//کلاس مقاله نویسی علمی پژوهشی و ISI آذر 97

مدرسان شریف

استاد وکیلی

کلاس مقاله نویسی علمی پژوهشی و ISI آذر 97

کارگاه مقاله نویسیکلاس مقاله نویسی علمی پژوهشی و ISI روز جمعه 16 آذر 97 برگزار خواهد شد.

 • آیا می‌دانید مقالات علمی دارای امتیاز در پذیرش دکتری و نیز ارتقای اعضای هیأت علمی دانشگاه‌هاست؟

بر اساس آخرین جدول امتیازدهی مصاحبه دکتری، داشتن مقاله در مصاحبه می‌تواند تا 32 امتیاز از 100 امتیاز مصاحبه دکتری را به همراه داشته باشد!

همچنین داشتن مقاله در جذب هیأت علمی و نیز ارتقای هیأت علمی دانشگاه‌ها تأثیر قابل توجهی دارد.

 • آیا می‌دانید با دانستن برخی اصول می‌توانید ساده‌تر مسیر نگارش تا گرفتن اکسپت مقالات علمی را طی کنید؟

نحوه نوشتن مقاله موضوعی است که همواره برای داوطلبان و دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دارای ابهام و موجب سردرگمی است. اما با دانستن برخی اصول، برای همیشه از این سردرگمی رها خواهید شد و می‌توانید خودتان به راحتی این مسیر را طی کنید.

یادتان باشد که اصول نگارش مقاله علمی چه به زبان فارسی و چه به زبان انگلیسی یکسان است. با فراگیری این اصول، نیازی به شرکت در کارگاه آموزشی مقاله نویسی به زبان انگلیسی ندارید. در حقیقت تنها چیزی که شما برای پذیرش مقاله در مجلات معتبر نیاز دارید، دانش نسبی زبان تخصصی و فراگیری اصول نگارش و ارسال مقاله است.

 • آیا می‌دانید برای یافتن مجله مناسب جهت ارسال مقاله خود باید چگونه اقدام کنید؟

یافتن مجله مناسب برای ارسال مقاله فرآیند پیچیده‌ای نیست و تکنیک‌هایی برای این مورد وجود دارد. ضمن این که برخی معیارها نیز برای ارسال مقاله به مجله باید مدنظر قرار گیرد.

 • آیا می‌دانید چاپ مقاله در برخی مجلات فاقد اعتبار و امتیاز است؟

برای ارزیابی کارهای تحقیقاتی انجام‌شده، مهم‌ترین پارامتر، اعتبار مجله‌ای است که مقاله در آن چاپ شده است. با توجه به فعالیت شرکت‌های مشاوره و سوء استفاده بعضی از این شرکت‌ها، در هنگام انتخاب مجله باید مراقب باشید که مجله مدنظرتان دارای اعتبار کافی باشد. در غیر این صورت تنها به شما امتیازی بابت مقاله تعلق نمی‌گیرد، بلکه ممکن است اثری منفی در رزومه علمی شما نیز داشته باشد!

 • آیا می‌دانید برای پاسخ دادن به ایرادات گرفته‌شده به مقاله از سوی داوران باید چه اصولی را رعایت کنید؟

پس از ارسال مقاله و طی شدن مراحل داوری، (در صورت عدم رد شدن) معمولاً مقاله شما نیازمند بازنگری است. اما پاسخ به داوران نیز قواعد خاص خود را دارد، به نحوی که عدم توجه به این اصول می‌تواند منجر به رد شدن مقاله شما شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در کارگاه مقاله نویسی عدد ۴۰ را به شماره ۵۰۰۰۴۶۲۶۹۶ پیامک کنید.
 

با ارائه گواهی شرکت در کارگاه مقاله نویسی از سوی وب‌سایت پی‌اچ‌دی تست
 

درباره کلاس مقاله نویسی

تهیه گزارش از نتایج مطالعات و پژوهش‏ های انجام شده توسط دانشجویان و فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی به اندازه انجام پژوهش می تواند مهم باشد؛ چرا که اگر پژوهشگر نتواند دستاوردهای علمی خود را در اختیار سایر محققان قرار دهد، پژوهش او هر اندازه هم که مهم باشد، به پیشرفت علم کمکی نخواهد کرد؛ همچنین، نگارش مقالات علمی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی علاوه بر این که در پذیرش آنها در مقاطع تحصیلی بالاتر (دکتری و پسادکتری) مؤثر است، می تواند در ارتقای شغلی و نیز جذب آنها به عنوان عضو هیأت علمی دانشگاه ها مؤثر باشد.

در کلاس مقاله نویسی علمی پژوهشی و ISI به صورت علمی و کاربردی، اصول نگارش و نحوه انتخاب مجلات و ارسال مقالات برای آن‌ها آموزش داده می‌شود.

از جمله ویژگی‌های کلاس مقاله نویسی قابل استفاده بودن برای تمامی داوطلبان رشته‌های علوم انسانی، علوم پایه، کشاورزی و فنی و مهندسی و … اعم از تازه‌کار و حرفه‌ای است.

 

 

سرفصل‌های کلاس مقاله نویسی علمی پژوهشی و ISI:

کلاس مقاله نویسی علمی پژوهشی و ISI

 • آموزش نگارش مقالات علمی از پایه
 • نحوه یافتن مجلات مناسب جهت ارسال مقالات
 • نحوه ارسال مقاله و مکاتبه با نشریات بین‌المللی
 • نحوه اخذ پذیرش مقالات در ژورنال‌ها
 • نحوه دسترسی به مقالات علمی به صورت رایگان
 • آشنایی با اعتبار مقالات علمی
 • آشنایی با ISI، درجات، ضرایب تأثیر و … و نحوه تشخیص مجلات معتبر و تقلبی ISI
 • نحوه استناد و ارجاع‌دهی استاندارد
 • آشنایی با فرآیند داوری مجلات بین المللی ISI

 

 

مدرس کارگاه مقاله نویسی

داور نشریات بین‌المللی؛ استاد مهدی عشقی

 

زمان برگزاری کلاس مقاله نویسی

۸:۳۰ صبح الی ۱۴:۳۰

شهریه دوره مقاله نویسی ۹۵هزار تومان 

محل برگزاری کارگاه مقاله نویسی

تهران، میدان ولیعصر 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در کلاس مقاله نویسی عدد ۴۰ را به شماره ۵۰۰۰۴۶۲۶۹۶ پیامک کنید.

 

کلاس مقاله نویسی علمی پژوهشی و ISI آذر 97
4.2 (84%)
۱۳۹۷-۱۰-۷ ۱۸:۵۲:۲۶ +۰۳:۳۰۱۷ خرداد, ۱۳۹۳|دکتری سراسری|۸۲۶ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
نازنين
نازنين

با سلام
من فارغ التحصيل رشته علوم تربيتي دانشگاه تهران هستم با توجه به شاغل بودنم و 2تا بچه لطفا كسي يا موسسه معتبري را براي من معرفي كنيد كه كمكم بكنه بتوانم پايان نامه ام را بصورت مقاله isi به چاپ برسانم.
باتشكر

مهدی
مهدی

سلام

با مدیر سایت مکاتبه کنید تا کارت بررسی شود.

موفق باشید
مهدی

rohab
rohab

با سلام من در رشته مهندسی پزشکی بیومکانیک برای مصاحبه پذیرفته شدم مقاله isi هم ندارم البته 2 تامقاله بین المللی و یکی ملی در همایش های داخلی دارم. لیسانسم برق و فوقم مکانیک بوده .دوره ایلس رو هم دارم می گذرونم اما هنوز مدرک ندارم ضمنا فرزند جانبازم اما بدون سهمیه قبول شدم. از 38 نفر دعوت به مصاحبه 31 شدم خواستم بدونم چقد می تونم امیدوار باشم و ایاسهمیه اثر داره و ایا در این زمان کم تا مصاحبه میشه مقاله ای ثبت کنم یا خیر

مهدی
مهدی

سلام

در مصاحبه فقط مصاحبه و توانایی علمی تو شرط است و این بسته به نظر مصاحبه کنندگان داره و توکل بر خدا کن برو مطمئن باش اگر قسمت باشه قبول میکنند.

موفق باشید
مهدی

محمدرضا
محمدرضا

با سلام خدمت آقای دکتر
من در رشته روانشناسی پذیرفته شده ام رتبه علمی ام همچنین اعتماد به نفسم هم بد نیست!اما برای مصاحبه نمیدانم که شانس قبولی دارم یانه ، با توجه به اینکه بنده هیچگونه مقاله و پژوهشی در رزومه خودجز پایان نامه ارشد ندارم بنده را راهنمایی بفرمایید.ضمنآ اگر امکان دارد کلاس های خود را در شهرهای دیگر مانند اصفهان برگزار کنید. بسیار سپاسگزارم

مهدی عشقی
مهدی عشقی

سلام محمدرضا

تبریک انشاءالله در مصاحبه هم پذیرفته می شوید نگران نباشید در مصاحبه آنچه که حقیقت داره رو از خودتون بگید که ممکن است همین صراحت بیان باعث ارتقاء پذیرشش شما گردد. اگر هم نشه مطمئن باش خدا کاری بهتری براتون در نظر خواهد گرفت. در هر دو حالت برد با شماست شک نکن.

موفق باشید
مهدی

hamed
hamed

سلام اقای عشقی توروخدا در ماه بعد یا در تاریخ های دیگه هم برگزار کنید که ماهم بتونیم بیایم

مهدی
مهدی

سلام حامد

انشاءالله مدیر سایت اقدام میکنند.

