اعلام زمان‌بندی مصاحبه دکتری ۱۳۹۶ دانشگاه شهید چمران

//اعلام زمان‌بندی مصاحبه دکتری ۱۳۹۶ دانشگاه شهید چمران

مدرسان شریف

اعلام زمان‌بندی مصاحبه دکتری ۱۳۹۶ دانشگاه شهید چمران

برنامه زمانی و مدارک مورد نیاز برای شرکت در مصاحبه معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت آزمون دکتری ۹۶ دانشگاه شهید چمران اهواز منتشر شد.

به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه شهید چمران اهواز طی اطلاعیه ای جزئیات مصاحبه دکتری سال تحصیلی ۹۶-۹۷ را به شرح زیر اعلام کرد:

۱- داوطلبان محترم لازم است بر اساس جداول پیوست با توجه به کد رشته یا کد رشته های معرفی شده و با در دست داشتن مدارک ذیل برای شرکت در جلسه مصاحبه رأس ساعت ۸:۳۰ روزهای مندرج در جدول به دانشکده ی مربوطه واقع در دانشگاه شهید چمران اهواز مراجعه نمایند. بدیهی است عدم مراجعه در جلسه مصاحبه مطابق با برنامه زمانبندی ارائه شده به منزله انصراف داوطلب از پذیرش در کد رشته یا کد رشته های انتخابی تلقی می گردد.

۲- مدارک مورد نیاز که می بایست معرفی شدگان برای انجام مراحل مصاحبه همراه خود داشته باشند عبارتند از:

  • واریز مبلغ ۱/۰۰۰/۰۰۰ ریال (صد هزار تومان) به حساب سیبا به شماره ۲۱۷۷۲۷۲۲۰۴۰۰۵ بانک ملی شعبه شهر دانشگاهی اهواز به نام “رابط تمرکز درآمد حاصل از برگزاری دوره های آموزشی خاص” با شناسه پرداخت ۲۲۳۹۴۳۲ و تحویل اصل فیش واریز شده به مسئول ذیربط هنگام شرکت در مصاحبه.

تبصره: در صورت معرفی داوطلب در چند کد رشته و انجام چند نوبت مصاحبه لازم است به تعداد کد رشته های معرفی شده فیش واریزی ارائه گردد. چنانچه برای چند کد رشته فقط یک جلسه مصاحبه تعیین شده باشد نیازی به واریز وجه اضافی نیست.

  • اصل و تصویر مدرک یا گواهی موقت کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) یا کارنامه ریز نمرات

تبصره – معرفی شدگانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشدد و یا دکتری حرفه ای بوده و حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۶/۳۱ فارغ التحصیل می شوند لازم است اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق فرم مندرج در صفحه ۴۰ دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مذکور و فرم مندرج در صفحه ۹۶ دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی را ارائه نمایند.

همچنین معدل مندرج در آن گواهی باید با معدل اعلامی به سازمان سنجش یکسان باشد.

  • اصل و تصویر مدرک یا گواهی موقت کارشناسی (لیسانس) یا کارنامه ریزنمرات

تبصره ۱- آن دسته از معرفی شدگانی که دانش آموخته ی دوره ی کارشناسی ناپیوسته می باشند، علاوه بر اصل مدرک کارشناسی می بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.

تبصره ۲- معرفی شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک یا مدارک مندرج در بندهای ۲ و ۳  نمی باشند، لازم است اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را به همراه داشته باشند.

  • یک قطعه عکس و اصل شناسنامه و کارت ملی برای تطبیق مشخصات داوطلب با اطلاعات ارسالی از سوی سازمان سنجش.
  • برای متقاضیان استفاده از سهمیه مربیان، ارائه اصل گواهی مبنی بر این که عضو هیات علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشگاهی تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده و به تایید بالاترین مقام مسئول ذیربط نیز رسیده باشد.
  • ارائه مدرک دال بر داشتن نمره قبولی در یکی از آزمون های زبان انگلیسی آیلتس (۵٫۵) ، تافل (نمره ۴۶۰)، تولیمو (نمره ۴۶۰)، ام اس آر تی (نمره ۵۰) یا آزمون بسندگی زبان (نمره ۵۰) از دانشگاه های جامع کشور که بیش از ۲ سال از اخذ آن نگذشته باشد.

تبصره: داوطلبان فاقد مدرک زبان می بایستی در صورت پذیرفته شدن مطابق با شیوه نامه اجرایی دوره های دکتری دانشگاه پیش از آزمون جامع نسبت به ارائه نمره زبان اقدام نمایند.

