشگاه بیشتره؟لطفابفرماییدسوالات مصاحبه دانشگاه اصفهان از چه دروسی بود؟

یوسف براری
یوسف براری

با سلام و وقت بخیر
قبل رفتن به مصاحبه که نمیشه گفت کجا احتمال قبولی بیشتره
دانشگاه اصفهان همه چی میبرسه جز آ د م
فقه و زبان و مدنی و تجارت و بخصوص مسئولیت مدنی قطعا میبرسن
موفق باشید

محمدی
محمدی

سلام جناب اقای براری
میشه در مورد مفاد مصاحبه پیام نور و خوارزمی توضیح دهید

یوسف براری
یوسف براری

با سلام
از بیامنور اطلاعی ندارم ولی خوارزمی بیشتر فقه و اصول میبرسن بخصوص اصول فقه حتما در این مدت اصول را بخونید
موفق باشید

به بهاران
به بهاران

من نه از حرف اون کسایی که میگن با این رزومه دانشگاه تهران هیات علمیت میکنه، ذوق زده و خوشحال میشم و نه از حرف شما که میگی خیلی ضعیفه که تهران قبول شی ناراحت.
چون هر دو حرف بدون پایه منطقیه و کاملا احساسی.

ولی خب حرف گروه اول چون انرژی مثبتی داره برای من خوشایند تره مثل همه انسان های دیگه.

موفق باشید

حسین
حسین

اقا ارش سلام. این حرفا رو به قول اقای براری که خودشون دانشگاه بهشتی قبول شدن زیاد جدی نگیر. به امید خدا قبولی.موفق باشی

arsh
arsh

سلام آقا حسین.ممنونم از لطفتون.امیدوارم شما هم هرجایی که دوست دارید قبول شید.

موفق باشید انشالا.

علی
علی

دوستان رتبه یک تا 10 ازمون کتبی بدون سوابق پژوهشی غارغ التحصیل از دانشگاه ازاد علوم تحقیقات با معدل 17 به بالا چقدر شانس قبولی تو دکتری سراسری یکی از دانشگاه های خوب مثل بهشتی یا تهران یا علوم قضایی رو داره یا حتی علامه ؟لطفا بفرمایید

به بهاران
به بهاران

بدون شک شما هم اگه رزومه خوبی داشتید با توجه به اینکه امسال 70 به 30 است، با رتبه 27 تهران رو انتخاب میکردید.شما به خاطر رزومه نسبتا ضعیف( دو مقاله همایشی)، امیدتون به تهران صفر بوده و منطقا نزدید.ولی کسی که رزومه خوبی داره با فرمول امتیاز دهی امسال خیلی راحت میتونه از رتبه 1 هم پیشی بگیره.چون رتبه 1 از ازمون کتبی 30 می گیره و رتبه 33، 27 امتیاز.همش 3 تا اختلاف.که با رزومه قوی به راحتی قابل جبرانه. مطمئن باشید استادای تهران هم میدونن که اختلاف رتبه 1 با مثلا 30 ، فقط 5 تا تست… ادامه نظر»

بهاران
بهاران

اقا ارش شما با توجه به سن بالاتون بايد مقالات بيشتري داشته باشيد و اين كاملا طبيعيه ولي بقيه بچه ها كه اكثرا ٦٨ هستن اسن رزومه ضعيف به قوله شما!! واسشون عالي ام هست، و اساتيد اينو مد نظر قرار ميدن ولي من نميدونم دليل ناراحتي شما چيه الان؟! من كه گفتم واقعا اميدوارى و دعا ميكنم هرجا دوست داريد قبول شيد با اين رزومه خوب تهرانم حقتون شايد باشه و اميدىارم موفق باشيد

بهاران
بهاران

و بايد بگم رزومه شما واقعا قابل تحسينه ولي كسي مثل شما شايد اصلا نباشه اين همه مقاله و پژوهش انجام داده باشه ولي دانشگاه تهران علاوه بر ظرفيت كم روي بچه هاي خودش خيلي حساسه در انتخاب كه شانس رو معمولا كمتر هم ميكنه ولش شانس شما تو بهشتي و مدرس بيشتره و عرض قبلي به اين علت بود بازهم اميدوارم بهترين براتون پيش بياد و موفق باشيد

به بهاران
به بهاران

من 28 سالمه بالا منظورتون چیه؟

ضمنا همه این مقالات و کتاب رو من در یک سال یعنی سال 90 موقعی که 25 سالم بود نوشتم.دو سال اخیر هم سرباز بودم.و سن و تعداد مقالات هم بعید میدونم رابطه مستقیمی به هم داشته باشن.چون اگه اینطور باشه کسی که 40 سالشه باید 100 تا مقاله داشته باشه.که من ادم میشناسم مدیر گروهه و 10 سال استادیار کلا دو تا پژوهشی داره.

من ناراحت نیستم. به صورت منطقی و مستدل حرف شما رو نقض کردم.

موفق باشید

حقوق
حقوق

بر چه مبنایی می فرمایید که رتبه از آزمون کتبی 30 امتیاز میاره و رتبه 33 می تواند امتیاز 27 بیاره؟ فکر می کنم تا اندازه ای غیر منطقی باشه که فاصله رتبه 1 و 33 در آزمون کتبی تنها 3 امتیاز باشد. تا آن جایی که می دانم اتفاقا در حقوق خصوصی که البته من حقوق خصوصی نیستم اما یکی از دوستانم این رشته است و چنین تعریف می کرد که فاصله رتبه 4 تا 29، به اندازه 2200 نمره در تراز است. اگر این طور باشد بعید است که آن وقت فاصله رتبه 1 تا 33 به اندازه… ادامه نظر»

به بهاران
به بهاران

دلیل اینکه میگید خیلی ضعیفه تهران قبول شم چیه؟چرا اگه 20 برابر هم مقاله داشته باشم باز قبول نمیشم؟

پس کیا قبول میشن؟

حسین
حسین

اقای براری با سلام وبا تشکر از شما. فرمودید رتبه خوب بیارم قبولم. یعنی اگر رتبه 1 تا 5 کتبی را بیارم. روزانه یکی از دانشگاه های خوب تهران مثل بهشتی یا مدرس یا علوم قضایی یا خوارزمی قبولم ؟یعنی این حرفا که می گن از دانشگاه ازاد قبولی تو دانشگاه های سراسری خوب محاله دروغه؟ممنون

یوسف براری
یوسف براری

سلام
بله عرض کردم قطعا قبولید به حرفها و شایعات دیگران کاری نداشته باشید
موفق باشید

arsh
arsh

با سلام

ببخشید آقای براری لطف میکنید نام اساتید مصاحبه کننده بهشتی رو بگید؟

ممنون

یوسف براری
یوسف براری

سلام
مشخص نیست متغیره
موفق باشید

روزبه افلاکی
روزبه افلاکی

جناب براری من دانشگاه تهران دعوت به مصاحبه شدم، لطفا از اساتید مصاحبه کننده و موضوع و سوالاتی که در مصاحبه می پرسن بگید ممنون می شم.

arsh
arsh

سلام

منم دعوت شدم.رتبتون چنده؟ رزومتون خوبه؟

ممنون

روزبه افلاکی
روزبه افلاکی

من رتبم 38 شده، یک مقاله دارم معدلم متوسط 18 هستش، شما چطور؟

به آقا پیام
به آقا پیام

من 33 شدم.

کلا 13 تا مقاله و کتاب دارم.با معدل 18.

به نظرتون شانسمون برای تهران چقدره؟

بهاران
بهاران

من رتبم ٢٧ شد اصلا تهران رو انتخاب نكردم!! شما اميدتون خيلي بالاست ديگه!! خيلي خيلي ضعيفه تهران قبول شيد حتي اگه ٢٠ برار اين مقاله داشتيد!! در ضمن مقاله زيادم شايد خيلي واسه تيم مصاحبه گر جنبه خوبي نداشته باشه بازم اميدوارم هرجا دوست داريد و خيرتونه قبول شيد

یوسف براری
یوسف براری

با سلام و وقت بخیر
در همه موضوعات اعم از مدنی و تجارت و زبان و فقه و آد م سوال میبرسن مصاحبه کننده ها از جمله آقای وادقانی، ایزانلو، جنیدی، شکوهی، محسنی، کریمی و….. هستنداگر زبان فرانسه هم آشنایی داشته باشی خیلی خوبه
موفق باشید

حسین
حسین

سلام اقای براری. خیلیا می گن از دانشگاه ازاد دکتری سراسری محاله قبول شی حتی اگه نفر اول شی تو ازمون ،حالا من موندم چی کار کنم ؟لطفا راهنمایی بفرمایید .