موفق باشید
مهدی

حسین
حسین

سلام اقای عشقی
من هر چه در سایت گشتم ایمیل شما را پیدا نکردم لطفا در همین بخش ایمیل خود را بدهید تا به شما ایمیل بزنم
با تشکر

مهدی
مهدی
مصطفی 1
مصطفی 1

با سلام من جزو نفرات آخر دعوت شده به مصاحبه دکترای آزاد هستم و تنها یک مقاله ملی دارم و یک مقاله هم در همایش ملی به عنوان مقاله برتر معرفی شده میخواهم بدونم می تونم تو مصاحبه قبول بشم و آیا در این زمان کم میشه مقاله ای رو اضافه کرد یا رزومه ام رو بهبود ببخشم با تشکر

مهدی
مهدی

سلام مصطفی جان تبریک میگم براتون. بله میشه قبول شد در مصاحبه به شرطی که در مصاحبه طبق اصول مصاحبه کنندگان رفتار کنی و بتونی اونها رو متقاعدشون کنی که شما توانایی لازم رو برای ادامه تحصیل داری و این برای استاد خیلی مهم هست گرچه داشتن رزومه قوی حسن هست ولی کامل نیست رفتار و اخلاق و پاسخگویی به سئوالاتت در مصاحبه 70 درصد میتونه تو رو در زمره قبول شوندگان قرار بدهد. در این مدت کم میشه با به شرطی که سابقه علمی و توانایی علمی و پشتوانه علمی قبلی خوبی داشته باشین و نمیشه یک شبه یک… ادامه نظر»

زهرا
زهرا

سلام آقا مهدي
من با ايميلم مشكل دارم ديگه چطوري ميتونم باهاتون ارتباط بگيرم قرار بود 11خرداد بيام كلاس

فاطمه
فاطمه

لطفا در مورد این زورنال نظر بدید.عجله دارم و نمی دونم مقالمو چاپ کنم یا منتظر زورنال دیگه ای باشم
International Journal of Comparative Literature and Translation Studies

فاطمه
فاطمه

سلام و خسته نباشید.
صرف اینکه اسم مجله ای در سایت تامسون نباشه یا پول بگیره دلیل بر نامعتبر بودن اون هست؟چطور بفهمیم اسم مجله ای در بلک لیست هست؟

مهدی
مهدی

سلام فاطمه تامسون به اصطلاح خودمونی یک شرکت علمی در نظر بگیریم که قوانین علمی خوب داره و مجلات برای شروع کار از این محل مجوزات لازم رو میگیرند و با رعایت قوانین علمی اون کار علمی خود رو شروع میکنند و اون شرکت نیز یک خدماتی رو به اون مجلات میدهد چون این محل یک سازمان بین المللی شده و اعتبارش خیلی بالا شده به این خاطر مجلات تحت تابع خودش مجلات معتبری مجلات معتبری می شوند اگر مجله ای قوانین این موسسه اطلاعات علمی رو رعایت نکند این موسسه این مجله متخلف رو از آی اس ای بیرون… ادامه نظر»

عشرت
عشرت

باسلام وخسته نباشيدخدمت اقاي عشقي من درتاريخ 1393/2/5دركلاس اموزش مقاله نويسي شركت كردم ولي هنوزجزوه به دستم نرسيده باتشكر

مهدی
مهدی

سلام عشرت

مگر نگفتم اگر جزوه بدستتون نرسید ایمیل یادآوری بعد از یک روز بزنید تا براتون ارسال کنم. پس لطفا ایمیل بزنید تا براتون ارسال کنم.

موفق باشید
مهدی

حسین
حسین

سلام من یک مقاله نوشتم چند ژورنال فرستادم رد شده می خواستم تقویتش کنم آیا می توانم برای شما مقاله را بفرستم راهنمایی کنید؟ من ایمیل شما را ندرام لطفا ایمیل خود را بمن بدهید
با تشکر

مهدی
مهدی

سلام حسین عزیز

خدمت شما عرض شود که اولا رشته و تخصص کاریتون چی هست؟ در ثانی ایمیل من در سایت در بین همین نظرات هست. راه سوم از طریق مدیر سایت اقدام کن البته قول بهت نمیدم چون کمی وقت کم میارم ولی به هر حال تخصصت رو بفرما تا تصمیم نهایی رو برات بگیم.

موفق باشید
مهدی

حسین
حسین

من رشتم مدیریت پروژه است در مورد عملکرد مدیریت طرح با استفاده از استاندارد PMBOK با پرسشنامه کار کردم. با تشکر از پاسخ شما

farzane
farzane

سلام استاد عشقی
امکانش هست ارزش علمی این ژورنالوبرام بگین؟
INDIAN JOURNAL OF SCIENTIFIC RESEARCH

Semiannual ISSN: 0976-2876

زهرا
زهرا

باسلام و تشکر صمیمانه از استاد ارجمندمان جناب آقای عشقی . جناب آقای دکتر من به عنوان مسئول پژوهشی یک مرکزدانشگاه علمی کاربردی انتخاب شدم ، با چه راهکارهای اساسی میتونم سیستم پژوهشی دانشگاه فعال کنم؟ممنون میشم اگر کمکم فرمایید تا ما هم مثل شما در توسعه و پیشرفت پژوهش کشورمان سهیم باشیم.موفق و مستدام باشید

مهدی
مهدی

سلام زهرا

عالیست و انشاءالله درجاتتون بیشتر از این هم بشود.
کمی مطالعه در سیتم مدیریت اون دانشگاه میتونه ضعفهای اونجا رو برات مشخص نماید و حرکت در اون ضعفها شما رو در زمره خامان علم قرار خواهد داد.
هر کمکی هم ازم بیاد براتون انجام میدم و هر راهنمایی هم بخوایین هم براتون انجام میدم اگر از دستم بر بیاد.
ایمیل من در سایت پی اچ دی تست در بین این نظرات هست. ما همه جوره در دسترسیم.

موفق باشید
مهدی

مسعود
مسعود

با سلام خدمت استاد بزرگوار
من حدودا 20 مقاله دارم که 10 تا isi هست. رشته بازاریابی هستم. ایا اوضاع خوبی دارم؟ اعتبار نشریه زیر را هم ممنون میشوم بگویید
journal of applied science and agricalture

مهدی
مهدی

مسعود عزیز سلام عالیست چرا باید بد باشه وقتی این تعداد مقاله دادین در رشته بازاریابی یعنی تبحر در اون رشته. واقعا خوشحالم دوستانی چون شما دارم. و با کسانی دارم مکاتبه میکنم که واقعا علمی هستند. در رابطه با مجله مورد نظر باید عرض کنم که اصولا مجلاتی که جدا از انتشاراتهای معتبر اقدام به تبلیغ و انتشار سایت خود میکنند هدفی تقریبا بالای 90 درصد درآمدزایی است. اما استثنا در بین مجلات معتبر هست. چون این مجلات تخلفاتشون زیاد هست و کسی ناظر بر کارهای اینگونه مجلات نیست. اگر مقالاتت رو در اینگونه مجلات بدهی قطعا وقت تلف… ادامه نظر»

مسعود
مسعود

از صبر و حوصله حضرتعالی کمال تشکر را دارم. برای بنده افتخاریست که در کلاس های شما شرکت کنم

miss
miss

سلام

آقاي كارهاي اجرايي وتخصصي زيادي در طول سابقه كارم داشته ام كه غير از گزارش در فضاي اداري جايي ارايه نداده ام فكر ميكنم با مهارت از طريق كلاسهاي شما ميتوانم تعداد زيادي را به مقاجله تبديل كنم اينطورنيست ؟

مهدی
مهدی

سلام

هر کاری اگر ماهرانه بیان شود میشه در اون راستا مقاله نوشت. منتهی تلاش و تبحر هم چاشنی اش هست.

موفق باشید
مهدی

miss
miss

سلام ممنون

تمنا
تمنا

سلام دوستان خوبم

ما چهار نفر هستیم که میخوایم توی مجله پولی مقالمونو چاپ کنیم لطف میکنید منو راهنمایی کنید نفر اول که مقاله نوشته که هزینه پرداخت نمیکنه نفر دوم تا چهارم باید چقدر ازهزینه رو بدهند؟

مهدی
مهدی

سلام

اگر قراره که مقاله در مجله پولی چاپ شه چرا نباید نفر اول پول ندهد.
در ثانی اگر مقاله مال نفر اول هست زدن اسم دیگران و رفقا هم درست نیست و هم از لحاظ شرعی مشکل قطعی دارد چون کسی که حقش نیست و کار در اون مقاله انجام نداده نباید اسمش بیاد که دروغکی میگیم هست که امیدوارم اینگونه نباشد.
نفر اول 85 درصد کل مقاله سهم داره
نفر دوم 65 درصد کل مقاله
نفر سوم به بعد 30 درصد کل مقاله سهم دارند این اعداد تقریبی است ولی اینگونه است در کل.

موفق باشید
مهدی

تمنا
تمنا

مرسی آقا مهدی لطف کردید

یوسفیه
یوسفیه

سلام جناب استاد عشقی من دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد بیماری شناسی از دانشگاه آزاد هستم معدلم 17/80 وتا به حال مقاله Isi ندادم ولی دو مقاله برای کنگره فرستادم که امیدوارم مورد پذیرش واقع بشه وهیچی از مقالات isi نمیدونم این کلاسها میتونه برای نوشتن در حد صفر کمکم کنه واگر به مشکلی برخوردم میفرمایید از چه کسی وبه چه صورت میتونم کمک بگیرم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید باتشکر فراوان …

مهدی
مهدی

سلام یوسفیه

خیلی خوشحالیم که به این مقطع رسیدین.
منتظر شما در کارگاههای مقاله نویسی هستیم.
مطمئنا دست خالی برنمیگردین.

