برگزاری آزمون زبان تولیمو خرداد ماه در روز پنجشنبه

//برگزاری آزمون زبان تولیمو خرداد ماه در روز پنجشنبه

مدرسان شریف

برگزاری آزمون زبان تولیمو خرداد ماه در روز پنجشنبه

کارت ورود به جلسه نخستین آزمون زبان انگلیسی پیشرفته سال ۱۳۹۶، در روز سه‌شنبه دوم خرداد ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

به گزارش پی اچ دی تست، صد و هفدهمین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته، صبح روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۳/۴ به طور همزمان در ۱۰ شهرستان مختلف کشور شامل شهرستانهای: اصفهان، آمل، بندرعباس، تبریز، تهران، رشت، شیراز، کرمانشاه، گرگان و مشهد برگزار خواهد شد.

برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون از روز سه‌‌شنبه ۹۶/۳/۲ بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس: www.sanjesh.org قرار می گیرد تا داوطلبان بتوانند با وارد کردن اطلاعات خود شامل: شماره پرونده، نام و نام‌ خانوادگی، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرینت آن اقدام نمایند. بدیهی است که هر داوطلب برای شرکت در جلسه آزمون باید، علاوه بر پرینت کارت شرکت در جلسه آزمون، اصل کارت ملی یا اصل گذرنامه خود را ارائه نماید.

توضیح: چنانچه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون هر گونه اشکالی در کارت ورودی خود مشاهده نمودند، می‌توانند در روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۳/۳ صبح از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۸:۰۰ با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و دو قطعه عکس به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص مراجعه نموده و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.

تذکر مهم: داوطلبانی که شماره پرونده و کدپیگیری ثبت نام خود را فراموش نموده‌اند، برای دریافت شماره پرونده با مراجعه به سایت سازمان سنجش و ورود به سیستم پاسخگویی اقدام نمایند و به هیچ وجه به باجه رفع نقص مراجعه ننمایند.

آدرس باجه‌های رفع نقص کارت:

  1. دانشگاه اصفهان: اصفهان، میدان آزادی، خیابان دانشگاه، درب شمالی دانشگاه، ساختمان اداره کل آموزش
  2. دانشگاه تبریز: تبریز، بلوار ۲۹ بهمن، روبروی کتابخانه مرکزی، مدیریت خدمات آموزشی دانشگاه
  3. دانشکده زبان ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران: ‌تهران، خیابان کارگر شمالی (امیرآباد)، بعد از تقاطع جلال آل احمد، بین خیابان های ۱۵ و ۱۶
  4. دانشگاه شمال – آمل: آمل، کیلومتر ۵ جاده هراز، سه راهی امام زاده عبداله، دانشگاه شمال، طبقه دوم ساختمان آمارد
  5. دانشگاه شیراز: شیراز، خیابان ساحلی، ساختمان امور فرهنگی دانشگاه شیراز
  6. دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان: گرگان، خیابان شهید بهشتی، دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان
  7. دانشگاه فردوسی مشهد: مشهد، بلوار وکیل آباد، بلوار شهید باهنر، درب غربی دانشگاه فردوسی مشهد، جنب دانشکده مهندسی، مدیریت آموزشی دانشگاه
  8. دانشگاه گیلان: رشت، خیابان نامجو، جنب ورزشگاه شهید عضدی، دانشکده علوم پایه دانشگاه گیلان
  9. دانشگاه هرمزگان: بندرعباس- آزاد شهر- بلوار افروز شهابی پور- مجتمع آموزشی پژوهشی بصیرت (مجتمع گفتگوی تمدنها).
  10. دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه: کرمانشاه، شهرک ژاندارمری، دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه، معاونت پژوهشی

ضمناً به اطلاع می‌رساند که واحد اطلاعات و پاسخگویی به سوالات در این باره از این تاریخ لغایت ۹۶/۳/۴ همه روزه بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری آماده پاسخگویی به سوالات داوطلبان است؛ لذا داوطلبان گرامی به منظور پاسخگویی به سوالات خود می‌توانند به بخش پاسخگویی اینترنتی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و یا با شماره تلفن ۴۲۱۶۳-۰۲۱ تماس حاصل نموده و از مراجعه حضوری خودداری نمایند.

آشنایی با آزمون زبان تولیمو

۱۳۹۶-۲-۳۱ ۱۰:۲۲:۲۸ +۰۴:۳۰۳۱ اردیبهشت, ۱۳۹۶|آزمون های زبان|۶ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
sahar
sahar

بچه ها میشه یکی بگه چطوری نمره تولیمو رو حساب میکنن؟؟ با داشتن تعداد سوالات صحیح چطور نمره کل رو حساب میکنن؟؟

mahnaz
mahnaz

TOLIMO مثل MSRT نیست که نمره‎اش مستقیماً محاسبه بشه. نمره‎ی تولیمو تراز میشه. به عبارتی سختی و آسونی آزمون چندان تأثیری تو نمره‎ی شما نداره و تقریباً همیشه فارغ از سختی و آسونی آزمون نمایانگر سطح واقعی زبان شماست. ضمناً به نظرم امسال همترازی نمرات آزمون‎های متفاوت زبان منطقی‎تر شده نسبت به سال‎های قبل.

sahar
sahar

ممنونم از توضیحتون..ولی من یه ازمون تولیمو رو خودم سوالاشو جواب دادم به صورت ازمایشی و تعداد جوابای درست رو شمردم .خواستم ببینم اگر بر فرض همین ازمونو شرکت میکردم نمرم چند میشد؟؟

مشکات
مشکات

ببخشید کسی میداند که امتحان تولیمو تو چه سطحی است و آیا از ای پی تی ستخت تر است ؟ چه مواردی در امتحان هست ؟

محمد
محمد

سلام
تفاوت چندانی ندارند. ملاک اصلی کسب نمره در هر آزمون ه

eliii
eliii

سلام
تفاوت زیادی دارند. تولیمو بخش نوشتاری و شنیداری داره که ای پی تی نداره.
در کل بخش گرامر و ریدینگ های تولیمو هم به مراتب سختتر از ای پی تی هست.