اعلام نحوه برگزاری مصاحبه آزمون دکتری ۹۶ دانشگاه شیراز

//اعلام نحوه برگزاری مصاحبه آزمون دکتری ۹۶ دانشگاه شیراز

مدرسان شریف

اعلام نحوه برگزاری مصاحبه آزمون دکتری ۹۶ دانشگاه شیراز

جزئیات نحوه برگزاری مصاحبه پذیرفته‌شدگان مرحله اول آزمون دکتری تخصصی سال تحصیلی ۹۶-۹۷ دانشگاه شیراز اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی تست، پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دوره دکتری (Ph.D) سال تحصیلی ۹۶-۹۷ (روزانه – پردیس دانشگاهی – بورس اعزام به خارج) که به دانشگاه شیراز معرفی شده اند می توانند، مطابق جدول زیر، در زمان های تعیین شده، جهت انجام آزمون شفاهی (مصاحبه) و ارائه مدارک آموزشی- پژوهشی خود به آدرس های تعیین شده مراجعه نمایند.

دریافت برنامه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان اولیه آزمون دکتری ۱۳۹۶ دانشگاه شیراز

تمامی معرفی شدگان به دانشگاه شیراز، باید در آزمون شفاهی (مصاحبه) که توسط اعضای هیات علمی رشته مورد تقاضا در زمان و مکان تعیین شده به منظور ارزیابی داوطلب در تجزیه و تحلیل مسائل و تسلط علمی وی در رشته مورد نحوه تعامل و توانایی در ایجاد ارتباط، برگزار می گردد شرکت نموده و به صورت حضوری به سؤاات اعضای کمیته اجرای آزمون پاسخ دهد.

۱- معرفی شدگان باید، مدارک و مستندات مربوط به سوابق آموزشی و تحصیلی (مانند معدل کل، ریز نمرات مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، رتبه دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد (در صورت احراز)، سوابق تدریس در دانشگاه‌ها، رتبه در جشنواره ها و المپیادها و …) و پژوهشی (مانند مقالات علمی-پژوهشی و علمی-ترویجی، مقاله در کنفرانس‌های معتبر، اختراع ثبت شده، طرحها و پروژهها انجام شده، تالیف و ترجمه کتاب و …) خود را، در روز مصاحبه به کمیته اجرای آزمون تحویل دهند. کمیته اجرای آزمون بر اساس مدارک ارائه شده توسط داوطلب، برای سوابق آموزشی و پژوهشی امتیاز به شرح جدول امتیاز بندی سوابق آموزشی، تحصیلی و پژوهشی در نظر می گیرد.

دریافت جدول امتیازبندی سوابق آموزشی، تحصیلی و پژوهشی مصاحبه دکتری ۹۶ دانشگاه شیراز

تمام سوابق آموزشی و پژوهشی را در قالب صحافی فنری تهیه کنید و مشخصات فردی از قبیل نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی، رشته تحصیلی، معدل دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد، دانشگاه محل تحصیل در دو مقطع و رشته انتخابی خود را بر روی جلد نصب نمایید. مدارک دریافتی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.

پذیرش نهایی داوطلب بر اساس مجموع نمرات آزمون کتبی سازمان سنجش (۵۰ نمره)، سوابق آموزشی، تحصیلی و پژوهشی (۲۰ نمره) و مصاحبه (۳۰ نمره) تعیین می گردد و پذیرش نهایی منوط به کسب حداقل نمره مورد نظر این دانشگاه و در قالب ظرفیت می باشد.

معرفی شدگان باید، مدرک قابل قبول زبان انگلیسی خود را، به شرح زیر در روز مصاحبه به کمیته اجرای آزمون ارائه دهند: اخذ حد نصاب قبولی در یکی از آزمون‌های استاندارد زبان بر اساس جدول زیر، مشروط به اینکه در هنگام پذیرش در مقطع دکتری، بیش از دو سال از زمان آن نگذشته باشد.

