احتمال حذف پردیسهای پولی دانشگاهها در برنامه ششم توسعه

///احتمال حذف پردیسهای پولی دانشگاهها در برنامه ششم توسعه

مدرسان شریف

احتمال حذف پردیسهای پولی دانشگاهها در برنامه ششم توسعه

مدیر کل دفتر گسترش وزارت علوم از طرح پیشنهادی این وزارتخانه برای پردیسهای خودگردان در برنامه ششم توسعه خبر داد.

حسین حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر در این باره، گفت: در وزارت علوم دوره قبل مطرح شد که عملکرد پردیس خودگردان از پردیس بین الملل جدا شود که البته تصمیم درستی به نظر می رسد.

وی ادامه داد: از این رو، استفاده از نامه پردیس بین الملل برای پردیسهای خودگردان که در دانشگاههای داخل کشور فعال می شوند و دانشجویان ایرانی پذیرش می کنند، ممنوع شد.

مدیر کل دفتر گسترش وزارت علوم از ادامه رویکرد این وزارتخانه در آینده خبر داد و در این باره، اظهار داشت: رویکرد پردیس خودگردان باید از پردیس بین الملل جدا باشد و این رویکردی است که وزارت علوم در حال بررسی است.

وی با یادآوری اینکه فعالیت پردیسهای خودگردان در دانشگاههای کشور بر اساس برنامه پنجم توسعه صورت گرفته است، افزود: در برنامه ششم توسعه احتمال حذف فعالیت پردیسهای خودگردان وجود دارد. دانشجویانی که هم اکنون در این پردیسها در حال تحصیل هستند به تحصیلشان تا زمان دانش آموختگی ادامه می دهند.

۱۳۹۳-۴-۱۶ ۰۸:۳۳:۲۹ +۰۴:۳۰۲ تیر, ۱۳۹۳|دکتری پردیس|۴ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
عمرا!!!!
عمرا!!!!

عمرا حذف بشه بابا از این پولی ها خرج ما روزانه ها رو در میارن نمیان که دستگاه پول چاپ کنی رو از کار بندازن!!!!1

دو راهی
دو راهی

من لیسانس و فوق رو سراسری خوندم امسال برای دکتری پردیس گیلان مصاحبه دادم و به احتمال خیلی زیاد قبول بشم. حالا موندم سر دو راهی که پردیس رو حذف کنم یانه ؟ آیا حالا امکان حذف وجود داره؟

la
la

بیایید از وزارت علوم درخواست کنیم که ما که پردیس قبول شدیم بتونیم در تکمیل ظرفیت وکنکور سال اینده شرکت کنیم این طوری راحت تر تصمیم می گیریم

روزبه-سازه
روزبه-سازه

همش آزمون و خطا…. کی میشه پخته عمل کنیم؟