مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری  هم آموز

حساسیت دستگاه های دولتی برای استعلام مدارک دانشگاه آزاد

معاون آموزشی وزارت علوم گفت: باتوجه به اینکه برخی از رشته های دانشگاه آزاد فاقد مجوز هستند دستگاه ها نسبت به استعلام مدارک فارغ التحصیلان این دانشگاه حساسیت بیشتری دارند.

مجتبی شریعتی نیاسر در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: دانشگاه آزاد دارای واحدهای بسیاری است و باتوجه به اینکه برخی از رشته محل های این دانشگاه فاقد مجوز هستند بنابراین سازمان ها و موسسات حساسیت بیشتری برای استعلام مدارک دانشجویان این دانشگاه دارند.

وی افزود: استعلام مدارک فارغ التحصیلان از گذشته وجود داشته و برای تمامی زیرنظام های آموزشی استفاده می شود.

معاون آموزشی وزارت علوم خاطرنشان کرد: دانشجویان زیرنظام های آموزشی اگر در رشته های بدون مجوز تحصیل کنند مدارک آنها اعتبار نخواهد داشت و دانشجو از نظر ادامه تحصیل و استخدام متضرر خواهد شد.

شریعتی نیاسر تاکید کرد: استعلام مدارک یک امر طبیعی است و این روند برای فارغ التحصیلان زیر نظام های آموزشی وزارت علوم که در واحدهای کمتر شناخته شده و کم اعتبار تحصیل کرده اند از سوی دستگاه ها و نهادهای دولتی انجام می شود.

وی گفت: تمامی دستگاه های دولتی موظف هستند مدارک افرادی که قصد فعالیت در آن نهاد را دارند استعلام کنند.

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
رها
رها

یعنی چی؟ چطور موقع پذیرش و ثبت نام و پرداخت شهریه دانشگاه آزاد فکر این موارد نیستن و دم از این صحبتها نمیزنن الان ما که دانشگامون مجوز نداره و در حال حاضر مراحل استخدامی دولتی رو دارین یواش یواش پشت سر میگذاریم باید بلاتکلیف باشیم؟!

mitra
mitra

جناب دكتر شما كه ميدونين مجوزندارين چرادانشجوميگيرين؟

م.م
م.م

ایا کسی میدونه واحدهای الکترونیکی دانشگاه ازاد مورد تایید وزارت علوم هستند یانه. اخه واحدهای الکترونیکی در اکثر رشته ها اورده شده

محمد
محمد

سازمانها از گذشته های دور هم نسبت به رشته های دارای مجوز دانشگاه آزاد رغبتی نداشتند حالا چه برسه به غیر مجوزها