یوسف براری
یوسف براری

با سلام
اصلا همچین موضوعی نیست و این حرفا فقط شایعست خوب بخونید رتبه خوب بیارید حتما قبول میشید
موفق باشید

ارش
ارش

آقای براری سلام

ضمن تشکر از پاسخگویی شما بنده امسال به بهشتی دعوت شدم ممنون میشم اگه راجع به اساتید مصاحبه کننده و منابع مصاحبه توضیحی مختصر و مفید بفرمایید.

تشکر

یوسف براری
یوسف براری

با سلام و وقت بخیر
منابع خاصی که نداره ولی تجارت و فقه و زبان و مدنی و شاید آیین دادرسی مدنی ازتون ببرسن زبان هم مکالمه هم ترجمه هم فارسی به انگلیسی میبرسن رو بایانامه خودتون هم مسلط باشید
موفق باشید

نگار
نگار

آقای برابری
با سلام به نظر شما رتبه در اختبار وکالت یاآزمون قضاوت و یا گواهی نامه های سمینار تاثیر جدی داره یا خیر؟؟؟؟؟ تاثیر جدی منظورمه؟؟؟؟

یوسف براری
یوسف براری

با سلام
نمره وکالت یا قضاوت تاثیر نداره شاید حتی تاثیر منفی داشته باشه بس در اینخصوص چیزی نگید
منظورتون از سمینار متوجه نمیشم اگه ممکنه بیشتر توضیح بدید
موفق باشید

حسین
حسین

اقای براری لطفا کمی در مورد ازمون قضاوت توضیح بفرمایید .می گن خیلی سخته . راسته؟کسب نمره عالی در ازمون تستی وتشریحی امتیازی داره؟تو تهران هم نگه می دارن یا نه؟در مورد مراحل مصاحبه هم لطفا بفرمایید؟چند مرحله است؟چی می پرسن.؟امکان قبولی هست؟با تشکر

یوسف براری
یوسف براری

سلام
بنظرم آزمون قضاوت امسال برای آخرین بار برگزار شد و دیگه برگزار نمیشه برس و جو کنید اگه برگزار میشه راهنماییتون میکنم
موفق باشید

حسین
حسین

سلام اقای براری امسالم برگزار می ش. لطفا راهنمایی بفرمایید.با تشکر

یوسف براری
یوسف براری

سلام
خیلی سخت که نیست عین آزمونهای دیگست
نمره عالی قطعا موثره
فعلا که تهران هم نیاز داره و با توجه به نمره طرف میتونه تو تهران هم مشغول بکار بشه
تقریبا 6 – 7 مرحلست مختلفه علمی – عقیدتی – روانشناسی و…. چی برسیدن که قابل بیش بینی نیست همه چی میبرسن
قطعا امکان قبولی هست
موفق باشید

حسین
حسین

اقای براری . با سلام. کتاب اصول فقه شما در نمایشگاه کتاب بسیار عالی بود دسستتون درد نکنه. اقای براری با کسب رتبه یک در ازمون دکتری ایا امتیازی وجود دارد؟با توجه به این که فاقد سوابق پژوهشی هستم؟اگر امکان دارد مرا برای سال اینده مرا راهنمایی فرمایید؟متشکر

یوسف براری
یوسف براری

با سلام
بله رتبه 1 هم امتیاز داره
شما اگه میتونید در کنار مطالعه برای آزمون سال بعد کارهای بژوهشی هم انجام بدید اگرنه باید رتبه خوب بیارید تا نداشتن سابقا بژوهشیتون جبران کنه اگه سال بعد رتبه خوب بیارید مطمئن باشید یجای خوب قبول میشید
موفق باشید

رتبه 95 خصوصی
رتبه 95 خصوصی

سلام و تشکر از آقای براری
بنده روزانه همه دانشگاه ها رو انتخاب کردم غیر از شیراز ظرفیت کل روزانه ها امسال حدود 70 نفره. به نظر شما بنده جایی برای روزانه شانس دارم؟؟؟ حتی موسسه.
ضمنا مدرک زبانم نمره اش حدنصاب نبوده کمتر بوده و اعتبار دو سالش هم چند روزه منقضی شده. این مدرک تاثیری داره؟؟؟؟؟؟؟
باتشکر مجدد

یوسف براری
یوسف براری

با سلام
بنظرم احتمال دعوت شدنتون به روزانه 50 درصده اون مدرک زبان هم از هیچی بهتره و میتونه تاثیر کمی داشته باشه
موفق باشید

شهاب
شهاب

سلام. اقای براری واقعا کار بزرگی انجام می دید به سوالات دوستان پاسخ می دید وراهنمایی می فرمایید اجرتون با خدا باشه. بنده ارشدم را در ازاد خوندم واحد علوم تحقیقات با معدل 17.18 ولیسانس تهران شمال با معدل 17.17 . امسال برای دکتری سراسری خیلی نگرانم که با رتبه تک رقمی زیر 10 یکی از دانشگاه های روزانه تهران مثل بهشتی یا مدرس یا خوارزمی یا علامه قبول نشم،به نظرتون شانسم چقدره؟راستش نه مقاله دارم نه کتاب ؟راهنمایی فرمایید ممنون شما هستم .

یوسف براری
یوسف براری

با سلام
ببخشید متوجه نشدم سال آینده میخواید امتحان بدید یا امسال دادید و رتبتون شده زیر 10 ؟ اگر الان رتبتون زیر 10 شده دقیق بفرمایید چند شده؟
موفق باشید

شهاب
شهاب

با سلام اقای براری برای سال دیگه منظورمه .اگر راهنمایی فرمایید ممنونم

یوسف براری
یوسف براری

با سلام
اولا شما یسال وقت دارید میتونید در این مدت در کنار کارهای دیگه کار بژوهشی هم بکنید
بر فرض هم سال بعد کار بژوهشی نداشته باشید اگر رتبه ای که گفتید بتونید بیارید خیالتون راحت باشه بنظر من قطعا یکی از دانشگاههایی که گفتید روزانه قبول میشید
موفق باشید

حسین
حسین

اقای براری با تشکر وسپاس از پاسخ شما . لطفا اگر امکان دارید بفرمایید با توجه به این که بنده ارشد را در علوم تحقیقات تهران خوندم ،با کسب رتبه 1 تا 5 در ازمون کتبی مثلا رتبه 1 یا 2 ،در روزانه های تهران مثل تهران یا بهشتی یا علامه ،خوارزمی ،تربیت مدرس،شاهد و… (فقط روزانه منظورمه)،با توجه به ازاد بودن دوره لیسانس وارشد ، وبدون داشتن سوابق پژوهشی ،قبول می شم؟با سپاس وتشکر ازشما

یوسف
یوسف

با سلام و وقت بخیر
به سوالتون جواب دادم بله احتمالش بالاست
موفق باشید

رزیتا
رزیتا

سلام با رتبه 16 در رشته ترجمه بدون مقاله اما سابقه تدریس و معدل بالای کارشناسی و ارشد و نمره عالی پایان نامه ایا امیدی هست؟

یوسف براری
یوسف براری

با سلام
امید که همیشه هست ولی رشته شما مرتبط با رشته بنده نیست و بنده اطلاعی ندارم
عذرخواهی میکنم
موفق باشید

وحید
وحید

سلام.رتبه 47 انتخاب:
1.تهران(قم)2.قم.3.علوم قضایی4.بابلسر5.اصفهان.6.تربیت معلم(کرج)7.علامه طباطبایی.
آیا شانس دعوت به علامه و تهران(قم) و علوم قضایی دارم؟

یوسف براری
یوسف براری

با سلام
اگر ظرفیتهای این دانشگاهها را هم میگفتید میتونستم راهنماییتون کنم
موفق باشید

وحید
وحید

تهران(قم):4
قم:5
علوم قضایی:7
بابلسر:5
اصفهان:5
علامه 5
تربیت معلم:5

یوسف
یوسف

سلام
بنظرم علوم قضایی که میارید از بین اون دوتا هم احتمال زیاد یکی را میارید بنظرم شانس آوردن علامه بالاتره
موفق باشید

لیلا
لیلا

سلام
وقتتون بخیر
جناب براری من رتبم 20 شده گرایش حقوق خصوصی ارشدم دانشگاه تر بیت مدرس بودم مقاله چند تا دارم اما هنوز اکسپتشو نگرفتم موضوع پایان نامم خیلی خوب بود واسه انتخاب دانشگاه به نظر شما ترتیب انتخاب به چه صورت بهتره اول مدرس رو بزنم بعد تهران و بهشتی یا اینکه اول تهران و بهشتی رو بزنم بعد مدرس. سوال دیگه که از حضورتون داشتم منابع واسه مصاحبه چی بخونم؟ ممنونم از راهنماییتون

