تصویب 22 هزار رشته محل دانشگاه آزاد اسلامی

///تصویب 22 هزار رشته محل دانشگاه آزاد اسلامی

مدرسان شریف

تصویب 22 هزار رشته محل دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس دانشگاه آزاد ازتصویب بیش از ۲۲ هزار رشته محل این دانشگاه از طریق وزارتخانه های مربوط و کمیته مصوب مجلس خبر داد.

حمید میرزاده در گفتگو با خبرگزاری مهر گفت: دانشگاه آزاد به عنوان کمک دهنده آموزش عالی کشور هیچ مشکلی با هیچ یک از وزارتخانه های کشور ندارد و رئیس جمهور نیز از تاثیر این دانشگاه در راستای کمک به آموزش عالی کشور حمایت کرده است.

وی با بیان اینکه همه رشته محل های دانشگاه آزاد در تمامی مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری مجوز دارند، افزود: بخشی از این مجوزها از طریق شورای گسترش در وزارت علوم و بهداشت اخذ شده است.

رئیس دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: بخشی از مجوزهای رشته محل های این دانشگاه نیز از طریق هیات سه نفره اخذ شده است که این هیات مصوب مجلس شورای اسلامی است.

حمید میرزاده بیان داشت: اخیرا نمایندگان مجلس با امضای نامه ای تاکید کردند که قانون تصویب رشته های این دانشگاه براساس تصویب در کمیته سه نفره لازم الاجرا است.

وی اضافه کرد: بیش از ۲۲ هزار رشته محل این دانشگاه توسط شورای گسترش وزارتخانه های علوم و بهداشت و یا از طریق هیات سه نفره مصوب مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده است.

رئیس دانشگاه آزاد تاکید کرد: افرادی که معتقدند رشته های این دانشگاه مجوز ندارد بی اطلاع هستند و نمی دانم چرا برخی مباحث اداری این دانشگاه باید وارد مباحث رسانه ای شود.

۱۳۹۴-۹-۱۵ ۰۸:۴۳:۱۶ +۰۳:۳۰۹ آذر, ۱۳۹۴|دکتری آزاد|۸ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
آزاده و سمیه
آزاده و سمیه

وضعیت دانشگاه آزاد سه سال بعد که باید به دانشجوهای دکتری 93 مدرک بده مشخص میشه نه الان .

مدیریت آی تی
مدیریت آی تی

آقا «مباحث اداری» چیه؟‌ سرنوشت رشد علمی مملکت و آینده هزاران جوان را می فرمایید «مباحث اداری» که نباید کسی درباره ان اظهار نظر کند؟

محمدرضا
محمدرضا

باید به مسوولین خدوم دانشگاه آزاد تبریک گفت اولا به دلیل سهم بالایی که در رشد علمی کشور دارند ثانیا به جهت آزمون های استانداردی که در مقاطع ارشد و دکترا برگزار می کنند .
امیدوارم بعضی افراد در شیوه نگرش خود تجدید نظر کنند !

علی
علی

استاندارده ولی نمی دانم چرا کلاسها استاندار نیست و کلاسها بیش از 5 نفر و بدون استاد مناسب و…

فیزیولوژی جانوری شیراز
فیزیولوژی جانوری شیراز

خدایا یعنی من قبول می شم؟؟؟

نیما
نیما

نمیدونم واقعا

فرزاد
فرزاد

دانشگاه آزاد یک چیزی میگه و وزارت علوم یه چیزه دیگر و مجلس و شورای عالی انقلاب فرهنگی یک چیز دیگه می گوید! چه خبره?!!?!!

نیما
نیما

درود