پذیرش دکتری بدون آزمون 1393 دانشگاه خوارزمی

///پذیرش دکتری بدون آزمون 1393 دانشگاه خوارزمی

مدرسان شریف

پذیرش دکتری بدون آزمون 1393 دانشگاه خوارزمی

دانشگاه خوارزمی براي سال تحصیلی 93 – 94  از میان دانشجویان و دانش آموختگان واجد شرایط استعداد درخشان این دانشگاه دانشجوی دوره دکتری تخصصی می پذیرد.

به گزارش پی اچ دی تست ، دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه خوارزمی که حایز شرایط زیر می باشند می توانند تا 31 خرداد 93 مدارک خود را به دفتر استعدادهاي درخشان دانشگاه ارسال نمایند.

مشاهده رشته های پذیرش بدون آزمون دکتری تخصصی دانشگاه خوارزمی

شرایط داوطلبان و مشخصات رشته و گرایش ها به شرح ذیل می باشد:
الف- شرایط عمومی:
1 – اعتقاد به دین مبین اسلام با یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوري اسلامی ایران.
2 – متعهد به قانون اساسی و نظام جمهوري اسلامی ایران.
3 – نداشتن ممنوعیت از تحصیل به تشخیص مراجع ذیصلاح.
ب- شرایط اختصاصی:
1- دانش آموختگانی که معدل کارشناسی ارشد آنها بدون احتساب نمره پایان نامه حداقل 17 و بالاتر از آن (دفاع از نمره پایان نامه با درجه عالی با نمره بین 19 تا 20 )می باشد، در صورت داشتن یکی از شرایط زیر می توانند به عنوان متقاضی بدون آزمون مدارك خود را به دانشگاه خوارزمی جهت بررسی ارسال نمایند.
الف: دارا بودن حداقل دو مقاله مستخرج از پایان نامه (پذیرفته شده یا چاپ شده در مجلات علمی پژوهشی با نمایه معتبر علمی یا بین
المللی) یا طرح هاي پژوهشی (انجام شده توسط دانشجو به عنوان مجري)در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد.
ب: دانشجویان نمونه کشوري در دوره کارشناسی ارشد داراي حداقل یک مقاله معتبر مستخرج از پایان نامه (پذیرفته شده یا چاپ شده
در مجلات علمی پژوهشی با نمایه معتبر علمی یا بین المللی) یا طرح هاي پژوهشی (انجام شده توسط دانشجو به عنوان مجري) در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد.
پ: رتبه اول المپیادهاي علمی – دانشجویی یا آزمون سراسري کارشناسی ارشد داراي حداقل یک مقاله مستخرج از پایان نامه (پذیرفته شده یا چاپ شده در مجلات علمی پژوهشی با نمایه معتبر علمی یا بین المللی) یا طرح هاي پژوهشی (انجام شده توسط دانشجو به عنوان مجري) در دوره تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد.
ت: دانش آموخته رتبه اول در دو دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد داراي حداقل یک مقاله مستخرج از پایان نامه (پذیرفته شده یا چاپ شده در مجلات علمی پژوهشی با نمایه معتبر علمی یا بین المللی) یا طرح هاي پژوهشی (انجام شده توسط دانشجو به عنوان مجري) در دوره تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد.
ث: دارندگان نشان طلاي کشوري المپیادهاي دانش آموزي (موضوع مصوب شوراي عالی انقلاب فرهنگی) داراي حداقل یک مقاله مستخرج از پایان نامه (پذیرفته شده یا چاپ شده در مجلات علمی پژوهشی با نمایه معتبر علمی یا بین المللی) یا طرح هاي پژوهشی انجام شده توسط دانشجو به عنوان مجري.
ج: رتبه هاي اول تا سوم نهایی جشنواره هاي معتبر علمی (از قبیل خوارزمی، خوارزمی جوان، رازي و فارابی) در دوره کارشناسی ارشد با مشارکت حداقل سی و پنج درصد، داراي حداقل یک مقاله مستخرج از پایان نامه (پذیرفته شده یا چاپ شده در مجلات علمی پژوهشی با نمایه معتبر علمی یا بین المللی) یا طرح هاي پژوهشی انجام شده توسط دانشجو به عنوان مجري) در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد.
چ- دانش آموختگانی که مشمول مقررات دریافت بورس بنیاد ملی نخبگان در دوره تحصیلی دکتري تخصصی هستند، بر اساس ضوابط و معیارهاي مصوب وزارت می توانند از طریق بنیاد ملی نخبگان به دانشگاه معرفی شوند تا در صورت قبولی برابر ضوابط دانشگاه به صورت مازاد بر ظرفیت تعیین شده پذیرفته و مورد حمایت بنیاد مذکور قرار گیرند.
تبصره: طرح ملی، اثر بدیع یا تالیف و طرح پژوهشی تقاضا محور ( بر اساس نیاز یک دستگاه) با تایید معاونت پژوهشی و فناوري وزارت، می تواند به جاي یک مقاله در هر یک از بندهاي فوق جایگزین شود.