یوسف براری
یوسف براری

با سلام و وقت بخیر تبریک میگم خدمتتون اینکه مقاله دادید و اکسبت نگرفتید طبعا امتیاز محسوب نمیشه ولی نامه وصول را از مجلات بگیرید و موقع مصاحبه همراه داشته باشید بی تاثیر نیست من که رتبم بارسال عین شما بود بترتیب زدم تهران بهشتی و مدرس امسال هم اگه بودم همین کار میکردم توصیه منم بشما همینه در خصوص مصاحبه که منابعی نیست همینطور رندوم سوال میبرسم شما قطعا به تهران و بهشتی و مدرس دعوت بمصاحبه میشید بنظرم بشینید یکم مکالمه زبانتون تقویت کنید چون حتما میبرسن اگه فرانسه بلد هستید بهتر کنید تو تهران میبرسن اگه بلد… ادامه نظر»

حسین
حسین

با سلام. اقای براری با تشکر از شما. با میانگین 54.4 رتبم تو دانشگاه ازاد حدودا چند می شه ؟علوم تحقیقات تهران شانسی دارم؟یک سوال دیگه هم از خدمت حضرت عالی داشتم. اگه سال اینده بنده رتبه 1 تا 5 را در ازمون کتبی بارم. مثلا 2 ،با توجه به نداشتن مقاله وکتاب و……یا همون سوابق پژوهشی ،در روزانه های تهران شانس قبول دارم منظورم دانشگاه هایی مثل بهشتی یا علامه یا تهران یا خوارزمی یا علوم قضایی یا شاهد یا تربیت مدرس است؟با تشکر از شما

یوسف براری
یوسف براری

با سلام
در خصوص دانشگاه آزاد اطلاعی ندارم اما در خصوص سوال دومتون با توجه به شیوه مصاحبه و قبولیهای نهایی اگه شمارتبه خوب بیارید قطعا روزانه قبول میشید حتی بدون کار بژوهشی ضمنا اکثریت مصاحبه شونده ها در رشته حقوق کار بژوهشی ندارن
موفق باشید

محمد
محمد

سلام جناب اقای براری
رتبه امسال بنده 116 می باشد به نظر شما روزانه دعوت به مصاحبه میشم احتمال قبولیم در پیام نور و شبانه و در نهایت پردیسها چه میزان است با اینکه مقاله ندارم جز یک مقاله در مجله بدون رتبه علمی, عضو هیآت علمی دانشگاه هستم با 4 ترم سابقه

یوسف براری
یوسف براری

باسلام و وقت بخیر
بنظر بنده احتمال دعوت به روزانه شدنتون کمه ولی شانس قبولیتون در اون دانشگاههایی که عرض کردید بالاست
موفق باشید

فاطمه
فاطمه

باسلام
از دوستان عزیزی که پذیرفته شدند خواهشمندم درصورتی که برای مصاحبه دعوت شدند ترتیب انتخابهاشون را اعلام بفرمایند خود من بااینکه کتاب حقوقی اصلا نخونده بودم و از صفر شروع کردم با چند ماه خوندن 490شدم انشاالله که سال بعد دانشگاه های مورد نظرمون پذیرفته بشیم

بزرگی
بزرگی

با سلام بنده رتبه ام شده102. به نظرتون آیا ممکنه اصفهان روزانه معرفی بشم؟ به نظرتون بهترین طریق انتخاب رشته ب رتبه من و لیسانس و فوق اصفهان چطوریه؟

یوسف براری
یوسف براری

با سلام و وقت بخیر
بنظر من شما اصفهان روزانه نمیارید مگر اینکه شبانه بگیره که بنده اطلاعی از ظرفیتها ندارم
خب طبعا اگه میتونستید اصفهان بیارید بهترین انتخاب بود اما الان اگه میخواید قبولشید باید بفکر روزانه دانشگاههای ضعیف و یا شبانه و … باشید
موفق باشید

بزرگی
بزرگی

سلام. به نظرتون شبانه اصفهان برم بهتره یا روزانه یه شهر دیگه با توجه به تاهل و شاغل بودن و سکونت دراصفهان.ضمنا اصفهان امسال4نفر روزانه و3 نفر شبانه می گیره

یوسف براری
یوسف براری

سلام
خب با توجه به وضعیت زندگیون طبعا شبانه اصفهان بهتره البته اگه با شهریه مشکلی نداشته باشید
موفق باشید

به آقای براری
به آقای براری

آقای براری سلام

ببخشید با توجه به اینکه من به احتمال زیاد بهشتی دعوت میشم انشالا، اگه دعوت بشم و رزومه زیر رو داشته باشم چقدر شانس قبولی دار؟
-۵ تا مقاله علمی پژوهشی
-۷ تا مقاله علمی ترویجی
-۱ دونه کتاب پژوهشی معتبر
-سابقه کارشناس پژوهش دانشکده حقوق و مدیر داخلی فصلنامه
-سابقه عضویت در هیات تحریریه مجله
-پژوهشگر دانشگاه تهران
-گواهی استعداد درخشان لیسانس
-معدل موثر ۱۸
-لیسانس و ارشد روزانه دانشگاه خوب
پایان نامه ۱۹/۲۵و تقدیر شده وزارت ارشاد

ممنون میشم پاسخ بدید

یوسف براری
یوسف براری

سلام
نگفتید رتبتون چنده؟ خب رزومتون قویه و شانس شما را خیلی میبره بالا ولی همه چیز محسوب نمیشه رتبتون و مصاحبه حضوریتون هم بهمون میزان موثره
اگر رتبتون میگفتید راحتر میتونستم جواب بدم
موفق باشید

به آقای براری
به آقای براری

قبلا عرض کردم که 33 شدم و با توجه به اینکه 5 برابر دعوت میکنن قاعدتا بهشتی باید دعوت شم.

به نظرتون درسته؟

یوسف براری
یوسف براری

سلام
بنظرم احتمالش 50 درصده
موفق باشید

صدیقه
صدیقه

با سلام وتشکر از شما میخواستم بدانم که حداقل چند مقاله باید نوشت که احتمال قبولی در دکترا داشته باشم .دانشجوی ارشد حقوق عمومی دانشگاه دولتی سمنان

یوسف براری
یوسف براری

با سلام
مقاله که تعداد خاصی نسبیه خب ممکنه شما دو مقاله داشته باشید بقیه چیزی نداشته باشن ولی شما ده تا داشته باشی ولی بقیه بیشتر داشته باشن بطور کلی یکی بژوهشی و یک ترویجی داشته باشید یعنی جمعا دو مقاله درجه دار داشته باشید وضعیت خوبی دارید
موفق باشید

المیرا خصوصی
المیرا خصوصی

با سلام خدمت آقای براری
بنده با رتبه ۹۶ اگر در مرحله اول روزانه ها رو انتخاب کنم و به مصاحبه هیچ جاهم دعوت نشوم(هیچ جا) آیا بهتر نیست که منتظر مرحله تکمیل ظرفیت برای روزانه ها باشم؟؟؟؟؟ چون برای شبانه یا کلا پولی ها امید دارم ولی خوب هزینه هاش زیاده. منظور من اینه که با یک روزمه متوسط (یک تالیف کتاب و یک مقاله) می توان برای روزانه ها در مرحله تکمیل ظرفیت قبول شد؟؟؟؟ نظر دوستان دیگه چیه؟؟؟

یوسف براری
یوسف براری

سلام
تکمیل ظرفیت چیز قابل بیش بینی نیست بخصوص روزانه ممکنه اصلا تکمیل ظرفیت اعلام نکنن چون معمولا دانشگاههای بولی جای خالی بیدا میکنن تکمیل ظرفیت اعلام میکنن نمیدونم نسبت به بارسال ظرفیتها بیشتر شده یا کمتر اگر همون باشه یا بیشتر شما احتمالا روزانه دعوت میشید و انشاله یجا قبول میشید
موفق باشید

محمدی
محمدی

با سلام
لطفادرصورت امکان درصدهاتون رو بگیداِزت ممنونم

محمدی
محمدی

با سلام المیرا خانم لطفا درصدهاتو در صورت امکان درج کنید

ابراهیم
ابراهیم

سلام اقای براری من رتبه 260 اورده ام ایا مفید قم یا شبانه خوارزمی قبول میشوم به نظر شما غیر انتفاعی علم وفرهنگ بهتره یا عدالت
؟ درمورد پردیس علامه نظرتان چیست .