  • در صورت عدم ارائه نمره قابل قبول زبان انگلیسی در زمان آزمون شفاهی، پذیرفته شدگان موظفند تا قبل از آزمون جامع، نسبت به ارائه نمره قابل قبول اقدام نماید.

۲- داوطلبان فرم مشخصات داوطلب را تکمیل نموده و در روز مصاحبه به کمیته اجرای آزمون تحویل دهند. توصیه می شود داوطلب بر اساس فرم پر شده مدارک و مستندات خود را فراهم و ارائه نماید.

۳- واریز مبلغ ۹۰۰/۰۰۰ ریال به حساب جام شماره ۶۷۴۰۹۲۳۵/۷۱ به نام آزمون دکتری نزد بانک ملت شعبه کوی دانشگاه شیراز به عنوان هزینه ثبت نام. داوطلب باید اصل رسید بانکی را همراه سایر مدارک در روز آزمون به کمیته اجرای آزمون تحویل دهد. بررسی نتایج داوطلب در تحصیات تکمیلی دانشگاه منوط به ارائه اصل رسید بانکی می باشد.

مدارک مورد نیاز که می‌بایست معرفی شدگان برای انجام مراحل مصاحبه همراه خود داشته باشند:

۱- اصل مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) و یا کارنامه ریز نمرات.

تبصره ۱- معرفی شدگانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای هستند، می بایست حداکثر تا تاریخ ۹۶/۶/۳۱ فارغ التحصیل شوند (اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق  فرم مندرج در صفحه ۴۰ دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون و یا فرم مندرج در صفحه ۹۶ دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی). معدل مندرج در آن باید با معدل اعلامی به سازمان یکسان باشد.

۲- اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) یا کارنامه ریز نمرات.

تبصره ۲- آن دسته از معرفی شدگانی که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته میباشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته میبایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.

توجه- معرفی شدگانی که به دلائلی قادر به ارائه اصل مدرک یا مدارک مندرج در بندهای ۱ و ۲ فوق نمی‌باشند، لازم است گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را به همراه داشته باشند.

معدل مندرج در آن باید با معدل اعلامی به سازمان یکسان باشد.

۳- اصل شناسنامه و یا کارت ملی برای تطبیق مشخصات شناسنامه ای معرفی شده با مشخصات اطلاعات ارسالی از سوی سازمان سنجش آموزش کشور.

۴- اصل گواهی مبنی بر اینکه عضو هیات علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت متبوع بوده که به تأیید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد، برای آن دسته از معرفی شرگانی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده اند.

تبصره: آن دسته از معرفی شدگان برای مصاحبه که متقاضی استفاده از سهمیه مربی گردیده اند، موظف به ارائه گواهی معتبر در این خصوص می باشند. لازم به توضیح است مطابق ضوابط مربوط، منحصرا مربیان آموزشی رسمی (آزمایشی یا قطعی) دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا سایر دانشگاه هایی که دارای هیأت ممیزه مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشند، مجاز به استفاده از سهمیه مربی در آزمون ورودی دوره دکتری Ph.D نیمه متمرکز سال ۱۳۹۶ می باشند به عبارت دیگر مدرسان و اعضا هیأت علمی پیمانی، قراردادی، حق التدریس، دستیاران آموزشی و … اجازه استفاده از این سهمیه را ندارند.

۵- کلیه مستندات مربوط به سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی

۶- اصل فیش واریزی به مبلغ ۹۰۰/۰۰۰ ریال

۸۷- تصویر کارنامه مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری

نکته مهم: در صورت احراز هرگونه مطالب خلاف واقع در مدارک ارائه شده توسط داوطلب، در هر مرحله ای از پذیرش و یا تحصیل، از ادامه کار وی جلوگیری، و پیگیری قانونی بعمل خواهد آمد.