موفق باشید
مهدی

به آقا مهدی و سایر دوستان
به آقا مهدی و سایر دوستان

با سلام میخواستم بدونم اعتبار این مجله چطوریه آیا مقاله بفرستم یا نه؟ خواهش می کنم راهنمایی کنید
International Journal of Plant,Animal and Environmental Science

مهدی
مهدی

سلام

این ایمپکتها قلابی و جعلی است
Global Impact factor [GIF-Australia] 0.297 [Year-2012]
Universal Impact Factor : 1.0280 [Year-2013]

هنوز ایمپکت واقعی ندارد ولی در تامسون هست.
http://ip-science.thomsonreuters.com/cgi-bin/jrnlst/jlresults.cgi?PC=MASTER&ISSN=2231-4490

برای ارسال بنده بالشخصه به اینگونه مجلات مقاله نمیدم علتش چون ممکنه به لیست سیاه بره و یا از آی اس آی خارج شه .هنوز امتحانش رو پس نداده.

موفق باشید
مهدی

به آقا مهدی و سایر دوستان
به آقا مهدی و سایر دوستان

خیلی ممنون

miss
miss

دوستان منتظرم كسي ميتونه به من كمك كنه بگه سن متاهل بودن شاغل بودن عوامل منفي هستن در مصاحبه ……..؟؟

مهدی
مهدی

سلام

در مصاحبه باید صادق بودو لاغیر.

موفق باشید
مهدی

yan
yan

اگه شما خانم هستید شاید اهمیت متاهل بودن بیشتر بشه.مثلن من اساتیدی رو می شناسم که به خاطر همین موضوع حاضر نیستن با دانشجو کار کنن!!!!البته شاید عکس این موضع هم صادق باشه!!!!!!!!
شاغل بودن هم اگه مرتبط با رشته تون باشه بعید می دونم مشکلی ایجاد کنه.
شما امیدوار باشید و به خدا توکل کنید.اگه بر فرض هم استادی بخواد صرفن به خاطر این ۲ مورد به خصوص دومی شما رو ریجکت کنه همون بهتر که ادم اصلن با همچین ادمی کار نکنه.
موفق باشید.

تمنا
تمنا

سلام دوستان عزیز اگه اسم کسی رو توی مقاله بیاریم که متفاوت از رشته خودمون هست مثلا مقاله زیستی اسم کسی که روانشناسی هست ایرادی نداره؟واینکه توی مقاله تعداد نویسندگان هرچه بیشتر باشه ارزش مقاله پایین میاد؟ممنون موفق باشید

مهدی
مهدی

سلام تمنا

بله ایراد داره و خیلی هم ایراد داره و همین مقالات خودش یک مانع بزرگ برای موفقیت در مصاحبه ها و جذب خواهد بود.

اما بله هر چه تعداد نویسیندگان بیشتر شود امتیاز افراد کم می شه و به نسبت مساوی هم کم نمیشه بلکه به صورت درصدی کم میشه.

موفق باشید
مهدی

تمنا
تمنا

سلام دوست خوبم ممنون

miss
miss

با سلام جناب عشقي وبا آرزوي سلامتي براي شما از دانشگاهي تراز اول فارغ التحصيل در رشته فني اما در دوران تحصيلم نمرات كم ومشروط هم دارم البته در اين دانشگاه سختگيري بسيار بوده وهست در رزومه ام چاپ كتاب دارم وسن بالاي 38 وقصد شركت در دوره شما هم دارم آيا شانسي براي من وجود دارد خواهش ميكنم پاسخ دهيد

مهدی
مهدی

سلام

کار پژوهشی سن و سال نمیشناسد بلکه علاقه و پشتکار میخواهد که بعد از این همه مدت برگشتی یعنی علاقمند و پشتکار داشتین که برگشتین. اینها دلیل بر ناتوانی شما نیست بلکه مهم فعل افراد هست که چگونه شروع کنند و پایان طوفانی داشته باشند.

موفق باشید
مهدی

هنرمند
هنرمند

با سلام و خسته نباشید
از اونجایی که همیشه به هنری ها کم لطفی میشه میخواستم بدونم این کارگاه برای هنری ها هم کاربرد داره؟

مهدی
مهدی

سلام هنرمند

هیچ وقت به هنری ها کم لطفی نمیشه اگر بدونی که مدرس کارگاه خودش هم هنرمند هست و هنر رو میشناسد دیگه این حرف رو نمیزدین.

موفق باشید
مهدی

لیلا
لیلا

سلام
رشته من جامعه شناسیه،چن تا ژورنال رایگان ISI واسه چاپ مقاله میخواستم

مهدی
مهدی

سلام لیلا

به لینک زیر برو و مجله خودت رو پیدا کن
http://www.tandfonline.com/action/showPublications?category=43983504

موفق باشید
مهدی

آرش
آرش

سلام کسی ژورنال داخلی سراغ نده واسه مدیریت که 20 روزه جواب بده؟

مهدی
مهدی

سلام آرش

چرا هست ولی معتبر باشه 30 روزه هم جواب بده هست ولی پذیرش و یا ردش به مقاله ا بستگی داره.
اگر بی اعتبار یا پولی باشه سریع هم جواب میدهند ولی به لیست سیاه رفتنش با خداست که امروز بره لیست سیاه و یا فردا.

موفق باشید
مهدی

yan
yan

سلام
من یه مدته به سایت تون سر نزده بودم این اطلاعیه رو ندیدم.
من دانشجوی ترم دوم رشته فیزیک کارشناسی ارشدم،به نظرتون این کارگاه می تونه واسه من خوب باشه؟من حتمن واسه اپلای باید مقاله آی اس آی داشته باشم و می دونمم استادا وقت آموزشای این تیپی رو عمرن ندارن!
ممنون میشم اگه هنوز وقت واسه ثبت نام هست به من خبر بدید

مهدی
مهدی

سلام

فیزیکدان و دانشمند بالقوه. با این غصه نامه ای شما نوشتین پاسخ صریح براتون میگم که حتما میتونه مفید باشه به شرطی که خودت هم پای کار باشین.
آی اس آی خریدنی نیست بلکه ایجاد کردنیست به همراه تلاش خودت با رعایت قوانین و مقررات گفته شده.
باز عرض میکنم این کارگاه برای همه لازم است والسلام.

موفق باشید
مهدی

فرزانه
فرزانه

سلام
من خواستم ی تشکر ویژه برای تلاش های سایت پی اچ دی تست داشته باشم…
سایت تون خیلی عالیه …
واقعاً خسته نباشید…
و دیگه این که چون من در کلاس مقاله نویسی شرکت کردم…لازم دونستم از زحمات بی دریغ شما تشکر کنم…و به دوستان پیشنهاد کنم که اگه می تونند و فرصت داشتن در این کلاس حضور پیداککند…کلاس مفید و سودمندی است.و بسیاری از ابهامات در مورد مقاله و مقاله نویسی براتون حل میشه…
موفق باشید…
ممنون و سپاس از دست اندکارا ن سایت پی اچ دی تست…

مجد
مجد

با سلام آقای دکتر عشقی
من فقط یک مقاله ISI دارم که از پایان نامم استخراج کردم برای انتخاب موضوع برای نوشتن مقاله مشکل دارم لطف میکنید راهنمایی کنید؟

مهدی
مهدی

سلام مجد

پیشنهادم براتون اینه که در کارگاه مقاله نویسی شرکت کنید تا دیدتون برای این مشکل بازتر شه.

موفق باشید
مهدی

آرش
آرش

کسی میدونه دکتری حرفه ای مدیریت دانشگاه علم و صنعت چه فرقی با دکتری تخصصی داره؟
خواهش می کنم هر کی میدونه جواب بدههههههههه.

mina
mina

فرق دکتری حرفه ای با تخصصی مثل فرق پزشک عمومی با تخصصی میشه.

آرش
آرش

بچه ها راهی برای تغییر اولویت ها وجود داره؟هر کی کمک کنه براش دعا می کنم.

نرگس
نرگس

سلام
یعنی چطوری تغییر بدی؟
الان که چی زدی اعمال شده، فکر نکنم بشه

امید...
امید...

خب شما که الان اولویت هایی که زدین اعمال شده دیگه چطور تغییر کنه؟ زمان مصاحبه هم که مشخصه فرصت این چیزا که نیست الان و فکر نکنم شدنی باشه دوست عزیز.

elham
elham

سلام استاد عشقی خسته نباشید من دانشجو ارشد معماری هستم و به دلیل درگیر بودن پایان نامه ام نمیرسم مقاله ارائه دهم شما موسسه معتبر سراغ دارین که مقاله بنویسن؟

مهدی
مهدی

سلام خانم الهام

کار پژوهشی نیاز به صبر و شکیبایی دارد کار عجله باعث میشه که کارتون یک جایی بلنگد. سعی کنید بعد از اتمام کار پایان نامه شروع به مقاله نویسی کنید که این کار باعث خواهد کرد که شما پایتون رو محکم بردارید.

موفق باشید
مهدی

رویا
رویا

سلام.اگر امکان دارد در مشهد هم کارگاه مذبور را برگزار کنید. با تشکر

atefeh
atefeh

سلام. من رتبه تک رقمی منابع طبیعی بیابان هستم
میخاستم بدونم باتوجه به اینکه مقالات اماده ای در زمینه منابع طبیعی خاک و کشاورزی دارم مجلاتی هست که سریعا تو این زمینه ها اکسپت بده ممنون میشم راهنماییم کنید

سحر به عاطفه
سحر به عاطفه

تبریک میگم میشه لطف کنی منابعی که خوندی را به ما هم بگی.