یوسف براری
یوسف براری

با سلام و وقت بخیر
بنظرم از بین اینها بترتیب مفید قم بردیس علامه علم و فرهنگ و عدالت از نظر اعتبار تقسیم بندی میشن
موفق باشید

بهاران
بهاران

با سلام خدمت اقاي براري،من يه كمك ازتون ميخواستم ،رتبم ٢٧ شده با توجه به دانشگاه كارشناسي ام كه علوم قضايي و ارشدم تربيت معلمه نميدونم كدوم دانشگاه ها اولويتم باشه كه قبولي توش به نفعم باشه و محيط خوبي داشته باشه و با توجه به اين كه خيلي از محيط و اساتيد تربيت معلم راضي بودم بخوام با اين رتبه اونجا برم به نظرتون عاقلانه است؟

یوسف براری
یوسف براری

با سلام و وقت بخیر
بنظر من عاقلانه نیست بنده هم سال گذشته این کار نکردم اگه جاتون بودم 3 انتخاب اولم جاهای خوب میزدم و انتخاب 4 و 5 را علوم قضایی و تربیت معلم
موفق باشی

به آقای براری
به آقای براری

با سلام آقای براری جسارتا از آنجاییکه شرایط پارسال و امسال کاملا با هم فرق دارد، چرا که پارسال هر کس رتبه میاورد قبول میشد و رزومه تاثیری در پذیرش نداشت،به نظر می رسد که نمیشه بر اساس پارسال به داوطلبین امسال پیشنهاد انتخاب محل داد.امسال رزومه 5 امتیاز داره و ریسکه کسی که رزومه قوی نداره دانشگا های برتر رو انتخاب کنه. چون ممکنه سوخت بشه اون انتخابش به راحتی.کسی که رتبه 27 داره 26 امتیاز کتبی رو اورده.از رزومه اموزشی و پژوهشی هم 10 امتیاز میاره.مصاحبه هم نهایت 15.مجموع میشه 51.با این امتیاز بعیده دانشگاه برتر قبول شه.و… ادامه نظر»

یوسف براری
یوسف براری

با سلام
زیاد به این آمار و ارقامی که در خصوص درصد میگن توجه نکنید ضمنا سالهای قبل هم اینجور نبود که بدون رزومه قبولشد نمونش قبولی خودم بود با رتبه 21 در حالی که نفر بعد من یجایی قبولشد که اختلاف زیادی با بهشتی داره اگر فکر میکنید ریسکه بنظرم انتخاب اول را بزنید دانشگاه خوب و دوم و سوم بزنید یه دانشگاه متوسط که سطحش بالاتر از تربیت معلمه تربیت معلم را هم بزنید انتخاب بنجم تا مطمین باشید حداقل یجا قبول میشید
موفق باشید

به آقای براری
به آقای براری

سلام آقای براری بنده با رتبه 94 جایی شبانه تهران شانس دارم؟ در خصوص پیام نور چطور؟؟؟ یعنی احتمال قوی داره یا خیر؟؟؟ رزومه ام متوسطه. ولی دانشگاه برام اعتبار داره. نظرشما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یوسف
یوسف

با سلام
قطعا یجایی بهتر از بیامنور قبول میشید ولی در خصوص شبانه تهران بنظرم احتمالش 50 درصده البته بنده از ظرفیتها اطلاعی ندارم براساس اطلاعات سال گذشته میگم شما حتی میتونید روزانه یجای متوسط بیارید
موفق و موید باشید

محسن
محسن

در ضمن حقوق خصوصی هستم

محسن
محسن

درود بر شما اقای براری.
با این که کم خوندم اما مجاز شدم.رتبم 480شد.یک مقاله در حال چاپ دارم بنظرم تا خرداد کاراش تمام بشه.
بنظرتون پیام نور یا پردیس قبول میشم؟
از شهریش خبر دارید؟
کلا مدارک این دانشگاهه معتبر هست؟

ممنون موفق باشید

یوسف براری
یوسف براری

با سلام و وقت بخیر
در خصوص قبولیتون بستگی به میزان ظرفیتها داره بنده اطلاعی از ظرفیتها ندارم ولی امیدوار باشید
در خصوص شهریش دقیق اطلاع ندارم ولی یکی از دوستام که بردیس میخونه میگه سالی حداقل 10 میلیون باید در نظر داشته باشید
در خصوص اعتبارش هم بستگی به نظر شخص طرف داره بنده نظر خاصی در این خصوص ندارم
موفق و موید باشید

ارش
ارش

سلام آقای براری

عذر می خوام من 33 شدم امسال

به نظر شما با توجه به اینکه رزومم خدارو شکر خیلی خوبه، اولویت هام چطور باشه؟

جسارتا اساتید مصاحبه کننده تهران و بهشتی کیا هستن؟

ممنون میشم پاسخ بدید.

یوسف براری
یوسف براری

با سلام
با عرض تبریک
درخصوص اولویتها بنده اطلاعی از ظرفیتها ندارم
در خصوص مصاحبه کننده ها باید گم شما اگر بخواهید روزانه بزنید بهشتی و تهران دعوت بمصاحبه نمیشید با این رتبه بارسال که اینجور بوده اگر احیانا دعوت شدید ببرسید بهتون جواب میدم
موفق و موید باشید

ارش
ارش

ممنونم آقای براری

تهران 6 نفر-بهشتی 8 نفر-مدرس 5 نفر روزانه می خواد.

مجموع این سه دانشگاه نسبت به پارسال 3 نفر بیشتر می گرین.

به نظر شما باز هم شانس دعوت ندارم؟حتی مدرس.

البته با لحاظ اینکه خیلیا به خاطر رزومه نداشتن احتمالا تهران و بهشتی رو به خاطر ریسکش نمیزنن.

ممنون

يوسف براري
يوسف براري

با سلام
بارسال تهران 6 بهشتي 7 و مدرس 5 نفر ميگرفت بس مجموعا يه نفر بيشتر شده بنظرم مدرس مياريد ولي اون دو تا شايد بياريد بستگي به تعداد كساني كه دعوت ميكنن داره
موفق باشيد

ابراهیم
ابراهیم

سلام جناب اقای براری رتبه من 260 شده است اخرین رتبه قبولی نیز 540 میباشد نوبت دوم،پیام نور،غیر انتفاعی وپردیس مجاز شده ام.غیر انتفاعی دانشگاه عدالت،مفید قم،علم وفرهنگ پذیرش دارند چگونه انتخاب الویت کنم که شانس قبولی بیشتر باشد البته با توجه به اعتبار دانشگاهها.اول نوبت دوم را انتخاب کنم یاغیر انتفاعی ، پردیسها ویا پیام نور.پردیس تهران کیش، خوارزمی،علامه وشیراز. ضمنا دو کتاب تالیف کردم با یک مقاله در همایش ملی.

یوسف براری
یوسف براری

با سلام
بنظرم از بین اینها نوبت دوم و غیرانتفاعی معتبرتره بخصوص مفید قم
موفق باشید

ف.ن
ف.ن

باسلام لیسانس حوزه وارشد فقه ومبانی حقوق دارم تا به حال کتابای حقوقی نخوندم واطلاعی ندارم کلاسای زبان رفتم اگه منابعی که شما معرفی کردیدو بخونم شانس قبولیم هست ؟باتوجه به اینکه اولین باره کتابای حقوقی میخونم ومقاله هم تابه حال به جایی نفرستادم ممنون از پاسخ گوییتون

یوسف
یوسف

با سلام و وقت بخیر
صرف خواندن منابع فوق برای شما که تا بحال کتب حقوقی نخوندید شاید برای شما سخت باشه بخصوص در مورد مدنی اگر شما این منابع را بخونید و خوب بفهمید که عالیه وگرنه بنظرم باید کتب دیگه حقوقی که مقدمه این منابع هستند را بخونید شاید تجارت و متون فقه با خواندن این کتب مشکلی نداشته باشید ولی در مورد حقوق مدنی احتمالا مشکل خواهید داشت ضمنا تسلط رو زبان هم بشما تو آزمون خیلی کمک میکنه
موفق و موید باشید

یاس
یاس

جناب براري سلام
با اينكه براي ازمون امسال زياn مطالعه كرده بودم ولی تمام مطالب از یادم رفته بود.مثلا سقوط تعهدات مرحوم شهیدی رو چند دور کرده بودم اما چیزی یادم نبود.اعمال دکتر کاتوزیان هم همینطور و …حساب کردم تخصصی 30 میزنم استعداد 25 و زبان 3درص.
نزدیک به 30 سوال رو اشتباه زدم که واقعا برام گران تمام شد.شانسی هست برای قبولی؟بنظرتونبا این وضعیت برای سال بعد بخونم? از چه زمانی شروع کنم؟
متشکر

یوسف براری
یوسف براری

با سلام و وقت بخیر
بنظر بنده شانسی برای قبولی ندارید در خصوص سوال دومتون باید بگم اگر جای شما بودم هر چند بار اگه قبول نمیشدم باز هم میخوندم و تلاش میکردم و در آزمونهای سالهای بعد هم شرکت میکردم در خصوص سوال آخر باید بگم بنظر من اگر از اول مهرماه شروع کنید کافیه و انشاله موفق میشید
موید باشید