 

۱۳۹۶-۳-۱ ۱۹:۵۴:۲۲ +۰۴:۳۰۱ خرداد, ۱۳۹۶|دکتری سراسری|۸۱ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
نسترن
نسترن

سلام کسی میدونه اگه مصاحبه نرم روزانه هم قبول شدم ولی هنوز دانشجوی ارشدم اگه نرم سال دیگه محروم میشم یا ن ؟توروخدا جواب بدین و اگه یکی از دانسگاه ها رو برم و قبول نشم چطور بازم محروم میشم ایا؟

سجاد
سجاد

خیر تنها در صورتی که توی مصاحبه هم قبول شید از شرکت در آزمون سال بعد محروم می شید.

سمیه
سمیه

سلام دوستان .نتایج دکترا کی میاد؟

سمیه
سمیه

سلام دوستان عزیز.یه سوال داشتم من ۲۰ تیر دانشگاه شیراز مصاحبه دارم و جز اون فرم صلاحیت عمومی هیچ فرمی پر نکردم.فرم مشخصات داوطلب چیه ؟آیا خودمون باید تایپ کنیم یا فرم مخصوصی داره؟ممنون میشم از دوستانی که میدونن راهنماییم کنن.

آرمان ژئوتکنیک
آرمان ژئوتکنیک

سلام دوستان امروز از دانشگاه شیراز با من تماس گرفتن گفتن مصاحبه روز ۱۳ م که شنبه میشه لغو شده و برگزار نمیشه دوستان من بلیط هوا پیما خریدم و هتل رزرو کردم کسی خبر داره؟از مدیریت سایت تقاضا داریم پیگیری کنند

آرمان ژئوتکنیک
آرمان ژئوتکنیک

دوستان لطفا جواب بدین؟

یلدا آذر
یلدا آذر

سلام دوستان
باسنجش تماس گرفتم گفتن بهیچ وجه امکان تغییر در ترتیبب الویتهای مجاز شده نیست

م شیمی
م شیمی

دستشون درد نکنه

م شیمی
م شیمی

من ساختمون مهندسی شماره ۲ مصاحبه دارم؟
اونجا شعبه بانک ملت دانشگاه هست؟؟؟؟؟
یا باید بریم بقیه دانشکده ها؟؟؟؟؟

م شیمی
م شیمی

زنگ زدم گفتن باید بری کوی دانشگاه که ارم هست واریز کنی
بعد بیای دانشکده مصاحبه بدی!!!!
عجب برنامه ریزی!!!!

azi به لیلا
azi به لیلا

ممنون از راهنماییتون، دیگه لازم نیست با گروه ریاضی هناهنگ کنم؟

azi
azi

سلام دوستان برای مصاحبه دانشگاه شیراز نیازی نیستن اینترنتی ثبت نام کنیم؟ باید با دانشگاه هماهنگ کنیم یا همین که حد نصاب اوردیم کافیه وباید بریم مصاحبه؟ با دانشکده ریاضی تماس گرفتم اطلاعی در مورد مصاحبه نداشتن !!!

لیلا
لیلا

سلام نیازی به ثبت نام اینترنتی نیست حضوری همه مدارک لازم رو همراه خودتون ببرید جدول زمان بندی رو نگاه کنید ببینید روز مصاحبتون چه تاریخیه؟

سمیه
سمیه

سلام دوستان اگه کسی سابقه مصاحبه داره تو رشته ریاضی تو دانشگاه شیراز میشه اطلاعاتی بده .ممنون

مرجان
مرجان

سلام دوستان کسی از دانشگاه شهید بهشتی خبر نداره؟ چرا اطلاعیه نمیزنه

علي سهرابي
علي سهرابي

سلام بردوستان گرامی
باارزوی موفقیت برای همه درمصاحبه پیش رو من موفق شدم شناسه را بدست بیارم برای استفاده همه دوستان قبولی شیراز ،موفق باشید
٢۴٠٠۴٨٠٣١٩٧

فرهاد
فرهاد

سلام. از دوستان کسی سابقه مصاحبه پردیس شیراز داره یا میتونه اطلاعاتی رو بده ؟
ایا مثل روزانش سخت هست مصاحبش یا پردیس راحت تر میگیرین ؟

۴ نفر ور نیاز دارن .