نکات مهم:
1 – دانش آموختگان حداکثر تا دو سال پس از فراغت از تحصیل می توانند از تسهیلات پذیرش بدون آزمون براي ورود به دوره دکتري برخوردار شوند.
2 – طول مدت تحصیل متقاضی در دوره کارشناسی ارشد از 5 نیمسال بیشتر نباشد.

3 – دانشجویان فعلی دوره کارشناسی ارشد که تا تاریخ 31 شهریور 93 دانش آموخته می شوند و معدل کل سه نیمسال تحصیلی آنها بدون احتساب نمره پایان نامه بالاتر از 17 می باشد.

4- در خصوص دانش آموختگان دوره آموزش محور، ارائه مقالات مستخرج از پایان نامه موضوعیت ندارد و براین اساس ارائه دو مقاله علمی – پژوهشی مرتبط با رشته تحصیلی براي ورود به دوره دکتري الزامی است.
5- طرح ملی ، اثر بدیع یا تالیف و طرح پژوهشی تقاضا محور بر اساس نیاز یک دستگاه با ارائه تائیدیه معاونت پژوهشی و فناوري وزارت علوم می تواند جایگزین یک مقاله شود.
6 – مقاله مستخرج از پایان نامه باید همراه استاد راهنماي متقاضی باشد.
7-  منظور از پذیرش مقاله، پذیرش بدون قید و شرط مقاله براي چاپ در مجله می باشد.
8 – مقاله اي مورد پذیرش قرار خواهد گرفت که در آن دانشجو نفر اول باشد و یا نام وي بلافاصله بعد از استاد راهنما یا مشاور ذکر شود در غیر این صورت به آن امتیازي تعلق نخواهد گرفت.
9- این فراخوان فقط مخصوص دانش آموختگان دانشگاه خوارزمی بوده و دانش آموختگان دانشگاه هاي دیگر مجاز به استفاده از تسهیلات این فراخوان نیستند.

 

۱۳۹۳-۳-۲۰ ۰۰:۰۹:۲۵ +۰۴:۳۰۱۷ خرداد, ۱۳۹۳|دکتری استعداد درخشان|۳۹ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
علی
علی

از دانشگاه خوارزمی با کسی تماس نگرفتند؟

کاوه
کاوه

واقعاً جالبه. این همه مطلب خوندیم، آخرشم نوشته فقط فارغ التحصیلان دانشگاه خوارزمی حق استفاده ازین تسهیلات را دارند!!!!!!!!!! قدیما حداقل برای حفظ ظاهر هم شده دوتا دانشجو از دانشگاههای دیگه هم به مصاحبه دعوت میکردن الان دیگه خودشون مستقیم میگن که فقط دانشجوی خودمون رو میپذیریم!!!!!!

..نینا..
..نینا..