مهدی
مهدی

عاطفه سلام

کار علمی صبر و شکیبایی لازم دارد نه عجله و شتاب.
چاپ تضمینی برای مجلات معتبر وجود ندارد و هر کی میگه و یا تبلیغ میکنه برای مجلات بی اعتبار تضمین هست با پرداخت اندکی پول بی چاره.

موفق باشید
مهدی

امین
امین

با سلام خدمت استاد عشقی
استاد یک مقاله آماده دارم می خواستم آنرا برای یک مقاله رد کنم. ضمنا رتبه دکترا هم خوب شده. آیا می تونم تا زمان مصاحبه مقاله ای داشته باشم که کمکم کنه?
با سپاس فراوان

مهدی
مهدی

سلام امین

در روز مصاحبه صادق باشید مطمئنا براتون مفید هست بگید.
کار پژوهشی کردن کار زمان بری است.

موفق باشید
مهدی

فندق
فندق

سلام. من یه مقاله isi اکسپت شده دارم ولی هنوز چاپ نشده به نظرتون واسه مصاحبه چی کار کنم؟؟ ایا قبول میکنن ازم؟؟؟

144192
144192

خداییش بعضی ها هم عجب سوال هایی می پرسن….

مهدی
مهدی

سلام

اگر پذیرش شده مستنداتش رو ببری قبول میکنند که در اون پذیرش عنوان شده باشه که در چه ولومی و در چه شماره ای مقالتون چاپ خواهد شد. ایمیل رو نمی پذیرند باید گواهی معتبر داشته باشین.

موفق باشید
مهدی

التماس دعا
التماس دعا

سلام امشب شب لیلة الرغائب شب آرزوها هست. شبی که خدا فرشته ها رو می فرسته تا دعاهای مارا مستجاب کنه. تو این شب من حقیر رو هم تو دعاهاتون فراموش نکنید. یا علی

تک رقمی93
تک رقمی93

خدا کمکت کنه، هرچی خیر برای شما و همه ما پیش بیاد

دوست
دوست

سلام آقای دکتر عشقی
یک مقاله با ایمپکت 3.542 بهتره یا دو تا مقاله با ایمپکت پایین؟

مهدی
مهدی

سلام بستگی به جاش داره
برای مصاحبه دو مقاله با ایمپکت متوسط بهتر از تک مقاله هست.
ولی در جذب و هیئت علمی و اینها تک مقاله ایمپکت بالا امتیازش رو بیشتر در نظر میگیرند و بیشتر جلوه میکنه.

موفق باشید
مهدی

به آقای عشقی
به آقای عشقی

با سلام و تشکر
بنده فارغ التحصیل یک رشته علوم انسانی هستم. در یک مقاله خارجی زیست شناسی همکاری داشتم و نامم به عنوان نویسنده چهارم (ویراستار) درج شده. به نظر شما با توجه به نامربوط بودن آن این مقاله در مصاحبه نمره ای دارد؟؟؟

جامعه شناسی
جامعه شناسی

آقا عشقی و دوستان تو رو خدا اگه کسی اطلاع داره راهنماییم کنه
دوتا مقاله عالی برای همایش بین المللی داخلی فرستادم هر دوتاش سخنرانی قبول شده.میگن توی مجله isc چاپ میشه آیا درصورت چاپ امتیاز ترویجی داره یا پژوهشی یا همون همایشیه؟؟؟
12 تا مقاله همایشی دارم.حالا مقالاتم اگه امتیاز این مجله کم باشه حیفم میاد چاپ بشه.خاهشا راهنمایی کنید

مهدی
مهدی

سلام جامعه شناسی

بله امتیاز داره و کمی امتیازش از کنفرانس بیشتر نه زیاد. گاها مشاهده شده به اندازه علمی ترویجی هم در نظر میگیرند.

موفق باشید
مهدی

مهدی
مهدی

سلام

سعی کنید واقعیت و راست بگید در اون مقاله چه نقشی داشتین که سئوال پیچت نکنند و امتیاز داره. بگو در این مقاله هم همکاری داشتیم دوستان لطفپ کردند اسمم رو نفر چهارم زدند.

موفق باشید
مهدی

شیما
شیما

سلام
من یه سوال داشتم. همایشهایی که مقالات پذیرفته شده را با دریافت هزینه در مجلات آی اس آی و آی اس سی بدون فرایند داوری چاپ میکنند. آیا این مقالات نیز امتیاز دارد ؟ اگر مجلات آن را در ویژه نامه چاپ کنند باز امتیازش به چه صورت هست؟ ممنون میشم اگر جواب بدید.

مهدی
مهدی

سلام شیما

بله امتیازش کم هست ولی امتیاز داره. چون مجلاتش پولی هست و کم اعتبار و گاها بی اعتبار.

موفق باشید
مهدی

سوال
سوال

سلام آقا مهدی عزیز
درخواست کمک ازتون داشتم بنده یک مقاله مستخرج از پایان نامه دارم که برای ارائه به مصاحبه دکتری بدون آزمون (استعداد درخشان) ضروری هستش و تا آخرای اردیبهشت باید مدارک رو بفرستیم متاسفانه مقاله را به مجله ای فرستادم (داخلی) هنوز بعد از گذشت 2 ماه هیچ جوابی ندادند آیا شما میتونید در این زمینه به بنده کمک کنید واقعا ضروری هستش رشته ام منابع طبیعی هستش.
با تشکر

مهدی
مهدی

سلام

لطفا یک ایمیل به سردبیر مجله بزنید یا زنگ بزنید و ازش بپرسید که مقالتون الان در چه مرحله ای هست اگه دست داور باشسه باید منتظطر بمونید مگر اینکه مقالتون رو خودتون ریجکتش کنید.

استعداد درخشان باید استعداد درخشان باشه باید قبلش مقالتون رو می فرستادین این هم یک قسمت از استعداد درخشان هست!
البته در کار علمی شکیبا باشید

موفق باشید
مهدی

ویدا
ویدا

با سلام و ادب. جناب عشقی می خواستم بدانم موضوعات کارگاه تا چه حدودی پیش می رود چون من دانشجوی دکتری هستم و مقالات علمی پژوهشی انگلیسی و فارسی وکنفرانسی داخلی و خارجی دارم.آیا این کارگاه برای من مفید خواهد بود؟

مهدی
مهدی

سلام

موضوعات کارگاه برای همه نوع مقالات از روزنامه تا آی اس آی هست. انشاءالله براتون مفید هست. رشته تحصیلی تون؟

موفق باشید
مهدی

حسابداری 68
حسابداری 68

سلام جناب عشقی به نظر شما رزومه من تو چه حدیه : عالی، خیلی خوب، خوب، ضعیف ؟ ممنونم

2 مقاله لاتین در کانادا و هندوستان.
3 علمی پژوهشی در حال داوری
3 کنفرانس بین المللی
1 کنفرانس ملی
5 کنفرانس منطقه ای که یک مورد آن را سخنرانی نمودم.

لیسانس غیرانتفاعی، ارشد دولتی یکی از دانشگاه های تهران. معدل لیسانس 18.31 شاگرد دوم
معدل ارشد 17.5

با سپاس فراوان

مهدی
مهدی

سلام

خوبه.

موفق باشید
مهدی

شاهین
شاهین

سلام.من چند ماهی است که مقاله ی اماده دارم که خواستم در یک مجله علمی پژوهشی چاپ بشه.متاسفانه برای چند مجله فرستادم اما میگن حتما باید با مدرک دکتری ارایه بشه.من ارشد حقوق دارم.میشه یک مجله معرفی کنید که مقالات افراد دارای مدرک ارشد رو هم چاپ کنند
تشکر

مهدی
مهدی

سلام

نه این حرفها چیه. شما با هر مدرکی میتونید مقالتون رو ارائه کنید.

موفق باشید
مهدی

شاهین
شاهین

پیگیری کردم پیدا کردم.تشکر موفق باشید

پریا
پریا

راست میگن آقا مهدی.معمولا میگن در کنار اسم یه هیئت علمی باشه

برهما
برهما

با سلام و احترام
جناب آقای دکتر مهدی عشقی ایام به کام

افتخار دهید در مورد میزان ارزش علمی مجلات ISI و ISI بدون ایمپکت زیر نظر کارشناسی خودتون اعلام فرمائید

اهداف
1 – اصلی برای مصاحبه دکتری ( دانشگاه تهران )
2 – اصلی دوم ( فعلا جبری برای این مورد نیست ) apply می باشد

هزاران سپاس

http://mjl.isc.gov.ir/Searchresult.aspx?Cond=1&SrchTxt=%20Applied%20Mathematics%20In%20Engineering,%20Management%20And%20Technology

http://ip-science.thomsonreuters.com/cgi-bin/jrnlst/jlresults.cgi?PC=MASTER&Full=Indian%20Journal%20of%20Scientific%20Research

مهدی
مهدی

سلام برهما

خدمت شما عرض شود که داشتن مقاله مجله به هر عنوانش در روز مصاحبه امتیاز داره و مشکلی از این بابت نیست اما در مورد تفاوتهای آی اس آی و آی اس سی وضع و امتیازشون کمی فرق داره.

برای آپلای مجلات آی اس آی و کنفرانسهای بین المللی بیشتر بدرد میخوره.