دانشجو
دانشجو

ضمن عرض پوزش جناب براری بندهگرایش حقوق بین الملل آزمون داده ام و نه حقوق خصوصی. تأکیدم به گرایش تحصیلی از این بابت هست که به نظرم تعداد شرکت کنندگان حقوق بین الملل کمتر از خصوصی باشند لذا درصدها و پیش بینی قبولی در دو گرایش متفاوت خواهند بود. باز هم تشکر

یوسف براری
یوسف براری

سلام
متوجه منظورتون نشدم
به سوال قبلیتون براساس گرایش خصوصی جواب دادم
موفق باشی

دانشجو
دانشجو

باسلام
خدمت آقای براری اول از هر چیز تشکر میکنم که این همه با حوصله به سوالات همه دوستان جواب می دهید. بنده هم در دکتری 93 درصدهام به قرار زیر است: تخصصی 53 زبان 18 و استعداد 36 آیا شانس قبولی در دانشگاههای روزانه را دارم. با تشکر

یوسف براری
یوسف براری

با سلام
تشکر از لطفتون
بنظر بنده با توجه به سطح سوالات سالهای قبل احتمال قبولیتون در روزانه بیش از 50 درصده بنظرم شما امید به قبولی داشته باشید
موفق و موید باشید

مری
مری

سلام اقای براری
در مورد منابع میشه راهنمایی کنید مثلا در زمینه مدنی چه کتابهایی مفیده بخصوص بخش مسولیت مدنی و همچنین تو زمینه بیمه یه سری سوالات تو ازمون امسال و پارسال هست که نمیدونم چه کتابی براش مفیده میشه شما راهنمایی کنید و اینکه تو تجارت چه کتابهایی مفیده بخونم که از پس دکترا بربیام

یوسف براری
یوسف براری

سلام
در خصوص مدنی همانطور که در بالا گفتم نمیشه گفت از منبع خاصی سوال میاد بیشتر مربوط به سطح آگاهی طرف نسبت به مدنیه بنده فقط نظم کنونی کاتوزیان را خوندم در خصوص بیمه هم باید گفت در آزمون دکترا اعلام نمیشه که از چه مباحثی سوال میاد مثلا ممکنه دیگه از بیمه سوال ندن و در عوض از یک مبحث جدید دیگه سوال بدن برای تجارت بنده 5 جلد اسکینی و نظم کنونی دکتر دمرچیلی را از همه بهتر میدونم
موفق و موید باشید

ابراهیم
ابراهیم

سلام جناب اقای براری خیلی ممنونم به خاطر پاسخ به سوالاتم.همکار قضایی شما هستم میخواستم بدانم ایادانشگاه علوم قضایی برای پذیرش قضات سهمیه قرار می دهد چگونه است شماعنوان کردید که برای دانشگاه غیر انتفاعی یا پولی مجاز میشوم ایا دانشگاه غیر انتفاعی مثل مفید قم اعتبارش بیشتر است یا پردیس شهید بهشتی یا خوارزمی یا پردیس تهران البرز.لطفا الویت ها را اعلام فرمایید .باتشکر

یوسف براری
یوسف براری

سلام
خیر دانشگاه علوم قضایی سهمیه ای برای شما ندارد بنظر بنده اعتبار پردیسها بیشتر از غیرانتفاعیه در خصوص اولویتها هم باید نتایج اولیه اعلام بشه ظرفیتها اعلام بشه بعد در خصوص اولویتها بحث کنیم
موفق باشید

ابراهیم
ابراهیم

سلام جناب اقای براری در کنکور دکترای 93 تخصصی 30درصد زبان 70درصد واستعداد 10 درصدزدم ایا مجاز میشوم. اقای براری باتوجه به اینکه شما قاضی هستید چرا دانشگاه علوم قضایی را انتخاب نکرده ایدضمنا لطف کنید الویت انتخاب دانشگاهها را بنویسیدایا با درصد فوق می توانم در دانشگاه علوم قضایی یا خوارزمی قبول بشوم.معدل کارشناسی 16.30 وکارشناسی ارشد 17.53 میباشد.با تشکر وارزوی موفقیت

یوسف براری
یوسف براری

با سلام و وقت بخیر بنظرم کار شما سخته و شاید برای غیرانتفاعی و سایر دانشگاههای پولی مجاز بشید چون بیشترین اهمیت و ضریب را تخصصی داره که 4 پس کم زدنتون در تخصصی خیلی کارتون را خراب کرد چون زبان عالی زدید و استعداد را تقریبا عین همه قضاوت ارتباطی به دانشکده علوم قضایی نداره چون اعتبار و سطح علمی تهران و بهشتی قابل مقایسه با علوم قضایی نیست منم اولویتهای اولم بترتیب تهران و بهشتی و تربیت مدرس بود همانطور که در مصاحبه ام گفتم چون رتبم خوب بود طبعا همون 5 انتخاب اول آوردم در حالی که… ادامه نظر»

میلاد
میلاد

سلام آقای براری در آزمون امسال دکتری دروس تخصصی45واستعداد45امازبان صفر زدم تو راخدا به نظرتون رتبم چند میشهبا توجه به سال فبل؟

مریم بانو حقوق خصوصی
مریم بانو حقوق خصوصی

آقای میلاد شما هم حقوق خصوصی بودین؟ منم خصوصی بودم تخصصیم حدود 58 تا 60 هست استعداد 40 زبان هم نرسیدم معدل ارشدم هم 18.27 هستش به نظر شما قبول میشم؟ امسال نسبت به پارسال که سوالا واضح بود، سوالا مخصوصا مدنی خیلی اختلافی بود نه؟توروخدا جواااااب 🙁

احسان
احسان

درصدات رو با کلید تطبیق دادی؟؟؟؟؟؟ اگر همینجوری که میگی حتما مجاز می شوید.

مریم بانو حقوق خصوصی
مریم بانو حقوق خصوصی

اره با کلید زدم یعنی اینقد که غصه میخورم نگران نباشم؟:(

احسان
احسان

نه بابا اتفاقا خیلی خوب زدی. من از تو پایین تر زدم امیدوارم. انشا اله که رتبه خوب بیاری.

کنکوری
کنکوری

مرسی اقای احسان فکر کنم امسال بالای 50 بزنیم خوب باشه نه؟ اگه پارسال بود اصلا خوب نبود اما امسال با این وضع فکر کنم نصف به بالا بزنیم خوب باشه

احسان
احسان

50 اختصاصی به شرط تعادل در دروس عمومی.

حقوق خصوصی
حقوق خصوصی

حتما مجاز میشی میانگین شما 45.33 هست. عالیه. تبریک میکم

یوسف براری
یوسف براری

با سلام
به نظر بنده با توجه به آزمون سال قبل خوشبینانه شما لب مرز دعوت به مصاحبه در دانشگاههای پوی (غیر روزانه) هستید
موفق باشید

حقوق خصوصی
حقوق خصوصی

سلام آقای براری من در ازمون دکتری حقوق خصوصی امسال با کلید سازمان سنجش تقریبا 60 یا 63 درصد تخصصی زدم استعداد هم 40 درصد زبان هم نرسیدم اما امسال کلا زبان سخت بوده برای همه اینطور که شنیدم به نظر شما محاز میشم واقعا دارم دیوونه میشم
در ضمن فکر میکنم سوال های درس مدنی نسبت به پارسال یه مقدار غلط انداز ئ اختلافی بود کمکم کنید

حقوق خصوصی
حقوق خصوصی

با میانگین 46.66 صددرصد با رتبه حداقل بین 35 تا 45 مجاز میشید

یوسف براری
یوسف براری

سلام
اگر درصدای واقعی شما همین باشه بنظرم شما یجای متوسط تا خوب قبول میشید
موفق و موید باشید

روزبه افلاکی
روزبه افلاکی

جناب آقای براری با سلام امسال در کنکور دکتری 93 حقوق خصوصی شرکت کردم و درصد هایم با توجه به کلید اولیه منتشر شده به این شرح است: دروس تخصصی 53/7 درصد و استعداد تحصیلی 44/4 درصد و زبان صفر؛ با این درصد سال گذشته چه رتبه ای می شد کسب کرد و احتمال می دهید امسال چه رتبه ای را کسب نمایم. ضمنا معدل کارشناسی اینجانب 19/03 و کارشناسی ارشد 17/16 می باشد.