سپاس

زاهدان
زاهدان

من فکر کنم از خیر مصاحبه ها بگذرم چون سه کتابی که ترجمه کردم ماه آینده چاپ میشن و مقاله ایی هم ندارم فکر کنم با این شرایط استعداد درخشان بودن و رتبه بالا تاثیری نداشته باشه.

دامپزشکی
دامپزشکی

سلام بچه ها من باسه مقاله همایشی ویک آی اس آی ورتبه ۲۱وتدریس دانشگاه شیراز ۳نفرم میخواد امیدی به قبولی دارم ،؟فردامصاحبه دارم لطفا جواب بدید

لیلا
لیلا

شما صد در صد قبولید شک نکنید خانم دکتر یا اقای دکتر

دامپزشکی
دامپزشکی

ممنونم

یلدا آذر
یلدا آذر

من میخوام در ترتیب الویتهای که مجاز به مصاحبه شدم تغییراتی بدم….پیگیر که شدم توی همین سایت گفتن سالهایی پیش این کار امکانش وجود داشته…دعا کنید امسال هم شرایطش باشه..فردا باسنجش تماس میگیرم به همتون اطلاع میدم…

یاسوج
یاسوج

نتیجه چی شد؟
میتونیم تغییر بدیم؟

علوم سیاسی
علوم سیاسی

با سلام من الان شیرازم و منتظرم صبح بشه،هنوز فیش رو پرداخت نکردم،صبح توی دانشگاه پرداخت میکنم.

من
من

من تو راه هستم. شیراز، کجایی که دارم میام با یه گونی رزومه

لیلا
لیلا

ببخشید شما روزانه هستید یا پردیس شیراز؟

من
من

روزانه با رتبه ۲

سمیه
سمیه

چه خوب که رزومه قوی دارید.ایشاله موفق باشید .

لیلا
لیلا

دوستان با همین شناسه پرداخت ۲۴۰۰۴۸۰۳۱۹۷که یکی ار دوستان زحمت کشیدند اعلام کردند همه پذیرفته شدگان دانشگاه شیراز میتونند واریز انجام بدند؟

لیلا
لیلا

سلام.شناسه پرداخت برای رشته های مختلف فرق داره؟با همین شناسه ای که دوستان دادند میشه واریزی انجام داد؟دقیقا تو کدوم سایت رفتید دوستان که این شناسه رو گرفتید؟ممنون

k
k

چجوری باید وارد سایت گلستان برا دانشگاه تهران شد؟؟ چرا هیچ اطلاع رسانی نمیکنن

کامران
کامران

سمیه، مث بقیه دانشگاها، مقاله، مصاحبه علمی خیلی مهمه

سمیه
سمیه

مرسی .شنیدم که دانشگاه شیراز خیلی سخت میگیرن.

کامران
کامران

سلام، دانشگاه شیراز زمان خاصی رو مشخص کرده برای واریز وجه؟؟
ثبت نام اینترنتی نداره؟ یکی جواب بده ممنون میشم

م شیمی
م شیمی

منم همین سوالو دارم؟؟؟؟؟؟

سمیه
سمیه

زمان خاصی که نگفتن ولی فکر میکنم همون موقع که فرم اینترنتی باید پر بشه پرداخت کنیم

یاسوج
یاسوج

فرم اینترنتی دیگه چیه؟؟؟؟؟؟؟
من که همون روز که مصاحبه دارم پرداخت میکنم.