موفق باشید
مهدی

سعدي
سعدي

با عرض سلام خدمت استاد محترم استاد بنده عاشق تحصيل با هدف داشتن بار علمي بالا هستم اما هرچقدر تلاش ميكينم ميبينم كه خيلي كم هست از طرفي همه دوستان و اساتيدم ميدونن كه من در رشته تحصيلي خودم(ارشد مهندسي برق كنترل)از بقيه فعال ترم بنده شاگرد دوم كلاس هستم اما بايد عرض كنم كه شاگرد اول كلاس تمام نمراتش رو مديون بنده هست چون هميشه اشكالات ايشون رو بنده رفع ميكينم،بنابراين وقتي ميبينم كه تلاش بنده تاثيري در شرايط خودم نداره چون بقيه با كمك بنده نتيجه بهتري ميگيرن اما جايگاه من يك پله عقب تر ميشه براي همين… ادامه نظر»

مهدی
مهدی

سعدی سلام درد دلتون رو خوندم چند پیشنهاد سعدی و هنمام شاعر ایران زمین. یاد دادن به دیگران در حقیقت پرداخت خمس اون کار تحقیقی شما. قائل به نتیجه نباشید نتیجه رو به خدا واگذار کنید. دست از تلاش بر ندارید که دنیا در پیش افراد پر تلاش زانو میزند. و کسانی که تلاش نکنند روزیخواهند شکست و این یک حقیقت است کسانی که تلاش نکنند مثل بادکنکی هستند که روز ی خواهند ترکید. دلسردی برای ما مسلمونا معنا نباید داشته باشه و این خوب نیست و این دلسردی تو ناشی از عدم برنامه ریزی صحیحتون در کار و تحصیل… ادامه نظر»

پریا
پریا

اگه بخواین با شرط معدل برین دکتری بستگی به تعداد کلاس داره 20 درصد کل کلاس انگار مثلا یه کلاس 9 نفره 2نفر میتونن برن با استعداد درخشان دکتری

فاطيما
فاطيما

با سلام جناب دكتر
من دانشجوي ترم ٤ باليني هستم، از پايان نامم يه مقاله isiاستخراج كردم مربوط به همايش علوم رفتاري كيش و يه مقاله ديگه هم دارم كه واسه مجله اعتياد پژوهي فرستادم رفته واسه داوري. ايمپكت فكتور ژورنال فرانسوي كه مقالم isiشده خيلي پايينه. چطور ميتونم با ژورنالهاي ديگه واسه پذيرش تماس داشته باشم چون موضوعم تقريبا نو هست. ممنونم

مهدی
مهدی

سلام خانم فاطیما

اگر فکر میکنید کارتون نو هست و دوست ندارید کارتون در ایمپکت پایین چاپ شه خوب میتونید به مجله مربوطه که مقاله فرستادین به سردبیرش ایمیل بزنین و مقالتون رو از داوری کنار بزارند. بعد میتونید بفرست به مجلات ایمپکت بالاتر. همزمان نمیتونید به دو یا چند جا بفرستید.

موفق باشید
مهدی

عمران-محیط زیست
عمران-محیط زیست

سلام آقای دکتر
یه خواهش دارم، ما شهرستان هستیم و حدود 8 ساعت با تهران فاصله داریم، واقعا سخته حضور پیدا کنیم توی کلاسهای شما، میشه یه امکانی رو بذارید که ما توی کلاس ثبت نام کنیم و هزینشو بدیم ولی مطالب رو بصورت کتبی برامون بفرستید، یا حتی فیلم کارگاه یا فایل صوتی با کیفیت کارگاه رو آماده کنید و در اختیار افرادی مثه بنده قرار بدین؟
خواهش میکنم این امکان رو ایجاد کنید
منتظر جواب شما هستم

تشکر فراوان

احمد محسنیان آهنگر
احمد محسنیان آهنگر

سلام دکتر خسته نباشید،
من شهرستانی هستم و رشته من مهندسی عمران در مقطع لیسانس هستم ترم اخر،
خیلی دوست دارم مقاله isiبدم ولی هیچ تجربه یا کسی رو سراغ ندارم که مشاوره بگیرم بیزحمت کسی رو به بنده معرفی کنید
منتظر ایمیل شما هستم مرسی ممنونم

نازنین
نازنین

سلام
عذر میخوام اینکه فرمودین بستگی به شخص داره نه رشته یعنی چی؟
اخه من به هر 2رشته هم مجموعه مالی و هم قراردادهای بین المللی نفت و گاز علاقه دارم.
اما کدوم بهتره و اینده شغلی بهتری داره؟

مهدی
مهدی

سلام خانم نازنین

یعنی اینکه این شخص هست که میتونه با مهارت خودش از بی ارزشترین کار ، کار ارزشمند استخراج کنه. از رشته بد رشته پولساز و بدرد بخور ایجاد کنه و …
ببین در کدوم زمینه تو بهتر میتونی فعالیت داشته باشی و مهارت نسبت به دیگری شمابهتره.

موفق باشید
مهدی

ناشناس
ناشناس

سلام.خسته نباتشید اقای عشقی.اگر در این کارگاهها یکی از دوستام ک رشتش ربطی ب رشته من نداره شرکت کنه ب نظرتون میتونه ب من کمک کنه؟خودم نمیتونم بیام با اینکه خیلی دوست دارم در این جلسات شرکت کنم تا شاید بتونم ی مقاله بدم تا رزومم کمی بهتر شه.ممنون.

مهدی
مهدی

سلام ناشناس عزیز

شنیدن کی بود مانند دیدن.

موفق باشید
مهدی

ناشناس
ناشناس

سلام.من دوره کارشناسیم نمرات خوبی نداشتم البته ترمهای اخرچون اومدم شهر خودو جبران کردم.و بدون زحمت ارشد رشته خودم شیمی فیزیک قبول شدم ولی متاسفانه ی مشکل حاد برام ب وجود اومد و ترم یک مشروط شدم.اخر رشته ما نهایتا استاد دانشگاهی ولی من رزومه خوبی ندارم همش نگرانم ک اخرش هر چقد درس بخونم رزومه بد درسی گذشتم منو ب جایی نمیرسونه.چی کار کنم؟برم دنبال رشته دیگه؟یا با مقاله و بهتر کردن معدل در ترمهای بعد میشه جبران کرد؟ وفرصت شغلی در این رشته برام چجوری هستش؟لطفا جواب بدین.چون ب سرم زده ک درسمو ول کنم خیلی نا امید… ادامه نظر»

مهدی
مهدی

سلام ناشناس عزیز ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه هست. مهم نیست چی بودی و الان چی هستی مهم اینه که شما با برنامه از این بعد پیش بری و جایی که لیاقت داری برسی و برگشت به عقب نکن بلکه همیشه روبه جلو حرکت کن این اساس زندگی شاد و متنوع هست و زندگی مجموعه ای از این بالا و پایین شدنهاست. یسک روزی کار داری و یک روزی بیکاری یک روز شادی و یک روزی افسرده ای یک روز موفقیت نصیبت میشه و یک روز شکست که این خودش موفقیت هست. مثالی میزنم برات از ادیسون… ادامه نظر»

reza
reza

سلام آقای عشقی
معذرت میخوام.مقاله ای که در الزویر در ژورنالی با ایمپکت سه و نیم چاپ شده امتیاز بالایی داره یا ایمپکت مهم نیست برای مقالات آی اس آی؟؟؟

مهدی
مهدی

سلام رضا

خوب معلومه ایمپکت بالا خیلی خوبه در بین مجلات معتبر. ولی در کل داشتن ایمپکت خوبه.

موفق باشید
مهدی

مریم
مریم

سلام مجدد
فقط و فقط یک سوال استدعا دارم جوابشو بدین : اینکه بعد از این کارگاه تاریخ برگزاری کارگاه بعدی در چه زمانیست؟ به این دلیل پرسیدم تا اگه خیلی فاصله می افته هرجور شده بیام؟ خواهشا جوابمو بدین. سپاس فراوان

محمد عباسی عاشق فلسفه تعلیم وتربیت
محمد عباسی عاشق فلسفه تعلیم وتربیت

با سلام…
جناب دکتر عشقی میخواستم بدونم که اگه کسی از دانشگاه آزاد مدرک دکتری بگیره میتونه در دانشگاه ملی به عنوان هیات علمی استخدام بشه یا خیر؟ در دانشگاه پیام نور چطور؟ حداکثر سن برای استخدام هیات علمی شدن چند ساله؟ سپاسگزارم…

مهدی
مهدی

سلام محمد

بستگی به نظر تحصیلات تکمیلی گروه و دانشگاه مربوطه داره گرچه آزادیها نمیتونند هیئت علمی ملی شوند ولی در کل کار نشد نداره.

موفق باشید
مهدی

مریم
مریم

سلام و خداقوت به شما
خواهش میکنم بعد از این تاریخ هم کارگاه بذارین مثلا موعد نمایشگاه کتاب! خواهش میکنیم ازتون چون مامتاسفانه نمیتونیم 29 فروردین بیاییم. کاش حالت وبینار داشت(البته با هزینه تا ماهم میتونستیم بهره ببریم)… میشه پاسخم را بدهید تشکر فراوان

نازنین
نازنین

سلام
بنظر شما دکترای مدیریت قراردادهای بین المللی نفت و گاز بهتره یا رشته هایی مثل مهندسی مالی، مالی بین الملل،بانکداری؟

مهدی
مهدی

سلام نازنین خانم

هر دو خوبند. بستگی به شخص داره نه رشته.

موفق باشید
مهدی

سمانه ادبیات
سمانه ادبیات

سلام جناب عشقی . بنده دیروز در کارگاه شما شرکت کردم . با وجود اینکه isi خیلی به کار من نمیاد و بیشتر باید با isc آشنا بشم (که متاسفانه وقت نشد راجع بهش توضیح بدید)، اما با خیلی مسائل آشنا شدم که فکر می کنم چقدر بد بود که تا حالا به عنوان یه داوطلب دکتری نمی دونستم. خیلی مفید بود. از شما و مدیر محترم سایت صمیمانه سپاس گزارم.
پاینده باشید.