نگار حقوق خصوصی
نگار حقوق خصوصی

با سلام درصدهای بنده با توجه به کلید
تخصصی 35 زبان 20 استعداد 10 به نظر شما امیدی به شبانه هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یوسف براری
یوسف براری

با سلام
بنظر بنده با توجه به سال قبل شما یه جای متوسط احتمال قبولیتون هست البته شاید روزانه نباشه
موفق باشید

حقوق خصوصی
حقوق خصوصی

سلام اقای براری من درصد ها امسالم تو دکترای 93 به این صورته تخصصی 64 استعداد20 زبان 18 و معدل ارشدم 16/67وکارشناسی 16/54 ایا امیدی برای قبولی در شبانه یا غیر انتفاعی دارم

یوسف براری
یوسف براری

سلام
اگه واقعا درصداتون این بشه و سطح سوالات امسال هم عین سالهای قبل بوده باشه قطعا در یکی از 3 دانشگاه اول کشور روزانه قبول میشید
زیاد عجله نکنید اگر کلیدی توسط سنجش ارائه شد شما میتونید با قطعیت بگید درصدام اینجوریه ولی وقتی کلیدی وجود نداره از الان نمیتونید بگید درصدام چنده
موفق و موید باشید

حقوق خصوصی
حقوق خصوصی

ممنون تا 5 شنبه صبر میکنم

مهرداد
مهرداد

جناب آقای براری
با سلام و عرض ادب
من میخوام دکتری شرکت کنم. راستش زبانم خیلی ضعیفه و اگر اصلان روی زبان حساب نکنم میتونم دکتری قبول بشم. به نظر شما برای آمادگی چقدر زمان نیاز دارم. و از کجا شروع کنم. لطفا ارشاد بفرمایید. با تشکر

یوسف براری
یوسف براری

با سلام و وقت بخیر
در خصوص زبان باید عرض کنم ضریب زبان پایینه همچنین اکثر شرکت کننده ها در زمینه زبان ضعیفند شما اگه بتونید تخصصی که ضریب 4 داره خوب بزنید قطعا نقص زبان برطرف میشه و میتونید رتبه خوبی بیارید
اینکه چقدر زمان نیاز دارید بسته به وضعیت علمی شما داره و نمیشه بطور مطلق گفت اما در خصوص شروع باید بگم تقریبا 25 روز مانده تا امتحان اگه میخواید امسال شرکت کنید خب وقت زیادی ندارید و بهتره همه درسها را بطور مروری بخونید
اگه سوال دیگه ای بو در خدمتم
برایتان آرزوی موفقیت دارم

حیدری
حیدری

اقای براری سلام و ارادت
تبریک
انصافا دکتری خصوصی شهید بهشتی بنابه دلایل زیادی به تهران و مدرس ترجیح داره!مبارکتون باشه.
من ایشالا امسال ازمون دارم.شنیدم که تجارت کتب دکتر کاویانی ملاکه
تجارت 3 و 4 کتاب دکتر کاویانی خوندم.تجارت 2 هم فقط قانون.به نظرتون کافیه؟
فقه شرح لمعه نموداری خوندم.
استعداد هم وضعم بدک نیس.
نظرتون چیه؟
به نظرتون با رتبه زیر 20 بدون مقاله قبول میشم؟

یوسف براری
یوسف براری

با سلام و وقت بخیر تشکر در خصوص تجارت اصلا قواعد و منابع خاصی ملاک نیست بنظرم عامل اصلی را متن قانون و بخصوص وضعیت علمی طرف در زمینه تجارته برخلاف مدنی که کتب دکتر کاتوزیان منبع اصلیه ولی تجارت قواعد خاصی نداره در خصوص فقه بنظرم باید تحریرالروضه را بخونید چون بارسال سوالات ریز دادند و بیشتر روی عین عبارات و حفظ مطالب تاکید داشتند در حالی که مطالب ریز در این کتب نموداری نیست استعداد را اگر بالای 20 درصد بزنید خوبه اگه رتبتون زیر 20 بشه بنظرم قطعا یجا قبول میشید حتی بدون مقاله چون اکثریت مقاله… ادامه نظر»

سوال
سوال

با سلام وتوفیق روز افزون .با کارشناسی کامپیوتر قصد شرکت در آزمون کارشناسی ارشد حقوق را دارم لطفا در مورد منابع وکتب تستی راهنمائی کنید؟

یوسف براری
یوسف براری

سلام تشکر از لطفتون لطفا بفرمایید چه گرایشی از حقوق میخواید شرکت کنید؟ حقوق بیش از 10 گرایش در مقطع ارشد داره اگر گرایش خصوصی میخواید شرکت کنید در خدمتم و منابعی که در بالا گفتم را مطالعه بفرمایید اکثر سوالات از این منابع میاد و اگر قصد دارید گرایش دیگری شرکت کنید بنده تخصصی در این زمینه ندارم ضمنا قبل اینکه وارد حقوق بشید تحقیق کنید و ببینید هدفتون چیه اگر میخواید وارد شغل وکالت و قضاوت و … بشید نمیتونید و در این زمینه منع قانونی وجود داره و برای ورود به مشاغل فوق داشتن ” لیسانس ”… ادامه نظر»

هنگامه
هنگامه

سلام اقای براری و عرض تبریک البته با تاخیر!! من تازه این صفحه رو دیدم خودم داوطلب ازمون دکتری امسال هستم. منتهی هم رشته ای نیستیم. سوال من در مورد همسرم هست. ایشون ارشد حقوق جزا دارن. منتهی خیلی علاقه مند هستند که حقوق خصوصی امتحان بدن در مقطع ارشد یعنی ارشد بخونن برای دانشگاه مازندران یا یکی از دانشگاههای خوب دولتی تهران به نظر شما با توجه به رتبه خوبی که کسب کردید و تجربه دارین با جزوات سنجش و دانش میشه به شرط تسلط خوب رتبه خوبی آورد و روزانه قبول شد؟؟ همسرم در زمینه درسی مطاعات متفرقه… ادامه نظر»

یوسف براری
یوسف براری

با سلام و وقت بخیر تشکر خیلی دقیق متوجه سوالتون نشدم ظاهرا همسرتون ارشد جزا دارن و میخوان ارشد خصوصی هم بگیرن نظر شما مبنی بر نوع درس خوندن همسرتون درسته یعنی منابع و نوع خوندن برای کنکور با خوندن برای افزایش اطلاعات متفاوته برای ارشد خصوصی هم بنظر من مهمترین منابع همونیه که بنده در بالا عرض کردم یعنی اگر اینهارا خوب و با هدف بخونه انشاله میتونه به هدفش برسه و این امر شدنیه ولی در خصوص جزوات سنجش و دانش و دیگر موسسات، شخصا اعتقادی به این منابع ندارم و تاکنون از این منابع استفاده نکردم ولی… ادامه نظر»

هنگامه
هنگامه

ممنوم از اینکه زحمت کشیدید و پاسخ دادین. بله همسرم ارشد حقوق جزا دارند و در صدد این هستند برای سال آینده و جاری، ارشد حقوق خصوصی شرکت نماییند.
با تشکر از لطفتان
امیدوارم همیشه موفق باشید

سوده-ادبیات
سوده-ادبیات

با سلام و عرض تبریک خدمت شما
من فارغ التحصیل رشته زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه شیراز هستم و توی همین رشته دارم برای دکترا می خونم
یک سوال برام پیش اومده …آیا دانشگاه شهید بهشتی همه دانشجویان مجاز به انتخاب رو برای مصاحبه میپذیره یا روی رتبه های مشخصی تاکید می کنه؟ شنیدم برای کارشناسی ارشد روی رتبه های زیر 10 تمرکز دارن . اگر ممکن هست راهنماییم بفرمایید.
من توقع داشتم به اندازه ارشد مطالعه کنم ولی چون تا الان که حدود 40 روز گذشته به دور اولم هم نرسیدم خیلی استرس دارم …

یوسف براری
یوسف براری

با سلام و وقت بخیر
متوجه سوالتون نشدم
اگه منظورتون اینه که مثلا اگه رتبتون بالای 10 باشه تو مصاحبه رددتون کنن و بذیرش نهایی نشید، نه الزاما اینطور نیست اگرچه بی تاثیر نیست شما ممکنه رتبتون 20 باشه ولی آمادگی علمی و رزومه بژوهشیتون قویتر باشه و بذیرش نهایی بشید و در مقابل کسی را با رتبه زیر 10 رد بکنن
امیدوارم جواب سوالتون را گرفته باشید
موفق باشید

سوده-ادبیات
سوده-ادبیات

مرسی ار راهنماییتون
بله. پاسخم رو گرفتم

هیوا
هیوا

باسلام ارشد بین الملل عمومی خوندم.میخوام دکتری همین رشته شرکت کنم.چطورمیتونم رتبه برتر بشم.کدوم منابع وکدوم سر فصلها رو بخونم.ایا کسی رتبه برتری در این رشته هست بهم معرفی بفرمایید باتشکر

یوسف براری
یوسف براری

با سلام
بنده از منابع رشته بین الملل اطلاعی ندارم و کسی را هم نمیشناسم که کمکتون کنه
موفق باشید

ساسان
ساسان

سلام امیدوارم رتبه 1 کنکور دکترا حقوق خصوصی سال 94 باشم.