سمیه
سمیه

سلام دوستان .کسی میدونه دانشگاه شیراز بیشتر تاکید رو چی دارن تو مصاحبه؟تجربه قبلی کسی داره؟

حسین
حسین

سوال درسی می پرسن ۷ با ۸ تا استاد هر کدوم یه رشته خاص و اگر سوالی را جواب ندی چپ چپ نگاهت میکنن خیلی سخته شیراز مواظب باشید هول نشید سعی کنید سوالات را به آرامی و با دقت جواب بدین و اگه بلد نیستید با صراحت بگین

و.ی.
و.ی.

فرم مشخصات داوطلب باید تایپی باشه یا دستی؟ تایپش کردم که بعد از پرینت امضاش کنم اما باز شک داشتم که نکنه همه ش رو باید دستی وارد می کردم؟

پروانه
پروانه

دوستان لطفا جواب بدین
دانشگاه شیراز ثبت نام اینترنتی نداره؟

Mb
Mb

خیر

و.ی.
و.ی.

سلام

فرم مشخصلت داوطلب باید تایپی باشه یا دستی؟ تایپش کردم که بعد از پرینت امضاش کنم اما باز شک داشتم که نکنه همه ش رو باید دستی وارد می کردم؟

Mb
Mb

من تایپ کردم بعد پرینت گرفتم
فکر کنم همینطوری باشه

سارا
سارا

با سلام دوستان خواهش میکنم اگه کسی اینترنتی دانشگاه شیراز ثبت نام کرده بگه…اصن لینک ثبت نام کجاس؟؟؟

Mb
Mb

تا جایی که من میدونم شیراز اینترنتی نیست
باید حضوری مدارک رو ببرید

سارا
سارا

خیلی ممنون mb

سجاد
سجاد

سلام. دوستان مدرک زبان من تولیمو است و از نمره ای که برای آن اعلام کردن پایین تره، آیا برای مصاحبه به مشکل می خورم؟

somayyeh
somayyeh

سلام
دوستان تو اطلاعیه اسمی از پایان نامه نیاورده نکنه پایان نامه رو هم همرا بقیه موارد باید صحافی کنیم؟
من همه رو آماده کردم و فنر زدم….

کامپيوتر
کامپيوتر

سلام
آیا کسی موفق به پرداخت هزینه مصاحبه شده است
شناسه پرداخت را باید از کجا تهیه کرد
لطفا راهنمایی کنید

غزل
غزل

سلام شما به سایت دانشگاه شیراز مراجعه کنید نوشته اطلاعیه چگونگی مصاحبه پذیرفته شدگان اگه دانلودش کنید شناسه پرداخت توش هست.شناسه پرداخت ۲۴۰۰۴۸۰۳۱۹۷

کامپيوتر
کامپيوتر

تشکر
اطلاعیه اصلاح شده و شماره پرداخت به آن اضافه
شده
ولی مرورگر من اطلاعات را کش کرده بود و اطلاعیه جدید را دانلود نمی کرد

از شما تشکر می کنم

سازه
سازه

منم مثل شما، با گوشی رفتم اصلاح شده بود

بیوتکنولوژی۹۶
بیوتکنولوژی۹۶

شناسه پرداخت۲۴۰۰۴۸۰۶۱۴۰هستش

مهندسی شیمی
مهندسی شیمی

دانشگاه شیراز فرم توصیه نامه خاصی داره؟
من تو سایتش نمیبینم؟
اگه کسی میدونه لطف کنه بگه

somayyeh
somayyeh

فرم نمی خواد دوست عزیز. از استادتون بخوایین براتون مینویسن

پروانه
پروانه

سلام دوستان شما رو به خدا یکی جوابم رو بده
۱- ایا دانشگاه شیراز ثبت نام اینترنتی هم داره؟
۲- من روز هفتم شیراز و روز هشتم اصفهان مصاحبه دارم متاسفانه بلیط هواپیما نداره
از کجا و با چه وسیله ای راحتر میتونم برم؟