امسال تو مصاحبه دکتری شیراز و اهواز عملاً همه افرادی که برای مصاحبه دعوت شده بودن شاهد بودیم که دانشجوهای رشته خودشونو می گیرن. حتی دانشجوهای شیراز به وضوح این مساله رو عنوان می کردند که از قبل با اساتید گروهشون صحبت کردند و پذیرش گرفتند و با ورود هر دانشجو به جلسه مصاحبه صدای تعریف و تمجید اساتید شنیده می شد!!!!
حداقل خوارزمی با شهامت این مساله رو از همون اول بیان کرده و وقت و هزینه هیچکس رو هدر نداده.

دلواپس و افسرده
دلواپس و افسرده

خب اگه خوارزمی میتونه این کارو بکنه بقیه دانشگاهها چرا نکنن
خب از اول میگن ما دانشجو خودمون میخوایم مارو هم الکی الاف نمیکنن این همه پول و وقت مردم هدر نره
به نظر من بهتر میشد اگه هر دانشگاههی دانشجو خودشو میگرفت همه هم از بلاتکلیفی در میومدن

k.s
k.s

سلام دوستان سال گذشته دانشگاه خوارزمی برای پردیس خودگردانش ثبت نام میکرد با هزینه صدهزار تومان در تعدادی از رشته های دکتری از جمله روانشناسی سلامت ، در اعلامیه نوشته شده بود ده نفر برای شعبه تهران و ده نفر برای شعبه کرج، من در آزمون قبول شدم و برای مصاحبه دعوت شدم با اینکه جزئ رتبه های برتر بودم با داشتن مقاله! ،جلسه مصاحبه کاملا فرمالیته بود تو جلسه مصاحبه به من گفتند شما شاغل هستی و از گیلان میایی ما دانشجوی تمام وقت لازم داریم و مرا نپذیرفتند، در نهایت به جای بیست نفر فقط شش نفر پذیرفتند… ادامه نظر»

به همه دوستان
به همه دوستان

دوستان عزیز

با سلام و خداقوت

ایشالا همه کسانی که زحمت کشیدند چه با کنکور چه بدون کنکور به حقشون برسند و موفق باشند

روزی همه ما دست خداست

مطمئن باشید هرجا که مصلحتتون باشه قبول می شید حالا هر دانشگاهی که روزیتون اونجاست

ایشالا همه موفق باشند

التماس دعا

shirvan
shirvan

دمممممممممممممممممممممممممممت گررررررررررررررم

ع.
ع.

باید اعتراض کرد
زنگ بزنید
من زنگ زدم و اعتراض کردم
بیایید تا وقت هست نامه بنویسیم
اونهایی که حاضرند جواب این نوشته رو بدن تا پیگیری کنیم

ع.
ع.

دوستان هم ایمیل بزنید و هم تلفن. به معاونتهای مختلف دانشگاه زنگ بزنید و ایمیل بدید. پیگیری کنید تا جلسه بذارن و این فراخوان رو واقعا فراخوان کنند نه ی اطلاعیه درون دانشگاهی. به وزارت علوم هم زنگ بزنید. شاید کاری کنن.

به ع
به ع

سلام

دوست عزیز مگه امسال رشته شما رو فقط دانشگاه خوارزمی می گیره که اینقدر اعتراض دارید؟؟؟؟؟

ارمان
ارمان

من با “ع” موافقم. باید هر دانشگاهی یکی از خودش بگیره یکی از بیرون. اینجوری که نمی شه. مثلا دانشگاهی که تو یه رشته دکتری نداره دانشجوهاش باید کجا برن؟؟
دوستانی که معترض هستند یه زنگ بزنید و اعتراضتون رو به گوششون برسونید.