یوسف براری
یوسف براری

سلام
انشاله
موفق باشید

مهسا
مهسا

با سلام
ضمن عرض تبریک سوالی که از خدمتتون داشتم اینه که حدودا جند درصد احتمال داره دانشجوی دانشگاه آزاد در مقطع دکترا در دانشگاه سراسری پذیرش بشه؟
پیشاپیش ممنون از پاسختون

یوسف براری
یوسف براری

سلام
تشکر از لطفتون
خیالون راحت باشه که این امر اینقدر تاثیر منفی نداره که شما قبول نشید
خیلی از دوستام حتی از دانشگاههایی با سطح پایینتر قبول شدند
بفکر آمادگی برای آزمون و قبولی در آزمون کتبی باشید و به این مسائل که مربوط به مرحله مصاحبه است فعلا فکر نکنید
موفق باشید

مشتاق
مشتاق

با سلام خدمت دوست عزيز بنظرشما از ابتداي آذر ماه با تا آزمون روزي چندساعت مطالعه مفيد وموثر هست؟ با توجه به اينكه من تمام منابعي را كه فرموديد كامل مطالعه كردم بجز زبان انگليسي؟ از طرفي ارائه مقاله چقدر در قبولي فرد نقش اساسي و تعيين كننده داره؟ باتشكر

یوسف براری
یوسف براری

با سلام و وقت بخیر
میزان ساعات مطالعه مهم نیست کیفیت مهمه
بنظرم هم دروسی که خوندید را مرور کنید هم زبان را بخونید
داشتن مقاله در مصاحبه مهم هست ولی همه چیز نیست اکثر دوستان من حتی بدون داشتن مقاله قبول شدن و در حال تحصیل هستند چون در رشته حقوق اکثریت مقاله ندارن و تعداد کسانی که مقاله خوب دارند اندکند
موفق و موید باشید

Samira
Samira

جناب براری
بسیار ممنون از پاسختان فقط یک سوال دیگه و اونم اینکه زبان رو صرفا زبان عمومی مطالعه کنم و یا متون تخصصی مثل لو تکس رو هم بخونم و برای زبان عمومی چه منابعی رو پیشنهاد میکنید البته این رو بگم که من الان در حال مطالعه کتاب 504 لغت هستم.باتشکر مجدد.

یوسف براری
یوسف براری

با سلام
خیر سوالات زبان از متون تخصصی نمیاد و فقط زبان عمومیه و برای زبان عمومی منبع خاصی را نمیشه پیشنهاد داد و باید تلاش کنید سطح زبان خودتون را بالا ببرید
موفق باشید

Samira
Samira

سلام اقای براری با ارزوی موفقیت برای شما من در حال مطالعه برای ازمون دکتری هستم ولی برای درس متون فقه در حال خواندن خودآموز مکاسب اقای زراعت بودم چون شنیده بودم برای دکتری باید مکاسب مطالعه شود با خواندن مطلب شما دیگه قید مکاسب رو زدم و به سراغ تحریر الروضه رفتم . به نظرتون با اینکه 4 ماهدیگه وقت دارم کار درستی کردم . یا بهتر بگم از اینکه تحریر الروضه را به عنوان منبع معرفی کردید مطمئن هستید ؟ من بی صبرانه منتظر پاسخ شما هستم.در ضمن مطالعه درس آیین دادرسی مدنی برای مصاحبه نیاز است نه… ادامه نظر»

يوسف براري
يوسف براري

با سلام و وقت بخير سابقا كه آزمون دكترا سراسري نبود سوالات متون فقه از مكاسب بود ولي اين دوسه سالي كه سراسري شده ديگه از مكاسب سوال نميدن شما مطمئن باشيد و از اينكه اكنون تحريرالروضه را ميخونيد كار درستي انجام مي دهيد و اگر سوالات سالهاي قبل را ببينيد ميتونيد عين عبارات سوال را در تحريرالروضه بيدا كنيد براي مصاحبه برخي جاها بندرت آيين دادرسي مدني ميبرسن كه قابل بيش بيني نيست آيا از شما هم خواهند برسيد يا نه بنظر من وقت خود را صرف دروس ديگر بكنيد موفق تر خواهيد بود ولي اگر وقت اضافي هم… ادامه نظر»

حسین
حسین

تشکر از پاسخ دادن شما به سوالات اینجانب.

يوسف براري
يوسف براري

|برايتان آرزوي موفقيت دارم

فاطمه
فاطمه

سلام جناب اقای براری تشکر میکنم هم از وقتی که بمن دادید وبه سوالات پاسخ دادید وهم از اینکه همت شما یرای قبولی در ازمون با وجود محدودیت وقت به من انگیزه عجیبی داده تا با وجود تغییرگرایش از حقوق بین الملل به خصوصی امیدوار به قبولی باشم
مجددا تشکر می کنم وارزوی موفقیت برای جنابعالی دارم

يوسف براري
يوسف براري

سلام
موفق باشيد

حمید
حمید

سلام .منم تبریک میگم انشا…. همیشه موفق باشی داداش . مطمئنا شاگردی استاد بزرگوارمون دکتر وطنی در دانشگاه تربیت معلم این افتخاراتم داره

فاطمه
فاطمه

با سلام مجدد خدمت جنابعالی خواهشمندم در مورد چندسول اینجانب را راهنمایی بفرمایید 1- فرمودید که در مصاحبه ها تقریبا از تمام دروس رشته حقوق خصوصی پرسش شد با توجه به وقت محدود لطفا راهنمایی بفرمایید اولویت را به چه درس هایی اختصاص دهیم؟ 2-ایا برای مثال برای مصاحبه با مطالعه همان کتاب حقوق تجارت در نظم کنونی می توان به سوالات تجارت پاسخ گفت یا مثلا در مورد حقوق مدنی صرفا با مطاله کتاب حقوق مدنی در نظم کنونی؟ 3- مصاحبه هایتان در دانشگاه ها از چه تاریخی شروع شد ؟(از چه ماهی) 4- برای مصاحبه در هر دانشگاه… ادامه نظر»

یوسف براری
یوسف براری

سلام 1- اگر منظورتون اولویت دروس برای مصاحبه است که هیچ فرقی بین دروس نیست ولی در خصوص آزمون بنظر من اولویت خود را برای متون فقه بگذارید موفقیت در سوالات متون فقه درصد قبولیتون را در آزمون خیلی بالا میبره 2- در خصوص مصاحبه با مطالعه کتاب خاصی نمی توان مطمئن بود که بشه به سوالاتشون جواب داد چون بیشتر برمیگرده به اطلاعات و سواد قبلی طرف و شیوه استدلالش. لذا خیلی اهمیت نداره برای مصاحبه درس بخونید و خوندن برای مصاحبه تضمینی ایجاد نمی کنه 3- از تاریخ 18 اردیبهشت 92 با دانشگاه اصفهان شروع و 31 اردیبهشت… ادامه نظر»

فاطمه
فاطمه

با سلام وتبریک خدمت شما
جناب آقای براری در فرمایشات خود ذکر کرده بودید که کتاب تحریر الروضه از قسمت قضا تا ارث مربوط به رشته ماست ایابا توجه به گفته جنابعالی قسمت آغازین این کتاب تا قبل از مبحث قضاکه حدود 140 صفحه در جلد نخست این کتاب می باشد نیاز به مطالعه ندارد؟
باتشکر

یوسف براری
یوسف براری

سلام
تشکر از لطفتون
خیر این قسمتی که فرمودید نیاز به مطالعه نداره و در آزمون نمی آید
موفق باشید

فاطمه
فاطمه

سلام تبریک میگم ایشاله همیشه موفق باشید کاش همه قضات مثل شما دکتر بودن و سواذ کافی رو داشتن هرچند تو رشته حقوق هر چی بیشتر بخونیم تازه میفهمیم که هیچی بلد نیستیم امیدوارم همیشه موفق باشید

حسین
حسین

سلام آقای براری
موفقیت بزرگ شما را بهتون تبریک میگم امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشید. چند تا سوال داشتم اگه امکانش هست جولب بدبد
1- در خصوص متون فقه واسه حقوق خصوصی مباحث جزایی رو هم توصیه میکنید مطالعه شود؟
2- من لیسانس و ارشذم تو آزاد بوده میتونم امیدوار به قبولی در سراسری باشم؟تو مصاحبه تاثیر داره؟
3- شیوه مطالعه متون فقه شما دقیقا به چه صورت بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ با ترجمه حفظ کنیم؟ به چه صورت
ممنون میشم جواب بدید موفق باشید

یوسف براری
یوسف براری

با سلام
تشکر
1 – خیر . وقتی میخوای خصوصی امتحان بدی نیازی به خوندن مباحث جزایی فقه نیست و در آزمون فقط بخش خصوصیش میاد یعنی تا آخر ارث
2 – حتما امیدوار باشید اگه زحمت بکشید و خوب بخونید حتما میتونید یه جای خوب قبول بشید نمونه هایی از دوستام هستن که شرایطشون عین شما بود ولی الان در یجای خوب مشغول تحصیل در مقطع دکتری هستند
3 – قسمت زیادی از سوالات فقه حفظی و عین عبارت متن فقهی میدن بنابراین در کنار خوندن مفهومی و عمیق حفظ مطالب و عبارات را هم از یاد نبرید
موفق و موید باشید