کامپيوتر
کامپيوتر

باسلام
در درجه اول هواپیما اما اگر هواپیما نبود با توجه به این که قطار هم معمولا خیلی تاخیر دارد بهترین وسیله باقیمانده یا ماشین شخصی است و یا اتوبوس
اگر از تهران می خواهی بروی من ترمینال آرژانتین را پیشنهاد می کنم

پروانه
پروانه

از تهران تاشیراز و بلیط هواپیما دارم
مشکلم از شیراز تا اصفهانه

مهندسی شیمی
مهندسی شیمی

از شیراز تا اصفهان رو با تاکسی برو
فکر کنم ۶ ساعت بشه

سارا
سارا

سلام دوستان کسی تونسته فیش دانشگاه شیرازو پرداخت کنه؟ سامانه گلستان کدوم قسمت هس؟

بیوتکنولوژی۹۶
بیوتکنولوژی۹۶

شناسه واریز تو اطلاعیه ای که برای خود دانشگاه هست کاملا مشخصه کنار شماره حساب من الان نگاه کردم

کامپيوتر
کامپيوتر

من اطلاعیه را از سایت دانشگاه گرفتم
چند بار هم خواندم ولی متوجه شناسه پرداخت نشدم
می شود بیشتر توضیح دهید

هلیا
هلیا

اطلاعیه رو دوباره دانلود کنید ویرایشش کردن شناسه ی پرداختو اضافه کردن

سجاد
سجاد

سلام دوستان وقتی شماره حساب که در این صفحه داده شده، وارد کنیم، شناسه واریز مشخص نمیشه؟

ساجده
ساجده

واقعا زشته واسه دانشگاه شیراز که شناسه نگذاشته توی این گرما ۳ ساعت توی بانک معطل بودم اخرم به خاطر اینکه شناسه نداشت نتونستم پول واریز کنم

دامپزشکی
دامپزشکی

خب شناسه واریزروازکجابگیریم

بیوتکنولوژی۹۶
بیوتکنولوژی۹۶

پس چطور باید پول رو واریز کنیم؟ شناسه واریز منظورشون چی هست؟

عمران
عمران

زمان مشخصی نداره واریز این پول؟
تا روز مصاحبه میشه؟

امیر علی 67
امیر علی 67

سوال من هم همینه؟؟

امیر علی 67
امیر علی 67

یکی جواب بده؟؟؟؟؟ لطفا.

کامپيوتر
کامپيوتر

سلام
شناسه واریز را از کجا می توان تهیه کرد

چرا در اطلاعیه هیچ شماره تماسی وجود ندارد

بیوتکنولوژی
بیوتکنولوژی

من اومدم بانک پول بریزم، شناسه واریز می خواد

برق- کنترل
برق- کنترل

چرا الکترونیکی و از طریق سایت گلستان واریز نمیکنید ساده تر و بهتر هست

عمران
عمران

مگه با گلستانم میشه
اخه تو فرم که چیزی در مورد گلستان نیس
اسکن مدارک رو نباید جایی آپلود کنیم؟

مهندس مخابرات میدان
مهندس مخابرات میدان

سلام مدرک زبان الزامیه برای روز مصاحبه؟

مهندسی شیمی
مهندسی شیمی

خیر

شکیبا
شکیبا

به نظرتون برای روزانه و پردیس جداگانه باید ۹۰ تومن واریز کنیم یا چون روز مصاحبه یک روزه، یکبار فقط باید واریزی داشته باشیم؟؟؟

مهندسی شیمی
مهندسی شیمی

آزمون کتبی نداره؟
من که چیزی نمیبینم!

---
---

من از سوابق اموزشی و پژوهشی این دانشگاه تقریبا هیچ نمره ای نمیتونم بگیرم. پناه بر خدا.

پریسا
پریسا

خدا خیرشون بده که مستندات رو حضوری میگیرن .