  • تکمیل و ارائه ی فرم های موجود بر روی سایت دانشگاه در روز مصاحبه به مسئولین ذیربط
  • ارائه مستندات مربوط به سوابق آموزشی و پژوهشی
  • ارائه مدرک دال بر رعایت مقررات نظام وظیفه.

۳- پس از انقضای مهلت مقرر برای شرکت در مصاحبه، هیچ گونه تقاضایی قابل پذیرش نمی باشد و به داوطلبان اکیداً توصیه می شود که در مهلت مقرر تعیین شده به محل آزمون مراجعه نمایند.

۴- پذیرفته شدگان دوره روزانه چه در دانشگاه قبولی ثبت نام کرده و چه ثبت نام نکرده باشند حق شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری سال ۱۳۹۷ را نخواهند داشت.

۵- تصویر کارنامه مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۹۶

توجه : از کلیه داوطبان تقاضا می شود فرم های تکمیل شده و کپی مدارک مورد نیاز شامل مدارک تحصیلی، گواهی زبان، مقالات ارائه شده در مجلات و کنفرانس های، چکیده پایان نامه کارشناسی ارشد و سایر مستنداتی که برای مصاحبه لازم است را در یک پوشه مناسب از قبل آماده نمایند و در روز مصاحبه تحویل دهند.

مشاهده فایل جداول زمانبندی مصاحبه آزمون دکتری سال ۱۳۹۶ دانشگاه شهید چمران اهواز

۱۳۹۶-۳-۵ ۱۵:۰۷:۲۹ +۰۴:۳۰۳ خرداد, ۱۳۹۶|دکتری سراسری|۲۸ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
سارا
سارا

سلام
کسی میدونه مصاحبه روانشناسی اهواز چه سوالاتی میپرسن؟

ز. م
ز. م

سلام.من امروز مصاحبه دکتری دانشگاه شهید چمران اهواز را داشتم با توجه به رزومه بسیار خوبی که داشتم و از همه مهمتر ۱۰ سال کار عملی در رشته ای که قبول شده بودم فقط بدلیل اینکه رشته فوق لیسانسم با دکتری متفاوت بود ردم کردن.این خیلی ناعادلانه است که در امتحان کتبی بالاترین تراز رو بیاری و رتبه عالی در سطح دانشگاههای تاپ و در رشته تحصیلی فوق لیسانس هم رتبه اول دانشگاه باشی با ۴ مقاله isi در مصاحبه رد بشی.کاش مسئولان سازمان سنجش به موارد اینچنینی رسیدگی کنند.

سجاد
سجاد

با سلام
بنده دانشگاه ازاد ماهشر و امیدیه مد نظر دارم برم تاریخ مصاحبه و مکان مصاحبه کسی اطلاع داره؟مبلغ چند تومان باید بریزم و به چه شماره حسابی؟
از تراز رشته شیمی تجزیه کسی اطلاع داره؟
لطفا راهنمای فرمایید
با تشکر از دوستان

آکمان
آکمان

سلام میه یکی منو راهنمایی کنه. من نمیدونم کجاها برم مصاحبه. ترازم ۴۲۰۰ تو رشته روانشناسی تربیتی و مجاز برا مصاحبه همه دانشگاه ها جز بهشتی. حالا نمیدونم کجاها برم. خودمم تبریز کارمندم

روانشناسی
روانشناسی

سلام ببخشید کسی میدونه اهواز ثبت نام از طریق سایت داره یا نه؟

سها
سها

به سوگند.
در ضمن فایل پایان نامه رو نبرین ها
خود پایان نامه صحافی شده را ببرید. اگه هم تا حالا دفاع نکردین هر آنچه که تا حالا کار کردین همراهتون باشه. و گرنه فایل اصلا فایده نداره. شما هر کاری که کردین حتی یه چکیده به همایشم فرستادین با خودتون ببرید.

سها
سها

به سوگند:
اصل پایان نامه رو باید ببری. چکیده که کافی نیست. چون یه سری از سوالات مصاحبه مربوط به پایان نامه س.

كشاورزي
كشاورزي

سلام
یه سوال دارم ما یه روز قبل مصاحبه برسیم اهواز بهمون خوابگاه میدن همون یه شب بمونیم؟؟؟؟

دانشجو۱
دانشجو۱

سلام ببخشید چمران ثبت نام اینترنتی داشت.