برید دانشگاه های دیگه
برید دانشگاه های دیگه

دوستان عزیز

برای چی اینقدر شلوغش می کنید

دانشگاه های دیگه هم فراخوان می زنند و اخرش از دانشجوهای خودشون می گیرند
فکر نمی کنم اینقدر سر و صدا کردن داشته باشه
یعنی فقط و فقط باید همین دانشگاه رو برید؟؟؟؟

دانشگاه های دیگه رو بزنید

ارش
ارش

دوست عزیز هرکی قوی باشه می گیرنش ربطی به هیچی دیگه هم نداره. من خیلی ها رو میشناسم که دانشگاه خودشون نگرفتشون و یکی دیگه از یه دانشگاه دیگه که از اون قوی تر بوده اونجا قبول شده. قصد و هدف شما از این حرفی که میزنی خییییلی واضحه. ماها که تو این صفحه میایم رتبه های اول تا سوم رشته هامون هستیم دیگه ای کیومون در حدی هست که بفهمیم چرا بعضیا این حرفا رو میزنن. شما نظرتو برا خودت نگه دار هرکی قوی باشه ان شاالله قبوله.

به ارش
به ارش

دوست عزیز سلام

منظور من چیزی نبود که شما فهمیدید!!!

دوستان هم حق دارند و دوست دارند در فراخوان همه دانشگاه هایی که رشتشون رو داره اقدام کنند
اما وقتی هر دانشگاهی شرایط خاص خودش رو داره چه باید کرد؟؟؟

من خودم پارسال با داشتن تمامی شرایط در نهایت کنکور دادم

ستاره
ستاره

من با ارش موافقم. بهتره همدیگه رو دلسرد نکنیم و منتظر باشیم ببینیم نتیجه چی میشه.

کاوه
کاوه

موافقم

امیر
امیر

شما می خواین به چی اعتراض کنین؟ خود آقای نوه ابراهیم تو این دانشگاه هستند، حتما” شرایط فراخوان دانشگاه خودشون رو می دونند….

رشته مشاوره
رشته مشاوره

روزی که می خواستیم ارشد انتخاب رشته کنیم از هر استادی که می پرسیدیم می گفتند با رتبه تک رقمی حیفه دانشگاه تهران رو ول کنی بری خوارزمی کرج بخونی! حالا که ما دانشگاه تهران خودندیم و شدیم استعداد درخشان و به دلایلی دانشگاه تهران دکتری رشته ما رو نگرفت! هر جا میریم مصاحبه میگند پیف پیف!دانشجوهای خودمون بهتر اند! شما در انتخاب رشته ارشد اشتباه کردید! درد مملکت ما اینه که همه فکر می کنند تو جایی که استادند بهترین دانشگاست! و متاسفانه گاهی در جلسات مصاحبه دانشجوها و اساتید دانشگاه های بهتر و بزرگتر و مسخره می کنند!… ادامه نظر»

پرهام
پرهام

خوب پس لطفا هرچه زودتر پذیرش همون دانشگاهای خارجی با فاند! رو بگیرید حیفه دانشجوی دانشگاه تهران بره دانشگاه خوارزمی!!!

معترضضضضضضضض
معترضضضضضضضض

داخلي 2243 هست شماره 02634579600

اعتراض
اعتراض

بچه ها نحوه اعتراض رو مشخص کنید ایمیل یا تلفن که همه هماهنگ باشیم.هر چند که اول و آخر از خودشون برمیدارن

ارمان
ارمان

همه زنگ بزنیییم بهتره ایمیل رو شاید چک نکنن
داخلی ۲۲۴۳ شماره ۰۲۶۳۴۵۷۹۶۰۰

لیدی
لیدی

یعنی کسی که سه سال از زمان فارغ التحصیلی اش گذشت دیگه نمی تونه تو هیچ امتحانی شرکت کنه عجب حرفهایی می زنند !! من هم زنگ زدم اعتراض کردم شماها هم زنگ بزنید و اعتراض کنید.