مهدی
مهدی

سلام سمانه خانم

ما هم خوشحالیم که تونستیم در زندگی علمی تون هر چند اپسیلون نقشی داشته باشیم.

موفق باشید
مهدی

مژده
مژده

اقاي دكتر مهدي سلام ممنون از راهنماييهاي ارزنده تون ،ايا شما براي ديگران هم مقاله ي پژوهشي مي نويسيد؟ يا جاي معتبري را مي شناسيد؟خواهش مي كنم حتما جواب بدهيد

ژنتیک و اصلاح دام
ژنتیک و اصلاح دام

سلام آقای دکتر خسته نباشید. من دانشجوی ترم 4 رشته کشاورزی هستم. دو مقاله همایشی و یک پژوهشی دارم به نظرتون برا مصاحبه دکتری کافیه?وضعیتم چه جوریه?البته شاگرد دو م کلاس هم هستم و کلاسمون7نفریه.

مهدی
مهدی

سلام

خوبه . ولی شاگرد دومی تون برای استعداد درخشان هم مفید هست.

موفق باشید
مهدی

atefeh
atefeh

Dear Dr.Eshghi
Hi. How are you?Thanks a lot for all your consideration and kindness
I am an MA graduate and I wanna go for Phd exam and I presented a paper in TELLSI but now I have a problem
I have a paper out of my thesis.But I got rejections from 2 ISI journals without any specific reasons and I indexed journal of ISI but I don’t really know why?so what should I do?I am so worried because I don’t have time and I need it for my certificate and Phd exam
Thanks a lot for your help

مهدی
مهدی

سلام خانم عاطفه

نگران نباشید تلاش کنید به یه جای دیگه هم بفرستین تا چاپ شه.

موفق باشید
مهدی

مهندس شيميييي
مهندس شيميييي

سلام

مي خواستم بپرسم با مقاله هاي زير واسه مصاحبه براي اين آيتم چه شرايطي دارم:
1- 3 مقاله كنفرانس بين المللي نفر اول و يك مقاله نفر دوم
2- 2 مقاله علمي پژوهشي نفر چهارم و يك مقاله نفر دوم
3- 1 مقاله ISI نفر پنجم

مهدی
مهدی

سلام مهندس

خوبه.

موفق باشید
مهدی

مهندس شيميييي
مهندس شيميييي

اين كه تو ISI نفر پنجم و تو علمي پژوهشي ها نفر اول نيستم امتياز ميارم؟

مهدی
مهدی

سلام بله چرا که نه.

حتما امتیاز داره حتما.

موفق باشید
مهدی

ali taj
ali taj

سلام آقاي عشقي جان
كارشناس ارشد بازرگاني هستم
براي phd خارج از كشور اقدام كرده ام و نياز به چاپ يك مقاله در مجلات isi دارم
اصول مقاله نويسي چند درصد به من كمك مي كند .؟
با رعايت اصول تدريسي و كمك شما چند ماهه ديگر مقاله من چاپ مي شود؟؟؟؟؟

مهدی
مهدی

سلام علی

خوشحالی حقیر در خوشحالی شما دوستان بزرگوار هست.

مقاله خیلی میتونه برات در پذیرش کمک کنه اصلا با اعتبار مقاله تو رو پذیرش میکنند.

موفق باشید
مهدی

بهار
بهار

سلام خداقوت
میشه بفرمایید فرق مقاله علمی ترویجی و علمی پژوهشی دقیقا چی هست؟
ممنون

مهدی
مهدی

سلام خانم بهار 1- مقالات علمي-پژوهشي: هر توليدي كه به دنبال جستجوي حقايق و براي كشف بخشي از معارف و نشر آن در ميان مردم و به قصد حل مشكلي يا بيان انديشه اي در موضوعي از موضو ع هاي علمي، از طريق مطالعه اي نظام مند، براي يافتن روابط اجتماعي ميان پديده هاي طبيعي به دست آيد و از دو خصلت اصالت و ابداع برخوردار باشد و نتايج آنها به كاربردها، روشها و مفاهيم و مشاهدات جديد در زمينه علمي با هدف پيشبرد مرزهاي علمي و فن آوري منجر گردد، علمي- پژوهشي قلمداد مي­شود. مخاطبين اصلي اين گونه مجلات… ادامه نظر»

بهار
بهار

سپاسگزارم

فرحناز معمار
فرحناز معمار

ا عرض سلام و ادب
سال جدید را به همه دوستان بخصوص دوستان خوبم در سایت که این همه زحمت را به خاطر ما میکشند تبریک گفته و سالی سرشار از موفقیت را برای همه آرزومندم

جویای علم
جویای علم

با سلام.کارشناسی ارشد دارم. قبلا آزمون دکتری شرکت کردم. الان به فکرآزمون زبان هستم.
بنده اصلا مقاله کار نکردم(داخلی وخارجی)با این گونه مجلات هم آشنایی ندارم . می خواهم بدانم این کارگاه برایم مفیده یا نه؟
در کارگاه کتاب یا جزوه،نرم افزار کمکی هست که بتوانیم تهیه کنیم؟
اگر ممکن هست محل دقیق برگزاری را بفرمایید؟(برای کسانیکه راهشان دور هست بتوانند برنامه ریزی کنند)

تاریخ برگزاری کارگاه بعدی تقریبا کی هست؟با تشکر.

شرام قهرمانی
شرام قهرمانی

با سلام. تنها چیزی که آرزوشو دارم تفکیک کامل بین impact factor های داخلی و بین المللی و معرفی چند ژورنال محبوب و توضیح دربارهISI های پولی و غیرپولی و میزان فتاوت آن دو با هم و هم بحث درباره موضوعات میکس و جدیدی که امروزه بیشتر ژورنال های معتبر به آنها گرایش دارند و بحث درباره فنون ارتقاع کار پژوهشی به منظور چاپ در مجلات معتبر رو شاهد باشم

با تشکر

مهدی
مهدی

سلام قهرمانی

این همه سئوال و پاسخ یکجا به همه اونها واقعا 90 درصدش نه بلکه 99 درصد در کارگاه تشکیلی سایت پی اچ دی تست قابل اجراست و پاسخ همه اونها در این صفحه واقعا نمیگنجد و واقعا نمیگنجد.

موفق باشید
مهدی

میثم
میثم

با عرض سلام وادب وخدا قوت به دکتر عشقی
دکتر من دانشجوی ارشد حسابداری ترم 1 هستم و هدفم گرفتن دکترا هستش واز طرفی تا حالا با نگارش مقاله و بافرایندش اشنا نشدمو میخوام برای یک رزومه خوب مقالهای isiوعلمی پژوهشی زیاد داشته باشم بنظرتون این دوره فشرده میتونه من رو کمک کنه من از استان خوزستانم وحاضرم تمام سختیا رو بجون بخرم که از کلاسای شما استفاده کنم و هم از نزدیک شمارو زیارت کنم.تشکر از اینکه وقت وانرژیتون رو فدای مباحث علمی و نشر دانش میکنید-

مهدی
مهدی

سلام عاشق دکترا میثم عزیز

تشریف بیارید و قطعا از اومدنتون پشیمون نخواهید شد چون چیزهایی که گفته میشه شما قطعا باهاشون آشنا نیستید و یاد گیری این نکات قطعا در آینده پژوهشی شما موثر خواهد بود.

موفق باشید
مهدی

سیمین
سیمین

با سلام و عرض تبریک سال نو
قبل از ثبت نام در دوره مربوطه میخواستم بپرسم آیا تسلط بر زبان انگلیسی از الزامات حضور در این دوره است یا نه ؟ ممنون از زحماتتان

مهدی
مهدی

سلام خانم سیمین

نیازی به تسلط بر زبان انگلسی نیست چون شماها بالاخره زبان در حد معمول بلد هستید.
وقتی اصول رو بلد باشین خواسته و ناخواسته روش نگارش رو هم در رشته خودتون یاد خواهید گرفت.

موفق باشید
مهدی

مهدی
مهدی

سلام بچه های خوب ایران زمین

خواستم پیشاپیش تبریک عید نوروز 93 رو برای همه شما دوستان عزیز بگم.

عیدتون مبارک

موفق باشید
مهدی

حسابدار
حسابدار

سلام عیدتون مبارک،لطفا اگر ممکنه یه دوره را روز 4یا5 یا 6 اردیبهشت برگزار کنید تا ما که از جنوب برای آزمون mche به تهران می آییم بتونیم استفاده کنیم.اگر که دوره بصورت مجازی باشه حتی با شهریه بیشتر باز هم خوبه،خوب یکم هم بفکر مناطق محروم باشید………

saba
saba

با سلام و عرض ادب جناب آقاي دكتر ، روز به خير . منم بلآخره و خدارو شكر موفق شدم تو اين دوره ثبت نام كنم ، انشاالله كه همينطور كه فرمودين باشه . اينو هم در نظر داشته باشين كه در مرحله صفر كيلومتر هستم 🙂 و تازه 2 تا موضوع واسه نوشتن مقاله پيدا كردم ، تا قبل از آخر ترم هم بايد به استاد محترم تحويلشون بديم و اكسپتشم بگيريم . نگرانم واسشون :)، همه اميدم بعد از خدا به اين كارگاهه 🙂 ، انشاالله كه سفر علمي به بهترين نحو واسمون مفيد واقع بشه . پايدار… ادامه نظر»

مهدی
مهدی

سلام خانم صبا

انشاءالله و همیشه امیدتون خدا باشه.