Sepideh
Sepideh

سلام
لطفا در مورد منابع دکتری حقوق جزا هم اطلاعات لازم در اختیارمون بذارید
مرسی

یوسف براری
یوسف براری

سلام
بنده در خصوص منابع رشته حقوق جزا اطلاعی ندارم
موفق باشی

شیر آز شیراز
شیر آز شیراز

با سلام
میخواستم بدونم شما واسه امتحان قضاوت چه کتابهایی رو بیشتر خواندید؟
جسارتا میتونم رتبه و درصد امتحان قضاوتتون رو بدونم؟
به نظر شما با داشتن پایان نامه و آزمون دکترا وقتم رو چطوری برنامه ریزی کنم؟
با تشکر

یوسف براری
یوسف براری

سلام
بنده دوسه سال پیش قضاوت امتحان داد یادم نیست چی خوندم ولی بیشتر قانون خوندم درصدام نیز یادم نیست ولی رتبم 79 شد
میتونید پایانامه را بزارید برای بعد از آزمون دکترا
موفق باشی

علي
علي

با سلام خدمت جناب آقاي براري
يه سوال از خدمتتون داشتم و اينه كه براي درس حقوق مدني تاكيد رو كدوم مطالب مدني بيشتره و از چه كتابي بخونيم و در درس فقه بايد رو كدوم مطالب فقه خصوصي بيشتر تاكيد كنيم و ايا تحريرالروضه رو خوب بخونيم كافيه؟

یوسف براری
یوسف براری

سلام
مطالب حقوق مدنی و فقه همشون از نظر اینکه احنمال دارن تو آزمون بیان برابر هستند و ارزش آنها یکسانه بنابراین همه آنها باید خونده بشه
اما در خصوص تحریرالروضه اگه خوب بخونید درصد موفقیتتون بالا خواهد بود
موفق باشی

پشت کنکوری
پشت کنکوری

سلام.تبریک من را پذیرا باشید.
کتاب تحریر روضه برای رشته جزا هم هست؟یعنی به عنوان درس عمومی مطرح میشود؟یا قسمت جزایی و خصوصی جداست؟

یوسف براری
یوسف براری

سلام
تشکر از لطفتون
سوالتون را درست متوجه نشدم
از منبع رشته جزا بی اطلاعم ولی کتاب تحریرالروضه نیز مانند سایر کتب فقهی طبیعتا بخش جزایی هم دارد
موفق باشی

zahra
zahra

باسلام و عرض تبریک . میشه واسه کسایی که سطح علمیشون پایینتر از شماست منابع مکفی معرفی کنید ؟ من نظم کنونی رو هر چقد میخونم بازم نمیتونم خوب استدلال کنم

یوسف براری
یوسف براری

سلام
تشکر
اگر احیانا نمیتونید کتاب نظم کنونی را خوب تجزیه تحلیل کنید طبیعتا باید کتب مدنی را بخونید مثل 4 جلدی عقود معین دکتر کاتوزیان و 5 جلدی قواعدعمومی قراردادها دکتر کاتوزیان
موفق باشی

علیزاده
علیزاده

با عرض سلام و تبریک و امید به موفقیت های هر چه بیشتر شما عزیز گرانمایه
آقای برابری من فوق لیسانس فقه و مبانی حقوق دارم بنظرتون اگر امسال در رشته و گرایش شما در آزمون شرکت کنم میتونم از پس مصاحبه بر بیام.

یوسف براری
یوسف براری

سلام
ممنون از لطفتون
اگر بخواهید و تلاش کنید مطمئنا میتونید موفق بشید
موفق باشی

وکیل مدافع
وکیل مدافع

جناب براری در حال حاضر مشغول قضاوت هستید یا وکالت؟

یوسف براری
یوسف براری

با سلام
مشغول قضاوت هستم
موفق باشی

وکیل مدافع
وکیل مدافع

ضمن تبریک به جناب براری
لطف کنید بفرمایید مباحث حقوقی شرح لمعه اسدالله لطفی برای متون فقه کفایت میکنه؟ بجای کتاب امینی و آیتی

یوسف براری
یوسف براری

سلام
تقریبا یجوره و تفاوت قابل ملاحظه ای نداره
موفق باشی

مهدي
مهدي

با سلام خدمت آقاي براري عزيز سوال من اينه كه برا متون فقه تحرير الروضه كافيه؟ خود لمعه دوجلدي چقدر موثره؟ و خوندن تحرير الروضه كفايت ميكنه؟ بعلاوه خوندن قانون تجارت از كتاب آقاي دمرچيلي كفايت ميكنه؟ راجع به قانون مدني هم توضيح بدين ممنون ميشم كه چه كتابي جامع و كامله مرسي با ارزوي موفقيت جنابعالي

یوسف براری
یوسف براری

با سلام
برای اینکه بتونید در متون فقه درصد خوبی بزنید باید تحریرالروضه را بخونید و خود لمعه کافی نیست. در خصوص تجارت هم کتاب آقای دمرچیلی خوبه. اما حقوق مدنی بیشتر مربوط به سطحاطلاعات حقوقی طرفه و بهترین کتاب همون نظم کنونی دکتر کاتوزیانه.
موفق باشی

صحرا
صحرا

با سلام خدمت شما دوست عزیز.
امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشید.

nsm
nsm

ضمن عرض تبریک به شما و همچنین آرزوی موفقیت در همه جوانب زندگی.
جسارتا معدل موثر ربطی به دانشگاه نداره من دانشجوی آزاد و علوم تحقیقات بودم معدلم ۱۸ به بالا و تاثیر دانشگاه تغییری در معدل موثر نداشت.
البته شاید شما اطلاع دقیقتری در اینمورد داشته باشید!

یوسف براری
یوسف براری

سلام
شاید نظر شما صحیح باشه و بنده اشتباه گفتم.
موفق باشی

مجتبی
مجتبی

سلام ب همه شاگردان دکتر وطنی که همیشه پرچمدار موفقیتند.

آرش
آرش

سلام
ببخشید دکتر وطنی کیه؟

م جعفری
م جعفری

زنده باد اقای براری.

ایمان
ایمان

سلام
بخاطر موفقیتتون بشما تبریک میگم
موفق باشی

آرش
آرش

تبريك عرض مي كنم،ميشه بفرمائين در رابطه با كتاب تحريرالروضه كدوم قسمتها محل پرسشه و ابواب اصلي كدامهاست؟
با تشكر

یوسف براری
یوسف براری

با سلام
از قضا و شهادات تا آخر ارث مربوط به رشته ماست و قسمت جزائیات سوال نمیدن
موفق باشی

یوسف براری
یوسف براری

با سلام
اگه منظورتون اینه که از کدوم قسمت بیشتر سوال میدن باید عرض کنم قاعده خاصی نداره و از قضا و شهادات تا آخر ارث همه جا بطور یکسان احتمالش هست سوال بدن
موفق باشی

همت امرایی
همت امرایی

دست مریزاد.آرزوی موفقیت براتون دارم.منابع بسیار خوبی رو معرفی کردین….با تشکر از مدیرت سایت مدتها بود منتظر این مصاحبه بودم

من شیر آز شیرازم-حقوق خصوصی
من شیر آز شیرازم-حقوق خصوصی

سلام
از مدیر محترم سایت که ممنونم که به مجموعه حقوق هم توجه کردند.
امیدوارم این امر ادامه داشته باشه
سپاس

ميترا
ميترا

سلام! بنده هم به نوبه ي خودم خدمت شما تبريك عرض ميكنم! بنده هم در حال اماده شدن براي آزمون دكتري حقوق خصوصي هستم وتازه از مقطع ارشد فارغ التحصيل شدم ممنونم بابت راهنمايي شما در زمينه منابع
پيروز و موفق باشيد

هستی
هستی

بادرود فراوان
جناب درود ضمن تبریک آرزوی مؤفقیت روزافزون برای شما دارم

mona...
mona...

tabrik doostam, vase ma ham doa kon, moafagh bashi.

phdmech93
phdmech93

بهتون تبریک میگم با آرزوی موفقیت در مراحل بعدی

محمد
محمد

سلام
با تبریک
راستی معدل موثرو زده 18.37 چرا؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

یوسف براری
یوسف براری

با سلام و وقت بخیر
فکر میکنم معدل موثر براساس محل تحصیل دانشگاههای مقاطع قبلی تعیین میشه که غیر از معدل واقعی داوطلبه
موفق باشی

g
g

سلام
تبریک به شما