مس
مس

با سلام خدمت دوستان عزیز من دانشجوی همین دانشگاهم و از طریق سایت دانشگاه از این فراخوان مطلع شدم راجع به اعتراضی که دوستان فرمودند که اگر دانشجوهای خودتونو پذیرش می کنین دیگه فراخوان نمی خواد و درون خوانه! باید بگم دوستان این دانشگاه اطلاعیه شو تو سایتش قرار داده تا دانشجوها و همه ببینن بهتون اس ام اس که نکرده اعتراض می کنین من دانشجوی ارشد مگه بیکارم هر روز برم راهرو تحصیلات تکمیلی تا ببینم اطلاعیه جدید چی دارن!! یا اصلا بعضیا فارغ التحصیل شدن دانشگاه باید چه جوری بهشون خبر می داد زنگ بزنه به تک تک… ادامه نظر»

ارمان
ارمان

بچه ها باید همه یه همتی کنیم و زنگ بزنیم و اعتراض کنیم اخه یعنی چی این وضع. اگه ما نتونیم اعتراض کنیم و حرفمون رو بزنیم که هیچیی…
لطفا همه همکاری کنید تا فرجی بشه

به من
به من

تو همون راهرو دانشگاه اطلاعیه بزنن !!! تازه برای سال بعد برای ما خواب دیدن که فقط فازغ التحصیل 93 به بعد می تونن تو اطلاعیه ها شرکت کنند و قبل از اون دیگه اجازه ندارن

ارش
ارش

یهنی چییی اخه. عجب وضعی داریم داریم بابا اخه ما شاگرد اولای دانشگاه های دولتی این مملکتیم. چرا با ما این کارا رو می کنن

ع.
ع.

اینها که فقط از خودشون دانشجو میگرند پس دانشگاه های خارجی دیگه باید ماها رو ادم حساب نکنن…. باید اعتراض کرد.

ع.
ع.

بیایید اعتراض کنیم
من زنگ زدم و اعتراض کردم
۰۲۶۳۴۵۷۹۶۰۰ داخلی ۲۳۷۳
معاونت تحصسلات تکمیلی
بیایید با نوشتن نامه اعتراض کنیم
بعضی دانشگاه ها کتری بعضی رشتده ها رو ندارن پس اونا دیگه دانشجو نیستن. لطفا زنگ بزنید. دانشگاه علامه با تماسهایی که بچه ها گرفتن یکی از بندها رو حذف کرد. تماس بگیرید.

علی
علی

بابا وزارت علوم کی میخواد به این اوضاع رسیدگی کنه
کی قانون مدون میدن؟
کی قانون ابلاغ میشه؟
کی؟!!!
وزارت محترم عنایت عنایت!!!

صدقیانی
صدقیانی

یه چیزی شبیه کلاس گذاشتن بود … یعنی ما هم استعداد درخشان می‌گیریم !!!!

hootan
hootan

دیگه اطلاعیه نمیخاست تو راهرو بخش ها یقه بچه های خودتون رو میگرفتین میگفتید بیاین دکترا بخونین D:

فاطمه
فاطمه

دیگه شورشو در آوردن

sarang
sarang

ین همه بخون اعلامیه رو اخرش زده فقط دانشجویان خودشون ما که اینجوری ندیده بویدم خداییش

یعقوب رییسی اهوان
یعقوب رییسی اهوان

از خودم به خودم عجب فراخوانی متاسفانه فرهنگستان باید وازه معادل درون خوانی بیابد . چرا این همه زحمت به خودشان روا داشته اند. خیلی راحت این اطلاعیه را در بورد دانشگاه خودشان میزدند. وعالم را خبردار نمی کردند البته به این بنده خداها باید آفرین گفت که در همین خوان اول تکلیف را روشن کرده اند نه مثل بعضی دانشگاه ها که فراخوان کردندی ولی درون خوان برداشتنتی( خدا رودکی را بیامرزد)

امید
امید

لایک،خیلی باحالی.

کامپیوتر
کامپیوتر

حداقل پول نگرفتندی و بعد به بهانه ای آدم را دچار پیچش کردندی!

مریم
مریم

این دیگه چه اطلاعیه ایه؟ اصلا فراخوان نمی دادن ی جور دیگه هم میتونستن دانشجوهای خودشونو خبر کنن/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهدی
مهدی

اینا دیگه آخرشن