موفق باشید
مهدی

saba
saba

سلام ميكنم خدمت شما
يك دنيا سپاس ، همچنين …

انشاالله سالي سرشار از لحظه هاي آرام ، شادي و موفقيت پيش رو داشته باشيد .
در پناه حق

شیوامشاور
شیوامشاور

سلام آقای عشقی وقتتون بخیر
من دانشجوی ارشد هستم .خیلی دوست دارم در کلاسای شما شرکت کنم اما متاسفانه فاصله زیاده من ساکن بندر عباس هستم.چطور میتونم ازین کلاسا استفاده کنم؟

مهدی
مهدی

سلام خانم شیوا

واقعا برای دوستانی که با تهران فاصله زیاده دارند این یکی از مشکلاتیست که همیشه بوده و هست با توجه نبود امکانات لازم فعلا شرمنده شماها شده ایم.

موفق باشید
مهدی

حسین روانشناس- ناامید
حسین روانشناس- ناامید

سلام به همه بچه های عزیز
میخواستم یه چیزی بگم وقتی دکتری شده ملاکش چند تا تست چرا خودتونو انقدر درگیر مقاله میکنید؟
مثالش خود من تو رشته ما که هیچ کس مقاله علمی پژوهشی به اندازه کافی نداره ولی من 5 تا مقاله فارسی و یه آی اس آی و یه آی اس سی دارم با یه عالمه همایشی و سابقه کار در موسسات و …. اگه رتبم خوب نباشه باید همشونو بندازم دور. این و گفتم که هیچ فایده ای نداره تا رتبتون خوب نباشه مقاله هیچه. حالا از من گفتن

مهدی
مهدی

حسین روانشناس ناامید.

سلام ویژه

دوست عزیز بنده هم با عرض پوزش تکمیل صحبتهای شما این رو اضافه میکنم که در ناامیدی بسی امید است پایان شب سیه سپید است.

و با تکیه بر حرفهای خودتون که فرمودین سابقه کار موسسات و … (لابد تدریس و…)، این رو هم میدونی یک معلم کارش باید علاوه بر تعلیم و تربیت ، امید رو هم سرلوحه دانشپذیران القا میکنه تا موفقیت اونها رو در موفقیت خودش ببینه.

و یه سئوال ویژه هم برای شما از طرف حقیر:
هدفتون از خوندن دکتری چیه ؟ برای چی میخواهی دکتری بخونی؟

موفق باشید
مهدی

موفق باشید
مهدی

پری
پری

سلام وعرض تبریک سال نویه سوال داشتم من هیچ مقاله ای کارنکردم وهیچ سابقه ای ندار م اگه ازمون روخوب بخونم ورتبه ام خوب باشه امیدی هست که دعوت به مصاحبه بشم .

ملیحه سادات به مهدی
ملیحه سادات به مهدی

با عرض سلام و ادب.شرمنده امکانش هست که یک کارگاه تو تعطیلات عید بگذارید؟شاید خنده دار باشه ولی اون موقع ما کلاس نداریم و با دوستام می تونیم بیاییم

مهدی
مهدی

خانم ملیحه سلام

اگر تقاضا کننده زیاد بود و مکان برگزاری ما تعطیل نمیشد قطعا برگزار میکردیم.

موفق باشید
مهدی

SOORI
SOORI

سلام مقالات ارسالی به همایشها تحت چه عنوانی ارزیابی می شود؟

فیزیک
فیزیک

سلام آقای دکتر.خسته نباشین.من یه سوال داشتم از خدمتتون.راستش من یه مقاله از پایان نامم درآوردم با توجه به اینکه کارم تجربی بوده واین مقاله علمی پژوهشیه که بیشتر به خاطره اعماله نمرش رو نمره ی پایاننامم تو مجله ی دانشگاه چاپ شد.حالا یه مقاله ی دیگه که مربوط هم هست به مقاله ی قبلیم ولی در کل موضوش یع چیزه دیگس دارم که نمیدونم تو این فرصت کم تا مصاحبه دقیقا باید چی کار کنم.می خواستم بدونم شرکت در کلاسه روزه جمعه می تونه کمکی به من در این زمینه بکنه

مهدی
مهدی

سلام بر فیزیک و فیزیکدان

واضح بگم اگه کارتون خوب باشه ایشاءالله شدنی است. تا مصاحبه هنوز دو سه ماه مونده درسته که اول اردیبهشت نتایج اعلام میشه اما تا خرداد قطعا زمان میبره پس بستگی به کارت داره خوب باشه شدنی است.

موفق باشید
مهدی

سهیل
سهیل

شرکت در همچین کاراگاهی برای عموم آزاده؟ یعنی هر کس دلش خواست میتونه بیاد؟ برای شرکت در این کاراگاه هزینه ای نباید پرداخت بشه؟

هزینه آن 65 هزار تومان و شرکت برای عموم آزاد است.

حسام
حسام

سلام علیکم حناب آقای عشقی
رشته ارشد من زبان انگلیسی بوده. با توجه به اینکه مجلات آی اس آی به زبان انگلیسی هستند، من به دنبال این هستم که در کلاس به ما گفته شود که برای قسمتهای مختلف یک مقاله از قبیل چکیده، مقدمه، تاریخچه، روش، بحث و نتیجه گیری از چه کلمات و اصطلاحات انگلیسی معمولا استفاده می شود. برای نوشتن این قسمتها از چه عبارت های مرسوم انگلیسی میشه استفاده کرد. آیا این عبارت ها و اصطلاحات انگلیسی در کلاس آموزش داده می شود؟

مهدی
مهدی

حسام عزیز سلام از پیشنهاد خوبتون کمال سپاسگزاری رو دارم. با توجه به نگاه تیز بین شما در امر انگلیسی، این اصطلاحات در رشته های مختلف باهم فرق داره و از طرفی در مقالات علمی بیشتر سعی در حل مشکل علمی در اون حوزه خاص مورد تاکید سردبیران و داوران می باشد و با استعاره و کنایه تقریبا بیگانه اند. علتش هم اینه که نویسندگان مقالات انگلیسی گرچه به زبان انگلیسی مینویسند ولی باید به صراحت حرف خود رو در مقاله بیان کنند و در حقیقت لپ مطلب گفته شود و همین عامل باعث میشه که ساده نویسی و درست… ادامه نظر»

حسام
حسام

سلام علیکم جناب آقای عشقی
خواهش می کنم. از اینکه صادقانه پاسخ فرمودید ممنونم.
در پناه خدا

هادی
هادی

سلام .
این تاریخ که قراره دوره برگزار بشه جزء روزهای آخر ساله و واقعا همه به نوعی درگیر و شلوغن .کاش میشد اولین هفته بعد از تعطیلات میذاشتین.منم خیلی مشتاق و علاقه مند به شرکت در این کارگاه هستم ولی واقعا این تاریخ برام امکان نداره.

متین
متین

سلام آقای عشقی عزیز,روز 23ام جشن عروسیه داداشمه,امیدوارم بعد عید هم این دوره رو بذارید تا بتونم شرکت کنم چون واقعا تعریف کلاساتونو خیلی شنیدم-پیشاپیش سال نوتون هم مبارک 🙂

مهدی
مهدی

سلام

متین ایشاالله در عروسی شما بچه های پژوهشگر ایران اسلامی مقاله مینویسند به افتخار جشن عروسی شما.
مبارکه.

موفق باشید
مهدی

پریسا
پریسا

با سلام خدمت جناب آقای دکتر عشقی
من فارغ التحصیل محیط زیست هستم و تسلط بسیار زیادی به زبان انگلیسی دارم تو ورودی ارشدم 90 درصد زدم همه معتقدن قبولیم تو دکترا احتمالش زیاده. اما تا حالا مقاله ISI نداشتم و طرز نوشتنش هم نمیدونم همسرم هم رشته ای منه، آیا اگه ایشون تو کلاس جنابعالی شرکت کنند میتونن بمن آموزش بدهند چون احتمال شرکت من با توجه به داشتن بچه کوچیک و شهرستان محاله. با تشکر

ترنم
ترنم

سلام پریسا خانوم میشه بگید دلیل تسلط بسیار زیادتون به زبان جیه؟ شاید ما هم تونستیم مثل شما موفق بشیم

پریسا
پریسا

سلام ترنم جان. من تمام لغات کتاب 405 واژه رو حفظ کردم و گرامر زبان رو از اول تا آخر با جزئیاتش سعی کردم یاد بگیرم و تست بزنم. بنظر من زبان رو فقط باید آهسته و پیوسته بخونی. لغات رو هم فقط داخل جمله یا متن یاد بگیری.ضمناً من هیچ کلاس زبانی تا حالا شرکت نکردم. موفق باشید.

ستاره
ستاره

سلام بسیار ممنونم که زودتر خبر کردبد امیدوارم بتوانم شرکت کنم

bahare
bahare

سلام من کلاس امروز شرکت کردم،اولا میخوام از استاد تشکر کنم.واقعا خیلی چیزها یاد گرفتم.ولی از اون ور،افسرده شدم.شدید!آخه فکر میکنم خیلی از بقیه دوستان عقبترم در کارهای پژوهشی،در واقع فهمیدم خیلی بیسوادم!امسال آزاد را خوب دادم.فکر میکردم قبولم،ولی الان!!!دیگه هیچ امیدی ندارم.

مهدی
مهدی

خانم بهاره سلام

افسردگی معنا نداره باید تلاش کرد و تلاش و تلاش.
از هیچ کس عقب نیستین.