كشاورزي
كشاورزي

سلام
فکر نمیکنم منکه ندیدم تو سایتش چیزی

سوگند
سوگند

دوستان خواهش میکنم جواب بدید تو رو خدا
چکیده پایان نامه رو ببریم یعنی همون یه برگه کفایت میکنه یا باید فایل کامل رو ببریم؟

کاشکی
کاشکی

آقا یکی بگه این سایت گلستان اصلا چیه؟ باید اونجا ثبت نام کنیم؟

p
p

بچه ها دانشگاه تربیت مدرس تارسیخشو عوض نمیکنه؟؟؟ خیلی زوده ای کاش مث خیلی دانشگاههای دیگه مینداخت بعد از ماه مبارک

انسانی
انسانی

سلام دوستان در مورد دانشگاه تربیت مدرس خیلی زوده توی خرداد باید بریم مصاحبه. به داتنشگاه
پیشنهاد بدیم مثل خیلی از دانشگاههای دیگه تاریخشو عوض کنه و بندازهد بعد از ماه رمضون موافقید؟؟؟

دانشجو۱
دانشجو۱

چمران ثبت نآم داخلی تو سایت نداره لطفا راهنمایی کنید.لطفا

ترانه
ترانه

برا رشته مهندسی برق ترازش رو بالا گرفتن، ۳۲۰۰، در صورتیکه تراز شهید بهشتی ۲۵۰۰، فردوسی ۳۰۳۰، شیراز و اصفهان ۳۱۰۰ گرفتن

elahe
elahe

مال منم اینجوریه.ادم بررسی زده

elahe
elahe

مرورگرم اکسپلورر هست

اقتصاد
اقتصاد

واسه رشته من هم تراز خیلی پایینی گداشتن یعنی عملا همه میتونن میان مصاحبه چمران

ندا
ندا

سایت گلستان تربیت مدرس وقتی ارسال مدارک تموم میشه، زده عدم بررسی، الان یه ساعته وایسادمـ..اگه کسی چیزی میدونه کامنت بزاره لطفا

خوب
خوب

مرورگرت رو عوض کن از اینترنت اکسپلورر استفاده کن

رتبه خوب ولی معترض
رتبه خوب ولی معترض

من لیسانسم رو چمرا گرفتم و در رشته ادبیات صاحب رتبه ای بسیار خوب هستم. امسال چمران در رشته ما ۴ نفر رو جذب می کنه و با کمال تعجب تا رتبه بالای ۱۰۰۰ رو به مصاحبه دعوت می کنه. یعنی پایین ترین تراز رو بین تمام دانشگاه های روزانه در نظر گرفته واقعاً اگر انگیزه مادی داشتند بسیار شرم آور است! چمران از دانشگاه های قطب و تاپ کشور است! چه جوری به خودشون اجازه دادند به خاطر پول؛ اون هم از داوطلبانی که در آرزوی دکتری روزانه هستند اکثراً بیکار! اعتبار چند ده ساله دانشگاه چمران را زیر… ادامه نظر»

ادبیات
ادبیات

سلام من هم نظر شما رو درباره چمران تایید میکنم و خیلی تعجب کردم مثل پارسال ایلام.

رئیسی
رئیسی

سلام دوست عزیز
به نظر شما وقتی خود دانشگاه این تصممیم را گرفته دوستانی که حالا با رتبه متوسط دعوت شدند یعنی نباید شرکت کنند؟ احتمالا اونها تنها برای کسب تجربه برای مصاحبه چمران بیایند…. وگرنه برای ۴ نفرئ رقابت مسلما هر دانشگاهی دانشجوهای خودش را مد نظر قرار می دهد حالا چه رتبه بالا داشته باشد چه رزومه خوب، نهایت اهوازی ها این کرسی ها را به خودشان اختصاص خواهند داد. موفق باشید.

علی
علی

سلام خودم ازمون دکترا دادم .و ارشدم از چمران بود ولی من را رد کرد. این سوال شما علکی رزومه خیلی مهم . تالیف کتاب . ترجمه . ومقالات ای اس ای . کنفرانسی زیاد مهم نیست.

لیلی
لیلی

سلام
بنده هم از دانشجویان چمران بودم
لطفا نام آن عزیزان را نبرید. اصلا روح آنان خبر دار نیست. تصمیم گیری بر عهده ی هیئت امنای دانشگاهست نه استادان عزیز

...
...

برنامه ریزیشون عالیه رسما ماه رمضان رو نمیشه روزه گرفت برای منی که ۱۲۰۰ کیلومتر با اهواز فاصله دارم تازه روز قبلش هم شیراز باید باشم… باید احسنت گفت هیچی دیگه نمیشه گفت

......
......

برا این برنامه ریزی.ماه رمضان باید بری اهواز تو اون گرما .خدا وکیلی کی این بزنامه رو ریخته لااقل مصاحبه های خوزستانو میذاشتن بعد ماه رمضون