موفق باشید
مهدی

na-sajadi
na-sajadi

با عرض سلام به استاد عشقی و سایر دوستان من در دوره ۱۶ در این کلاس شرکت کردم و بر خودم لازم دانستم علاوه بر تشکر بسسسسسیار از آقای عشقی، حضور در این کلاس را به همه پیشنهاد اکید کنم چراکه مطالب و طرز ارایه آن ها بسیار قابل فهم و آسان شده است. چیزهایی در رابطه با مقالات می آموزید که کمتر استادی به شاگردانش گفته چه بساکه خود استادان هم نمی دانند؛ و ضمنا پس از شروع به کار مقاله نویسی تان، کماکان می توانید از ایشان راهنمایی بگیرید که خود این امر می تواند بزرگترین انگیزه و… ادامه نظر»

arch
arch

با سلام خدمت استاد عزیز آقای عشقی
استاد من خیلی علاقه دارم که در کلاسهای شما شرکت کنم اما متاسفانه در شهرستان خوزستان زندگی می کنم و شاغل هستم و امکان مراجعه به تهران در زمان کوتاه را ندارم. استاد عزیز من ارشد معماری دارم و تحقیقات و مطالب زیادی جمع آوری کردم اما متاسفانه موفق نشدم به مرحله مقاله برسم به علت عدم مهارت. آیا راه های دیگری براى شرکت در کلاسهای شما و استفاده از مهارت شما وجود دارد.
با تشکر از توجه شما

سپیده
سپیده

با سلام
من تاحالا تو این جلسات شرکت نکردم.من فارغ التحصیل رشته حقوق خصوصی هستم.یک مقاله به دانشگاه مشهد فرستادم 5 ماه جوابش نیومدهاما مایل به نوشتن و چاپ مقالات در مجلات معتبر هستم.به نظر شما برای من این کلاس مفید است؟

مهدی
مهدی

سلام سپیده خانم

بله مفید هست.

موفق باشید
مهدی

من
من

سلام مقالاتی که به همایشا میفرستیم علمی پژوهشی هستند؟

مهدی
مهدی

سلام خانم و یا آقای “مـــن”

نه خیر. مقاله علمی ترویجی و علمی پژوهشی و … برای مقالات مجلات هست نه کنفرانس و همایشا.

موفق باشید
مهدی

مرتضی منصوری
مرتضی منصوری

باسلامحضور سرور ارجمند آقای دکتر عشقی

از شما استدعا دارم که بعد از کنکور دکتری و قبل از عید یه دوره جدید برگزار نمائید

ستاره
ستاره

سلام و خداقوت استاد عشقی
از صمیم قلب از شما استدعا دارم در زمانی بعد از کنکور دکتری دوره ای برامون بذارین بویژه که هدف پذیرش مقالات در این بازه باقی مانده می باشد… چون من و تعدادی از دوستان در شهرستان نتونستیم تا الان حضور پیدا کنیم.سپاس فراوان

ثريا
ثريا

سلام من يه مقاله اب را به يكي از مجلات فرستادم بعد از پذيرش فهميدم چندان معتبر نبوده ايا مي توتن به مجله ديگري بفرستم

مهدی
مهدی

سلام خانم ثریا

بله میتونید از مجله پس بگیرید و به مجله دیگری بفرستید.

موفق باشید
مهدی

رویا
رویا

سلام من خیلی دوست دارم تو این دوره شرکت کنم ولی نمیشه امیدوارم
جلسه های بعد بشه
واگر که ممکنه زمان تشکیل دوره رو چند ماه جلوتر اعلام کنید

زهره
زهره

سلام جناب دکتر ما زاهدانی ها خیلی تلاش میکنیم با اینکه تو استان محرومی هستیم وبا مشکلات زیادی دست و پنجه نرم میکنیم باحضور در دروه های شما سطح خودمون رو بالا ببریم انشاالله خدا توفیق حضور ما سر کلاس های شما و شما در زاهدان رو به ما عطا کنه ممنون

مهدی
مهدی

سلام خانم زهره

کاملا درک میکنم که زاهدان چقدر جای زیبایی باشد ولی چی کنیم دست ما نیز کمی بسته هست
دعای خوبی است انشاءالله که این توفیقات حاصل شه.

موفق باشید
مهدی

روانشناس شخصیت
روانشناس شخصیت

سلام استاد عشقی وسلام بر همه دوستان
من چند هفته گذشته درکلاس شرکت کردم،عالی بود.ارزش هزینه این کلاس حداقل 500000 تومان است و ارزش معنوی آن را خود خدا می دونه.من تازه کنکور را دادم و تصمیم به نوشتن مقاله دارم .بانهایت تشکر و احترام psychology

مهدی
مهدی

سلام دوست عزیز

منم شخصا خیلی خوشحالم از خوشحالی شما.
و خوشحالی بنده حقیر موقعی بیشتر خواهد شد که مقالتون در یک مجله خوب چاپ شه. که انشاءالله همینطور نیز خواهد بود.

موفق باشید
مهدی

Amir
Amir

سلام، می خواستم ببینم امکان ارسال سی دی کارگاه 25 بهمن وجود دارد؟ لطفا در صورت امکان هزینه را نیز قید بفرمایید
با تشکر فراوان

سلام
متاسفانه خیر.
در جهت حفظ کیفیت و ارائه صحیح اطلاعات به داوطلبان عزیز این کلاس تنها به صورت حضوری و در شهر تهران برگزار می گردد.

جمال الدین شاعری
جمال الدین شاعری

اینجانب در کلاس گذشته آقای عشقی شرکت نمودم، بسیار عالی بود ودر اینجا از ایشان صمیمانه تشکر میکنم

مهدی
مهدی

سلام اقای شاعری عزیز

بنده نیز از شما تشکر میکنم و امیدوارم شاهد پیشرفتتون باشم و خوشحال خواهم شد که خبر موفقیتت رو برام بدین.

موفق باشید
مهدی عشقی

هدی
هدی

سلام یه درخواستی دارم امکان داره این برنامه ها و کارگاه ها رو توشهرستانها هم بگذارید همه ما به این اطلاعات نیاز داریم خواهش می کنم اصفهان رو هم برای برگزاری در نظر داشته باشید سپاسگزارم

سلام
متاسفانه خیر. تمرکز ما بر روی برگزاری بهینه این کلاس در شهر تهران است.
اصولا برگزاری کلاس در روز جمعه در جهت تسهیل حضور داوطلبان عزیز شهرستانی است.

ولی
ولی

سلام شما را به خدا اگر امکان دارد این کلاس ها را در شهر شیراز هم تشکیل دهید تا ما هم بتوانیم بهره ببریم .تشکر

پویا رستمی
پویا رستمی

سلام آقای عشقی

من ارشد رو تموم کردم و یک مقاله هم تحت داوری دارم ولی دنبال یک دوره و کارگاه هستم که کل پروسه تحقیق و پژوهش رو از انتخاب یک موضوع خوب و مناسب گرفته تا ثبت مقاله معتبر بهم آموزش بده. به نظر شما این دوره میتونه تامین کننده این نیاز من باشه ؟ (با نظر به اینکه من شهرستان هستم و رفت و آمد به تهران برام یک مقدار وقت گیره)

مهدی
مهدی

سلام پویا

لپ مطلب رو خودتون فرمودین. پس نگران خستگی راه نباشید می ارزد به خستگیش هم سیاحت است و هم زیارت.

موفق باشید
مهدی

سجاد جانی پور
سجاد جانی پور

سلام خسته نباشید من در طول دو سال تحصیل کارشناسی ارشد نتونستم مقاله بنویسم چون واقعا خبر ندارم که مقاله اصلا چجوری نوشته میشه میشه خواهش کنم رک و راست به من بگید این کلاس برای من مفید خواهد بود یا بستگی به شرایطی داره؟

مهدی
مهدی

سلام سجاد

من هم رک و راست میگم بله شما که اصلا نمیدونید مجهز تشریف بیارید ضرر نخواهید کرد. شک نکنید.
سجاد نگفتین رشته تحصیلیتون چی بوده است؟ کجا خوندید؟ و کی فارغ التحصیل شدین؟

موفق باشید
مهدی

سجاد جانی پور
سجاد جانی پور

ممنونم که جواب دادید رشته تحصیلی من فقه و مبانی حقوق ،دانشگاه پیام نور قم خوندم،91/11/30 تموم کردم اون هم از نوع مجازی …خواستم بپرسم من چطور باید مجهز تشریف بیارم ؟؟منظورتون چیه که فرمودید مجهز تشریف بیارم؟

مهدی
مهدی

مجتبی عزیز سلام

این دوره کلا و اساسش ISI هست و برای نوشتن چنین مقالاتی.

موفق باشید
مهدی

زهرا
زهرا

با سلام خدمت دکتر عشقی مدتی است که مایل به شرکت در این کارگاه ها می باشم امید وارم با شرکت در این دوره از عهده نوشتن مقاله isi برآمده و موفق شوم ممنون از زحماتی که می کشید

مهدی
مهدی

خانم سارا سلام

نه اینگونه نیست فقط برای تهرونیها باشه بلکه در هر جلسه کارگاه اکثرا از نقاط دور خود رو به زحمت میندازند و در کارگاه شرکت میکنند که مدرس کارگاه شخصا از همه اونها تقدیر و تشکر ویژه دارد و خود شرمنده همه آنها هست
مدرس آرزو دارد خدمت تک تک شما برسد و این کارگاه ها رو در شهرستان برگزار نماید که همه دوستان آرزومند بتوانند در جهان یکه تازی کنند و این افتخار مدرس کارگاه هست.
انشاءالله در صورت فراهم شدن شرایط به شهرستانها نیز خواهیم اومد.

موفق باشید
مهدی

افراز
افراز

با سلام

ضمن تشکر از زحمات جنابعالی

لطفا در صورت امکان تمهیدات ویژه ای را برای داوطلبان شهرستانی و فراهم آوردن شرایط استفاده آنها اتخاذ فرمایید

سپاسگذارم

1 2 3 5